: Dit was echt een SUPER vet feest! Hebben het goed naar onze zin gehad en lekker gestuiterd! Muziek was en locatie ook zeker Btw Sfeer vind je niet.. die maak je whehe!
Was erg geslaagd feessie met iedereen die met ons mee was, goeie muziek, leuke sfeer niet meteen mot als je tegen iemand aanloopt! We hebben lekker geknalt!!!!
Luna?? Luna! LUNA 2x hahahha! Een voor de slaapkamer en 1 voor de gang Wat een mazzel heb ik toch altijd Gezellig feestje, zwaar hard lopen schranzen bij Remus & Kvitta Ik was te moe om Technoboy nog aan te horen 'ouderdom' Danny ik mis je
Begin was ff zwaar ofniet dames verder zeer goed naar me zin gehad...Studio 1 en 2 samen vond ik het grootste minpunt (N) Zany vs. Pavo, Isaac ( die classics er doorheen ) Tatanka en Zatox meer vermaakt in de Classics..Viper vs. Prophet & Stanton vs Lars (ook al waren het prutstafels )
Hele vette avond gehad! mag best gezegd worden! Mondello Activator Zatox echt super..! jammer dat de mainstage zo klein was dit jaar.. de vorige maakte toch iets meer indruk.. en de RAI tja,, jammer dat je zoveel bekenden niet ziet op zo'n avond.. kortom topavondje!
Ja was weer gezellig.. Beetje jammer dat iedereen overal ergens anders staat.. Maar ach daar maak ik me niet druk om
Jammes maar helaas, ik was erbij maar voor me werk
Alleen maar vette muziek gehoord Verder was de aankleding matig, zo ook het geluid in de Techno Ook de mainstage was niks aan Verder wel goed vermaakt en een dikke voor mijn schatje
Sfeer, aankleding, inrichting en geluid krijgen van mij een min. Het geluid werd later op de avond wel beter (harder) maar vond het erg tegenvallen. Muziek in earlyhardstyle en de techno zaal was goed, lekker lopen rossen Niet geweldig feest, veel mensen kwijt geraakt, geen leuke sfeer.. geen RAI meer!
Enzyme X aka Mindustries Ophidian r_AW vs Peaky Miss Djax Frank Kvitta donders goed vermakelijk feestje lekker geluidje ook wel een hele hoop rare mensen!
volgend jaar aub. grote main weer, voor de rest leuk feest, heel de avond in de early hardstyle zaal gestaan, mogen ze van mij elke keer doen zo'n zaal!
zaal 2en5 waren zwaar feest .... zelden zo hard gelachen! vanaf het moment dat ze uptempo early draaiden was de sfeer echt zalig hard lachen en feesten! bass d (respect) weer een geweldige set same met predator
Mooi avondje, mainstage klein en warm vergeleken met jaren daarvoor, maar wat werd er heerlijk gedraaid Pavo/Zany & Isaac Activator en Mondello in zaal 6 heerlijk Italiaans beukgeweld!!
wat een feest pavo/zany was geweldig....en viper/prophet was ook niet verkeerd......het was gewoor een top feest vooral in de jump....wat een geluid daar
Tering jantje wat was die set van Enzyme x gek zeg.. was mindustries geloof ik! Lange tijd niet zo lekker los gegaan.. en verder ook een heeel vet feest.. techno lekka.. jump was goed te doen.. en early knalden ze ook goed.. alleen opgefokte kut sfeer bij de early! Maja BOEIUH! wat een lekker feest zeg! Maar was ik de vorige keer zo wappie of was de main veel kleiner?
Was een lekkere knalavond! Zany & Pavo, Tatanka :respect: Wel kut dat ik EA gemist heb.. vergissing in de tijd, maar dat mocht de pret niet drukken 8) Het was top Co
Slechtste Q-Dance feest waar ik tot nu toe ben geweest Aankleding was echt om te huilen Zalen waren ook niet vet gemaakt. In 2005 had je tenminste een grote hardcore zaal, nu had je in de hardcore zaal niet eens de bar staan Die stonden achter een wand En ik had niet het gevoel toen ik in een zaal stond dat ik op In Qontrol was Geluid was te wisselvallig(N)
Heerlijk feessie Leuke sfeer Aankleding viel dik tegen, main teklein
Vonden het geen relaxt feest..tis en blijft een klote lokatie!!! Sfeer was niet bijzonder..volgende keer beter! Ooh pluspuntje eindelijk niet die fucking 1richtingsverkeer.
Was niet echt een super boeiend feest. Wel nog relaxt staan hakkuh!!!
wat een slecht feest zeg wat een end lopen de hele tijd..werd er neit goed van.. geluid was soms zonder bas in de main.. AAN moet ie AAN!alle zalen waren allemaal hetzelfde alleen in main hebk lasers gezien...:Sverder denk ik dat dit voor heel veel bezoekers hun eerste feestje...ging nergens over..de sfeer was gewoon niet goed...rai is dnek niet niet rlxd voor dit soort gedoe... al die tyfusstukken lopen naar alles je bier, wc..kortom onvoldoende..tis jammer vna me 200 euro diek kwijt was..
Goed vermaakt maar prijs-kwaliteit verhouding in de hardcore zaal (N) Geluid was wel goed!!! Endymion leuke set maar tzelfde gehoord op Promo, ENZYME X helemaal geweldig en D-passion ook nice Aankleding slecht, lampen slecht, hoop vervelende mensen. Maar wel super gezellie met mijn lekkere dingie en lieve Lie
was zkr goed te doen vooral bij partyraiser en akira
GEWELDIG!Bijna hele avond tussen de oldstyle en de Hardcore gelopen...Tering hard geluid daar. Hardstyle ben ik niet geweest, te druk daar.Mooi feestje was het!
We wilden zo graag in de main en andere zalen kijken,, maar Studio 6 was gwn te mastelijk... Daar kon je gwn niet weg!!! Activator, Luna, Mondello, Vortex draaide zo verschikkelijk goed!!!! Dit is tenminste echt harde ram hardstyle!! Early Hardstyle
Dit feest staat nu dus gewoon aan de TOP bij mij!!! was echt zo'n vet feest! de sfeer, het geluid, de dj's, de grootte, de wijve haha, het bier!! kortom een perfect feestje.. IN QONTROL
ik heb me goed geamuseerd maar wat was dat een doolhof, ik was de hele tijd de weg kwijt 8) de sfeer, de aankleding en het geluid in de hardcore zaal mochten beter......
Wat een doolhof daaro maargoed, primaaaaa vermaakt Helden waren: HeadHunterz en Pavo&Zany Al m'n vriendjes en vriendinnetjes bedankt voor de leuke avond
wat een feest geen benen meer over, was het waard!
Q-Dance did it again! Super! Pavo/Zany, Tatanka, Isaac en Zatox; . Headhunters; . Het enige minpuntje was de hitte @ studio 1, zwetuh! Scheelde wel een zooi pleebezoeken
tjah wauser dan waus!!! en hopa!!! 375$ lichter majah!!! vaage boel ,mensen rai??! heel vaag!! maar wel lekker!! en tjah!! ik wist dat er een naar luchie aan doe gast hing! majah!! waus! en tocch doen! volgend jaar alleeen incontrol voor 25euro!!! niet meer!!!
Super feestje gehad, wel erg veel gelopen om iedereen te zoeken wat een grote lokatie zeg.. En het geluid was ook echt goed.. Super naar mijn zin gehad..
wat een feest weer!! kei gezelli met iedereen,., homey marc die toch ff gezelli komt. lekker los gegaan bij ophidian, en in de hardstyle zaal,., geweldig lekkere after gehad!!!
Super mooi feestje gebouwd met mijn lieffie en mijn zus,!!
Heb een super avond gehad Alleen erg jammer dat de main niet de hele zaal was net zoals vorig jaar en dat de laatste uurtjes bij de hardcore erg tegenvallend waren
was een erg lekker feestje en werd absoluut lekker gedraaid de muziek stond op een lekker toontje (ook achterin de zaal) Alleen kan nog niet egt wennen aan het vele lopen tussen de zalen door!
Het begint met een totaal andere verwachting Daarna raak je iedereen kwijt. Dan wordt er toch heerlijk gedraaid en ga je ook zelf een beetje je eigen gang. Mondello nooit zien draaien maar moest het horen. Mainstage oftewel STUDIO 1 was matig als je het hebt over ruimte. Heb me wel vermaakt in de bus en op het feest ook. Iedereen bedankt
super strak! evil activities en d-passion maar k vond akira op het eind echt om te janken.
was weer vet geluid stond trouwens in t begin van de avond wel erg hard! en toen ik om 6:45 terugfietste kon je t voorbij t museumplein ook nog hard horen, terwijl t toen al veel zachter was gezet
super feestje!!! goed vermaakt...alleen volgende keer duidelijker aangeven waar alle zalen zijn, echt een doolhof was et
Wat een fucking bruut feest !!!!! 1000X beter als vorig jaar, ben blij dat ze wat meer aandacht aan de Hardcore zaal (Studio 2) hebben besteed Geluid was gruwelijk hard en zuiver vooral bij Evil Activities daarna hebbe ze het geluid iets minder gezet jammer genoeg want het geluid was echt bruut maar dat kwam omdat de speakers begonnen te schuiven Partyraiser In Qontrol was superrrrrrrrrrrrrrrrrrr !!!!!!
Pavo/Zany Frankie Kvitta Miss Djax Ophidian Akira Enzyme X Alleen jammer dat ik door de beveiliging genaaid werd... Wat een onzin...
wat een topavond heb ik gehad!..goede muziek..goede sfeer..goede mensen..alles klopte gewoon!!!
Eerste keer In Qontrol voor mij (thanks 2 Léon ..) En nog VIP ook Vond het een geslaagd feest maar had er meer van verwacht.. Vond de VIP niet veel extra's hebben en de Main was veels te klein Bij de jump werd inneens geen jump meer gedraaid en je hoorde die bass soms veels te goed in de main.. Zany & Pavo Nothing Else Matters, FTS, Pounding Senses.. En ook Tantanka, Isaac en Technoboy draaide lekker En weer genoeg bekenden gezien dus dat was ook een punt
heerlijk feest. goed geluid. Main iets te klein, volgend jaar graag weer de hele hal. Veel gezellige mensen! vriendjes van Skip! Vette after.. moeten we vaker doen..
Foto's staan op www.nxshardcore.com Was mijn eerste in qontrol. vond het te duur. want echt z'n super feest was het echt niet. Thunderdome a decade was super en dat was ook in de rai!
Mwah erg matig...Hardcore wat geen hardcore was...Hardstyle waar het zo tering druk en heet was dat je spontaan geen zin meer kreeg , jump alleen ff doorheen gelopen...Techno was nog het best , niet te druk gelukkig ook niet zo tering heet.....1 zaal die ik niet eens heb gevonden en de oldschool tsja...vondt ik ook maar matig
NetjesNetjes ..Alleen vond ik het jammer dat het er iets te licht was, controle op drugs moet echt zwaar omhoog! Daar liep 95% van het volk ..Maar dat verpest het voor mij niet! De indeling van de zalen was ongelofelijk kut, veranderen dus! ..Maar voor de rest was het echt wel gezellig! Heb me goed vermaakt en Vinnie super bedankt!!!
Het blijft een klote locatie.. Dat geslenter door die gangen.. En dan ook nog eens helemaal nuchter.. Gelukkig dat Mr. Early Hardstyle; "Daniele Mondello" ons verwende met een zalig ander half uur durend setje!
Wat een feest.Studio 3 rules Schranz Rules!!Ranieri wat een topper zeg,Djax wat een heldin weer Remus heb ik beter gehoord Kvitta blijft goed en Peaky pounder en Rude Awakening respect wat een lekkere herrie
vond het wel leuk, maar niet perfect.. vorig jaar wast veel beter! De mainarea was te klein en de techno veel te groot ! Verder was alles wel super geregeld
Dj Vortex was meesterlijk en Tatanka is de MAN.. Ik heb jammer genoeg Activator en Mondello gemist! Voor de rest viel het tegen!
Hardcore en Early rave was gezellig!!Maar om nu te zeggen van het was een super feestje??Nee dus
2004 was m'n eerste IQ en die was toch veel bruter dan deze, misschien had ik wel veel te hoge verwachtingen...De zon de volgende dag maakte een hoop goed, zo kan je tenminste lekker afteren!
Posters uitdelen met een panty op m'n kop was vet Verder hebben we het leuker moeten maken voor ons zelf dan het feestje op zich zelf was. gelukkig zijn we met ons groepie daar wel goed in
Was zeker leuk! perfect geregeld, alleen had ik van de main meer verwacht, decor was vorig jaar veeeel beter! gelukkig was er Grolsch . Geluid was ook erg goed
Echt weeral een superavond in Amsterdam beleefd. Geluid was SUPER!!!! En de laatste paar uren in oldschool/classic zaal was HEMELS! Lekker vette ealry hardcore!!!! THE PROPHET
Goed feest, maar ik miste de grote Main. Niet echt iets waar ik vette herinneringen aan over heb gehouden, op de set van Activator na dan . Leuk, maar niet meer dan dat.
Tja wat moet ik over het feest zeggen..? In studio 3 waren ze volgens mij allemaal SCHIJNDOOD maar ondanks dat voor Stanton VS Lars die toch met een verrotte vierkante naald geluid uit de boxen kregen... Dus matig feestje, zeker het geld niet waard!
misschien lag t aan mij maar ik vond het geluid van de PA slecht, jammer, er waren ook echt wel vette dj's maar heb ze gemist door dat rottige 1-richtingsverkeer in die Ray, de vreemde volgorde van zalen en de slecht aangegeven routes deden me ook weinig goeds..Maar zoals ik al zei, misschien lag het aan mij..
Vanaf nu kun je op deze site de line-up van In Qontrol bekijken. Dit jaar bestaat In Qontrol uit maar liefst zeven zalen, waarin je de beste harde stijlen binnen de Dance terug ziet komen. 182
Elk jaar kan je wel weer iets anders verwachten bij In Qontrol. Vernieuwing zit diep verankerd in de waarden die Q-dance al sinds jaar en dag uitdraagt in zijn evenementen. In Qontrol was een belangrijk medium voor Q-dance om met name muzikale vernieuwing te brengen in de afgelopen jaren en al helemaal in 2006. Naar aanleiding van de afgelopen in Qontrol is toch weer gesleuteld aan het concept om het nog meer op de wensen van het feestgaand publiek af te stemmen. 258
heeey ik wil graag weten of er een dvd uit komt van inqontrol want we zijn heeel veel gefilmt maar op de inqontrol site zie je ons maar heel ff wie weet waar die filmpjes nog meer te zien zijn???
heeey ik wil graag weten of er een dvd uit komt van inqontrol want we zijn heeel veel gefilmt maar op de inqontrol site zie je ons maar heel ff wie weet waar die filmpjes nog meer te zien zijn???
denk dat ze de leukste momenten eruit gehaald hebben en dat op de q-dance site gezet hebben! de rest zal waarschijnlijk verwijderd zijn! van voorgaande jaren is geen dvd verschenen van in qontrol en al zouden ze dit jaar dat wel doen dan had er wel info over gestaan op de site!
leuk feestje lekker hoor
Wnnr Word Die Volgende Nou AanGekondagt Word Gek haha