DEVILLIEN Evil Activities: PartyraiserAkira: liters zweet eruitgehakt, ben weer 3 kilo lichter. Miro met shining gehoord >=pluspunt. Hardcore blijft mijn No1.Mensen bedankt weer super gezellig en Rob bedankt voor het vrijkaartje
Wat een ziekelijk bruut feest zeg! Geluid lekker hard en dikke sets gehoord! ACTIVATOR, DANIELE MONDELLO, VORTEX en THE TECHNOBOY!!! Echt, wat een dikke indoorfestival pff!!!
Was eg een superfeeske, helemaal top geluid was top, sfeer was prima... alleen jammer dat ze nu geen grote mainstage meer hadden... en ze moeten ipv grolsh toch maar es jupiler gaan schenken
: Dit was echt een SUPER vet feest! Hebben het goed naar onze zin gehad en lekker gestuiterd! Muziek was en locatie ook zeker Btw Sfeer vind je niet.. die maak je whehe!
Ik vond het weer super vet !! Evil Activities en Bass-D & Predator
Vorig jaar was beter!!!Het laatste uur heb ik me wel vermaakt....
Hele vette avond gehad! mag best gezegd worden! Mondello Activator Zatox echt super..! jammer dat de mainstage zo klein was dit jaar.. de vorige maakte toch iets meer indruk.. en de RAI tja,, jammer dat je zoveel bekenden niet ziet op zo'n avond.. kortom topavondje!
Ja was weer gezellig.. Beetje jammer dat iedereen overal ergens anders staat.. Maar ach daar maak ik me niet druk om
was wel vet feestje geluid was dik in orde Alles wat kon trillen, trilde ook, verder jaah toch wel wazig feestje, De rai is best wel pleuris groot, ik denk dat ik wel 3x de marathon heb gelopen maar wel kick ojaa verdwalen kan je er zeker
Ik vond het super! Dione begon al lekker hard int begin zodat ik er meteen zin in kreeg. Lobotomy Inc sloot de jump goed af. Maar de mainstage was veeeeeeeeeeeeel te druk. Kunne ze die zaal niet een beetje groter make? En de tokens waren ERG duur!
Sfeer, aankleding, inrichting en geluid krijgen van mij een min. Het geluid werd later op de avond wel beter (harder) maar vond het erg tegenvallen. Muziek in earlyhardstyle en de techno zaal was goed, lekker lopen rossen Niet geweldig feest, veel mensen kwijt geraakt, geen leuke sfeer.. geen RAI meer!
Met 3 van de 4 musketiers Inqontrol onveilig gemaakt Te vet voor woorden weer Frank Kvitta man van de avond Heb me ook prima kunnen vermaken bij darkraver vs. gizmo, headhunterz, tatanka en marco Remus
Wat een heerlijk feestje! Erg vet gedraaid in de main en er hing een prima sfeer. Een van de betere IQ's. .
Vond echt SUPER georganiseerd.. heb nog nooit zo lekker op een feest gegete als daar.. vond verder wel leuk en gezellig
WAT een feest Headhunterz was echt helemaal geweldig! Pavo vs Zany was gewoon de shit. Daarna overal en nergens geweest Top feest! Q-Dance, DJ's, en vriendjes
sfeerloos feessie, ook erg jammer dat ze tussen elle zalen die zitplekken met vreten hadden gemaakt, daardoor waren de zalen veelste klein, beetje jammer Maarja wel heel veel leuke vrienden tegen gekomen en heb uiteindelijk ook nog ff uit me dak kunnen gaan
Mooi avondje, mainstage klein en warm vergeleken met jaren daarvoor, maar wat werd er heerlijk gedraaid Pavo/Zany & Isaac Activator en Mondello in zaal 6 heerlijk Italiaans beukgeweld!!
Verdomde vet feest gehad Enzyme X, D-Passion en Akira mannen van de nacht... sfeer zat er ook goed in, heb 't met verschillende t3rr3ur-liefhebbers nogal gezellig gehad
Tering jantje wat was die set van Enzyme x gek zeg.. was mindustries geloof ik! Lange tijd niet zo lekker los gegaan.. en verder ook een heeel vet feest.. techno lekka.. jump was goed te doen.. en early knalden ze ook goed.. alleen opgefokte kut sfeer bij de early! Maja BOEIUH! wat een lekker feest zeg! Maar was ik de vorige keer zo wappie of was de main veel kleiner?
was de 2de zeker de laatste keer voor mij... RAI is denk ik DE slechtse lokatie, kilometers lopen geen sfeer .. tis dat gizmo en parkneger en stanton heerlijk draaide anders was ik om 4 uur weer thuis geweest (N)
zooo wat belachelijk koud was het daar ben nu stontverkouden en waarom hadden ze die grote zaal in tweeen gesplitst? echt TE zonde!! vorig jaar zag het er veel vetter uit allemaal maaaar dr werd heeerlijk gedraaid... vooral headhunterz whiii was super gezellig met al me lieve vriendjes!!!
was nie helemaal mijn stijl van muziek, mensen waren super relaxt en als nog goed kunnen vermaken! de aankleding was 20 beter dan innercity dus dat maakt al een hoop goed!
Heb me weer super vermaakt net als vorig jaar werd lekker gedraait, leuke mensen, goede locatie. Kortom super feest!
Was zeer goed te doen. Nu alleen een 2-tal moeie beentjes .
ik ben op zoek naar meisje die me in de kont kneep die ston bij hardcor brileen te verkoopen ik wil haar pf
Was een lekkere knalavond! Zany & Pavo, Tatanka :respect: Wel kut dat ik EA gemist heb.. vergissing in de tijd, maar dat mocht de pret niet drukken 8) Het was top Co
Vonden het geen relaxt feest..tis en blijft een klote lokatie!!! Sfeer was niet bijzonder..volgende keer beter! Ooh pluspuntje eindelijk niet die fucking 1richtingsverkeer.
Was niet echt een super boeiend feest. Wel nog relaxt staan hakkuh!!!
Ging elk setje maar zo los als die van Akira beginnen met dikke UK en sneller en sneller verder Marco Remus, Frank Kvitta en Miss Djax aardig vet in de techno zaal, gezelligheid, Enzyme X, bier etc etc
Was wel een aardig feest. Goede sfeer! Mondello en Luna maakten mijn avond helemaal goed!
ik heb me goed geamuseerd maar wat was dat een doolhof, ik was de hele tijd de weg kwijt 8) de sfeer, de aankleding en het geluid in de hardcore zaal mochten beter......
Leuk feestje! Beetje n vreemde sfeer, weinig eenheidsgevoel in het publiek, het woutenbeleid zorgde voor minimaal plezier, geluid mainstage te zacht, te druk bij main, maar wel spacende gangen, leuke lijn-op, knetterde bass kortom een feest om van de zender te raken
Ontieglijk vet feest!, volgend jaar zeker weer! werd goed gedraaid behalve door Technoboy met alle respect maar dit was zijn slechtste set ooit gehoord door mij...
Super feestje gehad, wel erg veel gelopen om iedereen te zoeken wat een grote lokatie zeg.. En het geluid was ook echt goed.. Super naar mijn zin gehad..
Jaaaaaaaaaaa eindelijk een In Qontrol die ik is echt zeer goed vind! Het was super gezellig en heerlijke platen, maar wat was het fakking heet in de main!
Heb een super avond gehad Alleen erg jammer dat de main niet de hele zaal was net zoals vorig jaar en dat de laatste uurtjes bij de hardcore erg tegenvallend waren
was een erg lekker feestje en werd absoluut lekker gedraaid de muziek stond op een lekker toontje (ook achterin de zaal) Alleen kan nog niet egt wennen aan het vele lopen tussen de zalen door!
Super vermaakt, overal prima sets gedraaid Luna was klasse, early op het eind nog ff lekker knallen. Alleen geluid in sommige zalen en de zaalindeling was minpuntje.
super strak! evil activities en d-passion maar k vond akira op het eind echt om te janken.
zany, je muts met veer vergeten? zany/pavo daarna tatanka helemaal los isaac viel klein beetje tegen maar kwam uiteindelijk toch nog goed zatox en technoboy droom ik nog iedere nacht over
was weer vet geluid stond trouwens in t begin van de avond wel erg hard! en toen ik om 6:45 terugfietste kon je t voorbij t museumplein ook nog hard horen, terwijl t toen al veel zachter was gezet
Wat een fucking bruut feest !!!!! 1000X beter als vorig jaar, ben blij dat ze wat meer aandacht aan de Hardcore zaal (Studio 2) hebben besteed Geluid was gruwelijk hard en zuiver vooral bij Evil Activities daarna hebbe ze het geluid iets minder gezet jammer genoeg want het geluid was echt bruut maar dat kwam omdat de speakers begonnen te schuiven Partyraiser In Qontrol was superrrrrrrrrrrrrrrrrrr !!!!!!
Eerste keer In Qontrol voor mij (thanks 2 Léon ..) En nog VIP ook Vond het een geslaagd feest maar had er meer van verwacht.. Vond de VIP niet veel extra's hebben en de Main was veels te klein Bij de jump werd inneens geen jump meer gedraaid en je hoorde die bass soms veels te goed in de main.. Zany & Pavo Nothing Else Matters, FTS, Pounding Senses.. En ook Tantanka, Isaac en Technoboy draaide lekker En weer genoeg bekenden gezien dus dat was ook een punt
Early Hardstyle was VET!!Jammer dat de Parkhal verdeeld in 2 zalen was,Hardstyle zaal was VEEL te KLEIN,te DRUK en te WARM!!Early Hardstyle: DANIELE MONDELLO,ACTIVATOR echt GEWELDIG!!TOPavond gehad!!
muziek was soms iets minder, maar de vrouwen maakten alles weer goed
Wat een feest.Studio 3 rules Schranz Rules!!Ranieri wat een topper zeg,Djax wat een heldin weer Remus heb ik beter gehoord Kvitta blijft goed en Peaky pounder en Rude Awakening respect wat een lekkere herrie
Relax feesje goeie sfeer in Hardcore zaal geluid ook wel goed wel fucking dolhof, 20 keer heen en weer lope en nog niet kunne vinde Bier was ook niet te zuipe heerluk setje van Akira pfffff lakka dat setje moet k hebbe en voor de rest gewoon gezellig
was het nachtje wel weer....WREED
Dj Vortex was meesterlijk en Tatanka is de MAN.. Ik heb jammer genoeg Activator en Mondello gemist! Voor de rest viel het tegen!
Minder goed dan vorig jaar, maar zeker leuk Waarom was de main zo klein? En daardoor zo warm en druk.. gevolg, 95% in de jump gestaan waar ze lekker draaiden. Greg C
Was een mooi feestje! Was zwaar genieten in Studio 3!
was vet feest, goed geluid, goeie sfeer, goeie muziek heb me goed vermaakt daar HEADHUNTERZ
2004 was m'n eerste IQ en die was toch veel bruter dan deze, misschien had ik wel veel te hoge verwachtingen...De zon de volgende dag maakte een hoop goed, zo kan je tenminste lekker afteren!
Weer een zeer geslaagde Q nacht achter de rug. Daniele Mondello,the Prophet vs the Viper en Technoboy en the Headhunterz wat een kutset wil hardstyle horen geen jump of hiphop!!!!!
was een mooi feestje, geen klachten en goede muziek in de hardstyle!
geweldig feest, voor ieder wat, maar studio 1 en 3 draaiden toch het relaxte, net thuis! tot 7 uur gebleven, 10 keer bijna de nek gebroken over alle flyers, maar dat achterwege
Posters uitdelen met een panty op m'n kop was vet Verder hebben we het leuker moeten maken voor ons zelf dan het feestje op zich zelf was. gelukkig zijn we met ons groepie daar wel goed in
Was zeker leuk! perfect geregeld, alleen had ik van de main meer verwacht, decor was vorig jaar veeeel beter! gelukkig was er Grolsch . Geluid was ook erg goed
Goed feest, maar ik miste de grote Main. Niet echt iets waar ik vette herinneringen aan over heb gehouden, op de set van Activator na dan . Leuk, maar niet meer dan dat.
Tja wat moet ik over het feest zeggen..? In studio 3 waren ze volgens mij allemaal SCHIJNDOOD maar ondanks dat voor Stanton VS Lars die toch met een verrotte vierkante naald geluid uit de boxen kregen... Dus matig feestje, zeker het geld niet waard!
Vanaf nu kun je op deze site de line-up van In Qontrol bekijken. Dit jaar bestaat In Qontrol uit maar liefst zeven zalen, waarin je de beste harde stijlen binnen de Dance terug ziet komen. 182
Elk jaar kan je wel weer iets anders verwachten bij In Qontrol. Vernieuwing zit diep verankerd in de waarden die Q-dance al sinds jaar en dag uitdraagt in zijn evenementen. In Qontrol was een belangrijk medium voor Q-dance om met name muzikale vernieuwing te brengen in de afgelopen jaren en al helemaal in 2006. Naar aanleiding van de afgelopen in Qontrol is toch weer gesleuteld aan het concept om het nog meer op de wensen van het feestgaand publiek af te stemmen. 258
heeey ik wil graag weten of er een dvd uit komt van inqontrol want we zijn heeel veel gefilmt maar op de inqontrol site zie je ons maar heel ff wie weet waar die filmpjes nog meer te zien zijn???
heeey ik wil graag weten of er een dvd uit komt van inqontrol want we zijn heeel veel gefilmt maar op de inqontrol site zie je ons maar heel ff wie weet waar die filmpjes nog meer te zien zijn???
denk dat ze de leukste momenten eruit gehaald hebben en dat op de q-dance site gezet hebben! de rest zal waarschijnlijk verwijderd zijn! van voorgaande jaren is geen dvd verschenen van in qontrol en al zouden ze dit jaar dat wel doen dan had er wel info over gestaan op de site!
leuk feestje lekker hoor
Wnnr Word Die Volgende Nou AanGekondagt Word Gek haha