laat die buitenlanders weg verneukt echt het feest, geluid mocht ook wel harder en laat die muziek is aanstaan inplaats pingelen. meeste mensen rechtsvoor stonden stil daardoor
Mn eerste keertje Qlimax en zeker niet mn laatste keer!! Sfeer was echt goed,, leuk gedraaid alleen jammer van de warmte ,, maargoed hopelijk tot volgend jaar!!
Eerste keer, zeker geen spijt van, vond het SUPERVET! alleen jammer dat de lichtshows niet zoals vorig jaar en t jaar daarvoor waren.. En was egt te druk! mr verder zker vet
bone crusher & focking fingers op t einde echt geweldig! Echt een SUPER feest, zeker in mijn top 5!! wel warm en druk maarja we hebbe altyd wel iets te zeiken..
Davide Sonar, Noisecontrollers en Brennan mijn complimenten!! Top avond gehad met eindelijk goed geluid! -punten: Drukte en Hitte! -- See you next year!
goed feest! alleen dat laatste half uurtje hc was jammer, had noizesuppressor echt veel betere set moeten neerzetten, en het geluid stond te zacht ... maar verder top avond gehad
Geweldig Geluid was super, viel me niks niet tegen Ook bij ingang, nog geen 10 minuten en al binnenAankleding was ook super gedaan A-lusion, Deepack, Davide Sonar Noize suppressor vonk minder, maar slecht was het niet) Kortom: Geweldig
Zeer geslaagd feest!! Verdeling van de speakers was prima voor zo'n grote locatie. Volume mocht wel wat harder, maar vooraan was het toch wel erg lekker Wel fokking druk en heet zeg..
Lekker feessie hoor, geluid eindelijk een keer redelijk in het gelredome, ben helemaal kapot.
opzich wel vermaakt..
Super feesje
5e x Qlimax en dit was op zeker één van de vetste!!!! wat een feest, wat een feest! Noisecontrollers en D-Block & S-te-fan absolute toppers van de avond!
werd lekker gedraaid, en gezellig sweertje en mensen, wel erg warm/druk lichten super, had wel iets meer verwacht qua show en bar slecht gecontroleerd hoewel sommige dit vast en zeker plezierig vonden haha
Het was inderdaad véél druk en bloedheet, maar ik heb me er niks van aangetrokken Los van begin tot eind. Jammer dat de sfeer ver te zoeken was. Ik bedoel, laat al die dagjesmensen lekker thuisblijven. Wij gingen 't hardst van iedereen Geen set die er met kop en schouders bovenuit stak, maar de muziek was prima
Wat een GEWELDIG feest zeg! En het geluid in de Gelredome was inderdaad een keer goed! Er was eigenlijk maar 1 heel klein minpuntje en dat was dat het verrekes heet was haha Echt alle sets waren vet!! Noize Suppressor met hun Sonar -->
Wat was een weer een geweldige editie! Kwam goed in de buurt van 2006 Vette setjes van o.a. D-Block & S-Te-Fan, Technoboy, Headhunterz Noisecontrollers en Noize Suppressor Het enige minpunt wat ik kan noemen was de schoenzool die als pitabroodje met kaas werd betiteld
7e keer Qlimax was weer zeer geslaagd,dat podium zag er echt super vet uit voor Q-dance,ook dikke sets gehoord,volgend jaar waarschijnlijk achtste keer
wat een top feest volgend jaar cker weer aanwezig voor al Noize Suppressor washelemaal top
Jeh flink gas gegeve jeh EGt te ziek feest dit jaar !!!!!!
Aankleding was mooi, maar miste videoschermen, geluid was wel oké, maar hardstyle is niet echt mijn ding. Dus hoopte op het laatste uurtje beuken. En dat viel zwaar tegen! Iedere keer zeg ik weer; laatste keer. Te druk, niet aan de verwachting voldaan, etc. Maar toch probeer ik het elke keer weer! Wel iets bijzonders meegemaakt deze keer, vergeet ik niet meer!
Echt een super vette editie van Qlimax!! Het geluid was vele malen beter dan afgelopen jaar, goeie muziek... Ik heb niet veel mee gekregen dat het nou zoveel drukker was dan afgelopen jaren. Vond de warmte daarentegen wel een tegenvaller. Al die vieze gasten zonder shirt die dan lekker tegen je aan komen, BAHHH. Verder een super avond gehad!
Wat een Vet feest Ongelooflijk hard geluid (al was dat wel plaatsgebonden had ik het idee), heerlijke sfeer, lekkere sets. Deepack, Noisecontrollers, D&S
geweldig feestje ik heb me wel vermaakt goed geluid ook
De tering, wat een organisatie Hoe van zo een grote kut locatie zoiets moois gemaakt kan worden. En dan nog de lichtshow en het geluid Heel internationaal, ook vet Gelukkig dat de schuumpraktijken ook indoor werken
Mijn eerste en laatste keer qlimax! Slecht geregeld, veel te druk, veel te warm, en slechte sfeer, Te veel mensen zien omvallen en wat ruzies gezien bij de wc's. Q dance moet met dit feest stoppen met denken aan de centen maar 5000 man minder naar binnen laten. Controle was ook te slecht voor woorden! EEN DIKKE 1 VOOR Q DANCE!!!!
Goed geregeld, mooi decor , show leek iets minder dan voorgaande jaren maar dat is misschien gecompenseerd door het geluid? Geluid . Dan maar minder show. Kwam er alleen niet in door die kut hitte en vooral die kut drukte. Verkoop aub volgend jaar wat minder kaartjes zodat er wat meer knalruimte is.
was mijn eerste Qlimax, veel verhalen over gehoord en had er toch meer van verwacht, goed vermaakt, goede muziek, goede sfeer, maar kon NOG beter denk ik.
Geluid was eindelijk goed en heb het super naar m'n zin gehad met iedereen! Warmte en drukte heb ik geen problemen mee gehad. Ben blij dat we op de valreep kaarten hebben gekocht!
Muziek goed laatste nummer kut weer van Hardcore naar Hardstyle was zwaar bout verder alles top behalve drukte = is reden om nooit meer te gaan verder geweldige n8 gehad
Ze hebbe alles goed gemaakt na vorig jaar Wat een KNALFEEST!!!
Gruwelijke nacht gehad! Geluid was zoveel beter dan vorig jaar! HHZ was weer eens goed! Deepack knalde er ook op!
sooooo heel goed feestje hoor! inprincipe wel leuk maar heel erg warm maar opzich tog wel weer prima maar wel heel warm toch best leuk! toch ?...... hahah nu jenny nog! Maar nee, qlimax was echt TOP!!! veel beter dan vorig jaar. Aleen mocht de hardcore wat eerder van mij beginnen. WAS SUPER GEZELIG!!!!!!
Mijn eerste Qlimax!!! het was zo ongelofelijk mooi!!! Geluid was echt perfect! de sets zijn allemaal lekker de show was het mooiste wat ik ooit gezien heb op een feest!!! 100% TOP!
Vond de sets wat minder alleen Davide en Brennan super goed!! En wat een vette boom . Vond het er super goed uitzien en vond het geluid dit keer gewoon goed!
grof feestie! mooie show, lekker knallen alleen de drukte was zeer ergelijk af en toe
reeeeeetevet! ik snap het geklaag over de drukte niet, ik stond ongeveer 30m van de First Aid af, en daar had ik toch echt meer als genoeg ruimte! topfeestje!
1e x qlimax voor mij! is me goed bevallen! leuke sfeer goeie muziek was gewoon toppie wel warm maar dat komt omdat we allemaal zo staan uit te sloven heb lekker los kunnen gaan volgend jaar weer
heb me zeer vermaakt,volgend jaar zkr weer aanwezig
Goed feestje! Er werd goed gedraaid, was een goede sfeer en de ingang/kluisjes was 10x beter geregeld dan vorig jaar. Maar wat een drukte en verschrikkelijke warmte..
deze keer wel goed geluid in gelderdome!!!! technoboy deepack alusion helden van de avond noise supp afluiter was kei hard echt vet was wel veels te druk
Jah was vet feestje!! Decor was echt vettn...maar ik miste beetje de vuurwerk en lasers enzo...geen dikke knallen gehoord!! Maar al met al goed vermaakt!!
Super vermaakt! Was alleen echt té heet en ik vond de drukte best meevallen, alleen later op de avond was het soms wel vervelend.. verder echt super feestjee!
Wat een feest zech. geluid idd vele male beter als vorig jaar. en o o wat was deepack hard. heb me prima vermaakt . en ook nog ff complimenten aan Brennan
één en al geweldigheid! HEERLIJKE edits zijn voorbij gekomen, wow....en wat een geluid! aankleding vet! en natuurlijk één groot feest met de partyflockers!
Het was geweldig Dik geluid, goeie sfeer, mega vette lasers 2 iets minder goede punten; de show was iets minder vergeleken vorige jaren en de hitte was een drama haha. Op naar Qlimax 2010
Zwaar dik feest! En ook weer eens een gezellige afterparty gehad.. Maar de show was geweldig de muziek klonk overal waar ik ben geweest perfect! Bijna geen minpuntjes...
Noisecontrollersssss & Deepack megaa knallers. Goed geluid ook alleen wel MEGA DRUKKK maarja was te verwachte zowiezo volgend jaar weer MET EEN ZIN : MIJN EERSTE EN BESTE QLIMAX OOIT
was n goed feestje, geluid was goed, maar kan beter. Decor was ook erg mooi, was veel werk ingestoken. Maar ik blijf erbij dat t decor in 2006 mooier was. Maar volgend jaar zeker weer van de partij!
Stage / decoratie / creatie een dikke plus. Muzikaal wat minder voor mij. Sfeer was beter dan ik vooraf verwachtte! Helaas door de hitte en vermoeidheid eerder naar huis gegaan. Geluid was trouwens echt veel en veel beter dan voorheen!
Geluid Super, hele goede setjes gehoord, maar wat was headhunterz slecht zeg. Kakte helemaal in tijdens zijn set. Om 4 uur snachts hoor je te knallen en dat deed hij duidelijk niet. Deepack helden van de avond Verder erg gezellig gehad
Duidelijke verbetering tegenover vorig jaar. Geluid was een stuuuuuuk beter, het decor zag er weer vet uit, de sets waren vet! D-Block&S-Te-Fan, Noisecontrollers en Deepack Tot volgend jaar!
de tering wat was dat weer een vet feessie
GE-WEL-DIG!!! Noisecontrollers, helden van de avond!!! Brennan Heart en Headhunterz waren ook toppie
Geluid was vele malen beter dan vorige keer met hardbass!! Decor en de show was echt goed geregeld en de setjes waren ok om te knallen!!!! Dikke respect voor Q-Dance en de DJ's
Eindelijk Qlimax! Vergeet nooit meer het beeld toen ik binnen kwam in de zaal, wat een zee van mensen!! Miss wat warm & druk, maar toen we eenmaal een goeie plek hadde met leuke mensen om ons heen was het goed te doen! Noize suppressor was echt strak met zijn apparaat
Geluid was een stuk beter dan andere jaren. Show / podium was stuk minder. Miste de special effects en bewegende beelden. Qlimax heeft mij niet verrast!
Hele nacht de beuk er tegen aan gegooid.. was echt stukken beter dan vorig jaar! Het was alleen wel godsgruwelijk warm binnen Verder niet echt mee gekregen wie er nou goed of minder goed draaide. Afsluiting was
Wat was het DRUK. Godskolere, niks lekkerder dan zwetende otters tegen je aan voelen beuken De gezelligheid was top en daar is dan ook alles mee gezegd!
in 1 woord TOP, geluid was ook perfect, op naar hardbass
Zeker top!! goed geluid, zooitje spanjaarden naar gemaakt en een paar Ierse drollen een gooi gegeven haha..die lui zijn niks gewend haha!! was super!!!
Q-Dance, klasse! De verbeterpunten zijn serieus genomen waardoor het weer verbeterd is. Geluid was TOP, wachtrijen waren weg, leuk decor!! Het beste binnenfeest tot nu toe! Ga zo door!
Tot aan Deepack een wereldfeestje. Daarna stukken minder...geluid veel beter dan vorige edities en feestjes in het gelredome, maar van mij hadden ze dat dak wel wat open mogen schuiven voor wat frisse lucht
Ik heb me zeer goed vermaakt, lekker los gegaan op hardstyle tot een uur of 5 daarna te moe en deden de voetjes een beetje zeer. Het was wel erug warm hoor, die vlammenwerpers hoefde niet aan van mij. Erg mooi om het hele gelredome zo uit z'n plaat te zien gaan vanaf de verhogingen. Errie Dennis en mini bedankt voor de gezelligheid
Hardstyle word saai 2 jaar trug was t veel vetter, steeds meer mensen die denken dat Qlimax=carnaval..muziekstijl ; hardcore, hardstyle nou half uurtje NZ op t eind kon de aaf niet meer redden, lasershow was kut, te heet binnen, vorig jaar was het freezing deuren waar je opeens niet meer doormocht, moest zigzaggen over de tribunes pff alleen de ingang was snel bij Q volgend jaar dus tot half 7 only F*CKING hardcore Q-dance om t goed te maken ??? Vorig jaar was supervet dit jaar WAARDELOOS!!!!!!!
Rustige nacht gehad rechtsachteraan op de ring... Maar wel veel leuke mensen gezien!! Nog een half uurtje kenne raggen en de saaie VIP checke.. Nu maar de DVD afwachten
Het was een super Qlimax! eindelijk fatsoenlijk geluid, een vet decor (ook al zal de efteling niet blij zijn dat hun boom is gekapt en mooie show. minpunten waren toch de warmte/drukte en had toch vaak het gevoel dat ik de enigste hollander was.
wel leuk, maar zeker niet de beste qlimax... decor was wel erg super! ook het jungle effect int begin was nais! jmmr dat zo giga veel mense stil stonden... en dat het vies veel drukker was dan voor gaande jaren... btj jammer! geluid was wel super!
owowowow Wat een feest ! kan eigenlijk geen minpunt bedenken ! muziek , aankleding, geluid , tribunes , alles was superdesuper geregeld !
heerlijk 10X beter als vorig jaar de stage het geluid heerlijk DBSTF headhunterz noisecontrollers en wat jammer dat noize supressor niet door zette die viel me vies tegen maarja volgend jaar zeker weer
Lekker feestje (wel druk en hoe meer je naar voren ging hoe warmer)! Goede sets van oa DBSTF en een prima geluid. Wel weer voor herhaling vatbaar! Q-Dance ga zo door!
Beste qlimax die ik tot nu toe heb meegemaakt. en mensen die zeiken over het geluid. dat was dit jaar top, vergeleken bij andere jaren! , alleen jammer dat HH weer zo'n Commercieel kut setje draaide, de rest draaide prima!
Mooi decor, goeie sfeer, netjes aangekleed, genoeg speakers dit keer en mooie sets hehe! Nu nog een grotere locatie eig..want was wel warm en wat te druk..
MegaMega: A-Lusion en Davide Sonar weinig van meegekregen Maar de rest tot aan Deepack was gewoon super Deepack dramatisch saaie set, Noize Suppresoor was nog best vermakelijk voor hardcore. Wel erg druk en erg warm binnen
Super feestje!! In het begin veel te druk en ze draaide te softtt, maar daarna ohhh zo DIKK.. Heb me super vermaakt met het groepje en veel gelachen Noize suppressor zo vet die sonar!! Jammer van de warmte
Aankleding was super, geluid was veeel beter dan andere jaren!!! Alleen moeten ze volgende keer gewoon alle deuren gelijk open zetten... wat een warmte...
Qlimax blijft Qlimax Noize Suppressor heeft wel een klein beetje goed gemaakt! Alhoewel ik wel bij mn mening blijf dat die sonar nep is! Het enige wat Qlimax nog een beetje goed maakt waren de leuke mensen om me heen
feestje echt geweldig!!vanaf dbst was het super!veel lasers iets minder show! mis alleen de tijden van vince en promo, 1uur hardcore, nu al na 25 over klaar uit!
Qlimax was weer geweldig! Supermooi decor weer, mooie aankleding, show, EN geluid was echt goed! Complimenten voor Q-Dance! Sfeer was goed, hoop leuke mensen weer ontmoet!
Heerlijk feest, geluid was goed, dj's draaiden goed vanaf Brennen Heart, Noize Surpressor heerlijk als afsluiting, ingang Q waren binnen no-time binnen. Probleem was wel het reizen naar station, pendelbussen waren afschuwelijk! Maar toch een geweldig feest, volgend jaar weer
Overdreven veel mensen binnen... Maar ondanks dat toch hele goeie tijd gehad!
was super party.. all friends together at left front.. only sad sound was a bit down in the front at the start and HHz should not spin at Qlimax anymore.. the rest was for me a perfect party.. sound got awesome.. next year for sure again
perfecte controles, goed geluid alleen de opbouw vond ik wat afgezaagt voor het bedrag van 60 euro en ijs dat kon ik niet vinden erg jammer terwijl iedereen met ijs liep hhaha... ik weet niet waa die kar stond hoor!!!
entree Q was toppie net als podium, de bass stond te zacht zeker vooraan, te druk en warm met gekke itali-duits-fransies.... en de setjes waren niet optimaal. Gelukkig was de linksvoor groep super gezellig!
Geniale avond en ochtend gehad in het Geldredome Zeer goed geluid en decor is was ook super!! Weinig ruzies en goede sfeer maakten het feest compleet. Volgend jaar eigenlijk verplicht weer te gaan Nu al zin in!!
wat een bagger feest. veel te druk, geluid was te zacht, alleen de decoratie was mooi. noize suppressor maakte het een beetje goed. jammer dat hij er ma een half uur was. dit was eens ma nooit weer
in een woord GEWELDIG... Was alleen erg druk, dus volgende x andere locatie??
lekker los gegaan
Beetje warm door die vlammenwerpers Sfeer zat er zeker goed in, naar mijn idee had iedereen het naar z'n zin! Beetje jammer van DBSTF dat ze vooral eigen platen draaiden..
Was gezellig Stage was goed, muziek klonk ook niet slecht voor de eerste keer , verder was de sfeer wel relaxed en leuke mensen gezien Volgend jaar weer
Wauuuw! Wat een DIK feest! Ben echt finaal naar de klote gegaan, zagen,stampen,hakken, alles wat er zo maar op deze muziek te doen valt hebben ik en mn maatjes gedaan! Zeer genoten, alleen jammer van de drukte bij ingang E!!!!
Lekker feestje hoor!! Eindelijk goed geluid. Wel erg warm en te druk. Brennan Heart, D-block&S-t-efan, Noisecontrollers en natuurlijk Noize suppressor de toppers vd avond
Geweldig feest! Jammer van de warmte en de show had wat spectaculairder gemogen.. Daarentegen waren muziek + geluid super, behalve dat laatste half uurtje hardcore.. (N)
Echt een goed feestje, vreemd dat er zo veel mensen op de tribune zitten, dat kwam de sfeer niet ten goede. Ondanks dat tot 7 uur los staan gaan. Q-dance--> alles goed geregeld.
Top Feestje! Davide Sonar, jij bent top! noisecontrollers eveneens top! minpunten: warmte, drukte en ik vond het decor wel mooi maar miste de special effects.. maar dan, de muziek! hoeveel keer beter was dat dan vorig jaar!!!!! Q-Dance
Geen slecht feest maar Qlimax is gewoon niet mijn ding meer.
Ver boven alle verwachtingen en ver boven alle andere Qlimaxen Wat een feest! Alles klopte gewoon Draaien iets minder, tby aanfluiting, maar dat weet je op Qlimax
Niet zo groots als ik verwacht had, maar prima feestje. 58 euro vonk wat te duur...
Zeer mooie show, en gezellige mensen, heerlijke nacht gehad !!!
SNEL na een andere locatie jo met al da gezeik van arnhem eindelijk lekker geluid in mijn 5 jaar da ik kom en moet het geluid 2010 weer zachter!! bahbah
Geluid stukken beter dan afgelopen jaren! Vet decor en gezelligheid onder de mensen Muziek was niet helemaal mijn ding, maar dat was ook te verwachten met deze line-up.. al met al goed vermaakt After MF!
Mooi aangekleed goed gedraaid! Wel druk ja... maar wij hadden een mooi plekje dus geen last van gehad! Comercieel? Wat is daar erg aan ?! Weet je toch ga dan naar een anders feest zeikers altijd! Show was TOP!
Ge-WEL-DIG : Beste Qlimax voor mij ooit , mooie decoratie , super geluid , alleen teveel Hippie's/Buitenlanders , en laat Technoboy volgende keer maar thuis in zijn plaats Tatanka
RESPECT voor het geluid, eindelijk was het een keer goed! Toppie! En de rest ook weer erg lekker, super show en erg goed gedraaid! Alleen waarom in godsnaam Deepack op het einde, die gasten krijgen het niet meer voor elkaar!! Noisecontrollers hell yeah!
NICE! We gaan vooruit in de Gelredome Sfeer was al gelijk lekker al kakte die bij headhunters en deepack in. Geluid stukken beter Snelle doorstroming bij entree en niet te lange intro's. oftewel: HOUDEN ZO
Wat een ongelooflijke fantastische nacht was het weer!! Niet te geloven zeg wat een vet feest! Veel beter als vorig jaar! Alle dj's draaiden top, geluid was goed en die stage was ook abnormaal mooi
NC & Davide Sonar HH viel beetje tegen! Jammer dat er maar een half uurtje hardcore werd gedraaid... Geluid was goed, Mooi decor. Vond de show dit jaar minder dan vorig jaar!!
Wat geluid toch invloed kan hebben op de sfeer dik podium, lekker genoten. A-Lusion, NC en Deepack Al miste ik wel de grote ledwalls, maarja, wie ben ik?
Heb me goed vermaakt, was erg gezellig met mijn vriendjes en vriendinnetjes Stage was mooi, heerlijke tracks. Maar toch is Qlimax op één of andere manier mijn feest niet.. 't Was iig beter als 2007!
Op 21 november 2009 presenteerde Q-dance de 17e editie van Qlimax in GelreDome, Arnhem. Deze editie, The Nature of our Mind, wordt voor het tweede jaar op rij uitgebracht in High Definition. Het digipack wordt in een speciale 3-disc editie uitgebracht. Dit pakket bevat naast de DVD en CD, een Blu-Ray met de Qlimax Live show in High Definition beeld. Naast Dolby Digital 5.1 kan nu ook gekozen worden voor een DTS-HD audio track voor de meest veeleisende liefhebber. 81
Zaterdag 21 november is de release van de cd compilatie Qlimax ‘The Nature Of Our Mind. Het album is de officiële compilatie van het gelijknamige en inmiddels ruim van te voren uitverkochte evenement. De cd compilatie is gemixt door de ‘Music Made Addictz’, de makers van het anthem; D-Block & S-te-Fan. 124
Voor de 7e keer op rij keert het bekendste indoor evenement van Q- dance terug naar de GelreDome in Arnhem. Voor het doorgewinterde Q-dance-publiek doet Qlimax zijn naam alleen eer aan als het verrassend is en de verwachtingen overtreft. Voor deze 7e editie wordt de GelreDome weer onder gedoopt in de mystieke Qlimax sfeer, maar de innovaties moeten dit jaar de ervaring beter maken. 168