Vorige jaren was t zeker wel relaxter,dus waarom iedereen nou weer helemaal lyrisch is over dit feest.....Zo'n denderende sfeer hing er nou ook weer niet hoor,maarja....als je n kaartje van 90 euro hebt gekocht is 't ook wel zuur om toe te geven dat t n beetje tegenviel...PS: ook erg leuk om na thuiskomst 2 fuckin'inbrekers te betrappen in t huis van Char...g#dverdet*ring.Je weet wel wat voor n types Thanx voor de kater ...kl-te M*#-k*n&!!!
BlackArea start JDA en Vince waren echt kiks...hehezelfs DJ van Evil Activities schijnt fan te zijn....DJ the Viper oldschool2000-2002 muziek was ook echt goeie! Bass moe jenie voeledie moetje hore
Wat was t toch weer een heerlijke dag, jammer, maar boeie van de regen we stampen lekker door T was in een woord super! oja mogen wel iets doen aan t bereik daar
Het was weer SÚPER , net als de afgelopen 2 jaar Gewoon in de regen blijven dansen .. Showtek , en ook vette schranz .. en wat was die mainstage mooiii Defqon blijft 'n top-zomer-feestje !
Wederom weer een ge-wel-dig-e editie... echt te vet
Echt het feestje van het jaar voor mij!!! Super sfeer en fantastische locatie!! Volgend jaar zeker weten weer aanwezig!! En met het weer hadden we gelukkig ook geen klagen
Ge-wel-dig!! Volgend jaar zeker weer!! En lekker eten!
Was geweldig,alleen vorig jaar was t toch iets beter!!! De indeling vond ik ook een beetje vaag dit jaar!! maar was weer een toppertje gister!!
Echt weer een super feest!
SUPERRRRR FEEST, was echt super gezeliggg DEFQON ! Mijn 3e keer Defqon en ook deze keer weer superrr tof !! Werd super gedraaid en alleen het weer zat een beetje tegen, maar heb me ondanks dat SUPERR VERMAAKT ! OP NAAR VOLGEND JAAR..
Wat een feest! Het weer zat mee..goede aankleding, alles tot in de puntjes verzorgt.. Francois, Q-ic & Manu Kenton, Leep & Jones en Arkus P. Supergezellig gehad En weer een topfeestje met mijn schatje
even in de silver geweest....kut geluid dus verder hele dag bij green gestaan wat een heerlijke setjes stuk voor stuk....behalve manu kenton & Q-ic en als er 1 iemand een echte wereld held was: Speed J niet normaal meer hoe dik
GEWELDIG! zoals ieder jaar .. en NEE niet jammer van de regen.. dit was gewoon master gewoon doorgaan
Ben net thuis en damn wat was het weer een super feest 1x een flinke bui gehad maar dat mocht de pret niet drukken voor de rest super weer gehad. en de set van Bass-D & King Matthew helemaal geweldig
wat een topfeest!!!! was weer gezelligheid mensen!!!
Wat een feest !! ik heb mezelf geen moment verveeld. Ook al regent het zo nu en dan op Defqon, dit feestje wordt er niet minder op! A-lusion, Technoboy, Ruthless
HEERLIJK FEEST; FLINK LOS GEGAAN!!
Super feest !! Gezellige sweer Black area ging lekker !! Volgend jaar weer van de partij
Flink vermaakt hoor . Het weer heeft totaal geen invloed gehad op de dag en maakte het alleen maar vetter . Vond afsluiter wat matig, geen knallend einde helaas... Volgend jaar iig weer!
was egt een dik feest... E.A., E-noid, Day-Mar, Noize Suppressor, N-virtal & D-passion....en natuurlijk The Prophet ....daan, ivo, ruud, mertes twas egt een vet feest
Wat een FEEST!....Het weer zat gelukkig mee....geluid was super.... voor alle dj's! Lekkere afsluiter van The Prophet met een mooie lasershow en prachtig vuurwerk! Super! Q-Dance
TERING! en nog eens TERING!! Zo vettt!! Alles was super en vooral de set van 2.5 uur van "the" TECHNOBOY I him!! Showtek Dana Tatanka en Zany waren ook GRUWLIJK.. Hele dag staan knallen
defqon altijd vet!! en denk dat we met het weer best wat geluk hebben gehad!over het algemeen scheen de zon nog redelijk!! Prophet Moet wel zeggen dat het dit jaar wat minder uitgebreid was.. maar wel een zeer goed waard!!
Geweldig feest! Evil Activities, Bass-D & King Matthew, Promo
Ja was vet hoor blauw was knallen, zwart ook en de main was ook geweldig
Moest er wel even inkomen in het begin. Showtek was echt te gruwelijk!! En als afsluiter de Prophet, met vuurwerk! Wat een heerlijke set was dat!! Gezellig met de hele hoofddorp clan!!
Heb me goed vermaakt maar vond het dit jaar minder speciaal dan vorige edities, Arkus P was toch wel de man van de avond gewoon maar door blijven knallen tot zeker half 12 of nog later
TELEFOON VERLOREN!! SONY ERICSSON W880i... kleine kans om m terug te krijgen.... silver stage was leuk
echt een super feest, wat heb ik me goed vermaakt daaro. op het festival terrein alles goed geregeld. alleen de bus reis terug wat een grove ellende was dat
Kwam binne bij Armagedon Project, man man wat was dat geweldig!! Zatox was ook weer erg vet! Onze franse vriend manu draaide ook erg lekker, alleen jammer van het geluid.. En de laatste uren op de main waren ook top
Was wederom geweldig! Q-dance had het goed opgelost door meer tenten te plaatsen i.v.m. de regen! Alleen het jammere was dat de wc's STIPT om 23:00 er ook mee kapte dus we konden om 23:15 niet meer naar de wc's volgend jaar weer!!
JEZUS wat was dit geweldig!! ook heel vet dat ze nog een uur langer door gingen...kwam door t ongeluk met de treinen...maar denk in vervolg na als je een boom ergens neer zet?? er is hier maar 1 woor voor!! GEWELDIG wat een dag!
ECHT LETTERLIJK EN FIGUURLIJK DE TENT AFGEBROKEN BIJ TECHNOBOY!! Jezus, ik schrok er zelf van hoe erg ik daar los ben gegaan.. ASOCIAAL. Voor de rest was DJ Rob & Bass D en King Matthew waren super! lekkere ouwe plaatjes.. en de talenten konden er ook wat van.. 't weer was nog best goed te overigens! Geluid stond overal goed, goed gedraaid.. goed eten dus heb me prima vermaakt..
was weer gezellie mar de sfeer vond ik een beetje tegenvallen en behoorlijke spierpijn van die marathonloop
Geweldig Feessie met mijn schatje Maaike!...Heerlijk genoten weer!
jaja was weer erg vet!! niet zo vet als vorig jaar, maar nu kunnen we wel weer verwachten dat volgend jaar, dít jaar zal overtreffen! Zany enne.. tot volgend jaar!
HET WAS ECHT GEWELDIG!!!!!!!! begon het te regenen iedereen meteen bij de wc's of kluisjes staan of bij de tenten.. Gewoon doorfeesten toch!! Volgend jaar wil ik echt weer!!!
Ik heb dit feest maar weer een geweldig gegeven Dit mede omdat er geen hoge waardering gegeven kan worden. Dit was toch wel de beste defqon ooit. (voor mij dan) Top Feest!!!!!
Was weer superrrr.. Echt een lachen dagje! Koekiemonstersss.. Okeee pa pa pa pa Partyflockie, it's PARTYFLOCKIETIME!! Paardenhokjetime en pa pa pa pa partyvijltje, it's partyvijltjetime! TE GEKKKKKKKKKKKK.. Lekker los gegaan
De trilogie is compleet voor mij, en deze editie was er 1 om van de watertanden, daar had ik die buien niet eens voor nodig!!! Dit was echt een topfeest wat alles in zich had wat een topfeest moet hebben He-le-maal los!
teg gek..jammer dat het afgelopen was.....en het laaste jaar daar..
Wooow de muziek Brennan Heart,Showtek,Technoboy etc etc Gewoon blijf feesten in de regen met je poncho aan wat een helden waren we Jammer van het klote bereik (N) maarjaaaa
whaaaaaaa helemaal geweldig! heerlijke afsluiter @ silver met hellfish, daarna nog door naar hardcore en daar tot dik kwart voor 12 nog gas staan geven!
Was mijn 5e jaar, en heb mij op een aantal puntjes na...weer prima vermaakt vandaag...! Vond het zeker niet een van de beste jaren, maar natuurlijk speelt het weer hierin de hoofdrol... Hebben nog vreselijk getroffen, voorspellingen waren stukken minder. De opstelling dit jaar vond ik echt drama ... doe main-stage voortaan maar weer ergens in het midden.!!
vond het super maar het was wel de minste van de 5 qua muziek! DAYMAR!!!! heldin sfeer was ook echt weer top! En die regen mensen daar laat je je toch niet door stoppen?
5e x defqon nog even vet als de 1e x Super getroffen met het weer! Enkele vette sets gehoord en nu nog een lichte ruis in mijn oren.. Volgend jaar geen promo die de hardcore afsluit, laat hem maar lekker produceren en doe daar ipv maar weer wat terror, want dat was maar niks in de silver als afsluiter!
zwaar knalle had moeilijk naar me zin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ooh man wat een geweldig feest! Dov, Marcel&Frank, Died&Steef; bedankt Ben, nice seeing you again m8! Joyce thx voor de gezelligheid Zie u gauw.. Damn wat een FEEST!
Wat een GRU-WE-LIJK feest! Voor mij absoluut de beste Defqon ooit! Geweldige tent om in te draaien, volle bak, super publiek en heerlijk geluid. Iedereen super bedankt voor de komst en support!
Mijn eerste Defqon pakte uit tot een topdag! Ontzettend gelachen met de bekende verdorven zielen Silver was pure gezelligheid. Volgend jaar zeker weer!
Vond de andere jaren wel wat beter, maar heb me heel goed vermaakt. Petje af voor de wc-dames. Beetje jammer dat de bus vanwege een ongeluk pas om kwart over een vertrok....
Super geweldig heilig feest alleen 1 groot minpuntje! Het geluid bij de Silverstage was zooooo kut! Ik heb gewoon alle dj's die ik daar wou zien niet bezocht puur omdat het geluid niet aan te horen was! Jammer
In principe het perfecte feest! Publiek viel me eerst wel tegen, sfeer ook,, en het weer natuurlijk Jammer dat er te weinig kluizen waren en dat veel wc's al snel over liepen, verder alles top geregeld!
Was weer mega! En dat voor 30 voor een kaartje Dit jaar wel een eenzaamfeest maar supervermaakt genoeg bekenden tegen gekomen! jammer dat ze nog veel kleuters naar binnen heb gelaten!! MAar verder allemaal supeR!!! oja en volgend keer zet daar ook ff een telefoonmast neer
Het was Geweldig. Ik vond dat met name E-Noid mooie liederen gezongen heeft. En elk rondje was weer anders, geweldig! En de mensen waren ook allemaal heel lief tegen elkander
Maaaaaaasterlijke editie van defqon. Hardcore en Early rave tent waren echt super. M'n oren zitten nog steeds dicht van het geluid daar. Distortion en mc Raw waren de mannen, gewoon tot 23:40 doorgegaan hoppa
akira en helfish beste afsluiter en voor de rest ook best vermaakt
heel veel gave platen gehoord, nieuwe van zany main zag er vet uit!en...schijt aan de regen!!!
wooooowwww echt vet! prima vermaakt! activator echt super gedraaid! voor de rest het meest in de black geweest, wat ook super was! wat een heerlijk geluid daar tot volgend jaar! nu mijn bed maar eens in net thuis (06.22 uur)
goed feestje, alleen slecht van de volle kluisjes. En bob zijn is toch niks voor mij
Superfeest!!Veel gedanst deze x..ipv rondjes lopen..mede door de goede muziek in blue en t weer..die 2 buitjes..vondt het heerlijk weer jammer dat de terugreis zolang duurde..we gingen pas rond half2 van de parkeerplaats af was iets gebeurd ofzo..
Wat een feest wat een feest ik heb me donders vermaakt en tja die regen was wel ff iets minder maar dat ddert de pret niet ik vond t veel erger dat die tijd f#cking snel voorbij vloog.
GOED feest! Alleen jammer van de muziekinstallatie in tent Silver ( Industrial), Maar de rest was SUPER en werd na verloop van de tijd steeds beter. Bass D, Promo, Outblast en The Prophet
Afgelopen zaterdag begon om 18.00 uur de kaartverkoop voor Defqon.1 festival 2007. Binnen no time waren alle beschikbare kaarten verkocht via TicketOnline.
Vanaf het moment dat het was uitverkocht zijn er honderden mailtjes binnengekomen van teleurgestelde mensen die graag naar Defqon.1 hadden gewild...... 1136
Dat op 16 juni het heftigste festival van Nederland plaatsvindt was al bekend. Maar welke artiesten, dit jaar meer dan 100, je kunt meemaken op deze editie van Defqon.1 heeft Q-dance nu bekend gemaakt. 420
Op zaterdag 16 juni organiseert Q-dance op het Almeerderstrand de vijfde editie van Defqon.1.
Dit jaar presenteert het grootste festival voor de liefhebber van de hardere dance wederom tien area's, die allemaal een eigen muzikale richting vertegenwoordigen. 477
Vorige week heeft Q-dance een paar belangrijke data bekend gemaakt. Voor de Partyflockers die het ontgaan is hebben wij hier alvast de belangrijkste festivaldata van 2007 162
Ja jongens het is allemaal wat he, nu al bezig zijn met defoqon one PRACHTIG...Vorig jaar was egt helemaal het einde dus doe er dit jaar weer alles aan om aan een kaartje te komen..al moet ik er 80 euro voor neerleggen! Datum wordt 14 juni! Voorverkoop is 2e week van april..
Pffffff kom op met die datumm... en kaartverkoop! Het duurt echt zo lang met defqon 1, waarom nouuu?!?!?! Nouja hoorde ergens iets met vergunning heeft te maken. WTF
Was me eerste feestje samen met me mannetje
Geweldig gewoon..
Ik heb gehoord dat ze een vergunning hadden van 5 jaar in Almere, dus dan zou die nu afgelopen moeten zijn. Er zijn ook plannen om daar van alles te bouwen op almere strand. Daarom zou die misschien ook niet opnieuw verstrekt worden.
Daarom zou Q-dance op zoek zijn naar een andere locatie waar ze rond de 70 duizend mensen kwijt kunnen. Waarschijnlijk dat ze ons langer moeten laten wachten omdat er nog geen zekerheid is.
Yeah eindelijk dat ze nu wat iets laten weten.... Het wordt zeker klote met ticketonline.nl! Met sensation white was t ticketonline overblast op zo'n site! Hopen dat t met defqon1 niet zal gebeuren, anders is t egt fucking irritant! Kom maar op met kaartjes en 14 juni gaan we zo knallende feeessteennnnnnnn!
14 Juni..Almere strand en overige info volgt via de site vanaf 11 April...zal de 12de de voorverkoop wel meteen beginnen..wordt nog lachuh
Op de site van Gary-D staat de datum en de locatie...
Yeah eindelijk dat ze nu wat iets laten weten.... Het wordt zeker klote met ticketonline.nl! Met sensation white was t ticketonline overblast op zo'n site! Hopen dat t met defqon1 niet zal gebeuren, anders is t egt fucking irritant! Kom maar op met kaartjes en 14 juni gaan we zo knallende feeessteennnnnnnn!
nou ga der maar van uit dat dat wel gebeurd
want dat was vorig jaar ook het geval