Geweldig feestje.. top sfeer..lekkere muziek..vette aankleding en alles... echt super!!
ben helemaal kapot!! was zoals gewoonlijk weer een superfeest! muziek stond GEWELDIG hard,en gelukkig toch wat zon gehad!!jammer dat het weer voorbij is ZEER GESLAAGD!!!
Wat een super feest weer Heb me weer prima vermaakt... en wat veel mensen om te bekijken zeg
Vond het de jaren ervoor beter, maar het was zeker weer geweldig !
Echt ge-ni-aal Dikke thumbs up voor Q-Dance en iedereen die dit mogelijk heeft gemaakt! Kippenvelmomenten zat gehad, met name bij "Hijo de la Luna" bij de afsluiting. Geweldig!
So wat n dag. Niet zo super als vorig jaar maar nog steeds super Maar ehh Qdance: doe volgend de hardcore en main stage maar weer bij elkaar. Scheelt me een hoop gewandel
om te beginnen ontzettend geluk gehad met het weer.. hadden 10 x zoveel buien kunnen hebben! opstelling was erg matig.. duurde zeker een kwartier om van de main naar de blue te komen.. wederom veel gezellige mensen en de muziek !! super vermaakt weer !
Wat een heerlijk feest en wat een geluk met het weer!! Topdag
Vond de Mainstage dit jaar tegenvallen en ook het geluid daar.. Hardstyle Blue was daarentegen super! Purple ff geweest, brown en black.. to Zatox, Activator vs Bruno Power, D-block & S-te-fan! Het weer was lekker Verder lekker gedanst samen met mijn schatje
geile tosti's, heerlijk feestje en waar was iedereen nou??
Goed feestje, alleen jammer dat de mainstage niet in het midden was, en dat er geen tribune omheen wass gebouwd.... Maaar wel ontzettend vettt dat we ons om kwart overtwaalf afvroegen wanneer promo nou is zou stoppen met draaien toch nog n uurtje extra exxtra hard door staan en en hakseleeeee
Vond het wel iets minder dan vorig jaar, maar voor de rest echt een superdag gehad. Het weer was lekker, er werd lekker gedraaid en de sfeer was goed . Wel fucking irritant dat je daar niet normaal kan bellen
Was weer supersss heb me zeer goed vermaakt goed bier en lekker geluid en lekker doorfeesten in de regen bij de mainstage the prophet draaide geweldig zeg tering wat een aflsuiter
I Defqon 1. Wat een geil feest, die muziek, dat geluid, al die mensen Helemaal een en al genieten 11 uur klaar? Dacht het niet, half 1 ging de muziek pas uit haha, beter kon gewoon niet Was er elke week maar Defqon 1. hihi
ahhhh wat een feest weer, werd super gedraaid (activator, dutch master, showtek) sfeer was top vond de regen ook absoluut niet sfeer verpestend, sterker nog, de main ging helemaal loos
Super vermaakt gelukkig nog goed weer . allen nog tot 5 uur in de bus moeten wachten op de parkeerplaats chauffeur sleutels kwijt 8 uur thuis goeie after haha
Wat een feest !! ik heb mezelf geen moment verveeld. Ook al regent het zo nu en dan op Defqon, dit feestje wordt er niet minder op! A-lusion, Technoboy, Ruthless
IK HEB EEN SLEUTELBOS GEVONDEN IN DE BLUE. PM ME VOOR MEER INFO!
Flink vermaakt hoor . Het weer heeft totaal geen invloed gehad op de dag en maakte het alleen maar vetter . Vond afsluiter wat matig, geen knallend einde helaas... Volgend jaar iig weer!
Dik feest! Jammer dat ik Brennan Heart niet volledig gezien heb door de regen en iedereen ineens weg ging daar Maar wat een feest zeg Met 1 woord GEWELDIG
Moest er wel even inkomen in het begin. Showtek was echt te gruwelijk!! En als afsluiter de Prophet, met vuurwerk! Wat een heerlijke set was dat!! Gezellig met de hele hoofddorp clan!!
Heb me goed vermaakt maar vond het dit jaar minder speciaal dan vorige edities, Arkus P was toch wel de man van de avond gewoon maar door blijven knallen tot zeker half 12 of nog later
Heerlijk feest, respect voor een doorbrekend zonnetje tijdens Gayle San en Supply Module die onder vreemde omstandigheden de purple nog even afbraken Silver Area vet, maar door t iets te zachte geluid ging t daar niet zo los als k verwacht/gehoopt had... Al met al zeer chill dagje, de meesterlijke gast in de trein terug maakte de dag helemaal goed
Defqon is gewoon GEWELDIG, elk jaar weer!!!!!!!!! Een dikke pluim voor Q-dance, ze maken er elk jaar weer nog iets beters van!! 3 jarig jubileum met mijn lieverd ONS FEESTJE SCHAT!, muziek lekker, geluid in black , alle vriendjes en vriendinnetjes bij elkaar (op een paar na), weer goed te doen!! Kortom: GEWELDIG! Ik kan er niet meer over kwijt, 1 woord is genoeg voor dit feest! Ohja, die after op Schiphol was ook grappig
Regen of geen regen, gewoon lekker stampen op de main met Brennan !!
Hardcore was stuk beter dan vorig jaar Day már Noize Suppressor
was weer een topper !!! en het weer was gelukkig ook niet al te slecht! echt weer een voor herhaling vatbaar !!!
ECHT LETTERLIJK EN FIGUURLIJK DE TENT AFGEBROKEN BIJ TECHNOBOY!! Jezus, ik schrok er zelf van hoe erg ik daar los ben gegaan.. ASOCIAAL. Voor de rest was DJ Rob & Bass D en King Matthew waren super! lekkere ouwe plaatjes.. en de talenten konden er ook wat van.. 't weer was nog best goed te overigens! Geluid stond overal goed, goed gedraaid.. goed eten dus heb me prima vermaakt..
top feestje!! Jammer van de regen en de drukte daardoor in de tenten, maar verder TOP DJ's en t weer viel ook alles mee!!!!!! DEFQON 1
Zoo genoten hea!!!! net thuis... wel lange busreis maar het was het cker waard!!!! Het weer viel gelukkig ook mee.. maar 2 buitjes zoals ik me nu kan herrinderen.. maar gewoon lekker door stampen!!! Brennan Heart draaide echt vet goed!!! Echt klote dat het nu alweer voorbij is!! Volgend jaar ben ik cker weer van de partij!!!!!!!! 1 woord.. GEWELDIG!!!
jaja was weer erg vet!! niet zo vet als vorig jaar, maar nu kunnen we wel weer verwachten dat volgend jaar, dít jaar zal overtreffen! Zany enne.. tot volgend jaar!
Was weer helemaal super met de groep een iedereen uit Santpoort/Ijmuiden, echt een geweldigfeest, goede muziek, veel gezelligheid en veel gelachen Love u friends. Alleen die ruziezoekende agressieve gasten in Black echt triest gewoon! Verder top, net als alle voorgaande keren!
Was goed te doen We waren Theo alleen eventjes kwijt, maar dat mocht de pret noiet drukken
Black&Grey Zwaar vet!!!Geweldig vermaakt in die 2 tenten als BOB.... Red wat aan de krappe kant en slecht geluid achterin... Afsluiter weer Top... The Prophet Volgend jaar zeker weer!!!!!
Trilok & chiren, Max Enforcer, Activator,Tatanka en de Alpha twins.. de rest viel me wat tegen en ben nog steeds voor technoboy als afsluiter op de main
BLACK >VETJES GVD!! WAT KAN JIJ KK BRUUT HAKKEN ZEG!! JE HAD JE HAAR INGEVLOCHTEN NAAR ACHTER, GETINTE HUID ZWART TRAINING PAK AAN... TERING!!! IEDEREEN ZAT NAAR JE TE KIJKEN TE WREED!!! LETTERLIJK EN FIGUURLIJK HARDCORE TO THE BONE ::::
Was mijn 5e jaar, en heb mij op een aantal puntjes na...weer prima vermaakt vandaag...! Vond het zeker niet een van de beste jaren, maar natuurlijk speelt het weer hierin de hoofdrol... Hebben nog vreselijk getroffen, voorspellingen waren stukken minder. De opstelling dit jaar vond ik echt drama ... doe main-stage voortaan maar weer ergens in het midden.!!
Sooow dat was me het feestje wel weer! Elke set die ik heb gehoord was zwaar vet met Zany & The Prophet als uitschieters, dat is beter dan Technoboy die vorig jaar afsloot!
Beste editie! Aankleding was super, muziek was top. Leuke sfeer, leuke mensen. Heb me kostelijk vermaakt in white, grey en black! Dennis, Stanton en Rob draaiden weer super. Geweldig!!!!
Had er veel meer van verwacht, von ut nou nie bepaald denderend...Geluid in de Black was om te smullen....de early ook Verder..... TSja...ooohja dat gezeik met die kktrein, jezus wat was dat kut geregeld zeg!!!!
was erg lekker beuQen ja
Was gewoon super vet feesie!!
Was weer een TOP feestje, vooral bij de Blue area.
Evil Activities, E-Noid waren dik.. Maar de diksten waren voor mij toch echt Bryan Fury, Akira en Hellfish.. Wat een VETTE setjes!
Weer een SUPER feest! Aankleding was echt perfect! Volop genoten bij purple, brown en main!
Green, Purple en Silver waren de area's waar het goed toeven was. Ironisch genoeg totaal niet de areas waar ik gedacht had te zullen zijn. Ook omdat de pret elders ver te zoeken was. Waren er uberhaubt nog mensen nuchter zaterdag?
Superfeestje, mij zul je niet horen klagen ook niet over het weer
oeehhh, wat een dikke shit weer! helemaal te gek. laatste uurtje op de main gestaan, alles eens van de andere kant bekeken echt een zwaar vet feest. beetje druk geweest met wat dingen, alles dus iets anders ervaren als normaal.. maar dat mog de pret niet drukken
Echt een geweldig dagje gehad! Regen viel 100% mee en af en toe best lekker, vorig jaar was het voornamelijk zand happen, dus dit was lekker Main zag er weer geweldig uit was leuk!!! Op naar Defqon numero 6 voor mij Q-dance gruwelijk gedaan!!
Geweldige muziek, beetje jammer van het weer, maar toch echt weer een super dag gehad!
Gekkehuis!!! Maar toch niet zo vet als voorgaande jaren. Iets te massaal en geluid in Silver was niet heel best En dat was echt zonde van de line up was heerlijk! Wel super gezellig gehad met iedereen
Mijn eerste Defqon pakte uit tot een topdag! Ontzettend gelachen met de bekende verdorven zielen Silver was pure gezelligheid. Volgend jaar zeker weer!
In principe het perfecte feest! Publiek viel me eerst wel tegen, sfeer ook,, en het weer natuurlijk Jammer dat er te weinig kluizen waren en dat veel wc's al snel over liepen, verder alles top geregeld!
Was weer mega! En dat voor 30 voor een kaartje Dit jaar wel een eenzaamfeest maar supervermaakt genoeg bekenden tegen gekomen! jammer dat ze nog veel kleuters naar binnen heb gelaten!! MAar verder allemaal supeR!!! oja en volgend keer zet daar ook ff een telefoonmast neer
Purple / Dutch upcoming artists: Leep & Jones: Heerlijke Early HS & ShadowPhaxx!!!!! Woest geile Jump & Hardstyle!!!!! Intro Afsluiter Lost In Dreams ShadowPhaxx!!!!!!!!
was een super feessie. wel helemaal naar de kloten aan het eind. maar was de moeite waard. en prima weer erbij gehad dit gaan we volgend jaar zeker weer over doen.....
wat een dikke party weer gister TATANKA THE PROPHET
Super Geluid in de Black maar slecht bij de industrial ! Eten was smerig. Dikke file bij de uitgang Tip : Maak de uitgangen wat breder en meer kluisjes aub !!
wooooowwww echt vet! prima vermaakt! activator echt super gedraaid! voor de rest het meest in de black geweest, wat ook super was! wat een heerlijk geluid daar tot volgend jaar! nu mijn bed maar eens in net thuis (06.22 uur)
Oeiiiiiii, dit was weer supervet!!! Zowat even goed als 2 jaar terug Helemaal te gek!!!! Dana, na gister nog steeds Queen of HArdstyle En Acti ging weer lekker hard Verder alles goed, ook voorzieningen!!!!! 2 Q-Dance
en het was gewoon weer een super feest! voor brennan heart & zany! en de prophet...wat een afsluiter
Superfeest!!Veel gedanst deze x..ipv rondjes lopen..mede door de goede muziek in blue en t weer..die 2 buitjes..vondt het heerlijk weer jammer dat de terugreis zolang duurde..we gingen pas rond half2 van de parkeerplaats af was iets gebeurd ofzo..
Het was weer fijn hoor! Blij dat het weer meezat Ron; hopen dat je enkel snel weer beter wordt!!Hoef ik je ook niet meer zo mee te slepen IK HEB GENOTEN
Dit was de Bom! volgend jaar weer!! enige minpunt dat je zo ver moest lopen van grey naar black. Het was gewoon super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Afgelopen zaterdag begon om 18.00 uur de kaartverkoop voor Defqon.1 festival 2007. Binnen no time waren alle beschikbare kaarten verkocht via TicketOnline.
Vanaf het moment dat het was uitverkocht zijn er honderden mailtjes binnengekomen van teleurgestelde mensen die graag naar Defqon.1 hadden gewild...... 1136
Dat op 16 juni het heftigste festival van Nederland plaatsvindt was al bekend. Maar welke artiesten, dit jaar meer dan 100, je kunt meemaken op deze editie van Defqon.1 heeft Q-dance nu bekend gemaakt. 420
Op zaterdag 16 juni organiseert Q-dance op het Almeerderstrand de vijfde editie van Defqon.1.
Dit jaar presenteert het grootste festival voor de liefhebber van de hardere dance wederom tien area's, die allemaal een eigen muzikale richting vertegenwoordigen. 477
Vorige week heeft Q-dance een paar belangrijke data bekend gemaakt. Voor de Partyflockers die het ontgaan is hebben wij hier alvast de belangrijkste festivaldata van 2007 162
Ja jongens het is allemaal wat he, nu al bezig zijn met defoqon one PRACHTIG...Vorig jaar was egt helemaal het einde dus doe er dit jaar weer alles aan om aan een kaartje te komen..al moet ik er 80 euro voor neerleggen! Datum wordt 14 juni! Voorverkoop is 2e week van april..
Pffffff kom op met die datumm... en kaartverkoop! Het duurt echt zo lang met defqon 1, waarom nouuu?!?!?! Nouja hoorde ergens iets met vergunning heeft te maken. WTF
Was me eerste feestje samen met me mannetje
Geweldig gewoon..
Ik heb gehoord dat ze een vergunning hadden van 5 jaar in Almere, dus dan zou die nu afgelopen moeten zijn. Er zijn ook plannen om daar van alles te bouwen op almere strand. Daarom zou die misschien ook niet opnieuw verstrekt worden.
Daarom zou Q-dance op zoek zijn naar een andere locatie waar ze rond de 70 duizend mensen kwijt kunnen. Waarschijnlijk dat ze ons langer moeten laten wachten omdat er nog geen zekerheid is.
Yeah eindelijk dat ze nu wat iets laten weten.... Het wordt zeker klote met ticketonline.nl! Met sensation white was t ticketonline overblast op zo'n site! Hopen dat t met defqon1 niet zal gebeuren, anders is t egt fucking irritant! Kom maar op met kaartjes en 14 juni gaan we zo knallende feeessteennnnnnnn!
14 Juni..Almere strand en overige info volgt via de site vanaf 11 April...zal de 12de de voorverkoop wel meteen beginnen..wordt nog lachuh
Op de site van Gary-D staat de datum en de locatie...
Yeah eindelijk dat ze nu wat iets laten weten.... Het wordt zeker klote met ticketonline.nl! Met sensation white was t ticketonline overblast op zo'n site! Hopen dat t met defqon1 niet zal gebeuren, anders is t egt fucking irritant! Kom maar op met kaartjes en 14 juni gaan we zo knallende feeessteennnnnnnn!
nou ga der maar van uit dat dat wel gebeurd
want dat was vorig jaar ook het geval