Niet gestoord aan de regen, Wel aan het geluid op de main, en af en toe was het ffies te druk en kon je niet keihard stampen.. maar toch heeft het een geweldig van me gekregen.
Vorige jaren was t zeker wel relaxter,dus waarom iedereen nou weer helemaal lyrisch is over dit feest.....Zo'n denderende sfeer hing er nou ook weer niet hoor,maarja....als je n kaartje van 90 euro hebt gekocht is 't ook wel zuur om toe te geven dat t n beetje tegenviel...PS: ook erg leuk om na thuiskomst 2 fuckin'inbrekers te betrappen in t huis van Char...g#dverdet*ring.Je weet wel wat voor n types Thanx voor de kater ...kl-te M*#-k*n&!!!
HET WAS NIET NORMAAAALLL VET!!! tot half 1 nog doorgegaan op defqon GEWELDIG!! tot volgend jaaaaaarr!! prophet was echt gaaf en in black heb k me ook goed vermaakt!!
Heb t wel es beter meegemaakt, maar deze was ook zeker te doen!! Nu zo lkkr naar zakkie zak
Echt ge-ni-aal Dikke thumbs up voor Q-Dance en iedereen die dit mogelijk heeft gemaakt! Kippenvelmomenten zat gehad, met name bij "Hijo de la Luna" bij de afsluiting. Geweldig!
Mooi feest. Weer kon beter, maar dat mocht de pret niet drukken! Blue en Black waren super. Mooi geluid in Blue. Dutch heroes (Purple) was ook sterk. Heb me overal wel vermaakt.
om te beginnen ontzettend geluk gehad met het weer.. hadden 10 x zoveel buien kunnen hebben! opstelling was erg matig.. duurde zeker een kwartier om van de main naar de blue te komen.. wederom veel gezellige mensen en de muziek !! super vermaakt weer !
Echt het feestje van het jaar voor mij!!! Super sfeer en fantastische locatie!! Volgend jaar zeker weten weer aanwezig!! En met het weer hadden we gelukkig ook geen klagen
Organisatie: goed, muziek: voldoende, persoonlijke status mbt het feest: slecht... Conclusie: voldoende...
matig, zwaar slechte muziek behalve de zilveren tent, moest egt zwaar van het padje af geraken om het beetje leuk te hebben daar. Laatste commercieel groot feest voor mij
Green area was vett.. Speedy J, Eric Sneo, Gayle San en Arkus P .. Zo zie je maar.. regen of geen regen.. gewoon je poncho aantrekken en blijven knallen!!
Het was echt superrrrrrr!! t weer viel me onwijs mee, die paar druppies.. Werd prima gedraaid; Evil Activities Nice people (ontmoet) en héérlijke caparinja (psst..vizieuze circeltjes )
VETSTE HARDSYLE OOIT IN DE BLUE: Zatox, Zany en Technoboy waren de helden van de dag! SUPER!
Het Was Echt GEWELDIG.. Egt een goed Feestje heb t ook goed naar me zin gehad..
Het was wel weer een lache feestje, maar zeker minste Defqon voor mij tot nu toe...was weinig sfeer te bekennen, geluid in industrial was matig en leuk dat langer doorgaan tot 12 uur ofso, maar als ik om half 12 bij mijn bus moet zijn heb je daar geen reet aan....leuk trouwens ook dat q-dance foto's maakt, maar zet ze dan ook allemaal online!!
vond het echt weer 1 van de betere feestjes dit jaar.. Iedereen maar zeiken over het weer.. heb dr weinig van gemerkt verder fijn dat het niet zo gruwelijk heet was, had je tenminste ook geen last van dat stuifzand.. wel een tering eind lopen naar de auto.. verder de sfeer was super top.. leuke mensen, goede sfeer en super muziek..
Defqon was echt super!! Zatox, D-Block & S-Te-Fan, The Beholder en TECHNOBOY!!! Afsluiting van The Prophet was ook zeer geslaagd! Alhoewel ik liever bij Technoboy was gebleven, ik moest de show zien op de main
Ja sjeun !, Wel veels te groot, met veel sensatiezoekers.. Hardstyle en Early Rave was master.. Alleen die tering-klote-tyfus-trugreis. Omgerekend 9uur gedaan over 100 km ofzo
Ik vond het weer super vet, alles en overal waar ik ben geweest(rood en blauw alleen) het weer viel me alles mee. jammer dat het weer een jaar duurt maar zo blijft het wel speciaal!!!!DEFQON!!!!!
Goed feestje, alleen jammer dat de mainstage niet in het midden was, en dat er geen tribune omheen wass gebouwd.... Maaar wel ontzettend vettt dat we ons om kwart overtwaalf afvroegen wanneer promo nou is zou stoppen met draaien toch nog n uurtje extra exxtra hard door staan en en hakseleeeee
Activator was mijn held van de dag. Laat binnen maar vond de meeste dj's totaal niet vernieuwend draaien. Iedereen draaide elkaars plaatjes en alles kwam 4 keer voorbij. AL met al toch goed vermaakt
Was weer supersss heb me zeer goed vermaakt goed bier en lekker geluid en lekker doorfeesten in de regen bij de mainstage the prophet draaide geweldig zeg tering wat een aflsuiter
Geweldig!!! Er werd super gedraait overal Jammer dat het is afgelopen...volgend jaar cker weer
Geweldig feest gehad en vooral genoten van Deepack vs. DJ Isaac, Zany en 'singing in the rain' Brennan Heart! Alleen balen van de mega koppijn aan t eind! Technoboy moeten missen!
I Defqon 1. Wat een geil feest, die muziek, dat geluid, al die mensen Helemaal een en al genieten 11 uur klaar? Dacht het niet, half 1 ging de muziek pas uit haha, beter kon gewoon niet Was er elke week maar Defqon 1. hihi
In een woord: GEWELDIG!!!!! The beholder,showtek,dana,ZANY en the prophet
Super vermaakt gelukkig nog goed weer . allen nog tot 5 uur in de bus moeten wachten op de parkeerplaats chauffeur sleutels kwijt 8 uur thuis goeie after haha
Defqon is en blijft een geweldige feestje ... ook als het deze keer een paar maal geregenet had!!! Evil Activities, E-Noid, Angerfist, DaY-Mar, Zany, The Kotzaak Klan, Darkraver, Arkus P. & The Prophet ... toppje!!!
jaja lekker feestje weer, alleen jammer dat de mensen bij het voedsel er weer zo tering lang overdeden... heb 2x meer dan 20min moeten wachten totdat ik wat had en dan was het ook nog eens niet te vreten ook
leuk feestje, alleen aankleding was minimaal deze keer... Ik kan me die arena nog herinneren, dat was tenminste een main stage... Dit jaar was de main maar saai aangekleed. Main moet ergens in het midden staan waar je om heen kunt, met tribunes erbij enzo
Geweldige feest en een super sfeer , ---==== PARTYPICS & PARTYMOVIES @ HTTP://WWW.MONSTAR-MUSIC.COM ====---
Was dikke shit! Zo lam als een aap, grijze en zwarte tent toppie! Pavo zette een heldenset neer trouwens, verder Baas D en collega ook dik, Viper en Promo ook bruut en zo nog wel een paar
wederom voor Q-dance! Ondanks dat ik f*cking 80 eurie heb moeten uitgeven vond ik het GE-WEL-DIG! Opzekers wederom een knalfeest! De main was über, hebben, hebben, hebben!
Dik feest! Jammer dat ik Brennan Heart niet volledig gezien heb door de regen en iedereen ineens weg ging daar Maar wat een feest zeg Met 1 woord GEWELDIG
Nog heeerlijk van DefQon1 kunnen genieten na de hamburgerverkoop Sfeer was wederom SUPER
trilok & chiren brennan heart prophet "IM SINGING IN THE RAIN " wat een feest! TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP!
Het was mijn beste feest tot nu toe!!!!superrrr!!!!Darkraver,Bass-d & King Matthew,Promo en Arkus P
defqon altijd vet!! en denk dat we met het weer best wat geluk hebben gehad!over het algemeen scheen de zon nog redelijk!! Prophet Moet wel zeggen dat het dit jaar wat minder uitgebreid was.. maar wel een zeer goed waard!!
Jump zaal wat een geluid en wat een setjes.. Ruthless Hell Yhaa
Dit feest was gewoon briljant. Het weer was prima, en de paar buien die er waren werkten juist alleen maar sfeerverhogend! Wat mij betreft uitstekend festivalweer! De sfeer was overal relaxed, en er werd overal prima gedraaid. Helden van de dag: Showtek, Vince, Max Enforcer
geweldige afsluiting van weirdo, Bass D & King Matthew was m'n hoogtepunt!man man man wat heb ik gelopen, van main naar black en weer terug, volgende x bij elkaar
Het was weer ouderwets knallen op het Almere strand! Het blijft een geweldig feest, volgend jaar zeker weer!
Super feest weer !! helemaal gek..
het was echt helemaal geweldig!!! super vermaakt.. Brennan Heart draaide verrukelijk in de regen super vet! Afsluiter was geweldig.. volgend jaar weer!
Defqon is gewoon GEWELDIG, elk jaar weer!!!!!!!!! Een dikke pluim voor Q-dance, ze maken er elk jaar weer nog iets beters van!! 3 jarig jubileum met mijn lieverd ONS FEESTJE SCHAT!, muziek lekker, geluid in black , alle vriendjes en vriendinnetjes bij elkaar (op een paar na), weer goed te doen!! Kortom: GEWELDIG! Ik kan er niet meer over kwijt, 1 woord is genoeg voor dit feest! Ohja, die after op Schiphol was ook grappig
Echt een geweldig goed feest!! Beste set vond ik wel van Technoboy & Bass-D & King Matthew!! Alles verder super geregeld!!
echt een super feest, wat heb ik me goed vermaakt daaro. op het festival terrein alles goed geregeld. alleen de bus reis terug wat een grove ellende was dat
Goed feest zoals gewoonlijk. Goed staan beuken. Jammer dat het bij de main zo druk werd
Was wederom geweldig! Q-dance had het goed opgelost door meer tenten te plaatsen i.v.m. de regen! Alleen het jammere was dat de wc's STIPT om 23:00 er ook mee kapte dus we konden om 23:15 niet meer naar de wc's volgend jaar weer!!
Was een vreselijk super feest heb er erg van genoten. Ben lekker uit me sterretje gegaan. Was goeie muziek en het weer was ook super. Dus helemaal super
Zwaar vet feest. Beste feest ooit bezocht. Overall werd er top gedraaid.
Wat een feest, wat een feest. In 1 woord GEWELDIG
was weer gruwelijk vet feestje, en t weer viel reuze mee
Geweldig Feessie met mijn schatje Maaike!...Heerlijk genoten weer!
Was weer helemaal super met de groep een iedereen uit Santpoort/Ijmuiden, echt een geweldigfeest, goede muziek, veel gezelligheid en veel gelachen Love u friends. Alleen die ruziezoekende agressieve gasten in Black echt triest gewoon! Verder top, net als alle voorgaande keren!
DE 5E EDITIE WAS MEGA !! DE ALLES BESTE TOT NU TOE !! NIE MEER NORMAAL HOE HARD EN VET HET GELUID WAS, DE JUMP TENT WAS GEWELDIG !! DE INDELING WAS HEERLIJK ! DEFQON 1 !!
Vet feest !! Zeer goed vermaakt Zeer dikke sets van: Unexist, Manu Le Malin vs. The DJ Producer, DaY-Már, Noize Suppressor, Bryan Fury, Hellfish vs. Akira, E-Noid & Promo Volgend jaar zeker weer aanwezig Q-Dance
YEAHHH wat een weekend!! Ik heb echt alles gegeven pff gekkenhuis! op naar de volgende defqon!
Lekker feestje!! Showtek, Zany, A-lusion, The Prophet Volgend jaar zeker weer!! Eten & drinken , Aankleding 10+, sfeer: relaxed.. Alleen jammer dat we veel dubbele platen hoorde..
whaaaaaaa helemaal geweldig! heerlijke afsluiter @ silver met hellfish, daarna nog door naar hardcore en daar tot dik kwart voor 12 nog gas staan geven!
Was mijn 5e jaar, en heb mij op een aantal puntjes na...weer prima vermaakt vandaag...! Vond het zeker niet een van de beste jaren, maar natuurlijk speelt het weer hierin de hoofdrol... Hebben nog vreselijk getroffen, voorspellingen waren stukken minder. De opstelling dit jaar vond ik echt drama ... doe main-stage voortaan maar weer ergens in het midden.!!
Sooow dat was me het feestje wel weer! Elke set die ik heb gehoord was zwaar vet met Zany & The Prophet als uitschieters, dat is beter dan Technoboy die vorig jaar afsloot!
Iets beter dan vorig jaar, werden op het laatst een paar lekkere nummertjes bij de main gedraaid....Maar denk dat ik volgend jaar maar een keer oversla ...Op naar ground zero!!
BLUE ff tatanka wezen checken op de main maar dan toch weer terug naar blue DEFQON I YOU 1en hoe gruwelijk is het om builder- her voice (superbass mix) 4 x op een dag te horen geweldig
Slecht geluid, Geen sfeer, Veel te rustig, vet eind lopen naar de auto maar verder lekker feestje
Zeer goed feest vorig jaar was beter maar heb het super naar me zin gehad Helden van de dag : Showtek, Zany en Technoboy Daniela..was tof om je weer gezien te hebben wel zere beentjes nu van het stampen
Heb me zeer goed vermaakt. Wc's werden keurig bijgehouden, complimenten. En tuurlijk was er ook wel eens iets dat wat minder was (vb geluid bij main), het feit dat het Defqon was, maakte alles weer goed!!! Toppertje, tot volgend jaar!!!
Beste editie! Aankleding was super, muziek was top. Leuke sfeer, leuke mensen. Heb me kostelijk vermaakt in white, grey en black! Dennis, Stanton en Rob draaiden weer super. Geweldig!!!!
mensen doe niet zo zielig sommige met hun kut commentaar het feest was super super super vet ! mainstage was knallen ! volgend jaar weer! nu op na Qbase!
Het blijft echt een lekker feest, de techno was uber goed geluid lekkere setjes en de silver was ook relaxt in het begin met AP en N-Vitral alleen het geluid was drama.. Maar volgend jaar ben ik weer bij!!
Zilver: Hele dag naar verwachting, ubervet dus, op Akira & Hellfish na, erg jammer... Grijs: begin wel relaxed (èchte oldstyle), Zwart: E-noid, Promo, Devillien: kwaliteit heur!
Superfeestje, mij zul je niet horen klagen ook niet over het weer
Ooh man wat een geweldig feest! Dov, Marcel&Frank, Died&Steef; bedankt Ben, nice seeing you again m8! Joyce thx voor de gezelligheid Zie u gauw.. Damn wat een FEEST!
Mijn eerste Defqon pakte uit tot een topdag! Ontzettend gelachen met de bekende verdorven zielen Silver was pure gezelligheid. Volgend jaar zeker weer!
Vond de andere jaren wel wat beter, maar heb me heel goed vermaakt. Petje af voor de wc-dames. Beetje jammer dat de bus vanwege een ongeluk pas om kwart over een vertrok....
De minste editie so far.. Echter maakten Zany & his Donkey Rollers & Technoboy een hoop goed! Tot slot nog alles uit de kast gehaald
Was echt ge-wel-dig!
Wat een geweldig feest....eerste keer Defqon maar zeker niet de laatste keer...jammer van de plensbui recht op mn knetter...maar met zn allen zo onder die poncho's was eigenlijk ook wel geweldig!!!!Het was echt SUPER
Wat een super lekker vet feest was dit!!! Niet anders gezien dan Black en Silver Geluid mocht anders wel harder in die laatste maar muziek was geweldig! goed vermaakt maar miste me camera wel
Was weer mega! En dat voor 30 voor een kaartje Dit jaar wel een eenzaamfeest maar supervermaakt genoeg bekenden tegen gekomen! jammer dat ze nog veel kleuters naar binnen heb gelaten!! MAar verder allemaal supeR!!! oja en volgend keer zet daar ook ff een telefoonmast neer
*zucht*steun* werkelijk... KA-POET! Was weer een heerlijk feest Al vind ik dat vorig jaar niet is overtroffen... en tering jantje wat was de Blue area rete vet
Weer net zo super als vorig jaar Wat een feest weer
was een super feessie. wel helemaal naar de kloten aan het eind. maar was de moeite waard. en prima weer erbij gehad dit gaan we volgend jaar zeker weer over doen.....
Super Geluid in de Black maar slecht bij de industrial ! Eten was smerig. Dikke file bij de uitgang Tip : Maak de uitgangen wat breder en meer kluisjes aub !!
Ieder uur, iedere minuut, iedere seconde zo ontzettend genoten! WAT een feest, WAT een sfeer, WAT een onvergetelijke afsluiting bij Technoboy, wat een onvergetelijke dag. Ik heb gewoon zitten janken vannacht toen ik me realiseerde dat het afgelopen was. Ga al heel wat jaartjes mee maar gisteren was gewoon mn beste festival ever. Onevenaarbaar. Q-dance, artiesten en jullie allemaal BEDANKT!
Defqon..weer ouderwets Super! Vooral de Early en de Jump super vet! Ruthless weer zoals we hem kennen wat een vette setjes.. Maar was was Acardipane (live)?
het was echt SUPERVET helemaal los gegaan zoals het hoort 8o|
't was ok, maar 't Def-qon een STUK beter...wat heb ik een medelijden met de mensen die 150 E'tjes hebben moeten aftikken om erbij te zijn. Het publiek wordt ook elk jaar minder. Al moet ik wel zeggen dat het qua voorzieningen super geregeld was! wc's genoeg en KOFFIE dit jaar!!! Ook hulde aan het geluid! Jammer dat de A2 afgesloten was op de terug weg!!! Wat een KUT EIND om zeg!
Dit was de Bom! volgend jaar weer!! enige minpunt dat je zo ver moest lopen van grey naar black. Het was gewoon super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Afgelopen zaterdag begon om 18.00 uur de kaartverkoop voor Defqon.1 festival 2007. Binnen no time waren alle beschikbare kaarten verkocht via TicketOnline.
Vanaf het moment dat het was uitverkocht zijn er honderden mailtjes binnengekomen van teleurgestelde mensen die graag naar Defqon.1 hadden gewild...... 1136
Dat op 16 juni het heftigste festival van Nederland plaatsvindt was al bekend. Maar welke artiesten, dit jaar meer dan 100, je kunt meemaken op deze editie van Defqon.1 heeft Q-dance nu bekend gemaakt. 420
Op zaterdag 16 juni organiseert Q-dance op het Almeerderstrand de vijfde editie van Defqon.1.
Dit jaar presenteert het grootste festival voor de liefhebber van de hardere dance wederom tien area's, die allemaal een eigen muzikale richting vertegenwoordigen. 477
Vorige week heeft Q-dance een paar belangrijke data bekend gemaakt. Voor de Partyflockers die het ontgaan is hebben wij hier alvast de belangrijkste festivaldata van 2007 162
Ja jongens het is allemaal wat he, nu al bezig zijn met defoqon one PRACHTIG...Vorig jaar was egt helemaal het einde dus doe er dit jaar weer alles aan om aan een kaartje te komen..al moet ik er 80 euro voor neerleggen! Datum wordt 14 juni! Voorverkoop is 2e week van april..
Pffffff kom op met die datumm... en kaartverkoop! Het duurt echt zo lang met defqon 1, waarom nouuu?!?!?! Nouja hoorde ergens iets met vergunning heeft te maken. WTF
Was me eerste feestje samen met me mannetje
Geweldig gewoon..
Ik heb gehoord dat ze een vergunning hadden van 5 jaar in Almere, dus dan zou die nu afgelopen moeten zijn. Er zijn ook plannen om daar van alles te bouwen op almere strand. Daarom zou die misschien ook niet opnieuw verstrekt worden.
Daarom zou Q-dance op zoek zijn naar een andere locatie waar ze rond de 70 duizend mensen kwijt kunnen. Waarschijnlijk dat ze ons langer moeten laten wachten omdat er nog geen zekerheid is.
Yeah eindelijk dat ze nu wat iets laten weten.... Het wordt zeker klote met ticketonline.nl! Met sensation white was t ticketonline overblast op zo'n site! Hopen dat t met defqon1 niet zal gebeuren, anders is t egt fucking irritant! Kom maar op met kaartjes en 14 juni gaan we zo knallende feeessteennnnnnnn!
14 Juni..Almere strand en overige info volgt via de site vanaf 11 April...zal de 12de de voorverkoop wel meteen beginnen..wordt nog lachuh
Op de site van Gary-D staat de datum en de locatie...
Yeah eindelijk dat ze nu wat iets laten weten.... Het wordt zeker klote met ticketonline.nl! Met sensation white was t ticketonline overblast op zo'n site! Hopen dat t met defqon1 niet zal gebeuren, anders is t egt fucking irritant! Kom maar op met kaartjes en 14 juni gaan we zo knallende feeessteennnnnnnn!
nou ga der maar van uit dat dat wel gebeurd
want dat was vorig jaar ook het geval