Het was weer eens een super feest!!!! Alles erg goed geregeld, vooral een complimentje voor hoe de wc eruit zagen... Zo schoon als die waren zo toon je ze in sommige restaurants nog niet aan.. Ik heb het goed naar mijn zin gehad!!!!!
Het was weer een geslaagd feestje vorig jaar beter maar dat kwam door het weer we hadden niet te klagen,was goed te doen. Enuuh idd onze undercover zwembandjes komen terug in de mode enuh NEMO vond ook super,zat veilig om me arm nou tot volgend jaar was super
Het was echt superrrrrrr!! t weer viel me onwijs mee, die paar druppies.. Werd prima gedraaid; Evil Activities Nice people (ontmoet) en héérlijke caparinja (psst..vizieuze circeltjes )
VETSTE HARDSYLE OOIT IN DE BLUE: Zatox, Zany en Technoboy waren de helden van de dag! SUPER!
Het Was Echt GEWELDIG.. Egt een goed Feestje heb t ook goed naar me zin gehad..
Mijn eerste, maar zeker niet de laatste!! het was echt SUPER!! x
Ja sjeun !, Wel veels te groot, met veel sensatiezoekers.. Hardstyle en Early Rave was master.. Alleen die tering-klote-tyfus-trugreis. Omgerekend 9uur gedaan over 100 km ofzo
Goed feestje, alleen jammer dat de mainstage niet in het midden was, en dat er geen tribune omheen wass gebouwd.... Maaar wel ontzettend vettt dat we ons om kwart overtwaalf afvroegen wanneer promo nou is zou stoppen met draaien toch nog n uurtje extra exxtra hard door staan en en hakseleeeee
Wat een feest !! ik heb mezelf geen moment verveeld. Ook al regent het zo nu en dan op Defqon, dit feestje wordt er niet minder op! A-lusion, Technoboy, Ruthless
Er werd echt super gedraaid door iedereen! Maar dat iedereen Defqon helemaal geweldig vindt snap ik niet echt.. Ik heb me prima vermaakt, maar ik had er meer van verwacht
IK HEB EEN SLEUTELBOS GEVONDEN IN DE BLUE. PM ME VOOR MEER INFO!
Flink vermaakt hoor . Het weer heeft totaal geen invloed gehad op de dag en maakte het alleen maar vetter . Vond afsluiter wat matig, geen knallend einde helaas... Volgend jaar iig weer!
Eindelijk eerste keer Defqon voor mij!! wat een super feest! dat beetje regen kon de pret niet bederven. Early (Grey) area wat een muziek weer en de Black hardcore area was ook goed met steenhard geluid volgend jaar hopelijk weer!!
SLECHT geluid in de Silver (industrial) tent. Zo slecht dat ik ben weggelopen tijdens Manu&Producer Marc Arcadipane was of te laat of er helemaal niet En dan trein problemen en dus 3 uur 's nachts pas thuis
wederom voor Q-dance! Ondanks dat ik f*cking 80 eurie heb moeten uitgeven vond ik het GE-WEL-DIG! Opzekers wederom een knalfeest! De main was über, hebben, hebben, hebben!
TERING! en nog eens TERING!! Zo vettt!! Alles was super en vooral de set van 2.5 uur van "the" TECHNOBOY I him!! Showtek Dana Tatanka en Zany waren ook GRUWLIJK.. Hele dag staan knallen
Heel vet feest maar minder dan voorgaande defqon-edities...maar al met al toch super vermaakt
Het was mijn beste feest tot nu toe!!!!superrrr!!!!Darkraver,Bass-d & King Matthew,Promo en Arkus P
defqon altijd vet!! en denk dat we met het weer best wat geluk hebben gehad!over het algemeen scheen de zon nog redelijk!! Prophet Moet wel zeggen dat het dit jaar wat minder uitgebreid was.. maar wel een zeer goed waard!!
Ja was vet hoor blauw was knallen, zwart ook en de main was ook geweldig
Wat een vet feestje weer!! Jowan: Top , Vince: Tering wat vet! D-Block & S-Te-Fan en MC Renegade: ik ben fan , Joenes & Leep: Top gedaan kerels, Dutchmaster: Was echt vet, Isaac Zany en MC DV8: Wat een vette set! Vriendjes en vriendinnetjes was gezellig met jullie!!
Heb me goed vermaakt maar vond het dit jaar minder speciaal dan vorige edities, Arkus P was toch wel de man van de avond gewoon maar door blijven knallen tot zeker half 12 of nog later
Waar zal ik beginnen. Het weer viel mee, als er een buitje was poncho aan lachen man. 's middags was het geluid bij de main dramatisch. Dat kwam zkers te weten door de stand van de wind, want bij luna, tatanka alpha2 en prophet stond het knetterhard en goed. Volgend jaar zeker weer van de partij!
Dit was weer puur en puur genieten Het was weer super gezellig met al m'n vriendjes en vriendinnetje Defqon blijft gewoon HET festival Ist al 14 juni 2008?
ik heb weer genoten !! wat een feest weer..jammer van het weer maar daar kan de organisatie ook nix aan doen !! jammer dat het geluid klote was bij Noize Suppressor
Kon niet helemaal tippen aan de vorige jaren, maar dat kwam in ieder geval NIET door het weer... Promo & Zany Hellfish(N) Verwachte meer van hem en Akira... Al met al super vermaakt, vooral vanaf een uur of zes
Entree was slecht geregeld, duurde lang, verder was het wel super ondanks de regen en bij het weg gaan bij de exit was het een elende. verder was alles klasse, de koffie wagen was ook zeer in toom bij ons of niet roelerd.tot volgend jaar
Defqon1 MASTERLIJK echt top Razzle Dazzle dagje hoor heb me prima vermaakt
Was een vreselijk super feest heb er erg van genoten. Ben lekker uit me sterretje gegaan. Was goeie muziek en het weer was ook super. Dus helemaal super
super feest, alleen de trein terug en The Prophet waren kut, beide wisten niet echt de vaart erin te houden.
Was mijn eerste DefQon en heb me zeker vermaakt! Blue was ongetwijfeld het best, nonstop los gegaan daaro Het weer viel daarnaast opzich wel mee..het had slechter gekunt, heb nog lekker in het zonnetje gezeten. De schranz aan het einde bij Green was de perfecte afsluiter Volgend jaar weer
Black&Grey Zwaar vet!!!Geweldig vermaakt in die 2 tenten als BOB.... Red wat aan de krappe kant en slecht geluid achterin... Afsluiter weer Top... The Prophet Volgend jaar zeker weer!!!!!
was een meesterlijk feesjuuuuuh , beetje jammer van de regen maare mag de pret niet drukken he!!!!
HET WAS ECHT GEWELDIG!!!!!!!! begon het te regenen iedereen meteen bij de wc's of kluisjes staan of bij de tenten.. Gewoon doorfeesten toch!! Volgend jaar wil ik echt weer!!!
SNEOOOOO!! \o/ \o/ Held! Speedy J in de regen en gewoon doorgaan! poncho! \o/ Surgeon en Gayle San! en ff lekker knallen op Arkus P tot half 12! . alleen kut vd treinen terug..
Was weer supervet Weer zat gelukkig heel erg mee, sfeer was goed, en er werd lekker gedraaid Helaas was de terugreis een drama (3,5 uur + 8 euro pp extra over gedaan om met het OV op station Hoorn Kersenboogerd te komen ) maar kon tijdens de terugweg iig terugkijken op een heel vet festival
mooiste gedeelte van de dag: mainstage> I'M SINGING INNNN THE RAINNNN en daarna stortbuien en iedereen helemaal los verder natuurlijk weer een super feest maar vorig jaar was de indeling beter ohja en nogmaals ......... Ronnie bedankt
De trilogie is compleet voor mij, en deze editie was er 1 om van de watertanden, daar had ik die buien niet eens voor nodig!!! Dit was echt een topfeest wat alles in zich had wat een topfeest moet hebben He-le-maal los!
Was weer een super feest! Zwaar genoten met m'n vrienden Super leuke mensen leren kennen! Lekker uit ons dak gegaan! en goed hard afgesloten in de Early Rave tot half 12 SUPER!!
Was mijn 5e jaar, en heb mij op een aantal puntjes na...weer prima vermaakt vandaag...! Vond het zeker niet een van de beste jaren, maar natuurlijk speelt het weer hierin de hoofdrol... Hebben nog vreselijk getroffen, voorspellingen waren stukken minder. De opstelling dit jaar vond ik echt drama ... doe main-stage voortaan maar weer ergens in het midden.!!
Was weer een lekker feestje op naar Ground zero - Dominator - Decibel
Zeer goed feest vorig jaar was beter maar heb het super naar me zin gehad Helden van de dag : Showtek, Zany en Technoboy Daniela..was tof om je weer gezien te hebben wel zere beentjes nu van het stampen
JONES&LEEP,A-LUSION,ALPHA2,FRANCOIS,DR RUDE,MC REMS,ZATOX was weer super editie,goed het terrein helemaal gebruikt,prima feest weer[vooral in de regen bij de alpha2]
mensen doe niet zo zielig sommige met hun kut commentaar het feest was super super super vet ! mainstage was knallen ! volgend jaar weer! nu op na Qbase!
Had er veel meer van verwacht, von ut nou nie bepaald denderend...Geluid in de Black was om te smullen....de early ook Verder..... TSja...ooohja dat gezeik met die kktrein, jezus wat was dat kut geregeld zeg!!!!
Zonde van de regen in de set van showtek! Vince & Evil Activities waren echt vet! Activator die zijn fout corrigeert ! En Deepack is GOD! Mooi dagje geweest!
Zwaar te gekke sets...zatox, rob darkraver en the prophet zitten nu nog in mijn oren!!
Green, Purple en Silver waren de area's waar het goed toeven was. Ironisch genoeg totaal niet de areas waar ik gedacht had te zullen zijn. Ook omdat de pret elders ver te zoeken was. Waren er uberhaubt nog mensen nuchter zaterdag?
Het publiek bij de main was bij tijd en wijle erg lafjes, veel dagjes mensen die niet echt los gingen. Setjes waren ook neit echt denderend. In de blue werd lekker doorgebeukt veel italiaanse klappers gehoord !!
Ooh man wat een geweldig feest! Dov, Marcel&Frank, Died&Steef; bedankt Ben, nice seeing you again m8! Joyce thx voor de gezelligheid Zie u gauw.. Damn wat een FEEST!
Gekkehuis!!! Maar toch niet zo vet als voorgaande jaren. Iets te massaal en geluid in Silver was niet heel best En dat was echt zonde van de line up was heerlijk! Wel super gezellig gehad met iedereen
Mijn eerste Defqon pakte uit tot een topdag! Ontzettend gelachen met de bekende verdorven zielen Silver was pure gezelligheid. Volgend jaar zeker weer!
heerlijk!! het blijft wel zonde bij zo'n groot commercieel feest dat er mensen komen die gewoon stug stil gaan staan wanneer een brennan heart een heerlijke set weg geeft. gelukkig begon het te regenen verder was het geluid echt super goed en lache dat headhunterz nog ff langskwam
voor de eerste maal,was gewoon perfect was echt een feest het open podium was zeer goe te doen SHOWTEK leuk setje!!!!!!! en ja voor de rest ja hardcore en industrial,oldskool da was af!!!!!!! en ja vooral weeral leuke mensen ontmoet
was weer een echte defqon.. heerlijk veel bekenden en dikke muziek (helaas geluid in silver niet goed ) en het weer viel reuze mee!! Q-dance steekt er veel tijd in moeite in om het steeds weer te verbeteren en dat is echt top 3 jaar samen met mn schatje daar weer vieren was ook super
Het was Geweldig. Ik vond dat met name E-Noid mooie liederen gezongen heeft. En elk rondje was weer anders, geweldig! En de mensen waren ook allemaal heel lief tegen elkander
Was wel aardig, maar verre van geweldig. Geluid in de meeste area's wel nice. Aankleding zoals altijd wel goed/leuk verzorgd. Matige line-up / timetable... grootste gedeelte in Silver gestaan. Leuke combinatie, Manu en Producer. Kon je van Hellfish en Akira niet zeggen Ook paar keer bij Green (Techno) gestaan, was ook wel goed te doen. Maar weer de vraag of ik volgend jaar weer ga, kijken wat de line-up dan is.
In 12 woorden VET super feest DEFQON donders vermaakt heb me zelfs donders vermaakt bij de hardstyle showtek in de regen en dan de mensen in paniek toen er regen kwam whahahahaahah op naar Q-Base al met al hoofd flink gegroeid
Dit was een superfeestje. heb me goed vermaakt echt geweldig en het weer was goed te doen
was echt wel goed te doen en erg gezellig op naar volgend jaar!!!
Super gewoon mooi weer gehad! Echt van de muziek genoten en ook nog paar uurtjes losss gegaan!..Hoop er volgend jaar weer bij te zijn..de busreis was ook gezellig
De dag zelf was mooi! Geluid in de black tent was echt te zot! jammer dat er in geen enkele tent een lazertje te vinden was... TIP!! STEEK JE AUTOSLEUTELS IN JE LOCKER!!
het was echt SUPERVET helemaal los gegaan zoals het hoort 8o|
't was ok, maar 't Def-qon een STUK beter...wat heb ik een medelijden met de mensen die 150 E'tjes hebben moeten aftikken om erbij te zijn. Het publiek wordt ook elk jaar minder. Al moet ik wel zeggen dat het qua voorzieningen super geregeld was! wc's genoeg en KOFFIE dit jaar!!! Ook hulde aan het geluid! Jammer dat de A2 afgesloten was op de terug weg!!! Wat een KUT EIND om zeg!
Het was weer fijn hoor! Blij dat het weer meezat Ron; hopen dat je enkel snel weer beter wordt!!Hoef ik je ook niet meer zo mee te slepen IK HEB GENOTEN
Afgelopen zaterdag begon om 18.00 uur de kaartverkoop voor Defqon.1 festival 2007. Binnen no time waren alle beschikbare kaarten verkocht via TicketOnline.
Vanaf het moment dat het was uitverkocht zijn er honderden mailtjes binnengekomen van teleurgestelde mensen die graag naar Defqon.1 hadden gewild...... 1136
Dat op 16 juni het heftigste festival van Nederland plaatsvindt was al bekend. Maar welke artiesten, dit jaar meer dan 100, je kunt meemaken op deze editie van Defqon.1 heeft Q-dance nu bekend gemaakt. 420
Op zaterdag 16 juni organiseert Q-dance op het Almeerderstrand de vijfde editie van Defqon.1.
Dit jaar presenteert het grootste festival voor de liefhebber van de hardere dance wederom tien area's, die allemaal een eigen muzikale richting vertegenwoordigen. 477
Vorige week heeft Q-dance een paar belangrijke data bekend gemaakt. Voor de Partyflockers die het ontgaan is hebben wij hier alvast de belangrijkste festivaldata van 2007 162