Prima feestje maar kan beter! Het weer gelukkig nog een beetje mee! Verder: gezellige mensen en een lekker muziekje. Afsluiting in Main was geweldig! Terug reis was een ramp
Wat een super feest weer Heb me weer prima vermaakt... en wat veel mensen om te bekijken zeg
Wat een SUPER FEEST!!! en mensen in bus4 het was gezellig
Echt ge-ni-aal Dikke thumbs up voor Q-Dance en iedereen die dit mogelijk heeft gemaakt! Kippenvelmomenten zat gehad, met name bij "Hijo de la Luna" bij de afsluiting. Geweldig!
Echt prima vermaakt...hele dag bij de techno gehangen...leuk buitenpodium...de techno die gedraaid werd was echt prima te doen.... Gayle San,Speedy J , W.J Henze
Het was weer SÚPER , net als de afgelopen 2 jaar Gewoon in de regen blijven dansen .. Showtek , en ook vette schranz .. en wat was die mainstage mooiii Defqon blijft 'n top-zomer-feestje !
GE-WEL-DIG!!! Dit was mijn eerste keer Defqon, maar ben er volgend jaar toch echt wel weer bij!! Ben trouwens benieuwd of we een nieuwe rage hebben ontwikkeld, Zwembandjes om
Vet feest hoor..egt een relaxe dag gehad..werd overal wel lekker gedraaid..Maar Promo Unexist was wel goed majah geluid was gewoon KUT in de industrial, dikke minpunt!
Geniaal!! Volgend jaar weer! Alleen jammer dat je er bijna geen bereik had met je telefoon; daardoor zeker een aantal mensen misgelopen Maar verder GE-WEL-DIG!!
was egt een top feest vooral in blue top geluid!! heb me dik vermaakt!! best wel sneu voor de dj's in orange want daar was het wel erg rustig de heledag maja volgend jaar ben ik er weer bij!!!
Het was echt superrrrrrr!! t weer viel me onwijs mee, die paar druppies.. Werd prima gedraaid; Evil Activities Nice people (ontmoet) en héérlijke caparinja (psst..vizieuze circeltjes )
vond het echt weer 1 van de betere feestjes dit jaar.. Iedereen maar zeiken over het weer.. heb dr weinig van gemerkt verder fijn dat het niet zo gruwelijk heet was, had je tenminste ook geen last van dat stuifzand.. wel een tering eind lopen naar de auto.. verder de sfeer was super top.. leuke mensen, goede sfeer en super muziek..
Vond de Mainstage dit jaar tegenvallen en ook het geluid daar.. Hardstyle Blue was daarentegen super! Purple ff geweest, brown en black.. to Zatox, Activator vs Bruno Power, D-block & S-te-fan! Het weer was lekker Verder lekker gedanst samen met mijn schatje
Helemaal geweldig! niks geen problemen met het weer! Dana Noize Supressor & Promo!! geweldig feest! Lache terug reis in de bus.. ik ga ook maar eens slape! heeerlijk! trusteee
DefQon.1 2007,,, Supervet Feestje,, Lekker in de Regen staan hakke op de Main bij Showtek heerlijk , Dj Zany Supervet gedraaid echt niet normaal Afsluiting op de Main ook heftig vet
SLECHT geluid in de Silver (industrial) tent. Zo slecht dat ik ben weggelopen tijdens Manu&Producer Marc Arcadipane was of te laat of er helemaal niet En dan trein problemen en dus 3 uur 's nachts pas thuis
wederom voor Q-dance! Ondanks dat ik f*cking 80 eurie heb moeten uitgeven vond ik het GE-WEL-DIG! Opzekers wederom een knalfeest! De main was über, hebben, hebben, hebben!
Dik feest! Jammer dat ik Brennan Heart niet volledig gezien heb door de regen en iedereen ineens weg ging daar Maar wat een feest zeg Met 1 woord GEWELDIG
defqon altijd vet!! en denk dat we met het weer best wat geluk hebben gehad!over het algemeen scheen de zon nog redelijk!! Prophet Moet wel zeggen dat het dit jaar wat minder uitgebreid was.. maar wel een zeer goed waard!!
Heb me goed vermaakt maar vond het dit jaar minder speciaal dan vorige edities, Arkus P was toch wel de man van de avond gewoon maar door blijven knallen tot zeker half 12 of nog later
DEFCON! tja wat moet ik er van zeggen.. gewoon super top,wreed, gewelidig.. tot volgend jaar....
het was echt helemaal geweldig!!! super vermaakt.. Brennan Heart draaide verrukelijk in de regen super vet! Afsluiter was geweldig.. volgend jaar weer!
SUPER FEEST!!!! wat een gezelligheid Heb het echt super naar me zin gehad en (on)verwachts nog een hele boel lieve mensen tegengekomen. Eerste keer defQon en ik had er niets anders van verwacht, zeker geslaagd. Early en de black was ook te lekker, vooral Noizy Mensen Bedankt!
Dit was weer puur en puur genieten Het was weer super gezellig met al m'n vriendjes en vriendinnetje Defqon blijft gewoon HET festival Ist al 14 juni 2008?
In 1 woord... G E W E L D I G ! ! ! Super organisatie (Poncho's! ), muziek, geluid, geweldig decor, line-up, locatie... Q-Dance; dikke 10+! Volgend jaar weer, hopelijk nu zonder gezeik van TicketOnline
Mijn eerste keer defqon en wat een feest!!! super gewoon Bass-D&Kingmatthew, A-lusion en afsluiter van de Profeet en Q-dance niet te vergeten!!!
lekker weertjuh trouwens , maar dat mocht de pret niet drukken
ECHT LETTERLIJK EN FIGUURLIJK DE TENT AFGEBROKEN BIJ TECHNOBOY!! Jezus, ik schrok er zelf van hoe erg ik daar los ben gegaan.. ASOCIAAL. Voor de rest was DJ Rob & Bass D en King Matthew waren super! lekkere ouwe plaatjes.. en de talenten konden er ook wat van.. 't weer was nog best goed te overigens! Geluid stond overal goed, goed gedraaid.. goed eten dus heb me prima vermaakt..
was weer gezellie mar de sfeer vond ik een beetje tegenvallen en behoorlijke spierpijn van die marathonloop
Zoo genoten hea!!!! net thuis... wel lange busreis maar het was het cker waard!!!! Het weer viel gelukkig ook mee.. maar 2 buitjes zoals ik me nu kan herrinderen.. maar gewoon lekker door stampen!!! Brennan Heart draaide echt vet goed!!! Echt klote dat het nu alweer voorbij is!! Volgend jaar ben ik cker weer van de partij!!!!!!!! 1 woord.. GEWELDIG!!!
Kon niet helemaal tippen aan de vorige jaren, maar dat kwam in ieder geval NIET door het weer... Promo & Zany Hellfish(N) Verwachte meer van hem en Akira... Al met al super vermaakt, vooral vanaf een uur of zes
Entree was slecht geregeld, duurde lang, verder was het wel super ondanks de regen en bij het weg gaan bij de exit was het een elende. verder was alles klasse, de koffie wagen was ook zeer in toom bij ons of niet roelerd.tot volgend jaar
Zwaar vet feest. Beste feest ooit bezocht. Overall werd er top gedraaid.
Black&Grey Zwaar vet!!!Geweldig vermaakt in die 2 tenten als BOB.... Red wat aan de krappe kant en slecht geluid achterin... Afsluiter weer Top... The Prophet Volgend jaar zeker weer!!!!!
Super feest, afsluiting prophet was super . alleen die kut treinen
was een leuk feessie, green was helemaal top! verder was er de sfeer bij de main ver te zoeken.. GREEN = de BOM
Ik weet niet hoor maar prophet was gewoon lekker aan het draaien!!
super vrijdag avond nog 3 kaarten weten te regele en nog 2 voor de deur gekocht nadat we genept waren door hollandticketservice en woensdag pas hoorde dat we niet naar defqon toe zouden gaan
Zeer goed feest!! heb me prima vermaakt..regen of geen regen.. Vond alleen het geluid erg jammer in Silver area..en ik had ook nog wel ff door wille stampe!!
Zeker na me zin gehad, geweldig feest!! Showtek en Angerfist
150 euro bekeuring voor roekeloos vaargedrag
Was echt super vet !!! over mijn hele lichaam spierpijn, ging helemaal los daar ! voor alle dj's in de tent met categorie zwart
DE 5E EDITIE WAS MEGA !! DE ALLES BESTE TOT NU TOE !! NIE MEER NORMAAL HOE HARD EN VET HET GELUID WAS, DE JUMP TENT WAS GEWELDIG !! DE INDELING WAS HEERLIJK ! DEFQON 1 !!
GEWELDIG feest! Zatox, Zany, Technoboy & The Prophet Jammer dat de dag zo snel om was alleen en dat je niet in 2 tenten tegelijk kon staan. Kijk nu al uit naar volgend jaar!!
weer een bruut feest! Mannen vd dag; Noize supressor tering wat een harde set en wat een hard geluid, niet normaal!!!! Diep respect voor de Dutch Master wat hing daar een gezellige sfeer en lekker gedraaid Verder Zany lekker gedraaid, jammer dat het zo fucking druk was. Mooi dagje geweest Defqon bedankt voor deze mooie dag
Was weer supervet Weer zat gelukkig heel erg mee, sfeer was goed, en er werd lekker gedraaid Helaas was de terugreis een drama (3,5 uur + 8 euro pp extra over gedaan om met het OV op station Hoorn Kersenboogerd te komen ) maar kon tijdens de terugweg iig terugkijken op een heel vet festival
Trilok & chiren, Max Enforcer, Activator,Tatanka en de Alpha twins.. de rest viel me wat tegen en ben nog steeds voor technoboy als afsluiter op de main
Wat een dagje..! Heerlijk feessie!! Fokking mooie afsluiter @ main!! OKEJ PA-PA-PA-PA-PARTYFLOCKIE!! IT'S PARTYFLOCKIETIME!! Jij dacht PAARDENHOKJETIME HE?! Geweldige terugreis ook
Wooow de muziek Brennan Heart,Showtek,Technoboy etc etc Gewoon blijf feesten in de regen met je poncho aan wat een helden waren we Jammer van het klote bereik (N) maarjaaaa
was echt super!!Locatie,show,music,dj's,our Complexbus, hele dag uit je dak gaan op hardstyle & shit & Hakkeuuu!! & veel afgelachen met men ex vriendin(toen nog men lief) die toen wat teveel drank ophad ,was funny ,& was wel niet super mooi weer , maar we konden niet klagen,2 hevige buien ,maar de zon was sterker ,kwam er langzaam maar zeker mooi door, dan genoten van sunset,omdan te geniete van megavette lasershow @ mainstage,oldskool,main,& hardstyle blue & black hardcore area was het vetste!!!
BLACK >VETJES GVD!! WAT KAN JIJ KK BRUUT HAKKEN ZEG!! JE HAD JE HAAR INGEVLOCHTEN NAAR ACHTER, GETINTE HUID ZWART TRAINING PAK AAN... TERING!!! IEDEREEN ZAT NAAR JE TE KIJKEN TE WREED!!! LETTERLIJK EN FIGUURLIJK HARDCORE TO THE BONE ::::
cker goed vermaakt jump was gezellig volgend jaar weer
SUPPLY MODULE Dikke live act, eindelijk eens wat anders!!!
Zeer goed feest vorig jaar was beter maar heb het super naar me zin gehad Helden van de dag : Showtek, Zany en Technoboy Daniela..was tof om je weer gezien te hebben wel zere beentjes nu van het stampen
helaas vorig jaar is niet overtroffen!! er was dit jaar in mijn ogen nits speciaals gedaan wat toch wel mag voor een festival wat in anderhalf uur uitverkoopt. en ook de main was niet speciaal vorm van 2004 en de materualen van 2006 was 2007 gelukkig werd er lekker gedraaid en zat de sfeer er wel redelijk in
was een super feestje alleen die klote terug reis half hilversum gehad omda we verkeerd gereden waren wel een mooi landschap haha en over arnhem terug nie echt echt ver om leek wel uren te duren maar verder was het super
ja ik kan jammer genoeg defqon niet meer als een geweldig geven maar eigenlijk hoort ut fantastisch te zijn. het was egt een ongelofelijk feest super dol is ckr voor herhaling vatbaar
Ooh man wat een geweldig feest! Dov, Marcel&Frank, Died&Steef; bedankt Ben, nice seeing you again m8! Joyce thx voor de gezelligheid Zie u gauw.. Damn wat een FEEST!
Úber vet feest!!!!Black stage ownde met sound !!!thx Q-dance!!&Dj's
Was een aardig feestje...... voor de Dj's STANTON/LARS/PANIC/ROB & MC JOE....,Rotterdam in the house. Dank voor ieder die er een leuk feest van maakte....
Wat een super lekker vet feest was dit!!! Niet anders gezien dan Black en Silver Geluid mocht anders wel harder in die laatste maar muziek was geweldig! goed vermaakt maar miste me camera wel
Het begin viel ff tegen voor me maar uiteindelijk alles toch goed gekomen en weer een super feestje gehad Af en toe een bui kon de pret zelfs niet bederven hoor vrolijk doorgegaan Mensen het was weer gezellig en op naar volgend jaar maar weer
Maaaaaaasterlijke editie van defqon. Hardcore en Early rave tent waren echt super. M'n oren zitten nog steeds dicht van het geluid daar. Distortion en mc Raw waren de mannen, gewoon tot 23:40 doorgegaan hoppa
Damn ! Wat een Fucking Sick feest alleen maar in de main geweest bijna weer of geen weer gaan met die banaan ! Brennan Heart,Tatanka,Zany in mijn ogen de trendsetters van deze party En volgend jaar ben ik er zoiezo weer bij !! Mensen Bedankt voor dit super feesie
Zoals altijd een SUPERfeestje...Muziek,sfeer en aankleding was weer optimaal..Echt genote
In 12 woorden VET super feest DEFQON donders vermaakt heb me zelfs donders vermaakt bij de hardstyle showtek in de regen en dan de mensen in paniek toen er regen kwam whahahahaahah op naar Q-Base al met al hoofd flink gegroeid
Ieder uur, iedere minuut, iedere seconde zo ontzettend genoten! WAT een feest, WAT een sfeer, WAT een onvergetelijke afsluiting bij Technoboy, wat een onvergetelijke dag. Ik heb gewoon zitten janken vannacht toen ik me realiseerde dat het afgelopen was. Ga al heel wat jaartjes mee maar gisteren was gewoon mn beste festival ever. Onevenaarbaar. Q-dance, artiesten en jullie allemaal BEDANKT!
GOED feest! Alleen jammer van de muziekinstallatie in tent Silver ( Industrial), Maar de rest was SUPER en werd na verloop van de tijd steeds beter. Bass D, Promo, Outblast en The Prophet
het was echt SUPERVET helemaal los gegaan zoals het hoort 8o|
't was ok, maar 't Def-qon een STUK beter...wat heb ik een medelijden met de mensen die 150 E'tjes hebben moeten aftikken om erbij te zijn. Het publiek wordt ook elk jaar minder. Al moet ik wel zeggen dat het qua voorzieningen super geregeld was! wc's genoeg en KOFFIE dit jaar!!! Ook hulde aan het geluid! Jammer dat de A2 afgesloten was op de terug weg!!! Wat een KUT EIND om zeg!
Afgelopen zaterdag begon om 18.00 uur de kaartverkoop voor Defqon.1 festival 2007. Binnen no time waren alle beschikbare kaarten verkocht via TicketOnline.
Vanaf het moment dat het was uitverkocht zijn er honderden mailtjes binnengekomen van teleurgestelde mensen die graag naar Defqon.1 hadden gewild...... 1136
Dat op 16 juni het heftigste festival van Nederland plaatsvindt was al bekend. Maar welke artiesten, dit jaar meer dan 100, je kunt meemaken op deze editie van Defqon.1 heeft Q-dance nu bekend gemaakt. 420
Op zaterdag 16 juni organiseert Q-dance op het Almeerderstrand de vijfde editie van Defqon.1.
Dit jaar presenteert het grootste festival voor de liefhebber van de hardere dance wederom tien area's, die allemaal een eigen muzikale richting vertegenwoordigen. 477
Vorige week heeft Q-dance een paar belangrijke data bekend gemaakt. Voor de Partyflockers die het ontgaan is hebben wij hier alvast de belangrijkste festivaldata van 2007 162
Ja jongens het is allemaal wat he, nu al bezig zijn met defoqon one PRACHTIG...Vorig jaar was egt helemaal het einde dus doe er dit jaar weer alles aan om aan een kaartje te komen..al moet ik er 80 euro voor neerleggen! Datum wordt 14 juni! Voorverkoop is 2e week van april..
Pffffff kom op met die datumm... en kaartverkoop! Het duurt echt zo lang met defqon 1, waarom nouuu?!?!?! Nouja hoorde ergens iets met vergunning heeft te maken. WTF
Was me eerste feestje samen met me mannetje
Geweldig gewoon..
Ik heb gehoord dat ze een vergunning hadden van 5 jaar in Almere, dus dan zou die nu afgelopen moeten zijn. Er zijn ook plannen om daar van alles te bouwen op almere strand. Daarom zou die misschien ook niet opnieuw verstrekt worden.
Daarom zou Q-dance op zoek zijn naar een andere locatie waar ze rond de 70 duizend mensen kwijt kunnen. Waarschijnlijk dat ze ons langer moeten laten wachten omdat er nog geen zekerheid is.
Yeah eindelijk dat ze nu wat iets laten weten.... Het wordt zeker klote met ticketonline.nl! Met sensation white was t ticketonline overblast op zo'n site! Hopen dat t met defqon1 niet zal gebeuren, anders is t egt fucking irritant! Kom maar op met kaartjes en 14 juni gaan we zo knallende feeessteennnnnnnn!
14 Juni..Almere strand en overige info volgt via de site vanaf 11 April...zal de 12de de voorverkoop wel meteen beginnen..wordt nog lachuh
Op de site van Gary-D staat de datum en de locatie...
Yeah eindelijk dat ze nu wat iets laten weten.... Het wordt zeker klote met ticketonline.nl! Met sensation white was t ticketonline overblast op zo'n site! Hopen dat t met defqon1 niet zal gebeuren, anders is t egt fucking irritant! Kom maar op met kaartjes en 14 juni gaan we zo knallende feeessteennnnnnnn!
nou ga der maar van uit dat dat wel gebeurd
want dat was vorig jaar ook het geval