Vorige jaren was t zeker wel relaxter,dus waarom iedereen nou weer helemaal lyrisch is over dit feest.....Zo'n denderende sfeer hing er nou ook weer niet hoor,maarja....als je n kaartje van 90 euro hebt gekocht is 't ook wel zuur om toe te geven dat t n beetje tegenviel...PS: ook erg leuk om na thuiskomst 2 fuckin'inbrekers te betrappen in t huis van Char...g#dverdet*ring.Je weet wel wat voor n types Thanx voor de kater ...kl-te M*#-k*n&!!!
OMG! Wat een afsluiter zeg The Prophet in mijn inzicht de best Helemaal top
Grandioos!! de regen zorgde alleen maar voor extra vet sfeertje!
deqon blijft voor mij het zomerfeest!!!!Super vermaakt,goeie muziek,sfeer,alles goed geregeld net als andere jaren
ben helemaal kapot!! was zoals gewoonlijk weer een superfeest! muziek stond GEWELDIG hard,en gelukkig toch wat zon gehad!!jammer dat het weer voorbij is ZEER GESLAAGD!!!
Prima feestje maar kan beter! Het weer gelukkig nog een beetje mee! Verder: gezellige mensen en een lekker muziekje. Afsluiting in Main was geweldig! Terug reis was een ramp
Het was weer eens een super feest!!!! Alles erg goed geregeld, vooral een complimentje voor hoe de wc eruit zagen... Zo schoon als die waren zo toon je ze in sommige restaurants nog niet aan.. Ik heb het goed naar mijn zin gehad!!!!!
DEFQON 1 FESTIVAL !!!!!!!! wat een feest was t weer beetje jammer van 5 uur duurende terug reis met die graf takke kut belge bus !!!hoeveel ken een menselijk lichaam eigenlijk verdragen ?????
wat een heerlijke defqon weer. grey en Silver, Unexist alleen jammer van de terugreis
Was geweldig,alleen vorig jaar was t toch iets beter!!! De indeling vond ik ook een beetje vaag dit jaar!! maar was weer een toppertje gister!!
hey wie heet hoe dat nr van ik geloof showtek heet? Het was iets met Dutch.... sorry dat ik niet meer tekst weet. Maar hij klonk echt supervet!! Enne natuurlijk was het een topfeest!! Volgend jaar voor de 4e keer hoop ik
SUPEERRRRRRRRRRRRRRRRR De sfeer was super ... en dan maakt het weer niet meer uit volgend jaar ben ik er ZEKER weer bij
goei feestje. sfeer kan beter minder wannabee's zou beter zijn maar okey. volgend jaar maar gewoon weer technoboy als laatste want die kan dat beter als de prophet hahahah al om al gewoon goed
was egt een top feest vooral in blue top geluid!! heb me dik vermaakt!! best wel sneu voor de dj's in orange want daar was het wel erg rustig de heledag maja volgend jaar ben ik er weer bij!!!
matig, zwaar slechte muziek behalve de zilveren tent, moest egt zwaar van het padje af geraken om het beetje leuk te hebben daar. Laatste commercieel groot feest voor mij
Zeer goed feestje Beetje weinig maatregelen getroffen indien het veel regende (hadden ze voorspelt). Daarentegen was het geluid overal dik in orde evenals de aankleding Leep & Jones, Q-ic vs Manu Kenton, Eric Sneo en Arkus P *live* helden van de dag Het was verder gezellig
Ik vond het weer super vet, alles en overal waar ik ben geweest(rood en blauw alleen) het weer viel me alles mee. jammer dat het weer een jaar duurt maar zo blijft het wel speciaal!!!!DEFQON!!!!!
Was weer supersss heb me zeer goed vermaakt goed bier en lekker geluid en lekker doorfeesten in de regen bij de mainstage the prophet draaide geweldig zeg tering wat een aflsuiter
Geweldig feest gehad en vooral genoten van Deepack vs. DJ Isaac, Zany en 'singing in the rain' Brennan Heart! Alleen balen van de mega koppijn aan t eind! Technoboy moeten missen!
Het was zeker geslaagt! Geweldig weer.. The Dutch Master!! wat een set en hoe hij de sfeer in de zaal zo omhoog krijgt ! WOW! toen ik iedereen kwijt was ben ik naar A-lusion wezen kijken: Wat een set!! dikke shit ouwe! Zany, Technoboy lekker! op het laatste in de Main de prophet nog lekker kunnen hakken! super afgesloten daar! !! en natuurlijk niet te vergeten DV8! HELD!
I Defqon 1. Wat een geil feest, die muziek, dat geluid, al die mensen Helemaal een en al genieten 11 uur klaar? Dacht het niet, half 1 ging de muziek pas uit haha, beter kon gewoon niet Was er elke week maar Defqon 1. hihi
ahhhh wat een feest weer, werd super gedraaid (activator, dutch master, showtek) sfeer was top vond de regen ook absoluut niet sfeer verpestend, sterker nog, de main ging helemaal loos
Het was weer geweldig. Jumptent was gezellig en van kwaliteit De regen viel best mee, 1 1/2 bui en verder was het droog met soms een klein beetje zon Als je van de hardere stijlen houdt dan is dit festival echt een must. Ieder jaar weer is het dik. Raketjes blijven meesterlijk voor de energie Kleine kritische noot : Indeling vond ik andere jaren beter. Techno moet weer in die koepel van jaren geleden Red mag weer een arena worden
Ben net thuis en damn wat was het weer een super feest 1x een flinke bui gehad maar dat mocht de pret niet drukken voor de rest super weer gehad. en de set van Bass-D & King Matthew helemaal geweldig
Defqon is en blijft een geweldige feestje ... ook als het deze keer een paar maal geregenet had!!! Evil Activities, E-Noid, Angerfist, DaY-Mar, Zany, The Kotzaak Klan, Darkraver, Arkus P. & The Prophet ... toppje!!!
jaja lekker feestje weer, alleen jammer dat de mensen bij het voedsel er weer zo tering lang overdeden... heb 2x meer dan 20min moeten wachten totdat ik wat had en dan was het ook nog eens niet te vreten ook
Flink vermaakt hoor . Het weer heeft totaal geen invloed gehad op de dag en maakte het alleen maar vetter . Vond afsluiter wat matig, geen knallend einde helaas... Volgend jaar iig weer!
Haalde het totaal niet bij vorig jaar, vooral door het weer denk ik. Het uurtje Q-Ic en Manu Kenton was echt de Defqon-feeling. Zonnetje, open air en helemaal losgaan. Helaas was dat het enige uurtje.. Geluid @ Main KUT, want als je niet in het voorste kwart van de main stond, blies het geluid geowon met de wind mee..
Geweldig feest Heb vooral veel in de Black area gestaan! Noize Suppressor
Het feest was geweldig, ook dat het weer niet mee zat was het zeer geslaagt! vooral het vuurwerk spektakel helemaal toppie Ik heb de hele dag bij de Red Mainstage gestaan zeer geslaagt dit top feest
Eindelijk eerste keer Defqon voor mij!! wat een super feest! dat beetje regen kon de pret niet bederven. Early (Grey) area wat een muziek weer en de Black hardcore area was ook goed met steenhard geluid volgend jaar hopelijk weer!!
SLECHT geluid in de Silver (industrial) tent. Zo slecht dat ik ben weggelopen tijdens Manu&Producer Marc Arcadipane was of te laat of er helemaal niet En dan trein problemen en dus 3 uur 's nachts pas thuis
wederom voor Q-dance! Ondanks dat ik f*cking 80 eurie heb moeten uitgeven vond ik het GE-WEL-DIG! Opzekers wederom een knalfeest! De main was über, hebben, hebben, hebben!
Ja was vet hoor blauw was knallen, zwart ook en de main was ook geweldig
Wat een vet feestje weer!! Jowan: Top , Vince: Tering wat vet! D-Block & S-Te-Fan en MC Renegade: ik ben fan , Joenes & Leep: Top gedaan kerels, Dutchmaster: Was echt vet, Isaac Zany en MC DV8: Wat een vette set! Vriendjes en vriendinnetjes was gezellig met jullie!!
Moest er wel even inkomen in het begin. Showtek was echt te gruwelijk!! En als afsluiter de Prophet, met vuurwerk! Wat een heerlijke set was dat!! Gezellig met de hele hoofddorp clan!!
Weer vele kippenvel momenten, vooral op t laatst! ben blij dat het grotendeels droog is geweest, heb weer een top dag gehad!!
teringvet!! heerlijk weer!!! gezellige mensen!!! anouk waar ben je
Dit feest was gewoon briljant. Het weer was prima, en de paar buien die er waren werkten juist alleen maar sfeerverhogend! Wat mij betreft uitstekend festivalweer! De sfeer was overal relaxed, en er werd overal prima gedraaid. Helden van de dag: Showtek, Vince, Max Enforcer
DEFQON HET BESTE FEEST VAN HET JAAR DE REST IS KINDERSPEL
ondanks het regen af en toe was het weer een geslaagd feest
het was echt helemaal geweldig!!! super vermaakt.. Brennan Heart draaide verrukelijk in de regen super vet! Afsluiter was geweldig.. volgend jaar weer!
was wel weer een super feest maar hij was niet zo goed als vorig jaar maar ik heb het super naar me zin gehad en het drank was ook heerlijk en de ss en de pn ook mzlllllllllllll
Zoo genoten hea!!!! net thuis... wel lange busreis maar het was het cker waard!!!! Het weer viel gelukkig ook mee.. maar 2 buitjes zoals ik me nu kan herrinderen.. maar gewoon lekker door stampen!!! Brennan Heart draaide echt vet goed!!! Echt klote dat het nu alweer voorbij is!! Volgend jaar ben ik cker weer van de partij!!!!!!!! 1 woord.. GEWELDIG!!!
We gingen weer als de brandweer! was een super geslaagd dagje kijk alweer uit naar volgend jaar
rood, paars en blauw wat een geweldig feest was het weer.. wel mooi dat A-Drive even vergat door te mixen.. door dat anne-d en ik mooi gek aan het doen waren tot volgend jaar maar weer.. this was a q-dance event
Pffff, ben net thuis en helemaal vertiefd, maar wat was het vet!! Black en Grey en die paar minuten in Silver waren ook vet
Super feestje Echt super goed vermaakt daar Sfeer was best goed..en aankleding van de main was echt super mooi Vorig jaar was het wel iets beter geregeld met naar buiten lopen...dat was echt een ramp..
Na mate het later werd vond ik het steeds leuker worden... voor de rest was het opzich wel te doen..
HET WAS ECHT GEWELDIG!!!!!!!! begon het te regenen iedereen meteen bij de wc's of kluisjes staan of bij de tenten.. Gewoon doorfeesten toch!! Volgend jaar wil ik echt weer!!!
Was weer supervet Weer zat gelukkig heel erg mee, sfeer was goed, en er werd lekker gedraaid Helaas was de terugreis een drama (3,5 uur + 8 euro pp extra over gedaan om met het OV op station Hoorn Kersenboogerd te komen ) maar kon tijdens de terugweg iig terugkijken op een heel vet festival
Was mijn 5e jaar, en heb mij op een aantal puntjes na...weer prima vermaakt vandaag...! Vond het zeker niet een van de beste jaren, maar natuurlijk speelt het weer hierin de hoofdrol... Hebben nog vreselijk getroffen, voorspellingen waren stukken minder. De opstelling dit jaar vond ik echt drama ... doe main-stage voortaan maar weer ergens in het midden.!!
Super feest, ik heb zwaar genoten! Tot volgend jaar!
whoehoew.... SPEEDY J heerlijk doorstampen in de regen. zonder plastic zak..dat gaat as een TIERELIER hehehe!!!!!!!!!!
Zwaar klote ! Alleen de techno was een beetje chill
Iets beter dan vorig jaar, werden op het laatst een paar lekkere nummertjes bij de main gedraaid....Maar denk dat ik volgend jaar maar een keer oversla ...Op naar ground zero!!
JONES&LEEP,A-LUSION,ALPHA2,FRANCOIS,DR RUDE,MC REMS,ZATOX was weer super editie,goed het terrein helemaal gebruikt,prima feest weer[vooral in de regen bij de alpha2]
mensen doe niet zo zielig sommige met hun kut commentaar het feest was super super super vet ! mainstage was knallen ! volgend jaar weer! nu op na Qbase!
wow wat een sfsluiting dat was niet meer normaal egt niet gewoon om konstan kippevel van te krijgen !! zeker die numers als hijo de la luna en nothing els matthers enhet vuurwerk was jelemaal top waarom niet zo heel de nacgt danb mag een kaartje wel 500 euro kosten egt helemaal gewelig dat lkaatste uur !! the first rebirth was te gruwelijk op de main egt q-dance goed gewerkt helemaal te gek gewoon!!!!
Had er veel meer van verwacht, von ut nou nie bepaald denderend...Geluid in de Black was om te smullen....de early ook Verder..... TSja...ooohja dat gezeik met die kktrein, jezus wat was dat kut geregeld zeg!!!!
oeehhh, wat een dikke shit weer! helemaal te gek. laatste uurtje op de main gestaan, alles eens van de andere kant bekeken echt een zwaar vet feest. beetje druk geweest met wat dingen, alles dus iets anders ervaren als normaal.. maar dat mog de pret niet drukken
Ja, was VET! Jammer van de afsluiting op Red. Hele dag Hardstyle. En dan afsluiten met Hardcore. Laat hem dan afsluiten in Black. Laat mij het volgend jaar maar doen! Super weekend gehad!
Mijn eerste Defqon pakte uit tot een topdag! Ontzettend gelachen met de bekende verdorven zielen Silver was pure gezelligheid. Volgend jaar zeker weer!
Wat een geweldig feest....eerste keer Defqon maar zeker niet de laatste keer...jammer van de plensbui recht op mn knetter...maar met zn allen zo onder die poncho's was eigenlijk ook wel geweldig!!!!Het was echt SUPER
*zucht*steun* werkelijk... KA-POET! Was weer een heerlijk feest Al vind ik dat vorig jaar niet is overtroffen... en tering jantje wat was de Blue area rete vet
Super Geluid in de Black maar slecht bij de industrial ! Eten was smerig. Dikke file bij de uitgang Tip : Maak de uitgangen wat breder en meer kluisjes aub !!
Het begin viel ff tegen voor me maar uiteindelijk alles toch goed gekomen en weer een super feestje gehad Af en toe een bui kon de pret zelfs niet bederven hoor vrolijk doorgegaan Mensen het was weer gezellig en op naar volgend jaar maar weer
Maaaaaaasterlijke editie van defqon. Hardcore en Early rave tent waren echt super. M'n oren zitten nog steeds dicht van het geluid daar. Distortion en mc Raw waren de mannen, gewoon tot 23:40 doorgegaan hoppa
This is the sound,This is the sound,This is the sound of NOIZE SUPPRESSOR promo
WAT een feestje zo goed vermaakt en hele dag lopen knallen was super gzellig met iedereen en ondanks dat ik een verzopen katje was een van mn beste feesten!!!!!!
toppie feesie heb me uitstekend vermaakt alleen jammer dat ik met tel ben kwijt geraakt maar een eerlijke jongedame heeft hem weer gevonden gelukkig bestaan er ook nog goede mensen
dov vette shit dit feest
wat een feest!! niet normaal!! helemaaaaal geweldig!!!
In 12 woorden VET super feest DEFQON donders vermaakt heb me zelfs donders vermaakt bij de hardstyle showtek in de regen en dan de mensen in paniek toen er regen kwam whahahahaahah op naar Q-Base al met al hoofd flink gegroeid
Geweldig feest weer , pendelbussen goed geregeld .
Super gewoon mooi weer gehad! Echt van de muziek genoten en ook nog paar uurtjes losss gegaan!..Hoop er volgend jaar weer bij te zijn..de busreis was ook gezellig
De dag zelf was mooi! Geluid in de black tent was echt te zot! jammer dat er in geen enkele tent een lazertje te vinden was... TIP!! STEEK JE AUTOSLEUTELS IN JE LOCKER!!
Afgelopen zaterdag begon om 18.00 uur de kaartverkoop voor Defqon.1 festival 2007. Binnen no time waren alle beschikbare kaarten verkocht via TicketOnline.
Vanaf het moment dat het was uitverkocht zijn er honderden mailtjes binnengekomen van teleurgestelde mensen die graag naar Defqon.1 hadden gewild...... 1136
Dat op 16 juni het heftigste festival van Nederland plaatsvindt was al bekend. Maar welke artiesten, dit jaar meer dan 100, je kunt meemaken op deze editie van Defqon.1 heeft Q-dance nu bekend gemaakt. 420
Op zaterdag 16 juni organiseert Q-dance op het Almeerderstrand de vijfde editie van Defqon.1.
Dit jaar presenteert het grootste festival voor de liefhebber van de hardere dance wederom tien area's, die allemaal een eigen muzikale richting vertegenwoordigen. 477
Vorige week heeft Q-dance een paar belangrijke data bekend gemaakt. Voor de Partyflockers die het ontgaan is hebben wij hier alvast de belangrijkste festivaldata van 2007 162
Ja jongens het is allemaal wat he, nu al bezig zijn met defoqon one PRACHTIG...Vorig jaar was egt helemaal het einde dus doe er dit jaar weer alles aan om aan een kaartje te komen..al moet ik er 80 euro voor neerleggen! Datum wordt 14 juni! Voorverkoop is 2e week van april..
Pffffff kom op met die datumm... en kaartverkoop! Het duurt echt zo lang met defqon 1, waarom nouuu?!?!?! Nouja hoorde ergens iets met vergunning heeft te maken. WTF
Was me eerste feestje samen met me mannetje
Geweldig gewoon..
Ik heb gehoord dat ze een vergunning hadden van 5 jaar in Almere, dus dan zou die nu afgelopen moeten zijn. Er zijn ook plannen om daar van alles te bouwen op almere strand. Daarom zou die misschien ook niet opnieuw verstrekt worden.
Daarom zou Q-dance op zoek zijn naar een andere locatie waar ze rond de 70 duizend mensen kwijt kunnen. Waarschijnlijk dat ze ons langer moeten laten wachten omdat er nog geen zekerheid is.
Yeah eindelijk dat ze nu wat iets laten weten.... Het wordt zeker klote met ticketonline.nl! Met sensation white was t ticketonline overblast op zo'n site! Hopen dat t met defqon1 niet zal gebeuren, anders is t egt fucking irritant! Kom maar op met kaartjes en 14 juni gaan we zo knallende feeessteennnnnnnn!
14 Juni..Almere strand en overige info volgt via de site vanaf 11 April...zal de 12de de voorverkoop wel meteen beginnen..wordt nog lachuh
Op de site van Gary-D staat de datum en de locatie...
Yeah eindelijk dat ze nu wat iets laten weten.... Het wordt zeker klote met ticketonline.nl! Met sensation white was t ticketonline overblast op zo'n site! Hopen dat t met defqon1 niet zal gebeuren, anders is t egt fucking irritant! Kom maar op met kaartjes en 14 juni gaan we zo knallende feeessteennnnnnnn!
nou ga der maar van uit dat dat wel gebeurd
want dat was vorig jaar ook het geval