Partyflock
 

Verslag van Defqon.1 Festival, 16 juni 2007

door , gepubliceerd op
Pfff. zo! Onder het genot van een lekker setje in de stijl van gisteren maar een soort van verslagje:

8 uur ging de wekker, JA! Het is zaterdag! 16 juni! DefQon.1! Hup, meteen uit bed gesprongen, snel ontbeten, een behoorlijk stevig ontbijt voor mijn doen ook nog :D
Daarna de douche ingesprongen en klaargemaakt, gauw de kleren aangetrokken die ik had uitgezocht (Veel te strak shirtje van mn zusje en een lekkere losse broek) en opgemaakt, wat neerkwam op gel in de haren en een pot glittergel erbij (die tijdens de dag uit mn haren zo'n beetje overal terechtkwamen, voor de mensen die zichzelf onder de gouden glitters vonden vannacht/vanmorgen: sorry! 8))

We gingen met een groep van rond de 70 man met de bus vanuit Waspik, vertrek 9:45. Vlak voor het naar de bus gaan binnen een paar minuten 3 behoorlijke baco's naar binnen gewerkt, omdat we in voorgaande jaren wel eens wat lastige buschauffeurs hadden die geen drank toestonden in de bus :/ Bleek dat die baco's dit jaar niet nodig waren, maar goed, ik had lekker wat alcohol in mn lijf en de zenuwen waren er alweer een beetje vanaf, het feest begon in de bus al, heerlijk!

Aankomst bleek een beetje anders dan de vorige edities, de bussen werden omgeleid ofzo, dus dit keer niet op de dijk, maar ergens in de buurt van de andere ingang uitgestapt, wat ons een mooie wandeltocht door de bossen van Almere-strand opleverde, ook mooi. Goed, de muziek stond al goed hard, en stilstaan bleek voor sommigen onder ons al niet meer mogelijk voor binnenkomst :D Gelukkig nog geen rijen, we waren lekker op tijd, half 12 ongeveer, en gelukkig ook geen gedoe met valse kaartjes in onze groep, iets wat vorig jaar wel anders was. Oh ja, en ook nog een mooie ketting gekregen, alleen sommige mensen kregen er goed hoofdpijn van omdat dat ding bij het dansen constant tegen hun gezicht knalde :bounce: hahaha. Wat meteen opviel, was dat de main helemaal achterin was weggestopt, best vreemd eigenlijk. Maargoed, blauw en bruin zaten er vlakbij, en dat waren toch de tenten waar ik t meeste te vinden zou zijn dus zó'n drama was het nou ook weer niet. Op het begin eventjes rondgelopen, snel bij Balistic naar binnen toen we toevallig zagen dat hij bezig was in white, gelijk de goeie sfeer te pakken en naar Dr. Rude gegaan, die echt lekker stond te draaien! Een beetje de lekkere jump plaatjes (dus niet die simpele monotone klote-meeloop plaatjes) opbouwend naar oldschool en nog wat meer lekkere jump, strak gemixt en n goeie platenkeuze, goed begin dus!

Nog even een stukje Max Enforcer meegepikt in de hardstyle, ook erg lekker! Weet in ieder geval dat ie Fusion of Sound draaide, dus ondergetekende ging GOED los :D Wat een heerlijke plaat is dat toch! Nog even gefeest daarzo, om snel door te lopen naar een van de oude helden: Gizmo.
Geen idee meer wat ie voor platen draaide, maar ook hier zat de sfeer er goed in en konden de voetjes amper van de vloer blijven. (Iets wat trouwens wel vaker gebeurde tijdens de dag :D)

Na Gizmo meteen naar blue gerend, want daar zou om kwart over drie een van dé helden van de dag zijn opwachting maken: Zatox! Nog het laatste kwartiertje Melanie Di Tria meegepikt, die ook behoorlijk aan het knallen was!

OK, Zatox. HELD! Wat draaide die een ongelofelijk heerlijke set zeg! Beginnen met 'Willen jullie bass?' om daarna Futher Mocker, Don't let it go, Mofoclub, microcheck Her Voice (die ik niet vaak genoeg kan horen! ) Floor Massacre en nog een aantal eigen platen voorbij te laten komen, strak gemixt en heel de tent ging behoorlijk los! (Voor zover ik kon zien dan) Heerlijke set en heb dan ook niet stilgestaan :)

Na Zatox even snel wat gaan eten, eigenlijk wilden we even rustigaan doen, maar Dana ging vrolijk verder waar Zatox geëindigd was, dus nog even daar gestaan, daarna weer even main gaan kijken. Ondertussen had t ff een beetje geregend, of misschien veel, ik weet niet maargoed ik heb geen last gehad van de regen, hooguit een paar spettertjes maar daar smelten we niet van.
Trouwens wel fijn dat de mobiele netwerken (of in ieder geval de mijne :D) dit jaar een stuk beter werkten dan afgelopen jaren, elkaar terugvinden ging behoorlijk makkelijk dit jaar :) Was ook wel nodig want we zijn toch behoorlijk vaak een beetje opgesplitst geweest.

Next stop: The Viper in de early hardcore. Tering wanne gek zeg! (blijkt achteraf dat Bass D & King Matthew nog gekker bezig waren maargoed haha. ) Even lekker goed ouderwets rammen, niks mis mee :)

Onderweg naar de main nog een stukje Darkraver meegepikt, maar t werd behoorlijk druk in de tent dus daar zijn we vrij snel vertrokken. Op naar Tatanka! Echt weer een heerlijke set zeg! Lekkere melodieuze platen afgewisseld met botte ram-hardstyle, erg lekker! Samen met Zatox wat mij betreft held van de dag!

Hierna een stukje Zany meegepikt (want het begon even te regenen dus sommige mensen moesten schuilen :D Moi stond lekker buiten nog los te gaan haha) En daarna nog even bij de jump gaan kijken. E-Max & Ronald V openden BRILJANT! We will rock you van Queen als intro gebruiken en daar foutloos een of andere vette jump plaat doorheen gooien :respect:
Toen maar doorgelopen naar de main voor de afsluiting, een stuk Alpha² meegepikt, draaiden ook wel lekker, maar het ging natuurlijk om de afsluiting, lekker weer met de hele groep van de bus bij elkaar, supersfeertje! Alleen blijf ik erbij dat TBY beter af had kunnen sluiten in de main, Prophet deed zijn ding, en dat was ook erg lekker, maar toch. TBY geeft veel meer sfeer vind ik. Prophet was echt goed hard knallen, dat wel :D En nog tot kwart voor 12 doorgaan vond ik ook wel een helden actie haha :D

Op een gegeven moment werd ik nog door de een of andere mafkees op de schouders genomen, na even rustigaan doen ging ik daarna toch echt COMPLEET los toen first rebirth kwam, tering, HEERLIJK! Normaal ben ik er niet zo'n fan van als mensen op de schouders gaan zitten, maar ja die komen ook niet veel verder dan handjes in de lucht :/ Was bij mij wel anders haha, heel gaaf! Geloof dat ie t na een minuut of 5 wel mooi vond geweest, misschien hield ie t niet meer omdat ik zo'n beetje alle kanten op zat te rammen, ging behoorlijk tekeer hehe (als je dr een whiplash aan over heb gehouden: sorry 8))
Nog ff lekker een stukje pippi langkaus gezongen met de jongens toen t geluid ff stilviel haha, en nog heel even kwam het 'holland, holland' voorbij, vond eigenlijk dat Prophet ook dat een stuk minder goed aanvoelde dan TBY, voorgaande jaren waren dat écht kippenvel-momenten! Toch nog wel GOED kippenvel gekregen bij 'Nothing Else Matters' van Zany, maargoed, dat had dan weer persoonlijke redenen. Al met al: Een meer dan geslaagde dag, wat een wereldfeest weer! Heel veel gezien, niet te veel aan het wachten/doelloos rondlopen geweest in tegenstelling tot vorige jaren, wat heel erg positief was :)
Van de regen weinig tot geen last gehad, het schijnt twee keer goed gevallen te zijn, maar daar heb ik in ieder geval niets van gemerkt, zal wel in een tent hebben gestaan dan :) Nog een paar keer 2 minuten een paar druppeltjes, ach. Ook genoeg zon gehad zeg ik dan maar! En het was tenminste ook geen blubberzooi, op een paar kleine stukjes na dan, maar dat stelde ook niks voor.

Aankleding vond ik ook echt goed gedaan weer, geluid was erg lekker (Pffff vooraan bij de jump! :shock: Lekkere monitoren ook voor de DJs trouwens daar! :D) en de sfeer was prima! Ben lekker heel de dag lekker aangeschoten geweest, dus was zelf ook behoorlijk vrolijk haha :D

Pfff. Zoveel woorden, maar toch schieten woorden tekort om deze fantastische dag te omschrijven. Conclusie: Wat een FOTHERMUCKING (;)) HEERLIJK FEEST! IK WIL TERUG!

Duurt veel te kort eigenlijk. In september Q-Base, 16 uur lang! :D

10 opmerkingen

Waarschuw beheerder
voor de mensen die zichzelf onder de gouden glitters vonden vannacht/vanmorgen: sorry!


vergeven :flower:

alleen sommige mensen kregen er goed hoofdpijn van omdat dat ding bij het dansen constant tegen hun gezicht knalde


dat was ik die dat zei! doet pijn hoor

Alleen blijf ik erbij dat TBY beter af had kunnen sluiten in de main, Prophet deed zijn ding, en dat was ook erg lekker, maar toch...TBY geeft veel meer sfeer vind ik.


rot op! technoboy heeft mijn IQ feessie al verneukt met zijn blije getingel op het einde, een afsluiter moet hard gaan!!

Toch nog wel GOED kippenvel gekregen bij 'Nothing Else Matters' van Zany, maargoed, dat had dan weer persoonlijke redenen...


(K)

Zoveel woorden, maar toch schieten woorden tekort om deze fantastische dag te omschrijven...


mee eens! het was een geweldige dag!!

xxx mij
Waarschuw beheerder
Uitspraak van La yessie op zondag 17 juni 2007 om 23:49:
rot op! technoboy heeft mijn IQ feessie al verneukt met zijn blije getingel op het einde, een afsluiter moet hard gaan!!


:D haha verrassend! Nee hoor mop, Prophet was ook erg lekker, maar ja, TBY op DefQon als afsluiter in de main is gewoon écht iets speciaals. Anders dan op In Qontrol ;) Heerlijk nog een ondergaand zonnetje als ie begint, heerlijke feestplaten op het begin, dan als het wat donkerder wordt de lasers en lichten erbij, 25000 man die op een gegeven moment 'Holland, Holland' roepen met zn allen, TBY die daar heerlijk op inspeelt wat echt kippenvel tot tussen je benen als gevolg heeft, steeds hardere platen, maar wél platen die er echt super de feestsfeer inhouden, niemand die stilstaat en vooral veel handen in de lucht, vuurwerk erbij...Tsja, niet echt te omschrijven denk ik, je moet t meegemaakt hebben ;) Ik weet wel dat TBY als afsluiter op DefQon een compleet ander gevoel geeft dan TBY als afsluiter op In Qontrol ;)

Uitspraak van La yessie op zondag 17 juni 2007 om 23:49:
(K)


;) (K)
Het was echt niet normaal Yess...

Uitspraak van La yessie op zondag 17 juni 2007 om 23:49:
het was een geweldige dag!!


Absoluut! Wel zonde dat je tegen het einde echt niet meer kon...Ach, ik moest blijkbaar ook gedragen worden ;) haha...

:kusje:
 
Artiest SinSuline
Waarschuw beheerder
donateur
mooi verslag...(Y)

Trouwens wel fijn dat de mobiele netwerken (of in ieder geval de mijne ) dit jaar een stuk beter werkten dan afgelopen jaren, elkaar terugvinden ging behoorlijk makkelijk dit jaar Was ook wel nodig want we zijn toch behoorlijk vaak een beetje opgesplitst geweest.


wtf!?? echt, volgens mij ben jij de enige geweest! voorgaande jaren ging dat altijd redelijk goed maar dit jaar wast echt drama, als je in je eentje rondliep was je for sure minstens een uur aan het zoeken tot je weer iemand tegenkwam. vond dit punt dus juist erg slecht geregeld dit jaar...:)
Werkzaam bij La Bomba
Artiest RVE
Waarschuw beheerder
donateur
Prophet zijn hardstyle ding vond ik echt niet goed, technoboy in blauw was 3 keer beter, zo ook op IQ :yes:

verder een mooie dag met een tegenvallende main (waar was de oase van geluid zoals vorige jaren?), een zeer goede blauw, een harde grijs, een goede white en een lekkere dolle sfeer! Op naar next year!

alleen die baco's vooraf voor de zenuwen :s ;)
Waarschuw beheerder
Dan ga ik als Defqongroentje zeggen....
Dat ik toch ook liever TBY had gezien&gehoord dan The Prophet!
Al was het toch echt weer een megafeestje daarzo @ Almere Beach! :bounce:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Ratje op maandag 18 juni 2007 om 19:23:
Prophet zijn hardstyle ding vond ik echt niet goed, technoboy in blauw was 3 keer beter, zo ook op IQ


gelukkig hebben we allemaal een andere smaak he...
en hoef ik niet leuk te vinden wat jij leuk vind, dan had ik toch wel een kut leven gehad.
Waarschuw beheerder
To drunk to remember(A)

weer lekker partyflock dit elkaar neerhalen whaha
iedereen vind wat ie vind.. maak er geen probleem van mensee..

Ondanks de grote hoeveelheid drank een goed feestje gehad..
enige die ik me kan herinneren zijn.. Coone die heel sterk draaide, Zatox die erg goed bezig was.. en noize surpressor die de hc tent rockten

Alleen jammer van het geluid in silver..:( bij manu le malin en the producer verwacht je tog wel dat de tentdoeken eraf trilden maar dit was helaas niet het geval..:(
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Zeg al, had liever TBY gezien als afsluiter in de main, maar vond Prophet het echt wel goed doen. (maar idd, ieder zn smaak :) sfeertje was wel goed dacht ik zo) Geluid slecht? Mwah, viel ook wel mee, overdag was t inderdaad achterin niet goed in de main maar als je voorin stond ging t echt wel hard!
En 's avonds vond ik t ook niet heel erg verkeerd ofzo..Misschien anders ns een ideetje als t geluid echt zo'n probleem is voortaan maar eens een ander plekkie te zoeken, vooraan ofzo? Want de laatste feesten hoor ik sommigen alleen maar over het zogenaamd slechte geluid :S
Of heb ik dan gewoon goeie oren? :D
Al was het geluid misschien 'anders' dan vorige jaren, dat zou wel kunnen. Maar ja ik vond sowieso dat de main raar stond. Zag je ook nog bij t vuurwerk op het einde, omdat het zo was neergezet dat het vuurwerk helemaal aan de andere kant was wist je niet waar je nou moest kijken, naar het podium voor de lichtshow/sfeer, of precies de andere kant op voor het vuurwerk :S

Anyway, het was een geweldige dag!!! En ik wacht de foto's van Arno nog af hahaha :D
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van La yessie op dinsdag 19 juni 2007 om 08:35:
gelukkig hebben we allemaal een andere smaak he...
en hoef ik niet leuk te vinden wat jij leuk vind, dan had ik toch wel een kut leven gehad


:S

geef alleen een mening

anyway ik zeg volgend jaar gewoon weer harder geluid in rood en veel italianen in de hardstyle!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Ratje op dinsdag 19 juni 2007 om 20:28:
geef alleen een mening


oooh je geeft alleen een mening!!!
god wat dom van mij!
wel raar dat jou meningen altijd zo worden geplaatst dat het net lijkt alsof je tegen mij in moet gaan....zie addy's album ;)
maar goed, als echt vriend van addy ben jij natuurlijk niet zo dat je mij gaat afvallen als hij dat erg zou vinden... nee zo ben jij niet :loser:

Uitspraak van HardbazzFreak op dinsdag 19 juni 2007 om 13:53:
Misschien anders ns een ideetje als t geluid echt zo'n probleem is voortaan maar eens een ander plekkie te zoeken, vooraan ofzo? Want de laatste feesten hoor ik sommigen alleen maar over het zogenaamd slechte geluid:S
Of heb ik dan gewoon goeie oren?:D


misschien hebben sommige mensen teveel naar hun eigen gejank moeten luisteren, en horen nu goed geluid niet zo best meer.

vooraan was het idd goed hard, en kom op, als je een super leuke dag hebt ga je je toch niet druk maken dat het geluid 1 honderdste zachter staat als vorig jaar!

het was een goed feessie, en van mij appart doen ze het volgend jaar gewoon precies hetzelfde!!!
laatste aanpassing