Kluisjes (n) Niet gewend van Q-dance maar voor de rest Qlimax
Na omstandigheden toch een heel tof feest gehad.. Flink lopen rammen.. Kluisjes bij de VIP.. Bagger... te weinig en snel weggegeven.. Ondanks alles wacht ik maar weer een jaartje tot we weer mogen Qlimaxen in t Gelredome..
al met al heb ik me wel vermaakt maar het zal denk ik wel de eerste en de laatste qlimax zijn aangezien het niet geheel mijn ding is. VOOR DIEGENE DIE ZIJN MOBIEL (LG EEN ZWARTE) KWIJT IS NEEM FF CONTACKT OP MET HET GELREDOME VOOR DE GEVONDEN VOORWERPEN
Op de show en muziek was weinig aan te merken. Wel weer te benauwd en te druk. Ook nog altijd jammer van die tenten en de kluisjes, hoewel dit vorig jaar ook was vind ik het nog altijd niet kunnen. Zeker met een temperatuur rond het vriespunt! Verder mezelf met mijn groepje goed vermaakt
Was super gezellig met alle partypeeps van t eiland Qlimax zelf mwahhhh...
Geweldig feest weer! Alleen een beetje jammer van de kou
Wat zal ik er over zeggen, Het feest zelf was onwijs leuk omdat ik met een super leuke groep heen was.. verder waren de kluisjes zwaar klote! Ingang Q was veel te druk en aan het einde de uitgang dicht gooien?? Verder super genoten,, Vorige jaar was het het leukste!
Aankleding prima, geluid prima, Surprise Act en TNT gewoon bruut hard, rest van de setjes erg matig!! Waar was de sfeer?? Leek wel of ik in het buitenland was Nederland moet de kaarten weer in eigen handen krijgen...
Top feestje! Heerlijk gestampt met m'n Chick En gezellig dat ik m'n andere PartyFriends weer heb gezien Indeling vond ik minder praktisch, maar dat kon de sfeer niet drukken! Zin in next week @ XX!
andere jaren vond ik beter. begon inderdaad al kut met de kluisjes. kwam slecht op gang. afsluiting was natuurlijk goed
De aankleding en show was veel minder dan eerdere jaren. Stage aan de lange zijde is een flop! Ook werd er wat tam gedraaid. Maar...Noisecontrollers, psyko punkz en zatox waren VET! Erg gezellig gehad met alle mensen, maar verder was Qlimax dit jaar onder de maat.
Love for Qlimax
Dit was mijn 1ste Qlimax, wat een ziek vet feest!! Wel in paniek bij die kutkluisjes fuckzooi maar al met al wel waard! Was superblij met surprise-act NC! Al met al fucking knettervet!
Qlimax was weer echt bruut! Helden van de avond waren toch wel Wildstylez, Pavelow.. En de surprise act van Wildstylez vs Noisecontrollers was echt gruwelijk
Zag iemand reageren dat die de shows niet zo vet vond maar ik denk dat die met de binnenkant van ze ogen heb gekeken want wat waren die vet man alles jezus, geluid mocht wederom wel harder kluisjes waren ook slecht geregeld was een goed feesie
Heerlijk feest. Heel slecht geregeld die kluisjes, op de gok maar richting hoek gelopen omdat iedereen daar heenging. We waren met zijn 2tjes, maar hebben ons heerlijk vermaakt met iedereen die zin had om mee te doen! Zeker wel een herhaling waard!
Wat een verschil van ingang. E volle bak doorlopen en controle van niks en begreeop dat je op Q binnenstebuiten werd gekeerd! Kluisjes enige nadeel!! Verder Heerlijkse binnenfeest wat je kan wensen Volgend jaar Zeker van de partij!!!! Zatox My Hero!!!!
Jep Qlimax is gewoon het dikste binnenfeest! Erg dikke platen gehoord. Podium aan de zijkant was leuk voor een keer. Verder top sfeer! Qlimax
Heb me goed vermaakt! Vond de indeling ook wel beter, hierdoor had je meer ruimte! En de aankleding was echt top! Alleen mocht wel wat harder gedraaid worden en de kluisjes was drama, maargoed wel weer een super feest gehad!!
Wat kunnen mensen zeiken om de kleinste dingen, verschrikkelijk zeg!!! Blijf dan weg. Voor 5e keer op rij geweest en was weer mega feest. Beste van dit jaar! Alles was TOP
1e x qlimax, was supervet al1 binne kome en die drukte bij de kluisjes was kut, verder koude gangen na de wc toe was ook niej bevorelijk voor het plassen maar de show en alles was wel vet!!
De filmpjes van vorige jaren zagen er beter uit als wat het dit jaar was!! Het was erg druk je kon je kont niet eens kerenl Ander limiet stellen van hoeveel mensen er naar binnen mogen is misschien ook wel een optie!!!! Verder wel leuke lichtshows en setjes! En waarom moest er zoveel buiten plaats vinden?? Wil je iedereen ziek hebben?????
bij Catfight van Stephanie binnengekomen, geen problemen met kluisjes gehad, duurde tot TNT tot de muziek tot zn recht kwam , -puntje voor Q-dance alweer (nee ik wil niet de merchandise of vip ik wil HARDSTYLE en hard ook
VIP was belachelijk geregeld!!! 45 min in de rij gestaan, vrienden van me waren nog sneller binnen bij de gewone ingang!!! Schandalig dat Q-Dance zo omgaat met VIP's. Verder werdt er niet bijzonder gedraaid. Al met al niet een van de beste edities. Jammer Q-Dance.
De rij op het begin was wel effe balen,maar toen ik eindelijk binnen was zeer goed vermaakt,ik vond de sets en de show wel iets beter als vorig jaar,echt super dat de Noisecontrollers als verrassing samen met Wildstylez gingen draaien!!,volgend jaar waarschijnlijk voor de negende keer alweer
had beter verwacht van q-dance Brennan Heart echt triest slechte beveiliging die opeens alle ingangen van boven blokkeerde wat nergens opsloeg . ZATOX Psyko Punkz TNT
Lekker gedraaid en geluid ging hard genoeg vooraan Wel echt jammer van al die mensen die weer stil staan op zo'n feest als dit. Duizenden mensen die geen kaartje hebben kunnen krijgen hadden misschien wel sfeer kunnen brengen. Beetje jammer... Ook kut dat er te weinig kluisjes waren. Maaaaar... verder was het weer lekker
Kluisjes ontzettend slecht geregeld. Paar leuke verassingen gehoord (NC, paar tracks van BH, ondanks de ontzettend slechte set) Opbouw van setjes is er niet meer bij? Jammer dat de lasers zo weinig aan waren die waren juist zo vet Publiek viel me nog mee, had het erger verwacht Barren goed geregeld Verder erg gezellig gehad en toch wel vermaakt
Als eerste een dikke fail voor de kluisjes erg slim om je verhuur punt in een hoekje te proppen daarna door de vrieskou naar binnen. Decor was erg mooi alleen volgend jaar maar weer op Noord het was alleen verdomde druk in de zaal teveel man op de vierkante meter "hutjemutje " Muziek was goed te doen soms zelf jeuk aan mn oren van de bass TNT was saai BH geweldige nummers sloeg tijdens de vele lange intro's wel dood en D-Dlock&Stefan waren de helden van de avond Dit feestje krijgt een dikke 8
slechte entree geen klusije overal lang wachten is de omloop ook nog dicht mag je alleen de zaal uit en niet meer in buiten naar de wc show was flinktegevaller was echt geen zweer Q-dance een hele dikke -
het feest ging wel... het was eigenlijk bij voorbaat al kut doordat we dik een half uur moesten wachten buiten.. Q-dance roept je op om vroeg te komen en vervolgens kunnen ze het niet handelen.. Verder was het feestje wel leuk
Zatox was idd Top Jack heb je helaas niet gezienm aar twas wel een ok feest maar zeker geen Qlimax
Het feest zelf was magistraal, Stage , dat nieuwe met de stage in de breedte, , super gezellig gehad, min punten waren wel dat er tot aan DBST echt veels te soft gedraaid is en daarna ben ik ook niet echt te spreken over de setjes. maar het blijft een van de betere feesten wildstylez wel echt un goeie set trouwens MC RufienG gelukkig niet gehoord heel de avond
Zoooooo ik ben nog nooit op z'on druk feest geweest...de rij om naar binnen te gaan was al ziek lang om half 9. Verder de Hardstyle was redelijk en ZATOX was de bom, Hardcore afsluiter was top, verder prima vermaakt.
Was beste Qlimax van de afgelopen jaren naar mijn mening. Podium aan zde zijkant op tribune was weer eens wat anders en kwam toch wel vet over. Thema sprak mij ook meer aan als andere jaren. Minder duister. Setjes van Pavelow, Stephanie, TNT en Zatox waren zeker kicke. 1 puntje van kritiek: Trappen naar tribunes waren af en toe afgesloten vanwege de drukte dat was wel minder, en ook weer veel wazige geklede buitenlanders gezien
Kluisjes kut,geen Hardstyle maar Softstyle maar wel vermaakt
Heerlijke avond gehad! TNT & Zatox, wat een sets! Gewoon te heerlijk voor woorden! Verder dikke sets van Wildstylez & Psyko Punkz Nieuwe indeling heeft zijn voordelen en nadelen helaas! Maar heb mijn 400ste feestje ook weer overleefd!
Prima vermaakt maar minder dan vorig jaar. Door verkeerde sleutels bij kluisjes was het daar drama en podium op de lange zijde hoeft van mij ook niet meer. Leuk dat Noisecontrollers ook nog van de partij was!
Opzich leuk feest, minpuntjes: KLUISJES OP! (jas kwijt) De DJ zat veel te hoog, waardoor er weinig contact met publiek mogelijk was. Laffe setjes. Weinig feestende mensen (veel kijkers). Belachelijke prijzen voor alles en nog wat.
Lekkah! Gruwelijk feest, lekker geluid, goeie sets en goeie sfeer! Van begin tot eind vermaakt! Houdoe. So trouwens die kluisjes joh vrij ergerlijk ouwe
Net thuis, was dit keer niet echt mijn ding. Wel gezellig gehad met iedereen maar kwam er pas heel laat in, verder heb ik een mooie stage gezien maar voor Qlimax begrippen een matige show. Al met al is mijn waardering "goed" niet meer en niet minder. Beste set zeer verrassend van Wildstylez gehoord en de meest tegenvallende was Zatox.
Wederom een TOP feest!, volgende x de stage aan korte zijde! toch net iets beter vorig jaar
Muzikaal een genot (na aan het genieten met de livesets)! Geen / weinig wachttijd gekend door vroeg aanwezig te zijn en net voor het einde weg te gaan. Dat de gangen op een begeven moment waren afgezet was overigens wel een kleine bummer. Maar nogmaals show 4/5, Muzikaal 5/5, Logistiek 3/4: 'zeer goed' !
Dikke stage, dik geluid, mooie vrouwen en veel bier
ZATOX WAT EEN BAAS!!
Niet zo slim om met mn zieke hoofd toch naar een party te gaan, maar kom op het is Qlimax, daar MOET je gewoon naar toe! lekker toegeken vanaf de tribune hoe iedereen los ging. echt geweldig om te zien!
Redelijk feest. Niet top en zeker niet Q-Dance waardig. Geluid was bagger en het volk was ook half/half. Nee, zeker niet het beste feest van Q-Dance. Een voldoende, maar dan ook net aan.
Omg wat een feest! Geluid was voor Gelredome begrippen zeer goed! Muziek was top! Podium aan de lange kant beviel me goed, had meer ruimte dan andere jaren. Enige minpunt: kluisjes (n)
sinds q-base 2006 weer lopen KNALLEEENNNN!!!! ik heb me zo geweldig vermaakt met iedeeen. en mag gezegd worden: een geweldige show van q-dance zal nooit meer mijn ding worden maar 1 keer per jaar is het geniaal
Maximaal genoten!! Was niet van de dansvloer af te slaan en het geluid... owhhh HEERLIJK. Thanks naar alle vrienden, jullie maakten mijn avond compleet !
Slecht georganiseerd, te weinig kluisjes, fucking koud op de gang doordat alle deuren open stonden, eenrichtingsverkeer op de tribunes, weinig goeie sets, einde was helemaal ruk (nobody said it was easy en army of hardcore dat kan echt niet meer!)
Ja Qlimax.. goed feestje ondanks ik het decor op de lange zijde helemaal niks vond! mijn verwachtingen zijn totaal niet waar gemaakt. Super gedraait, stephanie alleen helemaal kut, sfeer was super. hopen dat volgend jaar het decor weer op de korte zijde staat! verder goed feestje gehad, snel geholpen bij de bar.!! Rare was alleen dat bepaalde deuren van de ring gesloten werden temperatuur was helemaal geweldig en drukte viel echt mee!! top! afsluiting keihard! Super !
Lange rij buiten, kluisjes een puinhoop, VEEL TE DRUK, slechte beveiliging die opeens alle ingangen van boven blokkeerde. Er liep een hoop vreemd volk rond dat niks op een feest te zoeken heeft. Er werd lafjes gedraaid, maar NC, PP en ZA redde de avond! Wat een topsetjes!! Maar of dat 65 e waard is? Volgend jaar voor mij geen Qlimax meer Op naar QD, lekker met Q-dance en de echte partyliefhebbers het nieuwe jaar in knallen!
Wachtrij drukte is te verwachten, maar de kluisjes waren belachelijk geregeld. DJ Sets mogen ook wel eens langs elkaar worden gelegd, Minimale aankleding/show... Kortom een van de slechtste edities!
Weinig stil gestaan deze avond, wat een sets! geluid was goed in orde, stage wat minder als verwacht maar de helden: psyko punkz & zatox, geven het een geweldig
Lekker feest! Positief waren Wildstylez, TNT, Zatox en de aankleding. Kluisjes bij E, Brennan Heart (hou toch op met die continue breaks) en de toch iets te drukke vloer waren minpunten
Mijn 2de keer Qlimax en meteen mijn laatste! Was overal veel te druk Na afloop begon iedereen met kloten en lastig doen met als klap op de vuurpijl een vechtpartij recht naast me Het enigste dat Qlimax heeft gered was de muziek, anders was het gewoon een groot (@#$%^&) feest geworden
normaal zie je op dit soort feesten heel het publiek los gaan jammer dat er zoveel dagjesmensen en buitenlanders waren waardoor dat toch tegen viel, muziek heerlijk, show meer van verwacht! Sfeer viel tegen! Wel lachen dat nc nog ff kwam!
Vanaf een uurtje of 2 heb ik me uitstekend vermaakt!. het geluid was voor Qlimax begrippen van zeer goed niveau, ik heb een hoop vette nieuwe platen voorbij horen komen & er waren heel veel leuke mensen die ik al een tijdje niet had gezien alleen was het op sommige momenten qua drukte echt NIET te harden. ook mag Q zich rot gaan schamen om het feit dat er geen kluisjes meer waren om 12 uur bij de VIP. Beginnersfout!
Vet feest De setjes waren dik in orde Wildstylez & NC, PP & Koning Zatox De show viel me vies tegen! Dit was mijn 3e Qlimax. Maar niet zo vet als 2008 & 2009
Heb een super avond/nacht gehad .. werdt goed gedraait! Van de show had ik meer verwacht, en vond het tegenvallen!
Met alle gezellige mensen een topfeest gehad maar het feest zelf laat ik de volgende keer aan me voorbij schieten! Wat een hoop nepvolk liep er rond man Toch met de mensen waarmee ik was echt geweldig lopen knallen!
Wat een ultiem feest, paar foutjes in de sets maar elke plaat dat ik gehoopt heb is voorbij gekomen en de eerste 10 min had ik het WOW effect. temp in de zaal was goed, het traploop systeem hadden ze na het eerste uur al moeten handhaven!!
Lekker hoor, niet echt de kluisjes terreur meegemaakt omdat onze jassen in de bus lagen! Maar prima feestje!
Qlimax is niet echt mijn feest.. Begon al met die kluisjes, waar je veel te lang moest wachten, en die irritante kutfransen Uiteindelijk toch nog wel weten te vermaken door de mensen waarmee ik was..
Door het podium op de lange zijde te plaatsen creerde Q-dance een betere sound door heel de zaal, slimme zet!! Alleen de show was weer matig Q, meer beeldschermen ophangen om meer in het verhaal betrokken te worden!!
Waarschijnlijk te hoge verwachtingen, net zoals bij Defqon en daarom is t me ook een beetje tegengevallen! Maar t blijft toch Qlimax en was wel leuk om een keer meegemaakt te hebben
Gewoon veel minder dan voorgaande edities, stage viel tegen, sets vond ik ook niet om over naar huis te schrijven... En dan die kluisjes: drama. Maar toch vet gehad met de people
Het begon allemaal al goed toen 1 van me gappies werd opgepakt wegens drugs bezit!! voordat we binnen waren 2 uur ging dus me hele groep naar!!huis ben toen nog als enige gebleven en heb er toch nog een knal feest van kunnen maken!! Was top met je SCHAT En wat een heerlijke after !! nu net thuis aangekomen 21.30
Stuk minder als vorig jaar. Beter weer de zaal in de lengte gebruiken, Vorig jaar was het net een sprookje dit was een standaard feest zonder jhet speciale wat er vorig jaar was. Maar wel vermaakt.
goed vermaakt! was me alleen de 65 euro niet waard.. helaas! en dan die kluisjes!! wat een minpunt was dat!
Mwah, is toch wat tegengevallen helaas. Waar ik vorig jaar met mn bek vol tanden stond wat betreft de show, kwam dat dit jaar helemaal niet over. Pluspunt was wel het geluid
Goed feestje gehad, Helden van de avond: Psyko Punkz, Wildstylez (vs Noisecontrollers) & Zatox. Tegenvaller naar mijn mening: Stephanie & TNT. Ook jammer dat het een uur duurde voor je de juiste bus gevonden had
de 4e keer Qlimax en dit was echt de beste line-up leek me niet echt geweldig.. maar echt wat een sfeer en wat een lekkere setjes weer zeg t was gewoon super!
Kan niet zeggen dat dit feest geweldig was. Kluisjes was slecht geregeld, en ze hadden het van mij buiten ook mogen overdekken, van kluisjes tot Gelredome. Ben nu hardstikke verkouwen.
Waar was de show? En waar was het verhaal? Anyway, lekker geknalt met ons groepje..! DANKU PP, ZATOX & ENDYMION! (ea mag thuis blijven de volgende keer!) NBSIWE, kap er onderhand eens mee!
kluisjes was slecht geregeld en t was echt gewoon te druk! muziek was verder top en noisecontrollers hebben m'n avond echt gemaakt! maar van qlimax had ik veeeeel meer verwacht..
Bij Qlimax denk ik, WOOHWWW!!.. maar dit was niet echt Qlimax-waardig.. Top groep met wie we heengingen!! Kippevel toen iedereen zag dat NoiseControllers effies om de hoek kwamen kijken!! Heb me top vermaakt!!
prima feest, zoals voorgaande jaren. Goed geluid, en de opstelling van t decor was ook apart, wel leuk. Wel jammer van de afsluiter(s), Evil Activities en Endymion... Die waren zwaar bagger. Paar jaar geleden met Shadowlands was pas goed, dat was de perfecte afsluiter!
Wat minpunten en wat pluspunten, maar ik heb een top feest gehad.
Super feest gehad... Echter die drukte en dat geduw bij die kluisjes... gevaarlijk gewoon... Feest zelf was super!
Was meer een Hardbass dan een Qlimax.. het ultieme gevoel was er niet! maar al met al toch wel weer een gezellig feessie gehad met me hardstylefamily!! thnx
Mooi feestje weer, wel minder dan vorig jaar... Alleen moeten ze al die freakshows uit het buitenland buiten houden, leek wel carnaval man, wat een mongolen! Zatox was echt Bruut!
Verwachtingen waren niet zo hoog, daarom is het toch goed uitgepakt. De verrassingen: het podium, de NC, Brennan + orkest was geweldig! En de groep Achja die kluisjes, ramp!
Stephanie was goed bezig..Wat een lekkerrrrrrrrrr setje,TNT ging ook lekker erop..D-Block&S-te-Fan Beetje boven mijn verwachtingen eruit,soms zijn hard bezig,soms ook wat minder,nu waren ze lekker bezig....Denk maar op naar next year ofniet..........?
Insane Raver Cheryl: Simpel, goedkoop podium, waardeloze lasershow, maar er werd wel weer heerlijk gedraaid daar draait het toch om de muziek!!!!!! vond de aankleding beter dan vorig jaar . werd wel gek van die wandelaars leek de vierdaagse wel
Slechte organisatie qua kluisjes! Dat Q-dance gewoon durft te zeggen dat we onze jassen maar ergens op de grond moeten laten. Achterlijk! Verder podium niet boeiend. Avond begon al kut door de kluisjes en die stemming is helaas gebleven
Wat was de entree en de kluisjes bar slecht geregeld!!! De show was wel gaaf, maar ik heb bijna alleen buitenlanders gezien. Da's wel jammer, zo zijn de kaartjes voor ons Nederlanders natuurlijk steeds moeilijker te bemachtigen. Op deze manier hoeft het voor mij niet volgend jaar.
Zoveel geld vangen voor een feestje en het dan nog klaar spelen om het zo KUT te regelen. Parkeren, kluisjes, ingangen naar de zaal, beveiliging.... WAAAAAAAAAAAAARDELOOS!!!
Waar was de show tegenvaller na vorig jaar! Gewoon saai zelfs. Kluisjes ingang E was het slechtste wat ik OOIT heb meegmaakt op een feest. Wie komt er op het idee om de balie in de hoek te zetten Psycho Punkz, TNT en Zatox helden van de avond! Maximaal los gaan
Was weer een dolle avond! Alleen beetje vaag als je aankomt alle kluisjes op zijn Kan toch niet.... Verder was het podium in de lengte ook goed bevallen!
Kluisjes waren waardeloos geregeld, Werd ook niet bijzonder gedraaid. Prijs stond absoluut niet in verhouding met het feest. Voor dat geld verwacht ik een veel beter feest!
kluisjes was echt slecht geregeld! podium en lichtshow had ik veel meer van verwacht werd wel lekker gedraait! jammer dat dit m'n 1ste keer was.. volgend jaar maar opnieuw proberen!
Zeer leuke editie van Qlimax, maar toch stukken minder als in 2009. Ook de DJ sets vielen een beetje tegen, volgend jaar toch echt B-front een uitnodiging sturen
Zoeken, zoeken, zoeken.. Maar niet vinden! Verder wel een leuk avondje (met de mensen die ik wel kon vinden ) Ohja en ik vind het totaal geen punt als er een biertje over mijn truitje vliegt (zolang ik er maar 60 euro voor krijg :lol
Zoals verwacht ZATOX KONING en HELD van de avond!! Qua show erg matig, podium mooi maar wat een waardeloze organisatie bij de kluisjes (ingang E).
hmmm vorig jaar 10x beter saai decor en 3 kwartier stilstaan bij de ingang wel weer super vermaakt met de vrienden en er werd wel lekker gedraaid vooral pp
Q-dance betrekt eindelijk de bezoekers in hun feesten. Dit merkte in ook in de Feestfabriek. Alleen heel slecht dat als je op de tribune zat met de dj booth voor je dat je via die kant niet meer naar beneden kon maar alleen via de zijkant. voor de rest wel aardig feestje
Gezellige boel, maar vond het toch een beetje tegenvallen. had er toch iets meer van verwacht. Zatox & Psyko punkz knalden lekka, voor de rest vond ik de dj's niet heel goed.
Leuk feestje, ma veel te druk, matig geluid, decor boeit me weinig, matig gedraaid, tamme mensen en slechte logistiek.. Was dus meteen laatste keer qlimax voor mij! Wel alsnog een topavond gehad omdat er veel gezellige bekenden waren
ik vond het echt super gaaf. de shows waren niet normaal gewoon. volgend jaar weer zeker weten.
Kom je aan zijn de kluisjes op!! wat waardeloos geregeld! vond dat er matig gedraaid werd. Met een intro van 5 minuten voor bijna elk nummer kom je er niet lekker in..
sfeer was ver te zoeken..naast onze eige groep dan,zeker niet de beste editie
in het begin ging het echt kut, na TNT fzo wel lekker knallen, en toen alleen maar beter! beetje jammer ook dat het zo verschrikkelijk druk was De nieuwe layout was trouwes egt kut
miste het echte Qlimax gevoel. kwam denk ik door de gare opstelling. en belachelijk dat er geen kluisjes meer waren.. ff serieus maaaar.. voor de rest een topavond gehad! wildstylez en zatox
Leuke mensjes maken leuk feestje, feestje zelf was maar een beetje leuk. -Denk je lekker dichtbij (in Nima) te slapen omdat je vroeg thuis bent, is het nog 11 uur voordat je in bed ligt
Kluisjes waren kut geregeld, proppen en duwen tot je je jas had opgeborgen!! Maar mmmm stage was vet zo hoog en in de breedte! Was wel goed heen was ckerrr vet!!!
Gezellig! denk ik niet voor herhaling vatbaar, sfeer ver te zoeken door al die buitenlanders met hun apenpakjes.. en dan ook nog s nobody said it was easy draaien. tis toch om te huilen!
Ik vond het leuk omdat ik goede sets heb gehoord en het gezelschap waar ik mee was. Maar voor mij was dit het slechtste feest van Q-Dance waar ik tot nu toe ben geweest.
Leuk feest gehad, alleen de kluisjes.. minpunt van de avond.. Ook jammer van het volk dat er komt om stil te staan en 'mooi' proberen te zijn.. Maar buiten die twee kritieke punten wel zeer tevreden
Kluisjes slecht, podium om te huilen. Drukte het leek wel een mierenhoop. Maar ondanks deze mankementen toch een aardig feestje gehad. Maarvolgende jaar aub podium gewoon weer op noord
Eerste keer Qlimax voor mij, had toch meer verwacht. maar toch zijn er dikke setjes neer gezet en het was bovendien super gezellig! supriseact noisecontrollers!!
Qlimax was de minste die ik van mijn 4 x geweest ben sets van de dj waren top de stage ook dik inorde alleen even wennen dat deze andersom stond en tenslot de show zelf was een tegenvaller maar weol oke feestje alleen sla volgend jaar over ga liever ergens anders heen
Pffff nog steeds fucking gaar maar wat een heerlijk feestje was dit weer eerst voor 140 euro opgelicht maar uiteindelijk toch nog gegaan en geen moment spijt van gehad, next year again
Geweldig vermaakt! Alleen maar lekkere setjes gehoord! Veel bekenden gesproken Drukte bij de ingang kán iets aan gedaan worden.. Podium over de lengte was naar mijn mening een uitstekend idee! Het leek alsof het daarom minder druk was dan vorig jaar. Volgend jaar zeker weer!
Heb me weer zeer goed vermaakt, leuke mensen en veel gelachen ook wel een mooie show! Van mij mogen die Duitsers ook wel weg blijven..
meeste DJs draaiden lekker (dbsft, brennan heart, en evil activites vs endymion vond ik minder), show vond ik minder, geluid was lekker, drukte was kut, kluisjes was kut. Thema was niet mijn ding, Van warme zaal naar ijskoude gangen... nee, was niet helemaal top voor mij, wel vermaakt hoor, maar volgend jaar niet meer. (kluisjes was wel triest)
TOP FEESTJE! op de Guestlist kluizen en de VIP ingang na Heel pavelow en half stephanie gemist daardoor... verders was 't sterves kou en was ik behoorlijk moe maar dat ligt niet aan Q! TNT
Mijn eerste Qlimax, had er net iets meer van verwacht en de kluisjes hadden wat beter geregeld moeten worden, dat omlopen sloeg ook nergens op... maar verder: wat een sfeer, wat een geluid en wat een decor! ook super vette setjes gehoord! volgend jaar zeker weer
erg gezellig, alles goed geregeld bij de bar! show was minder, misschien zijn we te veel verwend!
Nu weet ik het zeker, PP zijn echte de beste! Als een poos staan ze zo heerlijk te knallen, echt top. Verder had ik toch wel meer verwacht van de show, want voor Qlimax kom je ook zeker naar de show. vraag dan 20€ minder voor een kaartje en laat al die shit van dit jaar weg, of doe het goed Het enige wat mij verraste waren de stages naast de DJ booth. Al met was was het totaal plaatje goed!
Prima feest maar wat blijft de drukte toch een nadeel op Qlimax. Zatox en Psyko Punkz goed bezig, De rest was niks aparts. Qlimax is zeker niet het feest van het jaar.
gaat iedereen alleen maar voor showtjes????? en decors???? ik vondt et geweldig ik weet niet waar iedreen zen ogen zaten maar ik heb voor jullie haters 1 advies...... blijf van de drugs!!!! top avond gehad
zeer goed feest gehad! alleen wat te druk, en waarom zo je alles willen filmen als je ziet dat 10000 anderen dat ook al doen en als je weet dat er een dvd van het feest uitkomt =/
Voor €60,- veel te weinig show, te veel stilstaande buitenlanders, kluisjes slecht geregeld. Psuko Punkz en Zatox heldig!! Was ook blij verrast met de Noicecontrollers, volgens mij dacht Wildstylez dat hij op de kermis aan t draaien was!
Nieuwe indeling vond ik top, eindelijk lekker ruimte in de zaal. Show maakte op mij geen grote indruk, maar daar geef ik ook niks om dus heb ik me niet aang estoord. Geluid was redelijk, setjes TE voorspelbaar, het ging daardoor ook niet los. TNT verassend vet ZATOX waar koning en Psyko Punkz ook vet
Voor mij de laatste Qlimax.. het is niet meer wat het geweest is.. en volgend jaar wordt het nog duurder voordat je binnen bent ben je al 100 euro kwijt liever twee tientjes met dezelfde soort dj's op een kleiner evenement
Super Feest!! schrok even toen in de rij zag bij ingang Q, maar na 20 min binnen, kluisjes had beter gekunt maar veel last had ik er niet van. Over het algemeen zeer goed gedraaid, rechts was het zeer druk, links was het TOP . Volgend jaar weer, hopelijk ibetere line up!
Het feest heeft me geen 10 minuten kunnen boeien, kluisjes was een DRAMA!! Komt er nog ns wat degelijks van Q-dance? Kheb n kaartje voor XQDBSTF in de aanbieding! ik ga iig niet meer
Slechtste qlimax ooit, zuipen slecht, geluid slecht, podium ronduit bedroevend (welke show?), kluisjes een drama! Q-dance je organiseerd nu 10 jaar feesten en dan krijg je het nog voor elkaar dat deze dingen zo slecht zijn!? Vorig jaar was zo veel beter Setjes waren wel erg lekker en publiek ook heb me uiteindelijk prima vermaakt, maar dat had met dezelfde mensen net zo goed op de parkeerplaats kunnen zijn! Auto, krat bier en subwoofer erbij
Brennan Heart ,, jammer pavelow, had graag je set van defqon gehoord.
Wist niet wat ik van Pavelow moest verwachten, bleek een dikke opening te zijn! Zoals verwacht vond ik de setjes van Psyko Punkz en die van Zatox het dikst!
1e keer Qlimax maar niet de geweldige show wat ik had verwacht. Veel minpunten zoals kluisjes en de drukte! Jammer van sommige DJ's. Zatox is mijn held.
was weer een heel goed feest. TNT waren vet. Alleen jammer dat het zo druk was bij de kluisjes en dat is gewoon zo jammer .sta je zo lang te wachten dat je nog later binnen bent.echt heel jammer
Heb me prima vermaakt! Hele verbetering tegenover afgelopen jaren. zatox & Psyko punkz en noisecontollers als special guest WWHHIIIEEEEEHHH spoos loves hardstyle
Geweldig vermaakt!!! Eigenlijk vond ik dat alle setjes beter waren dan verwacht, met als uitschieters Psyko Punkz, EA vs Endymion, Zatox en Pavelow (Early ) Enige stompzinnige vond ik het afsluiten van de deuren bij de grote tribune en van alles een-richtingsverkeer maken Voor de rest was het vooral HEEL erg gezellig Al met al heel geslaagd feest
Heerlijk ingekomen met Wildstylez & NC HELEMAAL LOS op DBSTF PP & Zatox. Bijna doodgedrukt bij de kluisjes, afschuwelijk! Maar wat heb ik genoten van de show, the crowd the mess & the people in excess!
Super feestje! Podium over de lengte was innovatief en zeker net zo goed! Kluisjes waren echt slecht geregeld (voor Q-dance begrippen). Afsluiter ging wel lekker hardcore ipv softe shit . Weinig dansende mensen gezien!!! Nadeel, veel mainstream mensen! sry 2009 valt niet te evenaren!
Prima vermaakt op dit feest .. alleen minder indrukwekkend dan verwacht..
Mja de kluisjes, en de minimale db's, Voor de rest TOP
Prima vermaakt, maar wat was dat voor een gedoe met de kluisjes men! En hele avond hardstyle vind ik op gegeven moment vervelen... maar hoe dan ook geslaagde avond!
Teringbende bij de kluisjes, echt slecht begin van de avond. Vervolgens werd er uitermaaaaaate soft gedraaid. Gelukkig was het wel gezellig , maar Qlimax heeft zijn naam geen eer aan gedaan. Voor mij toch echt de laatste keer!
Was weer een lekker feessie, jammer idd van de kluisjes bij ingang E, maar verder geen klachten gehad. EA en Endymion hebben toch mijn laatste beetje energie eruit kunnen krijgen
1 van de vetste Qlimax.die k heb meegemaakt....!!!! dikke party..!!!!! ZATOX, PP,en DBSTF waren de mannen van de avond..!!!!!!!!!! Welcome 2 tha MADHOUSE..!!!!!!!!!!!
Dit was geen Qlimax, maar een groot housefeest, niks speciaals en komt totaal niet in de buurt van het niveau van vorig jaar. Waar was de show??? Slechte keuze om het podium (Qlimax onwaardig) op de breedte te plaatsen, je kreeg hierdoor een heel andere sfeer. Kluisjes, drama (N) Wat werd er slecht gedraaid, alleen Psycho Punk en Zatox maakte de nacht nog een beetje goed
Zatox en Psyko Punkz T drama met de kluisjes vergeten we maar voor het gemak. Want het feest zelf was echt top. De nieuwe opstelling was een hele verbetering. Lekker anders, Lekker gigantisch Goed geluid. Al met al weer een nacht met een gouden randje
top avondje gehad vorig jaar betere stage maar muziek overtrof vorig jaar zeker wel !!
pfff wat een feest joh; zeker het geld niet waard. ''Show'' (welke?) was bagger en podium op lange zijde vond ik maar verschrikkelijk. Er werd bovendien veel te soft gedraaid. Maargoed, leuke mensen maakte veel goed! uiteindelijk prima vermaakt, volgend jaar sla ik alleen hoogstwaarschijnlijk over
Wat was het weer een lekker avondje Held van de avond was echt wel Zatox! En wat zeurt iedereen over alles?? Kluisjes, waren er zat! Ruimte? Dat maak je zelf door snoeihard los te gaan, springt men wel aan de kant! Geluid? Bij de subs gaan staan, dan is het goed Drukte bij de bar? Gewoon doorbeuken via de zijkant, binnen 2 minuten weer terug in de zaal! Topavondje met topmensen gehad
Opzet was weer mooi gedaan. Alleen jammer van het geluid. Was toch vorig jaar een stuk beter ! Want bij een paar nummers was de melodie verneukt. Ook de set van Brennen Heart was waardeloos! Psyko Punkz draaiden naar mijn idee niet echt een liveset. Maar de andere sets waren top!
slechteste feest van het jaar (en ik was op fantasyisland!). Veel te druk en absolut geen sfeer! Geluid en muziek waren wel ok
traditiegetrouw geef ik t n geweldig, k maakte het meer dan geweldig mee met de bekenden máárr, podium was goeikoop, dj's zag je vaak niet, er was gin ns moeite gedaan om de namen ergens op te projecteren, lasershow was ABSOLUUT niet qlimax waardig en t geluid was te wisselvallig..de crisis treft nu ook q-dance?? D-Block & S-te-Fan - Anger (qlimax 2010 remix) volgend jaar uiteraard gewoon weer
Heerlijk feest! Organisatorisch een paar minpunten, zoals kluisjes en éénrichtingverkeer. Verder Wildstylez (& Noisecontrollers), Brennan Heart & Zatox heerlijk!
1ste Qlimax.vond de entre zwaar klote slecht geregeld met de kluisjes zoizo omdat het buiten was.publiek vond het heel vaag.weinig Nederlanders gezien.psyko punk en zatox helden van de avond.verder een vette show.als volgend jaar weer zo is dan kan ik het best missen.
Af en toe moeite gehad met op gang komen! Maar wat een topfeest Brennan Heart, Psyko Punkz en EA&EndymionMijn helden van de avond Dat orkest was echt bruut! Overal kippenvel! Respect voor DBSTF voor het rechttrekken van die verneukte MMA remix van HHz!
ik had er meer van verwacht! de routing is echt bar slecht, veel te druk op knelpunten. Kluissleutel ophalen is een ramp!!! Vervolgens moet je naar buiten om de zaal in te kunnen, in hartje winter! Maar de muziek maakt veel goed .
Wat een WAAR-DE-LOZE organisatie!! Onvoorstelbaar dat Q-Dance dit na 10 jaar nog niet voor elkaar krijgt!! Erg jammer weer, ook van mn jas die dus weg was dankzij dat lockers drama... Buiten dat alles: na 3 uur gedoe toch een topavondje gehad met de leukste groep mensen van het hele feest!!
mwa te massaal, werd goed gedraaid maar teveel dagjesmensen.
Het was erg gezellig en heb me goed vermaakt met een grote gezellige groep! maar wel een hoop verbeterpunten! Die ingangen moeten ze veel beter regelen, waarom niet gewoon meer ingangen? WC is niet te doen met dit weer als je m uit de broek haalt is er helemaal nix meer over! De bars waren te ver weg, het was druk en duurde daarom te lang voor je weer is een biertje had! Verder weinig show en voor Qlimax en Q-dance begrippen wat tegenvallend!
Niks mis met deze editie, toch kon het die van vorig jaar niet overtreffen..
Vond de stage echt tegenvallen, qlimaxonwaardig.. Toch nog steeds een gruwelijk feest dankzij de Psyko Punkz en de hardcore op het einde was ook heerlijk
kutje wat een slechte Qlimax!! dat Q-dance dit na 10jaar niet beter kan regelen. het enige positieve waren de setjes van SOMMIGE dj's. pfff vorige x niet geweest, met spijt... net als het wél gaan deze x, met spijt...
Geen ideeee wie er draaide en wat er gedraaid werd... Maa wat was het gruwelijk vet!!! aaah wat een vet feest, ziek decor ook weer! Ik wil terug, zeker niet laatste x dit
Op 27 november is GelreDome de locatie waar Q-dance een alternatieve realiteit werkelijkheid laat worden. In de lijn van voorgaande edities, belooft ook deze editie weer een onvergetelijk ervaring te worden... 210