Een geweldige dag gehad, nauwelijks van de Q-dance stage af geweest! Jammer dat Headhunterz en D-Block & S-te-Fan al zo vroeg op de dag moesten draaien..
was een heerlijke dag.... LUNA & EVIL ACTIVITIES vond als enige puntje dat de muziek errug zacht stond, maarja, dat krijg je als je 2 weken geleden nog kapot gedreund werd op decibel zoals het hoort maar het was een topfeestje. Qdance stage geweldig genoten
Thunderdome. .Wat een geluidje!! Mental Wreckage En de Q was zeker goed te doen. De regen/onweer mocht de pret niet drukken Lekker dagje gehad.. Tot volgend jaar!!!!
Sfeer was TOP, aanklleding waanzinnig, muziek bij mainstage vond ik saai en slecht. Dirty Dutch was TOP! Volgend jaar weer, dan minder aan de wandel en meer bij Dirty Dutch!
Wauw... geweldig feest! alles perfect georganiseerd en de aankleding... top!Jammer alleen dat er zoveel leuks is dat je lang niet alles kan zien wel één minpunt...de verdrukking op uitgang noord aan het einde was écht niet chill...
Was een gezellig feestje, wel naar mijn mening net iets te groot. ode aan de rauw tent en regen = vrijheid.
Mystery Land vind ik een zeer compleet feest. De variatie in muziek, bezoekers en aankleding maakt het elk jaar een succes. Hulde aan Rodriquez. In het begin reageerde het publiek wat sceptisch op zijn onverwachte optreden. Dit verdween al snel nadat bleek dat hij voornemens was om goed door te beuken. Dat is toch wat men graag ziet tegen het einde van de avond. Goed dat Rodriquez daar op in speelde.
Ik heb op zich wel een leuke dag gehad, maar ik ga NOOIT meer naar mysteryland... Waar is de hardcore gebleven!? Ik vind hardstyle zo verschrikkelijk en dan de thunderdome... Dat ze dat zo durften te noemen Het was een terror grot, geen thunderdome!!!
De hele vormgeving van mysteryland was weer top! Vooral Q-dance zag er goed uit! Maar deze laatste was wel veels te druk op het laatst. Er was geen ruimte om te dansen meer. Maar al met al echt een heerlijke dag gehad!
Top dag! Iedereen gezien, die ik wilde zien, behalve Don Diablo.....het was te fucking druk bij Vage Gasten stage tijdens Don Diablo om in de buurt te komen.....
Lekker feestje hoor! Mysteryland verveelt nooit! Beste set was van Marco V, waardoor later Sander van Doorn een beetje tegenviel als afsluiter. Entourage, stages en vuurwerk waren top! Volgend jaar weer!
Superfeest, vage bedoeling daarow Q-dance, Thunderdome en de Techno Supergezelli en dan over de terugweg nog maar niks te zeggen Super.! GIETHOORN SLAAPT NOOIT!!! GOED GAAN!!!
's morgens terug gekomen van vakantie en meteen door naar mysteryland! Wat 'n heerlijk feest! Prima vermaakt bij thunderdome, helemaal goed stormtrooper drokz voorderest
Dit is voor mij de 1ste & laatste keer! heb het heel gezellig gehad en er werd goed gedraaid bij Q, maar dat volk..ga lekker achter aan staan ouwehoeren! en als ik los ga spreek me er dan niet op aan dat het er niet uitziet en dat IK in de weg sta! grrrrr barbies.....verders prima vermaakt alleen DRUK DRUK DRUK & veel stilstaande....
was een leuk feestje alleen veelste druk. bij de Q. op de Berg ging het nog wel maar bij de Q stage beneden kon je je kont niet keren dat was echt geen doen maar wel 1 bonk gezelligheid
Super dik feest. Genoten van Cliff Coenraad!!, Joost van Bellen (dé verrassing voor mij), de SHM en een heerlijke afsluiter van Above & Beyond En alle PF-vriendjes/vriendinnetjes maakten het feest compleet
Heerlijk feest weer en wat n geluk met het weer die bui op t eind heb ik maar gezien als glitters in de lasers Heb genoten van alles! ook thx iedereen voor de gezelligheid
Wat een set weer van Above&Beyond Vond de tent(High Contrast) alleen super kaal geen mooie aankleding en irritante knipperlichten..Verder goed vermaakt
Al met al een top dag ! Alleen einde was slecht geregeld om van Q-stage naar Oost te lopen Afsluiting van EA viel me wat tegen. Respect voor Vage gasten en Flamingo relax gedraait daaro !
De Q-dance stage was super, maar de afsluiter was kansloos! Het is dat er bliksem was....anders geen bijzondere eindshow!!!! Verder super vermaakt super leuke mensen!
In 1 woord GE-WEL-DIG!!!!!!!!!!! Zo'n beetje overal geweest. En in de regen bij Q-Dance afgesloten en wat was dat een prachtig gezicht zeg!!!! TOT VOLGEND JAAR!!!!!!!!!!!!
Weer n geweldige dag gehad. Het blijft HET feest van het jaar! Wij zijn met de taxi naar huis gegaan geen file's of wachten op een parkeerplaats voor ons
Ongekende set van Karotte en De Man Zonder Schaduw!! Wat heerlijk om op de mainstage deze vernieuwers van de hedendaagse muziek te horen. Verder een super festival!
Cliff Coenraad, Swedish House Mafia & Mark Knight waren de helden van de dag! Above & Beyond vielen tegen zeg en op de regen ah eind vd dag na WEER geluk gehad!
zo'n groot feest en nergens was er 1 house tent dat vind ik wel jammer voor de rest vond ik het geweldig en de regen op het eind maakte het juist helemaal af TOPPIE
muzikaal een iets mindere editie dan voorgaande keren, echter prima vermaakt. Aflsuiten met the Advent was super geslaagd. Verder weer veel rondgelopen en leuke setjes gehoord. Mooie afsluiter van de zomer !
Adam Beyer Juan Sanchez & Bennie Rodriquez Advent&Industrialyser
Was weer een geweldige editie, vooral in de HEY tent was de sfeer TOP!!! Jammer alleen dat het verkeer op de brug zo slecht geregeld was, volgend jaar maar gewoon een hek in het midden zetten organisatie.
Wat een feest wat een gezelligheid Kortom super feest op naar Q Base !!!!!!
Eerste keer ML, goed bevallen Echt een goed feestje, overal zat de sfeer er lekker in Helaas niet superveel van 't terrein gezien alleen.. Helden van de dag: Fakkelbrigade
Echt een heerlijk feestje Heb alleen maar in de techno gestaan!! Felix Kröcher was helemaal geweldig, echt heerlijk Verder veel gezellige feestende mensen Ja op alle vlakken was het TOP!!
Voor het eerst naar mystery super genoten, hoewel wij als echt partygangers de muziek maar zeer matig vonden. Maar werd goed gemaakt door de sfeer, het weer waar we uiteindelijk ontzettend mee geboft hebben, en de hele entourage. Heerlijke dag gehad, we zijn nu nog lekker samen aan het afteren en genieten nog na!!!
Was echt een masterlijke dag. Q-dance stage nauwelijks verlaten en de afsluiter was ook duidelijk niks mis mee
1e Mysteryland maar wat een GRUWELIJK feest! Goed los gegaan @ de Q-Dance en Evil Activities in de regen HEERLIJK einde
M`n zoveelste Mysteryland, alweer fantastico, ik blijf het leuk vinden haha
En ik dacht dat ze de molen van vorig jaar nooit zouden kunnen overtreffen. Wat is de overtreffende trap van overtreffen? Zó indrukwekkend die Q stage, je wil er ook gewoon niet meer weg. Oh ja toch wel, omdat het regent...
Slechtste editie ML dit jaar, slechts 2 goeie performances gezien (Steve Aoki & Evil Activities) volgend jaar een herkansing, hopen dat ze het dan niet weer verpesten!
Heerlijke dag en nacht gehad! High Contrast en Flamingo Nights waren heerlijk. Zou geweldig geweest zijn als de afsluiting door Sander van Doorn beter was geweest, vonden dat er lafjes gedraaid werd bij overigens prachtig vuurwerk!
Herman van Veen, Michael Jackson, André Hazes, Red Hot Chilipeppers, Nirvana, Muppetshow en Micky Mouse. Nou is dat effe lekker Mystery... We love the acid, we love the house... Heb een superavond gehad...
Wat n topfeest! Uitschieters waren voor mij Viva la fete,Michel de Hey en Bong-Ra en verder overal genoten van de verschillende stijlen, ML tot volgend jaar
Niet de beste editie die wij meegemaakt hebben, te weinig echte toppers voor ons dus waren wat zoekende! Maar zeker wel vermaakt Sander van Doorn matig begin maar maakte het op einde toch nog goed! SNEAKY SOUND SYSTEM: wat een toppers, jammer dat daar maar zo weinig mensen van genoten hebben! Organisatie: regel volgend jaar iets bij de brug aan het einde van het feest, sfeertje werd best grimmig doordat alles daar minimaal een half uur stilstond!
6e jaar alweer Maar die regen het laatste half uur bij de Q, hebben we nog nooit meegemaakt.. Dat was wel een hele hele hele brute afsluiter. Evil Activitiet!!
Het was een top dag, ondanks dat ik het eigenlijk TE groot vond... De stage van Q-dance zag er wel vetjes uit zeg En regen is niet erg maar het ging opeens wel echt KEIhard regenen
Pfhoe wat een feest Turn up the bass Thunderdome bovenop de heuvel aso hard echt vetttt!!!! Coffecore Op het einde helemaal!!, Toen bovenop de heuvel kijken nr de afsluiter bij Q erg bijzonder met z'n tweeën onder een zeiltje spoelende regen onweer lasers en hardcore
GE-WEIG!!! Zag er weer gaaf uit allemaal. Jammer dat ik niet veel bij Q was, zo aan de filmpjes op you tube te zien. Ik had het te druk met High Contrast en op het laast mainstage. Dat was niet normaal meer! Helden van de dag; Simon Patterson / Marco V
3e en laatste x.. Kon de juiste vibe niet vinden RAUW kwam nog het meest in de richting. Matige editie!!!
Bij lange na niet zoals de vetste M'land! De eerste paar uurtjes kwam t bij de Q-dance moeilijk op gang. Pas vanaf Technoboy begon het echt te knalle! Maar dat heeft dan ook wel meteen bijna alles goed gemaakt! Enja, die regen had ook wel wat
Was een geweldige dag, op de Q hebben ze heerlijk gedraaid, het weer was fantastisch Onze eerste x ML, heel indrukwekkend allemaal, maar helaas niet voor herhaling vatbaar...Noicecontrollers en Luna
Q-dance was top! expornstar top! Afsluiting Q was matig (weinig vuurwerk), en de terugweg was helemaal drama, 3 kwartier in de regen voor de brug stilstaan!!!
Dik dik dik! Veel botte sets gehoord, hakkuh bij de fakkelbrigade en ziek afgesloten bij Luna met een idioot die met jetpack over het podium vloog en Evil Activities was weer waardig hakkuh
Wat een heerlijke dag! Helemaal goed zo met het zonnetje erbij en een boel leuke mensen!! Helaas weinig echte goede trance dit jaar maar Simon Patterson heeft een boel goed gemaakt! Jammer dat het einde bij uitgang Noord zo vreselijk in de soep liep... Die belachelijke trechter om mensen in clubjes door te laten.. Niet goed over nagedacht!! Beetje jammer!
het is een leuk festival. maar veelste groot.. de helft van het terrein is al groot zat.. the advent was de held van dag.. wat een geweld.. erger dan bij de q-dance
ML was echt tof!! Afgesloten bij High Contrast maar toen ik thuis de BNN beelden zag van de main baalde ik als een stekker dat ik daar niet heb afgesloten. Wat een show!!!
VETSTE FEEST OOIT!!! Gezellige sfeer bij de meeste tenten en bij sommige wat minder, maar dat heb je altijd! GELUKKIG mooi weer gebleven behalve op het einde maar ja , niet alles kan meezitten hé luitjes! WAT IK ZOOOO GAAF VOND was bij mainstage op het podium, het was eerst heel rustig,naarmate werd het drukker.. de DJ gooit zijn handen in de lucht en IEDEREEN doet hem na! ZOOO gaaf om te zien als je er naast staan op het podium, moet echt een kick zijn voor die DJ's!!! VOOR HERHALING VATBAAR!!!
enige wat ik boeiend vond was de Q-dance stage, dat was in de voorheende jaren wel anders, Mainstage was mij te eentonig in de middag. EA had vette party mogelijkheid, echter klote weer kwam er tussedoor waardoor ik niet optimaal genoot van de laatste 20minuten ML was weer super gezellig maar het was voorheen beter
Wat een topfeest!!! Simon Patterson,Chuckie,Sander van Doorn en alle lieve vriendjes/vriendinnetjes, bedankt!! Zelfs die stortbui kon mijn dag niet verzieken.
Q-dance stage Was echt geweldig daar! Top sfeertje, lekkere sets, veel gezellige mensen en als echte klapper de hardcore van Luna en EA Wow dat ging los daar geluid was te bruut en de regen maakte het helemaal compleet Op naar het aller aller laatste festival Q-Base
Vanaf de golfbaan Vuilekuthonde brigade 1voordeel of ze ware lui,of ze ware verkoude Goed geluid( Achter kant ) van de Qdance I think aardig vage shittoch NEVER EVER SLEEP AGAIN en giethoorn ook nie
Thunderdome was weer lekker rauw verder een gezellig festival er was een goede sfeer en een mooie afsluiter bij de Q Dance In deTechno vond ik the Advent en the industrialyzer echt lekker draaien.
Marc Houle = koning, meest gefreakte bleeps en klik klakjes van ML. Door ons werd de zaal vol, wat gingen we losss. Super sfeer en gezellig met me vrienden. A&B - An a good day is hemels met vuurwerk erbij , kippevel !!!
Ik heb het erg naar mijn zin gehad. Wat wel erg jammer was dat er weinig goede dj's aanwezig waren. Kom op Dries Roelvink?? Erg mooi weer gehad tegen alle verwachtingen in. Er waren erg veel leuke mensen aanwezig. Ik heb me goed vermaakt. Sfeer maak je uiteindelijk zelf..
was weer leuk, behalve de terugtocht, helemaal geplet bij een punt kruising van noord naar zuid/oost..auto laat gevonden, en uren file..wel flink geld gekregen voor 1 peuk en telefoonb gevonden, al is de voorkant dr af.. dus iemand nokia kwijt, met baby op het voorscherm, pb maar
Vet feest weer. ML is gewoon appart. Ook heerlijk dat Thunderdome er stond. Zeker voor herhaling vatbaar. Beetje regen mocht de pret niet drukken. Op naar volgend jaar!! Volgend jaar betere afsluiter als EA??
super zo'n feest in je achtertuin heb me echt prime vermaakt zoals elk jaar!! en de regen gaf een super gaaf effect met die lasers woohoo volgend jaar weer in vijfhuizen!!
Wat een gruwelijk feest was dit zeg!! Q-stage geweldig! en wat een afsluiter
Echt een top dag gehad! Qdance zo veel mooier en beter dan de "officiele" mainstage. kan het feest geen geweldig geven omdat ik het toch te groot en te divers vindt. MARCO V held van de dag!
SUPER!!!! Wat het vorig jaar tekort schoot, was dit jaar allemaal goed!!! Marco V was vet! Sander van Doorn afsluiter ook super. En het beste nog van alles -> GEEN Gayvid Gaytta!!!!!! Waarvoor HULDE!!! Met z'n stakker flikker plaatjes
mijn god, wat een feest! De tering! Ik ben niet voorbij de High Contrast geweest eigenlijk Had graag Karotte willen zien maar dat trekken niet veel mensen en het was gewoon te bere gezellig met alle lieve flockertjes in de HC! Above &Beyond for president!
Absoluut minder dan vorig jaar! Om dan nog niet te spreken over de megadrukte op de brug om 23.30 uur!!! Niet normaal. Wie sluit de brug af als half mysteryland leeg loopt?
Laatste keer voor mij! 4 keer geweest in totaal, en dit was de slechtste editie voor mij.. Jammer, had er wel naar uit gekeken!
Heerlijk dagje gehad! Techno-tent was erg geniaal en daar is ook de meeste tijd doorgebracht. Weer was de hele dag prima op het einde na dan, maar desondanks verliep de terugreis wel ok
Blij dat ik er weer stond. Vorig jaar was echt kippenvel, dit jaar wat minder, maar evengoed heerlijke dag gehad. Jammer van einde met regen al had het ook wel wat moois die lasers in de regen. Super gezellig met vriendjes en vriendinnetjes.
Super sfeer... Techno
Wat en dag! Heb echt van iedere seconde mysteryland genoten Beste tot nu toe, Q-dance erg vet Tatanka NC Deepack helden vd dag TBY moet zich schamen en Headhunterz tjah hate me or love me he
was weer genieten zeg!! voornamelijk de High Contrast en de Thunderdome
Veel zon wat een gelukje, helaas vond ik muziek iets tegenvallen dit jaar op het gebied van trance.. Nic Chagall was heerlijk!En altijd weer fijn om bij alle pf vriendjes en vriendinnetjes te zijn!
joop en vooral simon patterson hebben heerlijk gedraaid. wat een fantastische set!! Na patterson viel het in de HC-tent een klein beetje tegen qua muziek.
was weer helemaal geweldig vooral. Swedish House Mafia en Nic Chagall en luna wat was dat knallen zeg
Wij hebben enorm genoten. Waren er redelijk op tijd en konden overal vrij vlot doorlopen. Wat mij betreft mogen er een hoop organisatoren van "kleinere" feesten een voorbeeld nemen aan deze organisatie. Echt tot in de puntjes redelijk tot erg goed geregeld. Wij waren op tijd vertrokken dus we hebben de drukte niet meegemaakt. Af en toe viel de muziek ons wel een beetje tegen, maar alles er omheen heeft het wel weer goed gemaakt. Volgend jaar zijn we er waarschijnlijk weer bij.
YESS!! Wat een topfeest weer...was me 1e mysteryland maar zeker niet de laatste! Heel de dag bij de Q-stage gehangen .. Wat was het daar geweldig zeg...geluid+stage Helden van de dag: Headhunterz..Luna..Evil Activities
Helemaal geweldig, next year again!
Keigezelig gehad,Q-stage en High contrast,verder overal wel beetje geweest
Geweldig feessie weer... Alleen doe eens wat aan het geluid bij de Q-dance stage... Zodra je ook maar een beetje bij de subwoofers vandaan ging staan leek het echt nergens meer op... En bovenop de heuvel kon je gewoon rustig met elkaar praten volgend jaar graag wat meer speakers en wat meer verdeeld over de q-dance stage... Het leek dit jaar wel slechter nog dan vorig jaar... En vorig jaar was het al niet zo best... Verder was alles zoals verwacht weer perfect... Daarom toch weer een geweldig...
Wat een feest bij de q-dance, de techno en bij thunderdome
Wat een geniale editie! En wat een GENIALE gruwelijke geweldige set van Lucien Foort!!! Het einde was drama, flashbacks naar ML 2000 waar ik ook uren in de regen heb rondgelopen. Geen taxi's bij Noord, gedoe met bussen, nare afsluiter van zo'n vet feest. Maar dat vergeten we maar snel
Muzikaal niet bijzonder wel maar wel naar gezellig
Was de moeite waard!!! Hardwell viel alleen een beetje tegen, maar het afgestofte spul van zolder niet Ook ouderwets knallen op de Q met Nielsje en Deepack was moooooooi! Vuurwerkafsluiting op de main was über!!!! Alleen beetje jammer dat we op Zuid stonden te dansen, toen naar Noord moesten voor onze jasjes en op Oost de bus stond, waardoor we pas om 1.00uur bij de bus waren terwijl het feest om 23.00 afgelopen was. Heb nog nooit op zo'n verlaten festivalterrein gelopen...
Wederom een waanzinnig feest. Hoogtepunt: MARCO V !! Hij was weer ouderwets goed. High Contrast was sowieso the place to be qua muziek. Main viel erg tegen.
Artificial Happiness kwam met het fantastische idee om samen met Globalicious en ID&T een heerlijk ontbijtje voor het publiek van Mystery Land te verzorgen zodat zij daarna met een goed gevulde buik het festival kunt vieren. 22
Club Zonder Filter, tevens nachtburgemeesters van Amsterdam, marketingbureau & creatief collectief, is deze zomer weer op Ontfiltertour en op Mystery Land (de favoriet van de club) pakken ze groots uit! 15
Met nog een kleine maand te gaan, maakt Mystery Land nog een aantal nieuwe acts bekend. Een van de laatste toevoegingen is de Grammy genomineerde Diplo. De DJ, producer en componist uit Philadelphia maakt remixen voor uiteenlopende artiesten als Kanye West, Hot Chip en de Yeah Yeah Yeahs, tourde met Justice en werkt samen met M.I.A. en Sanitgold. Diplo zal zijn eigenzinnige geluid laten horen in de Rauw tent. 31
Eenhoorns op hakken, albino pauwen die trots met hun veren pronken, fabeldieren knabbelen op achtergebleven ontbijtjes. Meteen na binnenkomst hoor je de magische klanken van Artificial Happiness. Globalicious begeleidt je naar je picknickkleed waar een kistje vol verrassingen op je wacht. 85
De laatste zaterdag van augustus wordt een bijzondere dag. Mystery Land viert dan zijn ‘Sweet Sixteen’ en iedereen is uitgenodigd. Het is onmogelijk om in één dag alles te zien en te beluisteren wat er bij Mystery Land geprogrammeerd staat. Met 200 Dj’s, live muzikanten, schrijvers en straattheateracts is het de meest complete editie tot zover. 205
Het festivalseizoen staat weer voor de deur en daar is Mystery Land de grote afsluiter van. Zet dus alvast een flink kruis in je agenda, want op 29 augustus is het Floriadeterrein in de Haarlemmermeer het toneel voor meer dan 150 dj's, live-acts, straattheater en andere leuke dingen die Mystery Land compleet anders maken dan alle andere festivals. Giel Beelen had de primeur op 3FM, hij maakte in zijn radioprogramma de allereerste namen bekend. 147
Hoe omschrijf je in een paar zinnen het oudste dance festival van Nederland? Dat kan niet. Sterker, het is onmogelijk. De enige manier om Mystery Land te begrijpen is door het mee te maken. Door een dag lang kopje onder te gaan in de muziek, de mensen, het decor en de omgeving. Door jezelf helemaal te verliezen, dansend met duizenden anderen. Of liggend in het gras tot de zon ondergaat. Ontdek nieuwe muziek, flirt met een onbekende en ben er met al je vrienden. 158
nou inderdaad erg jammer nu zijn we aangewezen op slechte kwaliteit amateur filmpjes.
Met name het geluid is altijd zo kut (N)
Wil nog wel effe nagenieten
Zag in het weekend / van de week een hoop vraag naar één bepaald nummer.. Vandaag had ik dit nummer op mijn iPod staan en dacht opeens dat ik jullie hier wel eens blij mee kon maken:
Mark Knight - Man With The Red Face. Heerlijk nummer met die trompet. Draai hem vaak op me werk, wordt meestal goed gewaardeerd
hehe als ik de after movie zie moet ik me toch af vragen wat ik wel en niet heb gezien
zoals met al dat rode vuur en dat rustige stukje muziek ??
wanneer was dat eigenlijk?
nog altijd de fotos niet kunnen vinden ben op de foto gezet met de meiden,
en beweren van Qdance en ID&T te zijn, en op de beide sites zijn ze niet te vinden.
iemand een idee waar er nog meer fotos online staan?
heb al op enkele sites gekeken maar tevergeefs!