Een geweldige dag gehad, nauwelijks van de Q-dance stage af geweest! Jammer dat Headhunterz en D-Block & S-te-Fan al zo vroeg op de dag moesten draaien..
Helemaal LOS! Volgend jaar weer! Wil het niet missen!!
zeker een goed festival, voor mij qua muziek iets minder omdat ik het van de hardere stijlen moet hebben. Ma qua festival is dit het beste wat NL te bieden heeft. Goeie sfeer alles goed verzorgt (vond ik) Tja en dat het druk is en dat je moet wachten en dat het weer op het einde niet mee zat, tja dat is dan maar zo maar volgend jaar weer zeker van de partij. ps op het einde bij de Q dance in de regen was toppie, PS hoop dat de dames iets hadden aan mn jas die ik uit geleend had??
AWESOME! Best Mystery Land I've ever been to! Thx to all friends for making this day so special!
was een heerlijke dag.... LUNA & EVIL ACTIVITIES vond als enige puntje dat de muziek errug zacht stond, maarja, dat krijg je als je 2 weken geleden nog kapot gedreund werd op decibel zoals het hoort maar het was een topfeestje. Qdance stage geweldig genoten
Thunderdome. .Wat een geluidje!! Mental Wreckage En de Q was zeker goed te doen. De regen/onweer mocht de pret niet drukken Lekker dagje gehad.. Tot volgend jaar!!!!
Sfeer was TOP, aanklleding waanzinnig, muziek bij mainstage vond ik saai en slecht. Dirty Dutch was TOP! Volgend jaar weer, dan minder aan de wandel en meer bij Dirty Dutch!
Wauw... geweldig feest! alles perfect georganiseerd en de aankleding... top!Jammer alleen dat er zoveel leuks is dat je lang niet alles kan zien wel één minpunt...de verdrukking op uitgang noord aan het einde was écht niet chill...
Beste feest ooit! Chuckie, Flinke Namen, Jaziah, Sunnery James & Ryan Marciano en dj Joop zijn helden van de dag. Afsluiting mainstage was superr!
Beter dan verwacht Heerlijk met iedereen gestuiterd
Mystery Land vind ik een zeer compleet feest. De variatie in muziek, bezoekers en aankleding maakt het elk jaar een succes. Hulde aan Rodriquez. In het begin reageerde het publiek wat sceptisch op zijn onverwachte optreden. Dit verdween al snel nadat bleek dat hij voornemens was om goed door te beuken. Dat is toch wat men graag ziet tegen het einde van de avond. Goed dat Rodriquez daar op in speelde.
volgende keer gewoon lekker hardstyle op de plek waar de mainstage nu was was wel lagge maar niet speciaal... iig geen 65e waard! en wat wordt er veel bagger muziek gemaakt heej... ieder z'n smaak
De hele vormgeving van mysteryland was weer top! Vooral Q-dance zag er goed uit! Maar deze laatste was wel veels te druk op het laatst. Er was geen ruimte om te dansen meer. Maar al met al echt een heerlijke dag gehad!
Erg leuk, maar net even te groot voor het mooie... Heb het gevoel dat ik té veel gemist heb daar! De regen die voor de glitterlucht zorgde het laatte uurtje was wel weer helemaal op z'n plek. I just regen + lasers!!!!
Top dag! Iedereen gezien, die ik wilde zien, behalve Don Diablo.....het was te fucking druk bij Vage Gasten stage tijdens Don Diablo om in de buurt te komen.....
mijn 3e x mysteryland! nog steeds niet teleurgesteld! voornamelijk veel bij de main gestaan Karotte, man zonder schaduw en Chuckie hebben super gedraaid! vond de aankleding van de Q errug mooi! en niet verwacht dat het toch nog zulk lekker weer zou worden!!
Lekker feestje hoor! Mysteryland verveelt nooit! Beste set was van Marco V, waardoor later Sander van Doorn een beetje tegenviel als afsluiter. Entourage, stages en vuurwerk waren top! Volgend jaar weer!
Vond het niet zo geweldig.. En wat een dom einde. Veel en veeeeeeelste lang in de regen moeten wachten voordat we over de brug konden. Hoogtepunt was de set van Evil Activities en de frikandellen..
Superfeest, vage bedoeling daarow Q-dance, Thunderdome en de Techno Supergezelli en dan over de terugweg nog maar niks te zeggen Super.! GIETHOORN SLAAPT NOOIT!!! GOED GAAN!!!
Zeer goed feest. Vive la fete MASTER!!! En hulde aan Ex Pornstar voor de ubervette deco en het ubervette thema!!!!
's morgens terug gekomen van vakantie en meteen door naar mysteryland! Wat 'n heerlijk feest! Prima vermaakt bij thunderdome, helemaal goed stormtrooper drokz voorderest
Echt hollands dat zeiken!!!Uiteindelijk maak je zelf je feestje kun je dat niet ligt het idd altyd aan een ander!!!!Goed feest mooie aankleding en toch nog ff flink nat geregend met een keer heen en weer fietsen!!!!Hahaha we zijn toch niet van suikergoed??En zeg nou eerlijk een poncho is echt niet sexy dus dan maar sexy nat dan a-sexy in plastic gehuld!!!!!
vetste festival die er is! de regen laatste uur mocht de pret nie drukken. alleen by de brug als je t feest af wou stond het helemaal vast. ik heb nog meegeholpen met andere feestgangers een brug te bouwen naar de overkant met steigerpalen en hekwerken was wel een strakke actie! alleen toen de brug byna af was. kon iedereen weer doorlopen toch bezig geweest intussentyd.
De techno was echt geniaal, bedankt mensen voor de super sfeer en het losgaan!!!! Benny Roderiquez heeft mij zeer aangenaam verrast en The Advent was uptempo rollende techno HEERLIJK kan ik nog terug????
Al met al een top dag ! Alleen einde was slecht geregeld om van Q-stage naar Oost te lopen Afsluiting van EA viel me wat tegen. Respect voor Vage gasten en Flamingo relax gedraait daaro !
De Q-dance stage was super, maar de afsluiter was kansloos! Het is dat er bliksem was....anders geen bijzondere eindshow!!!! Verder super vermaakt super leuke mensen!
In 1 woord GE-WEL-DIG!!!!!!!!!!! Zo'n beetje overal geweest. En in de regen bij Q-Dance afgesloten en wat was dat een prachtig gezicht zeg!!!! TOT VOLGEND JAAR!!!!!!!!!!!!
Speedy j: HELD! Karotte @ Hey! ook erg nice. Verder prima sfeer met leuke mensen. Ook het weer is alles bij elkaar nog best goed gekomen
Feest was gewoon top. Mensen die lopen te zeiken dat het druk was bij de uitloop moeten niet tot het einde blijven maar iets eerder weg gaan of niet zeuren. Top organisatie. 75% van de zeikerds heeft het zan zichzelf te danken. Eigen feest eerst!
zo'n groot feest en nergens was er 1 house tent dat vind ik wel jammer voor de rest vond ik het geweldig en de regen op het eind maakte het juist helemaal af TOPPIE
Was weer een geweldige editie, vooral in de HEY tent was de sfeer TOP!!! Jammer alleen dat het verkeer op de brug zo slecht geregeld was, volgend jaar maar gewoon een hek in het midden zetten organisatie.
Wat een feest wat een gezelligheid Kortom super feest op naar Q Base !!!!!!
Eerste keer ML, goed bevallen Echt een goed feestje, overal zat de sfeer er lekker in Helaas niet superveel van 't terrein gezien alleen.. Helden van de dag: Fakkelbrigade
Voor het eerst naar mystery super genoten, hoewel wij als echt partygangers de muziek maar zeer matig vonden. Maar werd goed gemaakt door de sfeer, het weer waar we uiteindelijk ontzettend mee geboft hebben, en de hele entourage. Heerlijke dag gehad, we zijn nu nog lekker samen aan het afteren en genieten nog na!!!
Was echt een masterlijke dag. Q-dance stage nauwelijks verlaten en de afsluiter was ook duidelijk niks mis mee
DE TECHNO Redshape, Felix Kroecher, Benny Rodrigues, Juan Sanchez en The Advent & Industrializer EINDBAZEN!! Ook was Adam Beyer weer eens lekker op dreef, hij kan het nog ! Ook Bjorn Wolff en Shinedoe Live erg vet!!
1e Mysteryland maar wat een GRUWELIJK feest! Goed los gegaan @ de Q-Dance en Evil Activities in de regen HEERLIJK einde
M`n zoveelste Mysteryland, alweer fantastico, ik blijf het leuk vinden haha
En ik dacht dat ze de molen van vorig jaar nooit zouden kunnen overtreffen. Wat is de overtreffende trap van overtreffen? Zó indrukwekkend die Q stage, je wil er ook gewoon niet meer weg. Oh ja toch wel, omdat het regent...
!e Mysteryland voor mij, maar zeker niet de laatste. Top event, goede sfeer, vrolijke mensen. Heerlijke muziek. te weinig Q-Dance gezien, maar prima vermaakt in de High Contrast en op Main. Verder wel alle andere eareas kort bezocht. Gebleven tot het bittere eind, had het vuurwerk voor geen goud willen missen... See Ya Next Year!!
Heerlijke dag en nacht gehad! High Contrast en Flamingo Nights waren heerlijk. Zou geweldig geweest zijn als de afsluiting door Sander van Doorn beter was geweest, vonden dat er lafjes gedraaid werd bij overigens prachtig vuurwerk!
Herman van Veen, Michael Jackson, André Hazes, Red Hot Chilipeppers, Nirvana, Muppetshow en Micky Mouse. Nou is dat effe lekker Mystery... We love the acid, we love the house... Heb een superavond gehad...
Wat n topfeest! Uitschieters waren voor mij Viva la fete,Michel de Hey en Bong-Ra en verder overal genoten van de verschillende stijlen, ML tot volgend jaar
Er was geen sfeer. Voor mij laatste keer Mysteryland!
Dik feest! Gek doen in de regen
Niet de beste editie die wij meegemaakt hebben, te weinig echte toppers voor ons dus waren wat zoekende! Maar zeker wel vermaakt Sander van Doorn matig begin maar maakte het op einde toch nog goed! SNEAKY SOUND SYSTEM: wat een toppers, jammer dat daar maar zo weinig mensen van genoten hebben! Organisatie: regel volgend jaar iets bij de brug aan het einde van het feest, sfeertje werd best grimmig doordat alles daar minimaal een half uur stilstond!
Erg vet feest! Werd lekker gedraaid bij Q! Het weer zat goed mee, behalve die laatste bui... Daardoor mooi op tijd weg dus geen chaos gehad Volgend jaar party animals in een grotere tent!
6e jaar alweer Maar die regen het laatste half uur bij de Q, hebben we nog nooit meegemaakt.. Dat was wel een hele hele hele brute afsluiter. Evil Activitiet!!
Heeeeeeeeeeerlijk!!! Echt geluk gehad met het weer We zijn overal wel even geweest, maar de Q-Dance stage sloeg alles Het meeste respect voor Luna die zijn laatste half uur hardcore draaide... waaronder Chronic Disorder
Het was een top dag, ondanks dat ik het eigenlijk TE groot vond... De stage van Q-dance zag er wel vetjes uit zeg En regen is niet erg maar het ging opeens wel echt KEIhard regenen
Pfhoe wat een feest Turn up the bass Thunderdome bovenop de heuvel aso hard echt vetttt!!!! Coffecore Op het einde helemaal!!, Toen bovenop de heuvel kijken nr de afsluiter bij Q erg bijzonder met z'n tweeën onder een zeiltje spoelende regen onweer lasers en hardcore
GE-WEIG!!! Zag er weer gaaf uit allemaal. Jammer dat ik niet veel bij Q was, zo aan de filmpjes op you tube te zien. Ik had het te druk met High Contrast en op het laast mainstage. Dat was niet normaal meer! Helden van de dag; Simon Patterson / Marco V
1ste x ML...ZEKER voor herhelaing vatbaar!!! Het beste feest waar ik Ever ben geweest!!!...Chuckie was helemaal leipp
Top feest! Techno was geniaal
Bij lange na niet zoals de vetste M'land! De eerste paar uurtjes kwam t bij de Q-dance moeilijk op gang. Pas vanaf Technoboy begon het echt te knalle! Maar dat heeft dan ook wel meteen bijna alles goed gemaakt! Enja, die regen had ook wel wat
Was een geweldige dag, op de Q hebben ze heerlijk gedraaid, het weer was fantastisch Onze eerste x ML, heel indrukwekkend allemaal, maar helaas niet voor herhaling vatbaar...Noicecontrollers en Luna
Q-dance was top! expornstar top! Afsluiting Q was matig (weinig vuurwerk), en de terugweg was helemaal drama, 3 kwartier in de regen voor de brug stilstaan!!!
Dik dik dik! Veel botte sets gehoord, hakkuh bij de fakkelbrigade en ziek afgesloten bij Luna met een idioot die met jetpack over het podium vloog en Evil Activities was weer waardig hakkuh
Waar moet ik beginnen! Vanaf de eerste act (Sound of Stereo) tot aan de afsluiter van Sander van Doorn echt genóten. Uitschieter was wel Steve Aoki. Fijn dat hij Felix da Housecat kwam vervangen! En die régen, wat een sfeer! Alleen het onweer vond ik kut!
nog ff aan het nagenieten wat een heerlijk feest weer
Wat een heerlijke dag! Helemaal goed zo met het zonnetje erbij en een boel leuke mensen!! Helaas weinig echte goede trance dit jaar maar Simon Patterson heeft een boel goed gemaakt! Jammer dat het einde bij uitgang Noord zo vreselijk in de soep liep... Die belachelijke trechter om mensen in clubjes door te laten.. Niet goed over nagedacht!! Beetje jammer!
het is een leuk festival. maar veelste groot.. de helft van het terrein is al groot zat.. the advent was de held van dag.. wat een geweld.. erger dan bij de q-dance
ML was echt tof!! Afgesloten bij High Contrast maar toen ik thuis de BNN beelden zag van de main baalde ik als een stekker dat ik daar niet heb afgesloten. Wat een show!!!
Ex Porn Star, wat een dikke shit (net zoals vorig jaar overigens)! Flexican, held! Muziek was top
leuk feest maar niets in vergelijking met awake en extrema minder sfeer, veel te groot en overeenkomstige stages (techno en hey!) ruim 20 min van elkaar verwijderd. afsluitingsshow was super! gregor tresher de HELD
Geweldig feest!! Zeer goed geluid op de Q-Stage! Wederom weer geslaagd!
Wat een topfeest!!! Simon Patterson,Chuckie,Sander van Doorn en alle lieve vriendjes/vriendinnetjes, bedankt!! Zelfs die stortbui kon mijn dag niet verzieken.
Q-dance stage Was echt geweldig daar! Top sfeertje, lekkere sets, veel gezellige mensen en als echte klapper de hardcore van Luna en EA Wow dat ging los daar geluid was te bruut en de regen maakte het helemaal compleet Op naar het aller aller laatste festival Q-Base
Vanaf de golfbaan Vuilekuthonde brigade 1voordeel of ze ware lui,of ze ware verkoude Goed geluid( Achter kant ) van de Qdance I think aardig vage shittoch NEVER EVER SLEEP AGAIN en giethoorn ook nie
vette shit! superfeest al ben ik alleen bij q dance geweest. alleen zo jammer dat een goede vriend van ons nu in het ziekenhuis ligt door een ongeluk en de bestuurdster is overleden. kuteinde dus.
Marc Houle = koning, meest gefreakte bleeps en klik klakjes van ML. Door ons werd de zaal vol, wat gingen we losss. Super sfeer en gezellig met me vrienden. A&B - An a good day is hemels met vuurwerk erbij , kippevel !!!
was weer leuk, behalve de terugtocht, helemaal geplet bij een punt kruising van noord naar zuid/oost..auto laat gevonden, en uren file..wel flink geld gekregen voor 1 peuk en telefoonb gevonden, al is de voorkant dr af.. dus iemand nokia kwijt, met baby op het voorscherm, pb maar
Vet feest weer. ML is gewoon appart. Ook heerlijk dat Thunderdome er stond. Zeker voor herhaling vatbaar. Beetje regen mocht de pret niet drukken. Op naar volgend jaar!! Volgend jaar betere afsluiter als EA??
Geweldig die Q-dance stage Super sfeertje op die berg!
super zo'n feest in je achtertuin heb me echt prime vermaakt zoals elk jaar!! en de regen gaf een super gaaf effect met die lasers woohoo volgend jaar weer in vijfhuizen!!
Te disko voor woorden, echt niet normaal weer! En mensen die zeuren, het ligt echt aan jullie zelf dus idd beter dat je volgend jaar niet komt dan kunne meer maten van me mee
Vet feestje al blijft het moeilijk om met 4 vriendinnen te gaan Laatste uurtje helemaal los! Heerlijk staan te hakken bij Q! Verder het foute café echt fantastisch Volgende keer iets meer slapen van te voren
Swedish House Maffia helemaal de bom! Joost van Bellen zal ook wel snor Verder vet genoten bij High Contrast en recordbrekend ver weg gezweefd toen Above & Beyond 'Air Guitar van Breakfast' draaiden Heerlijke feestvriendjes, super bedankt!
Heerlijk dagje gehad! Techno-tent was erg geniaal en daar is ook de meeste tijd doorgebracht. Weer was de hele dag prima op het einde na dan, maar desondanks verliep de terugreis wel ok
Wat en dag! Heb echt van iedere seconde mysteryland genoten Beste tot nu toe, Q-dance erg vet Tatanka NC Deepack helden vd dag TBY moet zich schamen en Headhunterz tjah hate me or love me he
joop en vooral simon patterson hebben heerlijk gedraaid. wat een fantastische set!! Na patterson viel het in de HC-tent een klein beetje tegen qua muziek.
Wij hebben enorm genoten. Waren er redelijk op tijd en konden overal vrij vlot doorlopen. Wat mij betreft mogen er een hoop organisatoren van "kleinere" feesten een voorbeeld nemen aan deze organisatie. Echt tot in de puntjes redelijk tot erg goed geregeld. Wij waren op tijd vertrokken dus we hebben de drukte niet meegemaakt. Af en toe viel de muziek ons wel een beetje tegen, maar alles er omheen heeft het wel weer goed gemaakt. Volgend jaar zijn we er waarschijnlijk weer bij.
The Swedish Housemafia "oh my god" wat wa/s/ren die vet zeg, verder vond ik het erg soft allemaal. dacht lekker af te sluiten bij de q-dance maar die tijd heb ik duidelijk gehad. verder prima vermaakt hoor want daar heb ik zo mijn middelen voor hehehe
Advent & Industrialyzer de helden, speedy J weer geweldig zoals altijd, adam beyer eindelijk wat steviger, marc houle pling plong , jammer dat mulero iets met z'n vliegtuig had ofzo, verder leuk, maar wel pleurisduur
Wat een geniale editie! En wat een GENIALE gruwelijke geweldige set van Lucien Foort!!! Het einde was drama, flashbacks naar ML 2000 waar ik ook uren in de regen heb rondgelopen. Geen taxi's bij Noord, gedoe met bussen, nare afsluiter van zo'n vet feest. Maar dat vergeten we maar snel
Was de moeite waard!!! Hardwell viel alleen een beetje tegen, maar het afgestofte spul van zolder niet Ook ouderwets knallen op de Q met Nielsje en Deepack was moooooooi! Vuurwerkafsluiting op de main was über!!!! Alleen beetje jammer dat we op Zuid stonden te dansen, toen naar Noord moesten voor onze jasjes en op Oost de bus stond, waardoor we pas om 1.00uur bij de bus waren terwijl het feest om 23.00 afgelopen was. Heb nog nooit op zo'n verlaten festivalterrein gelopen...
Wat een geniale dag! Q-stage!!! Tatanka oppermachtig. Evil activities GE-NI-A-LE afsluiter!!
Artificial Happiness kwam met het fantastische idee om samen met Globalicious en ID&T een heerlijk ontbijtje voor het publiek van Mystery Land te verzorgen zodat zij daarna met een goed gevulde buik het festival kunt vieren. 22
Club Zonder Filter, tevens nachtburgemeesters van Amsterdam, marketingbureau & creatief collectief, is deze zomer weer op Ontfiltertour en op Mystery Land (de favoriet van de club) pakken ze groots uit! 15
Met nog een kleine maand te gaan, maakt Mystery Land nog een aantal nieuwe acts bekend. Een van de laatste toevoegingen is de Grammy genomineerde Diplo. De DJ, producer en componist uit Philadelphia maakt remixen voor uiteenlopende artiesten als Kanye West, Hot Chip en de Yeah Yeah Yeahs, tourde met Justice en werkt samen met M.I.A. en Sanitgold. Diplo zal zijn eigenzinnige geluid laten horen in de Rauw tent. 31
Eenhoorns op hakken, albino pauwen die trots met hun veren pronken, fabeldieren knabbelen op achtergebleven ontbijtjes. Meteen na binnenkomst hoor je de magische klanken van Artificial Happiness. Globalicious begeleidt je naar je picknickkleed waar een kistje vol verrassingen op je wacht. 85
De laatste zaterdag van augustus wordt een bijzondere dag. Mystery Land viert dan zijn ‘Sweet Sixteen’ en iedereen is uitgenodigd. Het is onmogelijk om in één dag alles te zien en te beluisteren wat er bij Mystery Land geprogrammeerd staat. Met 200 Dj’s, live muzikanten, schrijvers en straattheateracts is het de meest complete editie tot zover. 205
Het festivalseizoen staat weer voor de deur en daar is Mystery Land de grote afsluiter van. Zet dus alvast een flink kruis in je agenda, want op 29 augustus is het Floriadeterrein in de Haarlemmermeer het toneel voor meer dan 150 dj's, live-acts, straattheater en andere leuke dingen die Mystery Land compleet anders maken dan alle andere festivals. Giel Beelen had de primeur op 3FM, hij maakte in zijn radioprogramma de allereerste namen bekend. 147
Hoe omschrijf je in een paar zinnen het oudste dance festival van Nederland? Dat kan niet. Sterker, het is onmogelijk. De enige manier om Mystery Land te begrijpen is door het mee te maken. Door een dag lang kopje onder te gaan in de muziek, de mensen, het decor en de omgeving. Door jezelf helemaal te verliezen, dansend met duizenden anderen. Of liggend in het gras tot de zon ondergaat. Ontdek nieuwe muziek, flirt met een onbekende en ben er met al je vrienden. 158
nou inderdaad erg jammer nu zijn we aangewezen op slechte kwaliteit amateur filmpjes.
Met name het geluid is altijd zo kut (N)
Wil nog wel effe nagenieten
Zag in het weekend / van de week een hoop vraag naar één bepaald nummer.. Vandaag had ik dit nummer op mijn iPod staan en dacht opeens dat ik jullie hier wel eens blij mee kon maken:
Mark Knight - Man With The Red Face. Heerlijk nummer met die trompet. Draai hem vaak op me werk, wordt meestal goed gewaardeerd
hehe als ik de after movie zie moet ik me toch af vragen wat ik wel en niet heb gezien
zoals met al dat rode vuur en dat rustige stukje muziek ??
wanneer was dat eigenlijk?
nog altijd de fotos niet kunnen vinden ben op de foto gezet met de meiden,
en beweren van Qdance en ID&T te zijn, en op de beide sites zijn ze niet te vinden.
iemand een idee waar er nog meer fotos online staan?
heb al op enkele sites gekeken maar tevergeefs!