Het was weer eens een super feest!!!! Alles erg goed geregeld, vooral een complimentje voor hoe de wc eruit zagen... Zo schoon als die waren zo toon je ze in sommige restaurants nog niet aan.. Ik heb het goed naar mijn zin gehad!!!!!
om te beginnen ontzettend geluk gehad met het weer.. hadden 10 x zoveel buien kunnen hebben! opstelling was erg matig.. duurde zeker een kwartier om van de main naar de blue te komen.. wederom veel gezellige mensen en de muziek !! super vermaakt weer !
GE-WEL-DIG!!! Dit was mijn eerste keer Defqon, maar ben er volgend jaar toch echt wel weer bij!! Ben trouwens benieuwd of we een nieuwe rage hebben ontwikkeld, Zwembandjes om
was egt een top feest vooral in blue top geluid!! heb me dik vermaakt!! best wel sneu voor de dj's in orange want daar was het wel erg rustig de heledag maja volgend jaar ben ik er weer bij!!!
Zwaar genoten,alles prima geregeld daar! Af&toe een buitje kon de pret niet drukken,alleen dat bereik met je phone erg vervelend, de helft van je vrienden vind je gewoon niet meer terug
ahhhh wat een feest weer, werd super gedraaid (activator, dutch master, showtek) sfeer was top vond de regen ook absoluut niet sfeer verpestend, sterker nog, de main ging helemaal loos
In een woord: GEWELDIG!!!!! The beholder,showtek,dana,ZANY en the prophet
Wat een feest jonge te geweldig voor woorden gewoon
Zo wat een super feest !! Heb alles gegeven tot het laatste nummer en het was het waard !!
Dit was echt dikke shit, heb het super naar gezin gehad met mijn schatjes. Ff moeten schuilen voor de regen maar dat had ook wel iets. Volgend jaar wel op het kaartje zetten dat er voor een natje en een droogje word gezorgd See ya next year!! Showtek, the prophet
Wat een feest !! ik heb mezelf geen moment verveeld. Ook al regent het zo nu en dan op Defqon, dit feestje wordt er niet minder op! A-lusion, Technoboy, Ruthless
IK HEB EEN SLEUTELBOS GEVONDEN IN DE BLUE. PM ME VOOR MEER INFO!
leuk feestje, alleen aankleding was minimaal deze keer... Ik kan me die arena nog herinneren, dat was tenminste een main stage... Dit jaar was de main maar saai aangekleed. Main moet ergens in het midden staan waar je om heen kunt, met tribunes erbij enzo
geweldig ..............Zany / Ruthless / The Darkraver / Chicago Zone / DJ Promo .........Geweldig setjes ...........vettte shit .........op naar de volgende (
Eindelijk eerste keer Defqon voor mij!! wat een super feest! dat beetje regen kon de pret niet bederven. Early (Grey) area wat een muziek weer en de Black hardcore area was ook goed met steenhard geluid volgend jaar hopelijk weer!!
Wat een FEEST!....Het weer zat gelukkig mee....geluid was super.... voor alle dj's! Lekkere afsluiter van The Prophet met een mooie lasershow en prachtig vuurwerk! Super! Q-Dance
Moest er wel even inkomen in het begin. Showtek was echt te gruwelijk!! En als afsluiter de Prophet, met vuurwerk! Wat een heerlijke set was dat!! Gezellig met de hele hoofddorp clan!!
zwaar vet in de silver!! industrial voor bryen fury, armageddon project, n-vitral, manu & producer wat een opbouw!!! en hulde voor suply module wat een breaks!
geluid was goed (jump & techno), sfeer was top en het weer maakt me niet uit....
Helemaal Ge-Wel_dig to Q-Dance Op naar volgend jaar
ondanks het regen af en toe was het weer een geslaagd feest
het was echt helemaal geweldig!!! super vermaakt.. Brennan Heart draaide verrukelijk in de regen super vet! Afsluiter was geweldig.. volgend jaar weer!
Waar zal ik beginnen. Het weer viel mee, als er een buitje was poncho aan lachen man. 's middags was het geluid bij de main dramatisch. Dat kwam zkers te weten door de stand van de wind, want bij luna, tatanka alpha2 en prophet stond het knetterhard en goed. Volgend jaar zeker weer van de partij!
in 1 woord: GEWELDIG FEEST! bier/zon/feest. STELLETJE WOUSEN
echt een super feest, wat heb ik me goed vermaakt daaro. op het festival terrein alles goed geregeld. alleen de bus reis terug wat een grove ellende was dat
Kwam binne bij Armagedon Project, man man wat was dat geweldig!! Zatox was ook weer erg vet! Onze franse vriend manu draaide ook erg lekker, alleen jammer van het geluid.. En de laatste uren op de main waren ook top
5e keer,waarschijnlijk laatste x...ook was het zeker niet de beste editie maar goed te doen...jammer van het weer en van de NS....
Defqon was weer een super feessie. Er werd goed en hard gedraaid
jammer dat ze in de grijze tent gewoon cd's gedraaid hebben want base d en king matthew hadden de cd hardcore vibes op staan en maar doen alsof ze draaien die hele set was dus niet zelf ter plekke gemixt
zo mijn eerste keer... en zeker niet de laate defqon!! owww wa`t kan dat toch heerlijk zijn de dj``s de muziek stylen! almere strand.. echt een top feest ! met heel goed publiek!! èn kei en kei harde beukers!!! volgend jaar ben ik er weer bij! koste wat kost
Was gewoon weer te dik Q-DANCE
Leuk dat het terrein zo groot is, maar de tenten daardoor ook zo ver uit elkaar! (Ik was een beetje Jan de wandel, tussen main en Black!)
Geweldig Feessie met mijn schatje Maaike!...Heerlijk genoten weer!
jaja was weer erg vet!! niet zo vet als vorig jaar, maar nu kunnen we wel weer verwachten dat volgend jaar, dít jaar zal overtreffen! Zany enne.. tot volgend jaar!
HET WAS ECHT GEWELDIG!!!!!!!! begon het te regenen iedereen meteen bij de wc's of kluisjes staan of bij de tenten.. Gewoon doorfeesten toch!! Volgend jaar wil ik echt weer!!!
Vet feest !! Zeer goed vermaakt Zeer dikke sets van: Unexist, Manu Le Malin vs. The DJ Producer, DaY-Már, Noize Suppressor, Bryan Fury, Hellfish vs. Akira, E-Noid & Promo Volgend jaar zeker weer aanwezig Q-Dance
Echt helemaal TOP! Volgend jaar zeker weer van de partij. Maar dan met de auto, want de terugweg was minder goed geregeld door de NS. Maar buiten dat: Een geweldig dag!!
was echt super!!Locatie,show,music,dj's,our Complexbus, hele dag uit je dak gaan op hardstyle & shit & Hakkeuuu!! & veel afgelachen met men ex vriendin(toen nog men lief) die toen wat teveel drank ophad ,was funny ,& was wel niet super mooi weer , maar we konden niet klagen,2 hevige buien ,maar de zon was sterker ,kwam er langzaam maar zeker mooi door, dan genoten van sunset,omdan te geniete van megavette lasershow @ mainstage,oldskool,main,& hardstyle blue & black hardcore area was het vetste!!!
Was mijn 5e jaar, en heb mij op een aantal puntjes na...weer prima vermaakt vandaag...! Vond het zeker niet een van de beste jaren, maar natuurlijk speelt het weer hierin de hoofdrol... Hebben nog vreselijk getroffen, voorspellingen waren stukken minder. De opstelling dit jaar vond ik echt drama ... doe main-stage voortaan maar weer ergens in het midden.!!
Sooow dat was me het feestje wel weer! Elke set die ik heb gehoord was zwaar vet met Zany & The Prophet als uitschieters, dat is beter dan Technoboy die vorig jaar afsloot!
helaas vorig jaar is niet overtroffen!! er was dit jaar in mijn ogen nits speciaals gedaan wat toch wel mag voor een festival wat in anderhalf uur uitverkoopt. en ook de main was niet speciaal vorm van 2004 en de materualen van 2006 was 2007 gelukkig werd er lekker gedraaid en zat de sfeer er wel redelijk in
mensen doe niet zo zielig sommige met hun kut commentaar het feest was super super super vet ! mainstage was knallen ! volgend jaar weer! nu op na Qbase!
Zonde van de regen in de set van showtek! Vince & Evil Activities waren echt vet! Activator die zijn fout corrigeert ! En Deepack is GOD! Mooi dagje geweest!
Zilver: Hele dag naar verwachting, ubervet dus, op Akira & Hellfish na, erg jammer... Grijs: begin wel relaxed (èchte oldstyle), Zwart: E-noid, Promo, Devillien: kwaliteit heur!
Superfeestje, mij zul je niet horen klagen ook niet over het weer
oeehhh, wat een dikke shit weer! helemaal te gek. laatste uurtje op de main gestaan, alles eens van de andere kant bekeken echt een zwaar vet feest. beetje druk geweest met wat dingen, alles dus iets anders ervaren als normaal.. maar dat mog de pret niet drukken
1 van de betere feesten van het jaar! Helemaal top...
Ik heb echt een super feest gehad Alleen waar de tijd is gebleven?? en de regen mocht de pret niet drukken. gewoon de poncho aan en door dwazen
Ja, was VET! Jammer van de afsluiting op Red. Hele dag Hardstyle. En dan afsluiten met Hardcore. Laat hem dan afsluiten in Black. Laat mij het volgend jaar maar doen! Super weekend gehad!
Wat een GRU-WE-LIJK feest! Voor mij absoluut de beste Defqon ooit! Geweldige tent om in te draaien, volle bak, super publiek en heerlijk geluid. Iedereen super bedankt voor de komst en support!
Super dag gehad Maar had ook top gezelschap Volgend jaar zeker weer!!
was weer n lijp feessie
Was een aardig feestje...... voor de Dj's STANTON/LARS/PANIC/ROB & MC JOE....,Rotterdam in the house. Dank voor ieder die er een leuk feest van maakte....
Super dag gehad!! Jamer dat we nu weer een jaar moeten wachten op defqon1!!!
In principe het perfecte feest! Publiek viel me eerst wel tegen, sfeer ook,, en het weer natuurlijk Jammer dat er te weinig kluizen waren en dat veel wc's al snel over liepen, verder alles top geregeld!
Het begin viel ff tegen voor me maar uiteindelijk alles toch goed gekomen en weer een super feestje gehad Af en toe een bui kon de pret zelfs niet bederven hoor vrolijk doorgegaan Mensen het was weer gezellig en op naar volgend jaar maar weer
Het was Geweldig. Ik vond dat met name E-Noid mooie liederen gezongen heeft. En elk rondje was weer anders, geweldig! En de mensen waren ook allemaal heel lief tegen elkander
Superfeest!!Veel gedanst deze x..ipv rondjes lopen..mede door de goede muziek in blue en t weer..die 2 buitjes..vondt het heerlijk weer jammer dat de terugreis zolang duurde..we gingen pas rond half2 van de parkeerplaats af was iets gebeurd ofzo..
Vond het goed maar zeker niet GE-WEL-DIG!! Iedereen zei dat defqon 1000 keer beter was dan decibel maar het is gewoon precies HETZELFDE!! Alleen decibel is beter georganiseerd en daar staat alles beter aangegeven! Defqon: Wel voor herhaling vatbaar maar DECIBEL is leuker!!!!!
Afgelopen zaterdag begon om 18.00 uur de kaartverkoop voor Defqon.1 festival 2007. Binnen no time waren alle beschikbare kaarten verkocht via TicketOnline.
Vanaf het moment dat het was uitverkocht zijn er honderden mailtjes binnengekomen van teleurgestelde mensen die graag naar Defqon.1 hadden gewild...... 1136
Dat op 16 juni het heftigste festival van Nederland plaatsvindt was al bekend. Maar welke artiesten, dit jaar meer dan 100, je kunt meemaken op deze editie van Defqon.1 heeft Q-dance nu bekend gemaakt. 420
Op zaterdag 16 juni organiseert Q-dance op het Almeerderstrand de vijfde editie van Defqon.1.
Dit jaar presenteert het grootste festival voor de liefhebber van de hardere dance wederom tien area's, die allemaal een eigen muzikale richting vertegenwoordigen. 477
Vorige week heeft Q-dance een paar belangrijke data bekend gemaakt. Voor de Partyflockers die het ontgaan is hebben wij hier alvast de belangrijkste festivaldata van 2007 162
Leeftijdverdeling
Gemiddelde leeftijd: 21.6, leeftijd mediaan: 21.6 percentages onder de 1 en ouderen (60+) worden niet meegenomen in deze bepaling