OMG! Wat een afsluiter zeg The Prophet in mijn inzicht de best Helemaal top
Superr
gruwelijkkk
ben helemaal kapot!! was zoals gewoonlijk weer een superfeest! muziek stond GEWELDIG hard,en gelukkig toch wat zon gehad!!jammer dat het weer voorbij is ZEER GESLAAGD!!!
Zoals altijd TOP!! Heb me weer goed vermaakt daar en het weer viel gelukkig ook mee
Echt ge-ni-aal Dikke thumbs up voor Q-Dance en iedereen die dit mogelijk heeft gemaakt! Kippenvelmomenten zat gehad, met name bij "Hijo de la Luna" bij de afsluiting. Geweldig!
om te beginnen ontzettend geluk gehad met het weer.. hadden 10 x zoveel buien kunnen hebben! opstelling was erg matig.. duurde zeker een kwartier om van de main naar de blue te komen.. wederom veel gezellige mensen en de muziek !! super vermaakt weer !
Wederom weer een ge-wel-dig-e editie... echt te vet
DEFQON 1 FESTIVAL !!!!!!!! wat een feest was t weer beetje jammer van 5 uur duurende terug reis met die graf takke kut belge bus !!!hoeveel ken een menselijk lichaam eigenlijk verdragen ?????
Q-dance heeft het weer waargemaakt Wat was dit een HEERLIJK feest!!! Echt genieten gewoon T meest in de Grey gestaan, zwaar genieten En het einde op de Mainstage
SUPERRRRR FEEST, was echt super gezeliggg DEFQON ! Mijn 3e keer Defqon en ook deze keer weer superrr tof !! Werd super gedraaid en alleen het weer zat een beetje tegen, maar heb me ondanks dat SUPERR VERMAAKT ! OP NAAR VOLGEND JAAR..
Was weer helemaal TOP zeg... Leuke groep... Beetje jammer van die paar buien maar de gezelligheid maakte alles goed. Moet wel eerlijk zeggen dat ik dit de minste vond van de 5...! Denk dat het speciale er een beetje af is maar het blijft een geweldig feest.
matig, zwaar slechte muziek behalve de zilveren tent, moest egt zwaar van het padje af geraken om het beetje leuk te hebben daar. Laatste commercieel groot feest voor mij
Green area was vett.. Speedy J, Eric Sneo, Gayle San en Arkus P .. Zo zie je maar.. regen of geen regen.. gewoon je poncho aantrekken en blijven knallen!!
was weer goed te doen.. begonnen in zilver..daartussen een beetje gedwaald hier en daar en geeindigd bij de techno vond de opbouw van het feest beter dan vorig jaar.. alleen schraal dat ze bij de cigaretten niet voldoende wisselgeld hadden..veel mensen hebben volgens mij meer moesten betalen voor cigaretten.. maargoed volgend jaar misschien weer aanwezig, nu eerst naar Ground Zero
Ja sjeun !, Wel veels te groot, met veel sensatiezoekers.. Hardstyle en Early Rave was master.. Alleen die tering-klote-tyfus-trugreis. Omgerekend 9uur gedaan over 100 km ofzo
Heb me goed vermaakt tijd is voorbij gevlogen.
Oh wat hebik me toch weer heerlijk vermaakt! Muziek, mensen, sfeer zelfs de regen ik vond het geweldig!
Lekker feestje, maar de minste defqon tot nu toe...
Vond het wel iets minder dan vorig jaar, maar voor de rest echt een superdag gehad. Het weer was lekker, er werd lekker gedraaid en de sfeer was goed . Wel fucking irritant dat je daar niet normaal kan bellen
Het was zeker geslaagt! Geweldig weer.. The Dutch Master!! wat een set en hoe hij de sfeer in de zaal zo omhoog krijgt ! WOW! toen ik iedereen kwijt was ben ik naar A-lusion wezen kijken: Wat een set!! dikke shit ouwe! Zany, Technoboy lekker! op het laatste in de Main de prophet nog lekker kunnen hakken! super afgesloten daar! !! en natuurlijk niet te vergeten DV8! HELD!
Heb me goed vermaakt. Was erg gezellig en goede sfeer. Geluid was eigenlijk overal niet echt goed, veeeeels te zacht. De Industrial was wel het toppunt van slecht geluid! Maar Bryan Fury draaide echt meesterlijk. Arkus P was zeeer bruut bezig. Laatste half uurtje nog ff lekker geragd . Alleen wat een drama om van het parkeer terein af te komen zeg. Zeker een uur staan wachten voor we eruit waren.
Gruwlijk! Mijn 4e keer DefQon en nog steeds geweldig! Volgend jaar cker wel weer! (maar dan met eigen auto, klote bus, een uur moeten wachten voor we eindelijk weer naar Friesland konden!!
Haalde het totaal niet bij vorig jaar, vooral door het weer denk ik. Het uurtje Q-Ic en Manu Kenton was echt de Defqon-feeling. Zonnetje, open air en helemaal losgaan. Helaas was dat het enige uurtje.. Geluid @ Main KUT, want als je niet in het voorste kwart van de main stond, blies het geluid geowon met de wind mee..
leuk feestje, alleen aankleding was minimaal deze keer... Ik kan me die arena nog herinneren, dat was tenminste een main stage... Dit jaar was de main maar saai aangekleed. Main moet ergens in het midden staan waar je om heen kunt, met tribunes erbij enzo
geweldig ..............Zany / Ruthless / The Darkraver / Chicago Zone / DJ Promo .........Geweldig setjes ...........vettte shit .........op naar de volgende (
Eindelijk eerste keer Defqon voor mij!! wat een super feest! dat beetje regen kon de pret niet bederven. Early (Grey) area wat een muziek weer en de Black hardcore area was ook goed met steenhard geluid volgend jaar hopelijk weer!!
Dik feest! Jammer dat ik Brennan Heart niet volledig gezien heb door de regen en iedereen ineens weg ging daar Maar wat een feest zeg Met 1 woord GEWELDIG
S U P ER!! al vond ik de opstelling iets minder Verder lekkere afsluiterttt op MAIN. Main was MINE
Kan het niet omschrijven. Ben als almeerder trots op dit festival! GEWELDIG Ieder uur werd het vetter en ondanks de regen gewoon in regenpak doorgaan op main Zatox, Activator, The Prophet & Zany Een hele dikke pluim naar Q. Mijn beste festival ooit echt om kippenvel van te krijgen!!
TELEFOON VERLOREN!! SONY ERICSSON W880i... kleine kans om m terug te krijgen.... silver stage was leuk
echt een super feest, wat heb ik me goed vermaakt daaro. op het festival terrein alles goed geregeld. alleen de bus reis terug wat een grove ellende was dat
ik heb weer genoten !! wat een feest weer..jammer van het weer maar daar kan de organisatie ook nix aan doen !! jammer dat het geluid klote was bij Noize Suppressor
ECHT LETTERLIJK EN FIGUURLIJK DE TENT AFGEBROKEN BIJ TECHNOBOY!! Jezus, ik schrok er zelf van hoe erg ik daar los ben gegaan.. ASOCIAAL. Voor de rest was DJ Rob & Bass D en King Matthew waren super! lekkere ouwe plaatjes.. en de talenten konden er ook wat van.. 't weer was nog best goed te overigens! Geluid stond overal goed, goed gedraaid.. goed eten dus heb me prima vermaakt..
Leuk dat het terrein zo groot is, maar de tenten daardoor ook zo ver uit elkaar! (Ik was een beetje Jan de wandel, tussen main en Black!)
Pffff, ben net thuis en helemaal vertiefd, maar wat was het vet!! Black en Grey en die paar minuten in Silver waren ook vet
Wat een mega feestje!! Echt super vermaakt!!!
Super feestje Echt super goed vermaakt daar Sfeer was best goed..en aankleding van de main was echt super mooi Vorig jaar was het wel iets beter geregeld met naar buiten lopen...dat was echt een ramp..
GEWELDIG feest! Zatox, Zany, Technoboy & The Prophet Jammer dat de dag zo snel om was alleen en dat je niet in 2 tenten tegelijk kon staan. Kijk nu al uit naar volgend jaar!!
Ik heb dit feest maar weer een geweldig gegeven Dit mede omdat er geen hoge waardering gegeven kan worden. Dit was toch wel de beste defqon ooit. (voor mij dan) Top Feest!!!!!
weer een bruut feest! Mannen vd dag; Noize supressor tering wat een harde set en wat een hard geluid, niet normaal!!!! Diep respect voor de Dutch Master wat hing daar een gezellige sfeer en lekker gedraaid Verder Zany lekker gedraaid, jammer dat het zo fucking druk was. Mooi dagje geweest Defqon bedankt voor deze mooie dag
SNEOOOOO!! \o/ \o/ Held! Speedy J in de regen en gewoon doorgaan! poncho! \o/ Surgeon en Gayle San! en ff lekker knallen op Arkus P tot half 12! . alleen kut vd treinen terug..
Was weer supervet Weer zat gelukkig heel erg mee, sfeer was goed, en er werd lekker gedraaid Helaas was de terugreis een drama (3,5 uur + 8 euro pp extra over gedaan om met het OV op station Hoorn Kersenboogerd te komen ) maar kon tijdens de terugweg iig terugkijken op een heel vet festival
De trilogie is compleet voor mij, en deze editie was er 1 om van de watertanden, daar had ik die buien niet eens voor nodig!!! Dit was echt een topfeest wat alles in zich had wat een topfeest moet hebben He-le-maal los!
hadk maar n tijdmachine dan kon ik het nog 1000000000 x overdoen
helaas vorig jaar is niet overtroffen!! er was dit jaar in mijn ogen nits speciaals gedaan wat toch wel mag voor een festival wat in anderhalf uur uitverkoopt. en ook de main was niet speciaal vorm van 2004 en de materualen van 2006 was 2007 gelukkig werd er lekker gedraaid en zat de sfeer er wel redelijk in
mensen doe niet zo zielig sommige met hun kut commentaar het feest was super super super vet ! mainstage was knallen ! volgend jaar weer! nu op na Qbase!
wow wat een sfsluiting dat was niet meer normaal egt niet gewoon om konstan kippevel van te krijgen !! zeker die numers als hijo de la luna en nothing els matthers enhet vuurwerk was jelemaal top waarom niet zo heel de nacgt danb mag een kaartje wel 500 euro kosten egt helemaal gewelig dat lkaatste uur !! the first rebirth was te gruwelijk op de main egt q-dance goed gewerkt helemaal te gek gewoon!!!!
Het blijft echt een lekker feest, de techno was uber goed geluid lekkere setjes en de silver was ook relaxt in het begin met AP en N-Vitral alleen het geluid was drama.. Maar volgend jaar ben ik weer bij!!
Had er veel meer van verwacht, von ut nou nie bepaald denderend...Geluid in de Black was om te smullen....de early ook Verder..... TSja...ooohja dat gezeik met die kktrein, jezus wat was dat kut geregeld zeg!!!!
was een super feestje alleen die klote terug reis half hilversum gehad omda we verkeerd gereden waren wel een mooi landschap haha en over arnhem terug nie echt echt ver om leek wel uren te duren maar verder was het super
Zilver: Hele dag naar verwachting, ubervet dus, op Akira & Hellfish na, erg jammer... Grijs: begin wel relaxed (èchte oldstyle), Zwart: E-noid, Promo, Devillien: kwaliteit heur!
Ja, was VET! Jammer van de afsluiting op Red. Hele dag Hardstyle. En dan afsluiten met Hardcore. Laat hem dan afsluiten in Black. Laat mij het volgend jaar maar doen! Super weekend gehad!
Wat een GRU-WE-LIJK feest! Voor mij absoluut de beste Defqon ooit! Geweldige tent om in te draaien, volle bak, super publiek en heerlijk geluid. Iedereen super bedankt voor de komst en support!
Gekkehuis!!! Maar toch niet zo vet als voorgaande jaren. Iets te massaal en geluid in Silver was niet heel best En dat was echt zonde van de line up was heerlijk! Wel super gezellig gehad met iedereen
voor de eerste maal,was gewoon perfect was echt een feest het open podium was zeer goe te doen SHOWTEK leuk setje!!!!!!! en ja voor de rest ja hardcore en industrial,oldskool da was af!!!!!!! en ja vooral weeral leuke mensen ontmoet
Maaaaaaasterlijke editie van defqon. Hardcore en Early rave tent waren echt super. M'n oren zitten nog steeds dicht van het geluid daar. Distortion en mc Raw waren de mannen, gewoon tot 23:40 doorgegaan hoppa
akira en helfish beste afsluiter en voor de rest ook best vermaakt
Was echt weer is ouderwets knallen...Heb me zeer goed vermaakt ALLE DJ´S SUPER gedraaid
Oeiiiiiii, dit was weer supervet!!! Zowat even goed als 2 jaar terug Helemaal te gek!!!! Dana, na gister nog steeds Queen of HArdstyle En Acti ging weer lekker hard Verder alles goed, ook voorzieningen!!!!! 2 Q-Dance
Was wel aardig, maar verre van geweldig. Geluid in de meeste area's wel nice. Aankleding zoals altijd wel goed/leuk verzorgd. Matige line-up / timetable... grootste gedeelte in Silver gestaan. Leuke combinatie, Manu en Producer. Kon je van Hellfish en Akira niet zeggen Ook paar keer bij Green (Techno) gestaan, was ook wel goed te doen. Maar weer de vraag of ik volgend jaar weer ga, kijken wat de line-up dan is.
Wat vond ik er van? Zwaar! Dat sowieso! Maar wel mooi Gezelschap: Super! Muziek: Boven verwachting goed, maar nog steeds niet super (beste: Melanie di Tria & Twisted). Weer: Dikke prima Sfeer: ver te zoeken. Volgend jaar: DefQon.1 in Enschede
Lekker gebeukt Zatox was weer heerlijk en Technoboy was ook weer de beste afsluiter.. Super
't was ok, maar 't Def-qon een STUK beter...wat heb ik een medelijden met de mensen die 150 E'tjes hebben moeten aftikken om erbij te zijn. Het publiek wordt ook elk jaar minder. Al moet ik wel zeggen dat het qua voorzieningen super geregeld was! wc's genoeg en KOFFIE dit jaar!!! Ook hulde aan het geluid! Jammer dat de A2 afgesloten was op de terug weg!!! Wat een KUT EIND om zeg!
niks op aan te merken was gewoon een top feest op naar de volgende
Afgelopen zaterdag begon om 18.00 uur de kaartverkoop voor Defqon.1 festival 2007. Binnen no time waren alle beschikbare kaarten verkocht via TicketOnline.
Vanaf het moment dat het was uitverkocht zijn er honderden mailtjes binnengekomen van teleurgestelde mensen die graag naar Defqon.1 hadden gewild...... 1136
Dat op 16 juni het heftigste festival van Nederland plaatsvindt was al bekend. Maar welke artiesten, dit jaar meer dan 100, je kunt meemaken op deze editie van Defqon.1 heeft Q-dance nu bekend gemaakt. 420
Op zaterdag 16 juni organiseert Q-dance op het Almeerderstrand de vijfde editie van Defqon.1.
Dit jaar presenteert het grootste festival voor de liefhebber van de hardere dance wederom tien area's, die allemaal een eigen muzikale richting vertegenwoordigen. 477
Vorige week heeft Q-dance een paar belangrijke data bekend gemaakt. Voor de Partyflockers die het ontgaan is hebben wij hier alvast de belangrijkste festivaldata van 2007 162
Leeftijdverdeling
Gemiddelde leeftijd: 21.6, leeftijd mediaan: 21.6 percentages onder de 1 en ouderen (60+) worden niet meegenomen in deze bepaling