jaja gwn weg masterlijk DEFQON ANGERFIST was natuurlijk weer super ging bijna van me stokje af zo hard liet ie gast me stampuh mannuh whaha maja mensen bedankt voor alles dankzij jullie was t niet mogelijk geweest
Jammer van de regen maar hebben niet mogen klagen..Was opzich verder wel een goed feessie....
Was weer SUPER!! DEFQON
Echt ge-ni-aal Dikke thumbs up voor Q-Dance en iedereen die dit mogelijk heeft gemaakt! Kippenvelmomenten zat gehad, met name bij "Hijo de la Luna" bij de afsluiting. Geweldig!
Mooi feest. Weer kon beter, maar dat mocht de pret niet drukken! Blue en Black waren super. Mooi geluid in Blue. Dutch heroes (Purple) was ook sterk. Heb me overal wel vermaakt.
Het was weer een geslaagd feestje vorig jaar beter maar dat kwam door het weer we hadden niet te klagen,was goed te doen. Enuuh idd onze undercover zwembandjes komen terug in de mode enuh NEMO vond ook super,zat veilig om me arm nou tot volgend jaar was super
om te beginnen ontzettend geluk gehad met het weer.. hadden 10 x zoveel buien kunnen hebben! opstelling was erg matig.. duurde zeker een kwartier om van de main naar de blue te komen.. wederom veel gezellige mensen en de muziek !! super vermaakt weer !
heb me egt super vermaakt Volgend jaar weer !!!
GE-WEL-DIG!!! Dit was mijn eerste keer Defqon, maar ben er volgend jaar toch echt wel weer bij!! Ben trouwens benieuwd of we een nieuwe rage hebben ontwikkeld, Zwembandjes om
Echt het feestje van het jaar voor mij!!! Super sfeer en fantastische locatie!! Volgend jaar zeker weten weer aanwezig!! En met het weer hadden we gelukkig ook geen klagen
Was geweldig,alleen vorig jaar was t toch iets beter!!! De indeling vond ik ook een beetje vaag dit jaar!! maar was weer een toppertje gister!!
Q-dance heeft het weer waargemaakt Wat was dit een HEERLIJK feest!!! Echt genieten gewoon T meest in de Grey gestaan, zwaar genieten En het einde op de Mainstage
SUPERRRRR FEEST, was echt super gezeliggg DEFQON ! Mijn 3e keer Defqon en ook deze keer weer superrr tof !! Werd super gedraaid en alleen het weer zat een beetje tegen, maar heb me ondanks dat SUPERR VERMAAKT ! OP NAAR VOLGEND JAAR..
hey wie heet hoe dat nr van ik geloof showtek heet? Het was iets met Dutch.... sorry dat ik niet meer tekst weet. Maar hij klonk echt supervet!! Enne natuurlijk was het een topfeest!! Volgend jaar voor de 4e keer hoop ik
erg relaxed dol feest! afsluiting was SUPER!!! volgend jaar weer vd partij
Was weer helemaal TOP zeg... Leuke groep... Beetje jammer van die paar buien maar de gezelligheid maakte alles goed. Moet wel eerlijk zeggen dat ik dit de minste vond van de 5...! Denk dat het speciale er een beetje af is maar het blijft een geweldig feest.
Geniaal!! Volgend jaar weer! Alleen jammer dat je er bijna geen bereik had met je telefoon; daardoor zeker een aantal mensen misgelopen Maar verder GE-WEL-DIG!!
Wat een feest! Het weer zat mee..goede aankleding, alles tot in de puntjes verzorgt.. Francois, Q-ic & Manu Kenton, Leep & Jones en Arkus P. Supergezellig gehad En weer een topfeestje met mijn schatje
Het was echt superrrrrrr!! t weer viel me onwijs mee, die paar druppies.. Werd prima gedraaid; Evil Activities Nice people (ontmoet) en héérlijke caparinja (psst..vizieuze circeltjes )
vond het echt weer 1 van de betere feestjes dit jaar.. Iedereen maar zeiken over het weer.. heb dr weinig van gemerkt verder fijn dat het niet zo gruwelijk heet was, had je tenminste ook geen last van dat stuifzand.. wel een tering eind lopen naar de auto.. verder de sfeer was super top.. leuke mensen, goede sfeer en super muziek..
Vond het wel iets minder dan vorig jaar, maar voor de rest echt een superdag gehad. Het weer was lekker, er werd lekker gedraaid en de sfeer was goed . Wel fucking irritant dat je daar niet normaal kan bellen
Het was zeker geslaagt! Geweldig weer.. The Dutch Master!! wat een set en hoe hij de sfeer in de zaal zo omhoog krijgt ! WOW! toen ik iedereen kwijt was ben ik naar A-lusion wezen kijken: Wat een set!! dikke shit ouwe! Zany, Technoboy lekker! op het laatste in de Main de prophet nog lekker kunnen hakken! super afgesloten daar! !! en natuurlijk niet te vergeten DV8! HELD!
ahhhh wat een feest weer, werd super gedraaid (activator, dutch master, showtek) sfeer was top vond de regen ook absoluut niet sfeer verpestend, sterker nog, de main ging helemaal loos
en alweer een prima feest,vond zelfs prima dat het iets minder warm was dan vorig jaar toppers: zatox,bass d king matthew,wierdo en het einde van de main was ook wel ff genieten,ook al was het een mix van alle standaard early harcore klappertjes met vuurwerk erbij en de geweldige sfeer was het goed te doen
Defqon is en blijft een geweldige feestje ... ook als het deze keer een paar maal geregenet had!!! Evil Activities, E-Noid, Angerfist, DaY-Mar, Zany, The Kotzaak Klan, Darkraver, Arkus P. & The Prophet ... toppje!!!
IK HEB EEN SLEUTELBOS GEVONDEN IN DE BLUE. PM ME VOOR MEER INFO!
leuk feestje, alleen aankleding was minimaal deze keer... Ik kan me die arena nog herinneren, dat was tenminste een main stage... Dit jaar was de main maar saai aangekleed. Main moet ergens in het midden staan waar je om heen kunt, met tribunes erbij enzo
Wat een FEEST!....Het weer zat gelukkig mee....geluid was super.... voor alle dj's! Lekkere afsluiter van The Prophet met een mooie lasershow en prachtig vuurwerk! Super! Q-Dance
TERING! en nog eens TERING!! Zo vettt!! Alles was super en vooral de set van 2.5 uur van "the" TECHNOBOY I him!! Showtek Dana Tatanka en Zany waren ook GRUWLIJK.. Hele dag staan knallen
Moest er wel even inkomen in het begin. Showtek was echt te gruwelijk!! En als afsluiter de Prophet, met vuurwerk! Wat een heerlijke set was dat!! Gezellig met de hele hoofddorp clan!!
Jump zaal wat een geluid en wat een setjes.. Ruthless Hell Yhaa
Echt 'n TOP feessie!!! Heb me goed vermaakt! Black en Grey!!!
ondanks het regen af en toe was het weer een geslaagd feest
het was echt helemaal geweldig!!! super vermaakt.. Brennan Heart draaide verrukelijk in de regen super vet! Afsluiter was geweldig.. volgend jaar weer!
Waar zal ik beginnen. Het weer viel mee, als er een buitje was poncho aan lachen man. 's middags was het geluid bij de main dramatisch. Dat kwam zkers te weten door de stand van de wind, want bij luna, tatanka alpha2 en prophet stond het knetterhard en goed. Volgend jaar zeker weer van de partij!
Logistiek liet Q-dance het afweten Als je dan een dijk gebruikt om te parkeren. Regel dan pendelbussen Verder was het een goed feest. Heb genoten van de sets van Dana en Arkus P, maar vooral van Eric Sneo, wat een held
GE-WEL-DIG! In Blue was het wederom SUPER goed vertoeven, echt heel gezellig. Ook nog is de verrasing van de dag; Technoboy die een uur langer doordraait, echt alles uit mijn lijf gebeuQt! Verder alleen Dutch Master, D-Block & S-te-Fan & A-lusion gezien, ook nog is super!! Vooral Dutch Master, ERG gezellig daar in die tent, KILLER BEAT!!
JEZUS wat was dit geweldig!! ook heel vet dat ze nog een uur langer door gingen...kwam door t ongeluk met de treinen...maar denk in vervolg na als je een boom ergens neer zet?? er is hier maar 1 woor voor!! GEWELDIG wat een dag!
Zoo genoten hea!!!! net thuis... wel lange busreis maar het was het cker waard!!!! Het weer viel gelukkig ook mee.. maar 2 buitjes zoals ik me nu kan herrinderen.. maar gewoon lekker door stampen!!! Brennan Heart draaide echt vet goed!!! Echt klote dat het nu alweer voorbij is!! Volgend jaar ben ik cker weer van de partij!!!!!!!! 1 woord.. GEWELDIG!!!
Was mijn eerste DefQon en heb me zeker vermaakt! Blue was ongetwijfeld het best, nonstop los gegaan daaro Het weer viel daarnaast opzich wel mee..het had slechter gekunt, heb nog lekker in het zonnetje gezeten. De schranz aan het einde bij Green was de perfecte afsluiter Volgend jaar weer
Beetje onverwachts maar toch wezen knallen wat een uber vet feestje was het zeg. VIPER Prophet wat een heerlijk afsluiter, maar de black was helemaal top nog lekker tot half 1 staan knallen z'n te lauw feest geweest me iedereen. iedereen thnx voor de super dag!!!
GEWELDIG feest! Zatox, Zany, Technoboy & The Prophet Jammer dat de dag zo snel om was alleen en dat je niet in 2 tenten tegelijk kon staan. Kijk nu al uit naar volgend jaar!!
Was weer supervet Weer zat gelukkig heel erg mee, sfeer was goed, en er werd lekker gedraaid Helaas was de terugreis een drama (3,5 uur + 8 euro pp extra over gedaan om met het OV op station Hoorn Kersenboogerd te komen ) maar kon tijdens de terugweg iig terugkijken op een heel vet festival
Trilok & chiren, Max Enforcer, Activator,Tatanka en de Alpha twins.. de rest viel me wat tegen en ben nog steeds voor technoboy als afsluiter op de main
Is er weer eentje voor in de boeken Heerlijk staan knallen, ben volgens mij ook in bijna elke tent geweest
Iets beter dan vorig jaar, werden op het laatst een paar lekkere nummertjes bij de main gedraaid....Maar denk dat ik volgend jaar maar een keer oversla ...Op naar ground zero!!
Slecht geluid, Geen sfeer, Veel te rustig, vet eind lopen naar de auto maar verder lekker feestje
Zeer goed feest vorig jaar was beter maar heb het super naar me zin gehad Helden van de dag : Showtek, Zany en Technoboy Daniela..was tof om je weer gezien te hebben wel zere beentjes nu van het stampen
Beste editie! Aankleding was super, muziek was top. Leuke sfeer, leuke mensen. Heb me kostelijk vermaakt in white, grey en black! Dennis, Stanton en Rob draaiden weer super. Geweldig!!!!
oeehhh, wat een dikke shit weer! helemaal te gek. laatste uurtje op de main gestaan, alles eens van de andere kant bekeken echt een zwaar vet feest. beetje druk geweest met wat dingen, alles dus iets anders ervaren als normaal.. maar dat mog de pret niet drukken
Geweldig feest, mooie locatie, goed geluid, goeie dj's behalve het toeristische publiek op mainstage vond ik erg tegenvallen! Toen het begon te miezeren, stonden alleen de echt er nog!
Ooh man wat een geweldig feest! Dov, Marcel&Frank, Died&Steef; bedankt Ben, nice seeing you again m8! Joyce thx voor de gezelligheid Zie u gauw.. Damn wat een FEEST!
Vond de andere jaren wel wat beter, maar heb me heel goed vermaakt. Petje af voor de wc-dames. Beetje jammer dat de bus vanwege een ongeluk pas om kwart over een vertrok....
Super geweldig heilig feest alleen 1 groot minpuntje! Het geluid bij de Silverstage was zooooo kut! Ik heb gewoon alle dj's die ik daar wou zien niet bezocht puur omdat het geluid niet aan te horen was! Jammer
In principe het perfecte feest! Publiek viel me eerst wel tegen, sfeer ook,, en het weer natuurlijk Jammer dat er te weinig kluizen waren en dat veel wc's al snel over liepen, verder alles top geregeld!
Ieder uur, iedere minuut, iedere seconde zo ontzettend genoten! WAT een feest, WAT een sfeer, WAT een onvergetelijke afsluiting bij Technoboy, wat een onvergetelijke dag. Ik heb gewoon zitten janken vannacht toen ik me realiseerde dat het afgelopen was. Ga al heel wat jaartjes mee maar gisteren was gewoon mn beste festival ever. Onevenaarbaar. Q-dance, artiesten en jullie allemaal BEDANKT!
Wat vond ik er van? Zwaar! Dat sowieso! Maar wel mooi Gezelschap: Super! Muziek: Boven verwachting goed, maar nog steeds niet super (beste: Melanie di Tria & Twisted). Weer: Dikke prima Sfeer: ver te zoeken. Volgend jaar: DefQon.1 in Enschede
Het was weer fijn hoor! Blij dat het weer meezat Ron; hopen dat je enkel snel weer beter wordt!!Hoef ik je ook niet meer zo mee te slepen IK HEB GENOTEN
Dit was de Bom! volgend jaar weer!! enige minpunt dat je zo ver moest lopen van grey naar black. Het was gewoon super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Afgelopen zaterdag begon om 18.00 uur de kaartverkoop voor Defqon.1 festival 2007. Binnen no time waren alle beschikbare kaarten verkocht via TicketOnline.
Vanaf het moment dat het was uitverkocht zijn er honderden mailtjes binnengekomen van teleurgestelde mensen die graag naar Defqon.1 hadden gewild...... 1136
Dat op 16 juni het heftigste festival van Nederland plaatsvindt was al bekend. Maar welke artiesten, dit jaar meer dan 100, je kunt meemaken op deze editie van Defqon.1 heeft Q-dance nu bekend gemaakt. 420
Op zaterdag 16 juni organiseert Q-dance op het Almeerderstrand de vijfde editie van Defqon.1.
Dit jaar presenteert het grootste festival voor de liefhebber van de hardere dance wederom tien area's, die allemaal een eigen muzikale richting vertegenwoordigen. 477
Vorige week heeft Q-dance een paar belangrijke data bekend gemaakt. Voor de Partyflockers die het ontgaan is hebben wij hier alvast de belangrijkste festivaldata van 2007 162
Leeftijdverdeling
Gemiddelde leeftijd: 21.6, leeftijd mediaan: 21.6 percentages onder de 1 en ouderen (60+) worden niet meegenomen in deze bepaling