Een heerlijke dag: alles was aanwezig om er een leuke dag van te maken: onze vrienden, goede dj's, lekker eten en niet vergeten de zon! Volgend jaar weer naar ML.
was echt een gruwelijk feest en echt blij dat het zulk lekker weer was echt mazzel gehad!!
King of H2-- Viruz H2-area was verreweg de vetste tent Fantastisch om die batteles te zien... publiek ging er veeel meer in op, dan bij 'n normaal setje tussen 2 Dj's
Vond t in het begin niej mijn ding bij Q-dance maar later kon t niej meer stuk
Super lekker feest! Blackhole was top en de zitzakken geweldig om in te chillen. Vuurwerk en lasers op de main om 22.00 uur waren werkelijk schitterend. Volgend jaar weer!!!
Helemaal top!! alleen snap ik iest niet geloof 60.000bezoekers en maar 7.000 kluisjes?? dat kan volgend jaar dus beter!! Heerlijk die hardcore op het einde!!! super feest geweest!!
Het was een bijzonder leuke dag. vanaf hoofddorp met de motortaxi. daarna 1 groot feest van toffe, uitgedoste, opvallende, zwoele fijne mensen bedankt voor alles. ik heb genoten
twas eg een superfeest! Q-dance stage was eg top! volgend jaar weer!
supertop uitermate vermaakt gezellige zweer echt top
geweldige locatie en goed aangekleed! petje af voor ID&T! verder vond ik de sfeer minder geef mij maar dance valley!! vond daar het publiek veel leuker!
de mensen waar ik mee was hebben zich rot geirriteerd omdat ik constant rond aant stuiteren was, maar ik heb een superfeest gehad! vanaf nu tot aan mn dood ieder jaar aanwezig!! .. owjah, exPornStar......damn damn damn !!
Heb me opperbest vermaakt op dit feessie. Vooral bij Q-dance Blij dat het niet is gaan regenen!!
De line-up en de aankleding van de podia waren niet super spectaculair, maar verder goed georganiseerd en een topdagje gehad Al moet ik wel zeggen dat het geluid van het Q-dance podium ECHT beroerd was: de bass was absoluut niet te voelen en horen
Tsja wat zal ik er van zeggen, tis dat ik kaarten gewonnen had anders was ik niet geweest, enigste wat me eigenlijk kon boeien was Q-Dance Stage, btw voelde me wel een van de jongste mensen op mysteryland veel 30+ers gezien daar. Volgend jaar zie ik wel weer
aangezien hier bijna alleen maar q-dance publiek reactie geeft hier een bericht van iemand die was bij blackhoke, everybody, subliminal sessions, cocoon en de main. OVERAL HELEMAAL FANTASTISCH, VOORAL JORIS VOORN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Superrrrfeessie Alleen jammer van de sms-verkeer. Kon de groep niet vinden die ik wilde opzoeken. Anyway goed feessie van Q-dance!!!! The prophet: Drop it!
Geweldig feest, de dag van mijn leven vooral in het reuzenrad toen ik ten huwelijk ben gevraagd en alle vrienden beneden stonden te kijken, thanx jullie zijn allemaal toppers
Expornstar...geweldig te doen. Maar mijn dj the Prophet wat een held...geweldig
Supervet! Steve Angello was de man!! Sowieso subliminal was te gek! ook everybody was super met stef vrolijk & desyn masiello!! cocoon was wel hele vette muziek maar daar was t weer een mat sfeertje (zal sven niet gewend zijn..) maar goed heerlijke house, club, electro & progressive gehoord!!
Was erg gezellig!Hing een lekker sfeertje bij Cocoon.Alleen jammer van het 1,5 uur wachten op het parkeerterrein en het slechte mobiele ontvangst op het terrein.
was erg gezellig met naat en dries en met martin en ramon heb erg veel gelachen.wat me erg op viel dat het hele terrein uit ze bol wasen dj chuckie was zeker de bom heerlijk gedraaid.verder geen buitenfeestje voor mij.
SUPERRRRRR !! Wel helaas anderhalf uur eerder weg moeten gaan (grr @ werk ) Maar TOP ! Yoji / Randy het was ff rennen maar lekker ! Dana ! Top set ! En nog een stukje classic met Pascal
STEVE ANGELLO WAS ZEKER THE MAN!! Bombing set !!! en van HELDEN sucked!... neem een cursus mixen. Als je je eigen nr`s nog niet strak kan mixen.. zucht!
Supervet !!! Petje af voor Q-dance.. en prophet was helemaal te wreed op t laatst... ohja als iemand nog een paar benen gevonden heeft pb me dan even want die heb ik eraf gehakt
Was een leuk feestje.. alleen niet veel bijzonders.. wel dikke line-up.. Maar het parkeren en de ingangen mochten ze wel wat beter regelen. Maar voor de rest leuk feestje
Hij was weer heerlijk Coby...vette muziek,,,leuke babes....en lekker weertje....wn Super sfeertje.... wat wil je nog meer!!!!!next year i'll be there !!!
ben alleen in de COCOON geweest want de rest kon me niet boeien! lorber,vath en vitalic vond ik erg fijn..was blij dat ik gratis was anders had ik het zonde van mijn 55euro gevonden
Mjah, was op zich wel een lekkertje.. Alleen wast veel te druk en veel te groot, lijkt verdomme de efteling wel en waar is de hardcore tent gebleven?!!!!!
Zwaar uit mij dak gegaan bij de Cocoon de hele dag mensen die erbij waren, bedankt
heb veel dingen moeten missen, maar ook veel leuke dingen gezien was gezellig, veel bekenden tegengekomen, en paul oakenfold had echt een meesterset the Prophet op t eind was ook wel ff lekker
Heerlijk feestje sfeer was goed.Dano was the man of the night for me.man hei ik ging helemaal door t lint.woman of the evening meissie van de massage. gemaseerd tot de 7dehemel dammm that was good!!.feest van de zomer voor mij.
Nondeknetter!!! 55 euro is veel geld, maar wat was dit een superlekker geweldig feesje! Heb me heerlijk vermaakt van 12 tot 11...En de laatste paar uren zeker bij Q-dance geweest!!HEERLIJK GEWOON VOORAL DE SET VAN THE PROPHET WAS KNALLEN!!
ik moet zeggen dat dit 1 van de lekkerste feestjes van mij van het jaar was volgend jaar zeker weer!!!! alleen dan iets minder lopen!!!! poh poh poh!!!! partypeople & FRIENDS bedankt voor alles ... C-YA soon!!!
Ik heb me zwaar goed vermaakt, wat een Top Sfeer..!! een feest waar over na gepraat mag worden.. line up was ook zwaar OK..!! Armand van helden, toppie, Bennie benassi ook Super!!
Geweldig feestje!! The Prophet
viruz Je was weer super toppertje!Bass D je dissde die gast vreselijk!k heb genoten!
goed georganiseerd feest, lekker veel aparte dingen te doen, cocoon was relaxt alleen sven vath bakte er echt niks van met zijn hapklare hitjes, wat een voorspelbare set!
TOP feest!!! 3e keer dit jaar en vind het nog steeds super!! DANA,ZANY en PROPHET waren echt vet!!!!! volgend jaar weer. BEDANKT VOOR DIT GRANDIOZE FEEST!
Mijn complimentjes over het vuurwerk!! geweldige show!
Vette party!!!!!!! Eerst lekker gebeukt op Furax ( al kan hij nog steeds niet mixxen), daarna lekker David Guetta, Benny en Sven Vath meegepakt om vanaf Zany weer helemaal kapot te gaan!!! Prophet snapt t goed!
Na wat jaren afwezigheid weer naar mystery had het kaarje van me ex wel kunnen verkopen ze vond het niks aan na een paar uur.Maar kon me prima vermaken zonder haar.en toch nog 1 keer een x genomen bedankt Jef.
ligt m niet aan jou; er was geen bal aan. Armand van Helden kan niet mixen. David Guetta veel te commercieel. Benni Benassi had ik ook veel meer van verwacht. Johan Gielen...hou er toch gewoon es een keer mee op. Geluid was te soft. Omgeving was weinig sprookjesachtigs aan. Alleen het vuurwerk aan het eind was top
Damn damn dit was echt mijn beste festival van dit jaar ! Mooi terrein, goeie line up, goed geluid en Kadeng wat een hoop mooie vrouwen lopen er toch rond in NL
Was leuk feestje! Goeie sfeer maar toch wel wat relletjes..maarja had niet anders verwacht ! muziek was eigenlijk zwaar klote.. alleen VIRUZ Battle van Bass D en DANO waren goed! was wel erg druk..vooral bij Q, maar wel gezellig met lief en de andere vele bekenden!
was leuk zeg lekker weertje, ben gewoon een beetje verbrand! de heuvel bij de q dance was behoorlijk stijl / om in de modder omhoog op te klimmen of er weer vanaf te gaan, mijn glas was steeds weer leeg als ik beneden kwam, haha! ksnapte ook niet waar de dj was gebleven, ik had niet gezien dat de dj booth omhoog ging
Oeefff... wat was Mondello weer lekker, allemachtig!!! en nog 2x me favo nummertje gehoord!!! DJ Rob - Bang, Bang!!! En de Prophet ook lekker knallen!!!Topfeestje, en hele mooie vrouwen gezien moet k zeggen
Leuke dag gehad, Dano en Rodriguez rockten, Beat Club, H2, 4N en Main beste stages...maar wat was het groot zeg. Teveel van het goede allemaal, te uitgebreid en te massaal. En veel boerkespubliek. Doe mij maar het ouwe ML, niet helemaal mijn ding dit.
Op zaterdag 27 augustus presenteert ID&T op het voormalig Floriadeterrein in de Haarlemmermeer weer een nieuwe editie van Mystery Land. Met deze zomer een druk outdoor feestprogramma voor de boeg, geldt Mystery Land als afsluiter en tevens hoogtepunt van het festivalseizoen. ‘Yesterday is history, today is a gift, tomorrow is a mystery’. 254
Op zaterdag 27 augustus presenteert ID&T op het terrein van de Floriade in de Haarlemmermeer een nieuwe editie van Mystery Land. Met een indrukwekkend programma van DJ’s en live-acts op meer dan twintig verschillende podia, verspreid over het fraaie festivalterrein van de Floriade, is Mystery Land 2005 niet alleen de afsluiter, maar ook het hoogtepunt van het zomerfestivalseizoen. Het oudste dancefestival van Nederland is er opnieuw in geslaagd om een uitgebalanceerde line-up samen te stellen - in samenwerking met gespecialiseerde hostingpartners als Cocoon, Subliminal, Black Hole, Q-dance en vele anderen. Van de grote sterren tot de smaakmakers en de vernieuwers, ze zullen allemaal te zien en te horen zijn op Mystery Land 2005. 322
Vrijwel alle 50-duizend bezoekers van Mystery Land waren het er vorig jaar over eens: het oudste dance festival van Nederland was één groot hoogtepunt. We zijn inmiddels acht maanden verder, maar de vuurwerkshow bij Marco V, het optreden van Erick Morillo met drummer Tommy Lee, de afgeladen Q-dance stage en de helikopterlanding van Tiësto liggen nog vers in het geheugen. Om nog maar te zwijgen van de nephuwelijken, de ‘boze’ kabouters, de rijen voor het Love Motel of wat er zich allemaal afspeelde bij Ex-Pornstar. 245
Leeftijdverdeling
Gemiddelde leeftijd: 22.7, leeftijd mediaan: 22.7 percentages onder de 1 en ouderen (60+) worden niet meegenomen in deze bepaling