Ben egt super uit me dak gegaan daarzo!! Volgend jaar weer
woeiiii!! was hélemaal top!! Echt lopen genieten van alles en iedereen
was echt een gruwelijk feest en echt blij dat het zulk lekker weer was echt mazzel gehad!!
King of H2-- Viruz H2-area was verreweg de vetste tent Fantastisch om die batteles te zien... publiek ging er veeel meer in op, dan bij 'n normaal setje tussen 2 Dj's
Vond t in het begin niej mijn ding bij Q-dance maar later kon t niej meer stuk
Super lekker feest! Blackhole was top en de zitzakken geweldig om in te chillen. Vuurwerk en lasers op de main om 22.00 uur waren werkelijk schitterend. Volgend jaar weer!!!
Helemaal top!! alleen snap ik iest niet geloof 60.000bezoekers en maar 7.000 kluisjes?? dat kan volgend jaar dus beter!! Heerlijk die hardcore op het einde!!! super feest geweest!!
Het was een bijzonder leuke dag. vanaf hoofddorp met de motortaxi. daarna 1 groot feest van toffe, uitgedoste, opvallende, zwoele fijne mensen bedankt voor alles. ik heb genoten
twas eg een superfeest! Q-dance stage was eg top! volgend jaar weer!
Geweldig feest! Cocoon rules & Marco V was the bomb!
geweldige locatie en goed aangekleed! petje af voor ID&T! verder vond ik de sfeer minder geef mij maar dance valley!! vond daar het publiek veel leuker!
de mensen waar ik mee was hebben zich rot geirriteerd omdat ik constant rond aant stuiteren was, maar ik heb een superfeest gehad! vanaf nu tot aan mn dood ieder jaar aanwezig!! .. owjah, exPornStar......damn damn damn !!
TOP FEEST!
Helemaal top!! Helemaal uit me dak met me vriendinnen en vriendjes!!!
De line-up en de aankleding van de podia waren niet super spectaculair, maar verder goed georganiseerd en een topdagje gehad Al moet ik wel zeggen dat het geluid van het Q-dance podium ECHT beroerd was: de bass was absoluut niet te voelen en horen
aangezien hier bijna alleen maar q-dance publiek reactie geeft hier een bericht van iemand die was bij blackhoke, everybody, subliminal sessions, cocoon en de main. OVERAL HELEMAAL FANTASTISCH, VOORAL JORIS VOORN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Superrrrfeessie Alleen jammer van de sms-verkeer. Kon de groep niet vinden die ik wilde opzoeken. Anyway goed feessie van Q-dance!!!! The prophet: Drop it!
Geweldig feest, de dag van mijn leven vooral in het reuzenrad toen ik ten huwelijk ben gevraagd en alle vrienden beneden stonden te kijken, thanx jullie zijn allemaal toppers
Heb me prima vermaakt Beetje jammer dat ik The Prophet van n afstand heb gehoord!!
We zijn in Mat!! en Amersfoort de gekstuhhh
euhm tja heb me wel vermaakt, en gelijk maar even de avondvierdaagse in 1dag gelopen, wat een groot terrein zeg. wel gaaf al die diversietijd. heb me uit stekend vermaakt.
HeWas een leuk feesie maar niet bijzonder.b betere Mysterylands meegemaakt maar Viruz en Bass-D waren mijn hoogtepunten van het feest! Toch nog ff Hardcore op Mysteryland! En ID&T, volgende keer wel meer pinautomaten graag!
Topfeessie!!!! heb me echt vermaakt...gelukkig op loopafstand dus zo weer thuis.....was een TOPFEEST, op een TOPLOCATIE, met TOPWEER, en TOPMENSEN ( vooral de vrouwen zagen erg bijzonder smakelijk uit en respect voor de gast in het wit, die op de heuvel in de modder stond te hakken....
Supervet! Steve Angello was de man!! Sowieso subliminal was te gek! ook everybody was super met stef vrolijk & desyn masiello!! cocoon was wel hele vette muziek maar daar was t weer een mat sfeertje (zal sven niet gewend zijn..) maar goed heerlijke house, club, electro & progressive gehoord!!
Wèlléej Duchtig Draan Bej de Q-dance!!! The Prophet Super!!: Yes
was erg gezellig met naat en dries en met martin en ramon heb erg veel gelachen.wat me erg op viel dat het hele terrein uit ze bol wasen dj chuckie was zeker de bom heerlijk gedraaid.verder geen buitenfeestje voor mij.
Was wel heeeel erg druk!! En heeeel erg gezellig! Hoogtepuntje van de dag: de HARDCORE in de H2 tent dat maakte heel veel goed! Schatje was gezellig met jou Voor de anderen een
GVDOMME NOG MAN. echt niet meer normaal. zoals 't hoort draan...en dan ook echt IEDEREEN draan
Prachtig feestje, mooie seizoensafsluiter, Q-dance was top, maar toch net geen HQ ala Dance Valley! Love The Prophet!
Het was voor mij weer duidelijk dat dit het feest van het jaar is, voor mij dan. Enorm genoten van alle 2 de sets van Bates, de topper...2 Magical Journey: Zelf erg genoten van The Glimmers bij Felix...dat was ook super! Ook leuk dat ID&T van alle commentaar toch iets mee heeft genomen, de bonnen voor eten en drinken! Hèhè, ze hebben het door!
Supervet !!! Petje af voor Q-dance.. en prophet was helemaal te wreed op t laatst... ohja als iemand nog een paar benen gevonden heeft pb me dan even want die heb ik eraf gehakt
Was een leuk feestje.. alleen niet veel bijzonders.. wel dikke line-up.. Maar het parkeren en de ingangen mochten ze wel wat beter regelen. Maar voor de rest leuk feestje
Hij was weer heerlijk Coby...vette muziek,,,leuke babes....en lekker weertje....wn Super sfeertje.... wat wil je nog meer!!!!!next year i'll be there !!!
was zeker wel vet:Denne viruz, jij draaide ook lekker hoor
Mijn eerste feestje en zeker niet de laatste, whoehoeee!
ben alleen in de COCOON geweest want de rest kon me niet boeien! lorber,vath en vitalic vond ik erg fijn..was blij dat ik gratis was anders had ik het zonde van mijn 55euro gevonden
Zijn er zo veel bekenden, kom je ze maar zelden tegen. Terwijl je er in je eentje rond loopt Maarja, heb me toch wel weer goed vermaakt. Benjamin Bates, Randy en Marco waren weer TOP!
heb veel dingen moeten missen, maar ook veel leuke dingen gezien was gezellig, veel bekenden tegengekomen, en paul oakenfold had echt een meesterset the Prophet op t eind was ook wel ff lekker
Heerlijk feestje sfeer was goed.Dano was the man of the night for me.man hei ik ging helemaal door t lint.woman of the evening meissie van de massage. gemaseerd tot de 7dehemel dammm that was good!!.feest van de zomer voor mij.
Nondeknetter!!! 55 euro is veel geld, maar wat was dit een superlekker geweldig feesje! Heb me heerlijk vermaakt van 12 tot 11...En de laatste paar uren zeker bij Q-dance geweest!!HEERLIJK GEWOON VOORAL DE SET VAN THE PROPHET WAS KNALLEN!!
Bas & Ram, jeetje wat een lekkere set was dat zeg. Jammer dat ik de rest van de middag niemand kon vinden . Na een paar uur gewoon maar gaan stampen bij de Q en ook niet meer weggegaan. Ging vanaf Zany echt heleeeeeeeeemaal los, helemaal top ondanks het gezoek de hele tijd !!!!
Was leuk...
Mooi weertje ee?! CocoonKicksAsS!
Heb me zeker goed vermaakt, vooral bij Q-dance.. top dagje!!
Ik heb me zwaar goed vermaakt, wat een Top Sfeer..!! een feest waar over na gepraat mag worden.. line up was ook zwaar OK..!! Armand van helden, toppie, Bennie benassi ook Super!!
Geweldig feestje!! The Prophet
viruz Je was weer super toppertje!Bass D je dissde die gast vreselijk!k heb genoten!
was een leuk feestje. Was er wat laat maar het was top!
HELEMAAL MEGA GEWELDIG!!!
Vond de Minibar toch wel het allerleukste
SUPERFEEST....de tijd ging véél te snel
Was egt un top feest....vooral the alpha twins & the Prophet wel klote dat je voor een pinautomaat heen en weer word gestuurd en na 5 uur lang hoord dat ze stuk zijn...
jammer dat ik zo weinig heb gezien, volgend jaar weer ! was verder super!!
goed georganiseerd feest, lekker veel aparte dingen te doen, cocoon was relaxt alleen sven vath bakte er echt niks van met zijn hapklare hitjes, wat een voorspelbare set!
vond het wel oke .. niet echt super.. en baal nog steeds dat een een of andere armoeidzaaier mijn camera heeft gejat...
Mijn complimentjes over het vuurwerk!! geweldige show!
Vette party!!!!!!! Eerst lekker gebeukt op Furax ( al kan hij nog steeds niet mixxen), daarna lekker David Guetta, Benny en Sven Vath meegepakt om vanaf Zany weer helemaal kapot te gaan!!! Prophet snapt t goed!
whaaaaaaa!!! fantastisch!!
the prophet!!!!!!!! heeft maar weer eens laten zien waarom hij mijn held is!!gvddddddd wat een set bounce:
the prophet was een hele goeie afsluiter bij q dance
Na wat jaren afwezigheid weer naar mystery had het kaarje van me ex wel kunnen verkopen ze vond het niks aan na een paar uur.Maar kon me prima vermaken zonder haar.en toch nog 1 keer een x genomen bedankt Jef.
Was leuk feestje! Goeie sfeer maar toch wel wat relletjes..maarja had niet anders verwacht ! muziek was eigenlijk zwaar klote.. alleen VIRUZ Battle van Bass D en DANO waren goed! was wel erg druk..vooral bij Q, maar wel gezellig met lief en de andere vele bekenden!
was leuk zeg lekker weertje, ben gewoon een beetje verbrand! de heuvel bij de q dance was behoorlijk stijl / om in de modder omhoog op te klimmen of er weer vanaf te gaan, mijn glas was steeds weer leeg als ik beneden kwam, haha! ksnapte ook niet waar de dj was gebleven, ik had niet gezien dat de dj booth omhoog ging
Oeefff... wat was Mondello weer lekker, allemachtig!!! en nog 2x me favo nummertje gehoord!!! DJ Rob - Bang, Bang!!! En de Prophet ook lekker knallen!!!Topfeestje, en hele mooie vrouwen gezien moet k zeggen
Leuke dag gehad, Dano en Rodriguez rockten, Beat Club, H2, 4N en Main beste stages...maar wat was het groot zeg. Teveel van het goede allemaal, te uitgebreid en te massaal. En veel boerkespubliek. Doe mij maar het ouwe ML, niet helemaal mijn ding dit.
Op zaterdag 27 augustus presenteert ID&T op het voormalig Floriadeterrein in de Haarlemmermeer weer een nieuwe editie van Mystery Land. Met deze zomer een druk outdoor feestprogramma voor de boeg, geldt Mystery Land als afsluiter en tevens hoogtepunt van het festivalseizoen. ‘Yesterday is history, today is a gift, tomorrow is a mystery’. 254
Op zaterdag 27 augustus presenteert ID&T op het terrein van de Floriade in de Haarlemmermeer een nieuwe editie van Mystery Land. Met een indrukwekkend programma van DJ’s en live-acts op meer dan twintig verschillende podia, verspreid over het fraaie festivalterrein van de Floriade, is Mystery Land 2005 niet alleen de afsluiter, maar ook het hoogtepunt van het zomerfestivalseizoen. Het oudste dancefestival van Nederland is er opnieuw in geslaagd om een uitgebalanceerde line-up samen te stellen - in samenwerking met gespecialiseerde hostingpartners als Cocoon, Subliminal, Black Hole, Q-dance en vele anderen. Van de grote sterren tot de smaakmakers en de vernieuwers, ze zullen allemaal te zien en te horen zijn op Mystery Land 2005. 322
Vrijwel alle 50-duizend bezoekers van Mystery Land waren het er vorig jaar over eens: het oudste dance festival van Nederland was één groot hoogtepunt. We zijn inmiddels acht maanden verder, maar de vuurwerkshow bij Marco V, het optreden van Erick Morillo met drummer Tommy Lee, de afgeladen Q-dance stage en de helikopterlanding van Tiësto liggen nog vers in het geheugen. Om nog maar te zwijgen van de nephuwelijken, de ‘boze’ kabouters, de rijen voor het Love Motel of wat er zich allemaal afspeelde bij Ex-Pornstar. 245
Leeftijdverdeling
Gemiddelde leeftijd: 22.7, leeftijd mediaan: 22.7 percentages onder de 1 en ouderen (60+) worden niet meegenomen in deze bepaling