T was echt een super te gek feest!! Bijna alles gezien maar gek genoeg bleef ik steeds bij Q dance hange Dana!!
Een heerlijke dag: alles was aanwezig om er een leuke dag van te maken: onze vrienden, goede dj's, lekker eten en niet vergeten de zon! Volgend jaar weer naar ML.
was echt een gruwelijk feest en echt blij dat het zulk lekker weer was echt mazzel gehad!!
King of H2-- Viruz H2-area was verreweg de vetste tent Fantastisch om die batteles te zien... publiek ging er veeel meer in op, dan bij 'n normaal setje tussen 2 Dj's
Vond t in het begin niej mijn ding bij Q-dance maar later kon t niej meer stuk
Super lekker feest! Blackhole was top en de zitzakken geweldig om in te chillen. Vuurwerk en lasers op de main om 22.00 uur waren werkelijk schitterend. Volgend jaar weer!!!
Het was een bijzonder leuke dag. vanaf hoofddorp met de motortaxi. daarna 1 groot feest van toffe, uitgedoste, opvallende, zwoele fijne mensen bedankt voor alles. ik heb genoten
twas eg een superfeest! Q-dance stage was eg top! volgend jaar weer!
Geweldig feest! Cocoon rules & Marco V was the bomb!
supertop uitermate vermaakt gezellige zweer echt top
geweldige locatie en goed aangekleed! petje af voor ID&T! verder vond ik de sfeer minder geef mij maar dance valley!! vond daar het publiek veel leuker!
de mensen waar ik mee was hebben zich rot geirriteerd omdat ik constant rond aant stuiteren was, maar ik heb een superfeest gehad! vanaf nu tot aan mn dood ieder jaar aanwezig!! .. owjah, exPornStar......damn damn damn !!
TOP FEEST!
Helemaal top!! Helemaal uit me dak met me vriendinnen en vriendjes!!!
Heb me opperbest vermaakt op dit feessie. Vooral bij Q-dance Blij dat het niet is gaan regenen!!
De line-up en de aankleding van de podia waren niet super spectaculair, maar verder goed georganiseerd en een topdagje gehad Al moet ik wel zeggen dat het geluid van het Q-dance podium ECHT beroerd was: de bass was absoluut niet te voelen en horen
aangezien hier bijna alleen maar q-dance publiek reactie geeft hier een bericht van iemand die was bij blackhoke, everybody, subliminal sessions, cocoon en de main. OVERAL HELEMAAL FANTASTISCH, VOORAL JORIS VOORN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Superrrrfeessie Alleen jammer van de sms-verkeer. Kon de groep niet vinden die ik wilde opzoeken. Anyway goed feessie van Q-dance!!!! The prophet: Drop it!
Geweldig feest, de dag van mijn leven vooral in het reuzenrad toen ik ten huwelijk ben gevraagd en alle vrienden beneden stonden te kijken, thanx jullie zijn allemaal toppers
lokkers waren op om 2 uur. dus moest me jad buiten verstoppen. portemonnee kwijtgeraakt. maar ondanks dat.. een top feest!!
We zijn in Mat!! en Amersfoort de gekstuhhh
euhm tja heb me wel vermaakt, en gelijk maar even de avondvierdaagse in 1dag gelopen, wat een groot terrein zeg. wel gaaf al die diversietijd. heb me uit stekend vermaakt.
Zeer gezellige sferen overal en meiden jullie waren fantastisch en lekker. Ik hoop dat het volgend jaar nog leuker wordt. Het muziekaanbod was geweldig.
Supervet! Steve Angello was de man!! Sowieso subliminal was te gek! ook everybody was super met stef vrolijk & desyn masiello!! cocoon was wel hele vette muziek maar daar was t weer een mat sfeertje (zal sven niet gewend zijn..) maar goed heerlijke house, club, electro & progressive gehoord!!
Was wel heeeel erg druk!! En heeeel erg gezellig! Hoogtepuntje van de dag: de HARDCORE in de H2 tent dat maakte heel veel goed! Schatje was gezellig met jou Voor de anderen een
Het was voor mij weer duidelijk dat dit het feest van het jaar is, voor mij dan. Enorm genoten van alle 2 de sets van Bates, de topper...2 Magical Journey: Zelf erg genoten van The Glimmers bij Felix...dat was ook super! Ook leuk dat ID&T van alle commentaar toch iets mee heeft genomen, de bonnen voor eten en drinken! Hèhè, ze hebben het door!
ben alleen in de COCOON geweest want de rest kon me niet boeien! lorber,vath en vitalic vond ik erg fijn..was blij dat ik gratis was anders had ik het zonde van mijn 55euro gevonden
Mjah, was op zich wel een lekkertje.. Alleen wast veel te druk en veel te groot, lijkt verdomme de efteling wel en waar is de hardcore tent gebleven?!!!!!
Zwaar uit mij dak gegaan bij de Cocoon de hele dag mensen die erbij waren, bedankt
ik moet zeggen dat dit 1 van de lekkerste feestjes van mij van het jaar was volgend jaar zeker weer!!!! alleen dan iets minder lopen!!!! poh poh poh!!!! partypeople & FRIENDS bedankt voor alles ... C-YA soon!!!
Ik heb me zwaar goed vermaakt, wat een Top Sfeer..!! een feest waar over na gepraat mag worden.. line up was ook zwaar OK..!! Armand van helden, toppie, Bennie benassi ook Super!!
Geweldig feestje!! The Prophet
en leuk dat het was vooral de cocoon tent en heb me super vermaakt in de felixthehousecat stage!! Joost van Bellen!! wat een man!! volgend jaar weer!!
Leuk een keer meegemaakt te hebben! Cocoon heel vetjes, locatie mooi maar toch niet HET festival gevoel voor mij.
Was egt un top feest....vooral the alpha twins & the Prophet wel klote dat je voor een pinautomaat heen en weer word gestuurd en na 5 uur lang hoord dat ze stuk zijn...
jammer dat ik zo weinig heb gezien, volgend jaar weer ! was verder super!!
goed georganiseerd feest, lekker veel aparte dingen te doen, cocoon was relaxt alleen sven vath bakte er echt niks van met zijn hapklare hitjes, wat een voorspelbare set!
geweldig feest, en heerlijk setje van mondello heb genoten
Leuk feest, alleen jammer dat in de Cocoon tent erg rustig gedraaid werd. Sven Vath was zwaar matig, eerste deel van zijn set was prima maar daarna draaide hij alleen maar van die slome rommel.
Wat een topfeest was dit!!!! Heb echt super genoten. Gewoon geen goed woord voor om het te omschrijven
Lekker naar het zin gehad, prima locatie, goede aankleding, line-up voor ieder wat wils, maar persoonlijk vond ik dat het kersje op de taart er nét niet was.
TOP feest!!! 3e keer dit jaar en vind het nog steeds super!! DANA,ZANY en PROPHET waren echt vet!!!!! volgend jaar weer. BEDANKT VOOR DIT GRANDIOZE FEEST!
Mijn complimentjes over het vuurwerk!! geweldige show!
Vette party!!!!!!! Eerst lekker gebeukt op Furax ( al kan hij nog steeds niet mixxen), daarna lekker David Guetta, Benny en Sven Vath meegepakt om vanaf Zany weer helemaal kapot te gaan!!! Prophet snapt t goed!
Na wat jaren afwezigheid weer naar mystery had het kaarje van me ex wel kunnen verkopen ze vond het niks aan na een paar uur.Maar kon me prima vermaken zonder haar.en toch nog 1 keer een x genomen bedankt Jef.
johh beste festival van het jaar felix de housecat en david guetta en merello echt weer top alles mooi aangekleed geen file en de gezelligste mensen ever HELEMAAL FANTASTISCH (alleen mijn beste vriendinnetje gemist
ligt m niet aan jou; er was geen bal aan. Armand van Helden kan niet mixen. David Guetta veel te commercieel. Benni Benassi had ik ook veel meer van verwacht. Johan Gielen...hou er toch gewoon es een keer mee op. Geluid was te soft. Omgeving was weinig sprookjesachtigs aan. Alleen het vuurwerk aan het eind was top
Damn damn dit was echt mijn beste festival van dit jaar ! Mooi terrein, goeie line up, goed geluid en Kadeng wat een hoop mooie vrouwen lopen er toch rond in NL
Wat was dit weer een MEGA GOED FEEST!!! Gelukkik is het droog gebleven... Heb het zeker goed naar me zin gehad, voor herhaling vatbaar zullen we maar zeggen...
Was leuk feestje! Goeie sfeer maar toch wel wat relletjes..maarja had niet anders verwacht ! muziek was eigenlijk zwaar klote.. alleen VIRUZ Battle van Bass D en DANO waren goed! was wel erg druk..vooral bij Q, maar wel gezellig met lief en de andere vele bekenden!
Bruut feessie!!! Bijna hele dag bij Q-Dance, en Aalsmeer was uitteraard weer rijk vertegenwoordigt!!! maar hoe kan het ook anders! Aalsmeer de gekste!!!
Oeefff... wat was Mondello weer lekker, allemachtig!!! en nog 2x me favo nummertje gehoord!!! DJ Rob - Bang, Bang!!! En de Prophet ook lekker knallen!!!Topfeestje, en hele mooie vrouwen gezien moet k zeggen
Leuke dag gehad, Dano en Rodriguez rockten, Beat Club, H2, 4N en Main beste stages...maar wat was het groot zeg. Teveel van het goede allemaal, te uitgebreid en te massaal. En veel boerkespubliek. Doe mij maar het ouwe ML, niet helemaal mijn ding dit.
Op zaterdag 27 augustus presenteert ID&T op het voormalig Floriadeterrein in de Haarlemmermeer weer een nieuwe editie van Mystery Land. Met deze zomer een druk outdoor feestprogramma voor de boeg, geldt Mystery Land als afsluiter en tevens hoogtepunt van het festivalseizoen. ‘Yesterday is history, today is a gift, tomorrow is a mystery’. 254
Op zaterdag 27 augustus presenteert ID&T op het terrein van de Floriade in de Haarlemmermeer een nieuwe editie van Mystery Land. Met een indrukwekkend programma van DJ’s en live-acts op meer dan twintig verschillende podia, verspreid over het fraaie festivalterrein van de Floriade, is Mystery Land 2005 niet alleen de afsluiter, maar ook het hoogtepunt van het zomerfestivalseizoen. Het oudste dancefestival van Nederland is er opnieuw in geslaagd om een uitgebalanceerde line-up samen te stellen - in samenwerking met gespecialiseerde hostingpartners als Cocoon, Subliminal, Black Hole, Q-dance en vele anderen. Van de grote sterren tot de smaakmakers en de vernieuwers, ze zullen allemaal te zien en te horen zijn op Mystery Land 2005. 322
Vrijwel alle 50-duizend bezoekers van Mystery Land waren het er vorig jaar over eens: het oudste dance festival van Nederland was één groot hoogtepunt. We zijn inmiddels acht maanden verder, maar de vuurwerkshow bij Marco V, het optreden van Erick Morillo met drummer Tommy Lee, de afgeladen Q-dance stage en de helikopterlanding van Tiësto liggen nog vers in het geheugen. Om nog maar te zwijgen van de nephuwelijken, de ‘boze’ kabouters, de rijen voor het Love Motel of wat er zich allemaal afspeelde bij Ex-Pornstar. 245
Leeftijdverdeling
Gemiddelde leeftijd: 22.7, leeftijd mediaan: 22.7 percentages onder de 1 en ouderen (60+) worden niet meegenomen in deze bepaling