Partyflock
 
here

Decibel

· Outdoor Festival 2005Siteb2s.nl foto's foto's
album,723 · geweldig · ical
Decibel
georganiseerd door Site Site

Lingebos (buiten) op de kaart
Vuren
Nederland🇳🇱
hardcore × 28, hardstyle × 26, oldschool × 16, techno × 16, jump × 14, classics × 12, hard trance × 9, early hardcore × 4

Tickets & prijzen Decibel

Voorverkoop:€ 42,50
VIP:€ 65,-
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Meetings
Er waren 3 meetings, om 16:00 met 48 bezoekers, om 18:00 met 23 bezoekers en om 13:00 met 13 bezoekers.
Winactie (gesloten)
Verslagen
Door anoniem (813), anoniem (859), n0uky (630), Batau (2609), DJ Hyperactivo (1632), Distorded Freak (1211), anoniem (1782), Hark. (903), (¯`·._.·-->Sjurtjuh<--·._.·´¯) (632), Mel B) (1112), Sammieee :woop: (1104), anoniem (665), MarijN (874), Djazper (518), Defqon.1 (1042), Budi (495), bowiemaster (706), Gleuf (645), Bram1985 (578), HUUUUUUUU (1026), Mental Maarten (745), anoniem (781), FunkyShit (612), anoniem (580), Men-Oh (1377).

Stemresultaat: geweldig

geweldig349768%
zeer goed4389%
goed104220%
ok6
voldoende1403%
onvoldoende4
slecht8
zeer slecht0
waardeloos9

1060 waarderingen tonen

500 willekeurige waarderingen

!__!YOJI!__!
Was egt Super ! :yes: Mainstage :respect: Seismic­ Live :respect: Zany :respect:
Super feest!!!!!!!!!! meer hoef ik niet te zeggen
echt een sfeer was er niet, was wel gezellig maar niet super.. waren behoorlijk dood voordat we eraan kwamen, en er werd behoorlijk kut gedraait..
Ik vond het helemaal toppie....je komt er gewoon zoveel mensen tegen waarmee je een leuke sfeer kan maken !!!Gewoon geweldig was het!!!!Alleen de volgende keer weer 'snachts da's toch weer wat vetter!En dan komt er nog bij dat ze niet altijd dezelfde platen moeten gebruiken!Ik heb 4 of 5 keer dezelfde platenmix gehoord!!Werd er een btje ziek van op het laatst!Maar verder toppie
Jammer dat die tenten helemaal dicht waren op een enkele deuropening na, veels te benauwd om daarin te bewegen! De sfeer was ook matig, maar de muziek maakte dat wel aardig goed! Een 7 gemiddeld...
Early rave en hardcore waren geweldig, ma volgende keer neem ik toch weer gewoon een hardcorefeest 's nachts, is meer iets voor mij :jaja:
Super Vet en Rlx feest !!
WHAAAAA Was Zeker wel vet!!! Outblast, Lune :respect::respect::respect:
(K)lovely Linde(K)
relaxed feeske!!!niet te groot en mooi weer!!
(L) Bladewoman (L)
Was weer reuze gezellig!! We hebben onze trowdag daar gevierd! Was echt Super gezellig! Ludie je felicitatie bezorgde me kippenvel! :-)
geweldig vermaakt met iedereen daar!! :respect: Outblast :respect: The Viper :respect:
(N.­O.­D.­)Crazy­Bounce
Was zekers goed te doen lekker weer en hard beuken!
(N.O.D.)E*
top feessie!!!! mooi weer gelukig mooie locatie en gezellige mensen :jaja:
* de Kale *
Ik voel de BASS nog in me hoofd :| moeten we weer jaar wachten zeg :(
*­(L)Din­iejjj(­L)*­
ECHT GEWELDIG:D
zeker wel vet :yes: wel erg zere voetjes :/:(
**Blossum**
superrrrrr :bounce: muziek was echt top....
**­Jojanneke**­
Beste feest !!!! :P
TE wauwww :D
*..­HaRdCoReR*­tTeRdaM..*­
Was LoSsSs
*Eppie *
hey was echt geweldig alleen heb er niet zoveel van mee gekregen
*ferdi*
relax
*­fiek*­:banana:
het was een Top lokaties! en wat goed weer! Het was gewoon Weer een heerlijk feest! :D
*Funkii*
superfeest! De Prophet draaide echt super!!
*­hardco­retomm­ie*­
In 2 Woorden: Super Gruwelijk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Volgend jaar cker weer!!!!!!!!!!!
*lady-ice*
helemaal goed!! lekker veel bekende en goed weer...lekker gefeest!!:bounce:
niceee :cheer:
*Miertjuh*
GEWELDIG FEEST !!!!!!!!!! :D :bounce: volgend jaar weer heen :D
*RisS*
Ondanks dat ik later kwam, heb ik me goed vermaakt. :yes: Wel jammer dat je voor de wc's moest betalen. Maar jezuss, wat heb ik veel volk gezien dat alleen maar mooi stond te wezen :S Volgend jaar weer :)
*SeMalou*
ik vond mar vet!!!
*Sharkie*
Ja heb t echt heel erg naar mn zin gehad! :) Early rave was behoorlijk gaaf!! Lekker stampuh! ;) Thnx Maui voor de gezelligheid & Robert, Rob & Cindy (Y); Patrickje ook bedankt he voor alles: dikke knuffel voor jou! :) Ja en de rest van de feestgangers uit Goes en omstreken, leuk jullie weer te zien! :D :kusje2:
Kheb me super vermaakt..!! Vooral in de Early Rave met R.T.C., in de Hardcore Area.. met verschillende DJ'S.. en The Main Stage was ook zeker wel vet met Pavo.. heb ongeveer 11 uur gefeest.. en gestampt..:bounce: :P wel spierpijn nu.. was wel klote dat ut overdag was.. in de nacht is toch beter..
was goed feesie hoor
*wHOoPs*
ouderwets stampwerk:bounce::bounce: supervet feest!jammer dat het niet tot morgenochtend duurt
-- Mitch --
Mijn eerste Outdoor feest, geweldig, dacht je begin van de middag, ff rustig in early rave, draait Rob Gee, gewoon vette terror, da was echt super lekker :bounce::respect:
WaS m'n eerste feest, en was echt super ! ! ! :lijn: Hardcore tent was het wreedste, foto's zijn leuk geworden, en dj's draaiden super :respect: Op naar 't volgende feest ! Q-Base ! :bounce:
-vossie-
cker een van de vetste feestjes van het jaar
was zeker knalluh
Dat was een heeeeeel gezellig :K feestje ;)
...Bonkie
:respect: voor de organisators!!! echt een leuk feestje
Super feest, main stage, SUPER!! goed gedraaid,(Greg C, top, Zany top) Super gezellig sfeertje!! Alleen dat ik 22,50 extra voor een VIP kaartje heb moeten neerleggen, belachelijk!!! Slecht geregeld!! Voor dat geld had ik wel wat meer verwacht en moeten krijgen!!!Maar dat mocht de pret niet drukken!!De spierpijn van het dansen is behoorlijk!!
super feesie
Geweldig
zatheid :D daarna gewoon doorgegaan :bier:
0nly_Ves
pavo was gewoon weer de beste...!!!!
ik heb nog voor locker -medewerker gespeeld, hahaha doorlopen aan de rechterkant je sleutels inleveren
100%Driel*
Supere vet al1 te lang wakker :P
:respect: voor alles.....gewoon een fantastisch feessie :yes:
ALL THUMBS UP! En t weer zat ook nog mee :D B2S TOPPIE!
gewoon in een woord.....super
::: ® :::
Mainstage zag er TE VET uit, maar vond de rest maar matig... En vier keer op een dag het zelfde nummer horen wordt ook vervelend. Qua sfeer was 't ook minder
:banana: Mad Schone :banana:
weer ouderwets van begin tot eind gas staan geven! OPEN AIR was echt supervet alleen pavoviel zwaar tegem!
was wel een gek feessie :D
:bounce: miss fever :bounce:
was dus zeker wel een top feestje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:bounce: willy wonka %)
super sfeer
het was echt een top feest!! het weer was goed alles was top!! alleen jammer dat foutblast weer zo verneukt draaide hij is nu voor mij echt master af!!!
Het was een top feestje!!!!!
:bounc­e:Hard­core_­Babe:b­ounce:
Ben helemaal los gegaan!!!
:devil: Red Dragon :devil:
Super feessie, wanneer gaan we weer??
:PDennis
het was gewoon fucking vet zeker early rave hardcore en mainstage was ook o.k :P:P
:yes: ramona :yes: loves the dj
echt super party :D VOLGEND JAAR WEER :d
;­ Infinity © ;­
Paultje, OPHIDIAN & Panic!! :bounce: :respect: vet feestje :yes:
Was weer een geslaagd feest!! Maar waar blijven die foto's??¿
<<dré>>
Captain Tinrib was weer super!!!
=­ DJ MITCH =­ [Raw DemonZ]
:respect: :respect: :respect: :respect:
>*-MaRiO-*<
was echt gruwelijk feestje
>> **­ Mr.­Nice **­ <<
Captain Tinrib, Marcky, Kvitta en Zany helden van de dag :yes:. Vond geluid best matig en de sfeer was er ook niet echt en dan nog niet te spreken over de ontbrekende decoratie! Ook het bier was op verschillende plekken op rond een uurtje of 9 :| . Heb me wel goed vermaakt met de mensen met wie ik was :yes: Vorig jaar was iig beter :yes:
>> **­ Ms.­ Nice **­ <<
Ik vond het geluid in sommige tenten tegenvallen, de aankleding was matig, maar aangezien de line-up wel super was, het weer meeviel en we met een hele leuke club gegaan zijn is het een super feestje geworden :yes:
>> Ramon <<
mega vet t!!!! cker dit jaar weer van de partij
kon beter
>>M@RKY<<
:respect:EARLY RAVE:respect:
>>Simtec<<
Frank Kvitta wat een heerlijke set weer :respect: , volume was overal goed, heb me echt super vermaakt de hele dag, eindelijk weer eens een lekker weertje bij een buitenfeest :d
?!?!?
jaja op de cola
[ C.­T.­Z ] -StePhaN-
Nexes & endymion :respect:
[ C.­T.­Z ] ReMMieJ (6)(6)
Early Rave :respect:
cool
[FSK] Frunnik :vaag:
Was weer een vage bende op Decibel, goeie sfeer, hard geluid en vage mensen.
technoboy:respect:echt super goed feestje !!!!!
[MOH-Radio] Mercenary
Amok :o Scott Brown :respect: Nooit meer Technoboy, ongeïnspireerde zooi (N) Verder cool feestje
[N]adje
Wat een feest weer!! prophet liet weer zien dat ie 1 van de toppers is :respect: , en toppie weer erbij gehad, super feest :-D
[NL]Terror-Speedc­ore[NL­]
TE GEK FEEST
[OKP] JCVD
Was een beter feessie hoor. :respect: Endymion, Nosferatu,Stunned Guys :respect:
[WBS] Joker.­one
Dit was gewoon een superfeest!! :bier: setjes van de dag..? NOSFERATU & ENDYMION!!! :yes:
[WZDG] Plank
Wat een klote ouders heb ik toch.. :|
het was zeker een goed en hard feest volgend jaar ben ik zeker wel weer aanwezig
mega feestje:D
Super naar mijn zin gehad:P
__lon__
het was een super feest
adje_afca !!
echt te ziek feestje!
:respect: Beestachtig! Lekker raven op de berg met vuurballen
ALIAS PIPA
mensen ik kan er niet meer van maken dan kk bruut gewoon echt vet !!! en daarna zijn we natuurlijk naar the site gegaan vaste prik :P:P:P maar nogmaals perfeckt het had alleen langer moeten duren :P:P:P greetzzz bonta !!!
super feest.. 20.000 mensen op mijn verjaardag
was wel een leuk feesje maar wat een kut sfeer :( btje jammer was dat :) ophidian en moc ware zker t beste van de dag :)
Anthony Abuse
waar blijven de foto's ???? :(:(
ANUBIS666
Kan het volgend jaar misschien van 11.00uur tot 11.00uur zijn. Om 23.00uur stoppen is wel erg vroeg. Verder was alles super!!!! goeie locatie, goeie sfeer en vette dj s.
was echt super vette lokatie
Vet feestje hoor! Beetje jammer van die kut gitaren en drums in de Hardcore tent op t eind!
Was superrrrrrr :bounce:
Axel Foley
Geweldig feest :respect: B2S
B i a n c a
vaag gebeuren, early rave en hardcore tent ware wel super, dat eenrichtings gebeuren sloeg werkelijk nergens op en ze hadden de hardcore tent en de early rave tent wel naast mekaar mogen zetten, had wat eindjes lopen gespaard! Laatste uurtje mainstage was ook wel gezellig :D Maar echt een sfeer was er niet :no:
:respect: helemaal goed...vet vetter vetst :yes:
Helemaal TOP!! Weer gezellie met al me vriendinnen staan :bounce: Volgende week weer op ML!! Behalve Bi dan!! :S
Badboyy
Was helemaal te :bounce: :bounce: B2S Bedankt
was wel oke..
Bart*
Fantastisch feest. Prophet en showtek (y) en een mooie locatie
:respect: JUMPSTAGE :respect:
zeker een relex feest en lingebos echt een vette locatie
basssssssss
leuk feestje zou alleen snachts gehouden moeten worden!vond het vorige jaren tog wel beter!
Batau
CO-CO-CO-CO-CAINE MOTHERFUCKERSSSS!!! :D deepack , beholder en balistic , Yves , prophet en vooral zany!!! HE-LE-MAAL LOS!!! :D
pfff 6 weekjes uit holland geweest. kom je terug metteen zo'n feest. lekker hoorrrrrrrr. 1 woord geweldig
Beccy^­ :bounce: :D
wat un top feest:jaja:ik heb me zeeeerr goed vermaakt8)hardstyle hardcore earlyrave mainstage:respect:Lingebos top lokatie(y)sweer was lekkehh:jaja:knetter!next time i be there:bounce::bounce:
Lekker wazig feest, ik vond die dj Ghost best te pruimen. Daarna Rob Gee, lekker hoor (y) rampestampe in de early. Ik miste echt iets in de Hardcore tent, misschien omdat het te licht was ofzo (liever decibel weer gewoon 's nachts ) vond het geluid daar ook maar matig, maar ben er na 8-en niet meer geweest het schijnt toen wel beter geweest te zijn? Maar toen was ik in de Techno, Kvitta, Wittekind :respect: helemaal los, helemaal leip (y)
:respect: to greg c & technoboy
Bennie076
Vet feesje, helemaal uit me naad gegaan ! zany was KUT, lokatie vet , Vince was weer klappen net als Endymion !! next j aar zeker weer :)
BF
op zich geen slechte opzet, maar: Decibel hoort 'SNACHTS en in ROTTERDAM...! :jaja:
Bigboldy
Gaan!!!! respect to Redhead, the prophet, luna en de jump en early rave tent!!! errug vet feest!!!
Boefje O:)
Echt weer een super feestje.. Lekker weer, gezellige mensen en lekkere muziek.. Alleen had Zany van mij gelijk wel lekker hard mogen knallen :yes:
Bons
Had er geen hoge verwachting van........jezus, wat had ik dat fout, wat een heerlijk beukfestijn!!!!
boomsieboom
(Y) Voor de organistatie, Buzz Fuzz en Ophidian :D WEer was super en de kroketten smaakten goed. Veel bekenden tegengekomen!
Boostenrijk9
In 2 woorden: Geweldig!!:jaja:
bowiemaster
Wereldfeest!! :respect:
Br!tt
Zeer zwaar geamuseerd in de technotent :woop: Muziek (y), Weer (y), Sfeer (Y), Heineken Bier (y)... In één woord: GEWELDIG :D
was een heel leuk feestje, en super dichtbij!!
Brandariss
:respect: KK BEUKERIG :D volgend jaar zker weer :jaja:
ik heb me prima vermaakt, gezellige mensen, goede muziek....(Y):yes:
Bris
Was egt weer vett feest .. Vince was weer vet en de rest ben ik overal maar ffkes geweest maar was allemaal geweldig :respect::bounce:
ziekelijk gaaf! :bounce:
geweldig
Bukkem
Heeerrrlijkk!!! :D
Zeer relaxte party. Werd erg goed gedraaid en heb me echt vermaakt. Geluid was goed en het weer zat mee en ben goed uit men naat gegaan :).
bully 25
geweldig (Y)
butterfly3
Super leuk feest: Goede muziek, gezellige mensen en natuurlijk heerlijk weer. HELEMAAL GOED!!!!!
Buzzy (L) Lynn..­
WHHIIII Heftig feest was helemaal knalle!!!
C h r i s .
:bounce: dit was een super feestie :bounce:
calf
vettttttttttttttttttt
Cassiej
whaaaaaaaaah weer super! Ondanks dat het dit jaar overdag was...
Cessie
Super feestje
CH@P
///\\\///\\\ega feest zeker voor herhaling vatbaar volgend jaar zeker weer :yes::bounce:
Chantalu
De technotent was relax... maar de sfeer vonk kut! organisatie was verder goed!
Boh dat was weer ff vet :bounce:
Chunky­Monkey­*­
O MY G0D! :respect: hoe vet? Eff serieus: Zany, B&B, Marcky, Greg C, Paul, Norman..:D! volgend jaar weer :cheer: :cheer: !!
superfeessie! vooral de main was geweldig :D
Cliffie
FUCK OUTBLAST
Was uitermate Gezellig! helemaal LOS!! allèèn een vage sfeer!
Contessa aka MartiniBaby :mixje:
Was echt geweldig!! wat een locatie :D wat een muziek/geluid en wat een weer :D
Craniax
Zooow vet was dit! The Prophet, Showtek met Dv8, Activator en Zany waren de helden van de dag!:D:D:jaja:, enig min punt was natuurlijk dat de pinautomaten het niet meer deden, maar dat kon de pret niet drukken;)
crimmie
ach te doen hehehehehehe ;bounce:
Lekker feessie (Y) Frank Kvitta :respect: En wie was dat verschrikkelijke mooie meissie bij de sigaretten?? Nog dr nr niet kunnen vragen :(
Da Hardbass
Vet feest...alleen beetje vroeg afgelopen!!
ut was harstikke gezellig hing een goeie sfeer en iedereen was lekker van wereld
Da Tomba !!
leuk leuk :kwijl:
Daantjuh
Leuk feestje, maar heb me nou niet echt kunnen vermaken zonder mn vriendje..:(
ik vond het echt weer een top feesie :D:D
Damiano*
was een mooi feest :jaja: alleen was al verrot voordat k er was :( maarjah
vond het een super feest
was echt super vet feest!!!
ouwe lui op vakantie gratis kaartje gehad helemaal top
Dass'
Early Rave was super !!!!!.... :respect:
echt een vet feestje was echt niet meer normaal was echt gaar
Sven, Franky & Amok! :respect: en ook de ooh zo mooie Lucca zetten een super set neer! Wat een heerlijke dag!
was echt een super vet feesje jammer dat ik soms het gevoel had dat ik op een rodeoclown leek Maar LUNA WAS ECHT VANTASTIES
De Koningin
JAJA ik heb me zeker vermaakt!!!! Ik heb toch lope stampe hahahaha:D !! Early rave en hardcore zaal ware et vetste,, ik hou niet zo van hardstyle maar voor deepack maak ik een uitzondering!! zo wat maakt die er een feesje van zeg! Ook leuke sfeer en iedereen van de kaart, zo hoort het!
De Snelle
de Early Rave zaal stond bekend om zijn harde en s­nelle klanken, om het publiek een aangenaam pak ra­mmel te geven en dat is ook gebeurt , RESPECT..!!
De_La_KoK
super feesje! zeker locht stampen! prachtig dagje gehad
debster1977
Heb me weer prima vermaakt :D:D!!Uber vaag :vaag: feestje. En wat een afsluiter :kwijl:!
Defqon.1
Duidelijk een geslaagd feest! Early Rave :respect: Niet te druk..je hoefde niet lang te wachten bij de bar`s etc (Y) BusReis was ook VET!!!
Demolisher
Echt een super feest , beetje mysteryland gevoel . Volgens jaar zeke weer
Superdikke party. 100% vermaakt, alleen volgende keer de parkeerplaats asfalteren
zwaar los!!!!!! gehaktballen!!!!!
kicke feest
jaja mensen was weer geslaagd feestje
DJ DeFix
Was helemaal los bij Early Rave en Hardcore was weer een toppie feesie :bounce:
DJ HARDBLASTER I'M BACK
wat een feest, benen doen nog steeds pijn van het :bounce: early rave en hardstyle :bounce: Vince, Darkraver vs Paul, RTC, MOC en Panic en Neophyte :respect:
DJ Jaron
Prima vermaakt! lekker op de fiets! Sven Witteknd en Frank Kvitta!!!!!! Dat was er echt super! Hoop dat het volgend jaar weer in lingebos is!!:D
Dj Penoze
Da Pauli je hebt het super gedaan TOP (Y)
DJ Sjek aka E-Jackt
joww ging weer lekker daar...
DJ Skullz
top feessie
lekkurrrr!!
Doelloos
Heb 2 woorden voor jullie: Zwaar Relaxt!!
DON BRIT
gewoon weer een super feestje !!!!!!! TOP :respect:
Dopey MHL
fris n fruitig
dotheSamba
geweldig!
Dr.­ West - Dutch connection
Gewoon Perfect feest, morgen op krukken lopen
Drackuul :[
ZO , IK BEN WEER 3 KILO KWIJT MET AL DAT GEWANDEL . MOOI FEESJE :cheer:
DUBbel Dwars
Zany, Technoboy, The Prophet en Showtek, jullie waren masterzz! Was zeker een vet feestje, maar duurde even voor het echt op gang kwam! Sfeer ontbrak wel een beetje en geluid ook op sommige plaatsen! Maar heb me zeker vermaakt!
Zwaar goed vermaakt, gruwelijk feesie!! Alleen Masters of Ceremony waren echt slecht, :respect: Ophidian :respect:
Goed feest! Rob Gee was voor mij het vetst, Early rave was gruwelijk
Eef Raveteef
echt een goed feest. op een super locatie volgend jaar weer :bounce:
het was kk gruwelijk!!! super vet!!!!
EelQo
Sfeer, bediening, geluid, locatie,dj's, alles super!
Was zeker wel gaaf!! :yes:
Elliszj.
in 1 woord GEWELDIG
Elvira..
Was zekerss een mooi feestje
hier hou ik ecgt me herineringen aan hoe ik met een maatjuh van me ben binen gekomen vergeet ik nooit meer het was egt een wous feesie weer :) :respect:
ENROC
Zany , Dave 202, Massiv & The Rebel, Showtek (+DV8 (­y) ) en The Prophet :bounce:
ERIQ82
Toppertje (Y) Goed feessie...Volgend jaar weer :yes:
EROS
was zeker een goed feest, jammer alleen dat ik een paar uurtjes kwijt ben
Esthertje!
Leuk feest... Teveel Politie!
Super feessie! :yes: Ging veel te snel!
Extreem-Knif
Egt 1 van de erggste feesten die er is..!! :xtc: Vooral Rotterdam Terror Corps, Panic, Paul en Nosferatu temden de geest behoorlijk.. Ergste zaal was Early Rave!! En niet te vergeten er liepen zeer veel mooie dames.... Volgend jaar zker weer..!!!!!
FC RULES
het was weer gezellig alleen jammer van die eenden
FeestBeesd
Echt mega gezellig was het! En maar op een paar minuten loopafstand :D Volgend jaar weer een festival hier hoop ik...
feestbeest24
Wat een heerlijk grasveld hadden ze bij de mainstage!!!! :d
goed feessie maarre..volgend jaar beter parkeruh!!
Greg C op mainstage was egt goed (y)
Super feestje, Vince, Ruthless, Yves en Greg C geweldig
Freekkie
Mega feest!!! super goed gedraaid in de Early rave! :bounce:
Open Air mainstage, jumpstyle en hardstyle waren t vetst :P
Top sfeer, leuke locatie, goeie muziek, goeie dj's...Neej Decibel stijgt met stip naar nummer 1 :respect: :bounce: !!!
Furdock
Wow! echt een topfeest, heb spierpijn aan alle kante. Ophidian was voor mij echt de topper van de dag! :bounce:
wazz wel aardig feesie.. blij dat francois moest draaien, voelde me meteen thuis ;)
GabberMenke B)
een extreem lekker feestje de :respect::respect:
Gabriel/­DJ Brasco
HET WAS EEN TOP FEEST... IK HEB FLINK STAAN SPRINGEN,TOP LOKANTIE, LEUKE MENSEN, GOED WEER.!! ZEER GESLAAGD.. VOLGEND JAAR WEER (-:
Top feest , enne hardtrance tent vol!!! bij Francois....
Gerse Gerrit :devil:
Helemaal Top!! Hardcore Zaal :D Volgende Keer Weer Aanwezig!!
TOPPIE!!mega feest...vooral die duitse slager van Ruthless was cool:respect: en natuurlijk onze ZANY die de dag ff DIK afsloot special thnxx 2 Jowan (K)
gietahh
was kk bruut gek :D
Gizmo1984
heb weer als ouds heerlijk uit mijn dak kunnen gaan vooral op het eind was het niet meer te houwe....
Gloss1986
Geweldig
Superfeest (Y)
Achter de bar in de Hardstyle tent was het toppie!! ;)
Geweldig feest :respect: net zoals de voorgaande edities (Y)
Gus Klabanus
Jump Area en Greg C in de main :respect: maar wat zijn we toch lelijk met z'n allen overdag :|
Geweldig genoten!!! Suuuper feestje!!! (Y) :bounce:
H.v.V
die bass deed miin trommelvlies trillen
H3RTj3
meg@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hakkuh­bar:bo­unce:
echt een vet feest!!! lekker ouderwets staan hakken in de early rave:respect: weer was lekker, kon niet beter...
Heerlijk feessie!! :D en ook super mooi weer gelukkig :D
hardco­rehool­igan85
mooi feesje alleen die kutverkeersregels daarzo.
HARDCO­REROTT­ERDAM
Mooi feest, alleen jammer dat de early rave en de hardcoretent zo ver uit elkaar waren :S Maar voor de rest weer heel goed vermaakt :yes: :respect: voor Hard Creation, Nosferatu en DJ D :yes:
Hardstyle_­Product
zeker een mega feest!!!! weer eens bijna me poten eraf geknalt!!! (Y)
HC Tomy.nl
heb me prima vermaakt daar... :D top feesie
Super :bounce:
was wel leuk, alleen die maffen hadden die hardcoretent en mainstage niet zover uit elkaar moeten zetten. te ver lopen:(
Here's Johny!!­
DIIIKKE SHIZZLE! Ubergaaf feestje :bounce: :respect:, beetje jammer idd dat de pin niet werkte, maar ochja bij de Straight On even wat shirtjes gescoord, en daar wat bijgepind! The Prophet, wow die heeft echt weer punten gescoord, DIKKE set! Showtek live echt super, heeerlijke platen gehoord. Activator ramde er flink op los, in de Hardstyle tent was het echt ubergezellig :zuipen: en goed geluid :D! In de Main was het ook super, Greg C draaide lekker, Seismic live de oude klappertjes, heerlijk!! SUPER feest!
helemaal super geweldig!!party party party:D
housefreakk
deepck was de shit
egt n perfect feestje! :respect: egt geweldig naar mn zin gehad!:D
Lekker feestje.... Paul was tjop (Y) Weer was ook super
inc. Elmooo
Hehe geweldige feest ,Hardcore tent was uber ,goede sfeer en rtc in de early rave weer met z'n naakte wijfjes :P. Top lokatie op loopafstand van me huisje:P
Isaac Latu
Lekker gefeest.. Techno was zeker goed (Y) mocht af en toe wel wat harder qua volume maja. Kvitta en Wittekind klapten er wel op. Voor de rest was het feest niet zo denderend..kutsfeer.!! Maar wel getroffen met het goede weer :)
ItchyTK
Kvitta:respect:Wittekind:respect: WHOEHOE!!;)
Iteq
heerlijk feesie!! vooral showtek acti en zany :)!!... PUTA MADRE, PUTA MADRE, PUTA MADRE... I FUCKED YA MAMA EY!! :respect:
Ivoow
T was een geweldig feest :D
J!
egt een top party weer (Y)....:respect:
W@s weer helem@@l geweldig
JannekeLZ
:cheer: volgend jaar cker weer !!! (K)
japio1
M'neigen weer goed vermaakt daar. Cker de hardcore en early rave tent waren stampen.Prachtig feeske en n goeie sfeer maar toch zou volgende keer gewoon weer snachts moeten.
japperd
wat zeggen de mensen nou over een ontbrekende sfeer? die vond ik juist helemaal geweldig! :D alleen dat drum intro van masters of ceremony...was niet echt wat ik nou wilde als laatste act...:no: voor de rest echt een UBER feest :respect:
In 1 woord echt Super (wazig)
mwah
JolieMelodie
Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Jones
ONVERGETELIJK!!! Zany, Massiv & The Rebel, Pavo....allemaal top !!! (Y)
Erg goed feesje:D! Technoboy & Zany :respect:
jorkie.nl
SCHOEFTIG FEESTJE JA..:vaag: KNETTERRRR DE PETTER!!!
Jup..superbizar! Ondanks dat de techniek het een beetje liet afweten bij MoC waren ze toch erg sterk! Dikke spierpijn en goed verkankerd, maar dat hoort er bij :P Overdag feesten is trouwens zeker wel ok, net als Defqon..mag wat mij betreft wel vaker! Ciao!!
joyce:-)
whaaaaaaaaaaa megasuperkik (y)Yves ouwe rukker ;) you rock :jaja: zekersssss gezellige mensen in de Early Rave (y)
Juli-N
Aardig waus :D Volgende keer zeker wéér :yes:
Juultjee...
geweldig
JéFf®éY
zwaar vet
KalePu­nkGabb­er
jammer dat je zo veel moest lopen daar maar verder was het toppie
Kapitein Zuipschuit
De early-rave was in 1 woord meesterlijk :respect: Dat geluid was echt hard :D jammer dat mn beentjes op het laatst niet meer wilden :( Buzz fuzz had een heerlijk setje!
kayleigh
het was zoooooooooooooooo geweldig gewoon geen andere woorden voor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
blijft nog 1 van de toppers deze!! kk gekkkk in de early en perfecte lokatie met lekker weer!!!
kellebellie (k)
het beste feestb ooit!!!
Kelly!.
Het feest van het jaar was het zowiezo niet.. Weinig bekende maar ja `t was un eind van huis.. Je hebt meerdere muziek stylen duz ook ander soort volk..en wat is al helemaal belachelijk vond is dat eenrichtings gebeuren..en volgende x beetje bij elkaar zoals early hardcore en hardcore..Verder was het Nice :bounce:
Kickin' Hard
Erik, Guido en Janine: was top de hele dag met jullie!! Super naar me zin gehad! Technoboy :respect:
Fantastisch!
was weer een master feest!!!! me benen weer naar de klote!! haha maar dat is een goed teken
Kira
superfeessie
Koekert©
Vet feessie geweest hoor :) had nog best ff door kunnen gaan maar t volgende feessie is nu aan de beurt. En zelfs een super feest gehad terwijl ik denk zo voor het eerst in 3 jaar er nuchter heb rond gelopen :yes:
Dana ga met pensioen! :( Activator en Deepack maakte het weer helemaal goed!! :bounce:
KORTSLUITING
mooi feestje.. gewoon schroeven los en rammelen met die bak
krimtech
alles lijkt tegenwoordig hetzelfde
KW€LL!€
Was een super tof feest. Fantastisch weer en een perfecte sfeer. Early Rave zaal was goed te doen.
La Cosa Nostra
LOS
Lama! :bye:
Paul Elstak! :respect: schitterende set!
Lavardi
keigaaf :D
laY-D.ees
Feesie was egt superrr!! :bounce: Goed naar me zin gehad :yes:
LeAtHeRbOy
super gaaf feestje
:respect: wat een mooi feessie zeg!!!!!
Wat een mega feest lkker klappe
Len-E
early rave was super, Hardstyle zoals gewoonlijk TE druk, Hardtrance is meer iets voor met mn schatje, Main werd later gezellig, conclusie: early rave was de BOM!!!!!
MASTERS OF CEREMONY=heerlijk!
kick zeg!!!
li@­nne in wonderl@­nd
'was super gezellig,goede sfeer,goed geluid,en alleen maar mensen met een goed humeur,maar toch dat overdag feesten blijft vreemd!paul je was weer geweldig in de early,:respect:
LIBOH
Tinrib :respect: KVitta :respect: Techno area was vet; geluid kon alleen wat beter.
bruute shit:P:P en we hadden het weer mee;-)
je zou toe zijn aan een rustige vakantie. je denk een rustieke omgeving gevonden te hebben op een camping in een natuurgebied omgeven met bomen en een ven.... en 20.000 stampende, totaal losgeslagen jongeren met hun pokkeherrie!!! mooi man ;)
Like a Flower
Haha Soon! Beetje te diep in het glaasje gekeken zeker...(aantal type foutjes) maar FRANK KVITTA was zeker VET!! Sven trouwens ook!! :-)
Lil-Blondy
Super Feest!!! Volgend Jaar Ckers Weer!
Lin :devil:
Geweldig feestje.. helemaal los in de techno tent Heerlijk!!! I :lief: techno :woop:
GEWELDIG, echt supervet!!! WIL DE JONGEN MET WIT MET GROENE BLOUSE, SPIJKERBROEK EN DONKER HAAR ZICH FF MELDEN :D
Linkshandig
lekker feestje weer zeg:P binnenmaas lokatie was toch iets leuker maarja dat is ook maar 5 minuten rijden
Lionel
666 e opmerking... Duivels feessie.. Kvitta was gek!! Speedy J, Sven Wittekind en Amok pffff.. zonde van die superline up in de techno.. hierdoor veel gemist van de rest van dit superfeest!!!
Little Jesz
Zeer goed feesje!! Gas gegevuhh vur unne goeie whehehe ;p
little sweety
het was echt een super feest !!
little-god-of-hardstyle
SUPER feestje gehad:respect: Activator goei italiaans gerag!!
wat een topfeest!!!!!! :bounce: helemaal uit me dakkie 8)
LORD ENZO
decibel was te gek ga zo door
Lost in Gravity
Kut organisatie voor de rest was het wel de moeite waard ,met dj d als hoogepunt wat een set !
LUNATI­C4LIFE :xtc: OLDSCHOOL GANGSTER
heb me weer eens prima vermaakt!!! :bounce:
Lv
Ruthless, The Prophet, en Deepack waren toch wel de hoogtepunten, top dag :D
m i Q e
Heb me zeker super vermaakt.......goeie muziek, goeie mensen, goeie sfeer...........met het mooiste van defQon :p ....lekker hoor!!!!
techno vooraan was t beste :D
GEWELDIG!!! PANIC de beste van de dag!!!early rave tent geweldig!alleen maar blije gezichten gezien,iedereen hakken (y)
SUPER feest!:respect:voor de organisatie,EARLY RAVE,JUMP en de HARDCORE STAGE waare de bom alleen had t geluid in de hardcore stage nog ietsje harder moge staan, Top locatie, volgend jaar zkr weer van de partij
had er meer van verwacht. locatie was goed, goeie DJ's gehoord, geluid had beter gemogen, de sfeer was matig, heb me wel goed vermaakt
geweldig
Madstylerz
GOED BEUK FEESIE!! B2S TOP
Manie85
Top feesie, stukken beter dan vorig jaar :)
Marc.P
:D Wat een feest ! :D
MarijNRG
Supervet....:respect: ACTIVATOR :respect: .....verder heb ik me vermaakt op alle dj's die ik gezien heb! :)
Marissie...
Helemaal te kickie waus:D Wat een topper feesie:D
Mark .
SUPER locatie, SUPER geluid bij meeste tenten, volgend jaar weer, :) lekkør sfeertje, gewoon TOP :D
Markiez
echt wel een dikke locatie, leuke mensen en vooral goeie muziek :yes:
:respect: SUPER!!! Mooi terrein, goeie muziek, leuke mensen, veel beveiliging, rlxt grote en ruime tenten, ECHT TOPPIE GEWOON!!! Ik vond het geweldig!!! 1 heel klein nadeeltje vond ik het bassniveau in Jumptent, die was te laag naar mijn zin, maarja, je kunt niet alles hebben he ;)... daarom ben ik naar de Hardstyle-tent geweest, en daar was het :bounce: !!! *Beholder & Balistic* *Activator* *Showtek*.... Puta puta madreeee :bounce:
Super Feest Vooral De Early Rave Stond het geluid super :respect: Main was ook super Vet...!! De rest Stond het geluid echt minder hard..!! Maar Top B2s(y) Volgend jaar Zekerzz Weer :Bounce::Bounce: Ik Wou Shar nog Ff Bedanken voor dr Gezelligheid Thnx (K)
Mayow
Was SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 WOORD: GEWELDIG!! :respect: b2s :respect: Vince & Zany!!!
i had :cheer: :cheer: ;) THX 2 the O.L.D-ies..!!! :kusje2:
Ik vond voor het eerst dat Nosferatu niet goed draaide.... Maar verder een gelaagd feesje...
Mel B)
WAUW , Goeie muziek, supersfeer, perfect weer, prachtige locatie, gezellige mensen, wat wil een mens nog meer :9 :respect:
MiCh@eLcH
lekker feestje!! volgend jaar s,nachts houden
Te geil...
Miexter | XT3 techno
FRANK KVITTA en SVEN WITTEKIND!!!! :respect: :flower: Heerlijk hoor zo'n "privé feestje" in de technotent ;)
Early Rave zaal temde me geest weer tehard :XTC:
Mijn!!!
VETTTT!!!
Mike T-Star
super-maga-vette party
Superfeessie!!!!!!!! Taskuh
echt een super feestje!!! (Y) :bounce:
missy
Was weer een gezellig feessie :D Op dat ongelukje na :(
MissY-Melnie
S0oo.. t was Bruuutt!!! :bounce:
Mista NiceGuy
Dit was echt een te gek feest echt niet normaal !! :jaja: :bounce:
Mooker
mooi stampfeesie,,ging weer mooi loss daaro
Mora-Z
top feest;)
:respect: GEWELDIG!! :respect: Lingebos is zo de beste Party-Locatie van NL!! Good memories! :'(
mr -G
echt super vet feest,volgend jaar zeker weer
MR. GRUMPY
het was weer super vet :yes: ZOU DAT MEISJE MET DIE ROOD GERUITE OVERHEMD ZICH FF WILLEN MELDEN BIJ MIJ :D JE HEB ME OOK GEZIEN OP DOMINATOR :YES: IK BEN DIE GOZER MET DIE 3 PIERCINGS TUSSEN ZIJN OGEN :YES: VOOR EEN FOTO VAN DIT MEISJE CHECK ME PF MAAR FF DAN :YES:
Super feestje!!:respect: Showtek :respect: The prophet:respect:
Mr.­stIP :) [djstiba]
was weer te lossssssssssssssssssssss
was weer rete te vet
1 woord: Grandioos (Y)
Nadinos
ja dat was weer goed te doen!
Was echt super toppie feessie (Y) Moest er alleen wel even aan wennen dat we "helemaal" naar Gorinchem moesten rijden ipv dat Decibel "hier om de hoek" gehouden werd in Westmaas / Rotterdam. Feessie is ckers voor herhaling vatbaar :D :bounce: :D (K)
nebreg
gweldig op naar de volgende!!!!!!!!
nossie nossie maak me gek!!!!!
Neptunes_23
Te relax gewoon, kei hard gestampt
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa­aaa!!! :D:D:D
NiKs010
dit feest was gewoon weer te bizar
noemi
goed
Nopinion
(y)
:respect: EARLY RAVE en HARDCORE zaal waren gruwelijk
Mega volgend jaar weer....Laterssss
[b]Egt geweldig[/b] :bounce: Super Sfeer, Super Lokatie, Super geluid.... ;) Alleen jammer van de pendelbussen op de trugweg... die moeten we nog vinden :P
OnPartyCrew
:bounce: :respect: RUTHLESS :respect: :bounce:
Vond het een topfeest (y) The Prophet, Deepack, PaulElstak, Vince en Zany waren super (y) :respect: mooie dag, lekker weer en Toplokatie, hoop volgend jaar daar weer :yes:
p8
idd die eenden waren echt irritant :D
P@CM@N
vond ut decigezellig.alleen jammer dat ze van die harde house muziek speelde.gelukkig kon ik in de escape 2 house bus lekker tot mezelf komen.:xtc:
Para J [JWT]
Relaxte shit alleen mn poten zijn rot van dat fucking geloop :[
Party BA ~A.­K.­A.­~ Party Addict
Steengoed feesie weer, lingebos is een goede lokatie
Party Marty
Het was een superfeest, godnondeknetter :P...m'n spierpijn bewijst dat :)...heb het grootste gedeelte van de dag in de hardtrance gestaan, maar oei oei oei wat heb ik ik weer lopen stampen...Max Savietto, de man van de avond :respect:...godsamme wat draait die vent lekker :D:D:D
Party Penkel
Fucking gek feest, llkr weer, veel bekende en lekkere wijven
partyb­eestfu­nnie
vet geweldig feest was harstikke gaaf:xtc:
het was geweldig! alleen vond ik Luna dit keer niet so super draaien maar jah smaken verschillen natuurlijk :)
Partymiller
Super!
Partys­tarter :bounce:
SUPERVET!!! Alleen maar in de hardcoretent geweest... Superhard gedraait... en heb nog staan ouwehoere met The Stunned Guys, Ophidian en DJ D.... Btre dag konk nie hebbe :bounce: Heb nog steeds een pieptoon in me eur... :P
Patjevdh
ik was aanwazÛg :xtc: cker een vet feestje!!
Pepermunt
Het was helemaal los op Decibel! Let's Panic!
Vet feest! :bounce:
Pietaa*
's nachts is veeeeel beter... niks kan tippen aan Decibel 2003 :)
geweldig
Pivo :bier:
Ongeloofelijk MEESTERLIJK feest!! :bounce:
Heb gladde zolen..Zegt genoeg:P!
Project Kaos
ophidian was weer goed bezig
Psychiatric Ass
dit feest was geweldig, gezellig en t weer zat ook nog mee. B2S good work. Ophidian weer de held !!!!!
Psycho Rob
Nossy en Endymion :respect: Outblast hadde ze beter eerder op de avond kenne gooiuh, want dat was nix na Endymion :S Verder Top feessie! :bounce:
In 1 woord geweldig :P Alleen die bus terug, kut chauffeur :@ !!!
party van het jaar tot nu toe, Hele dag was top afluiter dj paul :respect: wat een afsluiter
Q - Maniac
was goed te doen :P
QLUBTEMPO
Lekker feestje hoor, SHOWTEK en ACTIVATOR helden van de dag! Volume mocht echt wel wat harder in de hardstyle tent, heb het beter gehoord! Voor de rest wel gezellig! :yes: Alleen...WAAROM KON IK GODVERDOMME NERGENS PINNEN??!!
Heel erg naar mn zin gehad, vette locatie en alles goed geregeld!(y) Alleen jammer dat er zoveel zweppen waren :p
R!etje :D
Wat een super feestje!!De early rave was echt top :respect:
rafael12345
panic rulessssss kort gezegt!!omdat hij snapt hoe je moet draaien in een early rave tent , niet zoals de rest. verdergoed feestje , mainstage pavo top!!lekker benauwd weertje. enne rtc zonder raw is toch net geen rtc.enne leuke techno vriendjes mee , jammer dat we ze te weinig hebben gezien.
Raimundus (UFE)
Goed feest, pluspunten: Goede sfeer, goed geluid. Minpunten: Pendelbus kost € 5,- (zou gratis moeten zijn als je al zoveel entree betaald) en er kon niet gepind worden :S
Rated-R
Zeer goed geluid en goeie locatie. maar wat stonden veel mensen stil:|
:respect: :respect: :respect: DECIBEL :respect: :respect: :respect: :jaja:
Rave' oltion 23
super vet feestje!!
heerlijk dagje, eigenlijk hele dag geschranzt met de hele groep...heerlijk!
Redleg
Was weer gezellig! :bounce:
Rene-O
Te Gaaf
in een woord geweldig...!!!!!!
Richard
Zekers een dik feessie.. Geluid was goed, Scott Brown :respect: Early was zo'ie zo :respect: Jump ook voornamelijk vermaakt :) Al met al een dikke (Y) (Y)
rijnie
was weer te errug voor woorden...helemaal uit me koekebol wuahaha:D:bounce:
ris
was weer een vet feestje! echt helemaal top!
Ritzz
dit feest had ''echt'' alles wat een perfect feest zou moeten hebben....:bounce:
was weer knalle :bounce:iedereen bedankt voor de gezelligheid
hardcore en hardstyle en main waren echt vet :jaja: maar wat stonden beholder en balistic nou te kutten op een gegeven moment?:S jezus zeg....voor de rest!HE-LE-MAAL TOPPIEEEEE(Y)
ROELANDEZ
heelijk feest....
was weer zeer geslaagd!
mn 1ste feessie en gelijk een vet feessie :D was superrrr!! (y)
Rola
Geweldig!! Beste feesie van het jaar!
RoOmieY
GRUWELUK Feesie... Top dag gehad !! _ :respect: 2 Beholder & Balastic (y) _ Alleen jammer dat we er 3 kwartier over hebbe gedaan om onze auto te vinde.. maar dat kon de pret niet bederve het feest was toch al KONING !! :bounce:
rotjong80
dit zijn de feesten!!!!!! :respect: !!
Rotterdam kram
was wel los jaaa
early rave :respect: was echt n mooi feesje :bounce:
s@my
Dit was toch weer 1 van de betere feesten. Heerlijk!!!!!!
saB.
Egt een VET VET VET feesje !
Salvo
gruwelijk feessie!! :respect: technoboy :D En natuurlijk VINCE en Endymion :D Vet naar me zin gehad :bounce:
Sammieee :woop:
http://partyflock.nl/report/6628.html me verslagje!
was helemaal een te gek feest gewoon heb me zwaar vermaakt:bounce:
Wat was het weer een super bruut feest!:D Op naar Hardbass B2S goed bezig!:P
Mooi feestje! Prophet :respect: Zany :respect: Beholder&Balistic :respect: Ook lekker weer :D + Gezelligheid (Y)
Sebees
Decibel!! was VET vet Vet...vanaf greg c buiten gestaan was echt vet Ode aan dj technoboy en zany (vooral toen is born slippy draaide)!!
weinig sfeer en veel jong gabber grut, gelukkig wel goeie muziek
door omstandigheden niet voor de volle 100% los kunnen gaan maar gekeken naar het gehele festival verdient decibel ook dit jaar weer een geweldig.. :d (Y)
Shorty JoJo
man het feest was geweldig heb me goed vermaakt hoor :D
wat een topfeestje:D:D the prophet :respect: early rave :respect: en b2s al helemaal :respect:
Sjeppie
topfeest! petje af voor The Prophet! :D
Sjordy­s:boun­ce:
in een woord geweldig
SkAfFa*­NoDdY*­
helemaal geweldig...zwaar van de plazaaaaaaaa..maar vooral genoten! :D vond het helemaal top toen iedereen de regenjasjes aandeed!!! :D:D:D:D:D:D...
Skunk'd
Dit was echt te ernstig :respect: vooral Ophidian was keihard raggen
Slankie...
het was gewoon helemaal geweldig!!!!!!!!
Snaar P
Vond het feest pas rond 18.00u tof worden.. sfeer was er niet egt. Maar evengoed wel goed vermaakt
sniker
ode aan paul,hij knalde zoals altijd :respect: ... maar early betekend ouwe muziek en niet die nieuwe shit... thanx 2 all ...FIIR/SCF weer volledig aanwazig, next time snacht en gewoon in ROTTERDAM :respect:
Was weer HEERLIJK!:D:D:bounce:
heerlijk feestje weer :bounce:
Soon.
en tOCH JAMMMER DAT IK WEINIG REACTIES ZIE P DE TECHNO... WAT WAS HET WWEEEEEEEEEER VETTJES... FRABK KVITTTTTTTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! WHOEHOE........ EGT WAAR!
Sound Maniac :banana:
was een gaaf feest, Early rave :respect:
Stampg­evaart­juh
knallend
SteFaNNo
Goed
Steph (L)
Bagger feest :( .De hardcore was echt zoooo slecht kwa geluid..jammer van de pin automaten en de sfeer was drie keer niks :S doe mij de nacht maar.. want dit was geld verspilling :(
StiGMaTa.
wet een geweldig feest!!!!!!!!!:respect:
Streng-DengDeng :bounce:
JA VOOR MIJ TOG HET FEEST VAN HET JAAR :jep:
Stuiterbal (L) Marjol­eintje­ee
OOOHHHHHYEAHHH!!!! ZEER VETTTT FEESTJE! ALLES WAS PERFECT!!! :BOUNCE:
Stuite­rBunny :bounce:
vetsupergaafstuiterfeest :bounce:
stuite­rkonij­ntjuh
was echt een super feestje, heb echt gelachen, alleen 2 uur naar de auto zoeken op t laatst was minder kon nog amper lopen!!!!
supernova
Feestje was helemaal top alles was top! Lokatie, weer, geluid drinken en catering, dj's dit was echt een van de beter feesten! B2S Rocks!
het was superrrrr xxx suus
Top feest (Y)
Bangelijk feesje :D
goed feessie hoor prima vermaakt swen wittekind amok frank kvitta echt geweldig
Techno­boy4li­fe
Early Rave was zeer vet:d :respect: Rob Gee, wat ging die kerel fucking hard!!! Seismic, Luna, Technoboy en Zany(y) En het weer was ook nog eens beter dan ik had verwacht:d Op naar Mystery Land:9
Tha Clown
TOP-feestje :D ... Vooral de Early-tent ... Panic = een held :respect: .. WAT een vette set :kwijl: .. Scott Brown ook top-setje .. en weer veel gezellige mensen :D .. Volgend jaar zeker weer :yes: :D
Tha Hardstylist
W000000000000000000000000000000000w
The Coach
Wat een geweldig feest. Dit deed me denken aan de feesten die in '97 en '98 werden gegeven. Heerlijk!!!
the dark spirit
was goed weer toppie dj's see u the next year
THE ENDER
Gruwelijk VET feest!!:yes: Super locatie, muziek & sfeer!:D Early Rave was DA BOMB!!:bounce:;p B2S :respect:
Vette Shit Weer :P:P:P:P:P:P
SUPER!!! vette locatie, geluid was dik voor mekaar en het sfeertje was ook (Y) volgende editie weer in het lingenbos? :bounce: :bounce: :respect:
The Mara
supergoed! goed georganiseerd, wat was het warm smiddags! en wat zal ik morgen spierpijn hebben :s
The Space We Are
JAAAAAAAAAAAA LETS PANIC!
HELEMAAL TE GEKKKK!!!!! :BOUNCE:
thrillseeker
:respect:
een geweldig feestje op een mooie lokatie RTC was een toppertje
Tommy-Lee
Het was echt super .. dit jaar weer!
TonYY
pffieehw wat ging het MOOI!! 23,05 heimwee..Goedzo:D
Total Destruction
Wij hebben ons verschrikkelijk vermaakt:yes:super gezellig,lekker gedraaid,lekker kort gegaan, mooi weer, kortom MASTERLIJK!!!!
Redhead thanx voor de VIP kaarten.......See you soon!!!!
uut Grunn :respect:
Was echt een super leuk feestje met hele leuke gezellige gekke mensen :d:p!!!!!
Van der L.
:respect:KVITTA:respect:WITTEKIND!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!
VanGendicapt
Ophidian en Ruthless toch wel de gekste hoor!!!
egt helmaal super volgend jaar weer:D
vanKne­tteren B)
SUPERFEEST!! DECORATIE EN GELUID WAS OVERAL TOP, ALLEEN WAS MASTERS OF CEREMONY AAN HET BLUNDEREN!!!
VD
geweldig
vd Záánde
nexes en dione :respect:
vdz
kanker vet, vooral de hardcore area!
was een superfeest zelfs nog goed weer bij gehad behalve op het laatst dan maar was weer top!
Viz84
goed feessie wederom, respect to Activator, Showtek en Deepack :D
Vlaco
zwaar goed fiske
VogelzZ
VET!!!!! De Hardcore en Early Rave ware Super! Pfff Zometeen Familiedag :S Bah Bah
VonEcke
:bounce: Helemaal los gegaan :jaja:
Vuurpijl :bounce:
Dit was een SUPER FEEST, vanaf nu elk jaar :D (Y)..lokatie was leuk, sfeer ook..alleen btje ver lopen naar andere tenten.. verder TOP!!!!!!!!
wat moet jij nou weer??
aaaah zeeer rielekserende dag gehad, bijna heel de dag in de hardcore tent geweest maar was super!! (Y):respect: En de sfeer vond ik eigelijk ook top, veel aardige mensen!
WLMNL
waus feestje :D Panic, Deepack, Activator, Seismic Live, Masters Of Ceremony, Rob Gee, Vince :bounce:
Woerden_­WestO:)
Jumpstyle :bounce: masterlijk :respect:
wouterr
Heerlijk feestje!! Early rave was echt super!! :bounce:
Woutie
(Y) Was top feest !! Heb me weer prima vermaakt !! :bounce:
X-Side
Zeer kicke ja, weer veel bekenden gezien!!! :D
xandertje
geweldig
xantrex
goed vermaakt. Erg gezellig
xschatje
SUPER FEESSIE!!!
Zaino
Wat een brute party! the prophet en showtek :respect: scantraxx rules!
Zanzarismo
Tering....SCHRANZ SLIPPY!! :D
Zattej­an:bie­r:
Was een superstrak feesie vooral Masters Of Ceremony was gekkehuis op het eind!! voortaan wel early en present tent wat dichter bij elkaar..
Zero Sanity
Pfff vond het helemaal niet zo boeiend deze editie... werd echt niet zo geweldig gedraaid... heel erg ruk soms... hardcore was helaas slecht geluid :( locatie vind ik ook minder dan de binnenmaas van vorig jaar persoonlijk :) Wel gelukkig dat het weer nog best te doen was :D
zeer goed vooral technoboy
{I-D} Pils-Dordt
:beer:
Was echt een te gek feest! vond het leuker als vorig jaar....volgend jaar zeker weer!
Was weer een gewldig feest!!! Een mooie locatie, goede sfeer en er werd vet gedraaid!! Volgend jaar zeker weer!!! :yes:
|Prod!gy|
Superrr :D :respect: :respect: :respect:
Lekker beuk feessie!! :bounce:
||LOOS||™
owhoer da was weer een lekker feestje, :respect: early rave, hardstyle, hardcore zaal :respect:
~*Sammie*~
Dit was m'n eerste feest en ik heb 't echt naar me zin gehad! :D
Goed!! Alleen die pleejuffies & Boys moeten ze echt gaan verbieden! maak die wc gewoon gratis we betalen al genoeg voor zo'n kaartje!
toch jammer dat ik na 15 min decibel ontzettend ziek werd :(
~Geine1987
jaja ech weer een top feest mensen en het was cker bigger,better, louder als vorig jaar. Ben er volgend jaar zeker weer bij :yes: see u next year!!!!! :bounce:
~ice`~`
goed feest ,heb me uitermate vermaakt :D
~Yous~
Leuk georganiseerd, leuke locatie, mooie aankleding, maar de sfeer ontbrak!!
zwaar goed feest

Line-up Decibel

1Open Air mainstage
za 11:00 - 13:00:  🇧🇪 retro, hardcore
za 13:00 - 14:15:  🇬🇧 house, trance
za 14:15 - 15:00:  🇬🇧
za 15:00 - 16:30:  🇫🇷
za 16:30 - 18:00:  hardcore, hardstyle
za 18:00 - 19:30:  techno, hardstyle
za 19:30 - 20:15: 
za 20:15 - 21:45:  🇮🇹 hardstyle
za 21:45 - 23:00:  hardstyle
  · MC techno, hardcore, hardstyle, hip hop
2Early Rave
za 11:00 - 12:30:  hardcore, retro
za 12:30 - 13:30:  🇺🇸 hardcore
za 13:30 - 14:30:  hardcore
za 14:30 - 16:00:  hardcore
za 16:00 - 17:00:  🇬🇧 hardcore
za 17:00 - 18:30:  hardcore, house, hardstyle
za 18:30 - 19:00:  hardcore
 Distortion, Raw, RTsier
za 19:00 - 21:00:  hardcore, hardstyle
za 21:00 - 22:45:  hardcore
 
3Hardstyle
za 11:00 - 13:00:  hardcore, hardstyle
za 13:00 - 14:30: 
za 14:30 - 15:30:  🇨🇭 hardstyle, trance
za 15:30 - 17:00:  hardstyle
  hardstyle
za 17:00 - 18:30:  hardcore, hardstyle
za 18:30 - 19:00:  house, trance
za 19:00 - 20:15:  hardcore, house, hardstyle
za 20:15 - 21:30:  🇮🇹 hardstyle
za 21:30 - 22:30:  hardstyle
 Mars-L
  · MC hardcore, hardstyle
4Techno
za 11:00 - 12:30: 
za 12:30 - 13:30:  techno, trance, psy
za 13:30 - 15:00:  🇨🇿 techno
za 15:00 - 16:30:  🇧🇪 techno
za 16:30 - 18:00:  techno
za 18:00 - 19:30:  🇩🇪 techno
za 19:30 - 21:00:  🇩🇪 techno, hardcore, hard techno
za 21:00 - 22:30:  🇩🇪 techno
  · MC drum & bass, hardcore, hip hop, metal
5Jumpstyle
za 11:00 - 12:30:  🇧🇪 hardstyle
za 12:30 - 14:00:  🇧🇪 hardstyle
  🇧🇪 hardstyle
za 14:00 - 15:30:  hardcore, house
za 15:30 - 16:30:  🇧🇪
 Da Rick, Da Boy Tommy
za 16:30 - 18:00:  hardstyle, hard techno
 Bad Boyz
za 18:00 - 19:00:  🇫🇷 techno
za 19:00 - 20:30:  hardstyle
za 20:30 - 21:00:  · live 🇧🇪
 Furax, V-beatz
za 21:00 - 22:15:  🇧🇪 hardcore, trance, house, hardstyle
  · MC hardstyle
6Hardcore
za 11:00 - 12:30:  hardcore
 Neophyte, Panic
za 12:30 - 13:30:  hardcore
za 13:30 - 14:30:  🇮🇹 hardcore
za 14:30 - 15:30:  hardcore
za 15:30 - 16:30:  hardcore
za 16:30 - 18:00:  🇮🇹 hardcore
za 18:00 - 18:30:  techno, drum & bass, hardcore, hard techno, downtempo
za 18:30 - 19:30:  hardcore
za 19:30 - 20:30:  hardstyle
za 20:30 - 22:00:  hardcore
za 22:00 - 22:45: 
 Neophyte, Evil Activities
  · MC hardcore
7Hardtrance
za 11:00 - 12:30:  techno, trance, house
za 12:30 - 13:30:  🇨🇭 trance
za 13:30 - 14:30:  🇧🇪 techno
za 14:30 - 16:00:  🇨🇭 trance
za 16:00 - 17:00:  trance, retro
za 17:00 - 18:00:  trance, house
 RAM
za 18:00 - 19:30:  🇧🇪 techno, trance, house, retro
za 19:30 - 21:00:  🇮🇹 trance, hardstyle
za 21:00 - 22:00:  🇪🇸 house
  · MC
8Oldschool VIP
za 11:00 - 12:30:  techno, hardcore, hardstyle
za 12:30 - 14:00:  house
za 14:00 - 18:00:  hardcore
za 18:00 - 23:00:  techno, hardstyle, hardcore
  · MC

Nieuws

Laatste nieuws Decibel
8 augustus 2005
Over iets minder dan 2 weken is het zover en vindt de vierde editie plaats van het succesvolle Decibel Outdoor festival. Dit jaar wordt het door B2S georganiseerde evenement voor het eerst gehouden in het Lingebos; een natuurgebied vlakbij Gorinchem. Met maar liefst 75 artiesten uit binnen- en buitenland, verdeeld over 8 verschillende area’s, wordt elke hardere stroming binnen de dance op Decibel vertegenwoordigd. 225
Op zaterdag 20 augustus vindt de vierde editie plaats van het succesvolle Decibel Outdoor festival. Dit jaar wordt het door B2S georganiseerde evenement voor het eerst gehouden in het Lingebos; een natuurgebied vlakbij Gorinchem. Met maar liefst 75 artiesten uit binnen- en buitenland, verdeeld over 8 verschillende area’s, wordt elke hardere stroming binnen de dance op Decibel vertegenwoordigd. 172
Op zaterdag 20 augustus 2005 vindt de vierde editie plaats van het succesvolle Decibel festival. Dit jaar wordt dit door b2s georganiseerde evenement voor het eerst gehouden op het Lingebos. De line up liegt er niet om! 249
Op zaterdag 20 augustus 2005 vindt de inmiddels vierde editie plaats van het succesvolle Decibel Outdoor festival. Maandenlang werd er flink gespeculeerd over een nieuwe locatie voor dit door B2S georganiseerde festival. Na lang wachten kan er eindelijk aan alle geruchten een einde gemaakt worden: Decibel verhuist naar het Lingebos. Het Lingebos is een natuurgebied vlak bij Gorinchem en huisvestte in 1998 al een editie van Mystery Land. 208

Leeftijdverdeling

Gemiddelde leeftijd: 21.1, leeftijd mediaan: 21.1
percentages onder de 1 en ouderen (60+) worden niet meegenomen in deze bepaling
LeeftijdAbsoluutPercentage
-61
21
43
521
63
71
83
94
104
113
121
135
149
1555
162282%
 
176055%
 
18126411%
 
19146313%
 
20142113%
 
21128311%
 
229949%
 
238387%
 
247256%
 
255435%
 
263773%
 
272772%
 
281731%
 
291131%
 
30102
3174
3268
3333
3444
3515
3612
3714
3818
398
406
414
425
432
442
453
462
471
483
503
511
551
592

Bezoekers van 43 oud

uitgebreid · beknopt