Dit was pas BIGGER BETTER & LOUDER!!! Prachtige grote locatie, PRACHTIGE FEESTIVAL!!! En overal het geluid.....HEFTUG!!!Open Air GEWELDIG!!!Weer was perfect, sfeer was PERFECT!!!!Gewoon HEFTIG!!!!RTC!!
keihard stampen in de hardcore!!!! Nosferatu, Endymion en Ophidian
Jammer dat die tenten helemaal dicht waren op een enkele deuropening na, veels te benauwd om daarin te bewegen! De sfeer was ook matig, maar de muziek maakte dat wel aardig goed! Een 7 gemiddeld...
Early rave en hardcore waren geweldig, ma volgende keer neem ik toch weer gewoon een hardcorefeest 's nachts, is meer iets voor mij
Superfeest! Het was lekker weer Prophet draaide goed!! Luna was ook De asluiting was gruwelijk!! Was lang geleden dat ik zo heb staan stampen Deepack en Zany was leuk voor dat laatste halfuur! Volgend jaar zekers weer!!
zeker wel vet wel erg zere voetjes
echt vette shit!!!!!heb een super dag gehad...het was gelukkig lekker weer
top feesie!!! voor paultje elstak... hij blijft geweldig...!!! Rotterdam he zegt genoeg!!!
GE_WEL_DIG feestje mooie locatie, alles uitstekend geregeld, nergens lange wachtrijen DJ's waren ook top (die ik gehoord heb timetable was overvol voor mij ) Uitstekend festivalweer en vriendinnen compleet Kvitta Alleen jammer van relletje
Ondanks dat ik later kwam, heb ik me goed vermaakt. Wel jammer dat je voor de wc's moest betalen. Maar jezuss, wat heb ik veel volk gezien dat alleen maar mooi stond te wezen Volgend jaar weer
Ja heb t echt heel erg naar mn zin gehad! Early rave was behoorlijk gaaf!! Lekker stampuh! Thnx Maui voor de gezelligheid & Robert, Rob & Cindy ; Patrickje ook bedankt he voor alles: dikke knuffel voor jou! Ja en de rest van de feestgangers uit Goes en omstreken, leuk jullie weer te zien!
Kheb me super vermaakt..!! Vooral in de Early Rave met R.T.C., in de Hardcore Area.. met verschillende DJ'S.. en The Main Stage was ook zeker wel vet met Pavo.. heb ongeveer 11 uur gefeest.. en gestampt.. wel spierpijn nu.. was wel klote dat ut overdag was.. in de nacht is toch beter..
Egt een super bruut feestje heb overal wel gekeken, was egt goed, alleen jammer dat er zon irritante 1 richtingsverkeer was...was egt ziek de hele tijd omlopen.
WaS m'n eerste feest, en was echt super ! ! ! Hardcore tent was het wreedste, foto's zijn leuk geworden, en dj's draaiden super Op naar 't volgende feest ! Q-Base !
Het was gaaaaaaaaf !!! Wat een superfeestje, volgend jaar weer !!!
Super feest, main stage, SUPER!! goed gedraaid,(Greg C, top, Zany top) Super gezellig sfeertje!! Alleen dat ik 22,50 extra voor een VIP kaartje heb moeten neerleggen, belachelijk!!! Slecht geregeld!! Voor dat geld had ik wel wat meer verwacht en moeten krijgen!!!Maar dat mocht de pret niet drukken!!De spierpijn van het dansen is behoorlijk!!
Geweldig
Machtig mooi feestje! Bijna heel de dag in de early rave gestaan, wat werd daar lekker gedraaid! Rob Gee & RTC
het was zeker vet maar iedereen vond me Jij spoort nieT shirt en ze handen de frietkraam ook ergens anders neer moeten zetten k ging bijna over me nek maar voor de rest toppie
Frank Kvitta wat een heerlijke set weer , volume was overal goed, heb me echt super vermaakt de hele dag, eindelijk weer eens een lekker weertje bij een buitenfeest
Kan het volgend jaar misschien van 11.00uur tot 11.00uur zijn. Om 23.00uur stoppen is wel erg vroeg. Verder was alles super!!!! goeie locatie, goeie sfeer en vette dj s.
UBER gewoon, top music, veel bekenden, leuke meiden, top sfeer en weer heeft het redelijk goed gehouden, parkeerterijn kon beter, maar al met al een geslaagd feest!
vaag gebeuren, early rave en hardcore tent ware wel super, dat eenrichtings gebeuren sloeg werkelijk nergens op en ze hadden de hardcore tent en de early rave tent wel naast mekaar mogen zetten, had wat eindjes lopen gespaard! Laatste uurtje mainstage was ook wel gezellig Maar echt een sfeer was er niet
helemaal goed...vet vetter vetst
Kut GREPPELS! Hulde aan plaatselijke boer met traktor!
Helemaal TOP!! Weer gezellie met al me vriendinnen staan Volgende week weer op ML!! Behalve Bi dan!!
CO-CO-CO-CO-CAINE MOTHERFUCKERSSSS!!! deepack , beholder en balistic , Yves , prophet en vooral zany!!! HE-LE-MAAL LOS!!!
pfff 6 weekjes uit holland geweest. kom je terug metteen zo'n feest. lekker hoorrrrrrrr. 1 woord geweldig
Lekker wazig feest, ik vond die dj Ghost best te pruimen. Daarna Rob Gee, lekker hoor rampestampe in de early. Ik miste echt iets in de Hardcore tent, misschien omdat het te licht was ofzo (liever decibel weer gewoon 's nachts ) vond het geluid daar ook maar matig, maar ben er na 8-en niet meer geweest het schijnt toen wel beter geweest te zijn? Maar toen was ik in de Techno, Kvitta, Wittekind helemaal los, helemaal leip
1 woord, GEWELDIG!!! Lang niet zo'n gaaf feessie meegemaakt. Het was gewoon supervet. Vooral DJ paul elstak die darkraver verving en dus een 4 uur durende set had. Was abnominabel! Een paar kleine dingetjes is: meer borden in en rondom gorinchem voor borden met decibel én borden plaatsen voor de parkeer vakken. We hebben bijna een kwartier naar onze auto lopen zoeken. Voor de rest een top feessie: DJ paul elstak, The prophet en buzz fuzz: jullie waren toppie
Zeer relaxte party. Werd erg goed gedraaid en heb me echt vermaakt. Geluid was goed en het weer zat mee en ben goed uit men naat gegaan .
DIT IS DE LAATSTE ZAAK DIE GESEPONEERD WORDT VANDAAG... nog bedankt he Dhr. van Dam verders...jammer dat "jullie" er WÉÉR ns niet bij waren... VIP was TOPPIE (alleen n beetje te rustig )
JAJA ik heb me zeker vermaakt!!!! Ik heb toch lope stampe hahahaha !! Early rave en hardcore zaal ware et vetste,, ik hou niet zo van hardstyle maar voor deepack maak ik een uitzondering!! zo wat maakt die er een feesje van zeg! Ook leuke sfeer en iedereen van de kaart, zo hoort het!
Vette lokatie! , bijna overal erg goed geluid! , eten en drinken was top geregeld! setjes van Lars Tindy, Showtek en Activator waren heerlijk ragguh! Het was gewoon bovenverwachting supervet!
Zany, Technoboy, The Prophet en Showtek, jullie waren masterzz! Was zeker een vet feestje, maar duurde even voor het echt op gang kwam! Sfeer ontbrak wel een beetje en geluid ook op sommige plaatsen! Maar heb me zeker vermaakt!
Top, Kvitta en Wittekind
Goed feest! Rob Gee was voor mij het vetst, Early rave was gruwelijk
dit was echt een superfeest, veel bekenden tegengekomen!!! rotterdam terror corps en masters of ceremony was helemaal super!!!!! volgende feestje raving nightmare in het mecc in maastricht kijken of het ook zo'n toppie feestje wordt als decibel groetjes en een dikke kus van the ultimate motherfuckster
Op het laatste moment nog even kaartje gehaald, had er niet super veel zin in.. Dat zijn de beste feestjes he!!? Echt super naar mijn zin gehad!! Early rave tent was het leukst!! Jammer dat we niet veel in de Hardcore hebben gestaan! Echt top locatie en weer was ook lekker!! Echt super om veel bekenden te zien! Tjitse en kusje voor de rest!!
Kick feest zeker vooral in de V.I.P!! STANTON,ROB meesterlijke setjes weer ludie thanks!! en grec c ook leuke set in de main volgnde jaar zeker weer weheheh en dan weer V.I.P!!wuhahheheh
Mooi feest, alleen jammer dat de early rave en de hardcoretent zo ver uit elkaar waren Maar voor de rest weer heel goed vermaakt voor Hard Creation, Nosferatu en DJ D
DIIIKKE SHIZZLE! Ubergaaf feestje , beetje jammer idd dat de pin niet werkte, maar ochja bij de Straight On even wat shirtjes gescoord, en daar wat bijgepind! The Prophet, wow die heeft echt weer punten gescoord, DIKKE set! Showtek live echt super, heeerlijke platen gehoord. Activator ramde er flink op los, in de Hardstyle tent was het echt ubergezellig en goed geluid ! In de Main was het ook super, Greg C draaide lekker, Seismic live de oude klappertjes, heerlijk!! SUPER feest!
Lekker gefeest.. Techno was zeker goed mocht af en toe wel wat harder qua volume maja. Kvitta en Wittekind klapten er wel op. Voor de rest was het feest niet zo denderend..kutsfeer.!! Maar wel getroffen met het goede weer
Super naar mijn zin gehad!! Beetje warm in de tenten, maar mijn waaier heeft me aardig gered! Panic was toch wel weer the man!! (speciaal voor mijn liefje!hihihi)
M'neigen weer goed vermaakt daar. Cker de hardcore en early rave tent waren stampen.Prachtig feeske en n goeie sfeer maar toch zou volgende keer gewoon weer snachts moeten.
wat zeggen de mensen nou over een ontbrekende sfeer? die vond ik juist helemaal geweldig! alleen dat drum intro van masters of ceremony...was niet echt wat ik nou wilde als laatste act... voor de rest echt een UBER feest
In 1 woord echt Super (wazig)
het was echt BESTE mee
Early rave was top!!! Hardcore viel helaas tegen...
De early-rave was in 1 woord meesterlijk Dat geluid was echt hard jammer dat mn beentjes op het laatst niet meer wilden Buzz fuzz had een heerlijk setje!
SUPERRRR FEESTJUHH! Alleen een beetje jammer in de hardcore tent dat ze best veel nummers meer dan 1x draaide en t geluid 8erin wa minder was! Maar wel een GEWELDIGE SFEER!! en OPHIDIAN
blijft nog 1 van de toppers deze!! kk gekkkk in de early en perfecte lokatie met lekker weer!!!
Zwaaaarrr vet feest. Maar toch.. je ziet toch aan alles dat het ff ietsjes minder goed is geregeld als Defqon. Greg C en setje van Darkraver & Paul was ook zwaar vet . Net als vorig jaar weer een meeesterlijk feestje !!!! En ja idd.. decoratie mag wel iets beter, straalde er niet echt vanaf.
Vet feessie geweest hoor had nog best ff door kunnen gaan maar t volgende feessie is nu aan de beurt. En zelfs een super feest gehad terwijl ik denk zo voor het eerst in 3 jaar er nuchter heb rond gelopen
Dana ga met pensioen! Activator en Deepack maakte het weer helemaal goed!!
goeiendag! maasterlijk feesje! ben nu alleen wel snotverkouden MAAR dit was egt t VETSTE feest dat ik mee heb gemaakt! alle platen die er gedraaid werden waren TOP see ya again next year
Geweldig feessie maar de muziek kon beter viel me beetje tegen Early rave was enige waar je achter ook stond te trillen we hebben het echt getroffen met het weer Beteerrrrrr dan volgend jaar weer!!!!!!!!!
early rave was super, Hardstyle zoals gewoonlijk TE druk, Hardtrance is meer iets voor met mn schatje, Main werd later gezellig, conclusie: early rave was de BOM!!!!!
MASTERS OF CEREMONY=heerlijk!
goed feest, werd goed gedraaide veel gezellige mensen en jah of die decoratie nou zo belangerijk is daar let ik na un half uurtje feesten echt niet meer op
SUPER!!! Mooi terrein, goeie muziek, leuke mensen, veel beveiliging, rlxt grote en ruime tenten, ECHT TOPPIE GEWOON!!! Ik vond het geweldig!!! 1 heel klein nadeeltje vond ik het bassniveau in Jumptent, die was te laag naar mijn zin, maarja, je kunt niet alles hebben he ... daarom ben ik naar de Hardstyle-tent geweest, en daar was het !!! *Beholder & Balistic* *Activator* *Showtek*.... Puta puta madreeee
Ik vond voor het eerst dat Nosferatu niet goed draaide.... Maar verder een gelaagd feesje...
echt weer vet feestje...begin ging wat stroef maar aan het einde booh wat een avond nog beste waren: rob gee, rtc, activator,Seismic Live, deepack en zany... pavo viel zwaar tegen
Sow wat een superfeest! Geweldige locatie, niet te ver lopen allemaal (althans niet zoals bij Defqon), drinken en eten halen ging lekker vlot, mooie aankleding, en voor Ruthless, Greg C, Bad Boyz! Heb me prima vermaakt in mn uppie! Enne Jeroen&Oscar, Mikel&Barry, Heidi en niet te vergeten Jordy, twas super met jullie!!
GVD Lady Dana zorgde voor een groot inkakmoment...pffft wat draaide ze slecht \!!!!!!
SUPER FEEST, Bijna hele dag op main geweest, heerlijk dat zonnetje en een briesje! GREG C TOPPER VAN DE DAG !!!! MERCI GREG C! Enne tot volgend jaar!!!
Superfeestje.... Alleen voortaantog maar weer liever s'nachts!! voor Deepack, Showtek en Activator
1 woord: Grandioos
Was echt super toppie feessie Moest er alleen wel even aan wennen dat we "helemaal" naar Gorinchem moesten rijden ipv dat Decibel "hier om de hoek" gehouden werd in Westmaas / Rotterdam. Feessie is ckers voor herhaling vatbaar
Het was een superfeest, godnondeknetter ...m'n spierpijn bewijst dat ...heb het grootste gedeelte van de dag in de hardtrance gestaan, maar oei oei oei wat heb ik ik weer lopen stampen...Max Savietto, de man van de avond ...godsamme wat draait die vent lekker
main stage gruwelijke muziek. was kei gezellig op naar volgende week het feest van het jaar. partypeopleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
SUPERVET!!! Alleen maar in de hardcoretent geweest... Superhard gedraait... en heb nog staan ouwehoere met The Stunned Guys, Ophidian en DJ D.... Btre dag konk nie hebbe Heb nog steeds een pieptoon in me eur...
heb me echt super vermaakt als er veel decoratie is dan is dat heel mooi meegenomen maar 10 minuten let je daar toch niet meer op dat ze dan maar wat meer geld uitgeven aan bier want dat was op veel plaatsen op
party van het jaar tot nu toe, Hele dag was top afluiter dj paul wat een afsluiter
In 1 woord: Wat een super geweldig feest! Olé olé, iedereen aan de ...... Feestje was goed georganiseerd! De weergoden waren ons goed gezind! Wat een super chickies liepen er weer! Dubbel D, jammer dat je er niet was! Mensen van het licht:
Lekker feestje hoor, SHOWTEK en ACTIVATOR helden van de dag! Volume mocht echt wel wat harder in de hardstyle tent, heb het beter gehoord! Voor de rest wel gezellig! Alleen...WAAROM KON IK GODVERDOMME NERGENS PINNEN??!!
Goed feest, pluspunten: Goede sfeer, goed geluid. Minpunten: Pendelbus kost € 5,- (zou gratis moeten zijn als je al zoveel entree betaald) en er kon niet gepind worden
http://partyflock.nl/report/6628.html me verslagje!
alleen bij techno geweest. de duitsers (Wittekind, Kvitta, Amok) hebben er een feest van gemaakt! lekker als een duitser gedragen (veel gejuich) en dat werd niet door iedereen gewaardeerd. maar IK heb me super vermaakt!!
Geweldig echt super vermaakt wieeej leuke mensen tegengekomen, top sfeertje, nice music.. gewoon prachtig alleen mainstage beetje klein zkr next time weer ! maar wil nu nog TERUUUUG!
superbbb.
Ik Vond Mar Vet!!!!!!!
weinig sfeer en veel jong gabber grut, gelukkig wel goeie muziek
door omstandigheden niet voor de volle 100% los kunnen gaan maar gekeken naar het gehele festival verdient decibel ook dit jaar weer een geweldig..
ode aan paul,hij knalde zoals altijd ... maar early betekend ouwe muziek en niet die nieuwe shit... thanx 2 all ...FIIR/SCF weer volledig aanwazig, next time snacht en gewoon in ROTTERDAM
Feest was goed, alleen klote dat er geen bereik was qua netwerk, mijn vader had hartinfarct en ze konden me niet te pakken krijgen minder einde dus van het feest
superfeest zeg! ben echt goed los gegaan behalve op de parkeerplaats daar stond ik muurvast
Early Rave was zeer vet Rob Gee, wat ging die kerel fucking hard!!! Seismic, Luna, Technoboy en Zany En het weer was ook nog eens beter dan ik had verwacht Op naar Mystery Land
Leuk feesrje, Sven Wittekind!!! RESPECT voor wat hij heeft neer gezet daar, Kvitta viel wat tegen!! Muziek in de HC area was idd bagger!! Volgende x maybe boxen all over the place??
TOP-feestje ... Vooral de Early-tent ... Panic = een held .. WAT een vette set .. Scott Brown ook top-setje .. en weer veel gezellige mensen .. Volgend jaar zeker weer
aaaah zeeer rielekserende dag gehad, bijna heel de dag in de hardcore tent geweest maar was super!! En de sfeer vond ik eigelijk ook top, veel aardige mensen!
DECIBEL Egt geweldig gewoon!! Alles aan gister was goed ;; T weer, De muziek, De Sfeer, Wij konde lkkr op de fiets.. Alles was gewoon goed geregeld ; B2S Hopelijk volgend jaar weer in t lingebos!!
Pfff vond het helemaal niet zo boeiend deze editie... werd echt niet zo geweldig gedraaid... heel erg ruk soms... hardcore was helaas slecht geluid locatie vind ik ook minder dan de binnenmaas van vorig jaar persoonlijk Wel gelukkig dat het weer nog best te doen was
Over iets minder dan 2 weken is het zover en vindt de vierde editie plaats van het succesvolle Decibel Outdoor festival. Dit jaar wordt het door B2S georganiseerde evenement voor het eerst gehouden in het Lingebos; een natuurgebied vlakbij Gorinchem. Met maar liefst 75 artiesten uit binnen- en buitenland, verdeeld over 8 verschillende area’s, wordt elke hardere stroming binnen de dance op Decibel vertegenwoordigd. 225
Op zaterdag 20 augustus vindt de vierde editie plaats van het succesvolle Decibel Outdoor festival. Dit jaar wordt het door B2S georganiseerde evenement voor het eerst gehouden in het Lingebos; een natuurgebied vlakbij Gorinchem. Met maar liefst 75 artiesten uit binnen- en buitenland, verdeeld over 8 verschillende area’s, wordt elke hardere stroming binnen de dance op Decibel vertegenwoordigd. 172
Op zaterdag 20 augustus 2005 vindt de vierde editie plaats van het succesvolle Decibel festival. Dit jaar wordt dit door b2s georganiseerde evenement voor het eerst gehouden op het Lingebos.
De line up liegt er niet om! 249
Op zaterdag 20 augustus 2005 vindt de inmiddels vierde editie plaats van het succesvolle Decibel Outdoor festival. Maandenlang werd er flink gespeculeerd over een nieuwe locatie voor dit door B2S georganiseerde festival. Na lang wachten kan er eindelijk aan alle geruchten een einde gemaakt worden: Decibel verhuist naar het Lingebos. Het Lingebos is een natuurgebied vlak bij Gorinchem en huisvestte in 1998 al een editie van Mystery Land. 208