Dat ging weer helemaal los in het Lingebos!! Super feest!!!
gekketroep...hardcore tent was gezellig...
echt een sfeer was er niet, was wel gezellig maar niet super.. waren behoorlijk dood voordat we eraan kwamen, en er werd behoorlijk kut gedraait..
was weer goed gezellig en VOLGAS BEUKEN!!! WAT EEN TOP FEESIE B2S rob gee,rtc,zany,luna,beholder&balistic,activator,amok,frank kvitta roeleren!!! MEJOUWWWWWW!!!!!!!!
Ik vond het helemaal toppie....je komt er gewoon zoveel mensen tegen waarmee je een leuke sfeer kan maken !!!Gewoon geweldig was het!!!!Alleen de volgende keer weer 'snachts da's toch weer wat vetter!En dan komt er nog bij dat ze niet altijd dezelfde platen moeten gebruiken!Ik heb 4 of 5 keer dezelfde platenmix gehoord!!Werd er een btje ziek van op het laatst!Maar verder toppie
leuk feestje vette muziek!jump en early rave was egt toppie:Dalleen miste k wat decoratie maja dat mag de pret nie drukken!
Echt een SUPER feest! Geen andere woorden voor!! Beetje jammer alleen dat de pin niet werkte.. Maar dat mocht de pret zeker niet drukken Beter is 't voortaan altijd overdag = veel relaxter!!
Echt een vet feessie weer... volgend jaar zeker te weten weer!!
GE_WEL_DIG feestje mooie locatie, alles uitstekend geregeld, nergens lange wachtrijen DJ's waren ook top (die ik gehoord heb timetable was overvol voor mij ) Uitstekend festivalweer en vriendinnen compleet Kvitta Alleen jammer van relletje
Kheb me super vermaakt..!! Vooral in de Early Rave met R.T.C., in de Hardcore Area.. met verschillende DJ'S.. en The Main Stage was ook zeker wel vet met Pavo.. heb ongeveer 11 uur gefeest.. en gestampt.. wel spierpijn nu.. was wel klote dat ut overdag was.. in de nacht is toch beter..
geweldig feestje gehad, m'n eerste outdoorfeest na 3 jaar. heb er echt van genoten. en ROB GEE.....wat was hij geweldig, de beste dj van heel de dag....
Mijn eerste Outdoor feest, geweldig, dacht je begin van de middag, ff rustig in early rave, draait Rob Gee, gewoon vette terror, da was echt super lekker
het was echt een vet feestjeearly rave ik vond de sfeer echt goed daaro en rotterdam terror corps super gedraaid die gasten echt de helezaal ging uit zijn plaat b2s was echt een top feest
WaS m'n eerste feest, en was echt super ! ! ! Hardcore tent was het wreedste, foto's zijn leuk geworden, en dj's draaiden super Op naar 't volgende feest ! Q-Base !
Mainstage zag er TE VET uit, maar vond de rest maar matig... En vier keer op een dag het zelfde nummer horen wordt ook vervelend. Qua sfeer was 't ook minder
was wel leuk feestje maar toch zeker niet super zoals de meesten zeggen t enige wat super was was showtek live en Activator voor de rest viel t allemaal btje tegen Impulz was stuk beter
Wat een feessie, me oren suizen nog na en heb spierpijn als de ziekte Early Rave en Hardcore was echt super, alleen jammer dat ze zover van mekaar lagen...maar voor de rest als de ziekte
het was zeker vet maar iedereen vond me Jij spoort nieT shirt en ze handen de frietkraam ook ergens anders neer moeten zetten k ging bijna over me nek maar voor de rest toppie
Zekers een IJSELIJK feest! Heb de kramp nu nog niet uit m'n benen en voor de mensen die zeiken dat het geluid slecht was: gewoon vooraan gaan staan voor de boxen! Gegarandeerd succes!!! En Stampuh maar!
Frank Kvitta wat een heerlijke set weer , volume was overal goed, heb me echt super vermaakt de hele dag, eindelijk weer eens een lekker weertje bij een buitenfeest
mensen ik kan er niet meer van maken dan kk bruut gewoon echt vet !!! en daarna zijn we natuurlijk naar the site gegaan vaste prik maar nogmaals perfeckt het had alleen langer moeten duren greetzzz bonta !!!
Kan het volgend jaar misschien van 11.00uur tot 11.00uur zijn. Om 23.00uur stoppen is wel erg vroeg. Verder was alles super!!!! goeie locatie, goeie sfeer en vette dj s.
UBER gewoon, top music, veel bekenden, leuke meiden, top sfeer en weer heeft het redelijk goed gehouden, parkeerterijn kon beter, maar al met al een geslaagd feest!
vaag gebeuren, early rave en hardcore tent ware wel super, dat eenrichtings gebeuren sloeg werkelijk nergens op en ze hadden de hardcore tent en de early rave tent wel naast mekaar mogen zetten, had wat eindjes lopen gespaard! Laatste uurtje mainstage was ook wel gezellig Maar echt een sfeer was er niet
1 woord, GEWELDIG!!! Lang niet zo'n gaaf feessie meegemaakt. Het was gewoon supervet. Vooral DJ paul elstak die darkraver verving en dus een 4 uur durende set had. Was abnominabel! Een paar kleine dingetjes is: meer borden in en rondom gorinchem voor borden met decibel én borden plaatsen voor de parkeer vakken. We hebben bijna een kwartier naar onze auto lopen zoeken. Voor de rest een top feessie: DJ paul elstak, The prophet en buzz fuzz: jullie waren toppie
DIT IS DE LAATSTE ZAAK DIE GESEPONEERD WORDT VANDAAG... nog bedankt he Dhr. van Dam verders...jammer dat "jullie" er WÉÉR ns niet bij waren... VIP was TOPPIE (alleen n beetje te rustig )
de Early Rave zaal stond bekend om zijn harde en snelle klanken, om het publiek een aangenaam pak rammel te geven en dat is ook gebeurt , RESPECT..!!
Mooie lokatie mjah was cker een vet feest wel paar minpuintjes: t eenrichtingsverkeer, enorme afstand tusse early rave en hardcore, drink bonnetjes alleen per 5 halen maar voor de rest, TOP early rave & hardcore
Echt een super feest , beetje mysteryland gevoel . Volgens jaar zeke weer
ik twijfel nog steeds of dit me beste feest ooit was, ik denk van wel... ophidian, rob gee, rtc, endymion, masters of ceremony draaiden zooooo goed... en de lokatie was zo goed en het sfeertje was geweldig... echt goed dit
Vette lokatie! , bijna overal erg goed geluid! , eten en drinken was top geregeld! setjes van Lars Tindy, Showtek en Activator waren heerlijk ragguh! Het was gewoon bovenverwachting supervet!
Zany, Technoboy, The Prophet en Showtek, jullie waren masterzz! Was zeker een vet feestje, maar duurde even voor het echt op gang kwam! Sfeer ontbrak wel een beetje en geluid ook op sommige plaatsen! Maar heb me zeker vermaakt!
te laat binnen ( 15.30 ) Goed weertje kwam moeilijk opgang, beetje jammer Terrein zag er mooi uit Laatste paar uur van t feest toch lekker los gegaan, HAKKENBIJLEN rules Goed bezweet en erg warm uit de hardcore tent gestapt.
Het was echt een TOPFEEST, heb me zwaar vermaakt 2 Zany, RTC, Prophet en Paul
Egt 1 van de erggste feesten die er is..!! Vooral Rotterdam Terror Corps, Panic, Paul en Nosferatu temden de geest behoorlijk.. Ergste zaal was Early Rave!! En niet te vergeten er liepen zeer veel mooie dames.... Volgend jaar zker weer..!!!!!
Echt een TOP feest! early rave en mainstage waren echt te gekk!!!
Kick feest zeker vooral in de V.I.P!! STANTON,ROB meesterlijke setjes weer ludie thanks!! en grec c ook leuke set in de main volgnde jaar zeker weer weheheh en dan weer V.I.P!!wuhahheheh
het was echt helemaal geweldig!! Hardcore area & Early rave area
DIIIKKE SHIZZLE! Ubergaaf feestje , beetje jammer idd dat de pin niet werkte, maar ochja bij de Straight On even wat shirtjes gescoord, en daar wat bijgepind! The Prophet, wow die heeft echt weer punten gescoord, DIKKE set! Showtek live echt super, heeerlijke platen gehoord. Activator ramde er flink op los, in de Hardstyle tent was het echt ubergezellig en goed geluid ! In de Main was het ook super, Greg C draaide lekker, Seismic live de oude klappertjes, heerlijk!! SUPER feest!
Hehe geweldige feest ,Hardcore tent was uber ,goede sfeer en rtc in de early rave weer met z'n naakte wijfjes . Top lokatie op loopafstand van me huisje
Superfeest! Ik wilde op het einde nog steeds niet naar huis. Alles was goed vooral het geluid bij Mainstage, mijn borstbeen vibreerde gewoon ! voor de organisatie!
M'neigen weer goed vermaakt daar. Cker de hardcore en early rave tent waren stampen.Prachtig feeske en n goeie sfeer maar toch zou volgende keer gewoon weer snachts moeten.
Jaaaa was lekker feessie....Overal goed geluid Alleen jammer op het einde het wachten om weg te komen met de auto!!!
dit feest was eg VETTE SHIT!!!! enkelle fotows op: ENDYMION.NL
mwah
Goed georganiseerd, prima lokatie, leuk feestje, alleen jammer dat er nauwelijks mensen in de techno waren, sfeer verschilde duidelijk per tent! Main was gezellig 's avonds!
Early rave was top!!! Hardcore viel helaas tegen...
Jup..superbizar! Ondanks dat de techniek het een beetje liet afweten bij MoC waren ze toch erg sterk! Dikke spierpijn en goed verkankerd, maar dat hoort er bij Overdag feesten is trouwens zeker wel ok, net als Defqon..mag wat mij betreft wel vaker! Ciao!!
SUPERRRR FEESTJUHH! Alleen een beetje jammer in de hardcore tent dat ze best veel nummers meer dan 1x draaide en t geluid 8erin wa minder was! Maar wel een GEWELDIGE SFEER!! en OPHIDIAN
blijft nog 1 van de toppers deze!! kk gekkkk in de early en perfecte lokatie met lekker weer!!!
Het feest van het jaar was het zowiezo niet.. Weinig bekende maar ja `t was un eind van huis.. Je hebt meerdere muziek stylen duz ook ander soort volk..en wat is al helemaal belachelijk vond is dat eenrichtings gebeuren..en volgende x beetje bij elkaar zoals early hardcore en hardcore..Verder was het Nice
Zwaaaarrr vet feest. Maar toch.. je ziet toch aan alles dat het ff ietsjes minder goed is geregeld als Defqon. Greg C en setje van Darkraver & Paul was ook zwaar vet . Net als vorig jaar weer een meeesterlijk feestje !!!! En ja idd.. decoratie mag wel iets beter, straalde er niet echt vanaf.
goeiendag! maasterlijk feesje! ben nu alleen wel snotverkouden MAAR dit was egt t VETSTE feest dat ik mee heb gemaakt! alle platen die er gedraaid werden waren TOP see ya again next year
Geweldig feessie maar de muziek kon beter viel me beetje tegen Early rave was enige waar je achter ook stond te trillen we hebben het echt getroffen met het weer Beteerrrrrr dan volgend jaar weer!!!!!!!!!
goed feest, werd goed gedraaide veel gezellige mensen en jah of die decoratie nou zo belangerijk is daar let ik na un half uurtje feesten echt niet meer op
Mijn 1e Decibel en op zekers NIET de laatste. Helaas laat aanwezig wordt volgend jaar ook echt eerder Maar B2S TOP feestje B2S En natuurlijk Joff Je bent een . Hardcore / Early Rave waren echt . Vuurwerk was ook kicke See you next time
je zou toe zijn aan een rustige vakantie. je denk een rustieke omgeving gevonden te hebben op een camping in een natuurgebied omgeven met bomen en een ven.... en 20.000 stampende, totaal losgeslagen jongeren met hun pokkeherrie!!! mooi man
SUPER!!! Mooi terrein, goeie muziek, leuke mensen, veel beveiliging, rlxt grote en ruime tenten, ECHT TOPPIE GEWOON!!! Ik vond het geweldig!!! 1 heel klein nadeeltje vond ik het bassniveau in Jumptent, die was te laag naar mijn zin, maarja, je kunt niet alles hebben he ... daarom ben ik naar de Hardstyle-tent geweest, en daar was het !!! *Beholder & Balistic* *Activator* *Showtek*.... Puta puta madreeee
Echt een Super Feessie.....niet normaal heb me zeker goed vermaakt
Super Feest Vooral De Early Rave Stond het geluid super Main was ook super Vet...!! De rest Stond het geluid echt minder hard..!! Maar Top B2s Volgend jaar Zekerzz Weer Ik Wou Shar nog Ff Bedanken voor dr Gezelligheid Thnx
SUPER FEEST, Bijna hele dag op main geweest, heerlijk dat zonnetje en een briesje! GREG C TOPPER VAN DE DAG !!!! MERCI GREG C! Enne tot volgend jaar!!!
het was weer super vet ZOU DAT MEISJE MET DIE ROOD GERUITE OVERHEMD ZICH FF WILLEN MELDEN BIJ MIJ JE HEB ME OOK GEZIEN OP DOMINATOR IK BEN DIE GOZER MET DIE 3 PIERCINGS TUSSEN ZIJN OGEN VOOR EEN FOTO VAN DIT MEISJE CHECK ME PF MAAR FF DAN
main stage gruwelijke muziek. was kei gezellig op naar volgende week het feest van het jaar. partypeopleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
het was geweldig! alleen vond ik Luna dit keer niet so super draaien maar jah smaken verschillen natuurlijk
SUPERVET!!! Alleen maar in de hardcoretent geweest... Superhard gedraait... en heb nog staan ouwehoere met The Stunned Guys, Ophidian en DJ D.... Btre dag konk nie hebbe Heb nog steeds een pieptoon in me eur...
party van het jaar tot nu toe, Hele dag was top afluiter dj paul wat een afsluiter
In 1 woord: Wat een super geweldig feest! Olé olé, iedereen aan de ...... Feestje was goed georganiseerd! De weergoden waren ons goed gezind! Wat een super chickies liepen er weer! Dubbel D, jammer dat je er niet was! Mensen van het licht:
panic rulessssss kort gezegt!!omdat hij snapt hoe je moet draaien in een early rave tent , niet zoals de rest. verdergoed feestje , mainstage pavo top!!lekker benauwd weertje. enne rtc zonder raw is toch net geen rtc.enne leuke techno vriendjes mee , jammer dat we ze te weinig hebben gezien.
DECIBEL
Keurig feesje! We hebben wel mazzel gehad met het weer. Volgend jaar weer
Wauwie Das pas lekkerrrrrrrr Partytime all day long I say thnx & Respect 4 the Dj's
GRUWELUK Feesie... Top dag gehad !! _ 2 Beholder & Balastic _ Alleen jammer dat we er 3 kwartier over hebbe gedaan om onze auto te vinde.. maar dat kon de pret niet bederve het feest was toch al KONING !!
Het was een topfeest. Dit was mijn eerste feest dat NIET van Q-dance was en het was me goed bevallen. Regeling met eten en drinken was goed. De music was zeker geweldig. Vooral Scott brown & The Prophet. Alleen iets waar ik me dood aan ergerde was dat schuimkanon in de open area mainstage. Maar verder was alles Top!!
http://partyflock.nl/report/6628.html me verslagje!
alleen bij techno geweest. de duitsers (Wittekind, Kvitta, Amok) hebben er een feest van gemaakt! lekker als een duitser gedragen (veel gejuich) en dat werd niet door iedereen gewaardeerd. maar IK heb me super vermaakt!!
was helemaal een te gek feest gewoon heb me zwaar vermaakt
Geweldig echt super vermaakt wieeej leuke mensen tegengekomen, top sfeertje, nice music.. gewoon prachtig alleen mainstage beetje klein zkr next time weer ! maar wil nu nog TERUUUUG!
superbbb.
weinig sfeer en veel jong gabber grut, gelukkig wel goeie muziek
TOP-feestje ... Vooral de Early-tent ... Panic = een held .. WAT een vette set .. Scott Brown ook top-setje .. en weer veel gezellige mensen .. Volgend jaar zeker weer
aaaah zeeer rielekserende dag gehad, bijna heel de dag in de hardcore tent geweest maar was super!! En de sfeer vond ik eigelijk ook top, veel aardige mensen!
m'n eerste grote feest, en meteen zeer geslaagd, leuk geklede dames, het weer zat mee, en de dj's dsraaiden erg leuk. Vooral Showtek, Activator en Deepack vonk erg goed... en op t laatst Zany met z'n Orgasmo plaat... echt zeer geslaagd feestje
ik vond het echt ijselijk in het lingebos, graag nog een keer overdoen $En wat stonden de de boxen ijselijk hard voor aan in de hardcore tent echt bruut hoor
Was echt een te gek feest! vond het leuker als vorig jaar....volgend jaar zeker weer!
Over iets minder dan 2 weken is het zover en vindt de vierde editie plaats van het succesvolle Decibel Outdoor festival. Dit jaar wordt het door B2S georganiseerde evenement voor het eerst gehouden in het Lingebos; een natuurgebied vlakbij Gorinchem. Met maar liefst 75 artiesten uit binnen- en buitenland, verdeeld over 8 verschillende area’s, wordt elke hardere stroming binnen de dance op Decibel vertegenwoordigd. 225
Op zaterdag 20 augustus vindt de vierde editie plaats van het succesvolle Decibel Outdoor festival. Dit jaar wordt het door B2S georganiseerde evenement voor het eerst gehouden in het Lingebos; een natuurgebied vlakbij Gorinchem. Met maar liefst 75 artiesten uit binnen- en buitenland, verdeeld over 8 verschillende area’s, wordt elke hardere stroming binnen de dance op Decibel vertegenwoordigd. 172
Op zaterdag 20 augustus 2005 vindt de vierde editie plaats van het succesvolle Decibel festival. Dit jaar wordt dit door b2s georganiseerde evenement voor het eerst gehouden op het Lingebos.
De line up liegt er niet om! 249
Op zaterdag 20 augustus 2005 vindt de inmiddels vierde editie plaats van het succesvolle Decibel Outdoor festival. Maandenlang werd er flink gespeculeerd over een nieuwe locatie voor dit door B2S georganiseerde festival. Na lang wachten kan er eindelijk aan alle geruchten een einde gemaakt worden: Decibel verhuist naar het Lingebos. Het Lingebos is een natuurgebied vlak bij Gorinchem en huisvestte in 1998 al een editie van Mystery Land. 208
Leeftijdverdeling
Gemiddelde leeftijd: 21.1, leeftijd mediaan: 21.1 percentages onder de 1 en ouderen (60+) worden niet meegenomen in deze bepaling