Super feest goed geluid en de early rave was helemaal te gek vooral Buzz Fuzz .
Ik vond het helemaal toppie....je komt er gewoon zoveel mensen tegen waarmee je een leuke sfeer kan maken !!!Gewoon geweldig was het!!!!Alleen de volgende keer weer 'snachts da's toch weer wat vetter!En dan komt er nog bij dat ze niet altijd dezelfde platen moeten gebruiken!Ik heb 4 of 5 keer dezelfde platenmix gehoord!!Werd er een btje ziek van op het laatst!Maar verder toppie
keihard stampen in de hardcore!!!! Nosferatu, Endymion en Ophidian
Superfeest! Het was lekker weer Prophet draaide goed!! Luna was ook De asluiting was gruwelijk!! Was lang geleden dat ik zo heb staan stampen Deepack en Zany was leuk voor dat laatste halfuur! Volgend jaar zekers weer!!
Vond t een zeer relaxt feest! Int begin vond k t nog niet veel aan, maar na een uur of 3 werd t steeds btr! Iedereen deed alles lkkr op zn gemak, heerlijk!
Ondanks dat ik later kwam, heb ik me goed vermaakt. Wel jammer dat je voor de wc's moest betalen. Maar jezuss, wat heb ik veel volk gezien dat alleen maar mooi stond te wezen Volgend jaar weer
Egt een super bruut feestje heb overal wel gekeken, was egt goed, alleen jammer dat er zon irritante 1 richtingsverkeer was...was egt ziek de hele tijd omlopen.
Mijn eerste Outdoor feest, geweldig, dacht je begin van de middag, ff rustig in early rave, draait Rob Gee, gewoon vette terror, da was echt super lekker
WaS m'n eerste feest, en was echt super ! ! ! Hardcore tent was het wreedste, foto's zijn leuk geworden, en dj's draaiden super Op naar 't volgende feest ! Q-Base !
het was echt een top feest!! het weer was goed alles was top!! alleen jammer dat foutblast weer zo verneukt draaide hij is nu voor mij echt master af!!!
BF zegt: op zich geen slechte opzet, maar: Decibel hoort 'SNACHTS en in ROTTERDAM...! en daar ben ik het volkomen mee eens...
Zekers een IJSELIJK feest! Heb de kramp nu nog niet uit m'n benen en voor de mensen die zeiken dat het geluid slecht was: gewoon vooraan gaan staan voor de boxen! Gegarandeerd succes!!! En Stampuh maar!
was echt los!! leuk feessie op m'n verjaardag!! goede locatie, goede sfeer, leuke mensen!! in 1 woord: GEWELDIG!! ROB GEE, PANIC, BAD BOYS alleen LUNA moeten ze verbieden, wat een drama!
Ik vond het geluid in sommige tenten tegenvallen, de aankleding was matig, maar aangezien de line-up wel super was, het weer meeviel en we met een hele leuke club gegaan zijn is het een super feestje geworden
goed feessie alleen het geluid had wat beter gekunt . maar voor de rest was het lekker knalle.
Early Rave Area was GEWELDIG van 12.30 tot 19.00 uur,Paul en Steve waren nieuwe zooi aan het draaien,maar dáár kom ik niet voor dus ben eerder weggegaan,ze motte dr echt eens mee kappe en gewoon aan het concept houwe!waardering=Goed had een Geweldig kúnen zijn!!K had trouwens een populair shirt aan,iedereen moest er ff aan zitten
Kan het volgend jaar misschien van 11.00uur tot 11.00uur zijn. Om 23.00uur stoppen is wel erg vroeg. Verder was alles super!!!! goeie locatie, goeie sfeer en vette dj s.
UBER gewoon, top music, veel bekenden, leuke meiden, top sfeer en weer heeft het redelijk goed gehouden, parkeerterijn kon beter, maar al met al een geslaagd feest!
Kut GREPPELS! Hulde aan plaatselijke boer met traktor!
Ja echt een dik feest en echt geluk gehad met het weer, volgend jaar zeker weer van de partij
verslag Metal Elements TECHNO: Niet echt druk, alleen maar echte die-hards...just the way I like it. Wittekind (die was stevig van de kaart na afloop trouwens hehe)...Kvitta my hero!!!
1 woord, GEWELDIG!!! Lang niet zo'n gaaf feessie meegemaakt. Het was gewoon supervet. Vooral DJ paul elstak die darkraver verving en dus een 4 uur durende set had. Was abnominabel! Een paar kleine dingetjes is: meer borden in en rondom gorinchem voor borden met decibel én borden plaatsen voor de parkeer vakken. We hebben bijna een kwartier naar onze auto lopen zoeken. Voor de rest een top feessie: DJ paul elstak, The prophet en buzz fuzz: jullie waren toppie
DIT IS DE LAATSTE ZAAK DIE GESEPONEERD WORDT VANDAAG... nog bedankt he Dhr. van Dam verders...jammer dat "jullie" er WÉÉR ns niet bij waren... VIP was TOPPIE (alleen n beetje te rustig )
Spierpijn!!! Zegt genoeg denk ik... Helemaal geweldig!
JAJA ik heb me zeker vermaakt!!!! Ik heb toch lope stampe hahahaha !! Early rave en hardcore zaal ware et vetste,, ik hou niet zo van hardstyle maar voor deepack maak ik een uitzondering!! zo wat maakt die er een feesje van zeg! Ook leuke sfeer en iedereen van de kaart, zo hoort het!
Mooie lokatie mjah was cker een vet feest wel paar minpuintjes: t eenrichtingsverkeer, enorme afstand tusse early rave en hardcore, drink bonnetjes alleen per 5 halen maar voor de rest, TOP early rave & hardcore
Echt een super feest , beetje mysteryland gevoel . Volgens jaar zeke weer
Superdikke party. 100% vermaakt, alleen volgende keer de parkeerplaats asfalteren
ik twijfel nog steeds of dit me beste feest ooit was, ik denk van wel... ophidian, rob gee, rtc, endymion, masters of ceremony draaiden zooooo goed... en de lokatie was zo goed en het sfeertje was geweldig... echt goed dit
Vette lokatie! , bijna overal erg goed geluid! , eten en drinken was top geregeld! setjes van Lars Tindy, Showtek en Activator waren heerlijk ragguh! Het was gewoon bovenverwachting supervet!
Egt 1 van de erggste feesten die er is..!! Vooral Rotterdam Terror Corps, Panic, Paul en Nosferatu temden de geest behoorlijk.. Ergste zaal was Early Rave!! En niet te vergeten er liepen zeer veel mooie dames.... Volgend jaar zker weer..!!!!!
Was een oppie toppie feest,Veel beter als vorig jaar.Het geluid was kkhard TOPFEEST Alleen die ijzeren platen,je moet alleen maaar opletten waar je loopt,anders ga je op je plaat FOUT bedacht.
TOPPIE!!mega feest...vooral die duitse slager van Ruthless was cool en natuurlijk onze ZANY die de dag ff DIK afsloot special thnxx 2 Jowan
Mooi feest, alleen jammer dat de early rave en de hardcoretent zo ver uit elkaar waren Maar voor de rest weer heel goed vermaakt voor Hard Creation, Nosferatu en DJ D
DIIIKKE SHIZZLE! Ubergaaf feestje , beetje jammer idd dat de pin niet werkte, maar ochja bij de Straight On even wat shirtjes gescoord, en daar wat bijgepind! The Prophet, wow die heeft echt weer punten gescoord, DIKKE set! Showtek live echt super, heeerlijke platen gehoord. Activator ramde er flink op los, in de Hardstyle tent was het echt ubergezellig en goed geluid ! In de Main was het ook super, Greg C draaide lekker, Seismic live de oude klappertjes, heerlijk!! SUPER feest!
helemaal super geweldig!!party party party
Massa feessie, GeKKeHoEs JUMP AREA
egt n perfect feestje! egt geweldig naar mn zin gehad!
Hehe geweldige feest ,Hardcore tent was uber ,goede sfeer en rtc in de early rave weer met z'n naakte wijfjes . Top lokatie op loopafstand van me huisje
Superfeest! Ik wilde op het einde nog steeds niet naar huis. Alles was goed vooral het geluid bij Mainstage, mijn borstbeen vibreerde gewoon ! voor de organisatie!
M'neigen weer goed vermaakt daar. Cker de hardcore en early rave tent waren stampen.Prachtig feeske en n goeie sfeer maar toch zou volgende keer gewoon weer snachts moeten.
wat zeggen de mensen nou over een ontbrekende sfeer? die vond ik juist helemaal geweldig! alleen dat drum intro van masters of ceremony...was niet echt wat ik nou wilde als laatste act... voor de rest echt een UBER feest
Jaaaa was lekker feessie....Overal goed geluid Alleen jammer op het einde het wachten om weg te komen met de auto!!!
dit feest was eg VETTE SHIT!!!! enkelle fotows op: ENDYMION.NL
het was echt BESTE mee
Goed georganiseerd, prima lokatie, leuk feestje, alleen jammer dat er nauwelijks mensen in de techno waren, sfeer verschilde duidelijk per tent! Main was gezellig 's avonds!
Early rave was top!!! Hardcore viel helaas tegen...
Jup..superbizar! Ondanks dat de techniek het een beetje liet afweten bij MoC waren ze toch erg sterk! Dikke spierpijn en goed verkankerd, maar dat hoort er bij Overdag feesten is trouwens zeker wel ok, net als Defqon..mag wat mij betreft wel vaker! Ciao!!
Het feest van het jaar was het zowiezo niet.. Weinig bekende maar ja `t was un eind van huis.. Je hebt meerdere muziek stylen duz ook ander soort volk..en wat is al helemaal belachelijk vond is dat eenrichtings gebeuren..en volgende x beetje bij elkaar zoals early hardcore en hardcore..Verder was het Nice
Vet feessie geweest hoor had nog best ff door kunnen gaan maar t volgende feessie is nu aan de beurt. En zelfs een super feest gehad terwijl ik denk zo voor het eerst in 3 jaar er nuchter heb rond gelopen
Wat een superfeest Bijna de hele dag Early Rave gestaan, supertent S'nachts was het nog vetter geweest, maar goed dit was ook al super volgend jaar zeker weer, hopelijk snachts
goed feest, werd goed gedraaide veel gezellige mensen en jah of die decoratie nou zo belangerijk is daar let ik na un half uurtje feesten echt niet meer op
Tinrib KVitta Techno area was vet; geluid kon alleen wat beter.
bruute shit en we hadden het weer mee
je zou toe zijn aan een rustige vakantie. je denk een rustieke omgeving gevonden te hebben op een camping in een natuurgebied omgeven met bomen en een ven.... en 20.000 stampende, totaal losgeslagen jongeren met hun pokkeherrie!!! mooi man
666 e opmerking... Duivels feessie.. Kvitta was gek!! Speedy J, Sven Wittekind en Amok pffff.. zonde van die superline up in de techno.. hierdoor veel gemist van de rest van dit superfeest!!!
echt wel een dikke locatie, leuke mensen en vooral goeie muziek
SUPER!!! Mooi terrein, goeie muziek, leuke mensen, veel beveiliging, rlxt grote en ruime tenten, ECHT TOPPIE GEWOON!!! Ik vond het geweldig!!! 1 heel klein nadeeltje vond ik het bassniveau in Jumptent, die was te laag naar mijn zin, maarja, je kunt niet alles hebben he ... daarom ben ik naar de Hardstyle-tent geweest, en daar was het !!! *Beholder & Balistic* *Activator* *Showtek*.... Puta puta madreeee
Echt een Super Feessie.....niet normaal heb me zeker goed vermaakt
Super Feest Vooral De Early Rave Stond het geluid super Main was ook super Vet...!! De rest Stond het geluid echt minder hard..!! Maar Top B2s Volgend jaar Zekerzz Weer Ik Wou Shar nog Ff Bedanken voor dr Gezelligheid Thnx
SUPER FEEST, Bijna hele dag op main geweest, heerlijk dat zonnetje en een briesje! GREG C TOPPER VAN DE DAG !!!! MERCI GREG C! Enne tot volgend jaar!!!
main stage gruwelijke muziek. was kei gezellig op naar volgende week het feest van het jaar. partypeopleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
SUPERVET!!! Alleen maar in de hardcoretent geweest... Superhard gedraait... en heb nog staan ouwehoere met The Stunned Guys, Ophidian en DJ D.... Btre dag konk nie hebbe Heb nog steeds een pieptoon in me eur...
Lekker feestje hoor, SHOWTEK en ACTIVATOR helden van de dag! Volume mocht echt wel wat harder in de hardstyle tent, heb het beter gehoord! Voor de rest wel gezellig! Alleen...WAAROM KON IK GODVERDOMME NERGENS PINNEN??!!
GRUWELUK Feesie... Top dag gehad !! _ 2 Beholder & Balastic _ Alleen jammer dat we er 3 kwartier over hebbe gedaan om onze auto te vinde.. maar dat kon de pret niet bederve het feest was toch al KONING !!
Het was een topfeest. Dit was mijn eerste feest dat NIET van Q-dance was en het was me goed bevallen. Regeling met eten en drinken was goed. De music was zeker geweldig. Vooral Scott brown & The Prophet. Alleen iets waar ik me dood aan ergerde was dat schuimkanon in de open area mainstage. Maar verder was alles Top!!
ode aan paul,hij knalde zoals altijd ... maar early betekend ouwe muziek en niet die nieuwe shit... thanx 2 all ...FIIR/SCF weer volledig aanwazig, next time snacht en gewoon in ROTTERDAM
Was weer HEERLIJK!
het was wel een oké feest en de sfeer was goed te doen
i wanna know,is there anyone on the floor who can fuck me like a whore,who can make me scream for more!!! i wanna see is there anyone in the place,putt your titty's in my face JUST FOR ME!!! i wanna know.........BEUK BEUK!!!
vrijdag nog ff een kaartje gehaald en geen spijt van gehad gelukkig!! Rob gee wat een leipo..jammer dat hij niet kan mixen!! Vince zeker de beste van de dag en MC steve sweet voor herhaling vatbaar! parkeren was kut geregeld! voor de rest mooi feestje met redelijke sfeer! gezellig met schatje en de rest!!
goed feessie hoor prima vermaakt swen wittekind amok frank kvitta echt geweldig
Chill feest, leuk om Wittekind Amok en Kvitta zo samen te zien.. en lache dat Sven tussen de crowd stond
Early Rave was zeer vet Rob Gee, wat ging die kerel fucking hard!!! Seismic, Luna, Technoboy en Zany En het weer was ook nog eens beter dan ik had verwacht Op naar Mystery Land
TOP-feestje ... Vooral de Early-tent ... Panic = een held .. WAT een vette set .. Scott Brown ook top-setje .. en weer veel gezellige mensen .. Volgend jaar zeker weer
m'n eerste grote feest, en meteen zeer geslaagd, leuk geklede dames, het weer zat mee, en de dj's dsraaiden erg leuk. Vooral Showtek, Activator en Deepack vonk erg goed... en op t laatst Zany met z'n Orgasmo plaat... echt zeer geslaagd feestje
Pfff vond het helemaal niet zo boeiend deze editie... werd echt niet zo geweldig gedraaid... heel erg ruk soms... hardcore was helaas slecht geluid locatie vind ik ook minder dan de binnenmaas van vorig jaar persoonlijk Wel gelukkig dat het weer nog best te doen was
zeer goed vooral technoboy
Was echt een te gek feest! vond het leuker als vorig jaar....volgend jaar zeker weer!
Was weer een gewldig feest!!! Een mooie locatie, goede sfeer en er werd vet gedraaid!! Volgend jaar zeker weer!!!
Over iets minder dan 2 weken is het zover en vindt de vierde editie plaats van het succesvolle Decibel Outdoor festival. Dit jaar wordt het door B2S georganiseerde evenement voor het eerst gehouden in het Lingebos; een natuurgebied vlakbij Gorinchem. Met maar liefst 75 artiesten uit binnen- en buitenland, verdeeld over 8 verschillende area’s, wordt elke hardere stroming binnen de dance op Decibel vertegenwoordigd. 225
Op zaterdag 20 augustus vindt de vierde editie plaats van het succesvolle Decibel Outdoor festival. Dit jaar wordt het door B2S georganiseerde evenement voor het eerst gehouden in het Lingebos; een natuurgebied vlakbij Gorinchem. Met maar liefst 75 artiesten uit binnen- en buitenland, verdeeld over 8 verschillende area’s, wordt elke hardere stroming binnen de dance op Decibel vertegenwoordigd. 172
Op zaterdag 20 augustus 2005 vindt de vierde editie plaats van het succesvolle Decibel festival. Dit jaar wordt dit door b2s georganiseerde evenement voor het eerst gehouden op het Lingebos.
De line up liegt er niet om! 249
Op zaterdag 20 augustus 2005 vindt de inmiddels vierde editie plaats van het succesvolle Decibel Outdoor festival. Maandenlang werd er flink gespeculeerd over een nieuwe locatie voor dit door B2S georganiseerde festival. Na lang wachten kan er eindelijk aan alle geruchten een einde gemaakt worden: Decibel verhuist naar het Lingebos. Het Lingebos is een natuurgebied vlak bij Gorinchem en huisvestte in 1998 al een editie van Mystery Land. 208
Leeftijdverdeling
Gemiddelde leeftijd: 21.1, leeftijd mediaan: 21.1 percentages onder de 1 en ouderen (60+) worden niet meegenomen in deze bepaling