Dit was pas BIGGER BETTER & LOUDER!!! Prachtige grote locatie, PRACHTIGE FEESTIVAL!!! En overal het geluid.....HEFTUG!!!Open Air GEWELDIG!!!Weer was perfect, sfeer was PERFECT!!!!Gewoon HEFTIG!!!!RTC!!
Echt een SUPER feest! Geen andere woorden voor!! Beetje jammer alleen dat de pin niet werkte.. Maar dat mocht de pret zeker niet drukken Beter is 't voortaan altijd overdag = veel relaxter!!
Echt een vet feessie weer... volgend jaar zeker te weten weer!!
Superfeest! Het was lekker weer Prophet draaide goed!! Luna was ook De asluiting was gruwelijk!! Was lang geleden dat ik zo heb staan stampen Deepack en Zany was leuk voor dat laatste halfuur! Volgend jaar zekers weer!!
GE_WEL_DIG feestje mooie locatie, alles uitstekend geregeld, nergens lange wachtrijen DJ's waren ook top (die ik gehoord heb timetable was overvol voor mij ) Uitstekend festivalweer en vriendinnen compleet Kvitta Alleen jammer van relletje
Vond t een zeer relaxt feest! Int begin vond k t nog niet veel aan, maar na een uur of 3 werd t steeds btr! Iedereen deed alles lkkr op zn gemak, heerlijk!
Ja heb t echt heel erg naar mn zin gehad! Early rave was behoorlijk gaaf!! Lekker stampuh! Thnx Maui voor de gezelligheid & Robert, Rob & Cindy ; Patrickje ook bedankt he voor alles: dikke knuffel voor jou! Ja en de rest van de feestgangers uit Goes en omstreken, leuk jullie weer te zien!
geweldig feestje gehad, m'n eerste outdoorfeest na 3 jaar. heb er echt van genoten. en ROB GEE.....wat was hij geweldig, de beste dj van heel de dag....
Lekker sfeertje, Techno was goed!!
goed feessie, maar had m toch liever snachts gehad
Het was gaaaaaaaaf !!! Wat een superfeestje, volgend jaar weer !!!
Super feest, main stage, SUPER!! goed gedraaid,(Greg C, top, Zany top) Super gezellig sfeertje!! Alleen dat ik 22,50 extra voor een VIP kaartje heb moeten neerleggen, belachelijk!!! Slecht geregeld!! Voor dat geld had ik wel wat meer verwacht en moeten krijgen!!!Maar dat mocht de pret niet drukken!!De spierpijn van het dansen is behoorlijk!!
goei feestje beetje te streng daaro..
super feesie
Geweldig
Machtig mooi feestje! Bijna heel de dag in de early rave gestaan, wat werd daar lekker gedraaid! Rob Gee & RTC
Mainstage zag er TE VET uit, maar vond de rest maar matig... En vier keer op een dag het zelfde nummer horen wordt ook vervelend. Qua sfeer was 't ook minder
BF zegt: op zich geen slechte opzet, maar: Decibel hoort 'SNACHTS en in ROTTERDAM...! en daar ben ik het volkomen mee eens...
Zekers een IJSELIJK feest! Heb de kramp nu nog niet uit m'n benen en voor de mensen die zeiken dat het geluid slecht was: gewoon vooraan gaan staan voor de boxen! Gegarandeerd succes!!! En Stampuh maar!
Ik vond het geluid in sommige tenten tegenvallen, de aankleding was matig, maar aangezien de line-up wel super was, het weer meeviel en we met een hele leuke club gegaan zijn is het een super feestje geworden
Kan het volgend jaar misschien van 11.00uur tot 11.00uur zijn. Om 23.00uur stoppen is wel erg vroeg. Verder was alles super!!!! goeie locatie, goeie sfeer en vette dj s.
UBER gewoon, top music, veel bekenden, leuke meiden, top sfeer en weer heeft het redelijk goed gehouden, parkeerterijn kon beter, maar al met al een geslaagd feest!
helemaal goed...vet vetter vetst
Ja echt een dik feest en echt geluk gehad met het weer, volgend jaar zeker weer van de partij
wat un top feestik heb me zeeeerr goed vermaakt8)hardstyle hardcore earlyrave mainstageLingebos top lokatiesweer was lekkehhknetter!next time i be there
Lekker wazig feest, ik vond die dj Ghost best te pruimen. Daarna Rob Gee, lekker hoor rampestampe in de early. Ik miste echt iets in de Hardcore tent, misschien omdat het te licht was ofzo (liever decibel weer gewoon 's nachts ) vond het geluid daar ook maar matig, maar ben er na 8-en niet meer geweest het schijnt toen wel beter geweest te zijn? Maar toen was ik in de Techno, Kvitta, Wittekind helemaal los, helemaal leip
verslag Metal Elements TECHNO: Niet echt druk, alleen maar echte die-hards...just the way I like it. Wittekind (die was stevig van de kaart na afloop trouwens hehe)...Kvitta my hero!!!
DIT IS DE LAATSTE ZAAK DIE GESEPONEERD WORDT VANDAAG... nog bedankt he Dhr. van Dam verders...jammer dat "jullie" er WÉÉR ns niet bij waren... VIP was TOPPIE (alleen n beetje te rustig )
Spierpijn!!! Zegt genoeg denk ik... Helemaal geweldig!
Mooie lokatie mjah was cker een vet feest wel paar minpuintjes: t eenrichtingsverkeer, enorme afstand tusse early rave en hardcore, drink bonnetjes alleen per 5 halen maar voor de rest, TOP early rave & hardcore
Superdikke party. 100% vermaakt, alleen volgende keer de parkeerplaats asfalteren
Alles helemaal goed! Behalve Outblast! Leer nou is draaien man! Je bent toch geen timmerman die een boom omzaagd! Verder, Endymion The Viper Nosferatu ZEER GOED!!
Egt 1 van de erggste feesten die er is..!! Vooral Rotterdam Terror Corps, Panic, Paul en Nosferatu temden de geest behoorlijk.. Ergste zaal was Early Rave!! En niet te vergeten er liepen zeer veel mooie dames.... Volgend jaar zker weer..!!!!!
dit was echt een superfeest, veel bekenden tegengekomen!!! rotterdam terror corps en masters of ceremony was helemaal super!!!!! volgende feestje raving nightmare in het mecc in maastricht kijken of het ook zo'n toppie feestje wordt als decibel groetjes en een dikke kus van the ultimate motherfuckster
Super feestje, Vince, Ruthless, Yves en Greg C geweldig
Dj Panic en Dj Scott Brown Geweldig genoten gewoon Geluid was gewoon echt goed overal lekker hard Spierpijn aan alle kanten Over waardering gesproken ben het volledig eens met APC The Nightmare Continues Raw eens
Heerlijk feessie!! en ook super mooi weer gelukkig
Kick feest zeker vooral in de V.I.P!! STANTON,ROB meesterlijke setjes weer ludie thanks!! en grec c ook leuke set in de main volgnde jaar zeker weer weheheh en dan weer V.I.P!!wuhahheheh
Mooi feest, alleen jammer dat de early rave en de hardcoretent zo ver uit elkaar waren Maar voor de rest weer heel goed vermaakt voor Hard Creation, Nosferatu en DJ D
Super feessie, had ik niet verwacht, lokatie was mooi, de sfeer in de hardcore was ook vet had ik niet verwacht. Maar 's nachts is het veel beter! Masters of Ceremony
DIIIKKE SHIZZLE! Ubergaaf feestje , beetje jammer idd dat de pin niet werkte, maar ochja bij de Straight On even wat shirtjes gescoord, en daar wat bijgepind! The Prophet, wow die heeft echt weer punten gescoord, DIKKE set! Showtek live echt super, heeerlijke platen gehoord. Activator ramde er flink op los, in de Hardstyle tent was het echt ubergezellig en goed geluid ! In de Main was het ook super, Greg C draaide lekker, Seismic live de oude klappertjes, heerlijk!! SUPER feest!
Hehe geweldige feest ,Hardcore tent was uber ,goede sfeer en rtc in de early rave weer met z'n naakte wijfjes . Top lokatie op loopafstand van me huisje
Jahoor Wat een GALA Decibel!!!! ((((( The Darkraver VS Dj Paul Elstak ))))) wat een Brute shit !!! EARLY RAVE!!! de Hardcore tent Wat een SLap zooitje!!! Veelste Zacht Erg zonde!!!!! Voor de rest Heerlijk vermaakt!!!
Super naar mijn zin gehad!! Beetje warm in de tenten, maar mijn waaier heeft me aardig gered! Panic was toch wel weer the man!! (speciaal voor mijn liefje!hihihi)
M'neigen weer goed vermaakt daar. Cker de hardcore en early rave tent waren stampen.Prachtig feeske en n goeie sfeer maar toch zou volgende keer gewoon weer snachts moeten.
Jaaaa was lekker feessie....Overal goed geluid Alleen jammer op het einde het wachten om weg te komen met de auto!!!
In 1 woord echt Super (wazig)
mwah
Goed georganiseerd, prima lokatie, leuk feestje, alleen jammer dat er nauwelijks mensen in de techno waren, sfeer verschilde duidelijk per tent! Main was gezellig 's avonds!
Wat een feest tering!... pavo was zooooo vettttttttttttttttttttt... serial fuckerrr
Jup..superbizar! Ondanks dat de techniek het een beetje liet afweten bij MoC waren ze toch erg sterk! Dikke spierpijn en goed verkankerd, maar dat hoort er bij Overdag feesten is trouwens zeker wel ok, net als Defqon..mag wat mij betreft wel vaker! Ciao!!
Vet feessie geweest hoor had nog best ff door kunnen gaan maar t volgende feessie is nu aan de beurt. En zelfs een super feest gehad terwijl ik denk zo voor het eerst in 3 jaar er nuchter heb rond gelopen
Dana ga met pensioen! Activator en Deepack maakte het weer helemaal goed!!
goeiendag! maasterlijk feesje! ben nu alleen wel snotverkouden MAAR dit was egt t VETSTE feest dat ik mee heb gemaakt! alle platen die er gedraaid werden waren TOP see ya again next year
Wat een superfeest Bijna de hele dag Early Rave gestaan, supertent S'nachts was het nog vetter geweest, maar goed dit was ook al super volgend jaar zeker weer, hopelijk snachts
early rave was super, Hardstyle zoals gewoonlijk TE druk, Hardtrance is meer iets voor met mn schatje, Main werd later gezellig, conclusie: early rave was de BOM!!!!!
'was super gezellig,goede sfeer,goed geluid,en alleen maar mensen met een goed humeur,maar toch dat overdag feesten blijft vreemd!paul je was weer geweldig in de early,
Mijn 1e Decibel en op zekers NIET de laatste. Helaas laat aanwezig wordt volgend jaar ook echt eerder Maar B2S TOP feestje B2S En natuurlijk Joff Je bent een . Hardcore / Early Rave waren echt . Vuurwerk was ook kicke See you next time
je zou toe zijn aan een rustige vakantie. je denk een rustieke omgeving gevonden te hebben op een camping in een natuurgebied omgeven met bomen en een ven.... en 20.000 stampende, totaal losgeslagen jongeren met hun pokkeherrie!!! mooi man
666 e opmerking... Duivels feessie.. Kvitta was gek!! Speedy J, Sven Wittekind en Amok pffff.. zonde van die superline up in de techno.. hierdoor veel gemist van de rest van dit superfeest!!!
SUPER feest!voor de organisatie,EARLY RAVE,JUMP en de HARDCORE STAGE waare de bom alleen had t geluid in de hardcore stage nog ietsje harder moge staan, Top locatie, volgend jaar zkr weer van de partij
Super Feest Vooral De Early Rave Stond het geluid super Main was ook super Vet...!! De rest Stond het geluid echt minder hard..!! Maar Top B2s Volgend jaar Zekerzz Weer Ik Wou Shar nog Ff Bedanken voor dr Gezelligheid Thnx
Even wennen dat het overdag's was, maar het was zeker een bruut feest Nergens lange wachtrijen, gezellige mensen en er werd goed gedraaid, vooral in de early rave...
Sow wat een superfeest! Geweldige locatie, niet te ver lopen allemaal (althans niet zoals bij Defqon), drinken en eten halen ging lekker vlot, mooie aankleding, en voor Ruthless, Greg C, Bad Boyz! Heb me prima vermaakt in mn uppie! Enne Jeroen&Oscar, Mikel&Barry, Heidi en niet te vergeten Jordy, twas super met jullie!!
GVD Lady Dana zorgde voor een groot inkakmoment...pffft wat draaide ze slecht \!!!!!!
main stage gruwelijke muziek. was kei gezellig op naar volgende week het feest van het jaar. partypeopleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
heb me echt super vermaakt als er veel decoratie is dan is dat heel mooi meegenomen maar 10 minuten let je daar toch niet meer op dat ze dan maar wat meer geld uitgeven aan bier want dat was op veel plaatsen op
Lekker feestje hoor, SHOWTEK en ACTIVATOR helden van de dag! Volume mocht echt wel wat harder in de hardstyle tent, heb het beter gehoord! Voor de rest wel gezellig! Alleen...WAAROM KON IK GODVERDOMME NERGENS PINNEN??!!
Goed feest, pluspunten: Goede sfeer, goed geluid. Minpunten: Pendelbus kost € 5,- (zou gratis moeten zijn als je al zoveel entree betaald) en er kon niet gepind worden
hardcore en hardstyle en main waren echt vet maar wat stonden beholder en balistic nou te kutten op een gegeven moment? jezus zeg....voor de rest!HE-LE-MAAL TOPPIEEEEE
Feest was goed, alleen klote dat er geen bereik was qua netwerk, mijn vader had hartinfarct en ze konden me niet te pakken krijgen minder einde dus van het feest
m'n eerste grote feest, en meteen zeer geslaagd, leuk geklede dames, het weer zat mee, en de dj's dsraaiden erg leuk. Vooral Showtek, Activator en Deepack vonk erg goed... en op t laatst Zany met z'n Orgasmo plaat... echt zeer geslaagd feestje
ik vond het echt ijselijk in het lingebos, graag nog een keer overdoen $En wat stonden de de boxen ijselijk hard voor aan in de hardcore tent echt bruut hoor
Over iets minder dan 2 weken is het zover en vindt de vierde editie plaats van het succesvolle Decibel Outdoor festival. Dit jaar wordt het door B2S georganiseerde evenement voor het eerst gehouden in het Lingebos; een natuurgebied vlakbij Gorinchem. Met maar liefst 75 artiesten uit binnen- en buitenland, verdeeld over 8 verschillende area’s, wordt elke hardere stroming binnen de dance op Decibel vertegenwoordigd. 225
Op zaterdag 20 augustus vindt de vierde editie plaats van het succesvolle Decibel Outdoor festival. Dit jaar wordt het door B2S georganiseerde evenement voor het eerst gehouden in het Lingebos; een natuurgebied vlakbij Gorinchem. Met maar liefst 75 artiesten uit binnen- en buitenland, verdeeld over 8 verschillende area’s, wordt elke hardere stroming binnen de dance op Decibel vertegenwoordigd. 172
Op zaterdag 20 augustus 2005 vindt de vierde editie plaats van het succesvolle Decibel festival. Dit jaar wordt dit door b2s georganiseerde evenement voor het eerst gehouden op het Lingebos.
De line up liegt er niet om! 249
Op zaterdag 20 augustus 2005 vindt de inmiddels vierde editie plaats van het succesvolle Decibel Outdoor festival. Maandenlang werd er flink gespeculeerd over een nieuwe locatie voor dit door B2S georganiseerde festival. Na lang wachten kan er eindelijk aan alle geruchten een einde gemaakt worden: Decibel verhuist naar het Lingebos. Het Lingebos is een natuurgebied vlak bij Gorinchem en huisvestte in 1998 al een editie van Mystery Land. 208