Dit was pas BIGGER BETTER & LOUDER!!! Prachtige grote locatie, PRACHTIGE FEESTIVAL!!! En overal het geluid.....HEFTUG!!!Open Air GEWELDIG!!!Weer was perfect, sfeer was PERFECT!!!!Gewoon HEFTIG!!!!RTC!!
was weer goed gezellig en VOLGAS BEUKEN!!! WAT EEN TOP FEESIE B2S rob gee,rtc,zany,luna,beholder&balistic,activator,amok,frank kvitta roeleren!!! MEJOUWWWWWW!!!!!!!!
Super feest goed geluid en de early rave was helemaal te gek vooral Buzz Fuzz .
leuk feestje vette muziek!jump en early rave was egt toppie:Dalleen miste k wat decoratie maja dat mag de pret nie drukken!
Jammer dat die tenten helemaal dicht waren op een enkele deuropening na, veels te benauwd om daarin te bewegen! De sfeer was ook matig, maar de muziek maakte dat wel aardig goed! Een 7 gemiddeld...
Echt een SUPER feest! Geen andere woorden voor!! Beetje jammer alleen dat de pin niet werkte.. Maar dat mocht de pret zeker niet drukken Beter is 't voortaan altijd overdag = veel relaxter!!
Vond t een zeer relaxt feest! Int begin vond k t nog niet veel aan, maar na een uur of 3 werd t steeds btr! Iedereen deed alles lkkr op zn gemak, heerlijk!
Ja heb t echt heel erg naar mn zin gehad! Early rave was behoorlijk gaaf!! Lekker stampuh! Thnx Maui voor de gezelligheid & Robert, Rob & Cindy ; Patrickje ook bedankt he voor alles: dikke knuffel voor jou! Ja en de rest van de feestgangers uit Goes en omstreken, leuk jullie weer te zien!
Egt een super bruut feestje heb overal wel gekeken, was egt goed, alleen jammer dat er zon irritante 1 richtingsverkeer was...was egt ziek de hele tijd omlopen.
Mijn eerste Outdoor feest, geweldig, dacht je begin van de middag, ff rustig in early rave, draait Rob Gee, gewoon vette terror, da was echt super lekker
het was echt een vet feestjeearly rave ik vond de sfeer echt goed daaro en rotterdam terror corps super gedraaid die gasten echt de helezaal ging uit zijn plaat b2s was echt een top feest
WaS m'n eerste feest, en was echt super ! ! ! Hardcore tent was het wreedste, foto's zijn leuk geworden, en dj's draaiden super Op naar 't volgende feest ! Q-Base !
Dat was een heeeeeel gezellig feestje
goei feestje beetje te streng daaro..
heb me echt super goed vermaakt! nosferatu en endymion voor de rest werd er kut gedraaid maar de sfeer was dik in orde net als het weer! kortom : superfeest
Machtig mooi feestje! Bijna heel de dag in de early rave gestaan, wat werd daar lekker gedraaid! Rob Gee & RTC
het was zeker vet maar iedereen vond me Jij spoort nieT shirt en ze handen de frietkraam ook ergens anders neer moeten zetten k ging bijna over me nek maar voor de rest toppie
Zekers een IJSELIJK feest! Heb de kramp nu nog niet uit m'n benen en voor de mensen die zeiken dat het geluid slecht was: gewoon vooraan gaan staan voor de boxen! Gegarandeerd succes!!! En Stampuh maar!
was echt los!! leuk feessie op m'n verjaardag!! goede locatie, goede sfeer, leuke mensen!! in 1 woord: GEWELDIG!! ROB GEE, PANIC, BAD BOYS alleen LUNA moeten ze verbieden, wat een drama!
Captain Tinrib, Marcky, Kvitta en Zany helden van de dag . Vond geluid best matig en de sfeer was er ook niet echt en dan nog niet te spreken over de ontbrekende decoratie! Ook het bier was op verschillende plekken op rond een uurtje of 9 . Heb me wel goed vermaakt met de mensen met wie ik was Vorig jaar was iig beter
Ik vond het geluid in sommige tenten tegenvallen, de aankleding was matig, maar aangezien de line-up wel super was, het weer meeviel en we met een hele leuke club gegaan zijn is het een super feestje geworden
Frank Kvitta wat een heerlijke set weer , volume was overal goed, heb me echt super vermaakt de hele dag, eindelijk weer eens een lekker weertje bij een buitenfeest
Early Rave Area was GEWELDIG van 12.30 tot 19.00 uur,Paul en Steve waren nieuwe zooi aan het draaien,maar dáár kom ik niet voor dus ben eerder weggegaan,ze motte dr echt eens mee kappe en gewoon aan het concept houwe!waardering=Goed had een Geweldig kúnen zijn!!K had trouwens een populair shirt aan,iedereen moest er ff aan zitten
super feest.. 20.000 mensen op mijn verjaardag
Decibel was Supers, Mega, Massa, Masterlijk & UN GEKKEHOES !!! ..
was wel een leuk feesje maar wat een kut sfeer btje jammer was dat ophidian en moc ware zker t beste van de dag
was echt super vette lokatie
Vet feestje hoor! Beetje jammer van die kut gitaren en drums in de Hardcore tent op t eind!
UBER gewoon, top music, veel bekenden, leuke meiden, top sfeer en weer heeft het redelijk goed gehouden, parkeerterijn kon beter, maar al met al een geslaagd feest!
helemaal goed...vet vetter vetst
Kut GREPPELS! Hulde aan plaatselijke boer met traktor!
Ja echt een dik feest en echt geluk gehad met het weer, volgend jaar zeker weer van de partij
leuk feestje zou alleen snachts gehouden moeten worden!vond het vorige jaren tog wel beter!
echt super
Lekker wazig feest, ik vond die dj Ghost best te pruimen. Daarna Rob Gee, lekker hoor rampestampe in de early. Ik miste echt iets in de Hardcore tent, misschien omdat het te licht was ofzo (liever decibel weer gewoon 's nachts ) vond het geluid daar ook maar matig, maar ben er na 8-en niet meer geweest het schijnt toen wel beter geweest te zijn? Maar toen was ik in de Techno, Kvitta, Wittekind helemaal los, helemaal leip
to greg c & technoboy
hehehehe MASTERLIJKE dag !! Activator, Showtek and Deepack
verslag Metal Elements TECHNO: Niet echt druk, alleen maar echte die-hards...just the way I like it. Wittekind (die was stevig van de kaart na afloop trouwens hehe)...Kvitta my hero!!!
DIT IS DE LAATSTE ZAAK DIE GESEPONEERD WORDT VANDAAG... nog bedankt he Dhr. van Dam verders...jammer dat "jullie" er WÉÉR ns niet bij waren... VIP was TOPPIE (alleen n beetje te rustig )
Spierpijn!!! Zegt genoeg denk ik... Helemaal geweldig!
Zooow vet was dit! The Prophet, Showtek met Dv8, Activator en Zany waren de helden van de dag!, enig min punt was natuurlijk dat de pinautomaten het niet meer deden, maar dat kon de pret niet drukken
JAJA ik heb me zeker vermaakt!!!! Ik heb toch lope stampe hahahaha !! Early rave en hardcore zaal ware et vetste,, ik hou niet zo van hardstyle maar voor deepack maak ik een uitzondering!! zo wat maakt die er een feesje van zeg! Ook leuke sfeer en iedereen van de kaart, zo hoort het!
Vette lokatie! , bijna overal erg goed geluid! , eten en drinken was top geregeld! setjes van Lars Tindy, Showtek en Activator waren heerlijk ragguh! Het was gewoon bovenverwachting supervet!
Zany, Technoboy, The Prophet en Showtek, jullie waren masterzz! Was zeker een vet feestje, maar duurde even voor het echt op gang kwam! Sfeer ontbrak wel een beetje en geluid ook op sommige plaatsen! Maar heb me zeker vermaakt!
te laat binnen ( 15.30 ) Goed weertje kwam moeilijk opgang, beetje jammer Terrein zag er mooi uit Laatste paar uur van t feest toch lekker los gegaan, HAKKENBIJLEN rules Goed bezweet en erg warm uit de hardcore tent gestapt.
Superrrr Eindelijk weer es een feest waar egt alles goed geregeld was! En nog lekker weer ook wel behoorlijk warm maar flink kunnen snoeien en heeeel veel gezellige mensen tegen gekomen!!!!!
Wat een heerlijk grasveld hadden ze bij de mainstage!!!!
dit was echt een superfeest, veel bekenden tegengekomen!!! rotterdam terror corps en masters of ceremony was helemaal super!!!!! volgende feestje raving nightmare in het mecc in maastricht kijken of het ook zo'n toppie feestje wordt als decibel groetjes en een dikke kus van the ultimate motherfuckster
Super feestje, Vince, Ruthless, Yves en Greg C geweldig
Dj Panic en Dj Scott Brown Geweldig genoten gewoon Geluid was gewoon echt goed overal lekker hard Spierpijn aan alle kanten Over waardering gesproken ben het volledig eens met APC The Nightmare Continues Raw eens
Kick feest zeker vooral in de V.I.P!! STANTON,ROB meesterlijke setjes weer ludie thanks!! en grec c ook leuke set in de main volgnde jaar zeker weer weheheh en dan weer V.I.P!!wuhahheheh
Hehe geweldige feest ,Hardcore tent was uber ,goede sfeer en rtc in de early rave weer met z'n naakte wijfjes . Top lokatie op loopafstand van me huisje
Superfeest! Ik wilde op het einde nog steeds niet naar huis. Alles was goed vooral het geluid bij Mainstage, mijn borstbeen vibreerde gewoon ! voor de organisatie!
Super naar mijn zin gehad!! Beetje warm in de tenten, maar mijn waaier heeft me aardig gered! Panic was toch wel weer the man!! (speciaal voor mijn liefje!hihihi)
M'neigen weer goed vermaakt daar. Cker de hardcore en early rave tent waren stampen.Prachtig feeske en n goeie sfeer maar toch zou volgende keer gewoon weer snachts moeten.
wat zeggen de mensen nou over een ontbrekende sfeer? die vond ik juist helemaal geweldig! alleen dat drum intro van masters of ceremony...was niet echt wat ik nou wilde als laatste act... voor de rest echt een UBER feest
het was echt BESTE mee
Early rave was top!!! Hardcore viel helaas tegen...
SUPERRRR FEESTJUHH! Alleen een beetje jammer in de hardcore tent dat ze best veel nummers meer dan 1x draaide en t geluid 8erin wa minder was! Maar wel een GEWELDIGE SFEER!! en OPHIDIAN
Het feest van het jaar was het zowiezo niet.. Weinig bekende maar ja `t was un eind van huis.. Je hebt meerdere muziek stylen duz ook ander soort volk..en wat is al helemaal belachelijk vond is dat eenrichtings gebeuren..en volgende x beetje bij elkaar zoals early hardcore en hardcore..Verder was het Nice
SUPER FEEST!!!, volgend jaar weer!
Het weer was vooral een topper geen regen
was weer een master feest!!!! me benen weer naar de klote!! haha maar dat is een goed teken
goeiendag! maasterlijk feesje! ben nu alleen wel snotverkouden MAAR dit was egt t VETSTE feest dat ik mee heb gemaakt! alle platen die er gedraaid werden waren TOP see ya again next year
Geweldig feessie maar de muziek kon beter viel me beetje tegen Early rave was enige waar je achter ook stond te trillen we hebben het echt getroffen met het weer Beteerrrrrr dan volgend jaar weer!!!!!!!!!
Wat een superfeest Bijna de hele dag Early Rave gestaan, supertent S'nachts was het nog vetter geweest, maar goed dit was ook al super volgend jaar zeker weer, hopelijk snachts
SUPER!!! Mooi terrein, goeie muziek, leuke mensen, veel beveiliging, rlxt grote en ruime tenten, ECHT TOPPIE GEWOON!!! Ik vond het geweldig!!! 1 heel klein nadeeltje vond ik het bassniveau in Jumptent, die was te laag naar mijn zin, maarja, je kunt niet alles hebben he ... daarom ben ik naar de Hardstyle-tent geweest, en daar was het !!! *Beholder & Balistic* *Activator* *Showtek*.... Puta puta madreeee
Echt een Super Feessie.....niet normaal heb me zeker goed vermaakt
Super Feest Vooral De Early Rave Stond het geluid super Main was ook super Vet...!! De rest Stond het geluid echt minder hard..!! Maar Top B2s Volgend jaar Zekerzz Weer Ik Wou Shar nog Ff Bedanken voor dr Gezelligheid Thnx
echt weer vet feestje...begin ging wat stroef maar aan het einde booh wat een avond nog beste waren: rob gee, rtc, activator,Seismic Live, deepack en zany... pavo viel zwaar tegen
het was weer super vet ZOU DAT MEISJE MET DIE ROOD GERUITE OVERHEMD ZICH FF WILLEN MELDEN BIJ MIJ JE HEB ME OOK GEZIEN OP DOMINATOR IK BEN DIE GOZER MET DIE 3 PIERCINGS TUSSEN ZIJN OGEN VOOR EEN FOTO VAN DIT MEISJE CHECK ME PF MAAR FF DAN
Het was een superfeest, godnondeknetter ...m'n spierpijn bewijst dat ...heb het grootste gedeelte van de dag in de hardtrance gestaan, maar oei oei oei wat heb ik ik weer lopen stampen...Max Savietto, de man van de avond ...godsamme wat draait die vent lekker
SUPERVET!!! Alleen maar in de hardcoretent geweest... Superhard gedraait... en heb nog staan ouwehoere met The Stunned Guys, Ophidian en DJ D.... Btre dag konk nie hebbe Heb nog steeds een pieptoon in me eur...
Lekker feestje hoor, SHOWTEK en ACTIVATOR helden van de dag! Volume mocht echt wel wat harder in de hardstyle tent, heb het beter gehoord! Voor de rest wel gezellig! Alleen...WAAROM KON IK GODVERDOMME NERGENS PINNEN??!!
panic rulessssss kort gezegt!!omdat hij snapt hoe je moet draaien in een early rave tent , niet zoals de rest. verdergoed feestje , mainstage pavo top!!lekker benauwd weertje. enne rtc zonder raw is toch net geen rtc.enne leuke techno vriendjes mee , jammer dat we ze te weinig hebben gezien.
GRUWELUK Feesie... Top dag gehad !! _ 2 Beholder & Balastic _ Alleen jammer dat we er 3 kwartier over hebbe gedaan om onze auto te vinde.. maar dat kon de pret niet bederve het feest was toch al KONING !!
Het was een topfeest. Dit was mijn eerste feest dat NIET van Q-dance was en het was me goed bevallen. Regeling met eten en drinken was goed. De music was zeker geweldig. Vooral Scott brown & The Prophet. Alleen iets waar ik me dood aan ergerde was dat schuimkanon in de open area mainstage. Maar verder was alles Top!!
Geweldig echt super vermaakt wieeej leuke mensen tegengekomen, top sfeertje, nice music.. gewoon prachtig alleen mainstage beetje klein zkr next time weer ! maar wil nu nog TERUUUUG!
Ik Vond Mar Vet!!!!!!!
door omstandigheden niet voor de volle 100% los kunnen gaan maar gekeken naar het gehele festival verdient decibel ook dit jaar weer een geweldig..
Bagger feest .De hardcore was echt zoooo slecht kwa geluid..jammer van de pin automaten en de sfeer was drie keer niks doe mij de nacht maar.. want dit was geld verspilling
vrijdag nog ff een kaartje gehaald en geen spijt van gehad gelukkig!! Rob gee wat een leipo..jammer dat hij niet kan mixen!! Vince zeker de beste van de dag en MC steve sweet voor herhaling vatbaar! parkeren was kut geregeld! voor de rest mooi feestje met redelijke sfeer! gezellig met schatje en de rest!!
Chill feest, leuk om Wittekind Amok en Kvitta zo samen te zien.. en lache dat Sven tussen de crowd stond
Early Rave was zeer vet Rob Gee, wat ging die kerel fucking hard!!! Seismic, Luna, Technoboy en Zany En het weer was ook nog eens beter dan ik had verwacht Op naar Mystery Land
Leuk feesrje, Sven Wittekind!!! RESPECT voor wat hij heeft neer gezet daar, Kvitta viel wat tegen!! Muziek in de HC area was idd bagger!! Volgende x maybe boxen all over the place??
TOP-feestje ... Vooral de Early-tent ... Panic = een held .. WAT een vette set .. Scott Brown ook top-setje .. en weer veel gezellige mensen .. Volgend jaar zeker weer
m'n eerste grote feest, en meteen zeer geslaagd, leuk geklede dames, het weer zat mee, en de dj's dsraaiden erg leuk. Vooral Showtek, Activator en Deepack vonk erg goed... en op t laatst Zany met z'n Orgasmo plaat... echt zeer geslaagd feestje
Pfff vond het helemaal niet zo boeiend deze editie... werd echt niet zo geweldig gedraaid... heel erg ruk soms... hardcore was helaas slecht geluid locatie vind ik ook minder dan de binnenmaas van vorig jaar persoonlijk Wel gelukkig dat het weer nog best te doen was
ik vond het echt ijselijk in het lingebos, graag nog een keer overdoen $En wat stonden de de boxen ijselijk hard voor aan in de hardcore tent echt bruut hoor
Over iets minder dan 2 weken is het zover en vindt de vierde editie plaats van het succesvolle Decibel Outdoor festival. Dit jaar wordt het door B2S georganiseerde evenement voor het eerst gehouden in het Lingebos; een natuurgebied vlakbij Gorinchem. Met maar liefst 75 artiesten uit binnen- en buitenland, verdeeld over 8 verschillende area’s, wordt elke hardere stroming binnen de dance op Decibel vertegenwoordigd. 225
Op zaterdag 20 augustus vindt de vierde editie plaats van het succesvolle Decibel Outdoor festival. Dit jaar wordt het door B2S georganiseerde evenement voor het eerst gehouden in het Lingebos; een natuurgebied vlakbij Gorinchem. Met maar liefst 75 artiesten uit binnen- en buitenland, verdeeld over 8 verschillende area’s, wordt elke hardere stroming binnen de dance op Decibel vertegenwoordigd. 172
Op zaterdag 20 augustus 2005 vindt de vierde editie plaats van het succesvolle Decibel festival. Dit jaar wordt dit door b2s georganiseerde evenement voor het eerst gehouden op het Lingebos.
De line up liegt er niet om! 249
Op zaterdag 20 augustus 2005 vindt de inmiddels vierde editie plaats van het succesvolle Decibel Outdoor festival. Maandenlang werd er flink gespeculeerd over een nieuwe locatie voor dit door B2S georganiseerde festival. Na lang wachten kan er eindelijk aan alle geruchten een einde gemaakt worden: Decibel verhuist naar het Lingebos. Het Lingebos is een natuurgebied vlak bij Gorinchem en huisvestte in 1998 al een editie van Mystery Land. 208