Dat ging weer helemaal los in het Lingebos!! Super feest!!!
was weer goed gezellig en VOLGAS BEUKEN!!! WAT EEN TOP FEESIE B2S rob gee,rtc,zany,luna,beholder&balistic,activator,amok,frank kvitta roeleren!!! MEJOUWWWWWW!!!!!!!!
Super feest goed geluid en de early rave was helemaal te gek vooral Buzz Fuzz .
Ik vond het helemaal toppie....je komt er gewoon zoveel mensen tegen waarmee je een leuke sfeer kan maken !!!Gewoon geweldig was het!!!!Alleen de volgende keer weer 'snachts da's toch weer wat vetter!En dan komt er nog bij dat ze niet altijd dezelfde platen moeten gebruiken!Ik heb 4 of 5 keer dezelfde platenmix gehoord!!Werd er een btje ziek van op het laatst!Maar verder toppie
leuk feestje vette muziek!jump en early rave was egt toppie:Dalleen miste k wat decoratie maja dat mag de pret nie drukken!
Jammer dat die tenten helemaal dicht waren op een enkele deuropening na, veels te benauwd om daarin te bewegen! De sfeer was ook matig, maar de muziek maakte dat wel aardig goed! Een 7 gemiddeld...
Echt een SUPER feest! Geen andere woorden voor!! Beetje jammer alleen dat de pin niet werkte.. Maar dat mocht de pret zeker niet drukken Beter is 't voortaan altijd overdag = veel relaxter!!
Superfeest! Het was lekker weer Prophet draaide goed!! Luna was ook De asluiting was gruwelijk!! Was lang geleden dat ik zo heb staan stampen Deepack en Zany was leuk voor dat laatste halfuur! Volgend jaar zekers weer!!
Vond t een zeer relaxt feest! Int begin vond k t nog niet veel aan, maar na een uur of 3 werd t steeds btr! Iedereen deed alles lkkr op zn gemak, heerlijk!
Egt een super bruut feestje heb overal wel gekeken, was egt goed, alleen jammer dat er zon irritante 1 richtingsverkeer was...was egt ziek de hele tijd omlopen.
Het was gaaaaaaaaf !!! Wat een superfeestje, volgend jaar weer !!!
Super feest, main stage, SUPER!! goed gedraaid,(Greg C, top, Zany top) Super gezellig sfeertje!! Alleen dat ik 22,50 extra voor een VIP kaartje heb moeten neerleggen, belachelijk!!! Slecht geregeld!! Voor dat geld had ik wel wat meer verwacht en moeten krijgen!!!Maar dat mocht de pret niet drukken!!De spierpijn van het dansen is behoorlijk!!
heb me echt super goed vermaakt! nosferatu en endymion voor de rest werd er kut gedraaid maar de sfeer was dik in orde net als het weer! kortom : superfeest
Machtig mooi feestje! Bijna heel de dag in de early rave gestaan, wat werd daar lekker gedraaid! Rob Gee & RTC
was wel leuk feestje maar toch zeker niet super zoals de meesten zeggen t enige wat super was was showtek live en Activator voor de rest viel t allemaal btje tegen Impulz was stuk beter
Wat een feessie, me oren suizen nog na en heb spierpijn als de ziekte Early Rave en Hardcore was echt super, alleen jammer dat ze zover van mekaar lagen...maar voor de rest als de ziekte
goed feessie weer lekker weertje ook en de main maar doe mij volgend jaar decibel maar weer snachts, heeft toch wel iets speciaals qua sfeer, geluid was vorig jaar ook stukken beter en wat was pavo voor een herrie aant draaien
was echt los!! leuk feessie op m'n verjaardag!! goede locatie, goede sfeer, leuke mensen!! in 1 woord: GEWELDIG!! ROB GEE, PANIC, BAD BOYS alleen LUNA moeten ze verbieden, wat een drama!
Ik vond het geluid in sommige tenten tegenvallen, de aankleding was matig, maar aangezien de line-up wel super was, het weer meeviel en we met een hele leuke club gegaan zijn is het een super feestje geworden
goed feessie alleen het geluid had wat beter gekunt . maar voor de rest was het lekker knalle.
Frank Kvitta wat een heerlijke set weer , volume was overal goed, heb me echt super vermaakt de hele dag, eindelijk weer eens een lekker weertje bij een buitenfeest
Beestachtig! Lekker raven op de berg met vuurballen
Early Rave Area was GEWELDIG van 12.30 tot 19.00 uur,Paul en Steve waren nieuwe zooi aan het draaien,maar dáár kom ik niet voor dus ben eerder weggegaan,ze motte dr echt eens mee kappe en gewoon aan het concept houwe!waardering=Goed had een Geweldig kúnen zijn!!K had trouwens een populair shirt aan,iedereen moest er ff aan zitten
Kan het volgend jaar misschien van 11.00uur tot 11.00uur zijn. Om 23.00uur stoppen is wel erg vroeg. Verder was alles super!!!! goeie locatie, goeie sfeer en vette dj s.
vaag gebeuren, early rave en hardcore tent ware wel super, dat eenrichtings gebeuren sloeg werkelijk nergens op en ze hadden de hardcore tent en de early rave tent wel naast mekaar mogen zetten, had wat eindjes lopen gespaard! Laatste uurtje mainstage was ook wel gezellig Maar echt een sfeer was er niet
Kut GREPPELS! Hulde aan plaatselijke boer met traktor!
Ja echt een dik feest en echt geluk gehad met het weer, volgend jaar zeker weer van de partij
Helemaal TOP!! Weer gezellie met al me vriendinnen staan Volgende week weer op ML!! Behalve Bi dan!!
wat un top feestik heb me zeeeerr goed vermaakt8)hardstyle hardcore earlyrave mainstageLingebos top lokatiesweer was lekkehhknetter!next time i be there
Lekker wazig feest, ik vond die dj Ghost best te pruimen. Daarna Rob Gee, lekker hoor rampestampe in de early. Ik miste echt iets in de Hardcore tent, misschien omdat het te licht was ofzo (liever decibel weer gewoon 's nachts ) vond het geluid daar ook maar matig, maar ben er na 8-en niet meer geweest het schijnt toen wel beter geweest te zijn? Maar toen was ik in de Techno, Kvitta, Wittekind helemaal los, helemaal leip
1 woord, GEWELDIG!!! Lang niet zo'n gaaf feessie meegemaakt. Het was gewoon supervet. Vooral DJ paul elstak die darkraver verving en dus een 4 uur durende set had. Was abnominabel! Een paar kleine dingetjes is: meer borden in en rondom gorinchem voor borden met decibel én borden plaatsen voor de parkeer vakken. We hebben bijna een kwartier naar onze auto lopen zoeken. Voor de rest een top feessie: DJ paul elstak, The prophet en buzz fuzz: jullie waren toppie
JAJA ik heb me zeker vermaakt!!!! Ik heb toch lope stampe hahahaha !! Early rave en hardcore zaal ware et vetste,, ik hou niet zo van hardstyle maar voor deepack maak ik een uitzondering!! zo wat maakt die er een feesje van zeg! Ook leuke sfeer en iedereen van de kaart, zo hoort het!
de Early Rave zaal stond bekend om zijn harde en snelle klanken, om het publiek een aangenaam pak rammel te geven en dat is ook gebeurt , RESPECT..!!
Heerlyk vermaakt.. relaxete sfeer en goeie kixzz mwuhaha
ik twijfel nog steeds of dit me beste feest ooit was, ik denk van wel... ophidian, rob gee, rtc, endymion, masters of ceremony draaiden zooooo goed... en de lokatie was zo goed en het sfeertje was geweldig... echt goed dit
Vette lokatie! , bijna overal erg goed geluid! , eten en drinken was top geregeld! setjes van Lars Tindy, Showtek en Activator waren heerlijk ragguh! Het was gewoon bovenverwachting supervet!
Zany, Technoboy, The Prophet en Showtek, jullie waren masterzz! Was zeker een vet feestje, maar duurde even voor het echt op gang kwam! Sfeer ontbrak wel een beetje en geluid ook op sommige plaatsen! Maar heb me zeker vermaakt!
te laat binnen ( 15.30 ) Goed weertje kwam moeilijk opgang, beetje jammer Terrein zag er mooi uit Laatste paar uur van t feest toch lekker los gegaan, HAKKENBIJLEN rules Goed bezweet en erg warm uit de hardcore tent gestapt.
Goed feest! Rob Gee was voor mij het vetst, Early rave was gruwelijk
Het was echt een TOPFEEST, heb me zwaar vermaakt 2 Zany, RTC, Prophet en Paul
Alles helemaal goed! Behalve Outblast! Leer nou is draaien man! Je bent toch geen timmerman die een boom omzaagd! Verder, Endymion The Viper Nosferatu ZEER GOED!!
Egt 1 van de erggste feesten die er is..!! Vooral Rotterdam Terror Corps, Panic, Paul en Nosferatu temden de geest behoorlijk.. Ergste zaal was Early Rave!! En niet te vergeten er liepen zeer veel mooie dames.... Volgend jaar zker weer..!!!!!
Echt een TOP feest! early rave en mainstage waren echt te gekk!!!
Kick feest zeker vooral in de V.I.P!! STANTON,ROB meesterlijke setjes weer ludie thanks!! en grec c ook leuke set in de main volgnde jaar zeker weer weheheh en dan weer V.I.P!!wuhahheheh
het was echt helemaal geweldig!! Hardcore area & Early rave area
DIIIKKE SHIZZLE! Ubergaaf feestje , beetje jammer idd dat de pin niet werkte, maar ochja bij de Straight On even wat shirtjes gescoord, en daar wat bijgepind! The Prophet, wow die heeft echt weer punten gescoord, DIKKE set! Showtek live echt super, heeerlijke platen gehoord. Activator ramde er flink op los, in de Hardstyle tent was het echt ubergezellig en goed geluid ! In de Main was het ook super, Greg C draaide lekker, Seismic live de oude klappertjes, heerlijk!! SUPER feest!
Jahoor Wat een GALA Decibel!!!! ((((( The Darkraver VS Dj Paul Elstak ))))) wat een Brute shit !!! EARLY RAVE!!! de Hardcore tent Wat een SLap zooitje!!! Veelste Zacht Erg zonde!!!!! Voor de rest Heerlijk vermaakt!!!
M'neigen weer goed vermaakt daar. Cker de hardcore en early rave tent waren stampen.Prachtig feeske en n goeie sfeer maar toch zou volgende keer gewoon weer snachts moeten.
wat zeggen de mensen nou over een ontbrekende sfeer? die vond ik juist helemaal geweldig! alleen dat drum intro van masters of ceremony...was niet echt wat ik nou wilde als laatste act... voor de rest echt een UBER feest
dit feest was eg VETTE SHIT!!!! enkelle fotows op: ENDYMION.NL
mwah
Goed georganiseerd, prima lokatie, leuk feestje, alleen jammer dat er nauwelijks mensen in de techno waren, sfeer verschilde duidelijk per tent! Main was gezellig 's avonds!
Early rave was top!!! Hardcore viel helaas tegen...
SUPERRRR FEESTJUHH! Alleen een beetje jammer in de hardcore tent dat ze best veel nummers meer dan 1x draaide en t geluid 8erin wa minder was! Maar wel een GEWELDIGE SFEER!! en OPHIDIAN
Zwaaaarrr vet feest. Maar toch.. je ziet toch aan alles dat het ff ietsjes minder goed is geregeld als Defqon. Greg C en setje van Darkraver & Paul was ook zwaar vet . Net als vorig jaar weer een meeesterlijk feestje !!!! En ja idd.. decoratie mag wel iets beter, straalde er niet echt vanaf.
Vet feessie geweest hoor had nog best ff door kunnen gaan maar t volgende feessie is nu aan de beurt. En zelfs een super feest gehad terwijl ik denk zo voor het eerst in 3 jaar er nuchter heb rond gelopen
'was super gezellig,goede sfeer,goed geluid,en alleen maar mensen met een goed humeur,maar toch dat overdag feesten blijft vreemd!paul je was weer geweldig in de early,
hartstikke goeie muziek! heb de hele dag alleen maar leuke nummers gehoord! alleen ik miste wat meer decoratie ofzo..
SUPER feest!voor de organisatie,EARLY RAVE,JUMP en de HARDCORE STAGE waare de bom alleen had t geluid in de hardcore stage nog ietsje harder moge staan, Top locatie, volgend jaar zkr weer van de partij
SUPER!!! Mooi terrein, goeie muziek, leuke mensen, veel beveiliging, rlxt grote en ruime tenten, ECHT TOPPIE GEWOON!!! Ik vond het geweldig!!! 1 heel klein nadeeltje vond ik het bassniveau in Jumptent, die was te laag naar mijn zin, maarja, je kunt niet alles hebben he ... daarom ben ik naar de Hardstyle-tent geweest, en daar was het !!! *Beholder & Balistic* *Activator* *Showtek*.... Puta puta madreeee
Even wennen dat het overdag's was, maar het was zeker een bruut feest Nergens lange wachtrijen, gezellige mensen en er werd goed gedraaid, vooral in de early rave...
Het was een superfeest, godnondeknetter ...m'n spierpijn bewijst dat ...heb het grootste gedeelte van de dag in de hardtrance gestaan, maar oei oei oei wat heb ik ik weer lopen stampen...Max Savietto, de man van de avond ...godsamme wat draait die vent lekker
het was geweldig! alleen vond ik Luna dit keer niet so super draaien maar jah smaken verschillen natuurlijk
SUPERVET!!! Alleen maar in de hardcoretent geweest... Superhard gedraait... en heb nog staan ouwehoere met The Stunned Guys, Ophidian en DJ D.... Btre dag konk nie hebbe Heb nog steeds een pieptoon in me eur...
heb me echt super vermaakt als er veel decoratie is dan is dat heel mooi meegenomen maar 10 minuten let je daar toch niet meer op dat ze dan maar wat meer geld uitgeven aan bier want dat was op veel plaatsen op
In 1 woord geweldig Alleen die bus terug, kut chauffeur !!!
In 1 woord: Wat een super geweldig feest! Olé olé, iedereen aan de ...... Feestje was goed georganiseerd! De weergoden waren ons goed gezind! Wat een super chickies liepen er weer! Dubbel D, jammer dat je er niet was! Mensen van het licht:
Lekker feestje hoor, SHOWTEK en ACTIVATOR helden van de dag! Volume mocht echt wel wat harder in de hardstyle tent, heb het beter gehoord! Voor de rest wel gezellig! Alleen...WAAROM KON IK GODVERDOMME NERGENS PINNEN??!!
GRUWELUK Feesie... Top dag gehad !! _ 2 Beholder & Balastic _ Alleen jammer dat we er 3 kwartier over hebbe gedaan om onze auto te vinde.. maar dat kon de pret niet bederve het feest was toch al KONING !!
Het was een topfeest. Dit was mijn eerste feest dat NIET van Q-dance was en het was me goed bevallen. Regeling met eten en drinken was goed. De music was zeker geweldig. Vooral Scott brown & The Prophet. Alleen iets waar ik me dood aan ergerde was dat schuimkanon in de open area mainstage. Maar verder was alles Top!!
Geweldig echt super vermaakt wieeej leuke mensen tegengekomen, top sfeertje, nice music.. gewoon prachtig alleen mainstage beetje klein zkr next time weer ! maar wil nu nog TERUUUUG!
weinig sfeer en veel jong gabber grut, gelukkig wel goeie muziek
ode aan paul,hij knalde zoals altijd ... maar early betekend ouwe muziek en niet die nieuwe shit... thanx 2 all ...FIIR/SCF weer volledig aanwazig, next time snacht en gewoon in ROTTERDAM
en tOCH JAMMMER DAT IK WEINIG REACTIES ZIE P DE TECHNO... WAT WAS HET WWEEEEEEEEEER VETTJES... FRABK KVITTTTTTTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! WHOEHOE........ EGT WAAR!
heerlijk eerst ff 'ouderwets' hakken en dan gewoon naar de techno lekker schranzen
superfeest zeg! ben echt goed los gegaan behalve op de parkeerplaats daar stond ik muurvast
vrijdag nog ff een kaartje gehaald en geen spijt van gehad gelukkig!! Rob gee wat een leipo..jammer dat hij niet kan mixen!! Vince zeker de beste van de dag en MC steve sweet voor herhaling vatbaar! parkeren was kut geregeld! voor de rest mooi feestje met redelijke sfeer! gezellig met schatje en de rest!!
goed feessie hoor prima vermaakt swen wittekind amok frank kvitta echt geweldig
Early Rave was zeer vet Rob Gee, wat ging die kerel fucking hard!!! Seismic, Luna, Technoboy en Zany En het weer was ook nog eens beter dan ik had verwacht Op naar Mystery Land
m'n eerste grote feest, en meteen zeer geslaagd, leuk geklede dames, het weer zat mee, en de dj's dsraaiden erg leuk. Vooral Showtek, Activator en Deepack vonk erg goed... en op t laatst Zany met z'n Orgasmo plaat... echt zeer geslaagd feestje
ik vond het echt ijselijk in het lingebos, graag nog een keer overdoen $En wat stonden de de boxen ijselijk hard voor aan in de hardcore tent echt bruut hoor
Was weer een gewldig feest!!! Een mooie locatie, goede sfeer en er werd vet gedraaid!! Volgend jaar zeker weer!!!
Over iets minder dan 2 weken is het zover en vindt de vierde editie plaats van het succesvolle Decibel Outdoor festival. Dit jaar wordt het door B2S georganiseerde evenement voor het eerst gehouden in het Lingebos; een natuurgebied vlakbij Gorinchem. Met maar liefst 75 artiesten uit binnen- en buitenland, verdeeld over 8 verschillende area’s, wordt elke hardere stroming binnen de dance op Decibel vertegenwoordigd. 225
Op zaterdag 20 augustus vindt de vierde editie plaats van het succesvolle Decibel Outdoor festival. Dit jaar wordt het door B2S georganiseerde evenement voor het eerst gehouden in het Lingebos; een natuurgebied vlakbij Gorinchem. Met maar liefst 75 artiesten uit binnen- en buitenland, verdeeld over 8 verschillende area’s, wordt elke hardere stroming binnen de dance op Decibel vertegenwoordigd. 172
Op zaterdag 20 augustus 2005 vindt de vierde editie plaats van het succesvolle Decibel festival. Dit jaar wordt dit door b2s georganiseerde evenement voor het eerst gehouden op het Lingebos.
De line up liegt er niet om! 249
Op zaterdag 20 augustus 2005 vindt de inmiddels vierde editie plaats van het succesvolle Decibel Outdoor festival. Maandenlang werd er flink gespeculeerd over een nieuwe locatie voor dit door B2S georganiseerde festival. Na lang wachten kan er eindelijk aan alle geruchten een einde gemaakt worden: Decibel verhuist naar het Lingebos. Het Lingebos is een natuurgebied vlak bij Gorinchem en huisvestte in 1998 al een editie van Mystery Land. 208