Dit was pas BIGGER BETTER & LOUDER!!! Prachtige grote locatie, PRACHTIGE FEESTIVAL!!! En overal het geluid.....HEFTUG!!!Open Air GEWELDIG!!!Weer was perfect, sfeer was PERFECT!!!!Gewoon HEFTIG!!!!RTC!!
Als je van strakke Beats houd is dit top, heb je een hekel aan verkrampte benen, blijf thuis ^^
Dat ging weer helemaal los in het Lingebos!! Super feest!!!
Super feest!!!!!!!!!! meer hoef ik niet te zeggen
Super feest goed geluid en de early rave was helemaal te gek vooral Buzz Fuzz .
Ik vond het helemaal toppie....je komt er gewoon zoveel mensen tegen waarmee je een leuke sfeer kan maken !!!Gewoon geweldig was het!!!!Alleen de volgende keer weer 'snachts da's toch weer wat vetter!En dan komt er nog bij dat ze niet altijd dezelfde platen moeten gebruiken!Ik heb 4 of 5 keer dezelfde platenmix gehoord!!Werd er een btje ziek van op het laatst!Maar verder toppie
leuk feestje vette muziek!jump en early rave was egt toppie:Dalleen miste k wat decoratie maja dat mag de pret nie drukken!
Vette SHIT Ennuh t was echt nie warm hoor in de hardstyle
Early rave en hardcore waren geweldig, ma volgende keer neem ik toch weer gewoon een hardcorefeest 's nachts, is meer iets voor mij
Echt een SUPER feest! Geen andere woorden voor!! Beetje jammer alleen dat de pin niet werkte.. Maar dat mocht de pret zeker niet drukken Beter is 't voortaan altijd overdag = veel relaxter!!
Ondanks dat ik later kwam, heb ik me goed vermaakt. Wel jammer dat je voor de wc's moest betalen. Maar jezuss, wat heb ik veel volk gezien dat alleen maar mooi stond te wezen Volgend jaar weer
Ja heb t echt heel erg naar mn zin gehad! Early rave was behoorlijk gaaf!! Lekker stampuh! Thnx Maui voor de gezelligheid & Robert, Rob & Cindy ; Patrickje ook bedankt he voor alles: dikke knuffel voor jou! Ja en de rest van de feestgangers uit Goes en omstreken, leuk jullie weer te zien!
Mijn eerste Outdoor feest, geweldig, dacht je begin van de middag, ff rustig in early rave, draait Rob Gee, gewoon vette terror, da was echt super lekker
Het was gaaaaaaaaf !!! Wat een superfeestje, volgend jaar weer !!!
Super feest, main stage, SUPER!! goed gedraaid,(Greg C, top, Zany top) Super gezellig sfeertje!! Alleen dat ik 22,50 extra voor een VIP kaartje heb moeten neerleggen, belachelijk!!! Slecht geregeld!! Voor dat geld had ik wel wat meer verwacht en moeten krijgen!!!Maar dat mocht de pret niet drukken!!De spierpijn van het dansen is behoorlijk!!
super feesie
Geweldig
heb me echt super goed vermaakt! nosferatu en endymion voor de rest werd er kut gedraaid maar de sfeer was dik in orde net als het weer! kortom : superfeest
ik heb nog voor locker -medewerker gespeeld, hahaha doorlopen aan de rechterkant je sleutels inleveren
was wel leuk feestje maar toch zeker niet super zoals de meesten zeggen t enige wat super was was showtek live en Activator voor de rest viel t allemaal btje tegen Impulz was stuk beter
was dus zeker wel een top feestje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
het was echt een top feest!! het weer was goed alles was top!! alleen jammer dat foutblast weer zo verneukt draaide hij is nu voor mij echt master af!!!
Zekers een IJSELIJK feest! Heb de kramp nu nog niet uit m'n benen en voor de mensen die zeiken dat het geluid slecht was: gewoon vooraan gaan staan voor de boxen! Gegarandeerd succes!!! En Stampuh maar!
was echt los!! leuk feessie op m'n verjaardag!! goede locatie, goede sfeer, leuke mensen!! in 1 woord: GEWELDIG!! ROB GEE, PANIC, BAD BOYS alleen LUNA moeten ze verbieden, wat een drama!
mensen ik kan er niet meer van maken dan kk bruut gewoon echt vet !!! en daarna zijn we natuurlijk naar the site gegaan vaste prik maar nogmaals perfeckt het had alleen langer moeten duren greetzzz bonta !!!
Kan het volgend jaar misschien van 11.00uur tot 11.00uur zijn. Om 23.00uur stoppen is wel erg vroeg. Verder was alles super!!!! goeie locatie, goeie sfeer en vette dj s.
wat un top feestik heb me zeeeerr goed vermaakt8)hardstyle hardcore earlyrave mainstageLingebos top lokatiesweer was lekkehhknetter!next time i be there
hehehehe MASTERLIJKE dag !! Activator, Showtek and Deepack
DIT IS DE LAATSTE ZAAK DIE GESEPONEERD WORDT VANDAAG... nog bedankt he Dhr. van Dam verders...jammer dat "jullie" er WÉÉR ns niet bij waren... VIP was TOPPIE (alleen n beetje te rustig )
Zooow vet was dit! The Prophet, Showtek met Dv8, Activator en Zany waren de helden van de dag!, enig min punt was natuurlijk dat de pinautomaten het niet meer deden, maar dat kon de pret niet drukken
de Early Rave zaal stond bekend om zijn harde en snelle klanken, om het publiek een aangenaam pak rammel te geven en dat is ook gebeurt , RESPECT..!!
Vette lokatie! , bijna overal erg goed geluid! , eten en drinken was top geregeld! setjes van Lars Tindy, Showtek en Activator waren heerlijk ragguh! Het was gewoon bovenverwachting supervet!
te laat binnen ( 15.30 ) Goed weertje kwam moeilijk opgang, beetje jammer Terrein zag er mooi uit Laatste paar uur van t feest toch lekker los gegaan, HAKKENBIJLEN rules Goed bezweet en erg warm uit de hardcore tent gestapt.
Goed feest! Rob Gee was voor mij het vetst, Early rave was gruwelijk
Het was echt een TOPFEEST, heb me zwaar vermaakt 2 Zany, RTC, Prophet en Paul
Alles helemaal goed! Behalve Outblast! Leer nou is draaien man! Je bent toch geen timmerman die een boom omzaagd! Verder, Endymion The Viper Nosferatu ZEER GOED!!
Egt 1 van de erggste feesten die er is..!! Vooral Rotterdam Terror Corps, Panic, Paul en Nosferatu temden de geest behoorlijk.. Ergste zaal was Early Rave!! En niet te vergeten er liepen zeer veel mooie dames.... Volgend jaar zker weer..!!!!!
DIIIKKE SHIZZLE! Ubergaaf feestje , beetje jammer idd dat de pin niet werkte, maar ochja bij de Straight On even wat shirtjes gescoord, en daar wat bijgepind! The Prophet, wow die heeft echt weer punten gescoord, DIKKE set! Showtek live echt super, heeerlijke platen gehoord. Activator ramde er flink op los, in de Hardstyle tent was het echt ubergezellig en goed geluid ! In de Main was het ook super, Greg C draaide lekker, Seismic live de oude klappertjes, heerlijk!! SUPER feest!
Hehe geweldige feest ,Hardcore tent was uber ,goede sfeer en rtc in de early rave weer met z'n naakte wijfjes . Top lokatie op loopafstand van me huisje
Super naar mijn zin gehad!! Beetje warm in de tenten, maar mijn waaier heeft me aardig gered! Panic was toch wel weer the man!! (speciaal voor mijn liefje!hihihi)
M'neigen weer goed vermaakt daar. Cker de hardcore en early rave tent waren stampen.Prachtig feeske en n goeie sfeer maar toch zou volgende keer gewoon weer snachts moeten.
wat zeggen de mensen nou over een ontbrekende sfeer? die vond ik juist helemaal geweldig! alleen dat drum intro van masters of ceremony...was niet echt wat ik nou wilde als laatste act... voor de rest echt een UBER feest
Zeker vet feest, goeie locatie en goed geluid. Alleen moet er geen extra geld gevraagd worden voor de wc's dit zorgt alleen maar voor wachtrijen
Goed georganiseerd, prima lokatie, leuk feestje, alleen jammer dat er nauwelijks mensen in de techno waren, sfeer verschilde duidelijk per tent! Main was gezellig 's avonds!
Jup..superbizar! Ondanks dat de techniek het een beetje liet afweten bij MoC waren ze toch erg sterk! Dikke spierpijn en goed verkankerd, maar dat hoort er bij Overdag feesten is trouwens zeker wel ok, net als Defqon..mag wat mij betreft wel vaker! Ciao!!
Helemaal niet verkeerd voor het eerste feest wat ik heb meegemaakt, ben nu weer een verslaving rijker... en eens lekker lossssssss kunnen gaan heerlijk... is zeker voor herhaling vatbaar... bedankt iedereen die ben tegengekomen..
De early-rave was in 1 woord meesterlijk Dat geluid was echt hard jammer dat mn beentjes op het laatst niet meer wilden Buzz fuzz had een heerlijk setje!
blijft nog 1 van de toppers deze!! kk gekkkk in de early en perfecte lokatie met lekker weer!!!
Het feest van het jaar was het zowiezo niet.. Weinig bekende maar ja `t was un eind van huis.. Je hebt meerdere muziek stylen duz ook ander soort volk..en wat is al helemaal belachelijk vond is dat eenrichtings gebeuren..en volgende x beetje bij elkaar zoals early hardcore en hardcore..Verder was het Nice
SUPER FEEST!!!, volgend jaar weer!
Het weer was vooral een topper geen regen
Fantastisch!
was weer een master feest!!!! me benen weer naar de klote!! haha maar dat is een goed teken
Vet feessie geweest hoor had nog best ff door kunnen gaan maar t volgende feessie is nu aan de beurt. En zelfs een super feest gehad terwijl ik denk zo voor het eerst in 3 jaar er nuchter heb rond gelopen
Wat een superfeest Bijna de hele dag Early Rave gestaan, supertent S'nachts was het nog vetter geweest, maar goed dit was ook al super volgend jaar zeker weer, hopelijk snachts
'was super gezellig,goede sfeer,goed geluid,en alleen maar mensen met een goed humeur,maar toch dat overdag feesten blijft vreemd!paul je was weer geweldig in de early,
666 e opmerking... Duivels feessie.. Kvitta was gek!! Speedy J, Sven Wittekind en Amok pffff.. zonde van die superline up in de techno.. hierdoor veel gemist van de rest van dit superfeest!!!
Heb me zeker super vermaakt.......goeie muziek, goeie mensen, goeie sfeer...........met het mooiste van defQon ....lekker hoor!!!!
GEWELDIG!!! PANIC de beste van de dag!!!early rave tent geweldig!alleen maar blije gezichten gezien,iedereen hakken
SUPER feest!voor de organisatie,EARLY RAVE,JUMP en de HARDCORE STAGE waare de bom alleen had t geluid in de hardcore stage nog ietsje harder moge staan, Top locatie, volgend jaar zkr weer van de partij
echt wel een dikke locatie, leuke mensen en vooral goeie muziek
Het was weer super, en superweer!
SUPER!!! Mooi terrein, goeie muziek, leuke mensen, veel beveiliging, rlxt grote en ruime tenten, ECHT TOPPIE GEWOON!!! Ik vond het geweldig!!! 1 heel klein nadeeltje vond ik het bassniveau in Jumptent, die was te laag naar mijn zin, maarja, je kunt niet alles hebben he ... daarom ben ik naar de Hardstyle-tent geweest, en daar was het !!! *Beholder & Balistic* *Activator* *Showtek*.... Puta puta madreeee
Sow wat een superfeest! Geweldige locatie, niet te ver lopen allemaal (althans niet zoals bij Defqon), drinken en eten halen ging lekker vlot, mooie aankleding, en voor Ruthless, Greg C, Bad Boyz! Heb me prima vermaakt in mn uppie! Enne Jeroen&Oscar, Mikel&Barry, Heidi en niet te vergeten Jordy, twas super met jullie!!
echt superrrrrrrr volgend jaar zeker weer in het lingebos. en overdag vond ik ook niet z'on slecht id t was echt de beste decibel tot nu toe!!
Superfeessie!!!!!!!! Taskuh
GVD Lady Dana zorgde voor een groot inkakmoment...pffft wat draaide ze slecht \!!!!!!
SUPER FEEST, Bijna hele dag op main geweest, heerlijk dat zonnetje en een briesje! GREG C TOPPER VAN DE DAG !!!! MERCI GREG C! Enne tot volgend jaar!!!
het was weer super vet ZOU DAT MEISJE MET DIE ROOD GERUITE OVERHEMD ZICH FF WILLEN MELDEN BIJ MIJ JE HEB ME OOK GEZIEN OP DOMINATOR IK BEN DIE GOZER MET DIE 3 PIERCINGS TUSSEN ZIJN OGEN VOOR EEN FOTO VAN DIT MEISJE CHECK ME PF MAAR FF DAN
Het was een superfeest, godnondeknetter ...m'n spierpijn bewijst dat ...heb het grootste gedeelte van de dag in de hardtrance gestaan, maar oei oei oei wat heb ik ik weer lopen stampen...Max Savietto, de man van de avond ...godsamme wat draait die vent lekker
main stage gruwelijke muziek. was kei gezellig op naar volgende week het feest van het jaar. partypeopleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
heb me echt super vermaakt als er veel decoratie is dan is dat heel mooi meegenomen maar 10 minuten let je daar toch niet meer op dat ze dan maar wat meer geld uitgeven aan bier want dat was op veel plaatsen op
Lekker feestje hoor, SHOWTEK en ACTIVATOR helden van de dag! Volume mocht echt wel wat harder in de hardstyle tent, heb het beter gehoord! Voor de rest wel gezellig! Alleen...WAAROM KON IK GODVERDOMME NERGENS PINNEN??!!
panic rulessssss kort gezegt!!omdat hij snapt hoe je moet draaien in een early rave tent , niet zoals de rest. verdergoed feestje , mainstage pavo top!!lekker benauwd weertje. enne rtc zonder raw is toch net geen rtc.enne leuke techno vriendjes mee , jammer dat we ze te weinig hebben gezien.
Goed feest, pluspunten: Goede sfeer, goed geluid. Minpunten: Pendelbus kost € 5,- (zou gratis moeten zijn als je al zoveel entree betaald) en er kon niet gepind worden
Wauwie Das pas lekkerrrrrrrr Partytime all day long I say thnx & Respect 4 the Dj's
Muziek ging wel... maar zon kutsfeer als daar in de hardcore hing hek (gelukig) al lang niet meer meegemaakt.. veel te aggressief
was wel knalluh die black mail was echt knalluh
was weer knalle iedereen bedankt voor de gezelligheid
hardcore en hardstyle en main waren echt vet maar wat stonden beholder en balistic nou te kutten op een gegeven moment? jezus zeg....voor de rest!HE-LE-MAAL TOPPIEEEEE
Geweldig echt super vermaakt wieeej leuke mensen tegengekomen, top sfeertje, nice music.. gewoon prachtig alleen mainstage beetje klein zkr next time weer ! maar wil nu nog TERUUUUG!
superbbb.
door omstandigheden niet voor de volle 100% los kunnen gaan maar gekeken naar het gehele festival verdient decibel ook dit jaar weer een geweldig..
1 woord ***super***
zeker een goed feesje goeie sfeer met leuke knal muziek!
ode aan paul,hij knalde zoals altijd ... maar early betekend ouwe muziek en niet die nieuwe shit... thanx 2 all ...FIIR/SCF weer volledig aanwazig, next time snacht en gewoon in ROTTERDAM
en tOCH JAMMMER DAT IK WEINIG REACTIES ZIE P DE TECHNO... WAT WAS HET WWEEEEEEEEEER VETTJES... FRABK KVITTTTTTTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! WHOEHOE........ EGT WAAR!
superfeest zeg! ben echt goed los gegaan behalve op de parkeerplaats daar stond ik muurvast
leuke locatie, overdag was ook
i wanna know,is there anyone on the floor who can fuck me like a whore,who can make me scream for more!!! i wanna see is there anyone in the place,putt your titty's in my face JUST FOR ME!!! i wanna know.........BEUK BEUK!!!
Bagger feest .De hardcore was echt zoooo slecht kwa geluid..jammer van de pin automaten en de sfeer was drie keer niks doe mij de nacht maar.. want dit was geld verspilling
Hardstyle Area was bruut! heb achter de bar staan werken, en is me erg goed bevalle!! Showtek Prophet Deepack, almaal heftig!! Terrein/aankleding zag er verders ook gaaf uit..
aaaah zeeer rielekserende dag gehad, bijna heel de dag in de hardcore tent geweest maar was super!! En de sfeer vond ik eigelijk ook top, veel aardige mensen!
m'n eerste grote feest, en meteen zeer geslaagd, leuk geklede dames, het weer zat mee, en de dj's dsraaiden erg leuk. Vooral Showtek, Activator en Deepack vonk erg goed... en op t laatst Zany met z'n Orgasmo plaat... echt zeer geslaagd feestje
DECIBEL Egt geweldig gewoon!! Alles aan gister was goed ;; T weer, De muziek, De Sfeer, Wij konde lkkr op de fiets.. Alles was gewoon goed geregeld ; B2S Hopelijk volgend jaar weer in t lingebos!!
ik vond het echt ijselijk in het lingebos, graag nog een keer overdoen $En wat stonden de de boxen ijselijk hard voor aan in de hardcore tent echt bruut hoor
Was echt een te gek feest! vond het leuker als vorig jaar....volgend jaar zeker weer!
Was weer een gewldig feest!!! Een mooie locatie, goede sfeer en er werd vet gedraaid!! Volgend jaar zeker weer!!!
Over iets minder dan 2 weken is het zover en vindt de vierde editie plaats van het succesvolle Decibel Outdoor festival. Dit jaar wordt het door B2S georganiseerde evenement voor het eerst gehouden in het Lingebos; een natuurgebied vlakbij Gorinchem. Met maar liefst 75 artiesten uit binnen- en buitenland, verdeeld over 8 verschillende area’s, wordt elke hardere stroming binnen de dance op Decibel vertegenwoordigd. 225
Op zaterdag 20 augustus vindt de vierde editie plaats van het succesvolle Decibel Outdoor festival. Dit jaar wordt het door B2S georganiseerde evenement voor het eerst gehouden in het Lingebos; een natuurgebied vlakbij Gorinchem. Met maar liefst 75 artiesten uit binnen- en buitenland, verdeeld over 8 verschillende area’s, wordt elke hardere stroming binnen de dance op Decibel vertegenwoordigd. 172
Op zaterdag 20 augustus 2005 vindt de vierde editie plaats van het succesvolle Decibel festival. Dit jaar wordt dit door b2s georganiseerde evenement voor het eerst gehouden op het Lingebos.
De line up liegt er niet om! 249
Op zaterdag 20 augustus 2005 vindt de inmiddels vierde editie plaats van het succesvolle Decibel Outdoor festival. Maandenlang werd er flink gespeculeerd over een nieuwe locatie voor dit door B2S georganiseerde festival. Na lang wachten kan er eindelijk aan alle geruchten een einde gemaakt worden: Decibel verhuist naar het Lingebos. Het Lingebos is een natuurgebied vlak bij Gorinchem en huisvestte in 1998 al een editie van Mystery Land. 208