Egt een superfeest! Early en Jump ware egt brute kak volgend jaar zeker weer aanwezig.. 't enige nadeel was dat ik zondagmorge om 11.15 een voetbalwedstrijd moest spelen (helemaal rot)
DIKKE VETTE SHIT WEER Alles goed geregeld.. overal snel drinken kunnen halen.. En lekker uit me plaat gegaan.. Heb nu 2 dagen later nogsteeds spierpijn
het was een zeer mooi feest! was te spreke hoe er gedraaid werd maar er ware toch ook minder leuke dinge en dat was dat de drank te snel op was en et eten kon toch wat beter! en tot slot geen luna meer voor mij! helemaal klaar daarmee! maar zoals ik al zei et was een top dag
Echt zo mega geweldig had nog wel langer willen blijven
MAsterlijk feest.... alles was top geregeld maten waren er allemaal bij ...super 10+
Knallen bij thunderdome,vette herrie bij thirdmovement,zwaar getikt gedaan.bizar geluid bij open air,heerlijk door mekaar gerammelt...had het goed naar mijn zin.Goeie sfeer, [v]dik geluid[/v] ,vette lokatie.zeker te weten volgend jaar weer
Limewax te gruwelijk, Eye-D en Hidden ook weer goed te doen en natuurlijk zoals altijd was Producer de held! wat een heerlijke herrie! Locatie ook erg vet, Bunker5 te machtig gewoon met een geluid waar je U tegen zecht! gezellig was het ook zkr met een goeie line up volgend jaar zkr weer aanwezig!
geen woorden voor gewoon en te gek feest supper gezellig
pfff.. technoboy wat draaide die lekker zeg... luna draaide kut... tatanka was ook lekker was wel vroeg brakjes en gelukkig 3 paar setjes kleren bij me.... werd echt enorm koud op het laatst.. geluid stond echt mega hard...... was soms gewoon niet mooi meer... maar verder topfeessie.... vet mooie lasers lieve mensjes... superrrr....
was echt een super wijs feest!! heerlijk lopen beuken
Echt mega bruut heb me echt kk goed vermaakt!
TE vet feest! heb nu nog spierpijn
helemaal top! happy hardcore in open air, memories!!!
tja, had er iig meer van verwacht.. geluid was hard, aankleding kut! te veel dezelfde nr`s, da oldschool op elk feest heb k intussen ook wel gezien.. en dan helemaal op mainstage. Promo wel heeerlijke set, en dj producer ook
Wat een feest!!! 16 uur lang staan beuken gewoon! Intro Headhunterz Hangar echt vet! Alleen het einde vond ik jammer.. Alpha 2 vielen echt tegen en Vince wat was dat nou??? Ben veel beter gewend...
Mensen dit was echt vette shit! Voor herhaling vatbaar!
OOOH WAT WAS HET VET! Promo man van de avond gevolgd door Technoboy en The Prophet! supervette sfeer, super geluid in open air, hangar en TTM! enja het blijft mijn vetste locatie waar ik ben geweest
Dit festival komt bij mij op de 2de plaats. Eerste plaats nog steeds Defqon.. Hanger, laser was gruwelijk en het geluid was top! Q-dance alweer bedankt
echt helemaal geweldig vette sjit!!! heb me echt kapot gelache met al dat poepvage volk daar!!
Geniaal feest!!! Aan het begin vooral Early Hardstyle, 's nachts dik beuken in de TTM bunker... geweldige sfeer, top geluid en sowieso een uitmuntende lokatie!! Hulde
lekker geluid alleen soms net iets te hard... goed geregeld allemaal volgend jaar denk ik wel weer van de partij
Super vermaakt met Erwin Charly zeker de moeite waard om met name voor jou erheen te komen, verder genoten van de early hardstyle, dat ik nog eens van Technoboy zou genieten Maar Q-base is wel erg veranderd vergeleken met de eerste editie (ben vorig jaar niet geweest) veel meer hardcore georienteerd. Vuurwerk vond ik erg mooi En ook het idee van daylight naar darkness vond ik erg leuk bedacht Frank heel erg bedankt!!! Heb ook van jou genoten!!!
Ik heb me weer prima vermaakt.. Alleen rond 6n zat ik er toch echt doorheen.. En alpha² kenne van mijn opboeren! Wat een flutset VEELSTE hard!! EN WAT IS DAT NOU WEER MET DIE 4.5 MUNTJES???? DOE NORMAAL MAN! KOST AL GENOEG!!
LUNA wat een kneiterhard feest! Ik heb me super vermaakt!
Super
super feest, alles perfect geregeld alleen KOUD s'nachts
Early Hardstyle was heel vet! Technoboy zany was SLECHT niet echt te doen. alpha² waren gewoon kansloos!!!! zo slecht . De nacht werd voor mij helemaal goed gemaakt door de Techno/schranz helemaal geweldig
het was een superrrrrrrrrrrrrr feeeeesttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Q-base war goeie. Lekker geluid goeie muziek en ook mooi vuurwerk
`bij de open air!!! Genieten, Stilstaand, Hakkend, Aan de grond genageld. recht voor de subs luisterend, voelend, en kijkend. kippevel overal. vette shit die ouwe meuk das pas muziek!!! en dan dat geluid heerlijk op volume zoals het hoort te zijn... Het was me iedere cent meer dan waard
Super-dagje dit, Beholder (Classics ) Luna (Boven verwachting goed), Blademasters :respect: , Binum (maar heel even geweest maar damn !!!!), Duro (Eindelijk pak 'n punt de volledige versie.....wat een slot ) en Zatox oh ja en Villain (met zn "opa Dov")
Q-base blijft gewoon een vaag feest . Lekkere binnenkomer bij JDA , Daarna even naar Rachmad die ook goed bezig was, daarna Amok! Zwaar de Bom ! Rest van de avond is iets minder duidelijk maar Miss Djax, Felix Krocher en The producer warem zeker chill
Alpha Twins, Steve Rachmad, Tatanka en de main...GEWELDIG!
heb me super geamuseerd!!!open air bruut geluid daar!!!zalig geamuseerd met onzen boy,de bruin pinguins, de zieke pinguin,captain iglo en alle marginale figuren daar!!! nicky zwaar op zen bakkes!!!!!
was weer n super q-base!!!!! en zeker dankzij die suuuuuuuper gave set van bass d en king matthew... ik zag gewoon dat die mensjes van n jaartje of 17/18 die muziek duidelijk niet herkenden.....hahahaha!!! voor hun tijd dussss volgend jaar zeker weer!!!!!
Had er niet veel zin in maar wat heb ik me goed vermaakt met mijn liefie!!! Q-dance alles echt TOP geregeld!! Van aankomen tot weggaan en het feest zelf. Geluid echt super hard en goed overal!!! Prophet in main super leuke set!! En PROMO in TTM area ook helemaal top!!!
nou ik vond dit feest toch echt wel super gruwelijk. je had, als je hardstyle houd, eigenlijk een luxe probleem. in de hangar en h'style bunker draaiden alleen maar goeie dj's en soms wist je eigenlijk niet waar je nou het best zou kunnen staan! ik vond wel dat er heel veel security rondliep op het terrein, beetje teveel. maar al met al echt een topavond gehad!!
Van het moment dat de hekken opengingen tot het laatste nummer van Vince erbij geweest! Open air hardcore was echt uber! Alleen vaag dat er meer beveiligingsmedewerkers dan dj's waren
Super gezellig gehad met allles enzo Goed geluid ,laser`s etc. Nora,super leuk gehad met je !!! Zwaar vermoeiend weer zo`n feesie,maar ach Vette shit !!
bijna Onbeschrijfelijk! 1e keer Donkey rollers is al een beleving op zich Scantraxx & Fusion
Kick ass locatie, kick ass weer, kick ass mafkezen (Haha die Duitsers ) behalve het geluid van Fusion/Scantraxx, wrf was daar telkens a/d hand? Leuke dag gehad verder! ... Nu is het tijd om te gaan slapen, het is alweer half 7...
In 1 woord KNALLEN!
Technoboy Luna Tatanka Prophet en Isaac pff ging d'r hard op! Heerlijk! Bedankt!
Wat een topfeest was dit zeg! 8 uur lang early hardstyle Warpbrothers waren verassend, maar geniaal! Ik had wel verwacht dat ze nog wat van hun eigen producties zouden gaan draaien En Technoboy... mix-technisch niet hoogstaand ofzo, en als hij een early set gaat geven, kan je de platenkeuze helemaal voorspellen, maar die oude tijdloze klappers van hem blijven gewoon heersen! Heerlijke set, en hij heeft me volledig gesloopt!
Vet feestje!! Wc's gratis doen ze goed. Vuurwerk was mooi en groot!
TOPFEEST!!! hard geluid, vette lasers, maar wel LANGG!!
echt goed vermaakt !! ondanks dat me benen soms echt niet meer wouden en damn wat een geluid.. geweldig hoor.. te gekke sfeer ook gewoon.. kortom.. GE-WEL-DIG
Super feestje!!! vooral voor 12 uur.. Early hardstyle
Super relaxed feestje, was er voor de 3e keer, zeker de vetste keer, maar hoe onlogisch is tot 00.00 uur hardcore en daarna early rave?? misschien beter andersom kunnen doen????
Super Feest!! Beste Q-Base tot nu toe! Early Rave Stage was geweldig!
Fantastisch feest!! Heerlijk early HS tot 12u TB & Melanie Vanaf 12u in (hard)techno bunker Waanzinnige set van PREACH !! En vette sets van Pounding Grooves! Djax! en Kröcher!! Top geluid en wijze lasers! SUPER!
Mooi feest !!!!! Jammer alleen van de erge kou op het eind....
hop hop hop paardje in galop hahaha en zo ging het heel de dag ongeveer hahahahaha echt zoon super feest gek 2 Q-Dance dat ze het hem tog weer flikke om zoon party neer te zette
Organisatie: Top! geen wachtrijen bij de ingang,parkeerplek goed geregeld,geen wachtrijen bij de bars,snel je drinken,wc gratis.Een feest zoals het hoort!! Volgend jaar weer
Geweldig feest! goed geregeld allemaal de Techno was helmaal super!!
Wat mij betreft mogen ze het vaker doen 16 uur feest geld voor alle organisatie's. Want aan het einde kan je echt zeggen "ik heb goed gefeest" Lang leve 16 uur,.Top feest!!
leuk, leuk, leuk!!! Donkey Rollers..... beetje druk maar erg leuk!! Dat Pavo ook gewoon het Anna Bot nummer heeft gedraaid!! Fusion stage was goed, Open Area met Dov viel wat tegen en Luna en Tatanka
Jaaaaah dit was me er weer 1tje!!! Wat een feest! die bass moet je niet horen, die moet je voelen! geweldig hoe hard die bass overal stond! dikke 10 voor dit feest!
MC Apster, Jowan, Franky Dux, MC Renegade we waren er maar kort maar was erg gezellig, ook leuk om alle stages leeg te zien nog voordat er iemand binnen is,ook ff achter de draaitafels van de main gestaan,hahaha die kans heb je niet vaak natuurlijk!
Promo supervette set!!! DJ producer ook wel lekker!!! aankleding kut!!
zeer goed feestje!
Open AIR was vet.. alleen al die bagger van na 12 uur.. foei laat die cliche djs asjeblief kapot valle met die meukherrie... bommesnoeie mot dat aldeur godverdommennaan!!
ZekeR geslaagd feest jah.... zeer goede muziek en veel mooie dames hea remco open air!!!!!!!!!! TE VET
Een topfeest, was weer super met je lieffie hardstyle bunker was gruwelijk, technoboy, Tatanka , duro superlocatie en alles goed geregeld door Q-dance Volgend jaar zeker weer
Wat een vet feest weer Ohhh en wat heb ik genoten bij het setje van Bass D & King Matthew En na 12e werd het allemaal veel beter, helaas hadden mijn voetjes me om 4uur in de steek gelaten Volgend jaar zeker weer
echt een super vet feest eerste q-base en de beste ook
zeer geslaagd feestje! bijna alleen maar in bunker 1 geweest..wat was dat lekkere harde techno! thanks djax, pounding grooves, felix en darko! sfeer was super en lasers om gek van te worden gelukkig geen last gehad van politie op de terugweg..maar zijn ook pas om 10.00 weggereden..
Was m'n eerste Q-base, maar ook wel meteen een goeie!!
zo helemaal van het pad af hahaha.. helemaal waus!!
Heerlijk feestje! alleen.. van 6 uur tot veel te lang gebeleven, mijn voetjes doen nog pijn van tatanka en technoboy en catscan en promo en en en.. (L)
super feestje Technoboy Luna Tatanka Headhunterz en natuurlijk helemaal uit mn dak gegaan bij de Early Rave open airs met The Prophet en Vince daar komt nog es bij toppie georganiseert en geluid was ook wel lekker overal... als je op de goeie plek staat
SUPER feest. Eerst ff wat jumpen om warm te draaien Zany & Pavo Donkeyrollers :respect: Early Rave - The Prophet :respect: dat was echt super knallen. Tatanka in main best coole lasershow daar Verder ook nog maximaal los gegaan bij Duro ff n uurtje stampen. Als afsluiter nog een half uurtje Vince meegepakt, maar toen was ik echt op. Q-Dance het was weer top :respect:
zeeeer vet feestje goede schik gehad. + punt drink+food munten in 1, open air zeker vetjes vooral. lekker alles eruit knallen om half 8 smorgens bij open air haha
Mijn god wat een bruut feest! Brennan Heart, Headhunterz, Zatox, Tatanka, Duro, A-Lusion, Zany, The Prophet en de rest Nu wel flinke kramp in de benen maja.. Volgend jaar zeker weer!
wat een sfeer met zen alle linksvoor in de hangar ging erop met de OM, vagendaal, a"rongen, rhenen,almere, cuijk,hemaal geweldig met deze stampbrigade!
Lekkerrrr..... Technoboy Heerlijke ouwe klappers... Headhunterz again en Prophet bij Early Rave was zeer lekker... Duurde alleen iets te lang (als je afhankelijk bent van eventtravel). Oja, Tatanka
Oooh Ooooh wat een HEERLIJK Fesstje was dat weer!! Q-Dance: Q-Base Flink lopen stampen en hakkuhh daat!! De Terhno was ook echt te VET!!! Echt heerlijk lang dagje gehad zo!!!
Pavo & Zany hadden een nieuwe boot! . Respect weer voor Q dat ze dit hebben weten neer te zetten. Het is en blijft de nummer 1 organisatie! Voor mij weer een onvergetelijke dag & nacht! Publiek die bij mijn set aanwezig was: & Bedankt! Mc Apster & Mc UB, jullie ook bedankt natuurlijk voor het creëren van de extra sfeer!
Was weer een meesterlijk feessie de muziek in de hanger was echt super en overdag was de hardcore open air ook vetjes..plus nog dat het weer zwaaaar relaxt was..kortom..SUPERRR
vet vet vet alleen mocht het wel wat harder en sneller zo nu en dan
Was echt meesterlijk feestje
Geweldig! Echt genieten! Amok, DJNomen, Bass-D & King Matthew en Devillien! Knallen! Supervette lokatie, superleuke sfeer, alleen het geluid was niet overal geweldig.. maar ach, zie ik door de vingers
Vet knallen met die ballen hoor... Laatste festival vant jaar... ;(
MIJN BESTE FEEST OOIT Het was echt megagezellig met al me lieve vriendjes en vriendinnetjes
vond het en koude nacht maar wat en super lokatie alles goed gereegeld!! bus rijs ook supper gezellig heen en aardig waazzzig terug heb me goed vermaakt
geweldig,goede sfeer, geen wachtrij , geen vechtpartijen,geen tenten maar bunkers, er werd zeer goed gedraaid in Hangar 5 Thirt Movement dussuhtsja.............
:worship: Q-dance :worship: , zekers weer een toppertje! Goede locatie,muziek,vuurwerk,.. jammer van de nachtelijke temperatuur See ya next year !!
dit was toch wel de beste editie van qbase tot nu toe, TTM bunker . N-vitral niet in woorden uit te druken armageddon project super dope, en PROMO ja gewoon een focking held
NEE, sorry voor mijn geen Qbase meer!! vond het eerste jaar al niets bijzonders en heb daarom het tweede jaar met opzet gemist, maar had er wel veel goeie feedback van gehoord, dus dacht ;dan geven we het dit jaar nog een kansje!!! maar helaas kon het mijn verwachtingen niet vervullen!!!
damn was geniete daar alleen scantraxx/fusion bunker een btje te zacht geluid als je het mij vraag... maar verder was Zany, Tantanka, Luna etc etc allemaal tering rielext
WAT EEN FEEST!!!! Heerlijke avond gehad! Vette platen gehoord! Leuk bedacht van Q-dance om het feest in 2-en te hakken. Eerst lekker gedanst op oude plaatjes in de hangar, daarna dik vet knall’n! Twisted draaide echt SUPER! Ontzettend uit mijn dak gegaan! Moeten we vaker doen En dan na het feestje lekker de hele zondag in de zon kunnen nagenieten... Life sucks? Nee man!!!
Geweldig feest, organisatie , kon overal lekker doorlopen, geen gezeik met muntjes en toiletten. Vond Zany en Pavo btje kinderachtig draaien, maar t was wel oke . En het geluid in de hangars was zeer goed...Prima feest
Toen Q-dance alweer 3,5 jaar geleden voor het eerst voet zette in die bunkers en die hangar, was het gelijk duidelijk: hier moet een feest worden gegeven! Dit jaar komt Q-BASE er in een aangepaste, maar ultieme vorm. Qua muziek is er gekozen voor een switch. 8 uur lang wordt er in de bunkers, de open-air en de hangar muziek gedraaid tot 2003. Daarna is het op elk front en in elke stijl 8 uur rammen met de sound van nu met een vleugje uit de toekomst. 260
Op 17 juni vond de vierde editie van Defqon.1 Festival plaats, binnenkort zal de DVD + CD ervan verschijnen. Als dank voor de bezoekers van Defqon.1 Festival, krijg je als je je kaartje voor Q-BASE koopt bij TicketOnline de Defqon.1 DVD gratis thuis gestuurd! 111
Op 9 september 2006 organiseert Q-dance voor de derde maal het festival Q-BASE. De strategisch gelegen legerbasis – net over de Duitse grens nabij het plaatsje Weeze - geldt al enige tijd als één van de vetste festivallocaties van Europa. Het militaire vliegveld ligt verscholen in een bosrijke omgeving en de bunkers, opslagplaatsen en hangars zijn een passend decor voor de verschillende dance area’s. Na de succesvolle editie van vorig jaar zal Q-BASE in 2006 echter in een nieuwe vorm worden gegoten. 295