één van de betere edities van Defqon als je het mij vraagd, wc's met water (wat lang niet overal de normaalste zaak van de wereld is) lekker weer, dik geluid en veel bekenden.. Geweldig!
Zoals elk jaar weer een super feest! Was weer dik genieten.. Alleen headhunterz als afsluiter Laat dan Charly Lownoise & Mental Theo afsluiten die weten tenminste hoe je iedereen los krijgt! Wat waren ze vet!!
Stond aan de andere kant van de bar op de main Was hard werken, maar af en toe toch beetje kunnen feesten!! Werd lekker gedraait, en het weer was super!!
Blue 130+ db! klasse!..ging kapot! verder overal wel chilllllllll
Het was weer toppie! Heerlijk weertje, super sfeertje en meesterlijke setjes! Brennan Heart de verrassing van de dag! Alleen de indeling van het terrein was wat minder..
Geweldig feest alleen het was wel ver lopen elke keer en er hadden meer vlonders neergelegd mogen worden. In het zand stampen werkt niet! Maar de hamburgers was heerlijk En de aankleding ook, die draak was echt VET gemaakt! Op naar mn zevende editie
Zeer geslaagd feest! Lekker weertje! Headhunterz .. Geweldig dagje gehad!!
aardig vermaakt, alleen jammer dat het zo druk was op de main, liever hadden ze wat minder tickets verkocht. volgend jaar een xtje wat anders dan defqon
Ik denk Toch wel de beste defQon waar ik geweest ben heb nog geen 1 editie gemist ik vond het zo Gruwelijk dat als ik mijn maatjes kwijt was ik me er niet aan stoorde en Gewoon keihard door aan het stampen was DefQon 2009 GEWELDIG!
Geniaal Unexist was hard hoor En wat een geluid op Mainstage! Headhunterz Super afsluiter
Vond dit de slechtste defqon!! Op zich goed opgezet en leuk aangekleed maar geen defqon sfeer en slecht geluid op sommige plekken en veel waardeloze zonder inspiratie gedraaide commerciele bagger, en volgens mij draait zo'n feest toch om muziek en niet om de aankleding en lekker weer.
Wat een vet feestje was Defqon zeg N beetje aan de warme kant maar dat mocht de pret niet drukken k heb me super vermaakt, met het zand tussen mn tenen hahaha!
Vorig jaar vond ik stukken beter. Het geluid op de Main was wisselend, geen topsets gehoord op Donkey Rollers en D-Block & S-te-Fan na. De Mainstage aan de andere kant zetten vond ik ook niet egt een meerwaarde hebben(N)Telefoonverkeer was haast onmogelijk, handig als je steeds iedereen kwijt bent Ik heb me buiten dat allemaal prima vermaakt hoor, maar nogmaals; vorig jaar was beter!
Wat een heerlijke party weer . Heerlijk weer, supergroep, fantastische busreis. Headhunterz volgende keer maar niet laten afsluiten, dat was minder. Wel kippenvel bij forever young
Gewoon f*ckin gruwelijk feest, heerlijk weer, koud bier, relaxed gezelschap. En niet te vergeten Tatanka en Zatox wat een set heren!!...Enne Niels en Marie leuk jullie te hebben gezien
Heerlijke dag gehad met mn vriendinnetje en vriendjes. Mooi decor... Alleen de sfeer bij de main was erg mak! Of dat kwam misschien omdat we niet vooraan stonden. Olschool zaal daarentegen UBER gezellig!!! En idd die potloodventer!!! Doe normaal..wat een debiel
was een zeer lekker feest maar wel 2 zeer grote minpunten de hc zaal dat de muziek uitviel bij day-mar dat was zeer slecht en de pakeerplaats was een grote gaos terwijl ze voor bij de weg in groepjes van minimaal 3 man het verkeer stonden te regelen ZEER SLECHT geregeld KUT zooi
Ik vond het wel een Top feestje, in het begin werd er op de main nog het beste gedraaid Isaac en Wildstylez Top dagje gehad!! Afsluiting had misschien wel harder gekund.
SUPERRRRRRRRR FEEEEEEST !!!! altijd uiteraad.
erg geslaagd maar mainstage wel wat kleiner en verder weg dan vorig jaar
Vond het een van de mindere Defqon's, Main was veel te druk. Drinken halen duurde minimaal 45 minuten voordat je terug op je plekje was. Te weinig barren!! Vorig jaar was t 1000X beter geregeld, ook met toiletten e.d.
Heb me wel vermaakt, maar welke debiel heeft bedacht de hardcore zo ver van de main te plaatsen en de afsluiters (n)
foef !!!!!
Na 5 keer begint het een beetje gewoon te worden, ik vond het té massaal en de muziek niet echt meer super op de main, ook de afsluiter knalde niet, alleen het vuurwerk verder toch wel vermaakt, maar miss was het wel mn laatste defqon, voorlopig althans wel.
Defqon was weer helemaal te gek!! loop nie zo te janken da de tenten te ver uit elkaar stonden, als ze ze dichterbij elkaar zetten beginne jullie weer da je muziek door elkaar hoordt.. !!!
Was weer geweldig! Werd heerlijk gedraaid in de Blue! Vond de main alleen wel erg groot, waardoor de sfeer er daar minder in zat.. Tatanka en Zatox sloten echt lekker af in de Blue, in tegenstelling tot de wat matige afsluiting van Headhunterz..
Defqon 1 Black was facking dodelijk echt gruwelijk nie normaal zeg lekker geknalt de hele dag in de black met dank aan Evil Activities Endymion Tha Playah Noize Suppressor Nosferatu Hardcore is my life Hardcore is my styl
Goed feest, heb me echt wel vermaakt maar zeker zijn populariteit NIET waard! was de 1e x defqon, maar al die rompslomp eromheen en dat het zo snel is uitverkocht elk jaar snap ik niet, niet beter als andere goede buitenfeesten
Defqon is en blijft het beste feest van het jaar!! Ook dit jaar weer super genoten!! En wat een weertje zeg Jammer dat de tijd altijd zo snel voorbij gaat... Volgend jaar weer!! DEFQON
Weer goed weten te vermaken deze keer!! Charly Lownoise & Mental Theo topsetje!!! Alleen was het bij de mainstage minder goed georganiseerd en was de main ook niet zo indrukwekkend Ook het onderscheid tussen tenten had beter gekund. Maar verder was het weer helemaal toppie
Defqon toch weer geslaagd! Super weer en lekkere setjes op de main , vooral DBSTF/Technoboy Alleen de drukte op het einde en HHZ met een matige afsluiter waren de minpuntjes. Volgend jaar maar weer dan?
TOP feest! Super organisatie,alles klopte gewoon weer , heerlijk weertje en lekkere setjes, volgend jaar GROTERE Hardcore tent. Was een feest om te beleven, en om er te werken
Vet feest en geluid in de Blue tijdens A-lusion en Scope DJ Jammer van de afstand tussen red en purple en de niet logische wc opstelling. Verder natuurlijk wel een top dag gehad
Een zeer goed omdat ik me mega heb vermaakt . Verder vond ik het vorig jaar beter. Opbouw niet 'je van het', hulde aan Tat&Zat - zij hebben het nog goed weten te maken op het eind. Main volgend jaar weer lekker op z'n oude stekkie!
in 1 woord: wouw Zeker omdat dit mijn eerste grote festival was, denk ik wel dat ik gelijk de goeie heb uitgekozen! volgend jaar sta ik daar weer hoor8) Respect naar alle Dj's die het mogelijk hebben gemaakt om mij deze avond te bezorgen (wel jammer van de file opt end)
Ben 5 keer naar Defqon geweest maar deze was toch wel de beste!! Geweldige aankleding en weer een prachtafsluiter! Alleen 1 minpunt: Het was echt TE groot 10 minuten wandelen van de main naar de black maar verder een geweldig feest!!!
Mijn 5e Defqon en de tering, wat een dag Super lekker weer en weer fucking gezellig met al m'n vriendjes en vriendinnetjes Alleen jammer dat ik klote bereik had en dus veeeel mensen niet eens heb gezien Maargoed; op naar Defqon 2010
heeeeeeeeerlijk feestje, 2x bijna nokkie gegaan maar na een meloen en banaan er weer helemaal bovenop en keihard doorgestampt I WANNA BE FOREVER YOUNG!
Main aan verkeerde kant en te klein slechte vloer en minder spectaculair dan vorig jaar. Ondanks dat zeker wel genote hoor ook van baywatch stukje NoiseC,t ging weer veel te snel !
1e x DEFQON maarrr wat een PARTY , Ik dacht dat ik harder ging als de tijd maar da was toch andersom lammee, Unexist Charly & Theo , En wel jammer dat Headhunterz deed afsluiten maar toch zeer boven de verwachting MEGAAA dikkee hardstyle Op naar volgend jaarrrrrr
DAF area was geweldig! En weer zo'n gevoel van intens geluk bij de afsluiting, wat een prachtfeest!
WAT een dag!! Q-dance Alles zat mee: het weer, de muziek, drank/eten halen, nergens hoefde je te wachten. En complimenten aan de decorontwerper, was weer mooi gedaan zeg. Heb echt een TOPfeest gehad
Was echt een geniaal feessie! Alleen jammer dat het zo bloedverziekend heet was, want ben echt smerig verbrand daar! Maar het feesst was wel kollosaal! Wat een teringeind lopen joh de hele dag! Maar volgend jaar zeker weer aanwezig!!! En Beatproviders & Stanton
I want to be foreeever young! Lovely feest! Op naar volgend jaar, koekoek!
Geinig feestje, er miste wat.. maar wat? Veel nummers dubbel gehoord. Flink verbrand, knallende koppijn gehad van de hele dag in de volle zon staan. En ik heb me echt geergerd aan de floorplan dit jaar, want je keek vanaf het water terwijl we op het land staan Eerder weggegaan en dat was misschien maar beter ook als ik de verhalen over de afsluiting hier lees.
was lekke,r zeer geschikt weer en lekkere muziek duurde alleen te kort
vet alleen zere voeten! pokke eind lopen na de auto
Terrein indeling vond ik dit jaar iets minder. Main geluid niet zo als t hoort en vet gare wc's daar Blue was super, heerlijk geluid, iedereen ging zwaar los en super sfeertje! Black ook goed te doen!! Brennan Heart, Frontliner (mixen kan beter, maar wat een platen) en Tat & Zat voor mij helden vd dag
Niks te kagen gehad. Mooi weerje gezellige mensen, lekker van de kaart. Was een topdag!!!
Het was gezellig alleen de main was veelste groot!!!
Was me weer een topfeestje. Heb me uitstekend vermaakt, mooi weer en goede muziek, de silver en dan vooral hellfish waren het hoogtepunt van defqon 2009
Supper vermaakt in de Black tent Noize suppressor, Nosferatu alleen pokke eind lope naar de main. Een hardcore afsluiter op de main was 100 x vetter geweest
afsluiting van headhunterz was geen toevoeging aan het feest zoals je mag verwachten. Miste soort van gevoel van eenheid tijdens de afsluiting, deels door de muziek. Verder was er het GEWELDIG Tatanka&zatox in de blue was de set van de dag
Echt helemaal gek. Wat een lekker feest. Kan iemand mij helpen zoek foto moet die echt hebben. Het was iets met DJ
Wederom een goed feest, wel minder dan de vorige keer. Te groot aan het worden, en 's avonds was de stemming een stuk minder... Jammer
Lang geleden dat ik zo'n vet feest heb gehad als deze! Bijna 9 uur non-stop zwaar uit m'n dak gegaan! Nu weer een heel jaar wachten tot de volgende Eerste keer dat ik trouwens op een uitverkocht festival 0(!!) keer in de rij heb moeten staan voor de WC. En wat leuk dat er een Goa-busje was! Ik wil terug!
GEWELDIG RAN-D ,Psyko Punkz, B-front en Alpha2 waren mijn helden van de dag.
Veel te veel bier gehad... schandalig. De vaagste conversaties gehad met mensen die ik totaal niet kende. Leuk feest, super vermaakt. Oh ja, en Amok in de Green was een fokking held!!! Tot volgend jaar!
Beetje Jammer Maar Geen Lekker Knalluh Feessie Voor Mij ...!!! Weer Last Van Lastige Voeten...!! Geen Gas Genoeg Om Er Lekker In Te Komen...!! N Ook Nog Dik Uur Op De PP Moeten Wachten Duzz Maar FF Goed Maken Met N Knallende After
Wat een gezellige dag uit met de meisjes... Mijn 7e defqon en elk jaar blijf ik het geweldig vinden!!!! Sis, Mayo en Claudia tnx voor de geweldige dag!
Noize Supressor!! Wat een heerlijke set!! Afsluiter was echt ruk van de bovenste plank, maar de rest heeft het meer als goed gemaakt!!! Noize Supressor, Nosferatu, TOA Helden van de dag!
DEFQON,1 Was weer top voel me net een oven baked zak lays chips!! Wildestylen de held van de dag! Technoboy, The prophet, Headhunterz deden ook niet onder voor hem!
Gruwelijk! 7 in a row Volgend jaar weer voor de volle 100 aanwezig! Noisecontrollers, peaky, headhunters, charly en theo en het geluid vooraan @ Main Ik wil terug!
Weer is het niet geweldig! Aan de sfeer ligt het niet, altijd leuke mensen, maar van defqon mag je meer verwachten! Geluid bij de main in de middag was het niet helemaal, gewoon maar een kwartier Day-Mar omdat het geluid na elke halve minuut uit gaat, ga je naar blauw kan je elkaar op 30 meter afstand verstaan. Was wel een erg snel einde! Nosferatu en Promo Ook voor Day-mar
Fantastisch feest! Helaas een zeer zwak einde.. Schande dat iemand als Headhunterz de main van DefQon af mag sluiten Verder super! Helden: The Pitcher, Isaac, Wildstylez, DBSTF, Noisecontrollers & Donkey Rollers
HELEMAAAAAL GEWELDIG! het was een topfeest op naar volgens jaar
Weer optimaal vermaakt, lekker bruin geworden ook Vond het terrein trouwens wel errug groot, en wat een hel om de juiste tent te vinden Maar voor de rest, toppie! Charly en Theo Vond vorig jaar trouwens wel beter
Top feest...!!! Wat een geluid op de main zeg hele almere trilde weg haha
Prima feest! Te veel rondlopen en mensen zoeken heeft geleid dat ik dit feest toch maar n goed kan geven(na het terugkijken van al mijn gemaakte filmpjes heb ik dit toch veranderd naar een zeer goed, wat was Defqon.1 Heldig) Ran-D, Donkey Rollers, en qua show Headhunterz Laatste kwartier Mad Dog was bruutvoor de organisatie en de aankledingforever young
was echt een super goed feest!!! kon niet beter, alles zat mee, dikke bass vanaf de start tot het eind alleen jammer dat het geluid uitviel bij daymar maar werd daarna dubbel goed gemaakt
Wat een DefQon weer zeg!! Niet normaal dat ze iedere keer ook weer zo,n fantastisch weer krijgen op die dag! Geweldig feest gehad,,,..alles op en top geregeld!
TOP dag gehad! Wat een weer, wat een feest en wat een leuke mensen Charly Lownoise & Mental Theo de helden van de dag voor mij! minpuntjes waren de barren en wc's bij de main en de afsluiting op de main van Headhunterz (miste een echte knaller) Maar echt een geweldige dag gehad!!!
Het was weer geweldig!! Mooiste festival wat er is!!
heel vet feest lkkre muziek en een super gezellig afsluiter op de parkeerplaatsen echt een goeie sfeer, volgend jaar heb ik een friettent op de parkeer plaats
Een van de beste feestjes van het jaar super gezellig gehad, geluid was heerlijk, vooral die bass,. Ook prima gedraaid, kortom kon niet beter!
Damn wat was het gaaf zeg! DBSTF waren echt te dik, had ik niet verwacht. Headhunterz en TBY ook weer heerlijk! Ook een geweldige afsluiting op de main. Oftewel een dikke 10
Weer supervette dag gehad... Noisecontrollers, maar vooral Ran-D en B-Front in the Purple Mega gezellig sfeertje daar. En dan weer de afsluiter he..... man oh man, wat een ubergeile vertoning... Lang geleden dat ik zo uit mn plaat ben gegaan Q-dance
ubergeweldig feestje daar op het strand alles was perfect, flink gelopen maar dat mag de pret niet drukken vriendjes & vriendinnetjes! zonnetje (auwww verbrand op m'n schouder) Tot 23:45 nog op het terrein lekker gezeten en gegeten en daarna als één van de laatste het terrein worden afgeveegd rond kwart voor 1 bij de auto (véél gezellige tussenstops) en 1uur vol gas van het terrein. Q-dance geweldig gedaan en die aankleding --> WAUW!!! Defqon 2010 nog 364 nachtjes
Damn wat een briljante dag op het strand!! Hellfish TOA De afternacht en zonnige morning-after-dag gooiden echter roet in het eten, en werd het voornamelijk lijnen. Enge lieve dr'aan mensen en konijntjes!
Ondanks dat ik nu wel lijk op een tomaat heb ik me weer kostelijk vermaakt!!!
MACHTIG !!
Beste DefQon ooit voor mij Zo gezellig met alle bekenden en alleen maar goede sets gehoordDeathmachine, Franky Jones&Yves de Ryter, Sequence&Ominous, Charly&Theo, TOA en afsluiting@main
6 marathons gelopen, maar het was me het allemaal waard. Digital Punk
Kan helaas geen geweldig geven toch iets te commercieel? Idd niet duidelijk welke tent nou wat was.. Verder toiletten super geregeld! Eten was niet van goede kwaliteit. Het weer zat zeker mee en David sonar Muziek was goed, weer was top en sfeer was er zeker ook.
prachtige dag ... de zon en defqon is echt de ultieme combinatie, alleen volgend jaar het hele zootje toch maar weer omdraaien, main aan de andere kant.. had ook het idee dat je niet relaxed aan het strand kon liggen (te weinig ruimte of teveel mensen) en ik miste het reuzenrad, maar al met al goede afsluiter van mijn vakantie
Was echt een top dag! Mainstage zag echt vett uit, alleen zou ik hem weer gewoon aan de andere kant doen volgend jaar! Noisecontrollers, D-block&S-te-fan ! Voor de gein hoef je niet van de main naar purple te lopen, wat een teringeind...(N)
sooooow vette dag! Traffik, Peaky en Promo helden
minder dan voorgaande jaren en de indeling was erg slecht weer vele kilometers gemaakt. het was wel gezellig
Het was weer super gezellig! Lekker gehakt in de Early, veel bekende gezien!! Stanton en Charly Lownoise & Mental Theo mijn helden van de dag!! (jammer dat ik Buzz Fuzz en Panic heb gemist!)
Wat een super feest zeg! En alles zat mee, goed geregeld met trein op de terug weg, het weer, de dj's die zelf ook duidelijk genoten can't wait till next year!
echt niet de beste defqon, maar zeker wel weer vet! Jammer dat de purple zo ver in een hoekje lag... Alpha Twins was heldig, evenals TAT&ZAT, Deepack en BH. Blue rockte toch het hardst
Vet feest! Tat&Zat, B-Front, A-Lusion/Scope & DonkeyRollers Headhunterz was regelrechte aanfluiting, blij dat ik daar alleen laatste kwartier van heb meegemaakt, beukte lang niet zo hard als de Blue.. Indeling kon ook beter
Heerlijk vermaakt was super lekker weer ik wou dat ik daaar nog steeds was!!!
Ola alle reactie's een door zitten lezen. Ook ik vond het stukken minder dan voorgaande jaren Maar gelukkig mezelf uitstekend vermaakt met allemaal leuke mensjes om me heen.
Evil Activities, Maddog Werd super gedraaid in de Black!
Alleen door de silver tent krijgt het van mij een zeer goed! Hellfish, Destroyer & Dj Producer! Black was ook leuk, maar de rest kon me allemaal niet boeien!
Eerder weg moeten gaan wegens fikse verbranding! Had meer van mainstage verwacht. Verder met het zand is echt waardeloos!! Maar er werd wel goed gedraaid!
Door een fout bij Ticketonline is het mogelijk geweest dat er afgelopen zaterdag boekingen voor Defqon.1 Festival 2009 zijn gemaakt zonder voorinschrijvingscode. Ticketonline betreurt ten zeerste dat dit heeft kunnen gebeuren. Hiervoor heeft Ticketonline Q-dance dan ook haar oprechte excuses aangeboden.
De tickets die geboekt zijn zonder gebruik van de codes zouden eigenlijk geannuleerd moeten worden, maar Q-dance heeft besloten de fans niet te willen teleurstellen. Dankzij Q-dance zullen alle betaalde, ontvangen tickets dus geldig blijven voor Defqon op 13 juni 2009. 262
Defqon.1 is twaalf uur lang genieten voor iedere liefhebber van de hardere stijlen. Van hardtrance tot industrial, van hardstyle tot schranz, van hardcore tot french-tek: als het hard gaat dan vind je het op Defqon. 368
Op het Q-dance kantoor wordt hard gewerkt aan een mooie line-up release. Ruim twee maanden voor het grootste evenement van Q-dance zijn alle medewerkers in rep en roer. Niet alleen moet de line-up knallen als nooit tevoren, er is ook een naam hoog te houden als het gaat om de manier waarop de line-up gepresenteerd wordt: met een vette trailer en een mooie site dus. 259
wat een schijtdvd zeg..
45 minuten main
15 minuten bullshit
en dan 10 minuten outro headhunterz..
jezus.
enige wat het waard was was the making of, en de awards waren wel lachen
had wel wat van Tat & Zat ook willen zien! om maar wat te noemen.
verder een groffe montagefout! Op het moment dat The Prophet begint zie je D-Block & S-Te-fan achter die draatafels gebukt zitten en dan is het ff een andere take en dan zie je opeens The Prophet daar klopt geen zak van....
verder een groffe montagefout! Op het moment dat The Prophet begint zie je D-Block & S-Te-fan achter die draatafels gebukt zitten en dan is het ff een andere take en dan zie je opeens The Prophet daar klopt geen zak van....
haha dat soort dingen moeten je maar net opvallen!
had graag meer live beelden willen zien uit Blue en Black... en zeker de set van Charly Lownoise & Mental Theo terug willen zien
Helemaal mee eens grootste deel van de dvd bestaat zowat uit beelden van de mainstage, had het leuk gevonden als ze wat meer van de andere area's daarvoor in de plaats hadden gedaan. Vond in vergelijking de dvd van vorig jaar dan stukken beter.
Maargoed blijft toch altijd leuk om weer terug te zien en wel humor dat ik mezelf nog ff snel voorbij zag komen bij de main moest er wel alleen ff voor terug spoelen om het nog een keer te checken.
Net de DVD gekeken en heb meteen heimwee maar wel jammer dat er maar weinig van BLACK in voor komt. Maarja wat was het toch weer een prachtige dag! Volgend jaar zeker weer
Uitspraak van partypaus op vrijdag 2 oktober 2009 om 12:11:
verder een groffe montagefout! Op het moment dat The Prophet begint zie je D-Block & S-Te-fan achter die draatafels gebukt zitten en dan is het ff een andere take en dan zie je opeens The Prophet daar klopt geen zak van....
haha dat soort dingen moeten je maar net opvallen!
hehe idd, zelfde als dat er vorig jaar july ipv june op de aftiteling stond
Almere heeft er komende zomer weer een nieuw evenement bij. Dirty Dutch vs The World is een housefeest georganiseerd door ID&T en vindt plaats op zaterdag 19 juni op het Almeerderstrand.
Dit is een week nadat de feestvierders van het hardhousefeest Defqon het strand tot dansvloer maken.
Weetje wat raar is! ik kreeg net van iemand te horen dat defqon 12 juni 2010 is... en ze kaarten heeft besteld voor 110 euro maar dan moet het toch op partyflock en q-dance staan. en zo duur zal het toch niet ineens worden?
volgens mijn worden ze gewoon genaaid.
Datum voor Defqon wordt meestal pas rond april officieel bekend gemaakt. Idd valt er uit het bericht over Almere op te maken dat het 12 juni gehouden gaat worden!
Mensen die nu al kaarten gekocht zouden hebben hebben dat via van die afzetters organisaties gedaan! Daarbij lopen ze volgens mij ook een hoog risico op nep kaarten. Wacht gewoon totdat de officiele verkoop weer van start gaat. Dan betaal je rond de 55 euro voor een ticket, als het je tenminste lukt er een te bemachtigen
Dat gaat je niet veel helpen dit jaar
Weet niet of je de berichten onlangs hebt gelezen over een nieuw systeem in de online kaartenverkoop?
Deze gaat niet meer via ticketonline of freerecordshop, maar alleen via de Q-dance site
Deze werkt met een wachtrij, zodra jij op F5 drukt kom je weer achteraan in de rij te staan.
Tis dus een kwestie van wachten en hopen dat je kaarten kunt bemachtigen
Hoop wel dat Q-dance weer met een actie komt
verder een groffe montagefout! Op het moment dat The Prophet begint zie je D-Block & S-Te-fan achter die draatafels gebukt zitten en dan is het ff een andere take en dan zie je opeens The Prophet daar klopt geen zak van....