Eerste x Defqon en ceker niet de laatste!! Heb me super goed vermaakt!! maar wat groot!!!! dat vond ik beetje jammer.. Heb bijna de hele dag heen en weer gelopen!!!! Verder Lkker geluidje!! Was top
set van charly en theo afgelopen, early tent leeg geeft wel aan wat voor volk er afkomt op defqon, voor de rest wel goed geluid en alles prima geregeld
slecht editie van defqon niet als een mijlpaal van feesten te noemen deze keer!!! laten ze je 1000 km op een dag lopen omdat je de area's niet kan vinde qua dj viel het ook al tegen de afsluiting van de headhunters beginnen we nog maar niet over. het eenigste mooie aan de dag was het weer en de rest verspild geld, ik ga echt twijfelen of Q-dance me nog ziet of dat ze de commerciele rommel wegdoen en defqon weer zo als vanouds maken.
was echt gewedlig!! alleen beetje jammer dat ik geen plattegrond kreeg bij de ingang .. niks was duidelijk aan gegeven en wat the fuck moest main in 1 keer aan de andere kant zitten dan? vorrig jaar was indeling beter.
Het was weer in 1 woord GE-WEL-DIG! 4e keer defqon alweer heel de dag bijna bij de main gestaan, want wat was alles ver lopen maar daar heel de dag echt superrr naar me zin gehad..vond m beter dan vorig jaar! En wat een weertje! Kortom: geweldig!!!
Het was weer toppie! Heerlijk weertje, super sfeertje en meesterlijke setjes! Brennan Heart de verrassing van de dag! Alleen de indeling van het terrein was wat minder..
Was gezellig, lekker weer, maar ik heb volgens mij nog nooit zoveel gelopen zeg en als je op de main stond ga dan maar is drinken halen En de afsluiter
8uur lang geprobeerd in te komen en nog niet gelukt uit eindelijk had ik eindelijk een vip bandje geregeld word we gepakt vooor ilegaal bandjes verkopen en per direckt moesten we defqon verlaten .....heleaas volgemde jaaar zowizo kaartjjes
Promo you made my day Surgeon was ook vet Echter prijs kwaliteit was echt minder dit jaar. Geluid bij techno was niet altijd even goed. En je kunt het echt niet permitteren dat het geluid 6 keer of zelfs meer uitvalt bij de hardcore op het einde!! 5de keer Defqon en ook de laatste.
Defqon was DIK! Heerlijk weer, heerlijk geluid, heerlijke herrie, heerlijk gezelschap! Noest vertoeven in de Grey, dikke 's voor de sets van Teknoist, Traffik, The DJ Producer, Hellfish en The Outside Agency! Fokking geniaal! Alleen wel bloedje heet En wie had al die rare mensen binnen gelaten joh?
wat een feestje was het, was erg gezellig met iedereen, weer was perfect. alleen jammer van de drukte bij het uitrijden, denk een half uur erover gedaan om van P4 af te komen. verders heb ik tog wel goed vermaakt
superfeesje weer volgend jaar zeker weer!!! er werdt echt goed gedraaid, alleen jammer van de afsluiter, headhunterz heeft een mooi setje neergezet maar het was niet echt een afsluiter jammergenoeg
superrrrr Maar mainstage moet terug naar de andere kant
Vorig jaar vond ik stukken beter. Het geluid op de Main was wisselend, geen topsets gehoord op Donkey Rollers en D-Block & S-te-Fan na. De Mainstage aan de andere kant zetten vond ik ook niet egt een meerwaarde hebben(N)Telefoonverkeer was haast onmogelijk, handig als je steeds iedereen kwijt bent Ik heb me buiten dat allemaal prima vermaakt hoor, maar nogmaals; vorig jaar was beter!
Was een gezellig feestje, waren met een leuke groep, lekker weer. maar vond vorig jaar beter en de afsluiting had van mij harder gemogen. was en blijft wel een top feest.
Geweldig dagje gehad. Alleen THC mocht van mij weg blijven Voor de rest prima vermaaktin de black / brown en main. Weet nog steeds niet wie die meid was die der vinger in me mond stopte pm ff
Geweldig feest, zoals de meesten alzeggen Tat & Zat afsluiter had wat harder gemogen maar voor de rest prima vermaakt !
GE-WEL-DIG!!!!!!!! Ideale temperatuur, Goede aankleding en geluid overal !! Noisecontrollers, B-Front, D-Block & S-Te-Fan, Alpha2, Technoboy & Headhunterz ,, Afsluiter was minder hard dan verwacht, maar wel TOP!!,, Super dag gehad met de groep en tevens hoop bekende gezien
Ik vond het wel een Top feestje, in het begin werd er op de main nog het beste gedraaid Isaac en Wildstylez Top dagje gehad!! Afsluiting had misschien wel harder gekund.
Noisecontrollers Set van de dag Geweldig!! D-Block & S-te-fan ook heerlijk!!! Prachtige dag gehad, Geluid was super En wat had headhunterz een afsluiting Seeya Nex Year!!
headhunterz als afsluiter was zeker gru-we-lijk!! heb nog wel spierpijn hihi.. volgend jaar sowiezo weer.. !
He Le Maal LOOS!
Na 5 keer begint het een beetje gewoon te worden, ik vond het té massaal en de muziek niet echt meer super op de main, ook de afsluiter knalde niet, alleen het vuurwerk verder toch wel vermaakt, maar miss was het wel mn laatste defqon, voorlopig althans wel.
Wat een dikke vette feestje ... Heel veel beter dan de vorige 2 jaars!!! Heerlijke weer, super panorama & line-up en leuke mensen daar ... TOP!!! Volgende jaar weer ...
Heerlijk dagje gehad zoals altijd, maar kon niet op tegen vorig jaar, wat de beste van de 7 was voor mij. Lownoise en Theo dikke tegenvaller, had dit keer toch echt platen als dj fuck, berlin kick em en direct from brooklyn verwacht...Verder alles hele dikke prima, main zag er gruwelijk uit, geluid overal goed en wat een weertje!!! Headhunterz superheld en briljante afsluiter (maar toch nog steeds net iets minder dan Technoboy ) Op naar nummer 8!!
joaaat hebt wel naar me zin gehad vond charly lowns en manthel theo echt de klapper van de dag echt vet : wel jmmr dat de muziek zo zacht stond toen in de early in eens en nog iets wat jmmr was dat er veel stuufend sand was dat was echt kut maa voor de rest wast feeesie dik toppie de main stage was welle uber groot vond het veest redelijk groot had groter verwacht maar heb dik naar me zin gehad : GRTZ Beuntje
zwaar lekker feestje tis alleen elke keer zo'n eind lopen en bij de bar was te weinig personeel maar en ben helemaal verband maar verder wass het goed geslaagd
Vet feest en geluid in de Blue tijdens A-lusion en Scope DJ Jammer van de afstand tussen red en purple en de niet logische wc opstelling. Verder natuurlijk wel een top dag gehad
dit was me eerste defqon, en geloof me ik ben geen zeikerd maar idd te veel lopen, dat zand mocht ook wel minder en ongelovelijk dat je zo veel moest betalen voor een beetjuh water om te janke. gelukki met lieve vrienden toch een goed feestjuh gehad en de geluid was ook nix op aan te merken
Ben 5 keer naar Defqon geweest maar deze was toch wel de beste!! Geweldige aankleding en weer een prachtafsluiter! Alleen 1 minpunt: Het was echt TE groot 10 minuten wandelen van de main naar de black maar verder een geweldig feest!!!
De indeling vond ik dit jaar minder. De Main was een te massaal feestje op zichzelf en stond los van de rest nu. Vond het de andere jaren meer een eenheid. De stagebouw was trouwens wel erg indrukwekkend.
Vet feestje mooi aangekleed en lekkere sets enige echte grote minpunt vond ik toch wel de afstand tussen de main & de black-area, zowieso moest je van de Black area overal(wc's/andere area's) ver lopen...
WeeJowww...wat een feest, See You Next Year.....!!!
geweldig feest Q-dance
Op het matige vuurwerk (Vorig jaar was het MACHTIG!) en die sneue hooligans na, helemaal TOP (Vooral Coone, ik vond hem al geweldig @ BLACK 2009 in Hasselt, maar blijft lekker hardstyle draaien vent, geweldig!)! Wat een weertje ook, damn
Super feest, alleen gare indeling van het gehele terrein. had van de mainstage wel wat meer verwacht! de vuurwerk was iig super cool! volgend jaar hoop ik weeer oude indeling!
Wat een knalfeest weer.Helaas weer een jaar wachten
Goed feest.Vorig jaar beter naar mijn mening.Helden vd avond waren Noise supressor(zoals altijd) en nosferatu,knalset zeg!main was te druk,mindere sfeer..einde van Zatox bij blauwe tent was top!
1e x DEFQON maarrr wat een PARTY , Ik dacht dat ik harder ging als de tijd maar da was toch andersom lammee, Unexist Charly & Theo , En wel jammer dat Headhunterz deed afsluiten maar toch zeer boven de verwachting MEGAAA dikkee hardstyle Op naar volgend jaarrrrrr
DAF area was geweldig! En weer zo'n gevoel van intens geluk bij de afsluiting, wat een prachtfeest!
Dit was echt een van de vetste defQons ever!! blauwe tent echt heerlijk!! kijk nu al uit naar volgend jaar!!
Dit was mijn eerste DEFQON1, Echt het beste feest wat ik ooit heb meegemaakt!! heerlijk weer, goeie dj's me allerliefste vrienden bij me wat wil je nog meer!!! helemaal TOP!
owja hotver, tip voor volgend jaar ff een flinke stamp tent voor de zeeuwen, en begeleiding van A naar B en dan ook maar gelijk naar C, hebben we meer tijd om los te gaan!!!!
Was wel gezellig... maar je MOET er niet zijn geweest...
vorig jaar beter.... wel weer leuk feesie 5 times in a row
Vergeleken met de jaren ervoor vond ik m zwaar matig helaas! Opstelling was klote, wc's stonden niet handig, day-mar kon niet doorgaan met draaien, alle andere tenten stopten ook, geen hardcore in de main aan het einde (jammer), main was te lang en stond niet op een handige plek.. geluid in Grey stond retezacht. en over de parkeerplaatsen begin ik liever helemaal niet De sfeer, t zonnetje en het lekkere eten waren wel weer goed geregeld Volgend jaar krijgt DefQon een kans om het goed te maken
Grey. Was echt zo vet, af en toe lekker pauzeren bij het water. Alleen jammer van die ondraagelijke stank van de wc's.
Geinig feestje, er miste wat.. maar wat? Veel nummers dubbel gehoord. Flink verbrand, knallende koppijn gehad van de hele dag in de volle zon staan. En ik heb me echt geergerd aan de floorplan dit jaar, want je keek vanaf het water terwijl we op het land staan Eerder weggegaan en dat was misschien maar beter ook als ik de verhalen over de afsluiting hier lees.
Tering zeg, dikke respect voor Q!! Einde van the Pitcher nog mogen meemaken VET! Isaac, dikke set zeg! Donkey Roller Zeer goed!! Frontliner en uiteraard TAT & ZAT!!! Zeer goede sfeer/ weer!! TOP!! gaaf dat Luna en Pavo ook de sfeer kwamen verbeteren bij Dana!!
weer een geslaagd feestje..heb me prima vermaakt en over het weer niks te klagen.
Eerste keer Defqon, maar wat een geweldig feest Alles was top: De sfeer, de mensen, de muziek en natuurlijk het weer! Beetje jammer van die klotebussen
Het was gezellig alleen de main was veelste groot!!!
GEWELDIGE editie van DefQon.1 weer! Het leek wel alsof alles goed was! De muziek, het geluid , de aankleding, de sfeer en niet te vergeten het lekkere weer! Wat een superdag heb ik gehad! De hele dag alleen bij de main en de hardstyle geweest, maar heb daar zeker geen spijt van! Super feest, bedankt Q-dance!
Tsja.. tsja.. Het was weer enorm genieten van alles. Mensen, weer, muziek, sfeer.. kortom.. Waarom is het alweer voorbij Ik heb het echt enorm naar mijn zin gehad en natuurlijk getrouwd woeiii
Ge-wel-dig feest. Volgend jaar weer. Super afsluiter van Tat & Zat: in blue, verder geen enkele keer in de rij hoeven te staan, alleen op het laatst bij de kluisjes!
Lang geleden dat ik zo'n vet feest heb gehad als deze! Bijna 9 uur non-stop zwaar uit m'n dak gegaan! Nu weer een heel jaar wachten tot de volgende Eerste keer dat ik trouwens op een uitverkocht festival 0(!!) keer in de rij heb moeten staan voor de WC. En wat leuk dat er een Goa-busje was! Ik wil terug!
het was nie men beste feestje ofzo.... mar het was wel echt fucking lang gelede dah ik zoon lekker feestje heb gehad mar waar the prophet mee bezig was sloeg gewoon nergens op .... zoveel lekkere nieuwe dikke nummers en hij gaat gewoon fucking poenani en stampe lopen draaie.. en dah op het grootste hardstyle feest van de wereld... zet er dan gfewoon een nieuw talent neer ofzo
Promo draaide weer super!! Hhz deed zen best... Maakte men dagje er niet minder om
Mooi feestje alleen echt te veel mensen! Indeling van het terreis was ook niet gezellig. Verder prima vermaakt met al m'n lieve vrienden en vriendinnen
Brennan Heart A-lusion vs Scope Dj & Ran-d waren ook knallen .... heelijk weer....volgend jaar weer
Zeer vet feestje, geluid blue was erg netjes, werd over het algemeen lekker gedraaid, alleen leek het wel een stuk drukker als normaal, ook was de ruimte op de mainstage beperkter dan voorheen en minder hard gemaakte paden om over te lopen. wel lekkere sets gehoord met name in de blue. goed feestje
Wat een gekkigheid heb me prima vermaakt maar vond dit de minste defqon. Main gaf niet het defqongevoel zoals die hoort te zijn.. die moet gewoon weer aan de andere kant!! Verder was de early weer dik knallen! & de hardtrance was ook wel ff relaxt zo met dat zonnentje!
Mooi opgezet, Goed geluid! Alleen vorige jaren was het veel leuker. De sfeer was na 19.00 bagger en om 21.00 had ik het wel gezien. Defqon moet kleiner ! Maar voor de rest een leuke dag gehad met de groep!
WOPWOP , wat een gekkenhuis. Brennan Heart = HELD !
DEFQON,1 Was weer top voel me net een oven baked zak lays chips!! Wildestylen de held van de dag! Technoboy, The prophet, Headhunterz deden ook niet onder voor hem!
DAF voor die gekke hippies Orange ook echt nice! Dat weertje was gewoon super. Alleen kom op Q-dance, beetje fatsoenlijk eten verkopen moet toch niet moeilijk zijn?
Fantastisch feest! Helaas een zeer zwak einde.. Schande dat iemand als Headhunterz de main van DefQon af mag sluiten Verder super! Helden: The Pitcher, Isaac, Wildstylez, DBSTF, Noisecontrollers & Donkey Rollers
Top feest...!!! Wat een geluid op de main zeg hele almere trilde weg haha
Echt een dikke party Promo de held van de dag Dit was m'n eerste x defqon en zeker niet de laatste
Geweldig feestje!! Alleen vorig jaar was de opstelling beter. Ik heb me zeker vermaakt en t weer was ook perfect. Iets verbrand nu! Ik zeg, volgend jaar weer!!!
wat een drama, main lag veel te afzonderlijk van de rest, plus het was er gewoon veel te druk, bar was slecht, wc's te ver, veel te veel mensen die niet los gingen ofzo, beetje gare sfeer... grootendeels van de dag in blue gestaan, dat was gewoon top!!!
DefQon1 is echt het allermooiste feest dat er is Het was me 6e keer, maar ook na me 6e keer zeg ik het weer! Echt alles was weer geweldig de mensen, de sfeer, de DJ's, aankleding, organisatie. voor Q-Dance, en vooral bedankt weer!
Vet feestje! D-Block & S-Te-Fan en Noisecontrollers deden het weer hoor. Afsluiting door Headhunterz was ook SUPER!
Godver wat een geweldig feest was dit zeg De mainstage was helemaal top Verder was alles echt super geredeld! Snel je eten en drank enzo! Jan nog bedankt voor het parkeren van de bus aan de andere kant takke end lopen!! Super veel goeie setjes gehoord en het ging echt goed los overal ik kan het niet vaak genoeg zeggen wat een top feestje zeker voor herhaling vatbaar
Vond het niet top!!! Indeling was tering kut!! te ver uit elkaar!! main was vooraan echt te smal en liep omhoog omlaag schuin!! Ingangen wc's was te klein!! jammer maar haalt de top10 nie van feesten van dit jaar!!
Heb me goed vermaakt , Mooi feessie, maar zal niet mijn top feestje van het jaar worden. De afsluiter had wel wat harder gemoegen en dat is nog zacht uitgedrukt. Op naar Decibel
Wat een feeeeeest Topdag gehad, vooral in de blue! Vond de main in vergelijking tot vorige jaren er niet echt op voorruitgegaan, voorderest alles superrrr geregeld!
Eerste keer Defqon, niet echt mijn muziek(altans).Maar wel 12 uur lang non-stop staan hakken
Godverdomme wat een achtelijk vet feest!! main was vet, maar in de black werd er echt gebeukt!! Wat een superdaggie! Zonsondergang op de main was 1 van de vele kippevelmomenten Hoe vet zag dat eruit?! PHAT!!!
Heb me super vermaakt en vond het een geweldig feest! Wel n paar kleine 'minpuntjes' t.o.v. vorig jaar: main leek kleiner en liep schuin wc's waren stuk verder weg (en je moest eerst nog een eind door het losse zand), en die grote barren aan de zijkant waren ook relaxed.. maar goed opzich viel overal de wachttijd mee, helemaal bij de wc, en de afsluiter vond ik eigenlijk wel vet! had misschien wat harder gemogen maar het vuurwerk etc. was echt wel top!
Gezellig,maar geef mijn portie maar aan Fikkie volgend jaar!!Is niet meer wat t ooit was...Vooral de main was scrap wat betreft opbouw.Doe mij maar DECIBEL!!
Gezellige mensen! super weertje, toch kon ik er moeilijk inkomen tot 6 uur bij hellfish daarna flink losgegaan in Black!, Promo Toch maar liever wat kleinere feestjes dan 3 kwartier lopen overal naartoe, maar toch super vermaakt! en Respect voor arme Day-Mar, heb je de eer om af te mogen sluiten op zon festival zit het geluid niet mee! uiteindelijk toch goed gekomen!
Weer supervette dag gehad... Noisecontrollers, maar vooral Ran-D en B-Front in the Purple Mega gezellig sfeertje daar. En dan weer de afsluiter he..... man oh man, wat een ubergeile vertoning... Lang geleden dat ik zo uit mn plaat ben gegaan Q-dance
Helemaal af!!! Overal was de muziek top alle stylen gewoon en het weer & sfeer helemaal af !!!, alleen jammer van de muziek uitval in de black een aantal keer moet beter volgend jaar. Maar toch al met al een van de beste DefQon.1 (5 Stuks) waar ik ben geweest !.
Damn wat een briljante dag op het strand!! Hellfish TOA De afternacht en zonnige morning-after-dag gooiden echter roet in het eten, en werd het voornamelijk lijnen. Enge lieve dr'aan mensen en konijntjes!
geweldig vermaakt! franky jones en yves deruyter, heerlijke classics! buzz fuzz en panic gewoon overheerlijke mokum vs rotterdam records! en manu le malin als afsluiter, geweldig!
Was weer geweldig, heel veel bekenden, muziek was top, het weer was geweldig (het was weer janken onder de douche vanochtend), alleen jammer dat ik m'n enkel zwaar verzwikt heb in het laatste half uurtje en door moest naar het ziekenhuis
Wat een heerlijkheid! Wat een sfeertje, wat een weertje . Uitermate goed vermaakt en de afsluiter van HHZ was echt super dik! Wel jammer dat je nu weer mensen ziet klagen over stil staan.Damn waar maak je je druk over !!!
SUPER! .. Silver, Grey en Green waren top .. WAT een setjes van TOA, Hellfish (Stroid 2, B1 ), Surgeon, Peaky Pounder, Yves Deruyter vs. Franky Jones, en absolute hoogtepunten The DJ Producer en Manu Le Malin :respec: .. Verder enorm gezellig met de vele bekenden, en het weer was ook nog eens heerlijk ..
Wat een Feest Super heerlijk weer, goed geluid, main aan die kant ook prima, Purple echt super setjes gehoord,dus een top Defqon dit jaar ,alleen het wegkomen met de auto was traag. Dus nog maar ffeen uur staan feesten daarzo
Deze gaat zo in de top 5 beste feesten! Elk jaar weet Q-Dance weer te verassen en te verbeteren echt een te gek feest de tijd vloog voorbij! Hoogtepunten: Unexist, Ran-D, Peaky Pounder, CL&MT en Daymar zoooo kut zeg dat de muziek uit bleef vallen, dat was de mooiste set van de dag geworden! Op naar Decibel
Slipper stuk, broek naar de tering, veel vervelende mensen in de silver, te warm door die zon, slecht geluid, ranzig bier, al met al een heerlijke dag!!
Davide Sonar..! Echt de set van de avond...!! Vond verder de main een beetje tegenvallen dit jaar, erg druk en niet een erg mooi podium.. Ook de nummers voor de afsluiting waren niet echt bijzonder... Toch blijft DefQon geweldig...!!
Rude Awakening Zooo vet! Charly & Theo heerlijk!! DB deed z'n werk allright. Goeie dag alleen alsjeblieft geen headhunterz meer als afsluiting, zooooooooo jammer!
sooooow vette dag! Traffik, Peaky en Promo helden
minder dan voorgaande jaren en de indeling was erg slecht weer vele kilometers gemaakt. het was wel gezellig
damn vet feesie weer, vond een aantal dingen wat minder goed geregeld als vorig jaar maar dat mocht de pret niet drukken.hmzz en heb dit jaar niet echt op de djs gelet, luna @green, verder eigelijk gewoon staan en gzaaaan
zozo het was egt weer een knalfeest blij dat ik het weer niet gemist heb, volgend jaar weer!!!
Oh my fucking god!! Wat een ongelooflijk geweldig feest weer!!! Heb me weer heerlijk vermaakt en veel bekenden gezien! Jammer dat mijn telefoon op een gegeven moment leeg was en dat ik niemand meer kon vinden Wat een heeeeeeerlijke dag!! Bedankt Q-Dance, dj's & MC's!!
Super vermaakt!! Alleen wat een SOFTE afsluiter door Headhunterz. Zijn muziek was totaal niet geschikt voor het einde, maar eerder voor 16.00uur smiddags
kut evaring gehad!! moesten om 18:30 al weg want me vriendin was ziek geworden. Voor de rest een knallend feest met te veel mensen en te grote afstanden.
Te plat aan het eind.. Headhunterz hardstyle is daar te zwak voor. Die moet je in het midden van een feest laten draaien. Ruffian was leuk bezig Alpha2 ook.
Alleen door de silver tent krijgt het van mij een zeer goed! Hellfish, Destroyer & Dj Producer! Black was ook leuk, maar de rest kon me allemaal niet boeien!
Door een fout bij Ticketonline is het mogelijk geweest dat er afgelopen zaterdag boekingen voor Defqon.1 Festival 2009 zijn gemaakt zonder voorinschrijvingscode. Ticketonline betreurt ten zeerste dat dit heeft kunnen gebeuren. Hiervoor heeft Ticketonline Q-dance dan ook haar oprechte excuses aangeboden.
De tickets die geboekt zijn zonder gebruik van de codes zouden eigenlijk geannuleerd moeten worden, maar Q-dance heeft besloten de fans niet te willen teleurstellen. Dankzij Q-dance zullen alle betaalde, ontvangen tickets dus geldig blijven voor Defqon op 13 juni 2009. 262
Defqon.1 is twaalf uur lang genieten voor iedere liefhebber van de hardere stijlen. Van hardtrance tot industrial, van hardstyle tot schranz, van hardcore tot french-tek: als het hard gaat dan vind je het op Defqon. 368
Op het Q-dance kantoor wordt hard gewerkt aan een mooie line-up release. Ruim twee maanden voor het grootste evenement van Q-dance zijn alle medewerkers in rep en roer. Niet alleen moet de line-up knallen als nooit tevoren, er is ook een naam hoog te houden als het gaat om de manier waarop de line-up gepresenteerd wordt: met een vette trailer en een mooie site dus. 259
wat een schijtdvd zeg..
45 minuten main
15 minuten bullshit
en dan 10 minuten outro headhunterz..
jezus.
enige wat het waard was was the making of, en de awards waren wel lachen
had wel wat van Tat & Zat ook willen zien! om maar wat te noemen.
verder een groffe montagefout! Op het moment dat The Prophet begint zie je D-Block & S-Te-fan achter die draatafels gebukt zitten en dan is het ff een andere take en dan zie je opeens The Prophet daar klopt geen zak van....
verder een groffe montagefout! Op het moment dat The Prophet begint zie je D-Block & S-Te-fan achter die draatafels gebukt zitten en dan is het ff een andere take en dan zie je opeens The Prophet daar klopt geen zak van....
haha dat soort dingen moeten je maar net opvallen!
had graag meer live beelden willen zien uit Blue en Black... en zeker de set van Charly Lownoise & Mental Theo terug willen zien
Helemaal mee eens grootste deel van de dvd bestaat zowat uit beelden van de mainstage, had het leuk gevonden als ze wat meer van de andere area's daarvoor in de plaats hadden gedaan. Vond in vergelijking de dvd van vorig jaar dan stukken beter.
Maargoed blijft toch altijd leuk om weer terug te zien en wel humor dat ik mezelf nog ff snel voorbij zag komen bij de main moest er wel alleen ff voor terug spoelen om het nog een keer te checken.
Net de DVD gekeken en heb meteen heimwee maar wel jammer dat er maar weinig van BLACK in voor komt. Maarja wat was het toch weer een prachtige dag! Volgend jaar zeker weer
Uitspraak van partypaus op vrijdag 2 oktober 2009 om 12:11:
verder een groffe montagefout! Op het moment dat The Prophet begint zie je D-Block & S-Te-fan achter die draatafels gebukt zitten en dan is het ff een andere take en dan zie je opeens The Prophet daar klopt geen zak van....
haha dat soort dingen moeten je maar net opvallen!
hehe idd, zelfde als dat er vorig jaar july ipv june op de aftiteling stond
Almere heeft er komende zomer weer een nieuw evenement bij. Dirty Dutch vs The World is een housefeest georganiseerd door ID&T en vindt plaats op zaterdag 19 juni op het Almeerderstrand.
Dit is een week nadat de feestvierders van het hardhousefeest Defqon het strand tot dansvloer maken.
Weetje wat raar is! ik kreeg net van iemand te horen dat defqon 12 juni 2010 is... en ze kaarten heeft besteld voor 110 euro maar dan moet het toch op partyflock en q-dance staan. en zo duur zal het toch niet ineens worden?
volgens mijn worden ze gewoon genaaid.
Datum voor Defqon wordt meestal pas rond april officieel bekend gemaakt. Idd valt er uit het bericht over Almere op te maken dat het 12 juni gehouden gaat worden!
Mensen die nu al kaarten gekocht zouden hebben hebben dat via van die afzetters organisaties gedaan! Daarbij lopen ze volgens mij ook een hoog risico op nep kaarten. Wacht gewoon totdat de officiele verkoop weer van start gaat. Dan betaal je rond de 55 euro voor een ticket, als het je tenminste lukt er een te bemachtigen
Dat gaat je niet veel helpen dit jaar
Weet niet of je de berichten onlangs hebt gelezen over een nieuw systeem in de online kaartenverkoop?
Deze gaat niet meer via ticketonline of freerecordshop, maar alleen via de Q-dance site
Deze werkt met een wachtrij, zodra jij op F5 drukt kom je weer achteraan in de rij te staan.
Tis dus een kwestie van wachten en hopen dat je kaarten kunt bemachtigen
Hoop wel dat Q-dance weer met een actie komt
verder een groffe montagefout! Op het moment dat The Prophet begint zie je D-Block & S-Te-fan achter die draatafels gebukt zitten en dan is het ff een andere take en dan zie je opeens The Prophet daar klopt geen zak van....