Eerste x Defqon en ceker niet de laatste!! Heb me super goed vermaakt!! maar wat groot!!!! dat vond ik beetje jammer.. Heb bijna de hele dag heen en weer gelopen!!!! Verder Lkker geluidje!! Was top
was echt gewedlig!! alleen beetje jammer dat ik geen plattegrond kreeg bij de ingang .. niks was duidelijk aan gegeven en wat the fuck moest main in 1 keer aan de andere kant zitten dan? vorrig jaar was indeling beter.
Stond aan de andere kant van de bar op de main Was hard werken, maar af en toe toch beetje kunnen feesten!! Werd lekker gedraait, en het weer was super!!
Helemaal uit je plaat OP de maat! Heerlijk genoten op Defqon! Heerlijk feest
Ohhh was sooooo tof!!!! echt waar!! vooral de main en blue gweldig einde helemaal toppie headhunterzz volgend jaar zeker weeR en dan weer mooi weer hebben
Het was weer toppie! Heerlijk weertje, super sfeertje en meesterlijke setjes! Brennan Heart de verrassing van de dag! Alleen de indeling van het terrein was wat minder..
Geweldig feest alleen het was wel ver lopen elke keer en er hadden meer vlonders neergelegd mogen worden. In het zand stampen werkt niet! Maar de hamburgers was heerlijk En de aankleding ook, die draak was echt VET gemaakt! Op naar mn zevende editie
Zeer geslaagd feest! Lekker weertje! Headhunterz .. Geweldig dagje gehad!!
Heerlijke dag gehad, leuke sets gehoord(Mental theo & Charly lownoise, Frontliner, Unexist, etc) alleen te veel dj's die ik wilde zien gemist.. Afsluiting had harder gemogen maar evengoed een geweldig feest!!!
Hoe vet was dat!!! Alleen de afsluiting hoort keihard te beuken op het einde
Ik heb betere Defqons meegemaakt! Vond de indeling ook een beetje gaar Volgende jaar waarschijnlijk niet meer Maar heb het wel super gezellig gehad!
Ik denk Toch wel de beste defQon waar ik geweest ben heb nog geen 1 editie gemist ik vond het zo Gruwelijk dat als ik mijn maatjes kwijt was ik me er niet aan stoorde en Gewoon keihard door aan het stampen was DefQon 2009 GEWELDIG!
Geniaal Unexist was hard hoor En wat een geluid op Mainstage! Headhunterz Super afsluiter
Leipe shit ouwe, wat een geweldig feest zeg. Donkey rollers , wat blijven die nummers vet. Headhunterz had wel harder mogen afsluiten. Wat was er af en toe een dikke bass op de main zeg HEERLIJK
Het weer en alle bekenden was super gezellig Defqon zelf slechte indeling, matige afsluiting bij de main en veels te groot mainstage. Ben alle keren geweest maar vond dit wel de minste. Bus parkeerplekken ook super regeld Bijna 2 uur lopen en gevonden
Vond het super geweldig bij de hardcore en silver! hardstyle van tegenwoordig vind ik een veels te vrolijk huppel gehalte hebben. mis de early hardstyle periode die rond 2001 en 2002 op zn top was! verder maken de locatie, sfeer en hoog bekende gehalte het weer tot een topper! Heb nog nooit een defqon gemist!!
De aankleding van Defqon vond ik hier en daar wat schraal maar verder was het weer een goed festival! Heb voornamelijk rond de silver gehangen dit vond ik dan ook dé ideale plek om te zijn. Superweer gehad en erg gezellig gehad, kortom TOP!!
Wat een vet feestje was Defqon zeg N beetje aan de warme kant maar dat mocht de pret niet drukken k heb me super vermaakt, met het zand tussen mn tenen hahaha!
Was een gezellig feestje, waren met een leuke groep, lekker weer. maar vond vorig jaar beter en de afsluiting had van mij harder gemogen. was en blijft wel een top feest.
Geweldig dagje gehad. Alleen THC mocht van mij weg blijven Voor de rest prima vermaaktin de black / brown en main. Weet nog steeds niet wie die meid was die der vinger in me mond stopte pm ff
leuk feessie, gezellige sfeer, heerlijk weer, superlieve mensen, dus prima vermaakt.. alleen jammer van t sluiten bij black.. arme day-mar.. toen was t feest wel meteen voor me afgelopen, maar goed, over t algemeen prima vermaakt dus
Weer gruwelijk vermaakt.. weertje was top, het geluid was goed.. alleen idd wel veel de beenspiertjes getraind. Onze A-team bus was ook weer onovertroffen!!
WAT EEN FEEST .. Noize suppressor, Tat & Zat, frontliner
zooo mega-fantasitsch-ubergruwelijk-lijpe-kippevel-en-lamme-benen-veroorzaakte-sfeer en wat een godgeschonken-allesvergetende-nietvergelijkende-antitrommelvliesmuziek.. en dat ook nog goed geregeld en georganiseerd!!!
Wat een dag wat een dag!! En wat een weer! Heb me wederom prima vermaakt! Brennan Heart topset, verder afsluiter ook swerelds! Wat een dikke vuurwerkshow zeg! Bleef maar komen! Op naar volgend jaar
Heerlijke dag gehad met mn vriendinnetje en vriendjes. Mooi decor... Alleen de sfeer bij de main was erg mak! Of dat kwam misschien omdat we niet vooraan stonden. Olschool zaal daarentegen UBER gezellig!!! En idd die potloodventer!!! Doe normaal..wat een debiel
Vond het een van de mindere Defqon's, Main was veel te druk. Drinken halen duurde minimaal 45 minuten voordat je terug op je plekje was. Te weinig barren!! Vorig jaar was t 1000X beter geregeld, ook met toiletten e.d.
Afsluiter op de main was te soft.. indeling was kut en event travel zuigt.. voor de rest een mooi feestje
Goed feestje, mooi aangepakt zoals normaal. Echter was de afsluiter bij Main echt niet te doen. Heb me geergered aan de mensen die langs je naar voren proberen te lopen, er was amper ruimte om te stampen. We stonden op een gegeven moment bij de grote bar @ main, en nog kon je amper bewegen. Verder een superdag gehad. FRONTLINER - NOIZE SUPPRESSOR . Weer was ook te gek.
Wat een dikke vette feestje ... Heel veel beter dan de vorige 2 jaars!!! Heerlijke weer, super panorama & line-up en leuke mensen daar ... TOP!!! Volgende jaar weer ...
5e keer Defqon.1! Was weer een geslaagde PARTY Beetje jammer alleen dat de main zo f*ckedUp was..volgend jaar graag weer op de "oude" plaats! Verder was het vuurwerk ook niet zo spectaculair als vorig jaar, of was ik misschien niet zo vaag als vorig jaar!?
Was weer geweldig! Werd heerlijk gedraaid in de Blue! Vond de main alleen wel erg groot, waardoor de sfeer er daar minder in zat.. Tatanka en Zatox sloten echt lekker af in de Blue, in tegenstelling tot de wat matige afsluiting van Headhunterz..
Fantastisch publiek weer! Heb weer enorm genoten van jullie en dankzij jullie weer de ultieme kippenvel momenten mee mogen maken! Daarom weer al het naar al jullie die helemaal los gingen tijdens onze set! Voor mij was het weer een prachtig feest!
Mooie decorren, heerlijk weer alleen veels te groot en te druk! Konden geneens ff bij Mental Theo kijken... 10 km moeten lopen voordat we bij de auto waren, dan maar flink aan de rosé ...
Weer goed weten te vermaken deze keer!! Charly Lownoise & Mental Theo topsetje!!! Alleen was het bij de mainstage minder goed georganiseerd en was de main ook niet zo indrukwekkend Ook het onderscheid tussen tenten had beter gekund. Maar verder was het weer helemaal toppie
Beatproviders hebben weer een goed setje neergezet! GRUWELIJK FEEST! geweldig vermaakt, top sfeer, alles netjes geregeld!Zeer goed geluid! Jammer van headhunterz!
Was zeker een goed feest! Maar kan niet wachten tot Q-Base want dat gaat zoals gewoonlijk weer 1000x beter worden! BEAT PROVIDERS mannen van de dag! Voor de rest een hoop lopen met je voet in het gips!
Super vet, wat een topfeest. Black & Blue keihard lopen knallen. Tat & Zatox Jammer van het laatste uurtje bij de HC, maar toch DaY-mar ondanks dat de stroom 6/7x uitviel gewoon doorblijven draaien en hoe..... heerlijk
Heb wel betere Defqons gehad, wordt ook wel beetje zwaar aan gewogen denk ik .. maar gezellig dagje hoor, terugreis was hels, gelukkig was Fem nog bekwaam om te rijden after was beter dan het feest
Mijn 5e Defqon en de tering, wat een dag Super lekker weer en weer fucking gezellig met al m'n vriendjes en vriendinnetjes Alleen jammer dat ik klote bereik had en dus veeeel mensen niet eens heb gezien Maargoed; op naar Defqon 2010
Had er meer van verwacht dit jaar....... Veel voor een keer dagjesmensen!! Main mag van mij wel weer aan de andere kant als 2008, main en black te ver uit elkaar. Early had er meer van verwacht erg jammer dat geluid daar niet top was.... 2008 was een veel betere editie desondanks toch een ruime voldoende..
Wat een gruwelijk feest Jammer van de mainstage, ik had er meer van verwacht! Toch was de afsluiting super mooi weer, gezellige mensen, prachtige locatie! kortom; GE-WEL-DIG, The Pitcher
Heerlijk feest, 200% genoten en volgend jaar weer!!
Grey. Was echt zo vet, af en toe lekker pauzeren bij het water. Alleen jammer van die ondraagelijke stank van de wc's.
Tering zeg, dikke respect voor Q!! Einde van the Pitcher nog mogen meemaken VET! Isaac, dikke set zeg! Donkey Roller Zeer goed!! Frontliner en uiteraard TAT & ZAT!!! Zeer goede sfeer/ weer!! TOP!! gaaf dat Luna en Pavo ook de sfeer kwamen verbeteren bij Dana!!
Terrein indeling vond ik dit jaar iets minder. Main geluid niet zo als t hoort en vet gare wc's daar Blue was super, heerlijk geluid, iedereen ging zwaar los en super sfeertje! Black ook goed te doen!! Brennan Heart, Frontliner (mixen kan beter, maar wat een platen) en Tat & Zat voor mij helden vd dag
afsluiting van headhunterz was geen toevoeging aan het feest zoals je mag verwachten. Miste soort van gevoel van eenheid tijdens de afsluiting, deels door de muziek. Verder was er het GEWELDIG Tatanka&zatox in de blue was de set van de dag
GEWELDIGE editie van DefQon.1 weer! Het leek wel alsof alles goed was! De muziek, het geluid , de aankleding, de sfeer en niet te vergeten het lekkere weer! Wat een superdag heb ik gehad! De hele dag alleen bij de main en de hardstyle geweest, maar heb daar zeker geen spijt van! Super feest, bedankt Q-dance!
Ge-wel-dig feest. Volgend jaar weer. Super afsluiter van Tat & Zat: in blue, verder geen enkele keer in de rij hoeven te staan, alleen op het laatst bij de kluisjes!
Wildstylez - NC - Technoboy - Alpha2 - Headhunterz Wat een dag weer zeg!
Luna zijn technoset ! ieder jaar is het Blue daat net iets vetter lijkt dan de main , goede sets gehoord van Dana en Frontliner qua platenkeus en het setje van Stanton toen ik net binnen kwam was zeer welkom
Promo draaide weer super!! Hhz deed zen best... Maakte men dagje er niet minder om
Mooi feestje alleen echt te veel mensen! Indeling van het terreis was ook niet gezellig. Verder prima vermaakt met al m'n lieve vrienden en vriendinnen
Super leuk feest maar jammer dat ik mn roze pet ben kwijtgeraakt met peace teken
Gruwelijk! 7 in a row Volgend jaar weer voor de volle 100 aanwezig! Noisecontrollers, peaky, headhunters, charly en theo en het geluid vooraan @ Main Ik wil terug!
DAF voor die gekke hippies Orange ook echt nice! Dat weertje was gewoon super. Alleen kom op Q-dance, beetje fatsoenlijk eten verkopen moet toch niet moeilijk zijn?
Defqon > Alles. Noisecontrollers, Donkey Rollers en zelfs Headhunterz: :respect. Alleen volgende keer de main weer gewoon vlakbij de busingang plaatsen!
In 1 woord: Geweldig Super weer, en lekkere setjes
DefQon1 is echt het allermooiste feest dat er is, damn wat heb ik het naar me zin gehad Q-Dance bedankt en voor diegene waar ik mee was..het was super met jullie
Het was een super feest!! Vette mainstage, lekker weer en er werd lekker gedraaid wat willen we nog meer.. alleen aan het eind anderhalf uur na de bus moeten zoeken
Mooie, relaxte dag gehad met m´n meiden! Evil activities Charly & Theo Zwaar genoten de hele dag!
Prima feest! Te veel rondlopen en mensen zoeken heeft geleid dat ik dit feest toch maar n goed kan geven(na het terugkijken van al mijn gemaakte filmpjes heb ik dit toch veranderd naar een zeer goed, wat was Defqon.1 Heldig) Ran-D, Donkey Rollers, en qua show Headhunterz Laatste kwartier Mad Dog was bruutvoor de organisatie en de aankledingforever young
Dit was me 7e, maar tevens ook laatste keer Defqon voor mij.. Publiek wordt met het jaar treuriger en die hardstyle is ook echt te triest. Voor de rest was de industrial wel goed te doen en r_aw in de techno
Was zeker leuk, maar had echt beter verwacht van een feest als dit. De 'aankleding' was zwaar waardeloos en simpel (wat een lelijke main) en het geluid bij Blue was vaak uit balans. Maar wel een topdagje gehad. Ivan Carsten, Brennan Heart , Tat & Zat
Superfeest, Mad Dog en Noize Suppressor helden vd dag!
Zoals ieder jaar weer de verloren zoon uitgehangen wat blijft het toch lekker om de hele dag rond te lopen op Defqon! Main was weer imponerend, locatie was beter dan afgelopen jaren. Aankleding was goed, overal Scrap op het strand. Eten was er weer in overvloed. Verder heb ik niet op de draaikunsten gelet op de main behalve bij de Donkey Rollers lekker een uurtje brute hardstyle! Endymion, het blijven helden die iedere keer weer knallen op Defqon! Charly en Theo, zweten niet normaal maar wel legendarisch
Leuk feest, maar veel minder dan vorig jaar en 2007. Indeling slecht, wc's matig, main mwah. Goede punten: blauwe tent erg vet! Frontliner, Dblock & stefan dik, sequence & ominious KONING. Set van Charley en Theo complete BAGGER: wie draait er nou tokio ghetto pussy? Draai dj fuck, riot in NYC, direct from brooklyn, dat is EARLY!
Vond het niet top!!! Indeling was tering kut!! te ver uit elkaar!! main was vooraan echt te smal en liep omhoog omlaag schuin!! Ingangen wc's was te klein!! jammer maar haalt de top10 nie van feesten van dit jaar!!
Wat een feeeeeest Topdag gehad, vooral in de blue! Vond de main in vergelijking tot vorige jaren er niet echt op voorruitgegaan, voorderest alles superrrr geregeld!
Wat een dag wat een dag .flink knalle in het zonnetje met alleen maar gezellige gasten en lekkere chicks om me heen lekker bezopen en goed vaagbeter kan een dga niet zijn geweldig feest en nie anders
heerlijk weer, heerlijk feest en heerlijk genieten...!
stom dat je "geweldig" de hoogste waardering is? waar is "FUCKINGVET"? of "MEGASTOER"? of "FENOMENAAL"? of "TERINGGRUWELIJK"? en dan ook de optie meerdere waarderingen mogelijk..
Heb me super vermaakt en vond het een geweldig feest! Wel n paar kleine 'minpuntjes' t.o.v. vorig jaar: main leek kleiner en liep schuin wc's waren stuk verder weg (en je moest eerst nog een eind door het losse zand), en die grote barren aan de zijkant waren ook relaxed.. maar goed opzich viel overal de wachttijd mee, helemaal bij de wc, en de afsluiter vond ik eigenlijk wel vet! had misschien wat harder gemogen maar het vuurwerk etc. was echt wel top!
Vond DefQon dit jaar toch even anders dan de vorige twee keren die ik ben geweest. Heb wel weer ontzettend gelachen en ben weer veel (oude) bekenden tegen gekomen! Lekker staan beuken bij Sequence & Ominous, helemaal goed..
GEWELDIG!! Ik heb me echt goed vermaakt. Charlie Lownoise & Mental Theo Echt waar mijn helden !!! Jammer van het geluid bij Daymar. Volgend jaar weer. Pff ... de 12 maanden wachten zijn begonnen.
Gezellige mensen! super weertje, toch kon ik er moeilijk inkomen tot 6 uur bij hellfish daarna flink losgegaan in Black!, Promo Toch maar liever wat kleinere feestjes dan 3 kwartier lopen overal naartoe, maar toch super vermaakt! en Respect voor arme Day-Mar, heb je de eer om af te mogen sluiten op zon festival zit het geluid niet mee! uiteindelijk toch goed gekomen!
Weer supervette dag gehad... Noisecontrollers, maar vooral Ran-D en B-Front in the Purple Mega gezellig sfeertje daar. En dan weer de afsluiter he..... man oh man, wat een ubergeile vertoning... Lang geleden dat ik zo uit mn plaat ben gegaan Q-dance
Helemaal af!!! Overal was de muziek top alle stylen gewoon en het weer & sfeer helemaal af !!!, alleen jammer van de muziek uitval in de black een aantal keer moet beter volgend jaar. Maar toch al met al een van de beste DefQon.1 (5 Stuks) waar ik ben geweest !.
vet feest!! grey was prima de hele dag! afsluiting op main ook mooi!
Super feest!!!! veel beter dan vorig jaar!!! BEAT PROVIDERS, HEADHUNTERS EN NOISECONTROLLERS HELEMAAL TOP, vond de indeling wel lekker!! en dat lopen heb je op ieder festival dus maakt niet uit!! volgend jaar zeker weer
Ondanks dat ik nu wel lijk op een tomaat heb ik me weer kostelijk vermaakt!!!
DefQon krijgt weer een geweldig. Top feestje weer, top geluid dit keer op de main ! Afsluiter van Headhunterz vond ik minder Maar dat mocht de pret niet drukken. Toppertje
zo geweldig was t hele feest nou ook weer niet, veel beter als 2006 word t nooit... als ik volgend jaar geen kaartje kan krijgen, ken t me geen drol interreseren...
Kan helaas geen geweldig geven toch iets te commercieel? Idd niet duidelijk welke tent nou wat was.. Verder toiletten super geregeld! Eten was niet van goede kwaliteit. Het weer zat zeker mee en David sonar Muziek was goed, weer was top en sfeer was er zeker ook.
Wat een heerlijkheid! Wat een sfeertje, wat een weertje . Uitermate goed vermaakt en de afsluiter van HHZ was echt super dik! Wel jammer dat je nu weer mensen ziet klagen over stil staan.Damn waar maak je je druk over !!!
Slipper stuk, broek naar de tering, veel vervelende mensen in de silver, te warm door die zon, slecht geluid, ranzig bier, al met al een heerlijke dag!!
prima feestje vorig jaar was vetter, maar ook dit was zeker weer een goed feest leuke oplossing trasherisland. voor alle spacers die hun energie niet kwijt kunnen
Het was weer super gezellig! Lekker gehakt in de Early, veel bekende gezien!! Stanton en Charly Lownoise & Mental Theo mijn helden van de dag!! (jammer dat ik Buzz Fuzz en Panic heb gemist!)
damn vet feesie weer, vond een aantal dingen wat minder goed geregeld als vorig jaar maar dat mocht de pret niet drukken.hmzz en heb dit jaar niet echt op de djs gelet, luna @green, verder eigelijk gewoon staan en gzaaaan
Wat een heerlijk feest iedereen draaide lekker maar vooral laaste half uurtje Promo en de held van de dag.. Nosferatu Laaste half uurtje bij de main was ook lekker
Main viel overdag een beetje tegen... Muziek wel ongekend, maar te weinig show. Toen 's avonds de lasers aangingen ging het hele publiek ongehoord los: daar had iedereen de hele dag op zitten wachten. De afsluiting was dan ook echt gruwelijk. Wat een kippenvelmomenten. De timing met het vuurwerk was echt geniaal
j-e-z-u-s... hier waren geen woorden voor! Wat een knaller was dit zeg de hele dag lang, heb heerlijk staan te genieten, beter als vorig jaar, leuke aankleding, leuke mensen, lekkere hardstyle, wat wil je nog meer?
Was echt een geweldig feest.! volgend jaar zeker weer.
Super vermaakt!! Alleen wat een SOFTE afsluiter door Headhunterz. Zijn muziek was totaal niet geschikt voor het einde, maar eerder voor 16.00uur smiddags
Defqon was weer knallen net zoals de voorgaande jaren, maar het was uiteindelijk toch iets minder vet dan vorig jaar in mijn ogen.. Maar 4e x Defqon gaat weer de boeken in als ZEER geslaagd!
Vet feest! Tat&Zat, B-Front, A-Lusion/Scope & DonkeyRollers Headhunterz was regelrechte aanfluiting, blij dat ik daar alleen laatste kwartier van heb meegemaakt, beukte lang niet zo hard als de Blue.. Indeling kon ook beter
Wat een SUPERVET feest!! hele dag lopen stampen!!! GEWELDIG!!
Te plat aan het eind.. Headhunterz hardstyle is daar te zwak voor. Die moet je in het midden van een feest laten draaien. Ruffian was leuk bezig Alpha2 ook.
Evil Activities, Maddog Werd super gedraaid in de Black!
Super feestjeeeeee, Unexist
Alleen door de silver tent krijgt het van mij een zeer goed! Hellfish, Destroyer & Dj Producer! Black was ook leuk, maar de rest kon me allemaal niet boeien!
Eerder weg moeten gaan wegens fikse verbranding! Had meer van mainstage verwacht. Verder met het zand is echt waardeloos!! Maar er werd wel goed gedraaid!
Door een fout bij Ticketonline is het mogelijk geweest dat er afgelopen zaterdag boekingen voor Defqon.1 Festival 2009 zijn gemaakt zonder voorinschrijvingscode. Ticketonline betreurt ten zeerste dat dit heeft kunnen gebeuren. Hiervoor heeft Ticketonline Q-dance dan ook haar oprechte excuses aangeboden.
De tickets die geboekt zijn zonder gebruik van de codes zouden eigenlijk geannuleerd moeten worden, maar Q-dance heeft besloten de fans niet te willen teleurstellen. Dankzij Q-dance zullen alle betaalde, ontvangen tickets dus geldig blijven voor Defqon op 13 juni 2009. 262
Defqon.1 is twaalf uur lang genieten voor iedere liefhebber van de hardere stijlen. Van hardtrance tot industrial, van hardstyle tot schranz, van hardcore tot french-tek: als het hard gaat dan vind je het op Defqon. 368
Op het Q-dance kantoor wordt hard gewerkt aan een mooie line-up release. Ruim twee maanden voor het grootste evenement van Q-dance zijn alle medewerkers in rep en roer. Niet alleen moet de line-up knallen als nooit tevoren, er is ook een naam hoog te houden als het gaat om de manier waarop de line-up gepresenteerd wordt: met een vette trailer en een mooie site dus. 259
wat een schijtdvd zeg..
45 minuten main
15 minuten bullshit
en dan 10 minuten outro headhunterz..
jezus.
enige wat het waard was was the making of, en de awards waren wel lachen
had wel wat van Tat & Zat ook willen zien! om maar wat te noemen.
verder een groffe montagefout! Op het moment dat The Prophet begint zie je D-Block & S-Te-fan achter die draatafels gebukt zitten en dan is het ff een andere take en dan zie je opeens The Prophet daar klopt geen zak van....
verder een groffe montagefout! Op het moment dat The Prophet begint zie je D-Block & S-Te-fan achter die draatafels gebukt zitten en dan is het ff een andere take en dan zie je opeens The Prophet daar klopt geen zak van....
haha dat soort dingen moeten je maar net opvallen!
had graag meer live beelden willen zien uit Blue en Black... en zeker de set van Charly Lownoise & Mental Theo terug willen zien
Helemaal mee eens grootste deel van de dvd bestaat zowat uit beelden van de mainstage, had het leuk gevonden als ze wat meer van de andere area's daarvoor in de plaats hadden gedaan. Vond in vergelijking de dvd van vorig jaar dan stukken beter.
Maargoed blijft toch altijd leuk om weer terug te zien en wel humor dat ik mezelf nog ff snel voorbij zag komen bij de main moest er wel alleen ff voor terug spoelen om het nog een keer te checken.
Net de DVD gekeken en heb meteen heimwee maar wel jammer dat er maar weinig van BLACK in voor komt. Maarja wat was het toch weer een prachtige dag! Volgend jaar zeker weer
Uitspraak van partypaus op vrijdag 2 oktober 2009 om 12:11:
verder een groffe montagefout! Op het moment dat The Prophet begint zie je D-Block & S-Te-fan achter die draatafels gebukt zitten en dan is het ff een andere take en dan zie je opeens The Prophet daar klopt geen zak van....
haha dat soort dingen moeten je maar net opvallen!
hehe idd, zelfde als dat er vorig jaar july ipv june op de aftiteling stond
Almere heeft er komende zomer weer een nieuw evenement bij. Dirty Dutch vs The World is een housefeest georganiseerd door ID&T en vindt plaats op zaterdag 19 juni op het Almeerderstrand.
Dit is een week nadat de feestvierders van het hardhousefeest Defqon het strand tot dansvloer maken.
Weetje wat raar is! ik kreeg net van iemand te horen dat defqon 12 juni 2010 is... en ze kaarten heeft besteld voor 110 euro maar dan moet het toch op partyflock en q-dance staan. en zo duur zal het toch niet ineens worden?
volgens mijn worden ze gewoon genaaid.
Datum voor Defqon wordt meestal pas rond april officieel bekend gemaakt. Idd valt er uit het bericht over Almere op te maken dat het 12 juni gehouden gaat worden!
Mensen die nu al kaarten gekocht zouden hebben hebben dat via van die afzetters organisaties gedaan! Daarbij lopen ze volgens mij ook een hoog risico op nep kaarten. Wacht gewoon totdat de officiele verkoop weer van start gaat. Dan betaal je rond de 55 euro voor een ticket, als het je tenminste lukt er een te bemachtigen
Dat gaat je niet veel helpen dit jaar
Weet niet of je de berichten onlangs hebt gelezen over een nieuw systeem in de online kaartenverkoop?
Deze gaat niet meer via ticketonline of freerecordshop, maar alleen via de Q-dance site
Deze werkt met een wachtrij, zodra jij op F5 drukt kom je weer achteraan in de rij te staan.
Tis dus een kwestie van wachten en hopen dat je kaarten kunt bemachtigen
Hoop wel dat Q-dance weer met een actie komt
verder een groffe montagefout! Op het moment dat The Prophet begint zie je D-Block & S-Te-fan achter die draatafels gebukt zitten en dan is het ff een andere take en dan zie je opeens The Prophet daar klopt geen zak van....