Was een HEERLIJK avondje, jammer dat bij binnenkomst zolang moest worden gewacht. Ik gegrijp nog steeds niet waarom niet al die hekjes open gingnen... Maarja. Heb tot het eind staan stampen en heb me geen sec. verveeld! Weet iemand hoeveel parygangers er nu uiteindelijk zijn geweest?
Er zaten teveel nadelen aan maar daar had iedereen last van...Maar als ik dat even vergeet werdt er wel SUPERVET GEDRAAID! Deepack was weer , Headhunterz was ook Qnallen maar THE VIPER vs THE PLAYAH ennn PARTYRAISER vs NEOPHYTE was echt ZIEKELIJK!!! Wat ging het erop zeg!!! En het geluid was ook wel lekker! Partyflockdecor was TOP!
Was wel ff gezellie Jammer inderdaad van die laatste set... vond het echt niet zo geweldig die partyraiser en neophyte Geluid stond ook een beetje zacht vond ik... Maar verders was het leuk
gezellig feestje met veel bekende alleen de muziek vond ik dan tog wel wat minder
Ben iig lekker los gegaan deepack, zany showtek headhunterz! super!!! Vond het al met al een top feestje! uiteraard blijft defqon favoriet idd, daar kan geen feest tegenop al zeg ik het zelf! en owja voor de drugs gebruikers onder ons, jah ieder zn ding toch! het maakt het feestje idd NET wat heftiger Met drank op word je eerder moe van. Als je het maar naar je zin hebt! en leuk was het, op naar het volgende feestje!!!!!
Heb me zeker goed vermaakt, alleen veels te druk!!
Leuk Decor.. Slecht georganiseerd, verschrikkelijk lange rijen bij de barren, chaos op de trappen, totaal geen sfeer, ik de eene zaal kon je de andere zaal horen.. had er absoluut meer van verwacht! beetje jammer.. voor mij geen flockers 2!
In het begin viel het een beetje tegen!Daarna echt een topavond gehad!Flockers2 is niet voor mij weggelegd.. Maar daarintegen Flockers1! En mijn complimenten voor het decor!!
Vond het matig heb wel eens betere feesten meegemaakt vond het publiek ook niet zo beweeglijk als op andere feesten en dan verwacht je dat ze meer staan te ouwehoeren maar zelfs dat niet hoe dan ???
het was een goed feestjuh! alleen de drukte bij zaal 1 was klote! Op het einde was et geniete toen werd er dik gedraaid
super naar mn zin gehad! Benny rodrigues en tha playah vs the viper
Heb me zeker goed vermaakt, maar super geweldig was het niet! De wand tussen de twee zalen, vielen me mee, had t erger verwacht!! Voorderest, zeker prima vermaakt Don Diablo
geen lange rijen gehad hoor zowel bij binnenkomst als drank en wc's,, ook niks van slechte sfeer gemerkt, want die maak je toch (gedeeltelijk) zelf.. aankleding was leuk, zeker als je kijkt dat ze er 2 area 's van moesten maken, leuk bedacht dat black en white. en vuurwerk was ook leuk gedaan; kortom gewoon weer een top feestje
Leuuuuk eindelijk weer eens een feestje!! Hier was ik wel aan toe.. Vond er veel minpuntjes aanzitten, maar heb erg genoten met mn lieve vriendjes en vriendinnetje Thankss voor de superavond en nacht
had er meer van verwacht, maar toch wel veel lol gehad!
Voor een Q-dance feest was het zwaar kut geregeld. 1 doorgang, te weinig barren, zacht geluid, kut locatie's toiletten. Maar Neophyte en partyraiser maakten alles weer goed! En ik miste mijn vrouwtje
leuk feest, alleen die volumeknop mocht van mij wel harder. meesterlijke sett van Benny Rodrigues !!!
Na 3 uur alleen te hebben gefeest kwam ik me ventje weer tegen.. Oké mij ventje mij & hebben we nog zooooo zwaar staan te genieten. Party Flock, je heb het geflikt! Wanneer komt het vervolg!?
zeker een goed feestje!!! En Mike wat draaide je verdomd lekker zeg toppie kerel
Ik had er veel meer van verwacht. Decor enzo was magertjes. Er werd wel goed gedraaid!!
Jezus wat een feest, er werd weer lekker gedraaid en de sfeer was ook heb me weer uitstekend vermaakt, kwam weer veel bekenden tegen, en KAMPENAREN het was egt weer top met jullie de after was egt gezellig
het was WAANZINNIG LEIIPP GEAKKK!! moet vaker worden gedaan!! HARDCORE TECHNO alles door mekaarr .. VETT FEEST .. IEDEREEN RAMBAM VD KAART !! moet vaker gebeuren!! x ASH
Tsja, het was wel zeker gezellig , alleen de rest om het feest goed te waarderen ontbrakl! Decor wel leuk gedaan, muziek redelijk (pluspunt r_AW en Djaxx), maar de rest onder de maat! Jammer!
Benny Rodrigues draaide een heerlijke set! Heel erg jammer dat iedereen zo vreselijk stug was! Geen moment is de hele dansvloer los gegaan, te veel mensen bleken het schijnbaar belangrijker te vinden dat zij stoer of sexy over kwamen. Mensen: staan doen we aan de kant. Als je naar een feest gaat moet er ook gefeest worden lijk mij logisch. Gelukkig waren er een nog mensen welke deze instelling met mij deelde en er evengoed iets van maakte.
Vond het echt een SUPERVET feestje! Heel hard gedraaid in de 'dark' area! Darkraver , Showtek , heb me op bijna alle muziek vermaakt, behalve op het laatst wat minder.. Flink staan feesten!
KNAKE FEEST lang w8ten in de rij mensen niet eens gezien waar ik mee was kutmuziek weet alleen niet hoe het was na 4 uur wand toen was ik al weg. Als ik het had geweten was ik niet gegaan. maar was wel gezellig met alle bekende die ik had gezien. maar al met al was het toch een dikkuh flop ik noem ut FLOPPERS
Leuk
Wat een k*t feest, Bij Showtek vette Live show met vette knallen, krijg je bij sidney en gregor salto pussy vuurwerk.
Was gezellig als je t gezellig maakte! Had wel beter feestje verwacht eigenlijk, maar Partyraiser heeft t op t eind helemaal goed gemaakt! He-le-maal los
Prima vermaakt, Bart Skills vs. 2000 and One waren top . Relaxt sfeertje! Veel bekenden gezien, maar veel te kort! DaniBanani Ik zou er zo nog een keer heengaan
Ik vond het zeer gezellig maar te druk dan maar uitverkocht raken en een paar duizend mensen minder had veel beter geweest!! Voor de rest was het heel gezellig met de mensen met wie ik was
vreselijk druk, kut lokatie met die trappen en het slechte geluid, hoge prijzen, veel kienders, ik was ook nog ziekjes maar dit feestje heeft me niet echt beter kunnen maken.. Blij dat wij met leuke mensen waren... Anders was het helemaal een rampfeest..
Het concept is geweldig, uitvoering minder. Vette line-up en er werd goed gedraaid. Het decor vond ik echt zwaar tegenvallen, absoluut niet origineel. Zeker aan het begin was het afschuwelijk druk, totdat bijna de hele tribune vol zat. Opbouw van de muziek was goed, alleen echt waar een afgang dat MOC niet kwam hoor. Dat is toch voor vele de klap op de vuurpijl. Hou kunnen ze trouwens de wc vooraan de overvolle zaal maken. Ik had al in me broeg gepist voordat ik bij de plees was.
Super gezellig,goeie sfeer,mooie aankleding,super geluid,geen last van Hardzaal gehad.SIDNEY&GREGOR Rocks FLOKKERS!!!Partyflock bedankt voor kaartjes, was top!! MATRIXX
wel oke feesiej.....gooeie line up's....vond de verschillen tussen de 2 zalen wel erg groot....Geluid was oke.....alleen hoe verder je de zaal in ging.....hoe meer je de andere zaal erdoorheen hoorde....ook de overloop naar de andere zaal was echt een chaos qua geluid.....geluidsdichte wand??? yeah right! Heb me echter wel prima vermaakt!
lange rijen bij binnenkomen, lange rijen bij bier halen, lange rijen voor me vriendin bij de plee, 3 zalen die op pf stonden en niet meer doorgingen, alle ingangen van de main werden afgesloten op 2 na, heel slecht geluid, slechte show, slecht decor, een negatieve sfeer--> niet echt een partysfeertje.... waardeloos dus!!!
Veel negatieve reacties zeg... Maar ik heb me goed vermaakt, vooral vanaf Bart Skills met lekkere techno! Vond trouwens ook veel dingen wel erg goed geregeld (bus, splitsen van zaal, wc's, tentjes en bars. Dus organisatie: Thanks! Wat wel opvallend was, ik denk door de mix van muziek, dat vééél mensen vaak stilstonden, zeker naar het eind toe bij techno. Die groovy-mensjes zijn toch niet echt partypubliek.
heel vet feesie prima vermaakt!!! leuke decoratie en goed geluid!! helemaal los gegaan partyraiser vs. neophyte complimenten PF :repsect: SOMMIGE MENSEN MOETEN NIET ZO JANKEN GA DAN GEWOON NIET NA EEN FEEST STAKKERS!!!! het is ook echt wat je er zelf van maakt op een feest
het was weer gezellig alleen beetje veel hardstyle mocgt wel wat meer early rave en hardcore.
Ik vond het een superfeest! Snap niet wat zoveel mensen nou lopen te zeuren! was supergezellig en heb nergens lang moeten wachten terwijl ik best laat er pas was!!!
woehoeeeeeee you are now rocking with the best!! Koekoek! was top feestje!! geen last gehad van w8rijen bij wc's ingang of wat dan ook! jullie ware vast op de verkeerde plaats op de verkeerde tijd?? headhunterz ook Showtek stond lekker te draaien!!
Was weer n feesje waarop er lekker op los geknald is....
In zaal 1 was de muziek wel goed voor de Headhunterz waren weer is toppie!!! alleen jammer da je nie uit je dak kon gaan omdat het zo sterves druk was!! Ook de muziek van de andere zaal was te horen het viel allemaal een beetje tegen!!! maar toch wel vermaakt!
Was weer een topper Dikke setjes van Headhunterz, Pavo vs. Buzz Fuzz, Neophyte vs. Partyraiser!! Ik heb de club/house zaal niet eens gezien, maar linksvoor in de hoofdzaal opperbest vermaakt. Niet te druk, goeie sfeer en een leuke after, hij was weer heerlijk Coby!!!!!
heb me ook zeer goed vermaakt daarzo....alleen is 1 zaal beter volgende keer....!
het zag er goed uit, alleen zon feest in arnhem kan gewoon niet.. arnhem is niet klaar voor techno ik had gewoon medelijden met bart, die techno opende en niemand uit zn plaat ging, behalve ik natuurlijk
Leuk Feest voor een Donfeest maar laatste paar uur in main knallers
Lange rijen, vooral bij de ingang. The Viper vs The Playah en Partyraiser vs Neophyte op het einde waren vetjes. Vanaf dj Buzz Fuzz ging het wel lekker eigenlijk. Decor was goed bedacht, verder waren de verschillende zalen en muziekstijlen weer zwaar ruk. Teveel verschillende doelgroepen bij elkaar in 1 ruimte als je het mij vraagt, daardoor baggersfeer.
Tja.. wat zal ik er van zeggen! Heb me wel vermaakt, maar dit feest kon dus zeker wel 100 x beter! Vond de line-up qua tijd niet super in elkaar zitten. 2 soorten muziekjes was ook niet erg handig, niet dat ik niet van de techno genoten heb maar toch... Leuk voor een keer!
lekker feestje, met gezellige mensen, vond dat 't lekker opgebouwd was. Iets anders: met een kwartier je hand in de lucht staan, groeit er een rakket in je hand. Wat waren ze weer een versnapering. Trouwens iedeaal dat je geen last had van de andere zaal, top Was een goed feest, ZO !!
Ik vond het een zeer geslaagd feestje, prima sfeertje, lekkere muziek en veel bekenden. Vraag me alleen af of iemand 'de hond' nog heeft uitgelaten. Twee nadelen: het hek ging om 21.05 uur pas op en ik was de BOB.
Bij aankomst was het erg druk!! Vind et trouwens schandallig dat ze de mensen buiten laten wachten WEET JE HOE KOUD?? Maar verder zeer geslaagte avond gehad.. Alleen jammer dat het voor mijn om half 5 al afgelopen was.. Maar ik was er op voorbereid!! Showtek Deepack en Hardheadz o nee Heathunterz haha Mannen van de avond
schrale bedoeling... waardeloos... kan er verder niets over zeggen.
Wat een bagger feest zeg!! En dit zou dan HET feest van het jaar moeten zijn??? Ook erg jammer dat ze er een doek tussen de twee zalen gehangen hadden.
Ik vond de organisatie wel goed geregeld, behalve de wachtrij bij het drinken, er was goed gelet op details die ik bij andere feesten weleens mis bijv: geen wachtrijen bij de toiletten, bij de ingang konden we meteen doorlopen (waren er dan wel om 22:00 al ), dat je een leuke party foto kon laten maken. Muziekstijlen vond ik wat minder, maar heb me prima vermaakt!
Ja we moesten errug lang wachten...maar toen we eenmaal binnen kwamen ging het dak er keihard af!! Ze draaiden lekker..en ik vond die partyflock fotos op een groot scherm echt vet gedaan!! Zie je gewoon ineens jezelf door de zaal heen geprojecteerd worden!! Alleen de afsluiting in de hardstyle zaal was erg matig..had op zijn minst verwacht dat een feest van pf tot kwart over 7 zou doorgaan. Maar nee hoor om 5 voor 7 werd de muziek al afgenokt. Echt jammer...maar voor de rest een topavond!!
Was wel leuk, maar dat kwam meer door de mensen om me heen De hardstyle kant was te druk, het geluid was niet echt goed.. Darkraver & Headhunterz vet gedraaid!
Seekers gesellig feessie joh!!! beter dan verwacht, erg veel leuke mensen!! rechtvooraan keiKnalle!!!!... &Mollie's 1e party.. sneakyrat!!
Gek feessieeee! Sfeertje was top, niks geen gezeik gezien, iedereen was flex. Zany, The Viper & Playah, Neophyte & Partyraiser. Beetje jammer dat MoC het liet afweten(N)
kan er maar beter geen mening over geven.....vooruit in een woord! Waardeloos
Dik, vet, super feestje weer, erg goed vermaakt! Alleen die lange wachtrij in het begin was n beetje jammer..Mja andere kant had het ook wel weer wat Twas gewoon geweldig! Leuke mensen ontmoet en goede sfeer, echt n topper
Ik heb me goed vermaakt in de housezaal. SECRET CINEMA is echt goed bezig... was weer eens een supersetje pfffft
jah was zeker wel gezellig
leuk feestje...goede scheiding tussen de muziekstijlen. jammer voor de hardcoreliefhebbers want daar was et veel te druk...bij de house daartentegen had je alle plek om je rondedansje te doen...Alleen die wc's buiten...da ken echt niet! slechte zaak!
Ik lees heel vaak toch slechte resensies maar ik vond het juist weer eens een feest dat ik erg goed vond, En met al dat wachten heb ik geen problemen gehad. JA alleen op het eind dan, hebben ze maar 1 hek open ipv 3 of 4. Maar goed de muziek vond ik echt vet. Goede op lopende line up, was allen bang dat partyraiser heel snel met terror zou beginnen maar dat viel erg mee.
Was weer een knalle party alleen nooit meer naar een voetbalstadion om te knallen dat weet ik wel....
Toch maar een ok, omdat het een flock feest was maar ik vond er niet veel aan! Te groot, te druk, veel dagjespubliek, barren weer veel te druk, Gelredome gewoon klote locatie voor een feest, geluid slecht achterin, en geen één leuke set gehoord. Ok tha Playah en R_AW waren wel ff leuk. Ook erg weinig bekenden gezien Gelukkig wel mijn liefste schatjes Nee, wat mij betreft niet voor herhaling vatbaar!
word je eruit gekickt omdat je nog geen 18 bent ok regels zijn regels maar als je dan je kaartje niet terug krijgt en je word behandeld als een crimineel dat vind ik wel een beetje zwak.
Zeker een lekker feestje... goeie sfeer alleen inderdaad de rijen bij de ingang en bij de bar....pffff. Dj's area 2 super gedraaid stuk voor stuk
Geen last gehad van lange rijen, geen last gehad van de wc (vond m prima). Heb ruimte genoeg gehad en heb zelden hoeven wachten tot mijn drankje klaarstond. Waar ik stond was een goed sfeertje. T decor vond ik gewoon goed bij Partyflock passen. Het enige minpunt was dat de deuren bij de tribunes eenrichtingsverkeer was af en toe. Verder top! Afsluiter Partyraiser en Neophyte !! Heb alleen Masters of Cermenony niet gezien..
Tsja, gewoon een grote houseparty met alle nadelen die daaraan zitten. Voor een groot feest prima, alleen ontbrak het enthousiasme een beetje bij de Eclectic. Was weer leuk voor een keertje, maar doe mij toch maar klein
Sfeer,geluid waren niet het beste. Heel jammer. Had er veel meer van verwacht. En iid die ELLELANGE rijen bij het fouileren was niet te doen. Mr al met al, de mensen met wie ik was, SCHIK gehad.
echt een KUT feest..2 zalen sloeg nergens op..in soft zaal hoorde je de bas van andere zaal..te veel kleine blagen...ik vond het niks niks niks
was een beetje erg druk maar werd wel lekker gedraaid, ook een beetje jammer was het geluid....
leuk feesje , iets te druk..volgende x rekening mee houdn verder kleine zaaltjes in de ring waren ook super relaxed..voor herhaling vatbaar maar dan met heel wat aanpassingen !
Aan een hoop reacties hier is wel te merken dat er heel veel mensen zijn die geen idee hebben waar ze het over hebben ...
aankleding en lasershow gebeuren top! sets die de djs leverde waardeloos op benny na!
Geluid vond ik af en toe wat zacht.. maar het was weer een geslaagd feestje. Mike draaide geweldig iedereen ging los
Mooi feessiej Best ruimte om te stampe. Niet druk bij de wc's. Muziek voor ieder wat wils. Mooie sfeer dacht ik zo. Zeker voor herhaling vatbaar. Maar t laatste uurtje vond ik iets té
ik vond het feesie wel weer geslaagd en er werd goed gedraaid al had ik van showtek ietsies meer verwacht maar verder gingen we weer lekker uit ons dak...
Toen er eindelijk wat harder dan hardstyle gedraaid werd, dacht ik dat het beter zou worden, maar wat een commerciele shit werd er gedraaid zeg Vond er niks an. En was moe, lamlendig en ingekakt De groep was wel gezellig maar verder..
opzich wel leuk alleen beetje jammer dat er zo veel hardstyle werd gedraaid. zeker ook een beetje jammer van de darkraver, hardstyle is obsoluut niet zijn ding beetje een "CLUBKUTTEN"feest
decor was wel grappig gedaan, had er alleen wel meer van verwacht,.,. viper en tha playah heerlijke set, kon helaas niet los gaan want stond aan de grond genageld zeg maar, maar in mijn koppie ben ik echt zo los gegaan het hele feest was wel oke, maar niet echt top, heb me verders wel goed vermaakt, lekker gecruised hoop bekende gezien en hoop lol gemaakt!!! als je mij vraagt nog een x te gaan. NEE liver een goed q-dance feest. en de rij bij de ingang moeten z wat aan doen, die was echt te lang
k moest achter de bar staan,, maar wow.. wat had ik een heerlijke avond!!
ja het was super,,heb me goed vermaakt..alleen beetje last vn benen en rug(A) maar dat heb je er wel voor over
super avond gehad!! the playah VS the viper .. TE GRUWELIJK!! laatste uurtje ook echt staan knallen met neophyte en partyraiser.. ecchhtt toppiee .. super sfeertje dat er hing echt geweldig! veel leuke mensen ontmoet en geen klachten verders.. vond et echt super!
redelijk goed feestje. In het begin werd er matig gedraaid. Vanaf 4uur ging het wel helemaal los en maakte de avond weer redelijk goed. Op het drinken heb ik niet lang hoeven wachte dus miss deed de rest wat verkeerd. MIss volgend jaar maar weer
Zany-->Superdik, Showtek-->Superdik, Headhunterzzzz--->Nog Dikker, Al Met Al Een SuperAvond Gehad Druk Dat Zeker Maar dat Maakt Het Alleen Maar Gezelliger Wanneer WeerJac???
Het had zijn plus en min punten maar dat had ik ook verwacht. Voor een party die speciaal voor het 5 jarige bestaan van een partysite is georganiseerd vind ik het meer dan geslaagd. Hou het wel voor een jubileum. In flockers 1 werd super gedraaid, op een paar na. We hadden een goede plek waar het niet te druk was. En met elkaar een super feest van gemaakt.
leuk feesje, maar veels te druk, zany rockte de pan uit! ruffian hardheadz whoops.. headhunterz wel goed gedraaid
Ik heb me goed vermaakt en vond het verrassend van opzet.grappig detail is dat het met die doeken soms leek dat ik in de rijnhal stond. Voor 35 euro vind ik het een goed feest. en druk ja lekker. gelredome gevuld met 100 mensen is ook geen feest.
was hier en daar slecht gereglt met drinken en alen muziek ja was wel ok
We waren er al vroeg en konden zo doorlopen! Vanaf 11 uur begon het los te komen! Decor zag er goed uit, geluid was goed! Sfeer was top! Super vermaakt
Jammer dat we 3 kwartier in de rij hebben gestaan bij de fouillering, maar hebben showtek gelukkig gezien, dat was super cool!! met Fuck the System.. Don Diablo en Benny Was cool Samen met Nicolien en offcourse Michelle!!
geslaagd feest voor mij hoor, lekker gedraid, en dat wachten, kom je wel op meer feesten tegen, wacht je toch gewoon effe
Ik heb me echt prima vermaakt! Zeer geslaagd feestje met gezellige mensen! Dj's zeer goed gedraaid! Volgende keer weer
Partyflock gefeliciteerd met je 5e verjaardag! Heerlijk feestje, hoop dat je me vaker uitnodigd als je weer eens een feestje houd! TOP!!
Vond het een goed feest! The Playah & Viper, Neophyte & Partyraiser Sfeer was top, enige mindere was MoC die niet geweest zijn Verder leuk gedaan in flockers 1, in de andere zalen ben ik niet geweest
Benny was weer eens heer en meester... waar de dj's tot 3 uur links af gingen ging Benny rechtsaf......I I I I I I I I DON'T KNOW I DON'T KNOW I DON'T KNOW I DON'T I DON I DON'T KNOW..!!
Laidback Luke,Gregor Salto en Benn muziek laatste 2 uur vond k wat minder
had er wel meer van verwacht maja heb me wel vermaakt
fukcing drukke rij bij ingang omdat helft van de ingangen niet open is en iedereen uit zn neus staat te vreten.. vage indeling... beetje suffe aankleding... maar de dj's maakten het dan toch weer goed had er alleen wat meer van verwacht zeker van Q-dance
Ik vond het wel oke, heb niet echt last gehad van het geluid, die gordijnen hielpen wel. De rijen bij eten, drinken en toiletten,ook geen last van gehad en er werd over het algemeen goed gedraaid. Alleen jammer dat mijn vriendje met wie ik was, een backstagetoegang had om te fotograferen en ik niet, ik was samen met hem gekomen en wist dat niet van te voren(hij ook niet), sta je daar een beetje in je eentje terwijl je dacht samen naar een feest te gaan
ja losjes, veel oude bekende gezien, doet me altijd goed
topfeest op een top locatie was weer als en balletje
MISSDJAX VS RUDE AWAKENING TE LEKKER GEWOON
kut geluid verder alles goed
Drama!
Was een leuk feestje!
erg leuk feesje...veel verschillende mensen...die wel allemaal van de kaart waren hahaha gezellige avond gehad setjes van darkraver, viper en playah waren gooood
partyraissssssssssssser!!!!!!!!!! viper en playa lekker hoor
Aangezien mijn verwachting 0,0 was ("dit wordt toch een kutfeest"), vond ik het al met al reuze meevallen! Heb me best vermaakt, wel leuk een harder feestje ter afwisseling
was echt lekker knallen
Super relaxt gedraaid.!! maar wel kut geluid..heb betere feesjes meegemaakt
was niet echt super feest maar wel erg gezellig moek zeggen echt super veel bekenden
Rij bij de ingang was veel te lang omdat veel poortjes dicht waren, ongeveer een uur in de rij gestaan bar en toiletten vond ik goed geregeld muziek viel zwaar tegen tot 3.30 uur en na 6 uur ook! De lasers en lampen kwamen totaal niet tot hun recht, leek wel of ze veel zwakker waren dan normaal het podium vond ik wel weer ! Met andere woorden: ik had meer van het feest verwacht
Ik was er al om 21.00 uur....tot 01.45 vond ik het niet zo maar dat kwam ook doordat ik ziek was maar perse wilde gaan. Het was erg druk in die tijd en het geluid was ook niet helemaal top. Later werd het beter vond ik en heb ik het alsnog naar mn zin gehad. Wel een hoop Flockers gezien en das leuk
Heel de nacht geflockt als een stampkonijn ... ik heb het reuze naar me zin gehad
Was tedoen maar je was zo snel mensen kwijt en toch wel erg druk.
whoop whoop zeker vermaakt
Echt super! Er werd zoooooooooo lekker gedraaid! Sidney Samson samen met Gregor Salto En Benny Rodrigues kon er ook wat van! Helemaal uit m'n dak gegaan! Alleen jammer dat ik m'n telefoon ben verloren
mega drama,entree lange rijen,wc lange rijen,bar lange rijen,heb veel gezien,maar dit was echt het dieptepunt, alleen als je in de zaal stond en je niet naar de wc hoefde en niks dronk dan was het wel leuk, nooit meer doen dit,da floppers,had nog beter naar vitesse - sparta kunnen kijken da was nog beter geweest,betaal je dan 38 euro entree voor,het was één grote elende
Het was een geweldig feest. zeker voor herhaling vatbaar, miss wel flockers festival maarre, ik heb ook 1 ding te zeiken en dat waren de toiletten.. beetje jammer, maar verder helemaal toppie
Ontzettend gelachen, maar sfeer was een beetje ver te zoeken..( In de trein was het bijna nog leuker wat dat betreft. .) Leuk dat er zoveel mensen zijn, maar losgaan werd onmogelijk door al die lopende en stilstaande mensen (N),
ik heb me prima vermaakt na 03:30 uur. in zaal 1 natuurlijk HARDCORE. een gelukje dat ik rond half 2 binnen kwam kon overal gemakkelijk doorlopen. ik vond de aankleding echt waardeloos drinken halen, munten halen, pissen ook. veel bekenden gezien en verder was de muziek echt wel kicke heur. en voortaan die kk kluisjes is logisch nummeren de tering heb na afloop met me zatte kop echt 1 kwartier naar mijn eigen kluis lopen zoeken ppffffffffff echt niet leuk in de kou. wel flockers 2 maar niet uitverkocht.
WAARDELOOS.... spijt van elke cent die ik hier uitgegeven heb!!!!... aankleding was mager, geluid was slecht, mijn kat kan nog een mooiere lichtshow geven... dj's draaiden veeeeeel te commercieel (ik wil geen namen noemen hoor Laidback Luke..), 2,20 voor een bekertje bier waar een liliputter nog niet eens genoeg aan heeft en waar je ook nog eens een kwartier op moet wachten. kortom: een aanfluiting!
Supervet! Alleen 't geluid had iets harder gekunt en er voortaan 1 grote hardstyle-zaal van maken!
wiehooow, super naar mijn zin gehad! heerlijke muziek. lekker veel nieuwe tracks splitsing van gelredome werkte prima podia zagen er top uit. superbe tot de volgende flockers!!
Was echt een SUPER FEESTJE daar in de Gelderdome!! Zaal indeling was prima....en iedereen ging lekker LOOS!!! Geluid had achter beter en harder gemogen....maar ik heb heerlijk lopen KNALLEN op Flockers!!!
hardstyle was lekker maar toen buzz fuzz en pavo begonnen ECHT TOP f lekker terug naar the good old days en tja wat daarna kwam.........MAGISTRAAL!!!!!!!
Zany en Headhunterz, eindelijk weer ! Geluidswal werkte niet genoeg! Verder wel gezellig gehad
jammer dat de show eromheen niet zo goed was... de volgende x kan je bter de lampen uit laten ipv af n toe aan te doen. mah verder was t een topfeest!!! was egt lkkr stampe daar! mss voor herhaling vatbaar??!
Precies wat ik me er van had voorgsteld,gezellig ma niet speciaalBuzz Fuzz&PavoThe Viper&Tha Playah
was weer een geslaagd feesie, al was het op het latst erg druk...
heb me toch echt wel vermaakt jammer van die lange klote rij en dat de lockers dan ook nog is buiten zijn, wilde jullie ons ziek hebben ofzo? muziek was goed jammer van het geluid en die wand was ook niet helemaal geluidsdicht beetje jammer
Was een super feestje samen met de meiden!! Showtek fijn setje!!! En op het laatst flink raggen he!! The Playah en Partyraiser!!
heb me prima vermaakt, maar dat komt meer door de sfeer en de vele bekenden. te veel variatie qua muziekstylen onder 1 dak. tot 4 uur was het in flockers 1 prima te doen. Daarna heb ik me niet meer kunnen vermaken met de muziek. En de talents hielen zich ook niet echt aan hun style,want hardstyle werd al vrij snel hardcore. erg jammer. maar verder prima feestje gehad
Ik vond ut wel een releks feest was alleen ziek was wel klote.. maja ik heb me wel proberen te vermaken wel jammer dat je in de house zaal vaak de hc er doorheen hoorde..
Nice feestje, heb me zeker vermaakt. Alleen achter in de zaal was de muziek wat slechter te horen. En het gezeur over drinken...ik weet niet hoor maar ik heb geen 1 keer langer dan 4/5 minuten in de rij gestaan voor drinken. En mensen die er over zeuren dat dat te lang is die moeten zelf maar eens een feest van deze grote organiseren en dan achteraf hier nog een keer komen posten. Begrepen dat het in Flockers 1 erg druk was, Flockers 2 was het goed druk maar genoeg dansruimte.
Het was m'n 1e feestje, was op zich wel leuk, maar veeeeel te druk!! Volgende keer misschien toch geen 2 zalen?
Veel te druk, slecht geluid (behalve voorin), lange rijen bij de barren, de trappen blijft ook altijd een feest en de dj's draaiden niet goed genoeg.. was gelukkig nog wel gezellig met schatje en de rest!
In het begin viel het erg tegen, lange wachtrijen, kluisjes buiten is ook geen succes midden in de winter (het Gelredome is toch groot genoeg!!). Het leek trouwens wel of Q dance zich had teruggetrokken, want het geluid was in het begin van de avond echt slecht, misschien ook omdat alleen voorin goede installaties hingen. Anyway, de sfeer was wel goed: mensen van alle soorten en stijlen lieten zien dat ze best samen kunnen feesten met RESPECT voor elkaar Techno op het eind was top secret cinema
nou mensen was al een tijd niet weggeweest en buiten om dat het een beetje druk was vond ik alles wel snel; gaan werd vet gedraaid vond het een dik feest te gekke lokatie en het was zeker beter dan ik verwacht had gewoon nog een keer doen superfeest
Vond het maar een redelijk feesie, te druk in de harde zaal, iedereen liep continu criscross door elkaar heen en het geluid vond ik te zacht....maar met alles bij elkaar heb ik me wel vermaakt
begin klote , vanaf headhunterzz losss, vervolgens door naar talent.......vinyl pimp zeer goed bezig ..toen head ik het goed naar mn zin , vervolgens naar de techno gegaan , bart skilss super:Y secret cinema....afsluiten @ miss djax en rude awake gewoon beuken..
goed vermaakt, had er niks van verwacht maar was toch nog wel leuk... Kwa draaikunsten heb ik alleen van Zany kunnen genieten, de rest stelde niet veel voor... Geluidswal was wel goed.
geluid was echt k*t helaas en beetje jammer dat je voor een glas drinken weer die k*t trap op moest gaan laatste twee toppers o.a Partyraiser en Neophyte heb gemist nah volgende keer beter!!
Leuk feestje hoor! Ik was niet meer weg te krijgen uit de house zaal Mooie meisjes daar zeg !! Hahaha! Enige nadeel was het geluid op een hoop plekken Maar desondanks mezelf goed vermaakt!
Na maanden van voorbereiden ging Flockers wel in no time voorbij zeg! Dat het leeft onder de bezoekers van Flock moge duidelijk zijn, het pageviewrecord is weer verpulverd deze week! 330
De kaartverkoop gaat de laatste paar dagen echt hard en we verwachten met rond 20.000 Flockers er een prachtig feest van te maken. Wil je het niet missen? Je kunt nog terecht bij de vvk adressen van Ticketbox. Lees in dit nieuwsbericht de timetable en het laatste nieuws. 391
Flockers begint lekker te leven in de agenda, op het forum en ook in onze contactsectie komen heel wat vragen binnen. Daarom even een update over het feest dat Partyflock samen met Matrixx en Q-dance organiseert op 24 februari in het GelreDome. 134
We kondigden al aan dat er tijdens Flockers in het GelreDome een aantal talentareas zullen zijn. Lees in dit nieuwsbericht wat er van jou als artiest verwacht wordt als je op dit unieke en grote event je skills wilt laten zien en horen. 274
Het was natuurlijk wel even puzzelen…een line-up neerzetten waar iedereen blij van wordt! Toch hopen we jullie met deze line-up een breed aanbod van dj’s en muziekstijlen aan te bieden met een mix van de populairste dj’s, opkomende dj’s en talents. 532
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan........ 615
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan.
Daarom geven we een historisch feest, waar iedereen zijn Partyflockprofiel een gezicht kan geven: Flockers!
→ lees meer
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan.
Daarom geven we een historisch feest, waar iedereen zijn Partyflockprofiel een gezicht kan geven: Flockers!
was geinig feest bij ons in het gelredome alleen geluid zwaar kut zaal gesplits door een zeil was 10x niks allemaal kleine blagen die er rond stampten vd snoepjes