Was een HEERLIJK avondje, jammer dat bij binnenkomst zolang moest worden gewacht. Ik gegrijp nog steeds niet waarom niet al die hekjes open gingnen... Maarja. Heb tot het eind staan stampen en heb me geen sec. verveeld! Weet iemand hoeveel parygangers er nu uiteindelijk zijn geweest?
Er zaten teveel nadelen aan maar daar had iedereen last van...Maar als ik dat even vergeet werdt er wel SUPERVET GEDRAAID! Deepack was weer , Headhunterz was ook Qnallen maar THE VIPER vs THE PLAYAH ennn PARTYRAISER vs NEOPHYTE was echt ZIEKELIJK!!! Wat ging het erop zeg!!! En het geluid was ook wel lekker! Partyflockdecor was TOP!
wat een kut feest,dit was echt het domste feest ooit,wat een afgang,geen partyflockers maar partysuckers.....bahh
ben ook ziek geworden maarja voor de rest was het nog wel wat
Ik vond het best een gaaf feestje, jammer van de drukte en de wandelende mensen... voor de rest vond ik de aankleding erg leuk, was de muziek best goed en de sfeer ook! al met al heb ik me goed vermaakt!
het enige goede aan het feest waren de dj's... verder te veel mensen..te lange rijen... te lang wachten op naar binnen te mogen hadden ze wat beter moeten regelen allemaal
Mijn minste feest so far, tenminste waar Q-dance achter zit....
Was een gezellig feestje, maar geen topper...Heb me wel goed vermaakt met mn kippetje en schildpadje Geen last gehad van grote rijen bij de ingang, wc's of drinken, gewoon zoals altijd...Alleen dat vrouwtje met de lijpe drugshond beviel me niet zo Al met al Partyflock, well done!!!! op naar de volgende 5 jaar (en een de nieuwe generatie )!!!
MIsschien doordat ik hoge verwachtingen had dat ik het wat minder vond. Toch zeker goed vermaakt! Geluid achterin ookniet zo over te spreken. Darkraver en Zany Knalden 'm er echt goed in!! TOP!!
Vond het matig heb wel eens betere feesten meegemaakt vond het publiek ook niet zo beweeglijk als op andere feesten en dan verwacht je dat ze meer staan te ouwehoeren maar zelfs dat niet hoe dan ???
Jammer dat er juist op flockers dingen mis gingen waar "normaal" gesproken op partyflock juist zoveel over wordt geklaagd... Garderobe, timetable, 1 entree.... maja het was ook pas het 1e feest.
Was leuk, heb me wel vermaakt. Maar helemaal geweldig vond ik het niet.
Leuuuuk eindelijk weer eens een feestje!! Hier was ik wel aan toe.. Vond er veel minpuntjes aanzitten, maar heb erg genoten met mn lieve vriendjes en vriendinnetje Thankss voor de superavond en nacht
Superfeest met 1 minpunt: het uur Buzz fuzz - Pavo
was gewooon een gek feest afentoe gluid beetj vaag haha maar goed gekkehuis
druk ja.. maar wel super gezellig..
Don Diablo was GEWELDIG!!! Die maakte mijn avond GELUKKIG goed, ondanks het slechte geluid...!!!
Voor een Q-dance feest was het zwaar kut geregeld. 1 doorgang, te weinig barren, zacht geluid, kut locatie's toiletten. Maar Neophyte en partyraiser maakten alles weer goed! En ik miste mijn vrouwtje
leuk feest, alleen die volumeknop mocht van mij wel harder. meesterlijke sett van Benny Rodrigues !!!
Was leuk omdat m'n allerliefste vriendinnetje mee was en mijn eigen LEUKSTE LIEVE meid erbij was. Maar weinig tot geen partypeoples! (N) MISS DJAX & RUDE AWAKENING !
Was wel een leuk feestje alleen niet mijn muziekstijl...pas rond een uurtje of half 4/ 4 uur werd het eindelijk wat harder! De lange rijen voor het drinken & de ongelofelijk smerige-plakkerige vloer waren wel minpunt! Ook was de aankleding niet super... Einde was zeker knallen!!!NEOPHYTE & DJ PARTYRAISER
Vond het echt een SUPERVET feestje! Heel hard gedraaid in de 'dark' area! Darkraver , Showtek , heb me op bijna alle muziek vermaakt, behalve op het laatst wat minder.. Flink staan feesten!
Snelle bediening, relaxte wc's, tribunes open. Oftewel goed aan de bezoekers gedacht, super!
Nou voor degene die slecht geluid hebben gehoord: HAAL DIE STRONT UIT JE OREN,, Linksvoor PRIMA geluid! In de harde zaal.. Hardheadz NEE IK BEDOEL HeadHunterz (Hahah) Draaide weer top Veenendaals Trots ! En ZANY!!! Bier halen: Ging super snel.. iedereen gaat bij elkaar staan.. ja dan ga ik lekker aan de zijkant.. binnen een minuut heb je je bier dan .. Pissen: Achter het stadion ging snel bij de mannen... alleen de vrouwen moesten écht lang wachten.. Verder: PIZZA PUNTEN!! zijn best lekker
ow ow wat was het leuk!!!
Super feestje gehad!! vet gedraaid!! erg fijn ook dat ik niet steeds de tribine om moest klauteren voor de wc's laatste 3 uur alleen maar knallen
Mooi feestje, viel niet tegen, twee muziekstijlen in een stadion! Echt mega voor the viper vs. tha playah, geweldige set, echt zwaar zitten / en te genieten. Jammer alleen dat rij voor fouilleren zo lang duurde, maarja had niet anders verwacht na 3 jaar qlimax te hebben gezien en tis wel n q-dance feest he alleen vind ik persoonlijk voor de volgende keer beter alleen hardstyle&harder draaien of 2 aparte feesten geven, want vond het verschil tussen het ene partyvolk en het andere te groot
Wat een stilstaand volk daar. Echt te triest voor worden. Verkeerde intro's, geluid was bagger. Gelukkig waren de setjes wel erg goed te doen. Maar FLOPPERS is zeker niet voor herhaling vatbaar
Ik heb me redenlijk vermaakt, mooi me eige feesie gemaakt, en nog een vrijkaartje gekregen van partyraiser ook! maar de mensen keken net alsof het "hun" eerste feest was... links voor in ging het mooi.. lekker hakke! maar ik had er meer van verwacht.. drank lange rijen.. wc`s.?. alles door elkaar....
Begonnen in Light, om 2.00 Audiophox en vanaf 3 uur in Dark GEWELDIG decor geen echte last van rijen ik vond het een heerlijk feest en met de sfeer was nix mis
Was wel oke! Showtek Live en Zany goede uitschieters!
leuk feest ,alleen TE druk , heb ook spontaan hekel gekregen aan sommige flockers ,dat je 1 keer tegen me aanloopt geen probleem maar niet 10 keer ofzo ,gelukkig later mooi plekje gevonden waar ik nog ff lekker uit me dak kon gaan
Was gezellig als je t gezellig maakte! Had wel beter feestje verwacht eigenlijk, maar Partyraiser heeft t op t eind helemaal goed gemaakt! He-le-maal los
super gezellig feestje en ze draaiden lekker bij de hardstyle!!
Het concept is geweldig, uitvoering minder. Vette line-up en er werd goed gedraaid. Het decor vond ik echt zwaar tegenvallen, absoluut niet origineel. Zeker aan het begin was het afschuwelijk druk, totdat bijna de hele tribune vol zat. Opbouw van de muziek was goed, alleen echt waar een afgang dat MOC niet kwam hoor. Dat is toch voor vele de klap op de vuurpijl. Hou kunnen ze trouwens de wc vooraan de overvolle zaal maken. Ik had al in me broeg gepist voordat ik bij de plees was.
Super gezellig,goeie sfeer,mooie aankleding,super geluid,geen last van Hardzaal gehad.SIDNEY&GREGOR Rocks FLOKKERS!!!Partyflock bedankt voor kaartjes, was top!! MATRIXX
lange rijen bij binnenkomen, lange rijen bij bier halen, lange rijen voor me vriendin bij de plee, 3 zalen die op pf stonden en niet meer doorgingen, alle ingangen van de main werden afgesloten op 2 na, heel slecht geluid, slechte show, slecht decor, een negatieve sfeer--> niet echt een partysfeertje.... waardeloos dus!!!
Veel negatieve reacties zeg... Maar ik heb me goed vermaakt, vooral vanaf Bart Skills met lekkere techno! Vond trouwens ook veel dingen wel erg goed geregeld (bus, splitsen van zaal, wc's, tentjes en bars. Dus organisatie: Thanks! Wat wel opvallend was, ik denk door de mix van muziek, dat vééél mensen vaak stilstonden, zeker naar het eind toe bij techno. Die groovy-mensjes zijn toch niet echt partypubliek.
het was weer gezellig alleen beetje veel hardstyle mocgt wel wat meer early rave en hardcore.
Ik vond het een superfeest! Snap niet wat zoveel mensen nou lopen te zeuren! was supergezellig en heb nergens lang moeten wachten terwijl ik best laat er pas was!!!
Was weer n feesje waarop er lekker op los geknald is....
In zaal 1 was de muziek wel goed voor de Headhunterz waren weer is toppie!!! alleen jammer da je nie uit je dak kon gaan omdat het zo sterves druk was!! Ook de muziek van de andere zaal was te horen het viel allemaal een beetje tegen!!! maar toch wel vermaakt!
Was weer een topper Dikke setjes van Headhunterz, Pavo vs. Buzz Fuzz, Neophyte vs. Partyraiser!! Ik heb de club/house zaal niet eens gezien, maar linksvoor in de hoofdzaal opperbest vermaakt. Niet te druk, goeie sfeer en een leuke after, hij was weer heerlijk Coby!!!!!
Dit feest was het net niet...Niet Partyflock-waardig! HEADHUNTERZ, NEOPHYTE & PARTYRAISER kon helaas niet echt los gaan want stond aan de grond genageld! maar in mn hoofd ben ik echt wel los gegaan! Verder was het behoorlijk DRUK ... kortom een matig feest, Leuk voor 1x
lekker feestje, met gezellige mensen, vond dat 't lekker opgebouwd was. Iets anders: met een kwartier je hand in de lucht staan, groeit er een rakket in je hand. Wat waren ze weer een versnapering. Trouwens iedeaal dat je geen last had van de andere zaal, top Was een goed feest, ZO !!
Bij aankomst was het erg druk!! Vind et trouwens schandallig dat ze de mensen buiten laten wachten WEET JE HOE KOUD?? Maar verder zeer geslaagte avond gehad.. Alleen jammer dat het voor mijn om half 5 al afgelopen was.. Maar ik was er op voorbereid!! Showtek Deepack en Hardheadz o nee Heathunterz haha Mannen van de avond
schrale bedoeling... waardeloos... kan er verder niets over zeggen.
Het was niet leuk,... het was TE leuk!! echt een super gaaf feest!! zo veel mensen alles goed geregeld!! Supah!!!! Don draaide ook TOP!
Wat een bagger feest zeg!! En dit zou dan HET feest van het jaar moeten zijn??? Ook erg jammer dat ze er een doek tussen de twee zalen gehangen hadden.
Lekker feestje..beter als ik had verwacht!!...The Vinyl Pimp ....super gedraaid moppie!!
Prima feestje, ik kreeg gewoon een dejavu moment...terug naar de rijnhal rond 1993. Dit samen met oude vrienden Martijn, Naad en Steef....het was super!!!
Ja we moesten errug lang wachten...maar toen we eenmaal binnen kwamen ging het dak er keihard af!! Ze draaiden lekker..en ik vond die partyflock fotos op een groot scherm echt vet gedaan!! Zie je gewoon ineens jezelf door de zaal heen geprojecteerd worden!! Alleen de afsluiting in de hardstyle zaal was erg matig..had op zijn minst verwacht dat een feest van pf tot kwart over 7 zou doorgaan. Maar nee hoor om 5 voor 7 werd de muziek al afgenokt. Echt jammer...maar voor de rest een topavond!!
Een warm ontvangst door politie honden!! Daarna een leuk feestje, einde iets minder! Locatie Vet!!
Was wel leuk, maar dat kwam meer door de mensen om me heen De hardstyle kant was te druk, het geluid was niet echt goed.. Darkraver & Headhunterz vet gedraaid!
leuk feestje...goede scheiding tussen de muziekstijlen. jammer voor de hardcoreliefhebbers want daar was et veel te druk...bij de house daartentegen had je alle plek om je rondedansje te doen...Alleen die wc's buiten...da ken echt niet! slechte zaak!
Was weer een knalle party alleen nooit meer naar een voetbalstadion om te knallen dat weet ik wel....
Toch maar een ok, omdat het een flock feest was maar ik vond er niet veel aan! Te groot, te druk, veel dagjespubliek, barren weer veel te druk, Gelredome gewoon klote locatie voor een feest, geluid slecht achterin, en geen één leuke set gehoord. Ok tha Playah en R_AW waren wel ff leuk. Ook erg weinig bekenden gezien Gelukkig wel mijn liefste schatjes Nee, wat mij betreft niet voor herhaling vatbaar!
eigenlijk beginne met hardcore maar het eind heb veel goed gemaakt partyraiser & neophyte goed geluid
Volgende keer toch zorgen dat er of meer barren zijn zodat je niet een half uur hoeft te wachten totdat je wat kan bestellen!!
Was toppie! tot 4uur ongeveer, daarna werd t steeds minder.. En klote dat de wc's BUITEN waren !
tja fuck hardstyle en buzz fuzz en partyraiser bedankt voor het redden van het feest respectttttttt
Lange rijen bij 't drinken, lange rijen bij binnenkomst, blijkbaar grote hoeveelheden valse kaarten in omloop, geen vergoeding of alsnog entré, gewoon nieuwe kopen voor 't volle pond!! Geen stijl!! De muziek was goed maar daar is ook alles mee gezegd! Slechte organisatie! TE druk.
Goed vermaakt geluid had wel iets harder gemogen. Verder echt genoten van Showtek, The Viper vs. Tha Playah en Partyraiser vs. Neophyte Maar waar was MoC nou?
word je eruit gekickt omdat je nog geen 18 bent ok regels zijn regels maar als je dan je kaartje niet terug krijgt en je word behandeld als een crimineel dat vind ik wel een beetje zwak.
Echt weer supah feest in t Gelredome Zany, Showtek, Headhunterz, en Dream Team waren geweldig! Maar tering wat een drukte in de hard-area Dat mega videoscherm was vet
Top avond gehad! ZANY Gezelligheid maakte een hoop goed
best vermaakt joh....
goed te doen: veel toiletten, veel bars, veel eettentjes, leuke talenten. Wel heeeel druk hoor beneden, lukte ook pas na half vier daar uberhaupt te komen en te leven zow
Wel goed gedraaid, o.a. door Zany en The Viper .. Verder een dikke onvoldoende (Geluid viel uit tijdens Showtek, daarna de halve avond kutgeluid, vechtpartijen in de wachtrij omdat het veel te lang duurde, politiehonden).. Dus Pf doe zorg eerst eens dat hier op de site alles naar behoren en SNEL werkt ....
geweldig lekker tussen techno en hardstyle heen en weer gelopen lkkr gedanst goede setjes! HEERLIJK eindelijk weer een goed feest!!
Onverwacht toch ineens heen. En het bleek achteraf een juiste keuze te zijn
Jah was wel geinig.. alleen de rijen in het begin was klote.. Verder stond het geluid goed hard, maar was het niet al te zuiver.. Ruffian met zn Hardheadz.. wat was die er ziek van zeg.. DV8 blijf ik knaken vinden.. Waardeloze stem heeft die vent.. Decor was nog best .. muziek was opzich wel redelijk.. HH wel lekker, maar toch weer weinig nieuws.. Ben flink aan het zeuren maar geef er toch nog n kleine 7 voor..
Sfeer,geluid waren niet het beste. Heel jammer. Had er veel meer van verwacht. En iid die ELLELANGE rijen bij het fouileren was niet te doen. Mr al met al, de mensen met wie ik was, SCHIK gehad.
Wat een heerlijk feestje ...Heb de laatste 3 uurtjes in de Techno zaal echt genoten ...Muziek mocht alleen wel wat harder.
echt een KUT feest..2 zalen sloeg nergens op..in soft zaal hoorde je de bas van andere zaal..te veel kleine blagen...ik vond het niks niks niks
Vond het wel een vet feesie! Alleen jammer dat je zo lang moest wachten bij de entree en ik vond het geluid wat minder.... Maar voor de rest top!! Zany, Deepack, Headhunterz!!
het was echt leuker dan dat ik had verwacht .. na 3 uur werd het super kicken tha playah vs. the viper
Wat een waardeloos feest
leuk feesje , iets te druk..volgende x rekening mee houdn verder kleine zaaltjes in de ring waren ook super relaxed..voor herhaling vatbaar maar dan met heel wat aanpassingen !
Vond het een zeer matig feestje. Om naar binnen te komen bij de beveiliging was een ramp! Koud en druk en kut geregeld! Feestje viel tegen. Muziek van de andere zaal was hoorbaar in de zaal waar je stond! Alleen laatste uurtje met Miss Djax vs. Awakening was knallen! Topmoment van het feest!
Werd echt super lekker gedraaid vooral HEADHUNTERZ Echt top avond gehad!!
Vond het zeker een leuk feestje! Beginnen met Zany, gelijk los! Alleen erg balen van die drukte op de trappen, het duurde een eeuwig heid tot ik boven naar de wc kon! Verder echt helemaal goed vermaakt!
Geweldig feessie hoor goeie sfeer ook . Alleen dat techno volk mag voortaan wel thuis blijven, stelletje omhooggevallen snobs pavo vs buzz fuzz
was een lekker feestje Showtek en Deepack de volgende keer minder hardcore!!!
het was leuk en echt Flocks natuurlijk
ik vond het feesie wel weer geslaagd en er werd goed gedraaid al had ik van showtek ietsies meer verwacht maar verder gingen we weer lekker uit ons dak...
Toen er eindelijk wat harder dan hardstyle gedraaid werd, dacht ik dat het beter zou worden, maar wat een commerciele shit werd er gedraaid zeg Vond er niks an. En was moe, lamlendig en ingekakt De groep was wel gezellig maar verder..
Wat een kut feest zeg... Een groot drama, roog en erick waren top en baggi. De rest was echt kut geregeld, overal lange rijen. nr 1 bagger feest allertijden...
opzich wel leuk alleen beetje jammer dat er zo veel hardstyle werd gedraaid. zeker ook een beetje jammer van de darkraver, hardstyle is obsoluut niet zijn ding beetje een "CLUBKUTTEN"feest
decor was wel grappig gedaan, had er alleen wel meer van verwacht,.,. viper en tha playah heerlijke set, kon helaas niet los gaan want stond aan de grond genageld zeg maar, maar in mijn koppie ben ik echt zo los gegaan het hele feest was wel oke, maar niet echt top, heb me verders wel goed vermaakt, lekker gecruised hoop bekende gezien en hoop lol gemaakt!!! als je mij vraagt nog een x te gaan. NEE liver een goed q-dance feest. en de rij bij de ingang moeten z wat aan doen, die was echt te lang
ja het was super,,heb me goed vermaakt..alleen beetje last vn benen en rug(A) maar dat heb je er wel voor over
super avond gehad!! the playah VS the viper .. TE GRUWELIJK!! laatste uurtje ook echt staan knallen met neophyte en partyraiser.. ecchhtt toppiee .. super sfeertje dat er hing echt geweldig! veel leuke mensen ontmoet en geen klachten verders.. vond et echt super!
Ik heb zoooooo'n goeie nacht gehad ! Geluid kon wel beter !!!
Zany en Showtek waren goed!! De rest viel me een beetje tegen. Verder was t veels te druk, en wat een asociaal volk zeg... constant bier over je heen, op je tenen staan en ellebogen overal, aankleding viel me ook tegen. geluid was ook minder.
qua muziek vond ik het een lekker feest. Maar toch gaat dit feest voor mij de boeken in als niet echt mega bijzonder. Miste een paar esenciele dingen die er nodig zijn om een feest voor mij te laten slagen. Eindcijfer een 7.5
Flockers.1 Veeelste druk!! Wel goed gedraaid Flockers.2 Die hebben vast gebaald met de 'geluidswand' die er niet was Vond het me geld niet waard!!! Maar heb het cker gezellig gemaakt met de mensen die ik altijd tegen kom Was alleen vroeg weg..
Zany-->Superdik, Showtek-->Superdik, Headhunterzzzz--->Nog Dikker, Al Met Al Een SuperAvond Gehad Druk Dat Zeker Maar dat Maakt Het Alleen Maar Gezelliger Wanneer WeerJac???
Te druk en niet echt bijzonder, Headhunterz & Pavo & Buzzfuzz TOP
Ik heb me goed vermaakt en vond het verrassend van opzet.grappig detail is dat het met die doeken soms leek dat ik in de rijnhal stond. Voor 35 euro vind ik het een goed feest. en druk ja lekker. gelredome gevuld met 100 mensen is ook geen feest.
was hier en daar slecht gereglt met drinken en alen muziek ja was wel ok
Was Een Leuk Feessie!! Beetje Te Druk Maarja Hoe Meer Ziel Hoe Meer Vreugd
Misschien wel het slechtste feest waar ik de afgelopen jaren geweest ben; totaal geen sfeer, te druk om los te kunnen, slecht geregeld. Gelukkig waren we met een gezellig groepje, dat maakte het nog een beetje goed. Setje van de avond: Buzz Fuzz vs Pavo... Eén ding is zeker: nooit meer Gelredome voor mij
We waren er al vroeg en konden zo doorlopen! Vanaf 11 uur begon het los te komen! Decor zag er goed uit, geluid was goed! Sfeer was top! Super vermaakt
Best een leuk feest op zich, maar wat een ellende daar in Gelderland altijd zeg, worden die feesten georganiseerd door de politie ofzo??? WEGBLIJVEN DAAR!!!
Het feest was opzich wel mooi, alleen t volume vant geluid was slecht.. de ene x zacht, de andere x harder. Het was mooier geweest als het steeds hard stond, tot nu toe is dit mijn minst leuke feest.
Jammer dat we 3 kwartier in de rij hebben gestaan bij de fouillering, maar hebben showtek gelukkig gezien, dat was super cool!! met Fuck the System.. Don Diablo en Benny Was cool Samen met Nicolien en offcourse Michelle!!
Vond het een goed feest! The Playah & Viper, Neophyte & Partyraiser Sfeer was top, enige mindere was MoC die niet geweest zijn Verder leuk gedaan in flockers 1, in de andere zalen ben ik niet geweest
Benny was weer eens heer en meester... waar de dj's tot 3 uur links af gingen ging Benny rechtsaf......I I I I I I I I DON'T KNOW I DON'T KNOW I DON'T KNOW I DON'T I DON I DON'T KNOW..!!
misschien voor als ze 10 jaar bestaan.. het feest over 2 dagen verspreiden.. dan is het ook niet zo godvergeten druk!!!
Vroeg aanwezig, konden overal doorlopen kwamen voor flockers 1 maar flockers 2 was beter niet een top feest, maar was gezellig rijen bij het drinken waren extreem, maar daar had ik mn truukjes voor, sorry mensen aankleding was redelijk, erg weinig lasers, terwijl die zo mooi waren als ze het deden
fukcing drukke rij bij ingang omdat helft van de ingangen niet open is en iedereen uit zn neus staat te vreten.. vage indeling... beetje suffe aankleding... maar de dj's maakten het dan toch weer goed had er alleen wat meer van verwacht zeker van Q-dance
Ik vond het wel oke, heb niet echt last gehad van het geluid, die gordijnen hielpen wel. De rijen bij eten, drinken en toiletten,ook geen last van gehad en er werd over het algemeen goed gedraaid. Alleen jammer dat mijn vriendje met wie ik was, een backstagetoegang had om te fotograferen en ik niet, ik was samen met hem gekomen en wist dat niet van te voren(hij ook niet), sta je daar een beetje in je eentje terwijl je dacht samen naar een feest te gaan
Wat een kutzooi begon al bij binnenkomst en dan de ellende met die slome joekels achter de bar! Qua muziek begon t pas rond 4 uur vet te worden. T enige flinke pluspunt van heel de avond is dat PF echt veel mooie vrouwen heeft
MISSDJAX VS RUDE AWAKENING TE LEKKER GEWOON
ze hadden het beter Floppers kunnen noemen! haha oke zo erg wast ook weer niet, maar de hardstyle viel erg tegen! partyraiser maakte het toch nog helemaal goed! en het vrijkaartje voor zijn feest (van hemzelf gekregen! --> wat een aardige man )maakte het allerbest!
erg leuk feesje...veel verschillende mensen...die wel allemaal van de kaart waren hahaha gezellige avond gehad setjes van darkraver, viper en playah waren gooood
De muziek van 4 tot 7 was zwaaar slecht, heb alleen maar klachten gehoord...volgende x misschien wat beter indelen of afwisselen, mensen gingen door de te harde muziek gewoon naar huis, verder alles prima..
Niet echt een super feesje. geluid was verre van super maar verder wel het beste van gemaakt..
Aangezien mijn verwachting 0,0 was ("dit wordt toch een kutfeest"), vond ik het al met al reuze meevallen! Heb me best vermaakt, wel leuk een harder feestje ter afwisseling
Heb me meer dan goed vermaakt!!! Tegen verwachting in geen last gehad van dubbel geluid Vette muziek gehoord en leuke mensen gezien, al met al top dus!
en waar waren masters of ceremony die had ik mee willen maken
Rij bij de ingang was veel te lang omdat veel poortjes dicht waren, ongeveer een uur in de rij gestaan bar en toiletten vond ik goed geregeld muziek viel zwaar tegen tot 3.30 uur en na 6 uur ook! De lasers en lampen kwamen totaal niet tot hun recht, leek wel of ze veel zwakker waren dan normaal het podium vond ik wel weer ! Met andere woorden: ik had meer van het feest verwacht
heb me heel erg goed vermaakt! het feest was gewoon beter dan ik verwacht had leuk om je collega's een keer irl tegen te komen, ben gewoon trots op dit feest bedankt dat ik voor deze site mag werken
Erg jammer dat ik nog steeds grieperig was.. Verder vond ik het wel egt een erg cool feest!! Er werd erg goed gedraaid En idd.. bij de house-kant wassut wel een beetje een dooie boel..
Was tedoen maar je was zo snel mensen kwijt en toch wel erg druk.
whoop whoop zeker vermaakt
Wat een vet feest zeg, had er eerst helemaal geen zin in Maar was HEEEEEEEEEL blij dat ik er bij was, Super georganiseerd.....Alleen heeft de House kant zich een beetje laten kennen => Stelletje Standbeelden!!!!!
Tot benny begon was het een kutfeest, daarna was de muziek top en heb ik me nog goed vermaakt. Wel kut sfeer & geluid, al met al net een voldoende. Saaie mensen (lees: kijkvolk) kunnen beter weg blijven!
wat een heerlijk commentaar leveren de meeste weer... tis ook nooit goed.. maarre deepack was lkkr aant draaien, headhunterz cker ook, en de laatste djs playah,neophyte etc. lkkr toch zo knalluh int gelredome!!
Ontzettend gelachen, maar sfeer was een beetje ver te zoeken..( In de trein was het bijna nog leuker wat dat betreft. .) Leuk dat er zoveel mensen zijn, maar losgaan werd onmogelijk door al die lopende en stilstaande mensen (N),
Gezellig feestje, op zich wel goed gedraaid ook, vette aankleding, alleen geen echte party-sfeer...HEADHUNTERZ
ik vond het erg gezellig wel druk maar ja dat had je kunnen verwachten op zo groot feest !!! moet wel zeggen dat het mijn eerste keer was en vond het lekker muziek van salto mij vriend was liever bij deepack geweest maar wouden niet uit elkaar gaan.
Te lang wachten buiten, waardeloos. Muziek was ok, sfeer ook
housequake u roog,erick-e and twothousand and one ook veTTTTTT thanx lieverds, het was super met jullie
WAARDELOOS.... spijt van elke cent die ik hier uitgegeven heb!!!!... aankleding was mager, geluid was slecht, mijn kat kan nog een mooiere lichtshow geven... dj's draaiden veeeeeel te commercieel (ik wil geen namen noemen hoor Laidback Luke..), 2,20 voor een bekertje bier waar een liliputter nog niet eens genoeg aan heeft en waar je ook nog eens een kwartier op moet wachten. kortom: een aanfluiting!
Supervet! Alleen 't geluid had iets harder gekunt en er voortaan 1 grote hardstyle-zaal van maken!
wiehooow, super naar mijn zin gehad! heerlijke muziek. lekker veel nieuwe tracks splitsing van gelredome werkte prima podia zagen er top uit. superbe tot de volgende flockers!!
mensen ga een x los voor de verandering, blijf niet als een sjonnie staan op dezelfde vierkante meter en als je stilstaat omdat je er geen zak aan vind ga dan lekker naar huis wilje en niet achteraf een of ander kk bericht sturen da het geen flikker aan was twas gewoon een lijp feestje verrekte mouwzakken.....
1x water kopen, 8x gratis bijvullen, 10x pissen zonder wachttijd ... wat piepen die lui hier nou Heb me kostelijk vermaakt, als Trancetubbie tussen de hakkende menigte ... en ik heb OVERAL pijn, JIPPIE!
Was echt een SUPER FEESTJE daar in de Gelderdome!! Zaal indeling was prima....en iedereen ging lekker LOOS!!! Geluid had achter beter en harder gemogen....maar ik heb heerlijk lopen KNALLEN op Flockers!!!
Wow !! Wat een vettt feestje !!! Flockers 1 en 2.... Helaas Erick en Don gemist, maar ach... heb genoeg leuks gehoord Veel leuke bekenden gezien en genoeg ruimte gehad om te kunnen dansen !!
In het begin dacht ik "bahh wat een baggerfeest" er was niet echt sfeer enzo, maar later werd dat een stuk beter en heb ik me goed vermaakt, al met al was het gezellig met iedereen die ik was Wel grappig dat ik nog een aantal keer mijn profiel zag langskomen
Eerlijk gezegd had ik er weinig hoge verwachtingen van, maar het is me alles meegevallen. De splitsing van areas was wel goed, decor leuk, lekkere muziek, wc's achter de area's ook beter en veel gezellig mensen. Ik vond het zelfs beter dan Qlimax afgelopen jaar. Minder druk, minder warm, maar toch vind ik de sfeer op bijv. XQ nog beter. Al met al geweldig vermaakt.
hardstyle was lekker maar toen buzz fuzz en pavo begonnen ECHT TOP f lekker terug naar the good old days en tja wat daarna kwam.........MAGISTRAAL!!!!!!!
heb me toch echt wel vermaakt jammer van die lange klote rij en dat de lockers dan ook nog is buiten zijn, wilde jullie ons ziek hebben ofzo? muziek was goed jammer van het geluid en die wand was ook niet helemaal geluidsdicht beetje jammer
Geluid was goed, maar mocht wel wat harder. Op het eind keihard gebeukt op Partyraiser en Neophyte! Vanaf Buzz-Fuzz kwam het tempo er een beetje in. Iets meer tappunten had wel gekund. Tering lang wachten bij de bar.
Te druk, tering slecht geluid en nog commercieler dan ik had gedacht!
heb me prima vermaakt, maar dat komt meer door de sfeer en de vele bekenden. te veel variatie qua muziekstylen onder 1 dak. tot 4 uur was het in flockers 1 prima te doen. Daarna heb ik me niet meer kunnen vermaken met de muziek. En de talents hielen zich ook niet echt aan hun style,want hardstyle werd al vrij snel hardcore. erg jammer. maar verder prima feestje gehad
Ik vond ut wel een releks feest was alleen ziek was wel klote.. maja ik heb me wel proberen te vermaken wel jammer dat je in de house zaal vaak de hc er doorheen hoorde..
goed feessie weer heb me goed vermaakt met al me knallers in de hardstyle zaal erg druk en mensen liepen door elkaar heen, je kon niet lekker blijven dansen omdat je STEEDS op zij moest voor iedereen
Veel te druk, slecht geluid (behalve voorin), lange rijen bij de barren, de trappen blijft ook altijd een feest en de dj's draaiden niet goed genoeg.. was gelukkig nog wel gezellig met schatje en de rest!
wel goed vermaakt, vond die scheidings wand ook niet zo'n succes. hoorde af en toe wel geluid andere zaal(maar niet heel erg). Verder vond ik het publiek maar matig los gaan.
In het begin viel het erg tegen, lange wachtrijen, kluisjes buiten is ook geen succes midden in de winter (het Gelredome is toch groot genoeg!!). Het leek trouwens wel of Q dance zich had teruggetrokken, want het geluid was in het begin van de avond echt slecht, misschien ook omdat alleen voorin goede installaties hingen. Anyway, de sfeer was wel goed: mensen van alle soorten en stijlen lieten zien dat ze best samen kunnen feesten met RESPECT voor elkaar Techno op het eind was top secret cinema
Beetje jammer date PartyFLOP die toko zo gigantisch vol had gepropt.... voelde me net een metroreiziger in Tokyo, werd wel lekker gedraaid, maar daar heb je dan nix an.
leuk feessie! maar geluid was lang niet alles achteraan, vooraan wat beter! maar heb betere meegemaakt! ook jammer dat mijn schatje het iets TE naar haar zin had haha kusje
op het laaste knalde het goed leuk feestje .en ons pap het ook genoten
nou mensen was al een tijd niet weggeweest en buiten om dat het een beetje druk was vond ik alles wel snel; gaan werd vet gedraaid vond het een dik feest te gekke lokatie en het was zeker beter dan ik verwacht had gewoon nog een keer doen superfeest
was wel ok
Ik heb me ook goed vermaakt tot een uur of 4 ,en daarna .................bagger
begin klote , vanaf headhunterzz losss, vervolgens door naar talent.......vinyl pimp zeer goed bezig ..toen head ik het goed naar mn zin , vervolgens naar de techno gegaan , bart skilss super:Y secret cinema....afsluiten @ miss djax en rude awake gewoon beuken..
Ik vond het geen topper helaas......De combinatie Club & hardstyle is gewoon een big NO.....Die 2 groepen mensen passen niet bij elkaar en dat voelde je ook aan de sfeer jammer genoeg.....Verder wel goed bedacht met die afscheiding en het werkte
Slechtste binnenfeest wat ik ooit heb mee gemaakt..!! Ma tog super vermaakt ..Had meer verwacht van Qdance en Matrixx..
zeeeeeeeeeeeeer slecht geluid, slecht gedraaid, niet goed
geweldig feest echt had er nie veel van verwacht moet ik eerlijk zijn maar echt toppie snap nie waar mensen zich druk om maken ja tis druk dus dan is het ook iets drukker bij de bar nou die mensen deden ook hun best dus mensen kom op zo erg was et nie masters of hardcore was 1000x slechter
Ik vond het een erg geslaagd feessie! Mensen die zeggen dat het druk is....kijk naar Qlimax is nog drukker...Heb me goed vermaakt, omdat het niet megavol was veel bekenden gezien.Heb nergens lang in de rij gestaan ofzo..niet langer dan bij andere feesten ofzo
SUPER! Geen last gehad van rijen en drukte! goede muziek! bediening was wel matig!
Vond het verschil in muziek (Club/ Techno/ Harde shit) te groot.. Vond het publiek bij de ene zaal super gemoedelijk, terwijl de andere zaal veel aggressiever op me overkwam Ik heb me prima vermaakt, alleen had spijt gehad als ik had betaald voor een kaartje, vond het zijn prijs niet waard. Volgende keer andere lokatie en Muziekgenres beter scheiden denk ik Bedankt voor deze toch nog geweldige avond LINI
Na maanden van voorbereiden ging Flockers wel in no time voorbij zeg! Dat het leeft onder de bezoekers van Flock moge duidelijk zijn, het pageviewrecord is weer verpulverd deze week! 330
De kaartverkoop gaat de laatste paar dagen echt hard en we verwachten met rond 20.000 Flockers er een prachtig feest van te maken. Wil je het niet missen? Je kunt nog terecht bij de vvk adressen van Ticketbox. Lees in dit nieuwsbericht de timetable en het laatste nieuws. 391
Flockers begint lekker te leven in de agenda, op het forum en ook in onze contactsectie komen heel wat vragen binnen. Daarom even een update over het feest dat Partyflock samen met Matrixx en Q-dance organiseert op 24 februari in het GelreDome. 134
We kondigden al aan dat er tijdens Flockers in het GelreDome een aantal talentareas zullen zijn. Lees in dit nieuwsbericht wat er van jou als artiest verwacht wordt als je op dit unieke en grote event je skills wilt laten zien en horen. 274
Het was natuurlijk wel even puzzelen…een line-up neerzetten waar iedereen blij van wordt! Toch hopen we jullie met deze line-up een breed aanbod van dj’s en muziekstijlen aan te bieden met een mix van de populairste dj’s, opkomende dj’s en talents. 532
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan........ 615
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan.
Daarom geven we een historisch feest, waar iedereen zijn Partyflockprofiel een gezicht kan geven: Flockers!
→ lees meer
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan.
Daarom geven we een historisch feest, waar iedereen zijn Partyflockprofiel een gezicht kan geven: Flockers!
was geinig feest bij ons in het gelredome alleen geluid zwaar kut zaal gesplits door een zeil was 10x niks allemaal kleine blagen die er rond stampten vd snoepjes