Er zaten teveel nadelen aan maar daar had iedereen last van...Maar als ik dat even vergeet werdt er wel SUPERVET GEDRAAID! Deepack was weer , Headhunterz was ook Qnallen maar THE VIPER vs THE PLAYAH ennn PARTYRAISER vs NEOPHYTE was echt ZIEKELIJK!!! Wat ging het erop zeg!!! En het geluid was ook wel lekker! Partyflockdecor was TOP!
Was wel ff gezellie Jammer inderdaad van die laatste set... vond het echt niet zo geweldig die partyraiser en neophyte Geluid stond ook een beetje zacht vond ik... Maar verders was het leuk
Ik vond het best een gaaf feestje, jammer van de drukte en de wandelende mensen... voor de rest vond ik de aankleding erg leuk, was de muziek best goed en de sfeer ook! al met al heb ik me goed vermaakt!
Ben iig lekker los gegaan deepack, zany showtek headhunterz! super!!! Vond het al met al een top feestje! uiteraard blijft defqon favoriet idd, daar kan geen feest tegenop al zeg ik het zelf! en owja voor de drugs gebruikers onder ons, jah ieder zn ding toch! het maakt het feestje idd NET wat heftiger Met drank op word je eerder moe van. Als je het maar naar je zin hebt! en leuk was het, op naar het volgende feestje!!!!!
Feest Was Echt Waardeloos !!!!! Met Iedereen Was Gzellig !!!!
Het was een ok feestje!! Heb me zeker vermaakt !
het enige goede aan het feest waren de dj's... verder te veel mensen..te lange rijen... te lang wachten op naar binnen te mogen hadden ze wat beter moeten regelen allemaal
Mijn minste feest so far, tenminste waar Q-dance achter zit....
Geweldig feest TOP!!!!
Was een gezellig feestje, maar geen topper...Heb me wel goed vermaakt met mn kippetje en schildpadje Geen last gehad van grote rijen bij de ingang, wc's of drinken, gewoon zoals altijd...Alleen dat vrouwtje met de lijpe drugshond beviel me niet zo Al met al Partyflock, well done!!!! op naar de volgende 5 jaar (en een de nieuwe generatie )!!!
In het begin viel het een beetje tegen!Daarna echt een topavond gehad!Flockers2 is niet voor mij weggelegd.. Maar daarintegen Flockers1! En mijn complimenten voor het decor!!
Heb me zeker goed vermaakt, maar super geweldig was het niet! De wand tussen de twee zalen, vielen me mee, had t erger verwacht!! Voorderest, zeker prima vermaakt Don Diablo
Was leuk, heb me wel vermaakt. Maar helemaal geweldig vond ik het niet.
had er meer van verwacht, maar toch wel veel lol gehad!
Was leuk omdat m'n allerliefste vriendinnetje mee was en mijn eigen LEUKSTE LIEVE meid erbij was. Maar weinig tot geen partypeoples! (N) MISS DJAX & RUDE AWAKENING !
Na 3 uur alleen te hebben gefeest kwam ik me ventje weer tegen.. Oké mij ventje mij & hebben we nog zooooo zwaar staan te genieten. Party Flock, je heb het geflikt! Wanneer komt het vervolg!?
Ik had er veel meer van verwacht. Decor enzo was magertjes. Er werd wel goed gedraaid!!
Jezus wat een feest, er werd weer lekker gedraaid en de sfeer was ook heb me weer uitstekend vermaakt, kwam weer veel bekenden tegen, en KAMPENAREN het was egt weer top met jullie de after was egt gezellig
Heb het gezellig gehad. MAAR DAT WAS HET DAN OOK!!!!
Was wel een leuk feestje alleen niet mijn muziekstijl...pas rond een uurtje of half 4/ 4 uur werd het eindelijk wat harder! De lange rijen voor het drinken & de ongelofelijk smerige-plakkerige vloer waren wel minpunt! Ook was de aankleding niet super... Einde was zeker knallen!!!NEOPHYTE & DJ PARTYRAISER
het was WAANZINNIG LEIIPP GEAKKK!! moet vaker worden gedaan!! HARDCORE TECHNO alles door mekaarr .. VETT FEEST .. IEDEREEN RAMBAM VD KAART !! moet vaker gebeuren!! x ASH
Tsja, het was wel zeker gezellig , alleen de rest om het feest goed te waarderen ontbrakl! Decor wel leuk gedaan, muziek redelijk (pluspunt r_AW en Djaxx), maar de rest onder de maat! Jammer!
Vond het echt een SUPERVET feestje! Heel hard gedraaid in de 'dark' area! Darkraver , Showtek , heb me op bijna alle muziek vermaakt, behalve op het laatst wat minder.. Flink staan feesten!
het was een zeer goed feest, geluid was oke en de aankleding was ook leuk gedaan. van mij mogen ze het ieder jaar organiseren!! voor Deepack, Benny, Secret Cinema, maar Bart Skils was toch echt de man van de avond !!!!!!
Mooi feestje, viel niet tegen, twee muziekstijlen in een stadion! Echt mega voor the viper vs. tha playah, geweldige set, echt zwaar zitten / en te genieten. Jammer alleen dat rij voor fouilleren zo lang duurde, maarja had niet anders verwacht na 3 jaar qlimax te hebben gezien en tis wel n q-dance feest he alleen vind ik persoonlijk voor de volgende keer beter alleen hardstyle&harder draaien of 2 aparte feesten geven, want vond het verschil tussen het ene partyvolk en het andere te groot
Wat een stilstaand volk daar. Echt te triest voor worden. Verkeerde intro's, geluid was bagger. Gelukkig waren de setjes wel erg goed te doen. Maar FLOPPERS is zeker niet voor herhaling vatbaar
Ik heb me redenlijk vermaakt, mooi me eige feesie gemaakt, en nog een vrijkaartje gekregen van partyraiser ook! maar de mensen keken net alsof het "hun" eerste feest was... links voor in ging het mooi.. lekker hakke! maar ik had er meer van verwacht.. drank lange rijen.. wc`s.?. alles door elkaar....
Begonnen in Light, om 2.00 Audiophox en vanaf 3 uur in Dark GEWELDIG decor geen echte last van rijen ik vond het een heerlijk feest en met de sfeer was nix mis
Was wel oke! Showtek Live en Zany goede uitschieters!
leuk feest ,alleen TE druk , heb ook spontaan hekel gekregen aan sommige flockers ,dat je 1 keer tegen me aanloopt geen probleem maar niet 10 keer ofzo ,gelukkig later mooi plekje gevonden waar ik nog ff lekker uit me dak kon gaan
Was gezellig als je t gezellig maakte! Had wel beter feestje verwacht eigenlijk, maar Partyraiser heeft t op t eind helemaal goed gemaakt! He-le-maal los
Prima vermaakt, Bart Skills vs. 2000 and One waren top . Relaxt sfeertje! Veel bekenden gezien, maar veel te kort! DaniBanani Ik zou er zo nog een keer heengaan
Ik vond het zeer gezellig maar te druk dan maar uitverkocht raken en een paar duizend mensen minder had veel beter geweest!! Voor de rest was het heel gezellig met de mensen met wie ik was
vreselijk druk, kut lokatie met die trappen en het slechte geluid, hoge prijzen, veel kienders, ik was ook nog ziekjes maar dit feestje heeft me niet echt beter kunnen maken.. Blij dat wij met leuke mensen waren... Anders was het helemaal een rampfeest..
Het concept is geweldig, uitvoering minder. Vette line-up en er werd goed gedraaid. Het decor vond ik echt zwaar tegenvallen, absoluut niet origineel. Zeker aan het begin was het afschuwelijk druk, totdat bijna de hele tribune vol zat. Opbouw van de muziek was goed, alleen echt waar een afgang dat MOC niet kwam hoor. Dat is toch voor vele de klap op de vuurpijl. Hou kunnen ze trouwens de wc vooraan de overvolle zaal maken. Ik had al in me broeg gepist voordat ik bij de plees was.
Super gezellig,goeie sfeer,mooie aankleding,super geluid,geen last van Hardzaal gehad.SIDNEY&GREGOR Rocks FLOKKERS!!!Partyflock bedankt voor kaartjes, was top!! MATRIXX
wel oke feesiej.....gooeie line up's....vond de verschillen tussen de 2 zalen wel erg groot....Geluid was oke.....alleen hoe verder je de zaal in ging.....hoe meer je de andere zaal erdoorheen hoorde....ook de overloop naar de andere zaal was echt een chaos qua geluid.....geluidsdichte wand??? yeah right! Heb me echter wel prima vermaakt!
woehoeeeeeee you are now rocking with the best!! Koekoek! was top feestje!! geen last gehad van w8rijen bij wc's ingang of wat dan ook! jullie ware vast op de verkeerde plaats op de verkeerde tijd?? headhunterz ook Showtek stond lekker te draaien!!
Echt goed vermaakt! Al vond ik het wat jammer van de afsluiting in zaal 2. Sfeer was echt goed gebeurde wat: Sorry! Echt super. Ik en vriend hadden zelfde blouse gekocht(zwart/witte) en veel leuke reactie's door mensen:PNee echt een top feestje dit!
Heb een superfeest gehad met super leuke mensen!!!!
Was weer een topper Dikke setjes van Headhunterz, Pavo vs. Buzz Fuzz, Neophyte vs. Partyraiser!! Ik heb de club/house zaal niet eens gezien, maar linksvoor in de hoofdzaal opperbest vermaakt. Niet te druk, goeie sfeer en een leuke after, hij was weer heerlijk Coby!!!!!
Saai opmaak,slecht gedraaid en veel te druk.... KUT FEEST!
het zag er goed uit, alleen zon feest in arnhem kan gewoon niet.. arnhem is niet klaar voor techno ik had gewoon medelijden met bart, die techno opende en niemand uit zn plaat ging, behalve ik natuurlijk
Dit feest was het net niet...Niet Partyflock-waardig! HEADHUNTERZ, NEOPHYTE & PARTYRAISER kon helaas niet echt los gaan want stond aan de grond genageld! maar in mn hoofd ben ik echt wel los gegaan! Verder was het behoorlijk DRUK ... kortom een matig feest, Leuk voor 1x
Leuk Feest voor een Donfeest maar laatste paar uur in main knallers
leuk feessie heb me goed vermaakt verbaasde me nog dat die scheidings wand zo goed zn werk deed...... harde techno liet alleen wel wat lang op zich w8en.....
lekker feestje, met gezellige mensen, vond dat 't lekker opgebouwd was. Iets anders: met een kwartier je hand in de lucht staan, groeit er een rakket in je hand. Wat waren ze weer een versnapering. Trouwens iedeaal dat je geen last had van de andere zaal, top Was een goed feest, ZO !!
Ik vond het een zeer geslaagd feestje, prima sfeertje, lekkere muziek en veel bekenden. Vraag me alleen af of iemand 'de hond' nog heeft uitgelaten. Twee nadelen: het hek ging om 21.05 uur pas op en ik was de BOB.
schrale bedoeling... waardeloos... kan er verder niets over zeggen.
Het was niet leuk,... het was TE leuk!! echt een super gaaf feest!! zo veel mensen alles goed geregeld!! Supah!!!! Don draaide ook TOP!
Wat een bagger feest zeg!! En dit zou dan HET feest van het jaar moeten zijn??? Ook erg jammer dat ze er een doek tussen de twee zalen gehangen hadden.
wat kunnen mensen toch zeuren.... je moet er zelf iets van maken top decor!
Prima feestje, ik kreeg gewoon een dejavu moment...terug naar de rijnhal rond 1993. Dit samen met oude vrienden Martijn, Naad en Steef....het was super!!!
Ik vond de organisatie wel goed geregeld, behalve de wachtrij bij het drinken, er was goed gelet op details die ik bij andere feesten weleens mis bijv: geen wachtrijen bij de toiletten, bij de ingang konden we meteen doorlopen (waren er dan wel om 22:00 al ), dat je een leuke party foto kon laten maken. Muziekstijlen vond ik wat minder, maar heb me prima vermaakt!
kan er maar beter geen mening over geven.....vooruit in een woord! Waardeloos
Dik, vet, super feestje weer, erg goed vermaakt! Alleen die lange wachtrij in het begin was n beetje jammer..Mja andere kant had het ook wel weer wat Twas gewoon geweldig! Leuke mensen ontmoet en goede sfeer, echt n topper
leuk feestje...goede scheiding tussen de muziekstijlen. jammer voor de hardcoreliefhebbers want daar was et veel te druk...bij de house daartentegen had je alle plek om je rondedansje te doen...Alleen die wc's buiten...da ken echt niet! slechte zaak!
Was weer een knalle party alleen nooit meer naar een voetbalstadion om te knallen dat weet ik wel....
Was een leuk feesie, voor een keer, alleen beetje goedkoop qua decor enzo, geen lasers voor de rest was het wel te doen, Hardstyle mocht van mij wel langer en Hardcore hadde ze nie moeten inhuren..
Bart Skils, Secret Cinema, Lucien Foort Totaal uit me dak ik zaal 2 lekkere techno!
Toch maar een ok, omdat het een flock feest was maar ik vond er niet veel aan! Te groot, te druk, veel dagjespubliek, barren weer veel te druk, Gelredome gewoon klote locatie voor een feest, geluid slecht achterin, en geen één leuke set gehoord. Ok tha Playah en R_AW waren wel ff leuk. Ook erg weinig bekenden gezien Gelukkig wel mijn liefste schatjes Nee, wat mij betreft niet voor herhaling vatbaar!
eigenlijk beginne met hardcore maar het eind heb veel goed gemaakt partyraiser & neophyte goed geluid
tja fuck hardstyle en buzz fuzz en partyraiser bedankt voor het redden van het feest respectttttttt
Lange rijen bij 't drinken, lange rijen bij binnenkomst, blijkbaar grote hoeveelheden valse kaarten in omloop, geen vergoeding of alsnog entré, gewoon nieuwe kopen voor 't volle pond!! Geen stijl!! De muziek was goed maar daar is ook alles mee gezegd! Slechte organisatie! TE druk.
Goed vermaakt geluid had wel iets harder gemogen. Verder echt genoten van Showtek, The Viper vs. Tha Playah en Partyraiser vs. Neophyte Maar waar was MoC nou?
Tot 3 uur geen fatsoenlijke muziek in die Flockers twee zaal... Daarna werd het gelukkig minder commerciële rommel en konden we er tegen aan... Ow ja, en één ding, als je als organisatie gaat pronken met je fiction one geluid, zorg dan ook dat er iets van fatsoenlijk vermogen staat, of draai die volumeknop open...
word je eruit gekickt omdat je nog geen 18 bent ok regels zijn regels maar als je dan je kaartje niet terug krijgt en je word behandeld als een crimineel dat vind ik wel een beetje zwak.
Echt weer supah feest in t Gelredome Zany, Showtek, Headhunterz, en Dream Team waren geweldig! Maar tering wat een drukte in de hard-area Dat mega videoscherm was vet
Zeker een lekker feestje... goeie sfeer alleen inderdaad de rijen bij de ingang en bij de bar....pffff. Dj's area 2 super gedraaid stuk voor stuk
Ik vond het in zaal 1 te druk, en de sfeer ontbrak daar ook een beetje. Verder heb ik me zeker goed vermaakt!
Ik heb me goed vermaakt, dat gezeur over drukte enzo, alles verliep vlot en er was genoeg ruimte om te bewegen en dansen! Veel leuke bekenden gezien, je moet er toch zelf een leuk feestje van maken en dat is gelukt!
Geen last gehad van lange rijen, geen last gehad van de wc (vond m prima). Heb ruimte genoeg gehad en heb zelden hoeven wachten tot mijn drankje klaarstond. Waar ik stond was een goed sfeertje. T decor vond ik gewoon goed bij Partyflock passen. Het enige minpunt was dat de deuren bij de tribunes eenrichtingsverkeer was af en toe. Verder top! Afsluiter Partyraiser en Neophyte !! Heb alleen Masters of Cermenony niet gezien..
goed te doen: veel toiletten, veel bars, veel eettentjes, leuke talenten. Wel heeeel druk hoor beneden, lukte ook pas na half vier daar uberhaupt te komen en te leven zow
Wel goed gedraaid, o.a. door Zany en The Viper .. Verder een dikke onvoldoende (Geluid viel uit tijdens Showtek, daarna de halve avond kutgeluid, vechtpartijen in de wachtrij omdat het veel te lang duurde, politiehonden).. Dus Pf doe zorg eerst eens dat hier op de site alles naar behoren en SNEL werkt ....
jammer dat het gluid naar pavo een stuk minder was het moet niet kunnen dat de muziek van de andere zaal boven de hardcore uit komt maar ja een les voor de volgende keer daar
100 doden gestorven vannacht wat een feest wat een base!!! Clau kei bedankt het was helemaal top!!! LAAT DIE BRANCARDS MAAR KOMEN!!!!
Baggerfeest
Vond het wel een vet feesie! Alleen jammer dat je zo lang moest wachten bij de entree en ik vond het geluid wat minder.... Maar voor de rest top!! Zany, Deepack, Headhunterz!!
was een beetje erg druk maar werd wel lekker gedraaid, ook een beetje jammer was het geluid....
Wat een waardeloos feest
leuk feesje , iets te druk..volgende x rekening mee houdn verder kleine zaaltjes in de ring waren ook super relaxed..voor herhaling vatbaar maar dan met heel wat aanpassingen !
Was prima te doen, meer ook niet! Bagger sfeer in beide zalen...maar toch prima vermaakt onderling...Headhunterz en Bart Skils VS 2000 And One helden van de avond!! Daarna maar naar huis gegaan...
Geluid vond ik af en toe wat zacht.. maar het was weer een geslaagd feestje. Mike draaide geweldig iedereen ging los
Toen er eindelijk wat harder dan hardstyle gedraaid werd, dacht ik dat het beter zou worden, maar wat een commerciele shit werd er gedraaid zeg Vond er niks an. En was moe, lamlendig en ingekakt De groep was wel gezellig maar verder..
Wat een kut feest zeg... Een groot drama, roog en erick waren top en baggi. De rest was echt kut geregeld, overal lange rijen. nr 1 bagger feest allertijden...
Zat leuk in elkaar! Heb me goed vermaakt....maar vanaf 3.30u was het gelukkig knalluh!
Okei.. Eerlijk is eerlijk.. Voor 3 uur was het geweldig qua musica.. Daarna ging het flink bergafwaarts.. EN HET HELE GEKKE IS VOORAL OM 6.00 UUR IN DE HOUSE ZAAL alles behalve house musica.. Dat was gewoon flink stampen joh ... Dus niet bepaald de bedoeling.. ...... MAAR ik moet eerlijk zeggen, ik heb me heeeeel goed vermaakt.. Geweldig feestje, ondanks dat ik een leuke meid niet heb gezien Maar WHEN KOMT IE WEER..?
k moest achter de bar staan,, maar wow.. wat had ik een heerlijke avond!!
super avond gehad!! the playah VS the viper .. TE GRUWELIJK!! laatste uurtje ook echt staan knallen met neophyte en partyraiser.. ecchhtt toppiee .. super sfeertje dat er hing echt geweldig! veel leuke mensen ontmoet en geen klachten verders.. vond et echt super!
Ik heb zoooooo'n goeie nacht gehad ! Geluid kon wel beter !!!
Zany en Showtek waren goed!! De rest viel me een beetje tegen. Verder was t veels te druk, en wat een asociaal volk zeg... constant bier over je heen, op je tenen staan en ellebogen overal, aankleding viel me ook tegen. geluid was ook minder.
qua muziek vond ik het een lekker feest. Maar toch gaat dit feest voor mij de boeken in als niet echt mega bijzonder. Miste een paar esenciele dingen die er nodig zijn om een feest voor mij te laten slagen. Eindcijfer een 7.5
redelijk goed feestje. In het begin werd er matig gedraaid. Vanaf 4uur ging het wel helemaal los en maakte de avond weer redelijk goed. Op het drinken heb ik niet lang hoeven wachte dus miss deed de rest wat verkeerd. MIss volgend jaar maar weer
Flockers.1 Veeelste druk!! Wel goed gedraaid Flockers.2 Die hebben vast gebaald met de 'geluidswand' die er niet was Vond het me geld niet waard!!! Maar heb het cker gezellig gemaakt met de mensen die ik altijd tegen kom Was alleen vroeg weg..
Misschien wel het slechtste feest waar ik de afgelopen jaren geweest ben; totaal geen sfeer, te druk om los te kunnen, slecht geregeld. Gelukkig waren we met een gezellig groepje, dat maakte het nog een beetje goed. Setje van de avond: Buzz Fuzz vs Pavo... Eén ding is zeker: nooit meer Gelredome voor mij
Vond het goed geregeld die twee zalen! Soms hoorde je de andere zaal wel, maar NOU EN! Laatste twee uurtjes techno...heeeerlijk! Miss Djax krijgt een plekje tussen mijn favo dj's!
Benny was weer eens heer en meester... waar de dj's tot 3 uur links af gingen ging Benny rechtsaf......I I I I I I I I DON'T KNOW I DON'T KNOW I DON'T KNOW I DON'T I DON I DON'T KNOW..!!
lkkr feestie, alleen het geluid mag wel wat harder
Vond het een erg geslaagd feestje !!! We waren echt met een super groep. eerste 2 uur was een beetje saai maar daarna werd het echt super... Zany, the viper en the playa de mannen van de avond !!
Was super vooral omdat ik samen met mijn liefste vriendinnetje was (madonna) .Net zoals vroegah.....stampuhhhh!!!
Had het mooier voorgesteld, maar was goed te doen!
misschien voor als ze 10 jaar bestaan.. het feest over 2 dagen verspreiden.. dan is het ook niet zo godvergeten druk!!!
Dik vermaakt! heerlijk die hardcore van the Viper & tha Playah scheiding was slecht!
Vroeg aanwezig, konden overal doorlopen kwamen voor flockers 1 maar flockers 2 was beter niet een top feest, maar was gezellig rijen bij het drinken waren extreem, maar daar had ik mn truukjes voor, sorry mensen aankleding was redelijk, erg weinig lasers, terwijl die zo mooi waren als ze het deden
Ik vond het wel oke, heb niet echt last gehad van het geluid, die gordijnen hielpen wel. De rijen bij eten, drinken en toiletten,ook geen last van gehad en er werd over het algemeen goed gedraaid. Alleen jammer dat mijn vriendje met wie ik was, een backstagetoegang had om te fotograferen en ik niet, ik was samen met hem gekomen en wist dat niet van te voren(hij ook niet), sta je daar een beetje in je eentje terwijl je dacht samen naar een feest te gaan
nou ja wat moet ik hier nou weer van zeggen..... zany en partyraiser maakte het goed!! enne ik weet niet hoe het kan maar er liepen 20 fotografen van pf en ik zie er geen 1!!
Echt top avond gehad Heb mij goed vermaakt en ben flink los gegaan. Beetje jammer van alle kritiek PF Bedankt!!
topfeest op een top locatie was weer als en balletje
Wat een kutzooi begon al bij binnenkomst en dan de ellende met die slome joekels achter de bar! Qua muziek begon t pas rond 4 uur vet te worden. T enige flinke pluspunt van heel de avond is dat PF echt veel mooie vrouwen heeft
MISSDJAX VS RUDE AWAKENING TE LEKKER GEWOON
Heb het prima naar mijn zin gehad!! God.. wat waren wij ..GEK!!!
ze hadden het beter Floppers kunnen noemen! haha oke zo erg wast ook weer niet, maar de hardstyle viel erg tegen! partyraiser maakte het toch nog helemaal goed! en het vrijkaartje voor zijn feest (van hemzelf gekregen! --> wat een aardige man )maakte het allerbest!
erg leuk feesje...veel verschillende mensen...die wel allemaal van de kaart waren hahaha gezellige avond gehad setjes van darkraver, viper en playah waren gooood
Heb het super gehad! er werd lekker gedraaid, er waren weer veel bekenden! echt super feestje gehad!
was cker vet heletijd in zaal 2 gestaan alleen btje jammer van MISS Djaxx en rude awakening die vielen zwaar tegen
De muziek van 4 tot 7 was zwaaar slecht, heb alleen maar klachten gehoord...volgende x misschien wat beter indelen of afwisselen, mensen gingen door de te harde muziek gewoon naar huis, verder alles prima..
Niet echt een super feesje. geluid was verre van super maar verder wel het beste van gemaakt..
FLOPPERS inderdaad. Ik begrijp niet dat een feest wat door Q-dance EN de MATRIXX is georganiseerd zo BAGGER kan zijn?!!! In het begin dacht ik nog wel dat het leuk ging worden maar het werd alleen maar erger. Veel te veel pauzes in de "harde" zaal, waardoor je de herrie van de buren kon horen. Volgende keer toch maar niet twee zalen in een ruimte proppen. Want daardoor stond de muziek / bas ook VEEL TE ZACHT! (en dan nog dat van de buren horen, knap hoor!)
Was tedoen maar je was zo snel mensen kwijt en toch wel erg druk.
Echt super! Er werd zoooooooooo lekker gedraaid! Sidney Samson samen met Gregor Salto En Benny Rodrigues kon er ook wat van! Helemaal uit m'n dak gegaan! Alleen jammer dat ik m'n telefoon ben verloren
Vond het een super feestje en gasten die lopen te zeiken zijn gewoon zielig triest dat je niet een leuk feestje kan bouwen je moet het uiteindelijk toch zelf doen...
mega drama,entree lange rijen,wc lange rijen,bar lange rijen,heb veel gezien,maar dit was echt het dieptepunt, alleen als je in de zaal stond en je niet naar de wc hoefde en niks dronk dan was het wel leuk, nooit meer doen dit,da floppers,had nog beter naar vitesse - sparta kunnen kijken da was nog beter geweest,betaal je dan 38 euro entree voor,het was één grote elende
wat een heerlijk commentaar leveren de meeste weer... tis ook nooit goed.. maarre deepack was lkkr aant draaien, headhunterz cker ook, en de laatste djs playah,neophyte etc. lkkr toch zo knalluh int gelredome!!
Het was een geweldig feest. zeker voor herhaling vatbaar, miss wel flockers festival maarre, ik heb ook 1 ding te zeiken en dat waren de toiletten.. beetje jammer, maar verder helemaal toppie
Ontzettend gelachen, maar sfeer was een beetje ver te zoeken..( In de trein was het bijna nog leuker wat dat betreft. .) Leuk dat er zoveel mensen zijn, maar losgaan werd onmogelijk door al die lopende en stilstaande mensen (N),
Was veels te druk..niet voor herhaling vatbaar
ik vond het erg gezellig wel druk maar ja dat had je kunnen verwachten op zo groot feest !!! moet wel zeggen dat het mijn eerste keer was en vond het lekker muziek van salto mij vriend was liever bij deepack geweest maar wouden niet uit elkaar gaan.
WAARDELOOS.... spijt van elke cent die ik hier uitgegeven heb!!!!... aankleding was mager, geluid was slecht, mijn kat kan nog een mooiere lichtshow geven... dj's draaiden veeeeeel te commercieel (ik wil geen namen noemen hoor Laidback Luke..), 2,20 voor een bekertje bier waar een liliputter nog niet eens genoeg aan heeft en waar je ook nog eens een kwartier op moet wachten. kortom: een aanfluiting!
mensen ga een x los voor de verandering, blijf niet als een sjonnie staan op dezelfde vierkante meter en als je stilstaat omdat je er geen zak aan vind ga dan lekker naar huis wilje en niet achteraf een of ander kk bericht sturen da het geen flikker aan was twas gewoon een lijp feestje verrekte mouwzakken.....
1x water kopen, 8x gratis bijvullen, 10x pissen zonder wachttijd ... wat piepen die lui hier nou Heb me kostelijk vermaakt, als Trancetubbie tussen de hakkende menigte ... en ik heb OVERAL pijn, JIPPIE!
Wow !! Wat een vettt feestje !!! Flockers 1 en 2.... Helaas Erick en Don gemist, maar ach... heb genoeg leuks gehoord Veel leuke bekenden gezien en genoeg ruimte gehad om te kunnen dansen !!
In het begin dacht ik "bahh wat een baggerfeest" er was niet echt sfeer enzo, maar later werd dat een stuk beter en heb ik me goed vermaakt, al met al was het gezellig met iedereen die ik was Wel grappig dat ik nog een aantal keer mijn profiel zag langskomen
Eerlijk gezegd had ik er weinig hoge verwachtingen van, maar het is me alles meegevallen. De splitsing van areas was wel goed, decor leuk, lekkere muziek, wc's achter de area's ook beter en veel gezellig mensen. Ik vond het zelfs beter dan Qlimax afgelopen jaar. Minder druk, minder warm, maar toch vind ik de sfeer op bijv. XQ nog beter. Al met al geweldig vermaakt.
ondanks me enkel en me wiet toch vermaakt door de muziek
Zany en Headhunterz, eindelijk weer ! Geluidswal werkte niet genoeg! Verder wel gezellig gehad
jammer dat de show eromheen niet zo goed was... de volgende x kan je bter de lampen uit laten ipv af n toe aan te doen. mah verder was t een topfeest!!! was egt lkkr stampe daar! mss voor herhaling vatbaar??!
Precies wat ik me er van had voorgsteld,gezellig ma niet speciaalBuzz Fuzz&PavoThe Viper&Tha Playah
Props voor de organisatie! Erg gezellig avondje gehad! Heb echt nog nooit zo véél mensen fout zien gaan! Heb ze echt met bosjes neer zie gaan Terug praktisch achter het stuur in slaap gevallen
ja iid remco te veel mensen liepen op verkeerde tijdstippen maar voorde rest vet feest.
heb me toch echt wel vermaakt jammer van die lange klote rij en dat de lockers dan ook nog is buiten zijn, wilde jullie ons ziek hebben ofzo? muziek was goed jammer van het geluid en die wand was ook niet helemaal geluidsdicht beetje jammer
Geluid was goed, maar mocht wel wat harder. Op het eind keihard gebeukt op Partyraiser en Neophyte! Vanaf Buzz-Fuzz kwam het tempo er een beetje in. Iets meer tappunten had wel gekund. Tering lang wachten bij de bar.
Ik vond ut wel een releks feest was alleen ziek was wel klote.. maja ik heb me wel proberen te vermaken wel jammer dat je in de house zaal vaak de hc er doorheen hoorde..
goed feessie weer heb me goed vermaakt met al me knallers in de hardstyle zaal erg druk en mensen liepen door elkaar heen, je kon niet lekker blijven dansen omdat je STEEDS op zij moest voor iedereen
Had er meer van verwacht, het was echt druk te druk eigenlijk en jammer van die 2 zalen beter 1 grote zaal hardstyle stond prop en prop vol mjah heb me nog wel vermaakt
setjes waren prima.. 2000&1 mega!!! beetje jammer alleen dat het niet mooi verdeeld was.. hardstyle/hardcore zaal barstensvol.. en club/techno minder.. en de bar.. 4,50 voor een flesje water??? kom op mensen!!
op het laaste knalde het goed leuk feestje .en ons pap het ook genoten
nou mensen was al een tijd niet weggeweest en buiten om dat het een beetje druk was vond ik alles wel snel; gaan werd vet gedraaid vond het een dik feest te gekke lokatie en het was zeker beter dan ik verwacht had gewoon nog een keer doen superfeest
Vond het maar een redelijk feesie, te druk in de harde zaal, iedereen liep continu criscross door elkaar heen en het geluid vond ik te zacht....maar met alles bij elkaar heb ik me wel vermaakt
Ik vond het geen topper helaas......De combinatie Club & hardstyle is gewoon een big NO.....Die 2 groepen mensen passen niet bij elkaar en dat voelde je ook aan de sfeer jammer genoeg.....Verder wel goed bedacht met die afscheiding en het werkte
Slechtste binnenfeest wat ik ooit heb mee gemaakt..!! Ma tog super vermaakt ..Had meer verwacht van Qdance en Matrixx..
geweldig feest echt had er nie veel van verwacht moet ik eerlijk zijn maar echt toppie snap nie waar mensen zich druk om maken ja tis druk dus dan is het ook iets drukker bij de bar nou die mensen deden ook hun best dus mensen kom op zo erg was et nie masters of hardcore was 1000x slechter
geluid was echt k*t helaas en beetje jammer dat je voor een glas drinken weer die k*t trap op moest gaan laatste twee toppers o.a Partyraiser en Neophyte heb gemist nah volgende keer beter!!
Heb mij goed vermaakt! Waren wel wat min puntjes: De drukte bij de bar, personeel was echt traag! Het werd gelukkig wel later een stuk rustiger. Vond het geluid slecht af en toe alleen bij showtek viel gewoon weg een paar keer. en slecht aangekleed.. En Pavo had beter weg kunne blijven voor de rest heb ik wel lekker lopen stampen
Leuk feestje hoor! Ik was niet meer weg te krijgen uit de house zaal Mooie meisjes daar zeg !! Hahaha! Enige nadeel was het geluid op een hoop plekken Maar desondanks mezelf goed vermaakt!
Na maanden van voorbereiden ging Flockers wel in no time voorbij zeg! Dat het leeft onder de bezoekers van Flock moge duidelijk zijn, het pageviewrecord is weer verpulverd deze week! 330
De kaartverkoop gaat de laatste paar dagen echt hard en we verwachten met rond 20.000 Flockers er een prachtig feest van te maken. Wil je het niet missen? Je kunt nog terecht bij de vvk adressen van Ticketbox. Lees in dit nieuwsbericht de timetable en het laatste nieuws. 391
Flockers begint lekker te leven in de agenda, op het forum en ook in onze contactsectie komen heel wat vragen binnen. Daarom even een update over het feest dat Partyflock samen met Matrixx en Q-dance organiseert op 24 februari in het GelreDome. 134
We kondigden al aan dat er tijdens Flockers in het GelreDome een aantal talentareas zullen zijn. Lees in dit nieuwsbericht wat er van jou als artiest verwacht wordt als je op dit unieke en grote event je skills wilt laten zien en horen. 274
Het was natuurlijk wel even puzzelen…een line-up neerzetten waar iedereen blij van wordt! Toch hopen we jullie met deze line-up een breed aanbod van dj’s en muziekstijlen aan te bieden met een mix van de populairste dj’s, opkomende dj’s en talents. 532
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan........ 615
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan.
Daarom geven we een historisch feest, waar iedereen zijn Partyflockprofiel een gezicht kan geven: Flockers!
→ lees meer
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan.
Daarom geven we een historisch feest, waar iedereen zijn Partyflockprofiel een gezicht kan geven: Flockers!
was geinig feest bij ons in het gelredome alleen geluid zwaar kut zaal gesplits door een zeil was 10x niks allemaal kleine blagen die er rond stampten vd snoepjes