Was een HEERLIJK avondje, jammer dat bij binnenkomst zolang moest worden gewacht. Ik gegrijp nog steeds niet waarom niet al die hekjes open gingnen... Maarja. Heb tot het eind staan stampen en heb me geen sec. verveeld! Weet iemand hoeveel parygangers er nu uiteindelijk zijn geweest?
wat een kut feest,dit was echt het domste feest ooit,wat een afgang,geen partyflockers maar partysuckers.....bahh
Was wel ff gezellie Jammer inderdaad van die laatste set... vond het echt niet zo geweldig die partyraiser en neophyte Geluid stond ook een beetje zacht vond ik... Maar verders was het leuk
Ik vond het best een gaaf feestje, jammer van de drukte en de wandelende mensen... voor de rest vond ik de aankleding erg leuk, was de muziek best goed en de sfeer ook! al met al heb ik me goed vermaakt!
Ging wel, de 3 kwartier durende rij vooraf was echt te erg zonder jas en het begon ook nog te regenen.,Het was veels te druk. Maar vanbinnen zag het er goed uit en we hebben er een leuk feestje van weten te maken.
MIsschien doordat ik hoge verwachtingen had dat ik het wat minder vond. Toch zeker goed vermaakt! Geluid achterin ookniet zo over te spreken. Darkraver en Zany Knalden 'm er echt goed in!! TOP!!
Leuuuuk eindelijk weer eens een feestje!! Hier was ik wel aan toe.. Vond er veel minpuntjes aanzitten, maar heb erg genoten met mn lieve vriendjes en vriendinnetje Thankss voor de superavond en nacht
had er meer van verwacht, maar toch wel veel lol gehad!
Voor een Q-dance feest was het zwaar kut geregeld. 1 doorgang, te weinig barren, zacht geluid, kut locatie's toiletten. Maar Neophyte en partyraiser maakten alles weer goed! En ik miste mijn vrouwtje
leuk feest, alleen die volumeknop mocht van mij wel harder. meesterlijke sett van Benny Rodrigues !!!
zeker geen Q-dance opbouw!!! zeer slecht geregeld en saaie show's!!!! lazer nix waard!! en daarvoor betaal je 38,50eu voor un kaartje,10,00eu parkeren en 10,00eu voor 4 bonne diep triest dat ze zoveel geld vragen voor een feest wat NIX voorsteld!!!!!!!!! pavo en buzz fuzz dat noeme ze un tandje harder Dj PITA moest daar staan!!!!!!
Ik had er veel meer van verwacht. Decor enzo was magertjes. Er werd wel goed gedraaid!!
het was WAANZINNIG LEIIPP GEAKKK!! moet vaker worden gedaan!! HARDCORE TECHNO alles door mekaarr .. VETT FEEST .. IEDEREEN RAMBAM VD KAART !! moet vaker gebeuren!! x ASH
Tsja, het was wel zeker gezellig , alleen de rest om het feest goed te waarderen ontbrakl! Decor wel leuk gedaan, muziek redelijk (pluspunt r_AW en Djaxx), maar de rest onder de maat! Jammer!
Benny Rodrigues draaide een heerlijke set! Heel erg jammer dat iedereen zo vreselijk stug was! Geen moment is de hele dansvloer los gegaan, te veel mensen bleken het schijnbaar belangrijker te vinden dat zij stoer of sexy over kwamen. Mensen: staan doen we aan de kant. Als je naar een feest gaat moet er ook gefeest worden lijk mij logisch. Gelukkig waren er een nog mensen welke deze instelling met mij deelde en er evengoed iets van maakte.
normaal alleem hardcore feestuhhh, en dan toch na flockers!!! maar..... vond het zeer gezellig heb me goed geamuseerd!!! ricoamor je was jij komt er wel!!! op na de volgende!!!
het was een zeer goed feest, geluid was oke en de aankleding was ook leuk gedaan. van mij mogen ze het ieder jaar organiseren!! voor Deepack, Benny, Secret Cinema, maar Bart Skils was toch echt de man van de avond !!!!!!
Was weer gezellig
Was Weer Gezellig Feestje! Volgende keer t Dak open met die hitte hehe
Wat een stilstaand volk daar. Echt te triest voor worden. Verkeerde intro's, geluid was bagger. Gelukkig waren de setjes wel erg goed te doen. Maar FLOPPERS is zeker niet voor herhaling vatbaar
leuk feest ,alleen TE druk , heb ook spontaan hekel gekregen aan sommige flockers ,dat je 1 keer tegen me aanloopt geen probleem maar niet 10 keer ofzo ,gelukkig later mooi plekje gevonden waar ik nog ff lekker uit me dak kon gaan
nou dit feestje mogen ze van mij in de kast douwen en er nooit meer uithalen
Prima vermaakt, Bart Skills vs. 2000 and One waren top . Relaxt sfeertje! Veel bekenden gezien, maar veel te kort! DaniBanani Ik zou er zo nog een keer heengaan
Ik vond het zeer gezellig maar te druk dan maar uitverkocht raken en een paar duizend mensen minder had veel beter geweest!! Voor de rest was het heel gezellig met de mensen met wie ik was
vreselijk druk, kut lokatie met die trappen en het slechte geluid, hoge prijzen, veel kienders, ik was ook nog ziekjes maar dit feestje heeft me niet echt beter kunnen maken.. Blij dat wij met leuke mensen waren... Anders was het helemaal een rampfeest..
Het concept is geweldig, uitvoering minder. Vette line-up en er werd goed gedraaid. Het decor vond ik echt zwaar tegenvallen, absoluut niet origineel. Zeker aan het begin was het afschuwelijk druk, totdat bijna de hele tribune vol zat. Opbouw van de muziek was goed, alleen echt waar een afgang dat MOC niet kwam hoor. Dat is toch voor vele de klap op de vuurpijl. Hou kunnen ze trouwens de wc vooraan de overvolle zaal maken. Ik had al in me broeg gepist voordat ik bij de plees was.
Egt helemaal super. Alleen jammer dat de sfeer tot -10 zakte op het eind in Dark...
wel oke feesiej.....gooeie line up's....vond de verschillen tussen de 2 zalen wel erg groot....Geluid was oke.....alleen hoe verder je de zaal in ging.....hoe meer je de andere zaal erdoorheen hoorde....ook de overloop naar de andere zaal was echt een chaos qua geluid.....geluidsdichte wand??? yeah right! Heb me echter wel prima vermaakt!
lange rijen bij binnenkomen, lange rijen bij bier halen, lange rijen voor me vriendin bij de plee, 3 zalen die op pf stonden en niet meer doorgingen, alle ingangen van de main werden afgesloten op 2 na, heel slecht geluid, slechte show, slecht decor, een negatieve sfeer--> niet echt een partysfeertje.... waardeloos dus!!!
Lekker feestje. Zaal1 alleen veel te druk. Masterlijke setjes gedraaid door Zany, Headhunterz, Viper vs Playah! Jammer van MoC live.. jammer van 't geluid na 04.00 uur. Maar wel heel gezellig! Thx Partyflock
was zekers maximaal op een paar dingen na ma da kan gebeuren ma volgende Flockers alleen hardstyle/hardcore
Ik vond het een superfeest! Snap niet wat zoveel mensen nou lopen te zeuren! was supergezellig en heb nergens lang moeten wachten terwijl ik best laat er pas was!!!
woehoeeeeeee you are now rocking with the best!! Koekoek! was top feestje!! geen last gehad van w8rijen bij wc's ingang of wat dan ook! jullie ware vast op de verkeerde plaats op de verkeerde tijd?? headhunterz ook Showtek stond lekker te draaien!!
Was weer een topper Dikke setjes van Headhunterz, Pavo vs. Buzz Fuzz, Neophyte vs. Partyraiser!! Ik heb de club/house zaal niet eens gezien, maar linksvoor in de hoofdzaal opperbest vermaakt. Niet te druk, goeie sfeer en een leuke after, hij was weer heerlijk Coby!!!!!
heb me ook zeer goed vermaakt daarzo....alleen is 1 zaal beter volgende keer....!
het zag er goed uit, alleen zon feest in arnhem kan gewoon niet.. arnhem is niet klaar voor techno ik had gewoon medelijden met bart, die techno opende en niemand uit zn plaat ging, behalve ik natuurlijk
Dit feest was het net niet...Niet Partyflock-waardig! HEADHUNTERZ, NEOPHYTE & PARTYRAISER kon helaas niet echt los gaan want stond aan de grond genageld! maar in mn hoofd ben ik echt wel los gegaan! Verder was het behoorlijk DRUK ... kortom een matig feest, Leuk voor 1x
Lange rijen, vooral bij de ingang. The Viper vs The Playah en Partyraiser vs Neophyte op het einde waren vetjes. Vanaf dj Buzz Fuzz ging het wel lekker eigenlijk. Decor was goed bedacht, verder waren de verschillende zalen en muziekstijlen weer zwaar ruk. Teveel verschillende doelgroepen bij elkaar in 1 ruimte als je het mij vraagt, daardoor baggersfeer.
lekker feestje, met gezellige mensen, vond dat 't lekker opgebouwd was. Iets anders: met een kwartier je hand in de lucht staan, groeit er een rakket in je hand. Wat waren ze weer een versnapering. Trouwens iedeaal dat je geen last had van de andere zaal, top Was een goed feest, ZO !!
Ik vond de organisatie wel goed geregeld, behalve de wachtrij bij het drinken, er was goed gelet op details die ik bij andere feesten weleens mis bijv: geen wachtrijen bij de toiletten, bij de ingang konden we meteen doorlopen (waren er dan wel om 22:00 al ), dat je een leuke party foto kon laten maken. Muziekstijlen vond ik wat minder, maar heb me prima vermaakt!
Ja we moesten errug lang wachten...maar toen we eenmaal binnen kwamen ging het dak er keihard af!! Ze draaiden lekker..en ik vond die partyflock fotos op een groot scherm echt vet gedaan!! Zie je gewoon ineens jezelf door de zaal heen geprojecteerd worden!! Alleen de afsluiting in de hardstyle zaal was erg matig..had op zijn minst verwacht dat een feest van pf tot kwart over 7 zou doorgaan. Maar nee hoor om 5 voor 7 werd de muziek al afgenokt. Echt jammer...maar voor de rest een topavond!!
Een warm ontvangst door politie honden!! Daarna een leuk feestje, einde iets minder! Locatie Vet!!
Was wel leuk, maar dat kwam meer door de mensen om me heen De hardstyle kant was te druk, het geluid was niet echt goed.. Darkraver & Headhunterz vet gedraaid!
echt een super feestje gehad!! muziek was super... ohhh partyraiser wat een heerlijke afsluiting...
Dik, vet, super feestje weer, erg goed vermaakt! Alleen die lange wachtrij in het begin was n beetje jammer..Mja andere kant had het ook wel weer wat Twas gewoon geweldig! Leuke mensen ontmoet en goede sfeer, echt n topper
Ik lees heel vaak toch slechte resensies maar ik vond het juist weer eens een feest dat ik erg goed vond, En met al dat wachten heb ik geen problemen gehad. JA alleen op het eind dan, hebben ze maar 1 hek open ipv 3 of 4. Maar goed de muziek vond ik echt vet. Goede op lopende line up, was allen bang dat partyraiser heel snel met terror zou beginnen maar dat viel erg mee.
Was weer een knalle party alleen nooit meer naar een voetbalstadion om te knallen dat weet ik wel....
haha, dat afsluitertje bij house! miss djax! heerlijk overdreven., verder irritant veel vervelende lui in die Rnb-achtige 2e zaal , gelukkig werd dit met de betere techno (Benny,bart skills, secret cinema) snel minder
goed vermaakt vet feessie voor mij alleen net iets te veel hardcore!! verder Partyflock thanks!!
[s] geweldig! [/s]
Lange rijen bij 't drinken, lange rijen bij binnenkomst, blijkbaar grote hoeveelheden valse kaarten in omloop, geen vergoeding of alsnog entré, gewoon nieuwe kopen voor 't volle pond!! Geen stijl!! De muziek was goed maar daar is ook alles mee gezegd! Slechte organisatie! TE druk.
Tot 3 uur geen fatsoenlijke muziek in die Flockers twee zaal... Daarna werd het gelukkig minder commerciële rommel en konden we er tegen aan... Ow ja, en één ding, als je als organisatie gaat pronken met je fiction one geluid, zorg dan ook dat er iets van fatsoenlijk vermogen staat, of draai die volumeknop open...
word je eruit gekickt omdat je nog geen 18 bent ok regels zijn regels maar als je dan je kaartje niet terug krijgt en je word behandeld als een crimineel dat vind ik wel een beetje zwak.
Zeker een lekker feestje... goeie sfeer alleen inderdaad de rijen bij de ingang en bij de bar....pffff. Dj's area 2 super gedraaid stuk voor stuk
weer die jochen miller snap dat niet waarom doen ze nou trance in het begin , owja en bas en ram 2 arrogante **** bij elkaar!!! maar verderssssss was het super, erg goed vermaakt
Wel goed gedraaid, o.a. door Zany en The Viper .. Verder een dikke onvoldoende (Geluid viel uit tijdens Showtek, daarna de halve avond kutgeluid, vechtpartijen in de wachtrij omdat het veel te lang duurde, politiehonden).. Dus Pf doe zorg eerst eens dat hier op de site alles naar behoren en SNEL werkt ....
jammer dat het gluid naar pavo een stuk minder was het moet niet kunnen dat de muziek van de andere zaal boven de hardcore uit komt maar ja een les voor de volgende keer daar
Slechtste feest waar ik tot nu toe ben geweest echt bagger tegenover de andere feesten
Jah was wel geinig.. alleen de rijen in het begin was klote.. Verder stond het geluid goed hard, maar was het niet al te zuiver.. Ruffian met zn Hardheadz.. wat was die er ziek van zeg.. DV8 blijf ik knaken vinden.. Waardeloze stem heeft die vent.. Decor was nog best .. muziek was opzich wel redelijk.. HH wel lekker, maar toch weer weinig nieuws.. Ben flink aan het zeuren maar geef er toch nog n kleine 7 voor..
Sfeer,geluid waren niet het beste. Heel jammer. Had er veel meer van verwacht. En iid die ELLELANGE rijen bij het fouileren was niet te doen. Mr al met al, de mensen met wie ik was, SCHIK gehad.
echt een KUT feest..2 zalen sloeg nergens op..in soft zaal hoorde je de bas van andere zaal..te veel kleine blagen...ik vond het niks niks niks
Vond het een zeer matig feestje. Om naar binnen te komen bij de beveiliging was een ramp! Koud en druk en kut geregeld! Feestje viel tegen. Muziek van de andere zaal was hoorbaar in de zaal waar je stond! Alleen laatste uurtje met Miss Djax vs. Awakening was knallen! Topmoment van het feest!
von het niet echt een biezonder feestje ofzo...maar heb me wel weer vermaakt
Was prima te doen, meer ook niet! Bagger sfeer in beide zalen...maar toch prima vermaakt onderling...Headhunterz en Bart Skils VS 2000 And One helden van de avond!! Daarna maar naar huis gegaan...
Werd echt super lekker gedraaid vooral HEADHUNTERZ Echt top avond gehad!!
Vond het zeker een leuk feestje! Beginnen met Zany, gelijk los! Alleen erg balen van die drukte op de trappen, het duurde een eeuwig heid tot ik boven naar de wc kon! Verder echt helemaal goed vermaakt!
Geweldig feessie hoor goeie sfeer ook . Alleen dat techno volk mag voortaan wel thuis blijven, stelletje omhooggevallen snobs pavo vs buzz fuzz
was een lekker feestje Showtek en Deepack de volgende keer minder hardcore!!!
het was leuk en echt Flocks natuurlijk
ik vond het feesie wel weer geslaagd en er werd goed gedraaid al had ik van showtek ietsies meer verwacht maar verder gingen we weer lekker uit ons dak...
wat zeuren mensen toch veel, ik vond echt een super feestje het enigste minpunt is dat Master of Ceremony niet is gekomen echt jammer. Voor de rest was echt top . Lekker opbouwen van trance naar hardcore. The Viper vs The Playah draaide echt een super set
Toen er eindelijk wat harder dan hardstyle gedraaid werd, dacht ik dat het beter zou worden, maar wat een commerciele shit werd er gedraaid zeg Vond er niks an. En was moe, lamlendig en ingekakt De groep was wel gezellig maar verder..
Zany en Showtek waren goed!! De rest viel me een beetje tegen. Verder was t veels te druk, en wat een asociaal volk zeg... constant bier over je heen, op je tenen staan en ellebogen overal, aankleding viel me ook tegen. geluid was ook minder.
redelijk goed feestje. In het begin werd er matig gedraaid. Vanaf 4uur ging het wel helemaal los en maakte de avond weer redelijk goed. Op het drinken heb ik niet lang hoeven wachte dus miss deed de rest wat verkeerd. MIss volgend jaar maar weer
Zany-->Superdik, Showtek-->Superdik, Headhunterzzzz--->Nog Dikker, Al Met Al Een SuperAvond Gehad Druk Dat Zeker Maar dat Maakt Het Alleen Maar Gezelliger Wanneer WeerJac???
We waren er al vroeg en konden zo doorlopen! Vanaf 11 uur begon het los te komen! Decor zag er goed uit, geluid was goed! Sfeer was top! Super vermaakt
Best een leuk feest op zich, maar wat een ellende daar in Gelderland altijd zeg, worden die feesten georganiseerd door de politie ofzo??? WEGBLIJVEN DAAR!!!
Heb me zeker wel vermaakt! Hier en daar wat minpunten. Vond persoonlijk dat er te weinig barren waren, maar verder weinig te klagen! Waukena, Annette & Hein THNX
Het was in 1 woord geweldig alleen jammer dat ik al vroeg naar huis moest.. baalde ik stevig van
Jammer dat we 3 kwartier in de rij hebben gestaan bij de fouillering, maar hebben showtek gelukkig gezien, dat was super cool!! met Fuck the System.. Don Diablo en Benny Was cool Samen met Nicolien en offcourse Michelle!!
geslaagd feest voor mij hoor, lekker gedraid, en dat wachten, kom je wel op meer feesten tegen, wacht je toch gewoon effe
Ik heb me echt prima vermaakt! Zeer geslaagd feestje met gezellige mensen! Dj's zeer goed gedraaid! Volgende keer weer
Vond het goed geregeld die twee zalen! Soms hoorde je de andere zaal wel, maar NOU EN! Laatste twee uurtjes techno...heeeerlijk! Miss Djax krijgt een plekje tussen mijn favo dj's!
Partyflock gefeliciteerd met je 5e verjaardag! Heerlijk feestje, hoop dat je me vaker uitnodigd als je weer eens een feestje houd! TOP!!
Vond het een erg geslaagd feestje !!! We waren echt met een super groep. eerste 2 uur was een beetje saai maar daarna werd het echt super... Zany, the viper en the playa de mannen van de avond !!
Vroeg aanwezig, konden overal doorlopen kwamen voor flockers 1 maar flockers 2 was beter niet een top feest, maar was gezellig rijen bij het drinken waren extreem, maar daar had ik mn truukjes voor, sorry mensen aankleding was redelijk, erg weinig lasers, terwijl die zo mooi waren als ze het deden
Ik vond het wel oke, heb niet echt last gehad van het geluid, die gordijnen hielpen wel. De rijen bij eten, drinken en toiletten,ook geen last van gehad en er werd over het algemeen goed gedraaid. Alleen jammer dat mijn vriendje met wie ik was, een backstagetoegang had om te fotograferen en ik niet, ik was samen met hem gekomen en wist dat niet van te voren(hij ook niet), sta je daar een beetje in je eentje terwijl je dacht samen naar een feest te gaan
nou ja wat moet ik hier nou weer van zeggen..... zany en partyraiser maakte het goed!! enne ik weet niet hoe het kan maar er liepen 20 fotografen van pf en ik zie er geen 1!!
topfeest op een top locatie was weer als en balletje
Heb het prima naar mijn zin gehad!! God.. wat waren wij ..GEK!!!
erg leuk feesje...veel verschillende mensen...die wel allemaal van de kaart waren hahaha gezellige avond gehad setjes van darkraver, viper en playah waren gooood
Zany, Deepack HEADHUNTERZ verder was het een heel appart feest nu net pas wakker geworden maandag 10:45
Heb het super gehad! er werd lekker gedraaid, er waren weer veel bekenden! echt super feestje gehad!
was cker vet heletijd in zaal 2 gestaan alleen btje jammer van MISS Djaxx en rude awakening die vielen zwaar tegen
De muziek van 4 tot 7 was zwaaar slecht, heb alleen maar klachten gehoord...volgende x misschien wat beter indelen of afwisselen, mensen gingen door de te harde muziek gewoon naar huis, verder alles prima..
Niet echt een super feesje. geluid was verre van super maar verder wel het beste van gemaakt..
en waar waren masters of ceremony die had ik mee willen maken
Rij bij de ingang was veel te lang omdat veel poortjes dicht waren, ongeveer een uur in de rij gestaan bar en toiletten vond ik goed geregeld muziek viel zwaar tegen tot 3.30 uur en na 6 uur ook! De lasers en lampen kwamen totaal niet tot hun recht, leek wel of ze veel zwakker waren dan normaal het podium vond ik wel weer ! Met andere woorden: ik had meer van het feest verwacht
heb me heel erg goed vermaakt! het feest was gewoon beter dan ik verwacht had leuk om je collega's een keer irl tegen te komen, ben gewoon trots op dit feest bedankt dat ik voor deze site mag werken
Net niet dat beetje om het een goed feest telaten zijn jammer.
Wat een vet feest zeg, had er eerst helemaal geen zin in Maar was HEEEEEEEEEL blij dat ik er bij was, Super georganiseerd.....Alleen heeft de House kant zich een beetje laten kennen => Stelletje Standbeelden!!!!!
Tot benny begon was het een kutfeest, daarna was de muziek top en heb ik me nog goed vermaakt. Wel kut sfeer & geluid, al met al net een voldoende. Saaie mensen (lees: kijkvolk) kunnen beter weg blijven!
mega drama,entree lange rijen,wc lange rijen,bar lange rijen,heb veel gezien,maar dit was echt het dieptepunt, alleen als je in de zaal stond en je niet naar de wc hoefde en niks dronk dan was het wel leuk, nooit meer doen dit,da floppers,had nog beter naar vitesse - sparta kunnen kijken da was nog beter geweest,betaal je dan 38 euro entree voor,het was één grote elende
wat een heerlijk commentaar leveren de meeste weer... tis ook nooit goed.. maarre deepack was lkkr aant draaien, headhunterz cker ook, en de laatste djs playah,neophyte etc. lkkr toch zo knalluh int gelredome!!
Ontzettend gelachen, maar sfeer was een beetje ver te zoeken..( In de trein was het bijna nog leuker wat dat betreft. .) Leuk dat er zoveel mensen zijn, maar losgaan werd onmogelijk door al die lopende en stilstaande mensen (N),
ik vond het erg gezellig wel druk maar ja dat had je kunnen verwachten op zo groot feest !!! moet wel zeggen dat het mijn eerste keer was en vond het lekker muziek van salto mij vriend was liever bij deepack geweest maar wouden niet uit elkaar gaan.
Te lang wachten buiten, waardeloos. Muziek was ok, sfeer ook
zeuuuiii was wel ff lachuh feesie maar voral de laatste uurtjes waren lkkr partyraiser en neo draaide echt weer van godlos MASTER PARTY
ik heb me prima vermaakt na 03:30 uur. in zaal 1 natuurlijk HARDCORE. een gelukje dat ik rond half 2 binnen kwam kon overal gemakkelijk doorlopen. ik vond de aankleding echt waardeloos drinken halen, munten halen, pissen ook. veel bekenden gezien en verder was de muziek echt wel kicke heur. en voortaan die kk kluisjes is logisch nummeren de tering heb na afloop met me zatte kop echt 1 kwartier naar mijn eigen kluis lopen zoeken ppffffffffff echt niet leuk in de kou. wel flockers 2 maar niet uitverkocht.
WAARDELOOS.... spijt van elke cent die ik hier uitgegeven heb!!!!... aankleding was mager, geluid was slecht, mijn kat kan nog een mooiere lichtshow geven... dj's draaiden veeeeeel te commercieel (ik wil geen namen noemen hoor Laidback Luke..), 2,20 voor een bekertje bier waar een liliputter nog niet eens genoeg aan heeft en waar je ook nog eens een kwartier op moet wachten. kortom: een aanfluiting!
Was echt een SUPER FEESTJE daar in de Gelderdome!! Zaal indeling was prima....en iedereen ging lekker LOOS!!! Geluid had achter beter en harder gemogen....maar ik heb heerlijk lopen KNALLEN op Flockers!!!
Wow !! Wat een vettt feestje !!! Flockers 1 en 2.... Helaas Erick en Don gemist, maar ach... heb genoeg leuks gehoord Veel leuke bekenden gezien en genoeg ruimte gehad om te kunnen dansen !!
Eerlijk gezegd had ik er weinig hoge verwachtingen van, maar het is me alles meegevallen. De splitsing van areas was wel goed, decor leuk, lekkere muziek, wc's achter de area's ook beter en veel gezellig mensen. Ik vond het zelfs beter dan Qlimax afgelopen jaar. Minder druk, minder warm, maar toch vind ik de sfeer op bijv. XQ nog beter. Al met al geweldig vermaakt.
hardstyle was lekker maar toen buzz fuzz en pavo begonnen ECHT TOP f lekker terug naar the good old days en tja wat daarna kwam.........MAGISTRAAL!!!!!!!
Zany en Headhunterz, eindelijk weer ! Geluidswal werkte niet genoeg! Verder wel gezellig gehad
jammer dat de show eromheen niet zo goed was... de volgende x kan je bter de lampen uit laten ipv af n toe aan te doen. mah verder was t een topfeest!!! was egt lkkr stampe daar! mss voor herhaling vatbaar??!
Precies wat ik me er van had voorgsteld,gezellig ma niet speciaalBuzz Fuzz&PavoThe Viper&Tha Playah
Props voor de organisatie! Erg gezellig avondje gehad! Heb echt nog nooit zo véél mensen fout zien gaan! Heb ze echt met bosjes neer zie gaan Terug praktisch achter het stuur in slaap gevallen
ja iid remco te veel mensen liepen op verkeerde tijdstippen maar voorde rest vet feest.
heb me toch echt wel vermaakt jammer van die lange klote rij en dat de lockers dan ook nog is buiten zijn, wilde jullie ons ziek hebben ofzo? muziek was goed jammer van het geluid en die wand was ook niet helemaal geluidsdicht beetje jammer
Geluid was goed, maar mocht wel wat harder. Op het eind keihard gebeukt op Partyraiser en Neophyte! Vanaf Buzz-Fuzz kwam het tempo er een beetje in. Iets meer tappunten had wel gekund. Tering lang wachten bij de bar.
Te druk, tering slecht geluid en nog commercieler dan ik had gedacht!
heb me prima vermaakt, maar dat komt meer door de sfeer en de vele bekenden. te veel variatie qua muziekstylen onder 1 dak. tot 4 uur was het in flockers 1 prima te doen. Daarna heb ik me niet meer kunnen vermaken met de muziek. En de talents hielen zich ook niet echt aan hun style,want hardstyle werd al vrij snel hardcore. erg jammer. maar verder prima feestje gehad
Ik vond ut wel een releks feest was alleen ziek was wel klote.. maja ik heb me wel proberen te vermaken wel jammer dat je in de house zaal vaak de hc er doorheen hoorde..
Het was m'n 1e feestje, was op zich wel leuk, maar veeeeel te druk!! Volgende keer misschien toch geen 2 zalen?
setjes waren prima.. 2000&1 mega!!! beetje jammer alleen dat het niet mooi verdeeld was.. hardstyle/hardcore zaal barstensvol.. en club/techno minder.. en de bar.. 4,50 voor een flesje water??? kom op mensen!!
leuk feessie! maar geluid was lang niet alles achteraan, vooraan wat beter! maar heb betere meegemaakt! ook jammer dat mijn schatje het iets TE naar haar zin had haha kusje
op het laaste knalde het goed leuk feestje .en ons pap het ook genoten
Vond het maar een redelijk feesie, te druk in de harde zaal, iedereen liep continu criscross door elkaar heen en het geluid vond ik te zacht....maar met alles bij elkaar heb ik me wel vermaakt
Ik vond het geen topper helaas......De combinatie Club & hardstyle is gewoon een big NO.....Die 2 groepen mensen passen niet bij elkaar en dat voelde je ook aan de sfeer jammer genoeg.....Verder wel goed bedacht met die afscheiding en het werkte
Leuk feestje van partyflock! aankleding vond ik goed aangezien het ook een organisatie is die net begonnen is met dit feest!(pf) bij showtek viel de bass een keer weg en sindsdien was het geluid ECHT MATIG! geen subs leek wel of het van die andere boxen kwam! heel jammer... verder wel goed vermaakt...
Slechtste binnenfeest wat ik ooit heb mee gemaakt..!! Ma tog super vermaakt ..Had meer verwacht van Qdance en Matrixx..
1 woord GODDELIJK!!! wat een meesterlijk feest.. volgens jaar weer?
geweldig feest echt had er nie veel van verwacht moet ik eerlijk zijn maar echt toppie snap nie waar mensen zich druk om maken ja tis druk dus dan is het ook iets drukker bij de bar nou die mensen deden ook hun best dus mensen kom op zo erg was et nie masters of hardcore was 1000x slechter
geluid was echt k*t helaas en beetje jammer dat je voor een glas drinken weer die k*t trap op moest gaan laatste twee toppers o.a Partyraiser en Neophyte heb gemist nah volgende keer beter!!
Echt een super feest met allemaal leuke mensen en een TOP sfeer!!!!
Het was idd NIET je van het... geluid kon harder, sfeer was nie goed maja ondanks dat heb ik me toch wel vermaakt
Vond het verschil in muziek (Club/ Techno/ Harde shit) te groot.. Vond het publiek bij de ene zaal super gemoedelijk, terwijl de andere zaal veel aggressiever op me overkwam Ik heb me prima vermaakt, alleen had spijt gehad als ik had betaald voor een kaartje, vond het zijn prijs niet waard. Volgende keer andere lokatie en Muziekgenres beter scheiden denk ik Bedankt voor deze toch nog geweldige avond LINI
Leuk feestje hoor! Ik was niet meer weg te krijgen uit de house zaal Mooie meisjes daar zeg !! Hahaha! Enige nadeel was het geluid op een hoop plekken Maar desondanks mezelf goed vermaakt!
best leuk feesje.. alleen geluid niet altijd even goed en cosumpties te duur (4,40 voor flesje water??) maar goed, voor de rest genote van de muziek en gezelligheid
Na maanden van voorbereiden ging Flockers wel in no time voorbij zeg! Dat het leeft onder de bezoekers van Flock moge duidelijk zijn, het pageviewrecord is weer verpulverd deze week! 330
De kaartverkoop gaat de laatste paar dagen echt hard en we verwachten met rond 20.000 Flockers er een prachtig feest van te maken. Wil je het niet missen? Je kunt nog terecht bij de vvk adressen van Ticketbox. Lees in dit nieuwsbericht de timetable en het laatste nieuws. 391
Flockers begint lekker te leven in de agenda, op het forum en ook in onze contactsectie komen heel wat vragen binnen. Daarom even een update over het feest dat Partyflock samen met Matrixx en Q-dance organiseert op 24 februari in het GelreDome. 134
We kondigden al aan dat er tijdens Flockers in het GelreDome een aantal talentareas zullen zijn. Lees in dit nieuwsbericht wat er van jou als artiest verwacht wordt als je op dit unieke en grote event je skills wilt laten zien en horen. 274
Het was natuurlijk wel even puzzelen…een line-up neerzetten waar iedereen blij van wordt! Toch hopen we jullie met deze line-up een breed aanbod van dj’s en muziekstijlen aan te bieden met een mix van de populairste dj’s, opkomende dj’s en talents. 532
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan........ 615
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan.
Daarom geven we een historisch feest, waar iedereen zijn Partyflockprofiel een gezicht kan geven: Flockers!
→ lees meer
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan.
Daarom geven we een historisch feest, waar iedereen zijn Partyflockprofiel een gezicht kan geven: Flockers!
was geinig feest bij ons in het gelredome alleen geluid zwaar kut zaal gesplits door een zeil was 10x niks allemaal kleine blagen die er rond stampten vd snoepjes