Was wel ff gezellie Jammer inderdaad van die laatste set... vond het echt niet zo geweldig die partyraiser en neophyte Geluid stond ook een beetje zacht vond ik... Maar verders was het leuk
Ben iig lekker los gegaan deepack, zany showtek headhunterz! super!!! Vond het al met al een top feestje! uiteraard blijft defqon favoriet idd, daar kan geen feest tegenop al zeg ik het zelf! en owja voor de drugs gebruikers onder ons, jah ieder zn ding toch! het maakt het feestje idd NET wat heftiger Met drank op word je eerder moe van. Als je het maar naar je zin hebt! en leuk was het, op naar het volgende feestje!!!!!
Heb me zeker goed vermaakt, alleen veels te druk!!
Leuk Decor.. Slecht georganiseerd, verschrikkelijk lange rijen bij de barren, chaos op de trappen, totaal geen sfeer, ik de eene zaal kon je de andere zaal horen.. had er absoluut meer van verwacht! beetje jammer.. voor mij geen flockers 2!
Vond het matig heb wel eens betere feesten meegemaakt vond het publiek ook niet zo beweeglijk als op andere feesten en dan verwacht je dat ze meer staan te ouwehoeren maar zelfs dat niet hoe dan ???
geen lange rijen gehad hoor zowel bij binnenkomst als drank en wc's,, ook niks van slechte sfeer gemerkt, want die maak je toch (gedeeltelijk) zelf.. aankleding was leuk, zeker als je kijkt dat ze er 2 area 's van moesten maken, leuk bedacht dat black en white. en vuurwerk was ook leuk gedaan; kortom gewoon weer een top feestje
Leuuuuk eindelijk weer eens een feestje!! Hier was ik wel aan toe.. Vond er veel minpuntjes aanzitten, maar heb erg genoten met mn lieve vriendjes en vriendinnetje Thankss voor de superavond en nacht
Superfeest met 1 minpunt: het uur Buzz fuzz - Pavo
er werd lekker gedraaid maar daar is ook alles mee gezegd!!! het was echt VEEELLL TE DRUK WAARDELOOS!!! had tog wel een betere organisatie verwacht !
was gewooon een gek feest afentoe gluid beetj vaag haha maar goed gekkehuis
druk ja.. maar wel super gezellig..
Don Diablo was GEWELDIG!!! Die maakte mijn avond GELUKKIG goed, ondanks het slechte geluid...!!!
Voor een Q-dance feest was het zwaar kut geregeld. 1 doorgang, te weinig barren, zacht geluid, kut locatie's toiletten. Maar Neophyte en partyraiser maakten alles weer goed! En ik miste mijn vrouwtje
Was leuk omdat m'n allerliefste vriendinnetje mee was en mijn eigen LEUKSTE LIEVE meid erbij was. Maar weinig tot geen partypeoples! (N) MISS DJAX & RUDE AWAKENING !
Na 3 uur alleen te hebben gefeest kwam ik me ventje weer tegen.. Oké mij ventje mij & hebben we nog zooooo zwaar staan te genieten. Party Flock, je heb het geflikt! Wanneer komt het vervolg!?
zeker geen Q-dance opbouw!!! zeer slecht geregeld en saaie show's!!!! lazer nix waard!! en daarvoor betaal je 38,50eu voor un kaartje,10,00eu parkeren en 10,00eu voor 4 bonne diep triest dat ze zoveel geld vragen voor een feest wat NIX voorsteld!!!!!!!!! pavo en buzz fuzz dat noeme ze un tandje harder Dj PITA moest daar staan!!!!!!
het was WAANZINNIG LEIIPP GEAKKK!! moet vaker worden gedaan!! HARDCORE TECHNO alles door mekaarr .. VETT FEEST .. IEDEREEN RAMBAM VD KAART !! moet vaker gebeuren!! x ASH
Tsja, het was wel zeker gezellig , alleen de rest om het feest goed te waarderen ontbrakl! Decor wel leuk gedaan, muziek redelijk (pluspunt r_AW en Djaxx), maar de rest onder de maat! Jammer!
Benny Rodrigues draaide een heerlijke set! Heel erg jammer dat iedereen zo vreselijk stug was! Geen moment is de hele dansvloer los gegaan, te veel mensen bleken het schijnbaar belangrijker te vinden dat zij stoer of sexy over kwamen. Mensen: staan doen we aan de kant. Als je naar een feest gaat moet er ook gefeest worden lijk mij logisch. Gelukkig waren er een nog mensen welke deze instelling met mij deelde en er evengoed iets van maakte.
KNAKE FEEST lang w8ten in de rij mensen niet eens gezien waar ik mee was kutmuziek weet alleen niet hoe het was na 4 uur wand toen was ik al weg. Als ik het had geweten was ik niet gegaan. maar was wel gezellig met alle bekende die ik had gezien. maar al met al was het toch een dikkuh flop ik noem ut FLOPPERS
Leuk
Wat een k*t feest, Bij Showtek vette Live show met vette knallen, krijg je bij sidney en gregor salto pussy vuurwerk.
Ik heb me redenlijk vermaakt, mooi me eige feesie gemaakt, en nog een vrijkaartje gekregen van partyraiser ook! maar de mensen keken net alsof het "hun" eerste feest was... links voor in ging het mooi.. lekker hakke! maar ik had er meer van verwacht.. drank lange rijen.. wc`s.?. alles door elkaar....
Begonnen in Light, om 2.00 Audiophox en vanaf 3 uur in Dark GEWELDIG decor geen echte last van rijen ik vond het een heerlijk feest en met de sfeer was nix mis
Was gezellig als je t gezellig maakte! Had wel beter feestje verwacht eigenlijk, maar Partyraiser heeft t op t eind helemaal goed gemaakt! He-le-maal los
De twee hoofdzalen, vreemde muziekcombinatie ; het was of veel te soft en ik denk die andere zaal voor de meesten na 2u te hard. Ook veel te druk en je moest overal lang wachten.. Partyraiser en Neophyte heerlijk afgesloten :worship:
was vet feestje! :] ;-X
Prima vermaakt, Bart Skills vs. 2000 and One waren top . Relaxt sfeertje! Veel bekenden gezien, maar veel te kort! DaniBanani Ik zou er zo nog een keer heengaan
vreselijk druk, kut lokatie met die trappen en het slechte geluid, hoge prijzen, veel kienders, ik was ook nog ziekjes maar dit feestje heeft me niet echt beter kunnen maken.. Blij dat wij met leuke mensen waren... Anders was het helemaal een rampfeest..
Het concept is geweldig, uitvoering minder. Vette line-up en er werd goed gedraaid. Het decor vond ik echt zwaar tegenvallen, absoluut niet origineel. Zeker aan het begin was het afschuwelijk druk, totdat bijna de hele tribune vol zat. Opbouw van de muziek was goed, alleen echt waar een afgang dat MOC niet kwam hoor. Dat is toch voor vele de klap op de vuurpijl. Hou kunnen ze trouwens de wc vooraan de overvolle zaal maken. Ik had al in me broeg gepist voordat ik bij de plees was.
Lekker feestje. Zaal1 alleen veel te druk. Masterlijke setjes gedraaid door Zany, Headhunterz, Viper vs Playah! Jammer van MoC live.. jammer van 't geluid na 04.00 uur. Maar wel heel gezellig! Thx Partyflock
woehoeeeeeee you are now rocking with the best!! Koekoek! was top feestje!! geen last gehad van w8rijen bij wc's ingang of wat dan ook! jullie ware vast op de verkeerde plaats op de verkeerde tijd?? headhunterz ook Showtek stond lekker te draaien!!
Was weer n feesje waarop er lekker op los geknald is....
Skils & Benny!!
In zaal 1 was de muziek wel goed voor de Headhunterz waren weer is toppie!!! alleen jammer da je nie uit je dak kon gaan omdat het zo sterves druk was!! Ook de muziek van de andere zaal was te horen het viel allemaal een beetje tegen!!! maar toch wel vermaakt!
Echt goed vermaakt! Al vond ik het wat jammer van de afsluiting in zaal 2. Sfeer was echt goed gebeurde wat: Sorry! Echt super. Ik en vriend hadden zelfde blouse gekocht(zwart/witte) en veel leuke reactie's door mensen:PNee echt een top feestje dit!
Heb een superfeest gehad met super leuke mensen!!!!
Was weer een topper Dikke setjes van Headhunterz, Pavo vs. Buzz Fuzz, Neophyte vs. Partyraiser!! Ik heb de club/house zaal niet eens gezien, maar linksvoor in de hoofdzaal opperbest vermaakt. Niet te druk, goeie sfeer en een leuke after, hij was weer heerlijk Coby!!!!!
Matig, meer zeker gezellig
Saai opmaak,slecht gedraaid en veel te druk.... KUT FEEST!
cker bruut vermaakt...sfeer was goed..niet te warm.wc's goed geregeld....en toch wel weer met een heel leuk cluppie mensen...was gewoon top voor zany showtek en headhunters
Ik vond het een zeer geslaagd feestje, prima sfeertje, lekkere muziek en veel bekenden. Vraag me alleen af of iemand 'de hond' nog heeft uitgelaten. Twee nadelen: het hek ging om 21.05 uur pas op en ik was de BOB.
Het was niet leuk,... het was TE leuk!! echt een super gaaf feest!! zo veel mensen alles goed geregeld!! Supah!!!! Don draaide ook TOP!
Wat een bagger feest zeg!! En dit zou dan HET feest van het jaar moeten zijn??? Ook erg jammer dat ze er een doek tussen de twee zalen gehangen hadden.
Ja we moesten errug lang wachten...maar toen we eenmaal binnen kwamen ging het dak er keihard af!! Ze draaiden lekker..en ik vond die partyflock fotos op een groot scherm echt vet gedaan!! Zie je gewoon ineens jezelf door de zaal heen geprojecteerd worden!! Alleen de afsluiting in de hardstyle zaal was erg matig..had op zijn minst verwacht dat een feest van pf tot kwart over 7 zou doorgaan. Maar nee hoor om 5 voor 7 werd de muziek al afgenokt. Echt jammer...maar voor de rest een topavond!!
kan er maar beter geen mening over geven.....vooruit in een woord! Waardeloos
Dik, vet, super feestje weer, erg goed vermaakt! Alleen die lange wachtrij in het begin was n beetje jammer..Mja andere kant had het ook wel weer wat Twas gewoon geweldig! Leuke mensen ontmoet en goede sfeer, echt n topper
Radical Stoute Avond En Potverdrie Neophyte & Partyraiser Helden Van De Vroege Uurtjes En Wat Moeste Tog Veel Mense Kauwgom Hebbe haha
Was weer een knalle party alleen nooit meer naar een voetbalstadion om te knallen dat weet ik wel....
haha, dat afsluitertje bij house! miss djax! heerlijk overdreven., verder irritant veel vervelende lui in die Rnb-achtige 2e zaal , gelukkig werd dit met de betere techno (Benny,bart skills, secret cinema) snel minder
Toch maar een ok, omdat het een flock feest was maar ik vond er niet veel aan! Te groot, te druk, veel dagjespubliek, barren weer veel te druk, Gelredome gewoon klote locatie voor een feest, geluid slecht achterin, en geen één leuke set gehoord. Ok tha Playah en R_AW waren wel ff leuk. Ook erg weinig bekenden gezien Gelukkig wel mijn liefste schatjes Nee, wat mij betreft niet voor herhaling vatbaar!
eigenlijk beginne met hardcore maar het eind heb veel goed gemaakt partyraiser & neophyte goed geluid
Was toppie! tot 4uur ongeveer, daarna werd t steeds minder.. En klote dat de wc's BUITEN waren !
Goed vermaakt geluid had wel iets harder gemogen. Verder echt genoten van Showtek, The Viper vs. Tha Playah en Partyraiser vs. Neophyte Maar waar was MoC nou?
wachtrijen bij de bar? niks van gemerkt! Het was wel heel aardig druk bij 1 erg rustig bij 2 vond ik dan.. maar het feest was opzich wel ok
Echt weer supah feest in t Gelredome Zany, Showtek, Headhunterz, en Dream Team waren geweldig! Maar tering wat een drukte in de hard-area Dat mega videoscherm was vet
Zeker een lekker feestje... goeie sfeer alleen inderdaad de rijen bij de ingang en bij de bar....pffff. Dj's area 2 super gedraaid stuk voor stuk
nou ik vond het zeker wel een vet feest!!! vond het int begin wel veel te druk maar dat was ik snel vergeten
het was in 1 woord: GRUWELIJK !!! wanneer is partyflock #2 ?
Ik heb me goed vermaakt, dat gezeur over drukte enzo, alles verliep vlot en er was genoeg ruimte om te bewegen en dansen! Veel leuke bekenden gezien, je moet er toch zelf een leuk feestje van maken en dat is gelukt!
Top avond gehad! ZANY Gezelligheid maakte een hoop goed
Super goeie party!
goed te doen: veel toiletten, veel bars, veel eettentjes, leuke talenten. Wel heeeel druk hoor beneden, lukte ook pas na half vier daar uberhaupt te komen en te leven zow
Tsja, gewoon een grote houseparty met alle nadelen die daaraan zitten. Voor een groot feest prima, alleen ontbrak het enthousiasme een beetje bij de Eclectic. Was weer leuk voor een keertje, maar doe mij toch maar klein
jammer dat het gluid naar pavo een stuk minder was het moet niet kunnen dat de muziek van de andere zaal boven de hardcore uit komt maar ja een les voor de volgende keer daar
Sfeer,geluid waren niet het beste. Heel jammer. Had er veel meer van verwacht. En iid die ELLELANGE rijen bij het fouileren was niet te doen. Mr al met al, de mensen met wie ik was, SCHIK gehad.
Geweldig feessie hoor goeie sfeer ook . Alleen dat techno volk mag voortaan wel thuis blijven, stelletje omhooggevallen snobs pavo vs buzz fuzz
wat zeuren mensen toch veel, ik vond echt een super feestje het enigste minpunt is dat Master of Ceremony niet is gekomen echt jammer. Voor de rest was echt top . Lekker opbouwen van trance naar hardcore. The Viper vs The Playah draaide echt een super set
Wat een kut feest zeg... Een groot drama, roog en erick waren top en baggi. De rest was echt kut geregeld, overal lange rijen. nr 1 bagger feest allertijden...
opzich wel leuk alleen beetje jammer dat er zo veel hardstyle werd gedraaid. zeker ook een beetje jammer van de darkraver, hardstyle is obsoluut niet zijn ding beetje een "CLUBKUTTEN"feest
decor was wel grappig gedaan, had er alleen wel meer van verwacht,.,. viper en tha playah heerlijke set, kon helaas niet los gaan want stond aan de grond genageld zeg maar, maar in mijn koppie ben ik echt zo los gegaan het hele feest was wel oke, maar niet echt top, heb me verders wel goed vermaakt, lekker gecruised hoop bekende gezien en hoop lol gemaakt!!! als je mij vraagt nog een x te gaan. NEE liver een goed q-dance feest. en de rij bij de ingang moeten z wat aan doen, die was echt te lang
Vond het erg leuk alleeen wat koud in de wandel gangen
super avond gehad!! the playah VS the viper .. TE GRUWELIJK!! laatste uurtje ook echt staan knallen met neophyte en partyraiser.. ecchhtt toppiee .. super sfeertje dat er hing echt geweldig! veel leuke mensen ontmoet en geen klachten verders.. vond et echt super!
Ik heb zoooooo'n goeie nacht gehad ! Geluid kon wel beter !!!
qua muziek vond ik het een lekker feest. Maar toch gaat dit feest voor mij de boeken in als niet echt mega bijzonder. Miste een paar esenciele dingen die er nodig zijn om een feest voor mij te laten slagen. Eindcijfer een 7.5
Flockers.1 Veeelste druk!! Wel goed gedraaid Flockers.2 Die hebben vast gebaald met de 'geluidswand' die er niet was Vond het me geld niet waard!!! Maar heb het cker gezellig gemaakt met de mensen die ik altijd tegen kom Was alleen vroeg weg..
Zany-->Superdik, Showtek-->Superdik, Headhunterzzzz--->Nog Dikker, Al Met Al Een SuperAvond Gehad Druk Dat Zeker Maar dat Maakt Het Alleen Maar Gezelliger Wanneer WeerJac???
Jammer van de 2 zalen! Heb me wel goed vermaakt in zaal 1! In de andere zalen ben ik eigenlijk maar 5 minuten geweest ofzo. Ook jammer dat het soms erg lang duurde bij het drinken, wat waren sommige traag zeg! Mja, als met al een geslaagd feest!
Te druk en niet echt bijzonder, Headhunterz & Pavo & Buzzfuzz TOP
Ik heb me goed vermaakt en vond het verrassend van opzet.grappig detail is dat het met die doeken soms leek dat ik in de rijnhal stond. Voor 35 euro vind ik het een goed feest. en druk ja lekker. gelredome gevuld met 100 mensen is ook geen feest.
was hier en daar slecht gereglt met drinken en alen muziek ja was wel ok
We waren er al vroeg en konden zo doorlopen! Vanaf 11 uur begon het los te komen! Decor zag er goed uit, geluid was goed! Sfeer was top! Super vermaakt
Best een leuk feest op zich, maar wat een ellende daar in Gelderland altijd zeg, worden die feesten georganiseerd door de politie ofzo??? WEGBLIJVEN DAAR!!!
Het feest was opzich wel mooi, alleen t volume vant geluid was slecht.. de ene x zacht, de andere x harder. Het was mooier geweest als het steeds hard stond, tot nu toe is dit mijn minst leuke feest.
Vond het een goed feest! The Playah & Viper, Neophyte & Partyraiser Sfeer was top, enige mindere was MoC die niet geweest zijn Verder leuk gedaan in flockers 1, in de andere zalen ben ik niet geweest
Benny was weer eens heer en meester... waar de dj's tot 3 uur links af gingen ging Benny rechtsaf......I I I I I I I I DON'T KNOW I DON'T KNOW I DON'T KNOW I DON'T I DON I DON'T KNOW..!!
lkkr feestie, alleen het geluid mag wel wat harder
Heb mij prima vermaakt. Vond alleen de controle's beveiliging etc. iets te overdreven!
Niet al te veel van verwacht en dat was maar goed ook,, geen baggerslecht feestje,, maar kan stukke beter... maar uiteindelijk goed vermaakt vooral de laatste 2 uurtjes
Vond het een erg geslaagd feestje !!! We waren echt met een super groep. eerste 2 uur was een beetje saai maar daarna werd het echt super... Zany, the viper en the playa de mannen van de avond !!
Was super vooral omdat ik samen met mijn liefste vriendinnetje was (madonna) .Net zoals vroegah.....stampuhhhh!!!
was zkr een geslaagd feesie!..voor t eerst sinds 4 weken weer los kunnen gaan..was ook egt potje aan t dwalen daar
Ik vond het wel oke, heb niet echt last gehad van het geluid, die gordijnen hielpen wel. De rijen bij eten, drinken en toiletten,ook geen last van gehad en er werd over het algemeen goed gedraaid. Alleen jammer dat mijn vriendje met wie ik was, een backstagetoegang had om te fotograferen en ik niet, ik was samen met hem gekomen en wist dat niet van te voren(hij ook niet), sta je daar een beetje in je eentje terwijl je dacht samen naar een feest te gaan
erg leuk feesje...veel verschillende mensen...die wel allemaal van de kaart waren hahaha gezellige avond gehad setjes van darkraver, viper en playah waren gooood
Heb het super gehad! er werd lekker gedraaid, er waren weer veel bekenden! echt super feestje gehad!
partyraissssssssssssser!!!!!!!!!! viper en playa lekker hoor
Aangezien mijn verwachting 0,0 was ("dit wordt toch een kutfeest"), vond ik het al met al reuze meevallen! Heb me best vermaakt, wel leuk een harder feestje ter afwisseling
FLOPPERS inderdaad. Ik begrijp niet dat een feest wat door Q-dance EN de MATRIXX is georganiseerd zo BAGGER kan zijn?!!! In het begin dacht ik nog wel dat het leuk ging worden maar het werd alleen maar erger. Veel te veel pauzes in de "harde" zaal, waardoor je de herrie van de buren kon horen. Volgende keer toch maar niet twee zalen in een ruimte proppen. Want daardoor stond de muziek / bas ook VEEL TE ZACHT! (en dan nog dat van de buren horen, knap hoor!)
heb me heel erg goed vermaakt! het feest was gewoon beter dan ik verwacht had leuk om je collega's een keer irl tegen te komen, ben gewoon trots op dit feest bedankt dat ik voor deze site mag werken
Erg jammer dat ik nog steeds grieperig was.. Verder vond ik het wel egt een erg cool feest!! Er werd erg goed gedraaid En idd.. bij de house-kant wassut wel een beetje een dooie boel..
Net niet dat beetje om het een goed feest telaten zijn jammer.
Echt super! Er werd zoooooooooo lekker gedraaid! Sidney Samson samen met Gregor Salto En Benny Rodrigues kon er ook wat van! Helemaal uit m'n dak gegaan! Alleen jammer dat ik m'n telefoon ben verloren
Wat een vet feest zeg, had er eerst helemaal geen zin in Maar was HEEEEEEEEEL blij dat ik er bij was, Super georganiseerd.....Alleen heeft de House kant zich een beetje laten kennen => Stelletje Standbeelden!!!!!
mega drama,entree lange rijen,wc lange rijen,bar lange rijen,heb veel gezien,maar dit was echt het dieptepunt, alleen als je in de zaal stond en je niet naar de wc hoefde en niks dronk dan was het wel leuk, nooit meer doen dit,da floppers,had nog beter naar vitesse - sparta kunnen kijken da was nog beter geweest,betaal je dan 38 euro entree voor,het was één grote elende
Het was een geweldig feest. zeker voor herhaling vatbaar, miss wel flockers festival maarre, ik heb ook 1 ding te zeiken en dat waren de toiletten.. beetje jammer, maar verder helemaal toppie
Ontzettend gelachen, maar sfeer was een beetje ver te zoeken..( In de trein was het bijna nog leuker wat dat betreft. .) Leuk dat er zoveel mensen zijn, maar losgaan werd onmogelijk door al die lopende en stilstaande mensen (N),
ik heb me prima vermaakt na 03:30 uur. in zaal 1 natuurlijk HARDCORE. een gelukje dat ik rond half 2 binnen kwam kon overal gemakkelijk doorlopen. ik vond de aankleding echt waardeloos drinken halen, munten halen, pissen ook. veel bekenden gezien en verder was de muziek echt wel kicke heur. en voortaan die kk kluisjes is logisch nummeren de tering heb na afloop met me zatte kop echt 1 kwartier naar mijn eigen kluis lopen zoeken ppffffffffff echt niet leuk in de kou. wel flockers 2 maar niet uitverkocht.
Was echt een SUPER FEESTJE daar in de Gelderdome!! Zaal indeling was prima....en iedereen ging lekker LOOS!!! Geluid had achter beter en harder gemogen....maar ik heb heerlijk lopen KNALLEN op Flockers!!!
In het begin dacht ik "bahh wat een baggerfeest" er was niet echt sfeer enzo, maar later werd dat een stuk beter en heb ik me goed vermaakt, al met al was het gezellig met iedereen die ik was Wel grappig dat ik nog een aantal keer mijn profiel zag langskomen
hardstyle was lekker maar toen buzz fuzz en pavo begonnen ECHT TOP f lekker terug naar the good old days en tja wat daarna kwam.........MAGISTRAAL!!!!!!!
Zany en Headhunterz, eindelijk weer ! Geluidswal werkte niet genoeg! Verder wel gezellig gehad
jammer dat de show eromheen niet zo goed was... de volgende x kan je bter de lampen uit laten ipv af n toe aan te doen. mah verder was t een topfeest!!! was egt lkkr stampe daar! mss voor herhaling vatbaar??!
Precies wat ik me er van had voorgsteld,gezellig ma niet speciaalBuzz Fuzz&PavoThe Viper&Tha Playah
Props voor de organisatie! Erg gezellig avondje gehad! Heb echt nog nooit zo véél mensen fout zien gaan! Heb ze echt met bosjes neer zie gaan Terug praktisch achter het stuur in slaap gevallen
heb me toch echt wel vermaakt jammer van die lange klote rij en dat de lockers dan ook nog is buiten zijn, wilde jullie ons ziek hebben ofzo? muziek was goed jammer van het geluid en die wand was ook niet helemaal geluidsdicht beetje jammer
Ik vond ut wel een releks feest was alleen ziek was wel klote.. maja ik heb me wel proberen te vermaken wel jammer dat je in de house zaal vaak de hc er doorheen hoorde..
Nice feestje, heb me zeker vermaakt. Alleen achter in de zaal was de muziek wat slechter te horen. En het gezeur over drinken...ik weet niet hoor maar ik heb geen 1 keer langer dan 4/5 minuten in de rij gestaan voor drinken. En mensen die er over zeuren dat dat te lang is die moeten zelf maar eens een feest van deze grote organiseren en dan achteraf hier nog een keer komen posten. Begrepen dat het in Flockers 1 erg druk was, Flockers 2 was het goed druk maar genoeg dansruimte.
goed feessie weer heb me goed vermaakt met al me knallers in de hardstyle zaal erg druk en mensen liepen door elkaar heen, je kon niet lekker blijven dansen omdat je STEEDS op zij moest voor iedereen
Het was m'n 1e feestje, was op zich wel leuk, maar veeeeel te druk!! Volgende keer misschien toch geen 2 zalen?
wel goed vermaakt, vond die scheidings wand ook niet zo'n succes. hoorde af en toe wel geluid andere zaal(maar niet heel erg). Verder vond ik het publiek maar matig los gaan.
In het begin viel het erg tegen, lange wachtrijen, kluisjes buiten is ook geen succes midden in de winter (het Gelredome is toch groot genoeg!!). Het leek trouwens wel of Q dance zich had teruggetrokken, want het geluid was in het begin van de avond echt slecht, misschien ook omdat alleen voorin goede installaties hingen. Anyway, de sfeer was wel goed: mensen van alle soorten en stijlen lieten zien dat ze best samen kunnen feesten met RESPECT voor elkaar Techno op het eind was top secret cinema
Beetje jammer date PartyFLOP die toko zo gigantisch vol had gepropt.... voelde me net een metroreiziger in Tokyo, werd wel lekker gedraaid, maar daar heb je dan nix an.
setjes waren prima.. 2000&1 mega!!! beetje jammer alleen dat het niet mooi verdeeld was.. hardstyle/hardcore zaal barstensvol.. en club/techno minder.. en de bar.. 4,50 voor een flesje water??? kom op mensen!!
leuk feessie! maar geluid was lang niet alles achteraan, vooraan wat beter! maar heb betere meegemaakt! ook jammer dat mijn schatje het iets TE naar haar zin had haha kusje
nou mensen was al een tijd niet weggeweest en buiten om dat het een beetje druk was vond ik alles wel snel; gaan werd vet gedraaid vond het een dik feest te gekke lokatie en het was zeker beter dan ik verwacht had gewoon nog een keer doen superfeest
Ik vond het geen topper helaas......De combinatie Club & hardstyle is gewoon een big NO.....Die 2 groepen mensen passen niet bij elkaar en dat voelde je ook aan de sfeer jammer genoeg.....Verder wel goed bedacht met die afscheiding en het werkte
Had er meer van verwacht, maar was goed te doen. We handig dat als je iets uit je kluis wilde pakken je niet meer terug naar binnen mocht
goed vermaakt, had er niks van verwacht maar was toch nog wel leuk... Kwa draaikunsten heb ik alleen van Zany kunnen genieten, de rest stelde niet veel voor... Geluidswal was wel goed.
zeeeeeeeeeeeeer slecht geluid, slecht gedraaid, niet goed
Ik vond het een erg geslaagd feessie! Mensen die zeggen dat het druk is....kijk naar Qlimax is nog drukker...Heb me goed vermaakt, omdat het niet megavol was veel bekenden gezien.Heb nergens lang in de rij gestaan ofzo..niet langer dan bij andere feesten ofzo
Het was idd NIET je van het... geluid kon harder, sfeer was nie goed maja ondanks dat heb ik me toch wel vermaakt
SUPER! Geen last gehad van rijen en drukte! goede muziek! bediening was wel matig!
Vond het verschil in muziek (Club/ Techno/ Harde shit) te groot.. Vond het publiek bij de ene zaal super gemoedelijk, terwijl de andere zaal veel aggressiever op me overkwam Ik heb me prima vermaakt, alleen had spijt gehad als ik had betaald voor een kaartje, vond het zijn prijs niet waard. Volgende keer andere lokatie en Muziekgenres beter scheiden denk ik Bedankt voor deze toch nog geweldige avond LINI
Na maanden van voorbereiden ging Flockers wel in no time voorbij zeg! Dat het leeft onder de bezoekers van Flock moge duidelijk zijn, het pageviewrecord is weer verpulverd deze week! 330
De kaartverkoop gaat de laatste paar dagen echt hard en we verwachten met rond 20.000 Flockers er een prachtig feest van te maken. Wil je het niet missen? Je kunt nog terecht bij de vvk adressen van Ticketbox. Lees in dit nieuwsbericht de timetable en het laatste nieuws. 391
Flockers begint lekker te leven in de agenda, op het forum en ook in onze contactsectie komen heel wat vragen binnen. Daarom even een update over het feest dat Partyflock samen met Matrixx en Q-dance organiseert op 24 februari in het GelreDome. 134
We kondigden al aan dat er tijdens Flockers in het GelreDome een aantal talentareas zullen zijn. Lees in dit nieuwsbericht wat er van jou als artiest verwacht wordt als je op dit unieke en grote event je skills wilt laten zien en horen. 274
Het was natuurlijk wel even puzzelen…een line-up neerzetten waar iedereen blij van wordt! Toch hopen we jullie met deze line-up een breed aanbod van dj’s en muziekstijlen aan te bieden met een mix van de populairste dj’s, opkomende dj’s en talents. 532
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan........ 615
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan.
Daarom geven we een historisch feest, waar iedereen zijn Partyflockprofiel een gezicht kan geven: Flockers!
→ lees meer
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan.
Daarom geven we een historisch feest, waar iedereen zijn Partyflockprofiel een gezicht kan geven: Flockers!
was geinig feest bij ons in het gelredome alleen geluid zwaar kut zaal gesplits door een zeil was 10x niks allemaal kleine blagen die er rond stampten vd snoepjes