Was een HEERLIJK avondje, jammer dat bij binnenkomst zolang moest worden gewacht. Ik gegrijp nog steeds niet waarom niet al die hekjes open gingnen... Maarja. Heb tot het eind staan stampen en heb me geen sec. verveeld! Weet iemand hoeveel parygangers er nu uiteindelijk zijn geweest?
Er zaten teveel nadelen aan maar daar had iedereen last van...Maar als ik dat even vergeet werdt er wel SUPERVET GEDRAAID! Deepack was weer , Headhunterz was ook Qnallen maar THE VIPER vs THE PLAYAH ennn PARTYRAISER vs NEOPHYTE was echt ZIEKELIJK!!! Wat ging het erop zeg!!! En het geluid was ook wel lekker! Partyflockdecor was TOP!
ben ook ziek geworden maarja voor de rest was het nog wel wat
Was wel ff gezellie Jammer inderdaad van die laatste set... vond het echt niet zo geweldig die partyraiser en neophyte Geluid stond ook een beetje zacht vond ik... Maar verders was het leuk
Ben iig lekker los gegaan deepack, zany showtek headhunterz! super!!! Vond het al met al een top feestje! uiteraard blijft defqon favoriet idd, daar kan geen feest tegenop al zeg ik het zelf! en owja voor de drugs gebruikers onder ons, jah ieder zn ding toch! het maakt het feestje idd NET wat heftiger Met drank op word je eerder moe van. Als je het maar naar je zin hebt! en leuk was het, op naar het volgende feestje!!!!!
Leuk Decor.. Slecht georganiseerd, verschrikkelijk lange rijen bij de barren, chaos op de trappen, totaal geen sfeer, ik de eene zaal kon je de andere zaal horen.. had er absoluut meer van verwacht! beetje jammer.. voor mij geen flockers 2!
Vond het matig heb wel eens betere feesten meegemaakt vond het publiek ook niet zo beweeglijk als op andere feesten en dan verwacht je dat ze meer staan te ouwehoeren maar zelfs dat niet hoe dan ???
Aankleding errug leuk gedaan, muziek en geluid prima, gezellig sfeertje!
SUPER FEEST
Top feestje!! Heb me super vermaakt..goede sfeer!! Leuke mensen!
Gezellie Maar Veelst Te Druk.. En De Hardcore Was Echt Bagger!!
super naar mn zin gehad! Benny rodrigues en tha playah vs the viper
Heb me zeker goed vermaakt, maar super geweldig was het niet! De wand tussen de twee zalen, vielen me mee, had t erger verwacht!! Voorderest, zeker prima vermaakt Don Diablo
Jammer dat er juist op flockers dingen mis gingen waar "normaal" gesproken op partyflock juist zoveel over wordt geklaagd... Garderobe, timetable, 1 entree.... maja het was ook pas het 1e feest.
Vond het een super feestje!! Heb me echt vermaakt!
Leuuuuk eindelijk weer eens een feestje!! Hier was ik wel aan toe.. Vond er veel minpuntjes aanzitten, maar heb erg genoten met mn lieve vriendjes en vriendinnetje Thankss voor de superavond en nacht
had er meer van verwacht, maar toch wel veel lol gehad!
Voor een Q-dance feest was het zwaar kut geregeld. 1 doorgang, te weinig barren, zacht geluid, kut locatie's toiletten. Maar Neophyte en partyraiser maakten alles weer goed! En ik miste mijn vrouwtje
leuk feest, alleen die volumeknop mocht van mij wel harder. meesterlijke sett van Benny Rodrigues !!!
Was leuk omdat m'n allerliefste vriendinnetje mee was en mijn eigen LEUKSTE LIEVE meid erbij was. Maar weinig tot geen partypeoples! (N) MISS DJAX & RUDE AWAKENING !
Na 3 uur alleen te hebben gefeest kwam ik me ventje weer tegen.. Oké mij ventje mij & hebben we nog zooooo zwaar staan te genieten. Party Flock, je heb het geflikt! Wanneer komt het vervolg!?
zeker een goed feestje!!! En Mike wat draaide je verdomd lekker zeg toppie kerel
normaal alleem hardcore feestuhhh, en dan toch na flockers!!! maar..... vond het zeer gezellig heb me goed geamuseerd!!! ricoamor je was jij komt er wel!!! op na de volgende!!!
Ik heb me gruwelijk vermaakt
Lovely music &nd people..!! (Maaruhm Miss Djax......?
Vond het echt een SUPERVET feestje! Heel hard gedraaid in de 'dark' area! Darkraver , Showtek , heb me op bijna alle muziek vermaakt, behalve op het laatst wat minder.. Flink staan feesten!
Nou voor degene die slecht geluid hebben gehoord: HAAL DIE STRONT UIT JE OREN,, Linksvoor PRIMA geluid! In de harde zaal.. Hardheadz NEE IK BEDOEL HeadHunterz (Hahah) Draaide weer top Veenendaals Trots ! En ZANY!!! Bier halen: Ging super snel.. iedereen gaat bij elkaar staan.. ja dan ga ik lekker aan de zijkant.. binnen een minuut heb je je bier dan .. Pissen: Achter het stadion ging snel bij de mannen... alleen de vrouwen moesten écht lang wachten.. Verder: PIZZA PUNTEN!! zijn best lekker
Mooi feestje, viel niet tegen, twee muziekstijlen in een stadion! Echt mega voor the viper vs. tha playah, geweldige set, echt zwaar zitten / en te genieten. Jammer alleen dat rij voor fouilleren zo lang duurde, maarja had niet anders verwacht na 3 jaar qlimax te hebben gezien en tis wel n q-dance feest he alleen vind ik persoonlijk voor de volgende keer beter alleen hardstyle&harder draaien of 2 aparte feesten geven, want vond het verschil tussen het ene partyvolk en het andere te groot
Begonnen in Light, om 2.00 Audiophox en vanaf 3 uur in Dark GEWELDIG decor geen echte last van rijen ik vond het een heerlijk feest en met de sfeer was nix mis
leuk feest ,alleen TE druk , heb ook spontaan hekel gekregen aan sommige flockers ,dat je 1 keer tegen me aanloopt geen probleem maar niet 10 keer ofzo ,gelukkig later mooi plekje gevonden waar ik nog ff lekker uit me dak kon gaan
was wel weer knalle
super gezellig feestje en ze draaiden lekker bij de hardstyle!!
Ik vond het zeer gezellig maar te druk dan maar uitverkocht raken en een paar duizend mensen minder had veel beter geweest!! Voor de rest was het heel gezellig met de mensen met wie ik was
Het concept is geweldig, uitvoering minder. Vette line-up en er werd goed gedraaid. Het decor vond ik echt zwaar tegenvallen, absoluut niet origineel. Zeker aan het begin was het afschuwelijk druk, totdat bijna de hele tribune vol zat. Opbouw van de muziek was goed, alleen echt waar een afgang dat MOC niet kwam hoor. Dat is toch voor vele de klap op de vuurpijl. Hou kunnen ze trouwens de wc vooraan de overvolle zaal maken. Ik had al in me broeg gepist voordat ik bij de plees was.
Super gezellig,goeie sfeer,mooie aankleding,super geluid,geen last van Hardzaal gehad.SIDNEY&GREGOR Rocks FLOKKERS!!!Partyflock bedankt voor kaartjes, was top!! MATRIXX
wel oke feesiej.....gooeie line up's....vond de verschillen tussen de 2 zalen wel erg groot....Geluid was oke.....alleen hoe verder je de zaal in ging.....hoe meer je de andere zaal erdoorheen hoorde....ook de overloop naar de andere zaal was echt een chaos qua geluid.....geluidsdichte wand??? yeah right! Heb me echter wel prima vermaakt!
lange rijen bij binnenkomen, lange rijen bij bier halen, lange rijen voor me vriendin bij de plee, 3 zalen die op pf stonden en niet meer doorgingen, alle ingangen van de main werden afgesloten op 2 na, heel slecht geluid, slechte show, slecht decor, een negatieve sfeer--> niet echt een partysfeertje.... waardeloos dus!!!
Lekker feestje. Zaal1 alleen veel te druk. Masterlijke setjes gedraaid door Zany, Headhunterz, Viper vs Playah! Jammer van MoC live.. jammer van 't geluid na 04.00 uur. Maar wel heel gezellig! Thx Partyflock
heel vet feesie prima vermaakt!!! leuke decoratie en goed geluid!! helemaal los gegaan partyraiser vs. neophyte complimenten PF :repsect: SOMMIGE MENSEN MOETEN NIET ZO JANKEN GA DAN GEWOON NIET NA EEN FEEST STAKKERS!!!! het is ook echt wat je er zelf van maakt op een feest
Ik vond het een superfeest! Snap niet wat zoveel mensen nou lopen te zeuren! was supergezellig en heb nergens lang moeten wachten terwijl ik best laat er pas was!!!
GRUWELIJK FEESSIE!!!! The Viper & Tha Playah... Die set was egt de BOM..!!! Ver van deze wereld gwoon..
In zaal 1 was de muziek wel goed voor de Headhunterz waren weer is toppie!!! alleen jammer da je nie uit je dak kon gaan omdat het zo sterves druk was!! Ook de muziek van de andere zaal was te horen het viel allemaal een beetje tegen!!! maar toch wel vermaakt!
Echt goed vermaakt! Al vond ik het wat jammer van de afsluiting in zaal 2. Sfeer was echt goed gebeurde wat: Sorry! Echt super. Ik en vriend hadden zelfde blouse gekocht(zwart/witte) en veel leuke reactie's door mensen:PNee echt een top feestje dit!
Goed feest. Jammer van het in de rij moeten staan zonder jas. Dat kan gewoon niet medio februari. Geluid was goed, sfeer was goed. Mooi feessie. Maar bij de mannen naar de WC geweest, ging lekker snel.
Was weer een topper Dikke setjes van Headhunterz, Pavo vs. Buzz Fuzz, Neophyte vs. Partyraiser!! Ik heb de club/house zaal niet eens gezien, maar linksvoor in de hoofdzaal opperbest vermaakt. Niet te druk, goeie sfeer en een leuke after, hij was weer heerlijk Coby!!!!!
Saai opmaak,slecht gedraaid en veel te druk.... KUT FEEST!
Dit feest was het net niet...Niet Partyflock-waardig! HEADHUNTERZ, NEOPHYTE & PARTYRAISER kon helaas niet echt los gaan want stond aan de grond genageld! maar in mn hoofd ben ik echt wel los gegaan! Verder was het behoorlijk DRUK ... kortom een matig feest, Leuk voor 1x
leuk feessie heb me goed vermaakt verbaasde me nog dat die scheidings wand zo goed zn werk deed...... harde techno liet alleen wel wat lang op zich w8en.....
cker bruut vermaakt...sfeer was goed..niet te warm.wc's goed geregeld....en toch wel weer met een heel leuk cluppie mensen...was gewoon top voor zany showtek en headhunters
Lange rijen, vooral bij de ingang. The Viper vs The Playah en Partyraiser vs Neophyte op het einde waren vetjes. Vanaf dj Buzz Fuzz ging het wel lekker eigenlijk. Decor was goed bedacht, verder waren de verschillende zalen en muziekstijlen weer zwaar ruk. Teveel verschillende doelgroepen bij elkaar in 1 ruimte als je het mij vraagt, daardoor baggersfeer.
Tja.. wat zal ik er van zeggen! Heb me wel vermaakt, maar dit feest kon dus zeker wel 100 x beter! Vond de line-up qua tijd niet super in elkaar zitten. 2 soorten muziekjes was ook niet erg handig, niet dat ik niet van de techno genoten heb maar toch... Leuk voor een keer!
Ik vond het een zeer geslaagd feestje, prima sfeertje, lekkere muziek en veel bekenden. Vraag me alleen af of iemand 'de hond' nog heeft uitgelaten. Twee nadelen: het hek ging om 21.05 uur pas op en ik was de BOB.
Ik vond de organisatie wel goed geregeld, behalve de wachtrij bij het drinken, er was goed gelet op details die ik bij andere feesten weleens mis bijv: geen wachtrijen bij de toiletten, bij de ingang konden we meteen doorlopen (waren er dan wel om 22:00 al ), dat je een leuke party foto kon laten maken. Muziekstijlen vond ik wat minder, maar heb me prima vermaakt!
Ja we moesten errug lang wachten...maar toen we eenmaal binnen kwamen ging het dak er keihard af!! Ze draaiden lekker..en ik vond die partyflock fotos op een groot scherm echt vet gedaan!! Zie je gewoon ineens jezelf door de zaal heen geprojecteerd worden!! Alleen de afsluiting in de hardstyle zaal was erg matig..had op zijn minst verwacht dat een feest van pf tot kwart over 7 zou doorgaan. Maar nee hoor om 5 voor 7 werd de muziek al afgenokt. Echt jammer...maar voor de rest een topavond!!
kan er maar beter geen mening over geven.....vooruit in een woord! Waardeloos
Radical Stoute Avond En Potverdrie Neophyte & Partyraiser Helden Van De Vroege Uurtjes En Wat Moeste Tog Veel Mense Kauwgom Hebbe haha
leuk feestje...goede scheiding tussen de muziekstijlen. jammer voor de hardcoreliefhebbers want daar was et veel te druk...bij de house daartentegen had je alle plek om je rondedansje te doen...Alleen die wc's buiten...da ken echt niet! slechte zaak!
Ik lees heel vaak toch slechte resensies maar ik vond het juist weer eens een feest dat ik erg goed vond, En met al dat wachten heb ik geen problemen gehad. JA alleen op het eind dan, hebben ze maar 1 hek open ipv 3 of 4. Maar goed de muziek vond ik echt vet. Goede op lopende line up, was allen bang dat partyraiser heel snel met terror zou beginnen maar dat viel erg mee.
Was weer een knalle party alleen nooit meer naar een voetbalstadion om te knallen dat weet ik wel....
Was een leuk feesie, voor een keer, alleen beetje goedkoop qua decor enzo, geen lasers voor de rest was het wel te doen, Hardstyle mocht van mij wel langer en Hardcore hadde ze nie moeten inhuren..
Bart Skils, Secret Cinema, Lucien Foort Totaal uit me dak ik zaal 2 lekkere techno!
Was leuk, heb me wel vermaakt. Maar helemaal geweldig vond ik het zeker niet, had er meer van verwacht
eigenlijk beginne met hardcore maar het eind heb veel goed gemaakt partyraiser & neophyte goed geluid
Goed vermaakt geluid had wel iets harder gemogen. Verder echt genoten van Showtek, The Viper vs. Tha Playah en Partyraiser vs. Neophyte Maar waar was MoC nou?
wachtrijen bij de bar? niks van gemerkt! Het was wel heel aardig druk bij 1 erg rustig bij 2 vond ik dan.. maar het feest was opzich wel ok
Tot 3 uur geen fatsoenlijke muziek in die Flockers twee zaal... Daarna werd het gelukkig minder commerciële rommel en konden we er tegen aan... Ow ja, en één ding, als je als organisatie gaat pronken met je fiction one geluid, zorg dan ook dat er iets van fatsoenlijk vermogen staat, of draai die volumeknop open...
word je eruit gekickt omdat je nog geen 18 bent ok regels zijn regels maar als je dan je kaartje niet terug krijgt en je word behandeld als een crimineel dat vind ik wel een beetje zwak.
Echt weer supah feest in t Gelredome Zany, Showtek, Headhunterz, en Dream Team waren geweldig! Maar tering wat een drukte in de hard-area Dat mega videoscherm was vet
Geen last gehad van lange rijen, geen last gehad van de wc (vond m prima). Heb ruimte genoeg gehad en heb zelden hoeven wachten tot mijn drankje klaarstond. Waar ik stond was een goed sfeertje. T decor vond ik gewoon goed bij Partyflock passen. Het enige minpunt was dat de deuren bij de tribunes eenrichtingsverkeer was af en toe. Verder top! Afsluiter Partyraiser en Neophyte !! Heb alleen Masters of Cermenony niet gezien..
goed te doen: veel toiletten, veel bars, veel eettentjes, leuke talenten. Wel heeeel druk hoor beneden, lukte ook pas na half vier daar uberhaupt te komen en te leven zow
Wel goed gedraaid, o.a. door Zany en The Viper .. Verder een dikke onvoldoende (Geluid viel uit tijdens Showtek, daarna de halve avond kutgeluid, vechtpartijen in de wachtrij omdat het veel te lang duurde, politiehonden).. Dus Pf doe zorg eerst eens dat hier op de site alles naar behoren en SNEL werkt ....
jammer dat het gluid naar pavo een stuk minder was het moet niet kunnen dat de muziek van de andere zaal boven de hardcore uit komt maar ja een les voor de volgende keer daar
Heb wel eens leukere feessies meegemaakt, laatste uurtje in de hardstyle was helemaal drama
Jah was wel geinig.. alleen de rijen in het begin was klote.. Verder stond het geluid goed hard, maar was het niet al te zuiver.. Ruffian met zn Hardheadz.. wat was die er ziek van zeg.. DV8 blijf ik knaken vinden.. Waardeloze stem heeft die vent.. Decor was nog best .. muziek was opzich wel redelijk.. HH wel lekker, maar toch weer weinig nieuws.. Ben flink aan het zeuren maar geef er toch nog n kleine 7 voor..
Sfeer,geluid waren niet het beste. Heel jammer. Had er veel meer van verwacht. En iid die ELLELANGE rijen bij het fouileren was niet te doen. Mr al met al, de mensen met wie ik was, SCHIK gehad.
von het niet echt een biezonder feestje ofzo...maar heb me wel weer vermaakt
Geluid vond ik af en toe wat zacht.. maar het was weer een geslaagd feestje. Mike draaide geweldig iedereen ging los
Mooi feessiej Best ruimte om te stampe. Niet druk bij de wc's. Muziek voor ieder wat wils. Mooie sfeer dacht ik zo. Zeker voor herhaling vatbaar. Maar t laatste uurtje vond ik iets té
Geweldig feessie hoor goeie sfeer ook . Alleen dat techno volk mag voortaan wel thuis blijven, stelletje omhooggevallen snobs pavo vs buzz fuzz
het was leuk en echt Flocks natuurlijk
wat zeuren mensen toch veel, ik vond echt een super feestje het enigste minpunt is dat Master of Ceremony niet is gekomen echt jammer. Voor de rest was echt top . Lekker opbouwen van trance naar hardcore. The Viper vs The Playah draaide echt een super set
decor was wel grappig gedaan, had er alleen wel meer van verwacht,.,. viper en tha playah heerlijke set, kon helaas niet los gaan want stond aan de grond genageld zeg maar, maar in mijn koppie ben ik echt zo los gegaan het hele feest was wel oke, maar niet echt top, heb me verders wel goed vermaakt, lekker gecruised hoop bekende gezien en hoop lol gemaakt!!! als je mij vraagt nog een x te gaan. NEE liver een goed q-dance feest. en de rij bij de ingang moeten z wat aan doen, die was echt te lang
Goed feest & lekkere muziek! Wel erg druk Niet verwacht
Okei.. Eerlijk is eerlijk.. Voor 3 uur was het geweldig qua musica.. Daarna ging het flink bergafwaarts.. EN HET HELE GEKKE IS VOORAL OM 6.00 UUR IN DE HOUSE ZAAL alles behalve house musica.. Dat was gewoon flink stampen joh ... Dus niet bepaald de bedoeling.. ...... MAAR ik moet eerlijk zeggen, ik heb me heeeeel goed vermaakt.. Geweldig feestje, ondanks dat ik een leuke meid niet heb gezien Maar WHEN KOMT IE WEER..?
Zany en Showtek waren goed!! De rest viel me een beetje tegen. Verder was t veels te druk, en wat een asociaal volk zeg... constant bier over je heen, op je tenen staan en ellebogen overal, aankleding viel me ook tegen. geluid was ook minder.
Zany-->Superdik, Showtek-->Superdik, Headhunterzzzz--->Nog Dikker, Al Met Al Een SuperAvond Gehad Druk Dat Zeker Maar dat Maakt Het Alleen Maar Gezelliger Wanneer WeerJac???
Het had zijn plus en min punten maar dat had ik ook verwacht. Voor een party die speciaal voor het 5 jarige bestaan van een partysite is georganiseerd vind ik het meer dan geslaagd. Hou het wel voor een jubileum. In flockers 1 werd super gedraaid, op een paar na. We hadden een goede plek waar het niet te druk was. En met elkaar een super feest van gemaakt.
heb me wel vermaakt ofzo maar kon zooooo veeeeeeeeel beter!! was t gewoon net niet ofzo
Vond het goed geregeld die twee zalen! Soms hoorde je de andere zaal wel, maar NOU EN! Laatste twee uurtjes techno...heeeerlijk! Miss Djax krijgt een plekje tussen mijn favo dj's!
Zeker goed feestje!! Heb echt genoten!
veel te druk maar verder wel ok
Partyflock gefeliciteerd met je 5e verjaardag! Heerlijk feestje, hoop dat je me vaker uitnodigd als je weer eens een feestje houd! TOP!!
Vond het een goed feest! The Playah & Viper, Neophyte & Partyraiser Sfeer was top, enige mindere was MoC die niet geweest zijn Verder leuk gedaan in flockers 1, in de andere zalen ben ik niet geweest
Benny was weer eens heer en meester... waar de dj's tot 3 uur links af gingen ging Benny rechtsaf......I I I I I I I I DON'T KNOW I DON'T KNOW I DON'T KNOW I DON'T I DON I DON'T KNOW..!!
Gezellig feesje vond alleen het licht zwaar tegen vallen . Gelukkig was de WC gratis want de rest was DUUR . De rest was dik in orde
mwah niet veel aan
Niet al te veel van verwacht en dat was maar goed ook,, geen baggerslecht feestje,, maar kan stukke beter... maar uiteindelijk goed vermaakt vooral de laatste 2 uurtjes
Vond het een erg geslaagd feestje !!! We waren echt met een super groep. eerste 2 uur was een beetje saai maar daarna werd het echt super... Zany, the viper en the playa de mannen van de avond !!
was zkr een geslaagd feesie!..voor t eerst sinds 4 weken weer los kunnen gaan..was ook egt potje aan t dwalen daar
Had het mooier voorgesteld, maar was goed te doen!
Vroeg aanwezig, konden overal doorlopen kwamen voor flockers 1 maar flockers 2 was beter niet een top feest, maar was gezellig rijen bij het drinken waren extreem, maar daar had ik mn truukjes voor, sorry mensen aankleding was redelijk, erg weinig lasers, terwijl die zo mooi waren als ze het deden
Laidback Luke,Gregor Salto en Benn muziek laatste 2 uur vond k wat minder
had er wel meer van verwacht maja heb me wel vermaakt
fukcing drukke rij bij ingang omdat helft van de ingangen niet open is en iedereen uit zn neus staat te vreten.. vage indeling... beetje suffe aankleding... maar de dj's maakten het dan toch weer goed had er alleen wat meer van verwacht zeker van Q-dance
Super feestje, met super groep..niet zeiken achteraf, gewoon de goede mensen meenemen!
nou ja wat moet ik hier nou weer van zeggen..... zany en partyraiser maakte het goed!! enne ik weet niet hoe het kan maar er liepen 20 fotografen van pf en ik zie er geen 1!!
topfeest op een top locatie was weer als en balletje
MISSDJAX VS RUDE AWAKENING TE LEKKER GEWOON
Heb het prima naar mijn zin gehad!! God.. wat waren wij ..GEK!!!
erg leuk feesje...veel verschillende mensen...die wel allemaal van de kaart waren hahaha gezellige avond gehad setjes van darkraver, viper en playah waren gooood
De muziek van 4 tot 7 was zwaaar slecht, heb alleen maar klachten gehoord...volgende x misschien wat beter indelen of afwisselen, mensen gingen door de te harde muziek gewoon naar huis, verder alles prima..
Niet echt een super feesje. geluid was verre van super maar verder wel het beste van gemaakt..
Heb me meer dan goed vermaakt!!! Tegen verwachting in geen last gehad van dubbel geluid Vette muziek gehoord en leuke mensen gezien, al met al top dus!
FLOPPERS inderdaad. Ik begrijp niet dat een feest wat door Q-dance EN de MATRIXX is georganiseerd zo BAGGER kan zijn?!!! In het begin dacht ik nog wel dat het leuk ging worden maar het werd alleen maar erger. Veel te veel pauzes in de "harde" zaal, waardoor je de herrie van de buren kon horen. Volgende keer toch maar niet twee zalen in een ruimte proppen. Want daardoor stond de muziek / bas ook VEEL TE ZACHT! (en dan nog dat van de buren horen, knap hoor!)
Ik vond het een super feest vooral partyraiser vs neophyte
Rij bij de ingang was veel te lang omdat veel poortjes dicht waren, ongeveer een uur in de rij gestaan bar en toiletten vond ik goed geregeld muziek viel zwaar tegen tot 3.30 uur en na 6 uur ook! De lasers en lampen kwamen totaal niet tot hun recht, leek wel of ze veel zwakker waren dan normaal het podium vond ik wel weer ! Met andere woorden: ik had meer van het feest verwacht
Erg jammer dat ik nog steeds grieperig was.. Verder vond ik het wel egt een erg cool feest!! Er werd erg goed gedraaid En idd.. bij de house-kant wassut wel een beetje een dooie boel..
Tot benny begon was het een kutfeest, daarna was de muziek top en heb ik me nog goed vermaakt. Wel kut sfeer & geluid, al met al net een voldoende. Saaie mensen (lees: kijkvolk) kunnen beter weg blijven!
was een goei feestje
Beetje sfeerloos en buiten erg lang in de kou gesfaan
wat een heerlijk commentaar leveren de meeste weer... tis ook nooit goed.. maarre deepack was lkkr aant draaien, headhunterz cker ook, en de laatste djs playah,neophyte etc. lkkr toch zo knalluh int gelredome!!
Het was een geweldig feest. zeker voor herhaling vatbaar, miss wel flockers festival maarre, ik heb ook 1 ding te zeiken en dat waren de toiletten.. beetje jammer, maar verder helemaal toppie
ik heb me prima vermaakt na 03:30 uur. in zaal 1 natuurlijk HARDCORE. een gelukje dat ik rond half 2 binnen kwam kon overal gemakkelijk doorlopen. ik vond de aankleding echt waardeloos drinken halen, munten halen, pissen ook. veel bekenden gezien en verder was de muziek echt wel kicke heur. en voortaan die kk kluisjes is logisch nummeren de tering heb na afloop met me zatte kop echt 1 kwartier naar mijn eigen kluis lopen zoeken ppffffffffff echt niet leuk in de kou. wel flockers 2 maar niet uitverkocht.
wiehooow, super naar mijn zin gehad! heerlijke muziek. lekker veel nieuwe tracks splitsing van gelredome werkte prima podia zagen er top uit. superbe tot de volgende flockers!!
1x water kopen, 8x gratis bijvullen, 10x pissen zonder wachttijd ... wat piepen die lui hier nou Heb me kostelijk vermaakt, als Trancetubbie tussen de hakkende menigte ... en ik heb OVERAL pijn, JIPPIE!
Wow !! Wat een vettt feestje !!! Flockers 1 en 2.... Helaas Erick en Don gemist, maar ach... heb genoeg leuks gehoord Veel leuke bekenden gezien en genoeg ruimte gehad om te kunnen dansen !!
In het begin dacht ik "bahh wat een baggerfeest" er was niet echt sfeer enzo, maar later werd dat een stuk beter en heb ik me goed vermaakt, al met al was het gezellig met iedereen die ik was Wel grappig dat ik nog een aantal keer mijn profiel zag langskomen
vette sfeer! Zany kwam er niet in. Verder zeer gezellig
hardstyle was lekker maar toen buzz fuzz en pavo begonnen ECHT TOP f lekker terug naar the good old days en tja wat daarna kwam.........MAGISTRAAL!!!!!!!
jammer dat de show eromheen niet zo goed was... de volgende x kan je bter de lampen uit laten ipv af n toe aan te doen. mah verder was t een topfeest!!! was egt lkkr stampe daar! mss voor herhaling vatbaar??!
ja iid remco te veel mensen liepen op verkeerde tijdstippen maar voorde rest vet feest.
heb me toch echt wel vermaakt jammer van die lange klote rij en dat de lockers dan ook nog is buiten zijn, wilde jullie ons ziek hebben ofzo? muziek was goed jammer van het geluid en die wand was ook niet helemaal geluidsdicht beetje jammer
Geweldig feest.....don diablo wat een set..... Bass mocht alleen wel iets harder
Lange rijen, maar toch goed vermaakt Don diablo&Bart skils ware de manne goed gehoused
Topfeestje!! Heb me zeker goed vermaakt! Mogen ze vaker doen
super feest, alleen te jonge mensen waardoor het publiek net als vroeger op school werd verdeeld in groepen.Mensen die zich erg populair en geweldig vonden. je van top tot teen keuren en je darna behandelen alsof je een stuk stront bent. Vinden zichzelf wel erg belangrijk.Feesten met meer ouderen is meer een geheel, iedereen toont daar meer respect voor elkaar en heeft het leuk met elkaar.Verder best geregeld en mezelf prima vermaakt.
Wat een SUPER feest!!!
Dikke shit... Lekker inkomen in Flockers 1, beginnetje Gregor Salto meepakken, hij blijft te bruut Miss Djax & Rude Awakening, lekkere afsluiting Prima vermaakt, maar wat een fuckin drukte en grootte... Te massaal, maar zeker de moeite waard
Ik vond ut wel een releks feest was alleen ziek was wel klote.. maja ik heb me wel proberen te vermaken wel jammer dat je in de house zaal vaak de hc er doorheen hoorde..
goed feessie weer heb me goed vermaakt met al me knallers in de hardstyle zaal erg druk en mensen liepen door elkaar heen, je kon niet lekker blijven dansen omdat je STEEDS op zij moest voor iedereen
wel goed vermaakt, vond die scheidings wand ook niet zo'n succes. hoorde af en toe wel geluid andere zaal(maar niet heel erg). Verder vond ik het publiek maar matig los gaan.
Beetje jammer date PartyFLOP die toko zo gigantisch vol had gepropt.... voelde me net een metroreiziger in Tokyo, werd wel lekker gedraaid, maar daar heb je dan nix an.
setjes waren prima.. 2000&1 mega!!! beetje jammer alleen dat het niet mooi verdeeld was.. hardstyle/hardcore zaal barstensvol.. en club/techno minder.. en de bar.. 4,50 voor een flesje water??? kom op mensen!!
leuk feessie! maar geluid was lang niet alles achteraan, vooraan wat beter! maar heb betere meegemaakt! ook jammer dat mijn schatje het iets TE naar haar zin had haha kusje
Vond het maar een redelijk feesie, te druk in de harde zaal, iedereen liep continu criscross door elkaar heen en het geluid vond ik te zacht....maar met alles bij elkaar heb ik me wel vermaakt
begin klote , vanaf headhunterzz losss, vervolgens door naar talent.......vinyl pimp zeer goed bezig ..toen head ik het goed naar mn zin , vervolgens naar de techno gegaan , bart skilss super:Y secret cinema....afsluiten @ miss djax en rude awake gewoon beuken..
Ik vond het geen topper helaas......De combinatie Club & hardstyle is gewoon een big NO.....Die 2 groepen mensen passen niet bij elkaar en dat voelde je ook aan de sfeer jammer genoeg.....Verder wel goed bedacht met die afscheiding en het werkte
Leuk feestje van partyflock! aankleding vond ik goed aangezien het ook een organisatie is die net begonnen is met dit feest!(pf) bij showtek viel de bass een keer weg en sindsdien was het geluid ECHT MATIG! geen subs leek wel of het van die andere boxen kwam! heel jammer... verder wel goed vermaakt...
goed vermaakt, had er niks van verwacht maar was toch nog wel leuk... Kwa draaikunsten heb ik alleen van Zany kunnen genieten, de rest stelde niet veel voor... Geluidswal was wel goed.
geweldig feest echt had er nie veel van verwacht moet ik eerlijk zijn maar echt toppie snap nie waar mensen zich druk om maken ja tis druk dus dan is het ook iets drukker bij de bar nou die mensen deden ook hun best dus mensen kom op zo erg was et nie masters of hardcore was 1000x slechter
geluid was echt k*t helaas en beetje jammer dat je voor een glas drinken weer die k*t trap op moest gaan laatste twee toppers o.a Partyraiser en Neophyte heb gemist nah volgende keer beter!!
Goed vermaakt samen met mijn schatjuh en friends Maar het feest zelf was niks speciaals Eigenlijk was alles maar vrij matig
Vond het verschil in muziek (Club/ Techno/ Harde shit) te groot.. Vond het publiek bij de ene zaal super gemoedelijk, terwijl de andere zaal veel aggressiever op me overkwam Ik heb me prima vermaakt, alleen had spijt gehad als ik had betaald voor een kaartje, vond het zijn prijs niet waard. Volgende keer andere lokatie en Muziekgenres beter scheiden denk ik Bedankt voor deze toch nog geweldige avond LINI
Leuk feestje hoor! Ik was niet meer weg te krijgen uit de house zaal Mooie meisjes daar zeg !! Hahaha! Enige nadeel was het geluid op een hoop plekken Maar desondanks mezelf goed vermaakt!
best leuk feesje.. alleen geluid niet altijd even goed en cosumpties te duur (4,40 voor flesje water??) maar goed, voor de rest genote van de muziek en gezelligheid
Na maanden van voorbereiden ging Flockers wel in no time voorbij zeg! Dat het leeft onder de bezoekers van Flock moge duidelijk zijn, het pageviewrecord is weer verpulverd deze week! 330
De kaartverkoop gaat de laatste paar dagen echt hard en we verwachten met rond 20.000 Flockers er een prachtig feest van te maken. Wil je het niet missen? Je kunt nog terecht bij de vvk adressen van Ticketbox. Lees in dit nieuwsbericht de timetable en het laatste nieuws. 391
Flockers begint lekker te leven in de agenda, op het forum en ook in onze contactsectie komen heel wat vragen binnen. Daarom even een update over het feest dat Partyflock samen met Matrixx en Q-dance organiseert op 24 februari in het GelreDome. 134
We kondigden al aan dat er tijdens Flockers in het GelreDome een aantal talentareas zullen zijn. Lees in dit nieuwsbericht wat er van jou als artiest verwacht wordt als je op dit unieke en grote event je skills wilt laten zien en horen. 274
Het was natuurlijk wel even puzzelen…een line-up neerzetten waar iedereen blij van wordt! Toch hopen we jullie met deze line-up een breed aanbod van dj’s en muziekstijlen aan te bieden met een mix van de populairste dj’s, opkomende dj’s en talents. 532
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan........ 615
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan.
Daarom geven we een historisch feest, waar iedereen zijn Partyflockprofiel een gezicht kan geven: Flockers!
→ lees meer
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan.
Daarom geven we een historisch feest, waar iedereen zijn Partyflockprofiel een gezicht kan geven: Flockers!
was geinig feest bij ons in het gelredome alleen geluid zwaar kut zaal gesplits door een zeil was 10x niks allemaal kleine blagen die er rond stampten vd snoepjes