Er zaten teveel nadelen aan maar daar had iedereen last van...Maar als ik dat even vergeet werdt er wel SUPERVET GEDRAAID! Deepack was weer , Headhunterz was ook Qnallen maar THE VIPER vs THE PLAYAH ennn PARTYRAISER vs NEOPHYTE was echt ZIEKELIJK!!! Wat ging het erop zeg!!! En het geluid was ook wel lekker! Partyflockdecor was TOP!
wat een kut feest,dit was echt het domste feest ooit,wat een afgang,geen partyflockers maar partysuckers.....bahh
had er meer van verwacht maar toch een geslaagd feestje
Was wel ff gezellie Jammer inderdaad van die laatste set... vond het echt niet zo geweldig die partyraiser en neophyte Geluid stond ook een beetje zacht vond ik... Maar verders was het leuk
gezellig feestje met veel bekende alleen de muziek vond ik dan tog wel wat minder
Ik vond het best een gaaf feestje, jammer van de drukte en de wandelende mensen... voor de rest vond ik de aankleding erg leuk, was de muziek best goed en de sfeer ook! al met al heb ik me goed vermaakt!
het enige goede aan het feest waren de dj's... verder te veel mensen..te lange rijen... te lang wachten op naar binnen te mogen hadden ze wat beter moeten regelen allemaal
Mijn minste feest so far, tenminste waar Q-dance achter zit....
Geweldig feest TOP!!!!
Was een gezellig feestje, maar geen topper...Heb me wel goed vermaakt met mn kippetje en schildpadje Geen last gehad van grote rijen bij de ingang, wc's of drinken, gewoon zoals altijd...Alleen dat vrouwtje met de lijpe drugshond beviel me niet zo Al met al Partyflock, well done!!!! op naar de volgende 5 jaar (en een de nieuwe generatie )!!!
MIsschien doordat ik hoge verwachtingen had dat ik het wat minder vond. Toch zeker goed vermaakt! Geluid achterin ookniet zo over te spreken. Darkraver en Zany Knalden 'm er echt goed in!! TOP!!
Vond het matig heb wel eens betere feesten meegemaakt vond het publiek ook niet zo beweeglijk als op andere feesten en dan verwacht je dat ze meer staan te ouwehoeren maar zelfs dat niet hoe dan ???
super naar mn zin gehad! Benny rodrigues en tha playah vs the viper
Jammer dat er juist op flockers dingen mis gingen waar "normaal" gesproken op partyflock juist zoveel over wordt geklaagd... Garderobe, timetable, 1 entree.... maja het was ook pas het 1e feest.
geweldige verjaardag gehad hiero
Was leuk, heb me wel vermaakt. Maar helemaal geweldig vond ik het niet.
Leuuuuk eindelijk weer eens een feestje!! Hier was ik wel aan toe.. Vond er veel minpuntjes aanzitten, maar heb erg genoten met mn lieve vriendjes en vriendinnetje Thankss voor de superavond en nacht
had er meer van verwacht, maar toch wel veel lol gehad!
Voor een Q-dance feest was het zwaar kut geregeld. 1 doorgang, te weinig barren, zacht geluid, kut locatie's toiletten. Maar Neophyte en partyraiser maakten alles weer goed! En ik miste mijn vrouwtje
zeker geen Q-dance opbouw!!! zeer slecht geregeld en saaie show's!!!! lazer nix waard!! en daarvoor betaal je 38,50eu voor un kaartje,10,00eu parkeren en 10,00eu voor 4 bonne diep triest dat ze zoveel geld vragen voor een feest wat NIX voorsteld!!!!!!!!! pavo en buzz fuzz dat noeme ze un tandje harder Dj PITA moest daar staan!!!!!!
Wat een saai feestje zeg ... wordt zeker niet HET feest van 2007
vond het wel een leuk feest....ben er geen prof in, maar heb me goed geamuseerd...alleen de rij bij de entree was wat lang en had meer verwacht van het decor/licht...verder prima!!!
Was wel een leuk feestje alleen niet mijn muziekstijl...pas rond een uurtje of half 4/ 4 uur werd het eindelijk wat harder! De lange rijen voor het drinken & de ongelofelijk smerige-plakkerige vloer waren wel minpunt! Ook was de aankleding niet super... Einde was zeker knallen!!!NEOPHYTE & DJ PARTYRAISER
Tsja, het was wel zeker gezellig , alleen de rest om het feest goed te waarderen ontbrakl! Decor wel leuk gedaan, muziek redelijk (pluspunt r_AW en Djaxx), maar de rest onder de maat! Jammer!
Benny Rodrigues draaide een heerlijke set! Heel erg jammer dat iedereen zo vreselijk stug was! Geen moment is de hele dansvloer los gegaan, te veel mensen bleken het schijnbaar belangrijker te vinden dat zij stoer of sexy over kwamen. Mensen: staan doen we aan de kant. Als je naar een feest gaat moet er ook gefeest worden lijk mij logisch. Gelukkig waren er een nog mensen welke deze instelling met mij deelde en er evengoed iets van maakte.
normaal alleem hardcore feestuhhh, en dan toch na flockers!!! maar..... vond het zeer gezellig heb me goed geamuseerd!!! ricoamor je was jij komt er wel!!! op na de volgende!!!
Lovely music &nd people..!! (Maaruhm Miss Djax......?
Vond het echt een SUPERVET feestje! Heel hard gedraaid in de 'dark' area! Darkraver , Showtek , heb me op bijna alle muziek vermaakt, behalve op het laatst wat minder.. Flink staan feesten!
Nou voor degene die slecht geluid hebben gehoord: HAAL DIE STRONT UIT JE OREN,, Linksvoor PRIMA geluid! In de harde zaal.. Hardheadz NEE IK BEDOEL HeadHunterz (Hahah) Draaide weer top Veenendaals Trots ! En ZANY!!! Bier halen: Ging super snel.. iedereen gaat bij elkaar staan.. ja dan ga ik lekker aan de zijkant.. binnen een minuut heb je je bier dan .. Pissen: Achter het stadion ging snel bij de mannen... alleen de vrouwen moesten écht lang wachten.. Verder: PIZZA PUNTEN!! zijn best lekker
leuke meiden bij de EHBO,jammer dat ik om 12 uur al ziek in de bus lag
het was een zeer goed feest, geluid was oke en de aankleding was ook leuk gedaan. van mij mogen ze het ieder jaar organiseren!! voor Deepack, Benny, Secret Cinema, maar Bart Skils was toch echt de man van de avond !!!!!!
KNAKE FEEST lang w8ten in de rij mensen niet eens gezien waar ik mee was kutmuziek weet alleen niet hoe het was na 4 uur wand toen was ik al weg. Als ik het had geweten was ik niet gegaan. maar was wel gezellig met alle bekende die ik had gezien. maar al met al was het toch een dikkuh flop ik noem ut FLOPPERS
Wat een stilstaand volk daar. Echt te triest voor worden. Verkeerde intro's, geluid was bagger. Gelukkig waren de setjes wel erg goed te doen. Maar FLOPPERS is zeker niet voor herhaling vatbaar
Ik heb me redenlijk vermaakt, mooi me eige feesie gemaakt, en nog een vrijkaartje gekregen van partyraiser ook! maar de mensen keken net alsof het "hun" eerste feest was... links voor in ging het mooi.. lekker hakke! maar ik had er meer van verwacht.. drank lange rijen.. wc`s.?. alles door elkaar....
Begonnen in Light, om 2.00 Audiophox en vanaf 3 uur in Dark GEWELDIG decor geen echte last van rijen ik vond het een heerlijk feest en met de sfeer was nix mis
Was wel oke! Showtek Live en Zany goede uitschieters!
leuk feest ,alleen TE druk , heb ook spontaan hekel gekregen aan sommige flockers ,dat je 1 keer tegen me aanloopt geen probleem maar niet 10 keer ofzo ,gelukkig later mooi plekje gevonden waar ik nog ff lekker uit me dak kon gaan
De twee hoofdzalen, vreemde muziekcombinatie ; het was of veel te soft en ik denk die andere zaal voor de meesten na 2u te hard. Ook veel te druk en je moest overal lang wachten.. Partyraiser en Neophyte heerlijk afgesloten :worship:
super gezellig feestje en ze draaiden lekker bij de hardstyle!!
Ik vond het zeer gezellig maar te druk dan maar uitverkocht raken en een paar duizend mensen minder had veel beter geweest!! Voor de rest was het heel gezellig met de mensen met wie ik was
vreselijk druk, kut lokatie met die trappen en het slechte geluid, hoge prijzen, veel kienders, ik was ook nog ziekjes maar dit feestje heeft me niet echt beter kunnen maken.. Blij dat wij met leuke mensen waren... Anders was het helemaal een rampfeest..
pita vond het op zich wel oke, maar echt een bijster top feest was het niet!
Super gezellig,goeie sfeer,mooie aankleding,super geluid,geen last van Hardzaal gehad.SIDNEY&GREGOR Rocks FLOKKERS!!!Partyflock bedankt voor kaartjes, was top!! MATRIXX
wel oke feesiej.....gooeie line up's....vond de verschillen tussen de 2 zalen wel erg groot....Geluid was oke.....alleen hoe verder je de zaal in ging.....hoe meer je de andere zaal erdoorheen hoorde....ook de overloop naar de andere zaal was echt een chaos qua geluid.....geluidsdichte wand??? yeah right! Heb me echter wel prima vermaakt!
Lekker feestje. Zaal1 alleen veel te druk. Masterlijke setjes gedraaid door Zany, Headhunterz, Viper vs Playah! Jammer van MoC live.. jammer van 't geluid na 04.00 uur. Maar wel heel gezellig! Thx Partyflock
het was weer gezellig alleen beetje veel hardstyle mocgt wel wat meer early rave en hardcore.
Ik vond het een superfeest! Snap niet wat zoveel mensen nou lopen te zeuren! was supergezellig en heb nergens lang moeten wachten terwijl ik best laat er pas was!!!
woehoeeeeeee you are now rocking with the best!! Koekoek! was top feestje!! geen last gehad van w8rijen bij wc's ingang of wat dan ook! jullie ware vast op de verkeerde plaats op de verkeerde tijd?? headhunterz ook Showtek stond lekker te draaien!!
Was een leuk feestje,jammer dat er na 03.30 helemaal geen hardstyle werd gedraaid.Mja voor de rest uitstekend vermaakt
Matig, meer zeker gezellig
Saai opmaak,slecht gedraaid en veel te druk.... KUT FEEST!
leuk feessie heb me goed vermaakt verbaasde me nog dat die scheidings wand zo goed zn werk deed...... harde techno liet alleen wel wat lang op zich w8en.....
Veel stilstaande mensen inderdaad Dat zijn zeker de mensen die hier nu de negatieve commentaren geven Het idee van de 2 zalen werkte niet, zaal 1 propvol en zaal 2 half leeg, nog niet te spreken oevr de mensenstromen (lopers) die het verzoorzaakt. Maar wat boeit het! Ik heb een heerlijke nacht gehad in Zaal 1, er werd lekker gedraaid en ben lekker van de kaart geraakt Gezelligheid moet je toch echt zelf maken.
Tja.. wat zal ik er van zeggen! Heb me wel vermaakt, maar dit feest kon dus zeker wel 100 x beter! Vond de line-up qua tijd niet super in elkaar zitten. 2 soorten muziekjes was ook niet erg handig, niet dat ik niet van de techno genoten heb maar toch... Leuk voor een keer!
lekker feestje, met gezellige mensen, vond dat 't lekker opgebouwd was. Iets anders: met een kwartier je hand in de lucht staan, groeit er een rakket in je hand. Wat waren ze weer een versnapering. Trouwens iedeaal dat je geen last had van de andere zaal, top Was een goed feest, ZO !!
Ik vond het een zeer geslaagd feestje, prima sfeertje, lekkere muziek en veel bekenden. Vraag me alleen af of iemand 'de hond' nog heeft uitgelaten. Twee nadelen: het hek ging om 21.05 uur pas op en ik was de BOB.
Lekker feestje..beter als ik had verwacht!!...The Vinyl Pimp ....super gedraaid moppie!!
Het was een oke feessie, maar niks bijzonders.. Aankleding leuk gedaan met die computerschermen. Zany Showtek MC DV8 Stukje in het begin bij Deepack en Villain was leuk gedaan! Meiden het was gezellig
echt een super feestje gehad!! muziek was super... ohhh partyraiser wat een heerlijke afsluiting...
Was een vet feest vond ik!
Dik, vet, super feestje weer, erg goed vermaakt! Alleen die lange wachtrij in het begin was n beetje jammer..Mja andere kant had het ook wel weer wat Twas gewoon geweldig! Leuke mensen ontmoet en goede sfeer, echt n topper
Ik lees heel vaak toch slechte resensies maar ik vond het juist weer eens een feest dat ik erg goed vond, En met al dat wachten heb ik geen problemen gehad. JA alleen op het eind dan, hebben ze maar 1 hek open ipv 3 of 4. Maar goed de muziek vond ik echt vet. Goede op lopende line up, was allen bang dat partyraiser heel snel met terror zou beginnen maar dat viel erg mee.
Was weer een knalle party alleen nooit meer naar een voetbalstadion om te knallen dat weet ik wel....
Was een leuk feesie, voor een keer, alleen beetje goedkoop qua decor enzo, geen lasers voor de rest was het wel te doen, Hardstyle mocht van mij wel langer en Hardcore hadde ze nie moeten inhuren..
Was leuk, heb me wel vermaakt. Maar helemaal geweldig vond ik het zeker niet, had er meer van verwacht
Lange rijen bij 't drinken, lange rijen bij binnenkomst, blijkbaar grote hoeveelheden valse kaarten in omloop, geen vergoeding of alsnog entré, gewoon nieuwe kopen voor 't volle pond!! Geen stijl!! De muziek was goed maar daar is ook alles mee gezegd! Slechte organisatie! TE druk.
Tot 3 uur geen fatsoenlijke muziek in die Flockers twee zaal... Daarna werd het gelukkig minder commerciële rommel en konden we er tegen aan... Ow ja, en één ding, als je als organisatie gaat pronken met je fiction one geluid, zorg dan ook dat er iets van fatsoenlijk vermogen staat, of draai die volumeknop open...
word je eruit gekickt omdat je nog geen 18 bent ok regels zijn regels maar als je dan je kaartje niet terug krijgt en je word behandeld als een crimineel dat vind ik wel een beetje zwak.
Echt weer supah feest in t Gelredome Zany, Showtek, Headhunterz, en Dream Team waren geweldig! Maar tering wat een drukte in de hard-area Dat mega videoscherm was vet
Geen last gehad van lange rijen, geen last gehad van de wc (vond m prima). Heb ruimte genoeg gehad en heb zelden hoeven wachten tot mijn drankje klaarstond. Waar ik stond was een goed sfeertje. T decor vond ik gewoon goed bij Partyflock passen. Het enige minpunt was dat de deuren bij de tribunes eenrichtingsverkeer was af en toe. Verder top! Afsluiter Partyraiser en Neophyte !! Heb alleen Masters of Cermenony niet gezien..
Tsja, gewoon een grote houseparty met alle nadelen die daaraan zitten. Voor een groot feest prima, alleen ontbrak het enthousiasme een beetje bij de Eclectic. Was weer leuk voor een keertje, maar doe mij toch maar klein
jammer dat het gluid naar pavo een stuk minder was het moet niet kunnen dat de muziek van de andere zaal boven de hardcore uit komt maar ja een les voor de volgende keer daar
Sfeer,geluid waren niet het beste. Heel jammer. Had er veel meer van verwacht. En iid die ELLELANGE rijen bij het fouileren was niet te doen. Mr al met al, de mensen met wie ik was, SCHIK gehad.
echt een KUT feest..2 zalen sloeg nergens op..in soft zaal hoorde je de bas van andere zaal..te veel kleine blagen...ik vond het niks niks niks
Vond het wel een vet feesie! Alleen jammer dat je zo lang moest wachten bij de entree en ik vond het geluid wat minder.... Maar voor de rest top!! Zany, Deepack, Headhunterz!!
leuk feesje , iets te druk..volgende x rekening mee houdn verder kleine zaaltjes in de ring waren ook super relaxed..voor herhaling vatbaar maar dan met heel wat aanpassingen !
Lekkere avond gehad! Niet verwacht! Showtek was geweldig Wel jammer dat het zo ontzettend druk was bij de hardstyle en rustig aan de andere kant. Was ook wel een beetje te verwachten. Verder was't
Geluid vond ik af en toe wat zacht.. maar het was weer een geslaagd feestje. Mike draaide geweldig iedereen ging los
Mooi feessiej Best ruimte om te stampe. Niet druk bij de wc's. Muziek voor ieder wat wils. Mooie sfeer dacht ik zo. Zeker voor herhaling vatbaar. Maar t laatste uurtje vond ik iets té
Toen er eindelijk wat harder dan hardstyle gedraaid werd, dacht ik dat het beter zou worden, maar wat een commerciele shit werd er gedraaid zeg Vond er niks an. En was moe, lamlendig en ingekakt De groep was wel gezellig maar verder..
Lekker die zaal doorgebanjerd !!goede sfeer, heerlijke muziek Mooi feestje!!!!!
Was best een leuk feestje Heb het echt super gehad met mn schatje en met friends natuurlijk...
opzich wel leuk alleen beetje jammer dat er zo veel hardstyle werd gedraaid. zeker ook een beetje jammer van de darkraver, hardstyle is obsoluut niet zijn ding beetje een "CLUBKUTTEN"feest
redelijk goed feestje. In het begin werd er matig gedraaid. Vanaf 4uur ging het wel helemaal los en maakte de avond weer redelijk goed. Op het drinken heb ik niet lang hoeven wachte dus miss deed de rest wat verkeerd. MIss volgend jaar maar weer
Flockers.1 Veeelste druk!! Wel goed gedraaid Flockers.2 Die hebben vast gebaald met de 'geluidswand' die er niet was Vond het me geld niet waard!!! Maar heb het cker gezellig gemaakt met de mensen die ik altijd tegen kom Was alleen vroeg weg..
Zany-->Superdik, Showtek-->Superdik, Headhunterzzzz--->Nog Dikker, Al Met Al Een SuperAvond Gehad Druk Dat Zeker Maar dat Maakt Het Alleen Maar Gezelliger Wanneer WeerJac???
leuk feest voor een keer, maar niet voor herhaling vatbaar!
heb me wel vermaakt ofzo maar kon zooooo veeeeeeeeel beter!! was t gewoon net niet ofzo
Jammer van de 2 zalen! Heb me wel goed vermaakt in zaal 1! In de andere zalen ben ik eigenlijk maar 5 minuten geweest ofzo. Ook jammer dat het soms erg lang duurde bij het drinken, wat waren sommige traag zeg! Mja, als met al een geslaagd feest!
Ik heb me goed vermaakt en vond het verrassend van opzet.grappig detail is dat het met die doeken soms leek dat ik in de rijnhal stond. Voor 35 euro vind ik het een goed feest. en druk ja lekker. gelredome gevuld met 100 mensen is ook geen feest.
Misschien wel het slechtste feest waar ik de afgelopen jaren geweest ben; totaal geen sfeer, te druk om los te kunnen, slecht geregeld. Gelukkig waren we met een gezellig groepje, dat maakte het nog een beetje goed. Setje van de avond: Buzz Fuzz vs Pavo... Eén ding is zeker: nooit meer Gelredome voor mij
We waren er al vroeg en konden zo doorlopen! Vanaf 11 uur begon het los te komen! Decor zag er goed uit, geluid was goed! Sfeer was top! Super vermaakt
Best een leuk feest op zich, maar wat een ellende daar in Gelderland altijd zeg, worden die feesten georganiseerd door de politie ofzo??? WEGBLIJVEN DAAR!!!
Jammer dat we 3 kwartier in de rij hebben gestaan bij de fouillering, maar hebben showtek gelukkig gezien, dat was super cool!! met Fuck the System.. Don Diablo en Benny Was cool Samen met Nicolien en offcourse Michelle!!
Vond het een erg geslaagd feestje !!! We waren echt met een super groep. eerste 2 uur was een beetje saai maar daarna werd het echt super... Zany, the viper en the playa de mannen van de avond !!
Dik vermaakt! heerlijk die hardcore van the Viper & tha Playah scheiding was slecht!
Vroeg aanwezig, konden overal doorlopen kwamen voor flockers 1 maar flockers 2 was beter niet een top feest, maar was gezellig rijen bij het drinken waren extreem, maar daar had ik mn truukjes voor, sorry mensen aankleding was redelijk, erg weinig lasers, terwijl die zo mooi waren als ze het deden
Heb me meer dan goed vermaakt!!! Tegen verwachting in geen last gehad van dubbel geluid Vette muziek gehoord en leuke mensen gezien, al met al top dus!
Ik vond het een lekker feessie hoor! Helemaal vooraan de harde zaal gestaan de hele nacht... Ik hoor niks meer, goed teken!
Erg jammer dat ik nog steeds grieperig was.. Verder vond ik het wel egt een erg cool feest!! Er werd erg goed gedraaid En idd.. bij de house-kant wassut wel een beetje een dooie boel..
Tot benny begon was het een kutfeest, daarna was de muziek top en heb ik me nog goed vermaakt. Wel kut sfeer & geluid, al met al net een voldoende. Saaie mensen (lees: kijkvolk) kunnen beter weg blijven!
mega drama,entree lange rijen,wc lange rijen,bar lange rijen,heb veel gezien,maar dit was echt het dieptepunt, alleen als je in de zaal stond en je niet naar de wc hoefde en niks dronk dan was het wel leuk, nooit meer doen dit,da floppers,had nog beter naar vitesse - sparta kunnen kijken da was nog beter geweest,betaal je dan 38 euro entree voor,het was één grote elende
wat een heerlijk commentaar leveren de meeste weer... tis ook nooit goed.. maarre deepack was lkkr aant draaien, headhunterz cker ook, en de laatste djs playah,neophyte etc. lkkr toch zo knalluh int gelredome!!
Het was een geweldig feest. zeker voor herhaling vatbaar, miss wel flockers festival maarre, ik heb ook 1 ding te zeiken en dat waren de toiletten.. beetje jammer, maar verder helemaal toppie
Was veels te druk..niet voor herhaling vatbaar
ik vond het erg gezellig wel druk maar ja dat had je kunnen verwachten op zo groot feest !!! moet wel zeggen dat het mijn eerste keer was en vond het lekker muziek van salto mij vriend was liever bij deepack geweest maar wouden niet uit elkaar gaan.
wiehooow, super naar mijn zin gehad! heerlijke muziek. lekker veel nieuwe tracks splitsing van gelredome werkte prima podia zagen er top uit. superbe tot de volgende flockers!!
mensen ga een x los voor de verandering, blijf niet als een sjonnie staan op dezelfde vierkante meter en als je stilstaat omdat je er geen zak aan vind ga dan lekker naar huis wilje en niet achteraf een of ander kk bericht sturen da het geen flikker aan was twas gewoon een lijp feestje verrekte mouwzakken.....
1x water kopen, 8x gratis bijvullen, 10x pissen zonder wachttijd ... wat piepen die lui hier nou Heb me kostelijk vermaakt, als Trancetubbie tussen de hakkende menigte ... en ik heb OVERAL pijn, JIPPIE!
Was echt een SUPER FEESTJE daar in de Gelderdome!! Zaal indeling was prima....en iedereen ging lekker LOOS!!! Geluid had achter beter en harder gemogen....maar ik heb heerlijk lopen KNALLEN op Flockers!!!
In het begin dacht ik "bahh wat een baggerfeest" er was niet echt sfeer enzo, maar later werd dat een stuk beter en heb ik me goed vermaakt, al met al was het gezellig met iedereen die ik was Wel grappig dat ik nog een aantal keer mijn profiel zag langskomen
ondanks me enkel en me wiet toch vermaakt door de muziek
Props voor de organisatie! Erg gezellig avondje gehad! Heb echt nog nooit zo véél mensen fout zien gaan! Heb ze echt met bosjes neer zie gaan Terug praktisch achter het stuur in slaap gevallen
heb me toch echt wel vermaakt jammer van die lange klote rij en dat de lockers dan ook nog is buiten zijn, wilde jullie ons ziek hebben ofzo? muziek was goed jammer van het geluid en die wand was ook niet helemaal geluidsdicht beetje jammer
vaag publiek een hele toko vol met jonny walkers je werd der niet goed van MENSEN BLIJF GEWOON OP JE PLEK STAAN koop dan kaarte voor de wandel vierdaagse
Was een super feestje samen met de meiden!! Showtek fijn setje!!! En op het laatst flink raggen he!! The Playah en Partyraiser!!
heb me prima vermaakt, maar dat komt meer door de sfeer en de vele bekenden. te veel variatie qua muziekstylen onder 1 dak. tot 4 uur was het in flockers 1 prima te doen. Daarna heb ik me niet meer kunnen vermaken met de muziek. En de talents hielen zich ook niet echt aan hun style,want hardstyle werd al vrij snel hardcore. erg jammer. maar verder prima feestje gehad
Dikke shit... Lekker inkomen in Flockers 1, beginnetje Gregor Salto meepakken, hij blijft te bruut Miss Djax & Rude Awakening, lekkere afsluiting Prima vermaakt, maar wat een fuckin drukte en grootte... Te massaal, maar zeker de moeite waard
Ik vond ut wel een releks feest was alleen ziek was wel klote.. maja ik heb me wel proberen te vermaken wel jammer dat je in de house zaal vaak de hc er doorheen hoorde..
goed feessie weer heb me goed vermaakt met al me knallers in de hardstyle zaal erg druk en mensen liepen door elkaar heen, je kon niet lekker blijven dansen omdat je STEEDS op zij moest voor iedereen
In het begin viel het erg tegen, lange wachtrijen, kluisjes buiten is ook geen succes midden in de winter (het Gelredome is toch groot genoeg!!). Het leek trouwens wel of Q dance zich had teruggetrokken, want het geluid was in het begin van de avond echt slecht, misschien ook omdat alleen voorin goede installaties hingen. Anyway, de sfeer was wel goed: mensen van alle soorten en stijlen lieten zien dat ze best samen kunnen feesten met RESPECT voor elkaar Techno op het eind was top secret cinema
Beetje jammer date PartyFLOP die toko zo gigantisch vol had gepropt.... voelde me net een metroreiziger in Tokyo, werd wel lekker gedraaid, maar daar heb je dan nix an.
achja zoals ik van te voor al zei dat het super druk ging worden.. pff en warm after was zeeeeeeeeeer vet te erg flockers zelf
Het feest was onwijs goed ook al most ik er werke heb ik onwijs kunnuh genietuh nice job partyflock
Geweldig leuk feest! Was alleen drukker dan ik had verwacht, zeker nog veel last minute kaartjes verkocht.. Muziek & Sfeer!
Vond het maar een redelijk feesie, te druk in de harde zaal, iedereen liep continu criscross door elkaar heen en het geluid vond ik te zacht....maar met alles bij elkaar heb ik me wel vermaakt
begin klote , vanaf headhunterzz losss, vervolgens door naar talent.......vinyl pimp zeer goed bezig ..toen head ik het goed naar mn zin , vervolgens naar de techno gegaan , bart skilss super:Y secret cinema....afsluiten @ miss djax en rude awake gewoon beuken..
Ik vond het geen topper helaas......De combinatie Club & hardstyle is gewoon een big NO.....Die 2 groepen mensen passen niet bij elkaar en dat voelde je ook aan de sfeer jammer genoeg.....Verder wel goed bedacht met die afscheiding en het werkte
Had er meer van verwacht, maar was goed te doen. We handig dat als je iets uit je kluis wilde pakken je niet meer terug naar binnen mocht
Leuk feestje van partyflock! aankleding vond ik goed aangezien het ook een organisatie is die net begonnen is met dit feest!(pf) bij showtek viel de bass een keer weg en sindsdien was het geluid ECHT MATIG! geen subs leek wel of het van die andere boxen kwam! heel jammer... verder wel goed vermaakt...
Slechtste binnenfeest wat ik ooit heb mee gemaakt..!! Ma tog super vermaakt ..Had meer verwacht van Qdance en Matrixx..
1 woord GODDELIJK!!! wat een meesterlijk feest.. volgens jaar weer?
zeeeeeeeeeeeeer slecht geluid, slecht gedraaid, niet goed
geweldig feest echt had er nie veel van verwacht moet ik eerlijk zijn maar echt toppie snap nie waar mensen zich druk om maken ja tis druk dus dan is het ook iets drukker bij de bar nou die mensen deden ook hun best dus mensen kom op zo erg was et nie masters of hardcore was 1000x slechter
Ik vond het een erg geslaagd feessie! Mensen die zeggen dat het druk is....kijk naar Qlimax is nog drukker...Heb me goed vermaakt, omdat het niet megavol was veel bekenden gezien.Heb nergens lang in de rij gestaan ofzo..niet langer dan bij andere feesten ofzo
Het was idd NIET je van het... geluid kon harder, sfeer was nie goed maja ondanks dat heb ik me toch wel vermaakt
Na maanden van voorbereiden ging Flockers wel in no time voorbij zeg! Dat het leeft onder de bezoekers van Flock moge duidelijk zijn, het pageviewrecord is weer verpulverd deze week! 330
De kaartverkoop gaat de laatste paar dagen echt hard en we verwachten met rond 20.000 Flockers er een prachtig feest van te maken. Wil je het niet missen? Je kunt nog terecht bij de vvk adressen van Ticketbox. Lees in dit nieuwsbericht de timetable en het laatste nieuws. 391
Flockers begint lekker te leven in de agenda, op het forum en ook in onze contactsectie komen heel wat vragen binnen. Daarom even een update over het feest dat Partyflock samen met Matrixx en Q-dance organiseert op 24 februari in het GelreDome. 134
We kondigden al aan dat er tijdens Flockers in het GelreDome een aantal talentareas zullen zijn. Lees in dit nieuwsbericht wat er van jou als artiest verwacht wordt als je op dit unieke en grote event je skills wilt laten zien en horen. 274
Het was natuurlijk wel even puzzelen…een line-up neerzetten waar iedereen blij van wordt! Toch hopen we jullie met deze line-up een breed aanbod van dj’s en muziekstijlen aan te bieden met een mix van de populairste dj’s, opkomende dj’s en talents. 532
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan........ 615
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan.
Daarom geven we een historisch feest, waar iedereen zijn Partyflockprofiel een gezicht kan geven: Flockers!
→ lees meer
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan.
Daarom geven we een historisch feest, waar iedereen zijn Partyflockprofiel een gezicht kan geven: Flockers!
was geinig feest bij ons in het gelredome alleen geluid zwaar kut zaal gesplits door een zeil was 10x niks allemaal kleine blagen die er rond stampten vd snoepjes