Ik vond het best een gaaf feestje, jammer van de drukte en de wandelende mensen... voor de rest vond ik de aankleding erg leuk, was de muziek best goed en de sfeer ook! al met al heb ik me goed vermaakt!
Ben iig lekker los gegaan deepack, zany showtek headhunterz! super!!! Vond het al met al een top feestje! uiteraard blijft defqon favoriet idd, daar kan geen feest tegenop al zeg ik het zelf! en owja voor de drugs gebruikers onder ons, jah ieder zn ding toch! het maakt het feestje idd NET wat heftiger Met drank op word je eerder moe van. Als je het maar naar je zin hebt! en leuk was het, op naar het volgende feestje!!!!!
Heb me zeker goed vermaakt, alleen veels te druk!!
MIsschien doordat ik hoge verwachtingen had dat ik het wat minder vond. Toch zeker goed vermaakt! Geluid achterin ookniet zo over te spreken. Darkraver en Zany Knalden 'm er echt goed in!! TOP!!
heb me wel vermaakt mare meer door bekenden miste toch de sfeer die ik wel had verwacht.. maar goed was weer van de straat
Top feestje!! Heb me super vermaakt..goede sfeer!! Leuke mensen!
Gezellie Maar Veelst Te Druk.. En De Hardcore Was Echt Bagger!!
Jammer dat er juist op flockers dingen mis gingen waar "normaal" gesproken op partyflock juist zoveel over wordt geklaagd... Garderobe, timetable, 1 entree.... maja het was ook pas het 1e feest.
had er meer van verwacht, maar toch wel veel lol gehad!
Was leuk omdat m'n allerliefste vriendinnetje mee was en mijn eigen LEUKSTE LIEVE meid erbij was. Maar weinig tot geen partypeoples! (N) MISS DJAX & RUDE AWAKENING !
zeker geen Q-dance opbouw!!! zeer slecht geregeld en saaie show's!!!! lazer nix waard!! en daarvoor betaal je 38,50eu voor un kaartje,10,00eu parkeren en 10,00eu voor 4 bonne diep triest dat ze zoveel geld vragen voor een feest wat NIX voorsteld!!!!!!!!! pavo en buzz fuzz dat noeme ze un tandje harder Dj PITA moest daar staan!!!!!!
Ik had er veel meer van verwacht. Decor enzo was magertjes. Er werd wel goed gedraaid!!
vond het wel een leuk feest....ben er geen prof in, maar heb me goed geamuseerd...alleen de rij bij de entree was wat lang en had meer verwacht van het decor/licht...verder prima!!!
Was wel een leuk feestje alleen niet mijn muziekstijl...pas rond een uurtje of half 4/ 4 uur werd het eindelijk wat harder! De lange rijen voor het drinken & de ongelofelijk smerige-plakkerige vloer waren wel minpunt! Ook was de aankleding niet super... Einde was zeker knallen!!!NEOPHYTE & DJ PARTYRAISER
het was WAANZINNIG LEIIPP GEAKKK!! moet vaker worden gedaan!! HARDCORE TECHNO alles door mekaarr .. VETT FEEST .. IEDEREEN RAMBAM VD KAART !! moet vaker gebeuren!! x ASH
Feest was te gek maja zonde van de scheiding...
voor een 5 jarig bestaan had ik wat meer verwacht, dj's ware oke
Ja het was een avond om niet te vergeten! Heeeerijk rondgedwaald! Goed feesssie, lekkere plaatjes... leuke mensen en sfeer ....
hmmm khad meer verwacht misschien te verwend geworden partyraiser tering herrie vindt ik nix
Nou voor degene die slecht geluid hebben gehoord: HAAL DIE STRONT UIT JE OREN,, Linksvoor PRIMA geluid! In de harde zaal.. Hardheadz NEE IK BEDOEL HeadHunterz (Hahah) Draaide weer top Veenendaals Trots ! En ZANY!!! Bier halen: Ging super snel.. iedereen gaat bij elkaar staan.. ja dan ga ik lekker aan de zijkant.. binnen een minuut heb je je bier dan .. Pissen: Achter het stadion ging snel bij de mannen... alleen de vrouwen moesten écht lang wachten.. Verder: PIZZA PUNTEN!! zijn best lekker
leuke meiden bij de EHBO,jammer dat ik om 12 uur al ziek in de bus lag
Wat een stilstaand volk daar. Echt te triest voor worden. Verkeerde intro's, geluid was bagger. Gelukkig waren de setjes wel erg goed te doen. Maar FLOPPERS is zeker niet voor herhaling vatbaar
Ik heb me redenlijk vermaakt, mooi me eige feesie gemaakt, en nog een vrijkaartje gekregen van partyraiser ook! maar de mensen keken net alsof het "hun" eerste feest was... links voor in ging het mooi.. lekker hakke! maar ik had er meer van verwacht.. drank lange rijen.. wc`s.?. alles door elkaar....
leuk feest ,alleen TE druk , heb ook spontaan hekel gekregen aan sommige flockers ,dat je 1 keer tegen me aanloopt geen probleem maar niet 10 keer ofzo ,gelukkig later mooi plekje gevonden waar ik nog ff lekker uit me dak kon gaan
nou dit feestje mogen ze van mij in de kast douwen en er nooit meer uithalen
Was gezellig als je t gezellig maakte! Had wel beter feestje verwacht eigenlijk, maar Partyraiser heeft t op t eind helemaal goed gemaakt! He-le-maal los
De twee hoofdzalen, vreemde muziekcombinatie ; het was of veel te soft en ik denk die andere zaal voor de meesten na 2u te hard. Ook veel te druk en je moest overal lang wachten.. Partyraiser en Neophyte heerlijk afgesloten :worship:
Prima vermaakt, Bart Skills vs. 2000 and One waren top . Relaxt sfeertje! Veel bekenden gezien, maar veel te kort! DaniBanani Ik zou er zo nog een keer heengaan
Het concept is geweldig, uitvoering minder. Vette line-up en er werd goed gedraaid. Het decor vond ik echt zwaar tegenvallen, absoluut niet origineel. Zeker aan het begin was het afschuwelijk druk, totdat bijna de hele tribune vol zat. Opbouw van de muziek was goed, alleen echt waar een afgang dat MOC niet kwam hoor. Dat is toch voor vele de klap op de vuurpijl. Hou kunnen ze trouwens de wc vooraan de overvolle zaal maken. Ik had al in me broeg gepist voordat ik bij de plees was.
Egt helemaal super. Alleen jammer dat de sfeer tot -10 zakte op het eind in Dark...
wel oke feesiej.....gooeie line up's....vond de verschillen tussen de 2 zalen wel erg groot....Geluid was oke.....alleen hoe verder je de zaal in ging.....hoe meer je de andere zaal erdoorheen hoorde....ook de overloop naar de andere zaal was echt een chaos qua geluid.....geluidsdichte wand??? yeah right! Heb me echter wel prima vermaakt!
alles was super relaxt alleen 1 nadeel er waren geen kaartje met de timetable
lange rijen bij binnenkomen, lange rijen bij bier halen, lange rijen voor me vriendin bij de plee, 3 zalen die op pf stonden en niet meer doorgingen, alle ingangen van de main werden afgesloten op 2 na, heel slecht geluid, slechte show, slecht decor, een negatieve sfeer--> niet echt een partysfeertje.... waardeloos dus!!!
Veel negatieve reacties zeg... Maar ik heb me goed vermaakt, vooral vanaf Bart Skills met lekkere techno! Vond trouwens ook veel dingen wel erg goed geregeld (bus, splitsen van zaal, wc's, tentjes en bars. Dus organisatie: Thanks! Wat wel opvallend was, ik denk door de mix van muziek, dat vééél mensen vaak stilstonden, zeker naar het eind toe bij techno. Die groovy-mensjes zijn toch niet echt partypubliek.
ik vond het wel een leuk feestje hoor. goed gedaan met die 2 zalen alleen schaf 3 en 4 voortaan af!!!!
heel vet feesie prima vermaakt!!! leuke decoratie en goed geluid!! helemaal los gegaan partyraiser vs. neophyte complimenten PF :repsect: SOMMIGE MENSEN MOETEN NIET ZO JANKEN GA DAN GEWOON NIET NA EEN FEEST STAKKERS!!!! het is ook echt wat je er zelf van maakt op een feest
was zekers maximaal op een paar dingen na ma da kan gebeuren ma volgende Flockers alleen hardstyle/hardcore
Ik vond het een superfeest! Snap niet wat zoveel mensen nou lopen te zeuren! was supergezellig en heb nergens lang moeten wachten terwijl ik best laat er pas was!!!
woehoeeeeeee you are now rocking with the best!! Koekoek! was top feestje!! geen last gehad van w8rijen bij wc's ingang of wat dan ook! jullie ware vast op de verkeerde plaats op de verkeerde tijd?? headhunterz ook Showtek stond lekker te draaien!!
Was weer een topper Dikke setjes van Headhunterz, Pavo vs. Buzz Fuzz, Neophyte vs. Partyraiser!! Ik heb de club/house zaal niet eens gezien, maar linksvoor in de hoofdzaal opperbest vermaakt. Niet te druk, goeie sfeer en een leuke after, hij was weer heerlijk Coby!!!!!
Lange rijen, vooral bij de ingang. The Viper vs The Playah en Partyraiser vs Neophyte op het einde waren vetjes. Vanaf dj Buzz Fuzz ging het wel lekker eigenlijk. Decor was goed bedacht, verder waren de verschillende zalen en muziekstijlen weer zwaar ruk. Teveel verschillende doelgroepen bij elkaar in 1 ruimte als je het mij vraagt, daardoor baggersfeer.
Ik vond het een zeer geslaagd feestje, prima sfeertje, lekkere muziek en veel bekenden. Vraag me alleen af of iemand 'de hond' nog heeft uitgelaten. Twee nadelen: het hek ging om 21.05 uur pas op en ik was de BOB.
Goed vermaakt en lekker los gegaan vooral laatste 3 uur!
Bij aankomst was het erg druk!! Vind et trouwens schandallig dat ze de mensen buiten laten wachten WEET JE HOE KOUD?? Maar verder zeer geslaagte avond gehad.. Alleen jammer dat het voor mijn om half 5 al afgelopen was.. Maar ik was er op voorbereid!! Showtek Deepack en Hardheadz o nee Heathunterz haha Mannen van de avond
Lekker feestje..beter als ik had verwacht!!...The Vinyl Pimp ....super gedraaid moppie!!
Het was een oke feessie, maar niks bijzonders.. Aankleding leuk gedaan met die computerschermen. Zany Showtek MC DV8 Stukje in het begin bij Deepack en Villain was leuk gedaan! Meiden het was gezellig
Ja we moesten errug lang wachten...maar toen we eenmaal binnen kwamen ging het dak er keihard af!! Ze draaiden lekker..en ik vond die partyflock fotos op een groot scherm echt vet gedaan!! Zie je gewoon ineens jezelf door de zaal heen geprojecteerd worden!! Alleen de afsluiting in de hardstyle zaal was erg matig..had op zijn minst verwacht dat een feest van pf tot kwart over 7 zou doorgaan. Maar nee hoor om 5 voor 7 werd de muziek al afgenokt. Echt jammer...maar voor de rest een topavond!!
Seekers gesellig feessie joh!!! beter dan verwacht, erg veel leuke mensen!! rechtvooraan keiKnalle!!!!... &Mollie's 1e party.. sneakyrat!!
Gek feessieeee! Sfeertje was top, niks geen gezeik gezien, iedereen was flex. Zany, The Viper & Playah, Neophyte & Partyraiser. Beetje jammer dat MoC het liet afweten(N)
leuk feestje...goede scheiding tussen de muziekstijlen. jammer voor de hardcoreliefhebbers want daar was et veel te druk...bij de house daartentegen had je alle plek om je rondedansje te doen...Alleen die wc's buiten...da ken echt niet! slechte zaak!
Was een leuk feesie, voor een keer, alleen beetje goedkoop qua decor enzo, geen lasers voor de rest was het wel te doen, Hardstyle mocht van mij wel langer en Hardcore hadde ze nie moeten inhuren..
[s] geweldig! [/s]
Lange rijen bij 't drinken, lange rijen bij binnenkomst, blijkbaar grote hoeveelheden valse kaarten in omloop, geen vergoeding of alsnog entré, gewoon nieuwe kopen voor 't volle pond!! Geen stijl!! De muziek was goed maar daar is ook alles mee gezegd! Slechte organisatie! TE druk.
Goed vermaakt geluid had wel iets harder gemogen. Verder echt genoten van Showtek, The Viper vs. Tha Playah en Partyraiser vs. Neophyte Maar waar was MoC nou?
wachtrijen bij de bar? niks van gemerkt! Het was wel heel aardig druk bij 1 erg rustig bij 2 vond ik dan.. maar het feest was opzich wel ok
Tot 3 uur geen fatsoenlijke muziek in die Flockers twee zaal... Daarna werd het gelukkig minder commerciële rommel en konden we er tegen aan... Ow ja, en één ding, als je als organisatie gaat pronken met je fiction one geluid, zorg dan ook dat er iets van fatsoenlijk vermogen staat, of draai die volumeknop open...
Echt weer supah feest in t Gelredome Zany, Showtek, Headhunterz, en Dream Team waren geweldig! Maar tering wat een drukte in de hard-area Dat mega videoscherm was vet
nou ik vond het zeker wel een vet feest!!! vond het int begin wel veel te druk maar dat was ik snel vergeten
het was in 1 woord: GRUWELIJK !!! wanneer is partyflock #2 ?
Ik heb me goed vermaakt, dat gezeur over drukte enzo, alles verliep vlot en er was genoeg ruimte om te bewegen en dansen! Veel leuke bekenden gezien, je moet er toch zelf een leuk feestje van maken en dat is gelukt!
Geen last gehad van lange rijen, geen last gehad van de wc (vond m prima). Heb ruimte genoeg gehad en heb zelden hoeven wachten tot mijn drankje klaarstond. Waar ik stond was een goed sfeertje. T decor vond ik gewoon goed bij Partyflock passen. Het enige minpunt was dat de deuren bij de tribunes eenrichtingsverkeer was af en toe. Verder top! Afsluiter Partyraiser en Neophyte !! Heb alleen Masters of Cermenony niet gezien..
goed te doen: veel toiletten, veel bars, veel eettentjes, leuke talenten. Wel heeeel druk hoor beneden, lukte ook pas na half vier daar uberhaupt te komen en te leven zow
jammer dat het gluid naar pavo een stuk minder was het moet niet kunnen dat de muziek van de andere zaal boven de hardcore uit komt maar ja een les voor de volgende keer daar
100 doden gestorven vannacht wat een feest wat een base!!! Clau kei bedankt het was helemaal top!!! LAAT DIE BRANCARDS MAAR KOMEN!!!!
Jah was wel geinig.. alleen de rijen in het begin was klote.. Verder stond het geluid goed hard, maar was het niet al te zuiver.. Ruffian met zn Hardheadz.. wat was die er ziek van zeg.. DV8 blijf ik knaken vinden.. Waardeloze stem heeft die vent.. Decor was nog best .. muziek was opzich wel redelijk.. HH wel lekker, maar toch weer weinig nieuws.. Ben flink aan het zeuren maar geef er toch nog n kleine 7 voor..
Sfeer,geluid waren niet het beste. Heel jammer. Had er veel meer van verwacht. En iid die ELLELANGE rijen bij het fouileren was niet te doen. Mr al met al, de mensen met wie ik was, SCHIK gehad.
Wat een heerlijk feestje ...Heb de laatste 3 uurtjes in de Techno zaal echt genoten ...Muziek mocht alleen wel wat harder.
Vond het wel een vet feesie! Alleen jammer dat je zo lang moest wachten bij de entree en ik vond het geluid wat minder.... Maar voor de rest top!! Zany, Deepack, Headhunterz!!
Vond het een zeer matig feestje. Om naar binnen te komen bij de beveiliging was een ramp! Koud en druk en kut geregeld! Feestje viel tegen. Muziek van de andere zaal was hoorbaar in de zaal waar je stond! Alleen laatste uurtje met Miss Djax vs. Awakening was knallen! Topmoment van het feest!
Geweldig feessie hoor goeie sfeer ook . Alleen dat techno volk mag voortaan wel thuis blijven, stelletje omhooggevallen snobs pavo vs buzz fuzz
het was leuk en echt Flocks natuurlijk
ik vond het feesie wel weer geslaagd en er werd goed gedraaid al had ik van showtek ietsies meer verwacht maar verder gingen we weer lekker uit ons dak...
wat zeuren mensen toch veel, ik vond echt een super feestje het enigste minpunt is dat Master of Ceremony niet is gekomen echt jammer. Voor de rest was echt top . Lekker opbouwen van trance naar hardcore. The Viper vs The Playah draaide echt een super set
Ging lekker hoor !
heb vet tof feessie gehad veel bekenden gezien écht vett feessie
zeker vet! Partyflock heeft het goed gedaan voor t Jubileum!!
Wat een kut feest zeg... Een groot drama, roog en erick waren top en baggi. De rest was echt kut geregeld, overal lange rijen. nr 1 bagger feest allertijden...
Lekker die zaal doorgebanjerd !!goede sfeer, heerlijke muziek Mooi feestje!!!!!
opzich wel leuk alleen beetje jammer dat er zo veel hardstyle werd gedraaid. zeker ook een beetje jammer van de darkraver, hardstyle is obsoluut niet zijn ding beetje een "CLUBKUTTEN"feest
Zat leuk in elkaar! Heb me goed vermaakt....maar vanaf 3.30u was het gelukkig knalluh!
Okei.. Eerlijk is eerlijk.. Voor 3 uur was het geweldig qua musica.. Daarna ging het flink bergafwaarts.. EN HET HELE GEKKE IS VOORAL OM 6.00 UUR IN DE HOUSE ZAAL alles behalve house musica.. Dat was gewoon flink stampen joh ... Dus niet bepaald de bedoeling.. ...... MAAR ik moet eerlijk zeggen, ik heb me heeeeel goed vermaakt.. Geweldig feestje, ondanks dat ik een leuke meid niet heb gezien Maar WHEN KOMT IE WEER..?
Zany en Showtek waren goed!! De rest viel me een beetje tegen. Verder was t veels te druk, en wat een asociaal volk zeg... constant bier over je heen, op je tenen staan en ellebogen overal, aankleding viel me ook tegen. geluid was ook minder.
qua muziek vond ik het een lekker feest. Maar toch gaat dit feest voor mij de boeken in als niet echt mega bijzonder. Miste een paar esenciele dingen die er nodig zijn om een feest voor mij te laten slagen. Eindcijfer een 7.5
redelijk goed feestje. In het begin werd er matig gedraaid. Vanaf 4uur ging het wel helemaal los en maakte de avond weer redelijk goed. Op het drinken heb ik niet lang hoeven wachte dus miss deed de rest wat verkeerd. MIss volgend jaar maar weer
Zany-->Superdik, Showtek-->Superdik, Headhunterzzzz--->Nog Dikker, Al Met Al Een SuperAvond Gehad Druk Dat Zeker Maar dat Maakt Het Alleen Maar Gezelliger Wanneer WeerJac???
Mooi feest, Gelredome te chill, muziek was werd masterlijk gedraaid. top avond/nacht/ochtend
Het had zijn plus en min punten maar dat had ik ook verwacht. Voor een party die speciaal voor het 5 jarige bestaan van een partysite is georganiseerd vind ik het meer dan geslaagd. Hou het wel voor een jubileum. In flockers 1 werd super gedraaid, op een paar na. We hadden een goede plek waar het niet te druk was. En met elkaar een super feest van gemaakt.
Was wel gezellie feessie...niks mis mee....maaruh welke site's staan die foto's
Te druk en niet echt bijzonder, Headhunterz & Pavo & Buzzfuzz TOP
Ik heb me goed vermaakt en vond het verrassend van opzet.grappig detail is dat het met die doeken soms leek dat ik in de rijnhal stond. Voor 35 euro vind ik het een goed feest. en druk ja lekker. gelredome gevuld met 100 mensen is ook geen feest.
was hier en daar slecht gereglt met drinken en alen muziek ja was wel ok
Misschien wel het slechtste feest waar ik de afgelopen jaren geweest ben; totaal geen sfeer, te druk om los te kunnen, slecht geregeld. Gelukkig waren we met een gezellig groepje, dat maakte het nog een beetje goed. Setje van de avond: Buzz Fuzz vs Pavo... Eén ding is zeker: nooit meer Gelredome voor mij
We waren er al vroeg en konden zo doorlopen! Vanaf 11 uur begon het los te komen! Decor zag er goed uit, geluid was goed! Sfeer was top! Super vermaakt
Best een leuk feest op zich, maar wat een ellende daar in Gelderland altijd zeg, worden die feesten georganiseerd door de politie ofzo??? WEGBLIJVEN DAAR!!!
Vond het goed geregeld die twee zalen! Soms hoorde je de andere zaal wel, maar NOU EN! Laatste twee uurtjes techno...heeeerlijk! Miss Djax krijgt een plekje tussen mijn favo dj's!
tering Partyraiser vs Neophyte
veel te druk maar verder wel ok
Partyflock gefeliciteerd met je 5e verjaardag! Heerlijk feestje, hoop dat je me vaker uitnodigd als je weer eens een feestje houd! TOP!!
Benny was weer eens heer en meester... waar de dj's tot 3 uur links af gingen ging Benny rechtsaf......I I I I I I I I DON'T KNOW I DON'T KNOW I DON'T KNOW I DON'T I DON I DON'T KNOW..!!
lkkr feestie, alleen het geluid mag wel wat harder
Gezellig feesje vond alleen het licht zwaar tegen vallen . Gelukkig was de WC gratis want de rest was DUUR . De rest was dik in orde
mwah niet veel aan
Niet al te veel van verwacht en dat was maar goed ook,, geen baggerslecht feestje,, maar kan stukke beter... maar uiteindelijk goed vermaakt vooral de laatste 2 uurtjes
was zkr een geslaagd feesie!..voor t eerst sinds 4 weken weer los kunnen gaan..was ook egt potje aan t dwalen daar
Had het mooier voorgesteld, maar was goed te doen!
Vroeg aanwezig, konden overal doorlopen kwamen voor flockers 1 maar flockers 2 was beter niet een top feest, maar was gezellig rijen bij het drinken waren extreem, maar daar had ik mn truukjes voor, sorry mensen aankleding was redelijk, erg weinig lasers, terwijl die zo mooi waren als ze het deden
Laidback Luke,Gregor Salto en Benn muziek laatste 2 uur vond k wat minder
fukcing drukke rij bij ingang omdat helft van de ingangen niet open is en iedereen uit zn neus staat te vreten.. vage indeling... beetje suffe aankleding... maar de dj's maakten het dan toch weer goed had er alleen wat meer van verwacht zeker van Q-dance
Super feestje, met super groep..niet zeiken achteraf, gewoon de goede mensen meenemen!
nou ja wat moet ik hier nou weer van zeggen..... zany en partyraiser maakte het goed!! enne ik weet niet hoe het kan maar er liepen 20 fotografen van pf en ik zie er geen 1!!
Echt top avond gehad Heb mij goed vermaakt en ben flink los gegaan. Beetje jammer van alle kritiek PF Bedankt!!
erg leuk feesje...veel verschillende mensen...die wel allemaal van de kaart waren hahaha gezellige avond gehad setjes van darkraver, viper en playah waren gooood
Heb het super gehad! er werd lekker gedraaid, er waren weer veel bekenden! echt super feestje gehad!
Heb me meer dan goed vermaakt!!! Tegen verwachting in geen last gehad van dubbel geluid Vette muziek gehoord en leuke mensen gezien, al met al top dus!
Ik was er al om 21.00 uur....tot 01.45 vond ik het niet zo maar dat kwam ook doordat ik ziek was maar perse wilde gaan. Het was erg druk in die tijd en het geluid was ook niet helemaal top. Later werd het beter vond ik en heb ik het alsnog naar mn zin gehad. Wel een hoop Flockers gezien en das leuk
Was tedoen maar je was zo snel mensen kwijt en toch wel erg druk.
Echt super! Er werd zoooooooooo lekker gedraaid! Sidney Samson samen met Gregor Salto En Benny Rodrigues kon er ook wat van! Helemaal uit m'n dak gegaan! Alleen jammer dat ik m'n telefoon ben verloren
Tot benny begon was het een kutfeest, daarna was de muziek top en heb ik me nog goed vermaakt. Wel kut sfeer & geluid, al met al net een voldoende. Saaie mensen (lees: kijkvolk) kunnen beter weg blijven!
wat een heerlijk commentaar leveren de meeste weer... tis ook nooit goed.. maarre deepack was lkkr aant draaien, headhunterz cker ook, en de laatste djs playah,neophyte etc. lkkr toch zo knalluh int gelredome!!
Het was een geweldig feest. zeker voor herhaling vatbaar, miss wel flockers festival maarre, ik heb ook 1 ding te zeiken en dat waren de toiletten.. beetje jammer, maar verder helemaal toppie
Ontzettend gelachen, maar sfeer was een beetje ver te zoeken..( In de trein was het bijna nog leuker wat dat betreft. .) Leuk dat er zoveel mensen zijn, maar losgaan werd onmogelijk door al die lopende en stilstaande mensen (N),
Gezellig feestje, op zich wel goed gedraaid ook, vette aankleding, alleen geen echte party-sfeer...HEADHUNTERZ
ik vond het erg gezellig wel druk maar ja dat had je kunnen verwachten op zo groot feest !!! moet wel zeggen dat het mijn eerste keer was en vond het lekker muziek van salto mij vriend was liever bij deepack geweest maar wouden niet uit elkaar gaan.
ik heb me prima vermaakt na 03:30 uur. in zaal 1 natuurlijk HARDCORE. een gelukje dat ik rond half 2 binnen kwam kon overal gemakkelijk doorlopen. ik vond de aankleding echt waardeloos drinken halen, munten halen, pissen ook. veel bekenden gezien en verder was de muziek echt wel kicke heur. en voortaan die kk kluisjes is logisch nummeren de tering heb na afloop met me zatte kop echt 1 kwartier naar mijn eigen kluis lopen zoeken ppffffffffff echt niet leuk in de kou. wel flockers 2 maar niet uitverkocht.
housequake u roog,erick-e and twothousand and one ook veTTTTTT thanx lieverds, het was super met jullie
wiehooow, super naar mijn zin gehad! heerlijke muziek. lekker veel nieuwe tracks splitsing van gelredome werkte prima podia zagen er top uit. superbe tot de volgende flockers!!
mensen ga een x los voor de verandering, blijf niet als een sjonnie staan op dezelfde vierkante meter en als je stilstaat omdat je er geen zak aan vind ga dan lekker naar huis wilje en niet achteraf een of ander kk bericht sturen da het geen flikker aan was twas gewoon een lijp feestje verrekte mouwzakken.....
1x water kopen, 8x gratis bijvullen, 10x pissen zonder wachttijd ... wat piepen die lui hier nou Heb me kostelijk vermaakt, als Trancetubbie tussen de hakkende menigte ... en ik heb OVERAL pijn, JIPPIE!
hardstyle was lekker maar toen buzz fuzz en pavo begonnen ECHT TOP f lekker terug naar the good old days en tja wat daarna kwam.........MAGISTRAAL!!!!!!!
Slecht georganiseerd, lelijke aankleding, was net een stilstaand feest en jong volk. mn slechtste Q-Dance feest
whahahaha JA TOCH!!!!
jammer dat de show eromheen niet zo goed was... de volgende x kan je bter de lampen uit laten ipv af n toe aan te doen. mah verder was t een topfeest!!! was egt lkkr stampe daar! mss voor herhaling vatbaar??!
ja iid remco te veel mensen liepen op verkeerde tijdstippen maar voorde rest vet feest.
heb me toch echt wel vermaakt jammer van die lange klote rij en dat de lockers dan ook nog is buiten zijn, wilde jullie ons ziek hebben ofzo? muziek was goed jammer van het geluid en die wand was ook niet helemaal geluidsdicht beetje jammer
vaag publiek een hele toko vol met jonny walkers je werd der niet goed van MENSEN BLIJF GEWOON OP JE PLEK STAAN koop dan kaarte voor de wandel vierdaagse
Geluid was goed, maar mocht wel wat harder. Op het eind keihard gebeukt op Partyraiser en Neophyte! Vanaf Buzz-Fuzz kwam het tempo er een beetje in. Iets meer tappunten had wel gekund. Tering lang wachten bij de bar.
super feest, alleen te jonge mensen waardoor het publiek net als vroeger op school werd verdeeld in groepen.Mensen die zich erg populair en geweldig vonden. je van top tot teen keuren en je darna behandelen alsof je een stuk stront bent. Vinden zichzelf wel erg belangrijk.Feesten met meer ouderen is meer een geheel, iedereen toont daar meer respect voor elkaar en heeft het leuk met elkaar.Verder best geregeld en mezelf prima vermaakt.
Dikke shit... Lekker inkomen in Flockers 1, beginnetje Gregor Salto meepakken, hij blijft te bruut Miss Djax & Rude Awakening, lekkere afsluiting Prima vermaakt, maar wat een fuckin drukte en grootte... Te massaal, maar zeker de moeite waard
Ik vond ut wel een releks feest was alleen ziek was wel klote.. maja ik heb me wel proberen te vermaken wel jammer dat je in de house zaal vaak de hc er doorheen hoorde..
Veel te druk, slecht geluid (behalve voorin), lange rijen bij de barren, de trappen blijft ook altijd een feest en de dj's draaiden niet goed genoeg.. was gelukkig nog wel gezellig met schatje en de rest!
setjes waren prima.. 2000&1 mega!!! beetje jammer alleen dat het niet mooi verdeeld was.. hardstyle/hardcore zaal barstensvol.. en club/techno minder.. en de bar.. 4,50 voor een flesje water??? kom op mensen!!
leuk feessie! maar geluid was lang niet alles achteraan, vooraan wat beter! maar heb betere meegemaakt! ook jammer dat mijn schatje het iets TE naar haar zin had haha kusje
nou mensen was al een tijd niet weggeweest en buiten om dat het een beetje druk was vond ik alles wel snel; gaan werd vet gedraaid vond het een dik feest te gekke lokatie en het was zeker beter dan ik verwacht had gewoon nog een keer doen superfeest
Vond het maar een redelijk feesie, te druk in de harde zaal, iedereen liep continu criscross door elkaar heen en het geluid vond ik te zacht....maar met alles bij elkaar heb ik me wel vermaakt
begin klote , vanaf headhunterzz losss, vervolgens door naar talent.......vinyl pimp zeer goed bezig ..toen head ik het goed naar mn zin , vervolgens naar de techno gegaan , bart skilss super:Y secret cinema....afsluiten @ miss djax en rude awake gewoon beuken..
tot 4uur heerlijk genoten in flockers2 en daarna zwaar loss gegaan in flockers1 was echt een HEERLIJK feessiee!
Leuk feestje van partyflock! aankleding vond ik goed aangezien het ook een organisatie is die net begonnen is met dit feest!(pf) bij showtek viel de bass een keer weg en sindsdien was het geluid ECHT MATIG! geen subs leek wel of het van die andere boxen kwam! heel jammer... verder wel goed vermaakt...
Slechtste binnenfeest wat ik ooit heb mee gemaakt..!! Ma tog super vermaakt ..Had meer verwacht van Qdance en Matrixx..
goed vermaakt, had er niks van verwacht maar was toch nog wel leuk... Kwa draaikunsten heb ik alleen van Zany kunnen genieten, de rest stelde niet veel voor... Geluidswal was wel goed.
1 woord GODDELIJK!!! wat een meesterlijk feest.. volgens jaar weer?
geweldig feest echt had er nie veel van verwacht moet ik eerlijk zijn maar echt toppie snap nie waar mensen zich druk om maken ja tis druk dus dan is het ook iets drukker bij de bar nou die mensen deden ook hun best dus mensen kom op zo erg was et nie masters of hardcore was 1000x slechter
geluid was echt k*t helaas en beetje jammer dat je voor een glas drinken weer die k*t trap op moest gaan laatste twee toppers o.a Partyraiser en Neophyte heb gemist nah volgende keer beter!!
Veel stilstaande mensen ja, maar fuck them zeg! Skills & 2000 and One rockten zoooooo hard Vet veel bekenden, vet vaak op de foto en vette lol! Een feestje bouw je nog altijd zelf toch?
Echt een super feest met allemaal leuke mensen en een TOP sfeer!!!!
Ik vond het een erg geslaagd feessie! Mensen die zeggen dat het druk is....kijk naar Qlimax is nog drukker...Heb me goed vermaakt, omdat het niet megavol was veel bekenden gezien.Heb nergens lang in de rij gestaan ofzo..niet langer dan bij andere feesten ofzo
Heb mij goed vermaakt! Waren wel wat min puntjes: De drukte bij de bar, personeel was echt traag! Het werd gelukkig wel later een stuk rustiger. Vond het geluid slecht af en toe alleen bij showtek viel gewoon weg een paar keer. en slecht aangekleed.. En Pavo had beter weg kunne blijven voor de rest heb ik wel lekker lopen stampen
Leuk feestje hoor! Ik was niet meer weg te krijgen uit de house zaal Mooie meisjes daar zeg !! Hahaha! Enige nadeel was het geluid op een hoop plekken Maar desondanks mezelf goed vermaakt!
Na maanden van voorbereiden ging Flockers wel in no time voorbij zeg! Dat het leeft onder de bezoekers van Flock moge duidelijk zijn, het pageviewrecord is weer verpulverd deze week! 330
De kaartverkoop gaat de laatste paar dagen echt hard en we verwachten met rond 20.000 Flockers er een prachtig feest van te maken. Wil je het niet missen? Je kunt nog terecht bij de vvk adressen van Ticketbox. Lees in dit nieuwsbericht de timetable en het laatste nieuws. 391
Flockers begint lekker te leven in de agenda, op het forum en ook in onze contactsectie komen heel wat vragen binnen. Daarom even een update over het feest dat Partyflock samen met Matrixx en Q-dance organiseert op 24 februari in het GelreDome. 134
We kondigden al aan dat er tijdens Flockers in het GelreDome een aantal talentareas zullen zijn. Lees in dit nieuwsbericht wat er van jou als artiest verwacht wordt als je op dit unieke en grote event je skills wilt laten zien en horen. 274
Het was natuurlijk wel even puzzelen…een line-up neerzetten waar iedereen blij van wordt! Toch hopen we jullie met deze line-up een breed aanbod van dj’s en muziekstijlen aan te bieden met een mix van de populairste dj’s, opkomende dj’s en talents. 532
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan........ 615
Leeftijdverdeling
Gemiddelde leeftijd: 21.8, leeftijd mediaan: 21.9 percentages onder de 1 en ouderen (60+) worden niet meegenomen in deze bepaling
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan.
Daarom geven we een historisch feest, waar iedereen zijn Partyflockprofiel een gezicht kan geven: Flockers!
→ lees meer
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan.
Daarom geven we een historisch feest, waar iedereen zijn Partyflockprofiel een gezicht kan geven: Flockers!