Er zaten teveel nadelen aan maar daar had iedereen last van...Maar als ik dat even vergeet werdt er wel SUPERVET GEDRAAID! Deepack was weer , Headhunterz was ook Qnallen maar THE VIPER vs THE PLAYAH ennn PARTYRAISER vs NEOPHYTE was echt ZIEKELIJK!!! Wat ging het erop zeg!!! En het geluid was ook wel lekker! Partyflockdecor was TOP!
Ben iig lekker los gegaan deepack, zany showtek headhunterz! super!!! Vond het al met al een top feestje! uiteraard blijft defqon favoriet idd, daar kan geen feest tegenop al zeg ik het zelf! en owja voor de drugs gebruikers onder ons, jah ieder zn ding toch! het maakt het feestje idd NET wat heftiger Met drank op word je eerder moe van. Als je het maar naar je zin hebt! en leuk was het, op naar het volgende feestje!!!!!
Heb me zeker goed vermaakt, alleen veels te druk!!
Feest Was Echt Waardeloos !!!!! Met Iedereen Was Gzellig !!!!
Het was een ok feestje!! Heb me zeker vermaakt !
het enige goede aan het feest waren de dj's... verder te veel mensen..te lange rijen... te lang wachten op naar binnen te mogen hadden ze wat beter moeten regelen allemaal
Ging wel, de 3 kwartier durende rij vooraf was echt te erg zonder jas en het begon ook nog te regenen.,Het was veels te druk. Maar vanbinnen zag het er goed uit en we hebben er een leuk feestje van weten te maken.
MIsschien doordat ik hoge verwachtingen had dat ik het wat minder vond. Toch zeker goed vermaakt! Geluid achterin ookniet zo over te spreken. Darkraver en Zany Knalden 'm er echt goed in!! TOP!!
het was een goed feestjuh! alleen de drukte bij zaal 1 was klote! Op het einde was et geniete toen werd er dik gedraaid
Gezellie Maar Veelst Te Druk.. En De Hardcore Was Echt Bagger!!
Jammer dat er juist op flockers dingen mis gingen waar "normaal" gesproken op partyflock juist zoveel over wordt geklaagd... Garderobe, timetable, 1 entree.... maja het was ook pas het 1e feest.
geweldige verjaardag gehad hiero
Vond het een super feestje!! Heb me echt vermaakt!
geen lange rijen gehad hoor zowel bij binnenkomst als drank en wc's,, ook niks van slechte sfeer gemerkt, want die maak je toch (gedeeltelijk) zelf.. aankleding was leuk, zeker als je kijkt dat ze er 2 area 's van moesten maken, leuk bedacht dat black en white. en vuurwerk was ook leuk gedaan; kortom gewoon weer een top feestje
Was leuk, heb me wel vermaakt. Maar helemaal geweldig vond ik het niet.
had er meer van verwacht, maar toch wel veel lol gehad!
leuk feest, alleen die volumeknop mocht van mij wel harder. meesterlijke sett van Benny Rodrigues !!!
Na 3 uur alleen te hebben gefeest kwam ik me ventje weer tegen.. Oké mij ventje mij & hebben we nog zooooo zwaar staan te genieten. Party Flock, je heb het geflikt! Wanneer komt het vervolg!?
Jezus wat een feest, er werd weer lekker gedraaid en de sfeer was ook heb me weer uitstekend vermaakt, kwam weer veel bekenden tegen, en KAMPENAREN het was egt weer top met jullie de after was egt gezellig
het was WAANZINNIG LEIIPP GEAKKK!! moet vaker worden gedaan!! HARDCORE TECHNO alles door mekaarr .. VETT FEEST .. IEDEREEN RAMBAM VD KAART !! moet vaker gebeuren!! x ASH
Tsja, het was wel zeker gezellig , alleen de rest om het feest goed te waarderen ontbrakl! Decor wel leuk gedaan, muziek redelijk (pluspunt r_AW en Djaxx), maar de rest onder de maat! Jammer!
Vond het echt een SUPERVET feestje! Heel hard gedraaid in de 'dark' area! Darkraver , Showtek , heb me op bijna alle muziek vermaakt, behalve op het laatst wat minder.. Flink staan feesten!
Ja het was een avond om niet te vergeten! Heeeerijk rondgedwaald! Goed feesssie, lekkere plaatjes... leuke mensen en sfeer ....
Snelle bediening, relaxte wc's, tribunes open. Oftewel goed aan de bezoekers gedacht, super!
Nou voor degene die slecht geluid hebben gehoord: HAAL DIE STRONT UIT JE OREN,, Linksvoor PRIMA geluid! In de harde zaal.. Hardheadz NEE IK BEDOEL HeadHunterz (Hahah) Draaide weer top Veenendaals Trots ! En ZANY!!! Bier halen: Ging super snel.. iedereen gaat bij elkaar staan.. ja dan ga ik lekker aan de zijkant.. binnen een minuut heb je je bier dan .. Pissen: Achter het stadion ging snel bij de mannen... alleen de vrouwen moesten écht lang wachten.. Verder: PIZZA PUNTEN!! zijn best lekker
leuke meiden bij de EHBO,jammer dat ik om 12 uur al ziek in de bus lag
het was een zeer goed feest, geluid was oke en de aankleding was ook leuk gedaan. van mij mogen ze het ieder jaar organiseren!! voor Deepack, Benny, Secret Cinema, maar Bart Skils was toch echt de man van de avond !!!!!!
Leuk
Wat een k*t feest, Bij Showtek vette Live show met vette knallen, krijg je bij sidney en gregor salto pussy vuurwerk.
Ik vond het zeer gezellig maar te druk dan maar uitverkocht raken en een paar duizend mensen minder had veel beter geweest!! Voor de rest was het heel gezellig met de mensen met wie ik was
Egt helemaal super. Alleen jammer dat de sfeer tot -10 zakte op het eind in Dark...
Super gezellig,goeie sfeer,mooie aankleding,super geluid,geen last van Hardzaal gehad.SIDNEY&GREGOR Rocks FLOKKERS!!!Partyflock bedankt voor kaartjes, was top!! MATRIXX
wel oke feesiej.....gooeie line up's....vond de verschillen tussen de 2 zalen wel erg groot....Geluid was oke.....alleen hoe verder je de zaal in ging.....hoe meer je de andere zaal erdoorheen hoorde....ook de overloop naar de andere zaal was echt een chaos qua geluid.....geluidsdichte wand??? yeah right! Heb me echter wel prima vermaakt!
lange rijen bij binnenkomen, lange rijen bij bier halen, lange rijen voor me vriendin bij de plee, 3 zalen die op pf stonden en niet meer doorgingen, alle ingangen van de main werden afgesloten op 2 na, heel slecht geluid, slechte show, slecht decor, een negatieve sfeer--> niet echt een partysfeertje.... waardeloos dus!!!
Lekker feestje. Zaal1 alleen veel te druk. Masterlijke setjes gedraaid door Zany, Headhunterz, Viper vs Playah! Jammer van MoC live.. jammer van 't geluid na 04.00 uur. Maar wel heel gezellig! Thx Partyflock
Veel negatieve reacties zeg... Maar ik heb me goed vermaakt, vooral vanaf Bart Skills met lekkere techno! Vond trouwens ook veel dingen wel erg goed geregeld (bus, splitsen van zaal, wc's, tentjes en bars. Dus organisatie: Thanks! Wat wel opvallend was, ik denk door de mix van muziek, dat vééél mensen vaak stilstonden, zeker naar het eind toe bij techno. Die groovy-mensjes zijn toch niet echt partypubliek.
ik vond het wel een leuk feestje hoor. goed gedaan met die 2 zalen alleen schaf 3 en 4 voortaan af!!!!
heel vet feesie prima vermaakt!!! leuke decoratie en goed geluid!! helemaal los gegaan partyraiser vs. neophyte complimenten PF :repsect: SOMMIGE MENSEN MOETEN NIET ZO JANKEN GA DAN GEWOON NIET NA EEN FEEST STAKKERS!!!! het is ook echt wat je er zelf van maakt op een feest
het was weer gezellig alleen beetje veel hardstyle mocgt wel wat meer early rave en hardcore.
Ik vond het een superfeest! Snap niet wat zoveel mensen nou lopen te zeuren! was supergezellig en heb nergens lang moeten wachten terwijl ik best laat er pas was!!!
Echt goed vermaakt! Al vond ik het wat jammer van de afsluiting in zaal 2. Sfeer was echt goed gebeurde wat: Sorry! Echt super. Ik en vriend hadden zelfde blouse gekocht(zwart/witte) en veel leuke reactie's door mensen:PNee echt een top feestje dit!
Heb een superfeest gehad met super leuke mensen!!!!
Goed feest. Jammer van het in de rij moeten staan zonder jas. Dat kan gewoon niet medio februari. Geluid was goed, sfeer was goed. Mooi feessie. Maar bij de mannen naar de WC geweest, ging lekker snel.
Dit feest was het net niet...Niet Partyflock-waardig! HEADHUNTERZ, NEOPHYTE & PARTYRAISER kon helaas niet echt los gaan want stond aan de grond genageld! maar in mn hoofd ben ik echt wel los gegaan! Verder was het behoorlijk DRUK ... kortom een matig feest, Leuk voor 1x
Leuk Feest voor een Donfeest maar laatste paar uur in main knallers
leuk feessie heb me goed vermaakt verbaasde me nog dat die scheidings wand zo goed zn werk deed...... harde techno liet alleen wel wat lang op zich w8en.....
Goed geluid, goeie lokatie.. Muziek ging wel.. Bass&Ram was niet veel
Veel stilstaande mensen inderdaad Dat zijn zeker de mensen die hier nu de negatieve commentaren geven Het idee van de 2 zalen werkte niet, zaal 1 propvol en zaal 2 half leeg, nog niet te spreken oevr de mensenstromen (lopers) die het verzoorzaakt. Maar wat boeit het! Ik heb een heerlijke nacht gehad in Zaal 1, er werd lekker gedraaid en ben lekker van de kaart geraakt Gezelligheid moet je toch echt zelf maken.
leuk feestje moest helaas eerder weg. Ruffian wat een loser zeg afkondiging van Headhunterz(zeer goed) roept hij: this was hardheadz LOZER verder een goede avond gehad
Lange rijen, vooral bij de ingang. The Viper vs The Playah en Partyraiser vs Neophyte op het einde waren vetjes. Vanaf dj Buzz Fuzz ging het wel lekker eigenlijk. Decor was goed bedacht, verder waren de verschillende zalen en muziekstijlen weer zwaar ruk. Teveel verschillende doelgroepen bij elkaar in 1 ruimte als je het mij vraagt, daardoor baggersfeer.
Ik vond de organisatie wel goed geregeld, behalve de wachtrij bij het drinken, er was goed gelet op details die ik bij andere feesten weleens mis bijv: geen wachtrijen bij de toiletten, bij de ingang konden we meteen doorlopen (waren er dan wel om 22:00 al ), dat je een leuke party foto kon laten maken. Muziekstijlen vond ik wat minder, maar heb me prima vermaakt!
Seekers gesellig feessie joh!!! beter dan verwacht, erg veel leuke mensen!! rechtvooraan keiKnalle!!!!... &Mollie's 1e party.. sneakyrat!!
Gek feessieeee! Sfeertje was top, niks geen gezeik gezien, iedereen was flex. Zany, The Viper & Playah, Neophyte & Partyraiser. Beetje jammer dat MoC het liet afweten(N)
kan er maar beter geen mening over geven.....vooruit in een woord! Waardeloos
Dik, vet, super feestje weer, erg goed vermaakt! Alleen die lange wachtrij in het begin was n beetje jammer..Mja andere kant had het ook wel weer wat Twas gewoon geweldig! Leuke mensen ontmoet en goede sfeer, echt n topper
Was weer een knalle party alleen nooit meer naar een voetbalstadion om te knallen dat weet ik wel....
haha, dat afsluitertje bij house! miss djax! heerlijk overdreven., verder irritant veel vervelende lui in die Rnb-achtige 2e zaal , gelukkig werd dit met de betere techno (Benny,bart skills, secret cinema) snel minder
Was een leuk feesie, voor een keer, alleen beetje goedkoop qua decor enzo, geen lasers voor de rest was het wel te doen, Hardstyle mocht van mij wel langer en Hardcore hadde ze nie moeten inhuren..
Bart Skils, Secret Cinema, Lucien Foort Totaal uit me dak ik zaal 2 lekkere techno!
Was leuk, heb me wel vermaakt. Maar helemaal geweldig vond ik het zeker niet, had er meer van verwacht
Zo Tering Wat Een Avond. Was Te Gruwelijk Gewoon Had wel weer zo Feest Nodig Helemaal Lozz
Was toppie! tot 4uur ongeveer, daarna werd t steeds minder.. En klote dat de wc's BUITEN waren !
[s] geweldig! [/s]
Lange rijen bij 't drinken, lange rijen bij binnenkomst, blijkbaar grote hoeveelheden valse kaarten in omloop, geen vergoeding of alsnog entré, gewoon nieuwe kopen voor 't volle pond!! Geen stijl!! De muziek was goed maar daar is ook alles mee gezegd! Slechte organisatie! TE druk.
Goed vermaakt geluid had wel iets harder gemogen. Verder echt genoten van Showtek, The Viper vs. Tha Playah en Partyraiser vs. Neophyte Maar waar was MoC nou?
wachtrijen bij de bar? niks van gemerkt! Het was wel heel aardig druk bij 1 erg rustig bij 2 vond ik dan.. maar het feest was opzich wel ok
Echt weer supah feest in t Gelredome Zany, Showtek, Headhunterz, en Dream Team waren geweldig! Maar tering wat een drukte in de hard-area Dat mega videoscherm was vet
Geen last gehad van lange rijen, geen last gehad van de wc (vond m prima). Heb ruimte genoeg gehad en heb zelden hoeven wachten tot mijn drankje klaarstond. Waar ik stond was een goed sfeertje. T decor vond ik gewoon goed bij Partyflock passen. Het enige minpunt was dat de deuren bij de tribunes eenrichtingsverkeer was af en toe. Verder top! Afsluiter Partyraiser en Neophyte !! Heb alleen Masters of Cermenony niet gezien..
Wel goed gedraaid, o.a. door Zany en The Viper .. Verder een dikke onvoldoende (Geluid viel uit tijdens Showtek, daarna de halve avond kutgeluid, vechtpartijen in de wachtrij omdat het veel te lang duurde, politiehonden).. Dus Pf doe zorg eerst eens dat hier op de site alles naar behoren en SNEL werkt ....
Tsja, gewoon een grote houseparty met alle nadelen die daaraan zitten. Voor een groot feest prima, alleen ontbrak het enthousiasme een beetje bij de Eclectic. Was weer leuk voor een keertje, maar doe mij toch maar klein
jammer dat het gluid naar pavo een stuk minder was het moet niet kunnen dat de muziek van de andere zaal boven de hardcore uit komt maar ja een les voor de volgende keer daar
100 doden gestorven vannacht wat een feest wat een base!!! Clau kei bedankt het was helemaal top!!! LAAT DIE BRANCARDS MAAR KOMEN!!!!
Jah was wel geinig.. alleen de rijen in het begin was klote.. Verder stond het geluid goed hard, maar was het niet al te zuiver.. Ruffian met zn Hardheadz.. wat was die er ziek van zeg.. DV8 blijf ik knaken vinden.. Waardeloze stem heeft die vent.. Decor was nog best .. muziek was opzich wel redelijk.. HH wel lekker, maar toch weer weinig nieuws.. Ben flink aan het zeuren maar geef er toch nog n kleine 7 voor..
Sfeer,geluid waren niet het beste. Heel jammer. Had er veel meer van verwacht. En iid die ELLELANGE rijen bij het fouileren was niet te doen. Mr al met al, de mensen met wie ik was, SCHIK gehad.
echt een KUT feest..2 zalen sloeg nergens op..in soft zaal hoorde je de bas van andere zaal..te veel kleine blagen...ik vond het niks niks niks
Vond het wel een vet feesie! Alleen jammer dat je zo lang moest wachten bij de entree en ik vond het geluid wat minder.... Maar voor de rest top!! Zany, Deepack, Headhunterz!!
het was echt leuker dan dat ik had verwacht .. na 3 uur werd het super kicken tha playah vs. the viper
Aan een hoop reacties hier is wel te merken dat er heel veel mensen zijn die geen idee hebben waar ze het over hebben ...
Mooi feessiej Best ruimte om te stampe. Niet druk bij de wc's. Muziek voor ieder wat wils. Mooie sfeer dacht ik zo. Zeker voor herhaling vatbaar. Maar t laatste uurtje vond ik iets té
Geweldig feessie hoor goeie sfeer ook . Alleen dat techno volk mag voortaan wel thuis blijven, stelletje omhooggevallen snobs pavo vs buzz fuzz
was een lekker feestje Showtek en Deepack de volgende keer minder hardcore!!!
het was leuk en echt Flocks natuurlijk
ik vond het feesie wel weer geslaagd en er werd goed gedraaid al had ik van showtek ietsies meer verwacht maar verder gingen we weer lekker uit ons dak...
wat zeuren mensen toch veel, ik vond echt een super feestje het enigste minpunt is dat Master of Ceremony niet is gekomen echt jammer. Voor de rest was echt top . Lekker opbouwen van trance naar hardcore. The Viper vs The Playah draaide echt een super set
Toen er eindelijk wat harder dan hardstyle gedraaid werd, dacht ik dat het beter zou worden, maar wat een commerciele shit werd er gedraaid zeg Vond er niks an. En was moe, lamlendig en ingekakt De groep was wel gezellig maar verder..
Lekker die zaal doorgebanjerd !!goede sfeer, heerlijke muziek Mooi feestje!!!!!
Vond het erg leuk alleeen wat koud in de wandel gangen
super avond gehad!! the playah VS the viper .. TE GRUWELIJK!! laatste uurtje ook echt staan knallen met neophyte en partyraiser.. ecchhtt toppiee .. super sfeertje dat er hing echt geweldig! veel leuke mensen ontmoet en geen klachten verders.. vond et echt super!
Zany en Showtek waren goed!! De rest viel me een beetje tegen. Verder was t veels te druk, en wat een asociaal volk zeg... constant bier over je heen, op je tenen staan en ellebogen overal, aankleding viel me ook tegen. geluid was ook minder.
Het feest was opzich wel mooi, alleen t volume vant geluid was slecht.. de ene x zacht, de andere x harder. Het was mooier geweest als het steeds hard stond, tot nu toe is dit mijn minst leuke feest.
Jammer dat we 3 kwartier in de rij hebben gestaan bij de fouillering, maar hebben showtek gelukkig gezien, dat was super cool!! met Fuck the System.. Don Diablo en Benny Was cool Samen met Nicolien en offcourse Michelle!!
Vond het goed geregeld die twee zalen! Soms hoorde je de andere zaal wel, maar NOU EN! Laatste twee uurtjes techno...heeeerlijk! Miss Djax krijgt een plekje tussen mijn favo dj's!
Vond het een goed feest! The Playah & Viper, Neophyte & Partyraiser Sfeer was top, enige mindere was MoC die niet geweest zijn Verder leuk gedaan in flockers 1, in de andere zalen ben ik niet geweest
Benny was weer eens heer en meester... waar de dj's tot 3 uur links af gingen ging Benny rechtsaf......I I I I I I I I DON'T KNOW I DON'T KNOW I DON'T KNOW I DON'T I DON I DON'T KNOW..!!
Dik vermaakt! heerlijk die hardcore van the Viper & tha Playah scheiding was slecht!
Vroeg aanwezig, konden overal doorlopen kwamen voor flockers 1 maar flockers 2 was beter niet een top feest, maar was gezellig rijen bij het drinken waren extreem, maar daar had ik mn truukjes voor, sorry mensen aankleding was redelijk, erg weinig lasers, terwijl die zo mooi waren als ze het deden
Wat een kutzooi begon al bij binnenkomst en dan de ellende met die slome joekels achter de bar! Qua muziek begon t pas rond 4 uur vet te worden. T enige flinke pluspunt van heel de avond is dat PF echt veel mooie vrouwen heeft
MISSDJAX VS RUDE AWAKENING TE LEKKER GEWOON
ze hadden het beter Floppers kunnen noemen! haha oke zo erg wast ook weer niet, maar de hardstyle viel erg tegen! partyraiser maakte het toch nog helemaal goed! en het vrijkaartje voor zijn feest (van hemzelf gekregen! --> wat een aardige man )maakte het allerbest!
Drama!
Was een leuk feestje!
Heb het super gehad! er werd lekker gedraaid, er waren weer veel bekenden! echt super feestje gehad!
ik mag niet schelden anders word ik verbannen, maar vond het feest niet fijn
Aangezien mijn verwachting 0,0 was ("dit wordt toch een kutfeest"), vond ik het al met al reuze meevallen! Heb me best vermaakt, wel leuk een harder feestje ter afwisseling
Super relaxt gedraaid.!! maar wel kut geluid..heb betere feesjes meegemaakt
Heb me meer dan goed vermaakt!!! Tegen verwachting in geen last gehad van dubbel geluid Vette muziek gehoord en leuke mensen gezien, al met al top dus!
heb me heel erg goed vermaakt! het feest was gewoon beter dan ik verwacht had leuk om je collega's een keer irl tegen te komen, ben gewoon trots op dit feest bedankt dat ik voor deze site mag werken
Ik was er al om 21.00 uur....tot 01.45 vond ik het niet zo maar dat kwam ook doordat ik ziek was maar perse wilde gaan. Het was erg druk in die tijd en het geluid was ook niet helemaal top. Later werd het beter vond ik en heb ik het alsnog naar mn zin gehad. Wel een hoop Flockers gezien en das leuk
Heel de nacht geflockt als een stampkonijn ... ik heb het reuze naar me zin gehad
Erg jammer dat ik nog steeds grieperig was.. Verder vond ik het wel egt een erg cool feest!! Er werd erg goed gedraaid En idd.. bij de house-kant wassut wel een beetje een dooie boel..
Tot benny begon was het een kutfeest, daarna was de muziek top en heb ik me nog goed vermaakt. Wel kut sfeer & geluid, al met al net een voldoende. Saaie mensen (lees: kijkvolk) kunnen beter weg blijven!
Vond het een super feestje en gasten die lopen te zeiken zijn gewoon zielig triest dat je niet een leuk feestje kan bouwen je moet het uiteindelijk toch zelf doen...
Beetje sfeerloos en buiten erg lang in de kou gesfaan
mega drama,entree lange rijen,wc lange rijen,bar lange rijen,heb veel gezien,maar dit was echt het dieptepunt, alleen als je in de zaal stond en je niet naar de wc hoefde en niks dronk dan was het wel leuk, nooit meer doen dit,da floppers,had nog beter naar vitesse - sparta kunnen kijken da was nog beter geweest,betaal je dan 38 euro entree voor,het was één grote elende
Te lang wachten buiten, waardeloos. Muziek was ok, sfeer ook
zeuuuiii was wel ff lachuh feesie maar voral de laatste uurtjes waren lkkr partyraiser en neo draaide echt weer van godlos MASTER PARTY
WAARDELOOS.... spijt van elke cent die ik hier uitgegeven heb!!!!... aankleding was mager, geluid was slecht, mijn kat kan nog een mooiere lichtshow geven... dj's draaiden veeeeeel te commercieel (ik wil geen namen noemen hoor Laidback Luke..), 2,20 voor een bekertje bier waar een liliputter nog niet eens genoeg aan heeft en waar je ook nog eens een kwartier op moet wachten. kortom: een aanfluiting!
Supervet! Alleen 't geluid had iets harder gekunt en er voortaan 1 grote hardstyle-zaal van maken!
1x water kopen, 8x gratis bijvullen, 10x pissen zonder wachttijd ... wat piepen die lui hier nou Heb me kostelijk vermaakt, als Trancetubbie tussen de hakkende menigte ... en ik heb OVERAL pijn, JIPPIE!
Wow !! Wat een vettt feestje !!! Flockers 1 en 2.... Helaas Erick en Don gemist, maar ach... heb genoeg leuks gehoord Veel leuke bekenden gezien en genoeg ruimte gehad om te kunnen dansen !!
vette sfeer! Zany kwam er niet in. Verder zeer gezellig
hardstyle was lekker maar toen buzz fuzz en pavo begonnen ECHT TOP f lekker terug naar the good old days en tja wat daarna kwam.........MAGISTRAAL!!!!!!!
vaag publiek een hele toko vol met jonny walkers je werd der niet goed van MENSEN BLIJF GEWOON OP JE PLEK STAAN koop dan kaarte voor de wandel vierdaagse
Geluid was goed, maar mocht wel wat harder. Op het eind keihard gebeukt op Partyraiser en Neophyte! Vanaf Buzz-Fuzz kwam het tempo er een beetje in. Iets meer tappunten had wel gekund. Tering lang wachten bij de bar.
Was echt Supervet werd lekker gedraaid en alles klopte wel
Was een super feestje samen met de meiden!! Showtek fijn setje!!! En op het laatst flink raggen he!! The Playah en Partyraiser!!
Topfeestje!! Heb me zeker goed vermaakt! Mogen ze vaker doen
Wat een SUPER feest!!!
Dikke shit... Lekker inkomen in Flockers 1, beginnetje Gregor Salto meepakken, hij blijft te bruut Miss Djax & Rude Awakening, lekkere afsluiting Prima vermaakt, maar wat een fuckin drukte en grootte... Te massaal, maar zeker de moeite waard
Ik vond ut wel een releks feest was alleen ziek was wel klote.. maja ik heb me wel proberen te vermaken wel jammer dat je in de house zaal vaak de hc er doorheen hoorde..
Nice feestje, heb me zeker vermaakt. Alleen achter in de zaal was de muziek wat slechter te horen. En het gezeur over drinken...ik weet niet hoor maar ik heb geen 1 keer langer dan 4/5 minuten in de rij gestaan voor drinken. En mensen die er over zeuren dat dat te lang is die moeten zelf maar eens een feest van deze grote organiseren en dan achteraf hier nog een keer komen posten. Begrepen dat het in Flockers 1 erg druk was, Flockers 2 was het goed druk maar genoeg dansruimte.
Veel te druk, slecht geluid (behalve voorin), lange rijen bij de barren, de trappen blijft ook altijd een feest en de dj's draaiden niet goed genoeg.. was gelukkig nog wel gezellig met schatje en de rest!
Had er meer van verwacht, het was echt druk te druk eigenlijk en jammer van die 2 zalen beter 1 grote zaal hardstyle stond prop en prop vol mjah heb me nog wel vermaakt
knetter vet feest voorin was het geluid goed te doen
Beetje jammer date PartyFLOP die toko zo gigantisch vol had gepropt.... voelde me net een metroreiziger in Tokyo, werd wel lekker gedraaid, maar daar heb je dan nix an.
setjes waren prima.. 2000&1 mega!!! beetje jammer alleen dat het niet mooi verdeeld was.. hardstyle/hardcore zaal barstensvol.. en club/techno minder.. en de bar.. 4,50 voor een flesje water??? kom op mensen!!
leuk feessie! maar geluid was lang niet alles achteraan, vooraan wat beter! maar heb betere meegemaakt! ook jammer dat mijn schatje het iets TE naar haar zin had haha kusje
begin klote , vanaf headhunterzz losss, vervolgens door naar talent.......vinyl pimp zeer goed bezig ..toen head ik het goed naar mn zin , vervolgens naar de techno gegaan , bart skilss super:Y secret cinema....afsluiten @ miss djax en rude awake gewoon beuken..
Ik vond het geen topper helaas......De combinatie Club & hardstyle is gewoon een big NO.....Die 2 groepen mensen passen niet bij elkaar en dat voelde je ook aan de sfeer jammer genoeg.....Verder wel goed bedacht met die afscheiding en het werkte
Geweldig feest! Zaaltje 2 deed het hem echt. Don Diablo, Benny Rodrigues! Ghitto, wat een topset kerel!
Had er meer van verwacht, maar was goed te doen. We handig dat als je iets uit je kluis wilde pakken je niet meer terug naar binnen mocht
Leuk feestje van partyflock! aankleding vond ik goed aangezien het ook een organisatie is die net begonnen is met dit feest!(pf) bij showtek viel de bass een keer weg en sindsdien was het geluid ECHT MATIG! geen subs leek wel of het van die andere boxen kwam! heel jammer... verder wel goed vermaakt...
goed vermaakt, had er niks van verwacht maar was toch nog wel leuk... Kwa draaikunsten heb ik alleen van Zany kunnen genieten, de rest stelde niet veel voor... Geluidswal was wel goed.
1 woord GODDELIJK!!! wat een meesterlijk feest.. volgens jaar weer?
geluid was echt k*t helaas en beetje jammer dat je voor een glas drinken weer die k*t trap op moest gaan laatste twee toppers o.a Partyraiser en Neophyte heb gemist nah volgende keer beter!!
Veel stilstaande mensen ja, maar fuck them zeg! Skills & 2000 and One rockten zoooooo hard Vet veel bekenden, vet vaak op de foto en vette lol! Een feestje bouw je nog altijd zelf toch?
Ik vond het een erg geslaagd feessie! Mensen die zeggen dat het druk is....kijk naar Qlimax is nog drukker...Heb me goed vermaakt, omdat het niet megavol was veel bekenden gezien.Heb nergens lang in de rij gestaan ofzo..niet langer dan bij andere feesten ofzo
Het was idd NIET je van het... geluid kon harder, sfeer was nie goed maja ondanks dat heb ik me toch wel vermaakt
SUPER! Geen last gehad van rijen en drukte! goede muziek! bediening was wel matig!
Vond het verschil in muziek (Club/ Techno/ Harde shit) te groot.. Vond het publiek bij de ene zaal super gemoedelijk, terwijl de andere zaal veel aggressiever op me overkwam Ik heb me prima vermaakt, alleen had spijt gehad als ik had betaald voor een kaartje, vond het zijn prijs niet waard. Volgende keer andere lokatie en Muziekgenres beter scheiden denk ik Bedankt voor deze toch nog geweldige avond LINI
Heb mij goed vermaakt! Waren wel wat min puntjes: De drukte bij de bar, personeel was echt traag! Het werd gelukkig wel later een stuk rustiger. Vond het geluid slecht af en toe alleen bij showtek viel gewoon weg een paar keer. en slecht aangekleed.. En Pavo had beter weg kunne blijven voor de rest heb ik wel lekker lopen stampen
Na maanden van voorbereiden ging Flockers wel in no time voorbij zeg! Dat het leeft onder de bezoekers van Flock moge duidelijk zijn, het pageviewrecord is weer verpulverd deze week! 330
De kaartverkoop gaat de laatste paar dagen echt hard en we verwachten met rond 20.000 Flockers er een prachtig feest van te maken. Wil je het niet missen? Je kunt nog terecht bij de vvk adressen van Ticketbox. Lees in dit nieuwsbericht de timetable en het laatste nieuws. 391
Flockers begint lekker te leven in de agenda, op het forum en ook in onze contactsectie komen heel wat vragen binnen. Daarom even een update over het feest dat Partyflock samen met Matrixx en Q-dance organiseert op 24 februari in het GelreDome. 134
We kondigden al aan dat er tijdens Flockers in het GelreDome een aantal talentareas zullen zijn. Lees in dit nieuwsbericht wat er van jou als artiest verwacht wordt als je op dit unieke en grote event je skills wilt laten zien en horen. 274
Het was natuurlijk wel even puzzelen…een line-up neerzetten waar iedereen blij van wordt! Toch hopen we jullie met deze line-up een breed aanbod van dj’s en muziekstijlen aan te bieden met een mix van de populairste dj’s, opkomende dj’s en talents. 532
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan........ 615
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan.
Daarom geven we een historisch feest, waar iedereen zijn Partyflockprofiel een gezicht kan geven: Flockers!
→ lees meer
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan.
Daarom geven we een historisch feest, waar iedereen zijn Partyflockprofiel een gezicht kan geven: Flockers!
was geinig feest bij ons in het gelredome alleen geluid zwaar kut zaal gesplits door een zeil was 10x niks allemaal kleine blagen die er rond stampten vd snoepjes