Was een HEERLIJK avondje, jammer dat bij binnenkomst zolang moest worden gewacht. Ik gegrijp nog steeds niet waarom niet al die hekjes open gingnen... Maarja. Heb tot het eind staan stampen en heb me geen sec. verveeld! Weet iemand hoeveel parygangers er nu uiteindelijk zijn geweest?
Er zaten teveel nadelen aan maar daar had iedereen last van...Maar als ik dat even vergeet werdt er wel SUPERVET GEDRAAID! Deepack was weer , Headhunterz was ook Qnallen maar THE VIPER vs THE PLAYAH ennn PARTYRAISER vs NEOPHYTE was echt ZIEKELIJK!!! Wat ging het erop zeg!!! En het geluid was ook wel lekker! Partyflockdecor was TOP!
Ik vond het best een gaaf feestje, jammer van de drukte en de wandelende mensen... voor de rest vond ik de aankleding erg leuk, was de muziek best goed en de sfeer ook! al met al heb ik me goed vermaakt!
Ben iig lekker los gegaan deepack, zany showtek headhunterz! super!!! Vond het al met al een top feestje! uiteraard blijft defqon favoriet idd, daar kan geen feest tegenop al zeg ik het zelf! en owja voor de drugs gebruikers onder ons, jah ieder zn ding toch! het maakt het feestje idd NET wat heftiger Met drank op word je eerder moe van. Als je het maar naar je zin hebt! en leuk was het, op naar het volgende feestje!!!!!
Heb me weer prima vermaakt met me meisjes En op het einde was t ff flink knallen en raggen!
Was een gezellig feestje, maar geen topper...Heb me wel goed vermaakt met mn kippetje en schildpadje Geen last gehad van grote rijen bij de ingang, wc's of drinken, gewoon zoals altijd...Alleen dat vrouwtje met de lijpe drugshond beviel me niet zo Al met al Partyflock, well done!!!! op naar de volgende 5 jaar (en een de nieuwe generatie )!!!
Ging wel, de 3 kwartier durende rij vooraf was echt te erg zonder jas en het begon ook nog te regenen.,Het was veels te druk. Maar vanbinnen zag het er goed uit en we hebben er een leuk feestje van weten te maken.
In het begin viel het een beetje tegen!Daarna echt een topavond gehad!Flockers2 is niet voor mij weggelegd.. Maar daarintegen Flockers1! En mijn complimenten voor het decor!!
Aankleding errug leuk gedaan, muziek en geluid prima, gezellig sfeertje!
SUPER FEEST
Top feestje!! Heb me super vermaakt..goede sfeer!! Leuke mensen!
Gezellie Maar Veelst Te Druk.. En De Hardcore Was Echt Bagger!!
Heb me zeker goed vermaakt, maar super geweldig was het niet! De wand tussen de twee zalen, vielen me mee, had t erger verwacht!! Voorderest, zeker prima vermaakt Don Diablo
Jammer dat er juist op flockers dingen mis gingen waar "normaal" gesproken op partyflock juist zoveel over wordt geklaagd... Garderobe, timetable, 1 entree.... maja het was ook pas het 1e feest.
geen lange rijen gehad hoor zowel bij binnenkomst als drank en wc's,, ook niks van slechte sfeer gemerkt, want die maak je toch (gedeeltelijk) zelf.. aankleding was leuk, zeker als je kijkt dat ze er 2 area 's van moesten maken, leuk bedacht dat black en white. en vuurwerk was ook leuk gedaan; kortom gewoon weer een top feestje
zeker geen Q-dance opbouw!!! zeer slecht geregeld en saaie show's!!!! lazer nix waard!! en daarvoor betaal je 38,50eu voor un kaartje,10,00eu parkeren en 10,00eu voor 4 bonne diep triest dat ze zoveel geld vragen voor een feest wat NIX voorsteld!!!!!!!!! pavo en buzz fuzz dat noeme ze un tandje harder Dj PITA moest daar staan!!!!!!
Ik had er veel meer van verwacht. Decor enzo was magertjes. Er werd wel goed gedraaid!!
Jezus wat een feest, er werd weer lekker gedraaid en de sfeer was ook heb me weer uitstekend vermaakt, kwam weer veel bekenden tegen, en KAMPENAREN het was egt weer top met jullie de after was egt gezellig
Heb het gezellig gehad. MAAR DAT WAS HET DAN OOK!!!!
Wat een saai feestje zeg ... wordt zeker niet HET feest van 2007
WOW was vetjes
was wel gezellie daar
vond het wel een leuk feest....ben er geen prof in, maar heb me goed geamuseerd...alleen de rij bij de entree was wat lang en had meer verwacht van het decor/licht...verder prima!!!
Vond het echt een SUPERVET feestje! Heel hard gedraaid in de 'dark' area! Darkraver , Showtek , heb me op bijna alle muziek vermaakt, behalve op het laatst wat minder.. Flink staan feesten!
Nou voor degene die slecht geluid hebben gehoord: HAAL DIE STRONT UIT JE OREN,, Linksvoor PRIMA geluid! In de harde zaal.. Hardheadz NEE IK BEDOEL HeadHunterz (Hahah) Draaide weer top Veenendaals Trots ! En ZANY!!! Bier halen: Ging super snel.. iedereen gaat bij elkaar staan.. ja dan ga ik lekker aan de zijkant.. binnen een minuut heb je je bier dan .. Pissen: Achter het stadion ging snel bij de mannen... alleen de vrouwen moesten écht lang wachten.. Verder: PIZZA PUNTEN!! zijn best lekker
leuke meiden bij de EHBO,jammer dat ik om 12 uur al ziek in de bus lag
Vond het tegen vallen van Partyflock!! De muziek was slecht plus het geluid!!
het was een zeer goed feest, geluid was oke en de aankleding was ook leuk gedaan. van mij mogen ze het ieder jaar organiseren!! voor Deepack, Benny, Secret Cinema, maar Bart Skils was toch echt de man van de avond !!!!!!
Mooi feestje, viel niet tegen, twee muziekstijlen in een stadion! Echt mega voor the viper vs. tha playah, geweldige set, echt zwaar zitten / en te genieten. Jammer alleen dat rij voor fouilleren zo lang duurde, maarja had niet anders verwacht na 3 jaar qlimax te hebben gezien en tis wel n q-dance feest he alleen vind ik persoonlijk voor de volgende keer beter alleen hardstyle&harder draaien of 2 aparte feesten geven, want vond het verschil tussen het ene partyvolk en het andere te groot
Was gezellig als je t gezellig maakte! Had wel beter feestje verwacht eigenlijk, maar Partyraiser heeft t op t eind helemaal goed gemaakt! He-le-maal los
De twee hoofdzalen, vreemde muziekcombinatie ; het was of veel te soft en ik denk die andere zaal voor de meesten na 2u te hard. Ook veel te druk en je moest overal lang wachten.. Partyraiser en Neophyte heerlijk afgesloten :worship:
super gezellig feestje en ze draaiden lekker bij de hardstyle!!
Egt helemaal super. Alleen jammer dat de sfeer tot -10 zakte op het eind in Dark...
Super gezellig,goeie sfeer,mooie aankleding,super geluid,geen last van Hardzaal gehad.SIDNEY&GREGOR Rocks FLOKKERS!!!Partyflock bedankt voor kaartjes, was top!! MATRIXX
alles was super relaxt alleen 1 nadeel er waren geen kaartje met de timetable
lange rijen bij binnenkomen, lange rijen bij bier halen, lange rijen voor me vriendin bij de plee, 3 zalen die op pf stonden en niet meer doorgingen, alle ingangen van de main werden afgesloten op 2 na, heel slecht geluid, slechte show, slecht decor, een negatieve sfeer--> niet echt een partysfeertje.... waardeloos dus!!!
heel vet feesie prima vermaakt!!! leuke decoratie en goed geluid!! helemaal los gegaan partyraiser vs. neophyte complimenten PF :repsect: SOMMIGE MENSEN MOETEN NIET ZO JANKEN GA DAN GEWOON NIET NA EEN FEEST STAKKERS!!!! het is ook echt wat je er zelf van maakt op een feest
woehoeeeeeee you are now rocking with the best!! Koekoek! was top feestje!! geen last gehad van w8rijen bij wc's ingang of wat dan ook! jullie ware vast op de verkeerde plaats op de verkeerde tijd?? headhunterz ook Showtek stond lekker te draaien!!
heb me ook zeer goed vermaakt daarzo....alleen is 1 zaal beter volgende keer....!
het zag er goed uit, alleen zon feest in arnhem kan gewoon niet.. arnhem is niet klaar voor techno ik had gewoon medelijden met bart, die techno opende en niemand uit zn plaat ging, behalve ik natuurlijk
Dit feest was het net niet...Niet Partyflock-waardig! HEADHUNTERZ, NEOPHYTE & PARTYRAISER kon helaas niet echt los gaan want stond aan de grond genageld! maar in mn hoofd ben ik echt wel los gegaan! Verder was het behoorlijk DRUK ... kortom een matig feest, Leuk voor 1x
Leuk Feest voor een Donfeest maar laatste paar uur in main knallers
leuk feessie heb me goed vermaakt verbaasde me nog dat die scheidings wand zo goed zn werk deed...... harde techno liet alleen wel wat lang op zich w8en.....
Verschrikkelijk, slechte commercieele muziek, verschrikkelijk lange rijen bij de barren, chaos op de trappen, vaag publiek (op uitzonderingen na offcourse), slecht geluid in de grote zalen, kleine zalen waren nog erger met opgeblazen boxen in de minimal/techno talentroom en zo kan ik nog wel ff door gaan... Had er niet veel van verwacht, toch een kijkje genomen maar dat had ik achteraf beter niet kunnen doen
leuk feestje moest helaas eerder weg. Ruffian wat een loser zeg afkondiging van Headhunterz(zeer goed) roept hij: this was hardheadz LOZER verder een goede avond gehad
Lange rijen, vooral bij de ingang. The Viper vs The Playah en Partyraiser vs Neophyte op het einde waren vetjes. Vanaf dj Buzz Fuzz ging het wel lekker eigenlijk. Decor was goed bedacht, verder waren de verschillende zalen en muziekstijlen weer zwaar ruk. Teveel verschillende doelgroepen bij elkaar in 1 ruimte als je het mij vraagt, daardoor baggersfeer.
lekker feestje, met gezellige mensen, vond dat 't lekker opgebouwd was. Iets anders: met een kwartier je hand in de lucht staan, groeit er een rakket in je hand. Wat waren ze weer een versnapering. Trouwens iedeaal dat je geen last had van de andere zaal, top Was een goed feest, ZO !!
Ik vond het een zeer geslaagd feestje, prima sfeertje, lekkere muziek en veel bekenden. Vraag me alleen af of iemand 'de hond' nog heeft uitgelaten. Twee nadelen: het hek ging om 21.05 uur pas op en ik was de BOB.
Bij aankomst was het erg druk!! Vind et trouwens schandallig dat ze de mensen buiten laten wachten WEET JE HOE KOUD?? Maar verder zeer geslaagte avond gehad.. Alleen jammer dat het voor mijn om half 5 al afgelopen was.. Maar ik was er op voorbereid!! Showtek Deepack en Hardheadz o nee Heathunterz haha Mannen van de avond
Wat een bagger feest zeg!! En dit zou dan HET feest van het jaar moeten zijn??? Ook erg jammer dat ze er een doek tussen de twee zalen gehangen hadden.
Lekker feestje..beter als ik had verwacht!!...The Vinyl Pimp ....super gedraaid moppie!!
Het was een oke feessie, maar niks bijzonders.. Aankleding leuk gedaan met die computerschermen. Zany Showtek MC DV8 Stukje in het begin bij Deepack en Villain was leuk gedaan! Meiden het was gezellig
Prima feestje, ik kreeg gewoon een dejavu moment...terug naar de rijnhal rond 1993. Dit samen met oude vrienden Martijn, Naad en Steef....het was super!!!
Ik vond de organisatie wel goed geregeld, behalve de wachtrij bij het drinken, er was goed gelet op details die ik bij andere feesten weleens mis bijv: geen wachtrijen bij de toiletten, bij de ingang konden we meteen doorlopen (waren er dan wel om 22:00 al ), dat je een leuke party foto kon laten maken. Muziekstijlen vond ik wat minder, maar heb me prima vermaakt!
Een warm ontvangst door politie honden!! Daarna een leuk feestje, einde iets minder! Locatie Vet!!
Was wel leuk, maar dat kwam meer door de mensen om me heen De hardstyle kant was te druk, het geluid was niet echt goed.. Darkraver & Headhunterz vet gedraaid!
Ik lees heel vaak toch slechte resensies maar ik vond het juist weer eens een feest dat ik erg goed vond, En met al dat wachten heb ik geen problemen gehad. JA alleen op het eind dan, hebben ze maar 1 hek open ipv 3 of 4. Maar goed de muziek vond ik echt vet. Goede op lopende line up, was allen bang dat partyraiser heel snel met terror zou beginnen maar dat viel erg mee.
Was weer een knalle party alleen nooit meer naar een voetbalstadion om te knallen dat weet ik wel....
Was een leuk feesie, voor een keer, alleen beetje goedkoop qua decor enzo, geen lasers voor de rest was het wel te doen, Hardstyle mocht van mij wel langer en Hardcore hadde ze nie moeten inhuren..
Bart Skils, Secret Cinema, Lucien Foort Totaal uit me dak ik zaal 2 lekkere techno!
tja fuck hardstyle en buzz fuzz en partyraiser bedankt voor het redden van het feest respectttttttt
Lange rijen bij 't drinken, lange rijen bij binnenkomst, blijkbaar grote hoeveelheden valse kaarten in omloop, geen vergoeding of alsnog entré, gewoon nieuwe kopen voor 't volle pond!! Geen stijl!! De muziek was goed maar daar is ook alles mee gezegd! Slechte organisatie! TE druk.
Goed vermaakt geluid had wel iets harder gemogen. Verder echt genoten van Showtek, The Viper vs. Tha Playah en Partyraiser vs. Neophyte Maar waar was MoC nou?
Tot 3 uur geen fatsoenlijke muziek in die Flockers twee zaal... Daarna werd het gelukkig minder commerciële rommel en konden we er tegen aan... Ow ja, en één ding, als je als organisatie gaat pronken met je fiction one geluid, zorg dan ook dat er iets van fatsoenlijk vermogen staat, of draai die volumeknop open...
word je eruit gekickt omdat je nog geen 18 bent ok regels zijn regels maar als je dan je kaartje niet terug krijgt en je word behandeld als een crimineel dat vind ik wel een beetje zwak.
Ik heb me goed vermaakt, dat gezeur over drukte enzo, alles verliep vlot en er was genoeg ruimte om te bewegen en dansen! Veel leuke bekenden gezien, je moet er toch zelf een leuk feestje van maken en dat is gelukt!
Tsja, gewoon een grote houseparty met alle nadelen die daaraan zitten. Voor een groot feest prima, alleen ontbrak het enthousiasme een beetje bij de Eclectic. Was weer leuk voor een keertje, maar doe mij toch maar klein
jammer dat het gluid naar pavo een stuk minder was het moet niet kunnen dat de muziek van de andere zaal boven de hardcore uit komt maar ja een les voor de volgende keer daar
100 doden gestorven vannacht wat een feest wat een base!!! Clau kei bedankt het was helemaal top!!! LAAT DIE BRANCARDS MAAR KOMEN!!!!
Jah was wel geinig.. alleen de rijen in het begin was klote.. Verder stond het geluid goed hard, maar was het niet al te zuiver.. Ruffian met zn Hardheadz.. wat was die er ziek van zeg.. DV8 blijf ik knaken vinden.. Waardeloze stem heeft die vent.. Decor was nog best .. muziek was opzich wel redelijk.. HH wel lekker, maar toch weer weinig nieuws.. Ben flink aan het zeuren maar geef er toch nog n kleine 7 voor..
Wat een heerlijk feestje ...Heb de laatste 3 uurtjes in de Techno zaal echt genoten ...Muziek mocht alleen wel wat harder.
Vond het wel een vet feesie! Alleen jammer dat je zo lang moest wachten bij de entree en ik vond het geluid wat minder.... Maar voor de rest top!! Zany, Deepack, Headhunterz!!
het was echt leuker dan dat ik had verwacht .. na 3 uur werd het super kicken tha playah vs. the viper
Vond het een zeer matig feestje. Om naar binnen te komen bij de beveiliging was een ramp! Koud en druk en kut geregeld! Feestje viel tegen. Muziek van de andere zaal was hoorbaar in de zaal waar je stond! Alleen laatste uurtje met Miss Djax vs. Awakening was knallen! Topmoment van het feest!
Werd echt super lekker gedraaid vooral HEADHUNTERZ Echt top avond gehad!!
Vond het zeker een leuk feestje! Beginnen met Zany, gelijk los! Alleen erg balen van die drukte op de trappen, het duurde een eeuwig heid tot ik boven naar de wc kon! Verder echt helemaal goed vermaakt!
Toen er eindelijk wat harder dan hardstyle gedraaid werd, dacht ik dat het beter zou worden, maar wat een commerciele shit werd er gedraaid zeg Vond er niks an. En was moe, lamlendig en ingekakt De groep was wel gezellig maar verder..
opzich wel leuk alleen beetje jammer dat er zo veel hardstyle werd gedraaid. zeker ook een beetje jammer van de darkraver, hardstyle is obsoluut niet zijn ding beetje een "CLUBKUTTEN"feest
decor was wel grappig gedaan, had er alleen wel meer van verwacht,.,. viper en tha playah heerlijke set, kon helaas niet los gaan want stond aan de grond genageld zeg maar, maar in mijn koppie ben ik echt zo los gegaan het hele feest was wel oke, maar niet echt top, heb me verders wel goed vermaakt, lekker gecruised hoop bekende gezien en hoop lol gemaakt!!! als je mij vraagt nog een x te gaan. NEE liver een goed q-dance feest. en de rij bij de ingang moeten z wat aan doen, die was echt te lang
qua muziek vond ik het een lekker feest. Maar toch gaat dit feest voor mij de boeken in als niet echt mega bijzonder. Miste een paar esenciele dingen die er nodig zijn om een feest voor mij te laten slagen. Eindcijfer een 7.5
Flockers.1 Veeelste druk!! Wel goed gedraaid Flockers.2 Die hebben vast gebaald met de 'geluidswand' die er niet was Vond het me geld niet waard!!! Maar heb het cker gezellig gemaakt met de mensen die ik altijd tegen kom Was alleen vroeg weg..
Zany-->Superdik, Showtek-->Superdik, Headhunterzzzz--->Nog Dikker, Al Met Al Een SuperAvond Gehad Druk Dat Zeker Maar dat Maakt Het Alleen Maar Gezelliger Wanneer WeerJac???
Het had zijn plus en min punten maar dat had ik ook verwacht. Voor een party die speciaal voor het 5 jarige bestaan van een partysite is georganiseerd vind ik het meer dan geslaagd. Hou het wel voor een jubileum. In flockers 1 werd super gedraaid, op een paar na. We hadden een goede plek waar het niet te druk was. En met elkaar een super feest van gemaakt.
leuk feest voor een keer, maar niet voor herhaling vatbaar!
Jammer van de 2 zalen! Heb me wel goed vermaakt in zaal 1! In de andere zalen ben ik eigenlijk maar 5 minuten geweest ofzo. Ook jammer dat het soms erg lang duurde bij het drinken, wat waren sommige traag zeg! Mja, als met al een geslaagd feest!
Heb me zeker wel vermaakt! Hier en daar wat minpunten. Vond persoonlijk dat er te weinig barren waren, maar verder weinig te klagen! Waukena, Annette & Hein THNX
Het feest was opzich wel mooi, alleen t volume vant geluid was slecht.. de ene x zacht, de andere x harder. Het was mooier geweest als het steeds hard stond, tot nu toe is dit mijn minst leuke feest.
Jammer dat we 3 kwartier in de rij hebben gestaan bij de fouillering, maar hebben showtek gelukkig gezien, dat was super cool!! met Fuck the System.. Don Diablo en Benny Was cool Samen met Nicolien en offcourse Michelle!!
geslaagd feest voor mij hoor, lekker gedraid, en dat wachten, kom je wel op meer feesten tegen, wacht je toch gewoon effe
Ik heb me echt prima vermaakt! Zeer geslaagd feestje met gezellige mensen! Dj's zeer goed gedraaid! Volgende keer weer
Vond het goed geregeld die twee zalen! Soms hoorde je de andere zaal wel, maar NOU EN! Laatste twee uurtjes techno...heeeerlijk! Miss Djax krijgt een plekje tussen mijn favo dj's!
veel te druk maar verder wel ok
Partyflock gefeliciteerd met je 5e verjaardag! Heerlijk feestje, hoop dat je me vaker uitnodigd als je weer eens een feestje houd! TOP!!
Benny was weer eens heer en meester... waar de dj's tot 3 uur links af gingen ging Benny rechtsaf......I I I I I I I I DON'T KNOW I DON'T KNOW I DON'T KNOW I DON'T I DON I DON'T KNOW..!!
was wel goed te doen ....jammer het begin...te veel softe shit
Heb Me Zeer Goed Geamuseerd !!
Heb mij prima vermaakt. Vond alleen de controle's beveiliging etc. iets te overdreven!
Niet al te veel van verwacht en dat was maar goed ook,, geen baggerslecht feestje,, maar kan stukke beter... maar uiteindelijk goed vermaakt vooral de laatste 2 uurtjes
Ik vond het wel oke, heb niet echt last gehad van het geluid, die gordijnen hielpen wel. De rijen bij eten, drinken en toiletten,ook geen last van gehad en er werd over het algemeen goed gedraaid. Alleen jammer dat mijn vriendje met wie ik was, een backstagetoegang had om te fotograferen en ik niet, ik was samen met hem gekomen en wist dat niet van te voren(hij ook niet), sta je daar een beetje in je eentje terwijl je dacht samen naar een feest te gaan
Super feestje, met super groep..niet zeiken achteraf, gewoon de goede mensen meenemen!
nou ja wat moet ik hier nou weer van zeggen..... zany en partyraiser maakte het goed!! enne ik weet niet hoe het kan maar er liepen 20 fotografen van pf en ik zie er geen 1!!
Echt top avond gehad Heb mij goed vermaakt en ben flink los gegaan. Beetje jammer van alle kritiek PF Bedankt!!
topfeest op een top locatie was weer als en balletje
Heb het prima naar mijn zin gehad!! God.. wat waren wij ..GEK!!!
ze hadden het beter Floppers kunnen noemen! haha oke zo erg wast ook weer niet, maar de hardstyle viel erg tegen! partyraiser maakte het toch nog helemaal goed! en het vrijkaartje voor zijn feest (van hemzelf gekregen! --> wat een aardige man )maakte het allerbest!
Drama!
erg leuk feesje...veel verschillende mensen...die wel allemaal van de kaart waren hahaha gezellige avond gehad setjes van darkraver, viper en playah waren gooood
Zany, Deepack HEADHUNTERZ verder was het een heel appart feest nu net pas wakker geworden maandag 10:45
Heb het super gehad! er werd lekker gedraaid, er waren weer veel bekenden! echt super feestje gehad!
Heb me meer dan goed vermaakt!!! Tegen verwachting in geen last gehad van dubbel geluid Vette muziek gehoord en leuke mensen gezien, al met al top dus!
Ik vond het een lekker feessie hoor! Helemaal vooraan de harde zaal gestaan de hele nacht... Ik hoor niks meer, goed teken!
heb me heel erg goed vermaakt! het feest was gewoon beter dan ik verwacht had leuk om je collega's een keer irl tegen te komen, ben gewoon trots op dit feest bedankt dat ik voor deze site mag werken
Net niet dat beetje om het een goed feest telaten zijn jammer.
Echt super! Er werd zoooooooooo lekker gedraaid! Sidney Samson samen met Gregor Salto En Benny Rodrigues kon er ook wat van! Helemaal uit m'n dak gegaan! Alleen jammer dat ik m'n telefoon ben verloren
Wat een vet feest zeg, had er eerst helemaal geen zin in Maar was HEEEEEEEEEL blij dat ik er bij was, Super georganiseerd.....Alleen heeft de House kant zich een beetje laten kennen => Stelletje Standbeelden!!!!!
mega drama,entree lange rijen,wc lange rijen,bar lange rijen,heb veel gezien,maar dit was echt het dieptepunt, alleen als je in de zaal stond en je niet naar de wc hoefde en niks dronk dan was het wel leuk, nooit meer doen dit,da floppers,had nog beter naar vitesse - sparta kunnen kijken da was nog beter geweest,betaal je dan 38 euro entree voor,het was één grote elende
wat een heerlijk commentaar leveren de meeste weer... tis ook nooit goed.. maarre deepack was lkkr aant draaien, headhunterz cker ook, en de laatste djs playah,neophyte etc. lkkr toch zo knalluh int gelredome!!
Het was een geweldig feest. zeker voor herhaling vatbaar, miss wel flockers festival maarre, ik heb ook 1 ding te zeiken en dat waren de toiletten.. beetje jammer, maar verder helemaal toppie
WAARDELOOS.... spijt van elke cent die ik hier uitgegeven heb!!!!... aankleding was mager, geluid was slecht, mijn kat kan nog een mooiere lichtshow geven... dj's draaiden veeeeeel te commercieel (ik wil geen namen noemen hoor Laidback Luke..), 2,20 voor een bekertje bier waar een liliputter nog niet eens genoeg aan heeft en waar je ook nog eens een kwartier op moet wachten. kortom: een aanfluiting!
Supervet! Alleen 't geluid had iets harder gekunt en er voortaan 1 grote hardstyle-zaal van maken!
wiehooow, super naar mijn zin gehad! heerlijke muziek. lekker veel nieuwe tracks splitsing van gelredome werkte prima podia zagen er top uit. superbe tot de volgende flockers!!
Was echt een SUPER FEESTJE daar in de Gelderdome!! Zaal indeling was prima....en iedereen ging lekker LOOS!!! Geluid had achter beter en harder gemogen....maar ik heb heerlijk lopen KNALLEN op Flockers!!!
Wow !! Wat een vettt feestje !!! Flockers 1 en 2.... Helaas Erick en Don gemist, maar ach... heb genoeg leuks gehoord Veel leuke bekenden gezien en genoeg ruimte gehad om te kunnen dansen !!
In het begin dacht ik "bahh wat een baggerfeest" er was niet echt sfeer enzo, maar later werd dat een stuk beter en heb ik me goed vermaakt, al met al was het gezellig met iedereen die ik was Wel grappig dat ik nog een aantal keer mijn profiel zag langskomen
vaag publiek een hele toko vol met jonny walkers je werd der niet goed van MENSEN BLIJF GEWOON OP JE PLEK STAAN koop dan kaarte voor de wandel vierdaagse
Topfeestje!! Heb me zeker goed vermaakt! Mogen ze vaker doen
super feest, alleen te jonge mensen waardoor het publiek net als vroeger op school werd verdeeld in groepen.Mensen die zich erg populair en geweldig vonden. je van top tot teen keuren en je darna behandelen alsof je een stuk stront bent. Vinden zichzelf wel erg belangrijk.Feesten met meer ouderen is meer een geheel, iedereen toont daar meer respect voor elkaar en heeft het leuk met elkaar.Verder best geregeld en mezelf prima vermaakt.
Dikke shit... Lekker inkomen in Flockers 1, beginnetje Gregor Salto meepakken, hij blijft te bruut Miss Djax & Rude Awakening, lekkere afsluiting Prima vermaakt, maar wat een fuckin drukte en grootte... Te massaal, maar zeker de moeite waard
Ik vond ut wel een releks feest was alleen ziek was wel klote.. maja ik heb me wel proberen te vermaken wel jammer dat je in de house zaal vaak de hc er doorheen hoorde..
goed feessie weer heb me goed vermaakt met al me knallers in de hardstyle zaal erg druk en mensen liepen door elkaar heen, je kon niet lekker blijven dansen omdat je STEEDS op zij moest voor iedereen
Veel te druk, slecht geluid (behalve voorin), lange rijen bij de barren, de trappen blijft ook altijd een feest en de dj's draaiden niet goed genoeg.. was gelukkig nog wel gezellig met schatje en de rest!
wel goed vermaakt, vond die scheidings wand ook niet zo'n succes. hoorde af en toe wel geluid andere zaal(maar niet heel erg). Verder vond ik het publiek maar matig los gaan.
Ik vond het geen topper helaas......De combinatie Club & hardstyle is gewoon een big NO.....Die 2 groepen mensen passen niet bij elkaar en dat voelde je ook aan de sfeer jammer genoeg.....Verder wel goed bedacht met die afscheiding en het werkte
leuk feestje hoor vanaf half 4 gingen we los in Flockers 1
Leuk feestje van partyflock! aankleding vond ik goed aangezien het ook een organisatie is die net begonnen is met dit feest!(pf) bij showtek viel de bass een keer weg en sindsdien was het geluid ECHT MATIG! geen subs leek wel of het van die andere boxen kwam! heel jammer... verder wel goed vermaakt...
goed vermaakt, had er niks van verwacht maar was toch nog wel leuk... Kwa draaikunsten heb ik alleen van Zany kunnen genieten, de rest stelde niet veel voor... Geluidswal was wel goed.
zeeeeeeeeeeeeer slecht geluid, slecht gedraaid, niet goed
geluid was echt k*t helaas en beetje jammer dat je voor een glas drinken weer die k*t trap op moest gaan laatste twee toppers o.a Partyraiser en Neophyte heb gemist nah volgende keer beter!!
SUPER! Geen last gehad van rijen en drukte! goede muziek! bediening was wel matig!
Vond het verschil in muziek (Club/ Techno/ Harde shit) te groot.. Vond het publiek bij de ene zaal super gemoedelijk, terwijl de andere zaal veel aggressiever op me overkwam Ik heb me prima vermaakt, alleen had spijt gehad als ik had betaald voor een kaartje, vond het zijn prijs niet waard. Volgende keer andere lokatie en Muziekgenres beter scheiden denk ik Bedankt voor deze toch nog geweldige avond LINI
Leuk feestje hoor! Ik was niet meer weg te krijgen uit de house zaal Mooie meisjes daar zeg !! Hahaha! Enige nadeel was het geluid op een hoop plekken Maar desondanks mezelf goed vermaakt!
Na maanden van voorbereiden ging Flockers wel in no time voorbij zeg! Dat het leeft onder de bezoekers van Flock moge duidelijk zijn, het pageviewrecord is weer verpulverd deze week! 330
De kaartverkoop gaat de laatste paar dagen echt hard en we verwachten met rond 20.000 Flockers er een prachtig feest van te maken. Wil je het niet missen? Je kunt nog terecht bij de vvk adressen van Ticketbox. Lees in dit nieuwsbericht de timetable en het laatste nieuws. 391
Flockers begint lekker te leven in de agenda, op het forum en ook in onze contactsectie komen heel wat vragen binnen. Daarom even een update over het feest dat Partyflock samen met Matrixx en Q-dance organiseert op 24 februari in het GelreDome. 134
We kondigden al aan dat er tijdens Flockers in het GelreDome een aantal talentareas zullen zijn. Lees in dit nieuwsbericht wat er van jou als artiest verwacht wordt als je op dit unieke en grote event je skills wilt laten zien en horen. 274
Het was natuurlijk wel even puzzelen…een line-up neerzetten waar iedereen blij van wordt! Toch hopen we jullie met deze line-up een breed aanbod van dj’s en muziekstijlen aan te bieden met een mix van de populairste dj’s, opkomende dj’s en talents. 532
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan........ 615
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan.
Daarom geven we een historisch feest, waar iedereen zijn Partyflockprofiel een gezicht kan geven: Flockers!
→ lees meer
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan.
Daarom geven we een historisch feest, waar iedereen zijn Partyflockprofiel een gezicht kan geven: Flockers!
was geinig feest bij ons in het gelredome alleen geluid zwaar kut zaal gesplits door een zeil was 10x niks allemaal kleine blagen die er rond stampten vd snoepjes