Was een HEERLIJK avondje, jammer dat bij binnenkomst zolang moest worden gewacht. Ik gegrijp nog steeds niet waarom niet al die hekjes open gingnen... Maarja. Heb tot het eind staan stampen en heb me geen sec. verveeld! Weet iemand hoeveel parygangers er nu uiteindelijk zijn geweest?
Er zaten teveel nadelen aan maar daar had iedereen last van...Maar als ik dat even vergeet werdt er wel SUPERVET GEDRAAID! Deepack was weer , Headhunterz was ook Qnallen maar THE VIPER vs THE PLAYAH ennn PARTYRAISER vs NEOPHYTE was echt ZIEKELIJK!!! Wat ging het erop zeg!!! En het geluid was ook wel lekker! Partyflockdecor was TOP!
Was wel ff gezellie Jammer inderdaad van die laatste set... vond het echt niet zo geweldig die partyraiser en neophyte Geluid stond ook een beetje zacht vond ik... Maar verders was het leuk
Ben iig lekker los gegaan deepack, zany showtek headhunterz! super!!! Vond het al met al een top feestje! uiteraard blijft defqon favoriet idd, daar kan geen feest tegenop al zeg ik het zelf! en owja voor de drugs gebruikers onder ons, jah ieder zn ding toch! het maakt het feestje idd NET wat heftiger Met drank op word je eerder moe van. Als je het maar naar je zin hebt! en leuk was het, op naar het volgende feestje!!!!!
Was gezellig, maar feest viel tegen! En waar was Masters of Ceremony????!!!!!
het enige goede aan het feest waren de dj's... verder te veel mensen..te lange rijen... te lang wachten op naar binnen te mogen hadden ze wat beter moeten regelen allemaal
Mijn minste feest so far, tenminste waar Q-dance achter zit....
Was een gezellig feestje, maar geen topper...Heb me wel goed vermaakt met mn kippetje en schildpadje Geen last gehad van grote rijen bij de ingang, wc's of drinken, gewoon zoals altijd...Alleen dat vrouwtje met de lijpe drugshond beviel me niet zo Al met al Partyflock, well done!!!! op naar de volgende 5 jaar (en een de nieuwe generatie )!!!
In het begin viel het een beetje tegen!Daarna echt een topavond gehad!Flockers2 is niet voor mij weggelegd.. Maar daarintegen Flockers1! En mijn complimenten voor het decor!!
Tim jij vond het alleen maar mooi omdat er veel kwiele mokkels waren
SUPER FEEST
Gezellie Maar Veelst Te Druk.. En De Hardcore Was Echt Bagger!!
super naar mn zin gehad! Benny rodrigues en tha playah vs the viper
Jammer dat er juist op flockers dingen mis gingen waar "normaal" gesproken op partyflock juist zoveel over wordt geklaagd... Garderobe, timetable, 1 entree.... maja het was ook pas het 1e feest.
geen lange rijen gehad hoor zowel bij binnenkomst als drank en wc's,, ook niks van slechte sfeer gemerkt, want die maak je toch (gedeeltelijk) zelf.. aankleding was leuk, zeker als je kijkt dat ze er 2 area 's van moesten maken, leuk bedacht dat black en white. en vuurwerk was ook leuk gedaan; kortom gewoon weer een top feestje
Was leuk, heb me wel vermaakt. Maar helemaal geweldig vond ik het niet.
Leuuuuk eindelijk weer eens een feestje!! Hier was ik wel aan toe.. Vond er veel minpuntjes aanzitten, maar heb erg genoten met mn lieve vriendjes en vriendinnetje Thankss voor de superavond en nacht
had er meer van verwacht, maar toch wel veel lol gehad!
Was leuk omdat m'n allerliefste vriendinnetje mee was en mijn eigen LEUKSTE LIEVE meid erbij was. Maar weinig tot geen partypeoples! (N) MISS DJAX & RUDE AWAKENING !
Jezus wat een feest, er werd weer lekker gedraaid en de sfeer was ook heb me weer uitstekend vermaakt, kwam weer veel bekenden tegen, en KAMPENAREN het was egt weer top met jullie de after was egt gezellig
Was wel een leuk feestje alleen niet mijn muziekstijl...pas rond een uurtje of half 4/ 4 uur werd het eindelijk wat harder! De lange rijen voor het drinken & de ongelofelijk smerige-plakkerige vloer waren wel minpunt! Ook was de aankleding niet super... Einde was zeker knallen!!!NEOPHYTE & DJ PARTYRAISER
Tsja, het was wel zeker gezellig , alleen de rest om het feest goed te waarderen ontbrakl! Decor wel leuk gedaan, muziek redelijk (pluspunt r_AW en Djaxx), maar de rest onder de maat! Jammer!
normaal alleem hardcore feestuhhh, en dan toch na flockers!!! maar..... vond het zeer gezellig heb me goed geamuseerd!!! ricoamor je was jij komt er wel!!! op na de volgende!!!
Nou voor degene die slecht geluid hebben gehoord: HAAL DIE STRONT UIT JE OREN,, Linksvoor PRIMA geluid! In de harde zaal.. Hardheadz NEE IK BEDOEL HeadHunterz (Hahah) Draaide weer top Veenendaals Trots ! En ZANY!!! Bier halen: Ging super snel.. iedereen gaat bij elkaar staan.. ja dan ga ik lekker aan de zijkant.. binnen een minuut heb je je bier dan .. Pissen: Achter het stadion ging snel bij de mannen... alleen de vrouwen moesten écht lang wachten.. Verder: PIZZA PUNTEN!! zijn best lekker
leuke meiden bij de EHBO,jammer dat ik om 12 uur al ziek in de bus lag
KNAKE FEEST lang w8ten in de rij mensen niet eens gezien waar ik mee was kutmuziek weet alleen niet hoe het was na 4 uur wand toen was ik al weg. Als ik het had geweten was ik niet gegaan. maar was wel gezellig met alle bekende die ik had gezien. maar al met al was het toch een dikkuh flop ik noem ut FLOPPERS
Mooi feestje, viel niet tegen, twee muziekstijlen in een stadion! Echt mega voor the viper vs. tha playah, geweldige set, echt zwaar zitten / en te genieten. Jammer alleen dat rij voor fouilleren zo lang duurde, maarja had niet anders verwacht na 3 jaar qlimax te hebben gezien en tis wel n q-dance feest he alleen vind ik persoonlijk voor de volgende keer beter alleen hardstyle&harder draaien of 2 aparte feesten geven, want vond het verschil tussen het ene partyvolk en het andere te groot
Ik heb me redenlijk vermaakt, mooi me eige feesie gemaakt, en nog een vrijkaartje gekregen van partyraiser ook! maar de mensen keken net alsof het "hun" eerste feest was... links voor in ging het mooi.. lekker hakke! maar ik had er meer van verwacht.. drank lange rijen.. wc`s.?. alles door elkaar....
Begonnen in Light, om 2.00 Audiophox en vanaf 3 uur in Dark GEWELDIG decor geen echte last van rijen ik vond het een heerlijk feest en met de sfeer was nix mis
leuk feest ,alleen TE druk , heb ook spontaan hekel gekregen aan sommige flockers ,dat je 1 keer tegen me aanloopt geen probleem maar niet 10 keer ofzo ,gelukkig later mooi plekje gevonden waar ik nog ff lekker uit me dak kon gaan
nou dit feestje mogen ze van mij in de kast douwen en er nooit meer uithalen
Was gezellig als je t gezellig maakte! Had wel beter feestje verwacht eigenlijk, maar Partyraiser heeft t op t eind helemaal goed gemaakt! He-le-maal los
super gezellig feestje en ze draaiden lekker bij de hardstyle!!
Prima vermaakt, Bart Skills vs. 2000 and One waren top . Relaxt sfeertje! Veel bekenden gezien, maar veel te kort! DaniBanani Ik zou er zo nog een keer heengaan
Ik vond het zeer gezellig maar te druk dan maar uitverkocht raken en een paar duizend mensen minder had veel beter geweest!! Voor de rest was het heel gezellig met de mensen met wie ik was
Egt helemaal super. Alleen jammer dat de sfeer tot -10 zakte op het eind in Dark...
Super gezellig,goeie sfeer,mooie aankleding,super geluid,geen last van Hardzaal gehad.SIDNEY&GREGOR Rocks FLOKKERS!!!Partyflock bedankt voor kaartjes, was top!! MATRIXX
lange rijen bij binnenkomen, lange rijen bij bier halen, lange rijen voor me vriendin bij de plee, 3 zalen die op pf stonden en niet meer doorgingen, alle ingangen van de main werden afgesloten op 2 na, heel slecht geluid, slechte show, slecht decor, een negatieve sfeer--> niet echt een partysfeertje.... waardeloos dus!!!
GRUWELIJK FEESSIE!!!! The Viper & Tha Playah... Die set was egt de BOM..!!! Ver van deze wereld gwoon..
leukk!!!
In zaal 1 was de muziek wel goed voor de Headhunterz waren weer is toppie!!! alleen jammer da je nie uit je dak kon gaan omdat het zo sterves druk was!! Ook de muziek van de andere zaal was te horen het viel allemaal een beetje tegen!!! maar toch wel vermaakt!
Echt goed vermaakt! Al vond ik het wat jammer van de afsluiting in zaal 2. Sfeer was echt goed gebeurde wat: Sorry! Echt super. Ik en vriend hadden zelfde blouse gekocht(zwart/witte) en veel leuke reactie's door mensen:PNee echt een top feestje dit!
Heb een superfeest gehad met super leuke mensen!!!!
Goed feest. Jammer van het in de rij moeten staan zonder jas. Dat kan gewoon niet medio februari. Geluid was goed, sfeer was goed. Mooi feessie. Maar bij de mannen naar de WC geweest, ging lekker snel.
Veel stilstaande mensen inderdaad Dat zijn zeker de mensen die hier nu de negatieve commentaren geven Het idee van de 2 zalen werkte niet, zaal 1 propvol en zaal 2 half leeg, nog niet te spreken oevr de mensenstromen (lopers) die het verzoorzaakt. Maar wat boeit het! Ik heb een heerlijke nacht gehad in Zaal 1, er werd lekker gedraaid en ben lekker van de kaart geraakt Gezelligheid moet je toch echt zelf maken.
Lange rijen, vooral bij de ingang. The Viper vs The Playah en Partyraiser vs Neophyte op het einde waren vetjes. Vanaf dj Buzz Fuzz ging het wel lekker eigenlijk. Decor was goed bedacht, verder waren de verschillende zalen en muziekstijlen weer zwaar ruk. Teveel verschillende doelgroepen bij elkaar in 1 ruimte als je het mij vraagt, daardoor baggersfeer.
Tja.. wat zal ik er van zeggen! Heb me wel vermaakt, maar dit feest kon dus zeker wel 100 x beter! Vond de line-up qua tijd niet super in elkaar zitten. 2 soorten muziekjes was ook niet erg handig, niet dat ik niet van de techno genoten heb maar toch... Leuk voor een keer!
lekker feestje, met gezellige mensen, vond dat 't lekker opgebouwd was. Iets anders: met een kwartier je hand in de lucht staan, groeit er een rakket in je hand. Wat waren ze weer een versnapering. Trouwens iedeaal dat je geen last had van de andere zaal, top Was een goed feest, ZO !!
Vet feest!!
Goed vermaakt en lekker los gegaan vooral laatste 3 uur!
schrale bedoeling... waardeloos... kan er verder niets over zeggen.
Lekker feestje..beter als ik had verwacht!!...The Vinyl Pimp ....super gedraaid moppie!!
Het was een oke feessie, maar niks bijzonders.. Aankleding leuk gedaan met die computerschermen. Zany Showtek MC DV8 Stukje in het begin bij Deepack en Villain was leuk gedaan! Meiden het was gezellig
wat kunnen mensen toch zeuren.... je moet er zelf iets van maken top decor!
Prima feestje, ik kreeg gewoon een dejavu moment...terug naar de rijnhal rond 1993. Dit samen met oude vrienden Martijn, Naad en Steef....het was super!!!
Ik vond de organisatie wel goed geregeld, behalve de wachtrij bij het drinken, er was goed gelet op details die ik bij andere feesten weleens mis bijv: geen wachtrijen bij de toiletten, bij de ingang konden we meteen doorlopen (waren er dan wel om 22:00 al ), dat je een leuke party foto kon laten maken. Muziekstijlen vond ik wat minder, maar heb me prima vermaakt!
Ja we moesten errug lang wachten...maar toen we eenmaal binnen kwamen ging het dak er keihard af!! Ze draaiden lekker..en ik vond die partyflock fotos op een groot scherm echt vet gedaan!! Zie je gewoon ineens jezelf door de zaal heen geprojecteerd worden!! Alleen de afsluiting in de hardstyle zaal was erg matig..had op zijn minst verwacht dat een feest van pf tot kwart over 7 zou doorgaan. Maar nee hoor om 5 voor 7 werd de muziek al afgenokt. Echt jammer...maar voor de rest een topavond!!
Ik lees heel vaak toch slechte resensies maar ik vond het juist weer eens een feest dat ik erg goed vond, En met al dat wachten heb ik geen problemen gehad. JA alleen op het eind dan, hebben ze maar 1 hek open ipv 3 of 4. Maar goed de muziek vond ik echt vet. Goede op lopende line up, was allen bang dat partyraiser heel snel met terror zou beginnen maar dat viel erg mee.
Was weer een knalle party alleen nooit meer naar een voetbalstadion om te knallen dat weet ik wel....
Was een leuk feesie, voor een keer, alleen beetje goedkoop qua decor enzo, geen lasers voor de rest was het wel te doen, Hardstyle mocht van mij wel langer en Hardcore hadde ze nie moeten inhuren..
Bart Skils, Secret Cinema, Lucien Foort Totaal uit me dak ik zaal 2 lekkere techno!
Toch maar een ok, omdat het een flock feest was maar ik vond er niet veel aan! Te groot, te druk, veel dagjespubliek, barren weer veel te druk, Gelredome gewoon klote locatie voor een feest, geluid slecht achterin, en geen één leuke set gehoord. Ok tha Playah en R_AW waren wel ff leuk. Ook erg weinig bekenden gezien Gelukkig wel mijn liefste schatjes Nee, wat mij betreft niet voor herhaling vatbaar!
Volgende keer toch zorgen dat er of meer barren zijn zodat je niet een half uur hoeft te wachten totdat je wat kan bestellen!!
Goed vermaakt geluid had wel iets harder gemogen. Verder echt genoten van Showtek, The Viper vs. Tha Playah en Partyraiser vs. Neophyte Maar waar was MoC nou?
wachtrijen bij de bar? niks van gemerkt! Het was wel heel aardig druk bij 1 erg rustig bij 2 vond ik dan.. maar het feest was opzich wel ok
Tot 3 uur geen fatsoenlijke muziek in die Flockers twee zaal... Daarna werd het gelukkig minder commerciële rommel en konden we er tegen aan... Ow ja, en één ding, als je als organisatie gaat pronken met je fiction one geluid, zorg dan ook dat er iets van fatsoenlijk vermogen staat, of draai die volumeknop open...
word je eruit gekickt omdat je nog geen 18 bent ok regels zijn regels maar als je dan je kaartje niet terug krijgt en je word behandeld als een crimineel dat vind ik wel een beetje zwak.
Zeker een lekker feestje... goeie sfeer alleen inderdaad de rijen bij de ingang en bij de bar....pffff. Dj's area 2 super gedraaid stuk voor stuk
Geen last gehad van lange rijen, geen last gehad van de wc (vond m prima). Heb ruimte genoeg gehad en heb zelden hoeven wachten tot mijn drankje klaarstond. Waar ik stond was een goed sfeertje. T decor vond ik gewoon goed bij Partyflock passen. Het enige minpunt was dat de deuren bij de tribunes eenrichtingsverkeer was af en toe. Verder top! Afsluiter Partyraiser en Neophyte !! Heb alleen Masters of Cermenony niet gezien..
goed te doen: veel toiletten, veel bars, veel eettentjes, leuke talenten. Wel heeeel druk hoor beneden, lukte ook pas na half vier daar uberhaupt te komen en te leven zow
jammer dat het gluid naar pavo een stuk minder was het moet niet kunnen dat de muziek van de andere zaal boven de hardcore uit komt maar ja een les voor de volgende keer daar
Wat een Heeeerlijk feest Gelredome zwaar relaxte locatie En de knalharde afsluiter van Partyraiser&Neophyte
Sfeer,geluid waren niet het beste. Heel jammer. Had er veel meer van verwacht. En iid die ELLELANGE rijen bij het fouileren was niet te doen. Mr al met al, de mensen met wie ik was, SCHIK gehad.
Wat een heerlijk feestje ...Heb de laatste 3 uurtjes in de Techno zaal echt genoten ...Muziek mocht alleen wel wat harder.
echt een KUT feest..2 zalen sloeg nergens op..in soft zaal hoorde je de bas van andere zaal..te veel kleine blagen...ik vond het niks niks niks
Vond het wel een vet feesie! Alleen jammer dat je zo lang moest wachten bij de entree en ik vond het geluid wat minder.... Maar voor de rest top!! Zany, Deepack, Headhunterz!!
Vond het een zeer matig feestje. Om naar binnen te komen bij de beveiliging was een ramp! Koud en druk en kut geregeld! Feestje viel tegen. Muziek van de andere zaal was hoorbaar in de zaal waar je stond! Alleen laatste uurtje met Miss Djax vs. Awakening was knallen! Topmoment van het feest!
Lekkere avond gehad! Niet verwacht! Showtek was geweldig Wel jammer dat het zo ontzettend druk was bij de hardstyle en rustig aan de andere kant. Was ook wel een beetje te verwachten. Verder was't
Was prima te doen, meer ook niet! Bagger sfeer in beide zalen...maar toch prima vermaakt onderling...Headhunterz en Bart Skils VS 2000 And One helden van de avond!! Daarna maar naar huis gegaan...
Geluid vond ik af en toe wat zacht.. maar het was weer een geslaagd feestje. Mike draaide geweldig iedereen ging los
Werd echt super lekker gedraaid vooral HEADHUNTERZ Echt top avond gehad!!
Vond het zeker een leuk feestje! Beginnen met Zany, gelijk los! Alleen erg balen van die drukte op de trappen, het duurde een eeuwig heid tot ik boven naar de wc kon! Verder echt helemaal goed vermaakt!
Toen er eindelijk wat harder dan hardstyle gedraaid werd, dacht ik dat het beter zou worden, maar wat een commerciele shit werd er gedraaid zeg Vond er niks an. En was moe, lamlendig en ingekakt De groep was wel gezellig maar verder..
opzich wel leuk alleen beetje jammer dat er zo veel hardstyle werd gedraaid. zeker ook een beetje jammer van de darkraver, hardstyle is obsoluut niet zijn ding beetje een "CLUBKUTTEN"feest
decor was wel grappig gedaan, had er alleen wel meer van verwacht,.,. viper en tha playah heerlijke set, kon helaas niet los gaan want stond aan de grond genageld zeg maar, maar in mijn koppie ben ik echt zo los gegaan het hele feest was wel oke, maar niet echt top, heb me verders wel goed vermaakt, lekker gecruised hoop bekende gezien en hoop lol gemaakt!!! als je mij vraagt nog een x te gaan. NEE liver een goed q-dance feest. en de rij bij de ingang moeten z wat aan doen, die was echt te lang
vond de sfeer ver te zoeken.... maar opzich wel een leuk feestje!
Okei.. Eerlijk is eerlijk.. Voor 3 uur was het geweldig qua musica.. Daarna ging het flink bergafwaarts.. EN HET HELE GEKKE IS VOORAL OM 6.00 UUR IN DE HOUSE ZAAL alles behalve house musica.. Dat was gewoon flink stampen joh ... Dus niet bepaald de bedoeling.. ...... MAAR ik moet eerlijk zeggen, ik heb me heeeeel goed vermaakt.. Geweldig feestje, ondanks dat ik een leuke meid niet heb gezien Maar WHEN KOMT IE WEER..?
k moest achter de bar staan,, maar wow.. wat had ik een heerlijke avond!!
super avond gehad!! the playah VS the viper .. TE GRUWELIJK!! laatste uurtje ook echt staan knallen met neophyte en partyraiser.. ecchhtt toppiee .. super sfeertje dat er hing echt geweldig! veel leuke mensen ontmoet en geen klachten verders.. vond et echt super!
Ik heb zoooooo'n goeie nacht gehad ! Geluid kon wel beter !!!
Zany en Showtek waren goed!! De rest viel me een beetje tegen. Verder was t veels te druk, en wat een asociaal volk zeg... constant bier over je heen, op je tenen staan en ellebogen overal, aankleding viel me ook tegen. geluid was ook minder.
qua muziek vond ik het een lekker feest. Maar toch gaat dit feest voor mij de boeken in als niet echt mega bijzonder. Miste een paar esenciele dingen die er nodig zijn om een feest voor mij te laten slagen. Eindcijfer een 7.5
Zany-->Superdik, Showtek-->Superdik, Headhunterzzzz--->Nog Dikker, Al Met Al Een SuperAvond Gehad Druk Dat Zeker Maar dat Maakt Het Alleen Maar Gezelliger Wanneer WeerJac???
Was super muziek alleen de drinkerij was moeilijk te bereiken.
Was een leuk feesie heb me prima vermaakt!!!
Ik heb me goed vermaakt en vond het verrassend van opzet.grappig detail is dat het met die doeken soms leek dat ik in de rijnhal stond. Voor 35 euro vind ik het een goed feest. en druk ja lekker. gelredome gevuld met 100 mensen is ook geen feest.
was hier en daar slecht gereglt met drinken en alen muziek ja was wel ok
Misschien wel het slechtste feest waar ik de afgelopen jaren geweest ben; totaal geen sfeer, te druk om los te kunnen, slecht geregeld. Gelukkig waren we met een gezellig groepje, dat maakte het nog een beetje goed. Setje van de avond: Buzz Fuzz vs Pavo... Eén ding is zeker: nooit meer Gelredome voor mij
Best een leuk feest op zich, maar wat een ellende daar in Gelderland altijd zeg, worden die feesten georganiseerd door de politie ofzo??? WEGBLIJVEN DAAR!!!
Heb me zeker wel vermaakt! Hier en daar wat minpunten. Vond persoonlijk dat er te weinig barren waren, maar verder weinig te klagen! Waukena, Annette & Hein THNX
Jammer dat we 3 kwartier in de rij hebben gestaan bij de fouillering, maar hebben showtek gelukkig gezien, dat was super cool!! met Fuck the System.. Don Diablo en Benny Was cool Samen met Nicolien en offcourse Michelle!!
Vond het goed geregeld die twee zalen! Soms hoorde je de andere zaal wel, maar NOU EN! Laatste twee uurtjes techno...heeeerlijk! Miss Djax krijgt een plekje tussen mijn favo dj's!
Gezellig feesje vond alleen het licht zwaar tegen vallen . Gelukkig was de WC gratis want de rest was DUUR . De rest was dik in orde
mwah niet veel aan
Niet al te veel van verwacht en dat was maar goed ook,, geen baggerslecht feestje,, maar kan stukke beter... maar uiteindelijk goed vermaakt vooral de laatste 2 uurtjes
Vond het een erg geslaagd feestje !!! We waren echt met een super groep. eerste 2 uur was een beetje saai maar daarna werd het echt super... Zany, the viper en the playa de mannen van de avond !!
Was super vooral omdat ik samen met mijn liefste vriendinnetje was (madonna) .Net zoals vroegah.....stampuhhhh!!!
Dik vermaakt! heerlijk die hardcore van the Viper & tha Playah scheiding was slecht!
Vroeg aanwezig, konden overal doorlopen kwamen voor flockers 1 maar flockers 2 was beter niet een top feest, maar was gezellig rijen bij het drinken waren extreem, maar daar had ik mn truukjes voor, sorry mensen aankleding was redelijk, erg weinig lasers, terwijl die zo mooi waren als ze het deden
Laidback Luke,Gregor Salto en Benn muziek laatste 2 uur vond k wat minder
was weer goed feesie cker weer vermaakt
fukcing drukke rij bij ingang omdat helft van de ingangen niet open is en iedereen uit zn neus staat te vreten.. vage indeling... beetje suffe aankleding... maar de dj's maakten het dan toch weer goed had er alleen wat meer van verwacht zeker van Q-dance
Ik vond het wel oke, heb niet echt last gehad van het geluid, die gordijnen hielpen wel. De rijen bij eten, drinken en toiletten,ook geen last van gehad en er werd over het algemeen goed gedraaid. Alleen jammer dat mijn vriendje met wie ik was, een backstagetoegang had om te fotograferen en ik niet, ik was samen met hem gekomen en wist dat niet van te voren(hij ook niet), sta je daar een beetje in je eentje terwijl je dacht samen naar een feest te gaan
ja losjes, veel oude bekende gezien, doet me altijd goed
nou ja wat moet ik hier nou weer van zeggen..... zany en partyraiser maakte het goed!! enne ik weet niet hoe het kan maar er liepen 20 fotografen van pf en ik zie er geen 1!!
Echt top avond gehad Heb mij goed vermaakt en ben flink los gegaan. Beetje jammer van alle kritiek PF Bedankt!!
Wat een kutzooi begon al bij binnenkomst en dan de ellende met die slome joekels achter de bar! Qua muziek begon t pas rond 4 uur vet te worden. T enige flinke pluspunt van heel de avond is dat PF echt veel mooie vrouwen heeft
ze hadden het beter Floppers kunnen noemen! haha oke zo erg wast ook weer niet, maar de hardstyle viel erg tegen! partyraiser maakte het toch nog helemaal goed! en het vrijkaartje voor zijn feest (van hemzelf gekregen! --> wat een aardige man )maakte het allerbest!
Heb het super gehad! er werd lekker gedraaid, er waren weer veel bekenden! echt super feestje gehad!
was cker vet heletijd in zaal 2 gestaan alleen btje jammer van MISS Djaxx en rude awakening die vielen zwaar tegen
Heb me meer dan goed vermaakt!!! Tegen verwachting in geen last gehad van dubbel geluid Vette muziek gehoord en leuke mensen gezien, al met al top dus!
Ik vond het een lekker feessie hoor! Helemaal vooraan de harde zaal gestaan de hele nacht... Ik hoor niks meer, goed teken!
FLOPPERS inderdaad. Ik begrijp niet dat een feest wat door Q-dance EN de MATRIXX is georganiseerd zo BAGGER kan zijn?!!! In het begin dacht ik nog wel dat het leuk ging worden maar het werd alleen maar erger. Veel te veel pauzes in de "harde" zaal, waardoor je de herrie van de buren kon horen. Volgende keer toch maar niet twee zalen in een ruimte proppen. Want daardoor stond de muziek / bas ook VEEL TE ZACHT! (en dan nog dat van de buren horen, knap hoor!)
Tot benny begon was het een kutfeest, daarna was de muziek top en heb ik me nog goed vermaakt. Wel kut sfeer & geluid, al met al net een voldoende. Saaie mensen (lees: kijkvolk) kunnen beter weg blijven!
mega drama,entree lange rijen,wc lange rijen,bar lange rijen,heb veel gezien,maar dit was echt het dieptepunt, alleen als je in de zaal stond en je niet naar de wc hoefde en niks dronk dan was het wel leuk, nooit meer doen dit,da floppers,had nog beter naar vitesse - sparta kunnen kijken da was nog beter geweest,betaal je dan 38 euro entree voor,het was één grote elende
Ontzettend gelachen, maar sfeer was een beetje ver te zoeken..( In de trein was het bijna nog leuker wat dat betreft. .) Leuk dat er zoveel mensen zijn, maar losgaan werd onmogelijk door al die lopende en stilstaande mensen (N),
Was veels te druk..niet voor herhaling vatbaar
Te lang wachten buiten, waardeloos. Muziek was ok, sfeer ook
zeuuuiii was wel ff lachuh feesie maar voral de laatste uurtjes waren lkkr partyraiser en neo draaide echt weer van godlos MASTER PARTY
ik heb me prima vermaakt na 03:30 uur. in zaal 1 natuurlijk HARDCORE. een gelukje dat ik rond half 2 binnen kwam kon overal gemakkelijk doorlopen. ik vond de aankleding echt waardeloos drinken halen, munten halen, pissen ook. veel bekenden gezien en verder was de muziek echt wel kicke heur. en voortaan die kk kluisjes is logisch nummeren de tering heb na afloop met me zatte kop echt 1 kwartier naar mijn eigen kluis lopen zoeken ppffffffffff echt niet leuk in de kou. wel flockers 2 maar niet uitverkocht.
housequake u roog,erick-e and twothousand and one ook veTTTTTT thanx lieverds, het was super met jullie
wiehooow, super naar mijn zin gehad! heerlijke muziek. lekker veel nieuwe tracks splitsing van gelredome werkte prima podia zagen er top uit. superbe tot de volgende flockers!!
mensen ga een x los voor de verandering, blijf niet als een sjonnie staan op dezelfde vierkante meter en als je stilstaat omdat je er geen zak aan vind ga dan lekker naar huis wilje en niet achteraf een of ander kk bericht sturen da het geen flikker aan was twas gewoon een lijp feestje verrekte mouwzakken.....
Was echt een SUPER FEESTJE daar in de Gelderdome!! Zaal indeling was prima....en iedereen ging lekker LOOS!!! Geluid had achter beter en harder gemogen....maar ik heb heerlijk lopen KNALLEN op Flockers!!!
Props voor de organisatie! Erg gezellig avondje gehad! Heb echt nog nooit zo véél mensen fout zien gaan! Heb ze echt met bosjes neer zie gaan Terug praktisch achter het stuur in slaap gevallen
Lange rijen, maar toch goed vermaakt Don diablo&Bart skils ware de manne goed gehoused
Was een super feestje samen met de meiden!! Showtek fijn setje!!! En op het laatst flink raggen he!! The Playah en Partyraiser!!
Topfeestje!! Heb me zeker goed vermaakt! Mogen ze vaker doen
Dikke shit... Lekker inkomen in Flockers 1, beginnetje Gregor Salto meepakken, hij blijft te bruut Miss Djax & Rude Awakening, lekkere afsluiting Prima vermaakt, maar wat een fuckin drukte en grootte... Te massaal, maar zeker de moeite waard
Ik vond ut wel een releks feest was alleen ziek was wel klote.. maja ik heb me wel proberen te vermaken wel jammer dat je in de house zaal vaak de hc er doorheen hoorde..
Nice feestje, heb me zeker vermaakt. Alleen achter in de zaal was de muziek wat slechter te horen. En het gezeur over drinken...ik weet niet hoor maar ik heb geen 1 keer langer dan 4/5 minuten in de rij gestaan voor drinken. En mensen die er over zeuren dat dat te lang is die moeten zelf maar eens een feest van deze grote organiseren en dan achteraf hier nog een keer komen posten. Begrepen dat het in Flockers 1 erg druk was, Flockers 2 was het goed druk maar genoeg dansruimte.
wel goed vermaakt, vond die scheidings wand ook niet zo'n succes. hoorde af en toe wel geluid andere zaal(maar niet heel erg). Verder vond ik het publiek maar matig los gaan.
Beetje jammer date PartyFLOP die toko zo gigantisch vol had gepropt.... voelde me net een metroreiziger in Tokyo, werd wel lekker gedraaid, maar daar heb je dan nix an.
setjes waren prima.. 2000&1 mega!!! beetje jammer alleen dat het niet mooi verdeeld was.. hardstyle/hardcore zaal barstensvol.. en club/techno minder.. en de bar.. 4,50 voor een flesje water??? kom op mensen!!
nou mensen was al een tijd niet weggeweest en buiten om dat het een beetje druk was vond ik alles wel snel; gaan werd vet gedraaid vond het een dik feest te gekke lokatie en het was zeker beter dan ik verwacht had gewoon nog een keer doen superfeest
Ik vond het geen topper helaas......De combinatie Club & hardstyle is gewoon een big NO.....Die 2 groepen mensen passen niet bij elkaar en dat voelde je ook aan de sfeer jammer genoeg.....Verder wel goed bedacht met die afscheiding en het werkte
goed vermaakt, had er niks van verwacht maar was toch nog wel leuk... Kwa draaikunsten heb ik alleen van Zany kunnen genieten, de rest stelde niet veel voor... Geluidswal was wel goed.
zeeeeeeeeeeeeer slecht geluid, slecht gedraaid, niet goed
geweldig feest echt had er nie veel van verwacht moet ik eerlijk zijn maar echt toppie snap nie waar mensen zich druk om maken ja tis druk dus dan is het ook iets drukker bij de bar nou die mensen deden ook hun best dus mensen kom op zo erg was et nie masters of hardcore was 1000x slechter
kwam moeilijk op gang heb het wel naar me zin gehad maar het was zeker geen topfeestje
Vond het verschil in muziek (Club/ Techno/ Harde shit) te groot.. Vond het publiek bij de ene zaal super gemoedelijk, terwijl de andere zaal veel aggressiever op me overkwam Ik heb me prima vermaakt, alleen had spijt gehad als ik had betaald voor een kaartje, vond het zijn prijs niet waard. Volgende keer andere lokatie en Muziekgenres beter scheiden denk ik Bedankt voor deze toch nog geweldige avond LINI
Leuk feestje hoor! Ik was niet meer weg te krijgen uit de house zaal Mooie meisjes daar zeg !! Hahaha! Enige nadeel was het geluid op een hoop plekken Maar desondanks mezelf goed vermaakt!
Na maanden van voorbereiden ging Flockers wel in no time voorbij zeg! Dat het leeft onder de bezoekers van Flock moge duidelijk zijn, het pageviewrecord is weer verpulverd deze week! 330
De kaartverkoop gaat de laatste paar dagen echt hard en we verwachten met rond 20.000 Flockers er een prachtig feest van te maken. Wil je het niet missen? Je kunt nog terecht bij de vvk adressen van Ticketbox. Lees in dit nieuwsbericht de timetable en het laatste nieuws. 391
Flockers begint lekker te leven in de agenda, op het forum en ook in onze contactsectie komen heel wat vragen binnen. Daarom even een update over het feest dat Partyflock samen met Matrixx en Q-dance organiseert op 24 februari in het GelreDome. 134
We kondigden al aan dat er tijdens Flockers in het GelreDome een aantal talentareas zullen zijn. Lees in dit nieuwsbericht wat er van jou als artiest verwacht wordt als je op dit unieke en grote event je skills wilt laten zien en horen. 274
Het was natuurlijk wel even puzzelen…een line-up neerzetten waar iedereen blij van wordt! Toch hopen we jullie met deze line-up een breed aanbod van dj’s en muziekstijlen aan te bieden met een mix van de populairste dj’s, opkomende dj’s en talents. 532
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan........ 615
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan.
Daarom geven we een historisch feest, waar iedereen zijn Partyflockprofiel een gezicht kan geven: Flockers!
→ lees meer
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan.
Daarom geven we een historisch feest, waar iedereen zijn Partyflockprofiel een gezicht kan geven: Flockers!
was geinig feest bij ons in het gelredome alleen geluid zwaar kut zaal gesplits door een zeil was 10x niks allemaal kleine blagen die er rond stampten vd snoepjes