| Betreft: | evenement: Flockers, zaterdag 24 februari 2007 om 21:00 |
Mij maakt het verder ook niet uit of er hier nou wel livesets of dvd's van komen of niet. Wist alleen niet dat Buma Stemra ook te maken had met Livesets van Houseparty's
Was Ruffian! Denk dat Villain de naam van Headhunterz echt niet vergeet!
Maar goed, hij weet dat verschil ook echt wel, hij maakte alleen een foutje

Uitspraak van roepennn!!! op woensdag 28 februari 2007 om 14:20:
Waarom wordt er niks gezegd over eventuele livesets???
Omdat die er officieel niet zullen komen Maar er worden wel eens opnamen gemaakt door mensen....vraag me niet hoe, maar het gebeurt

Laten we het gewoon hier op houden:
Het is dus niet zeker of er überhaupt iets zal komen in de zin van livesets of een DVD, maar daarmee sluiten we het ook niet uit!
Maar ga a.j.b. niet lopen janken over kosten delen, omzetten schatten van een miljoen 18.000 ontevreden bezoeekers als het er niet komt, waarvan maar een fractie überhaupt de moeite neemt een liveset te downloaden en luisteren over het algemeen etc. etc. terwijl je er de ballen verstand van hebt, want ik geloof dat je nog steeds niet weet hoeveel kosten het met zich meebrengt om legaal livesets aan te bieden. En illegaal is geen optie.
hij maakte alleen een foutje
het wordt wel leuk afgedaan als foutje moet kunnen,
Weet iemand trouwens hoe het nummer heet welke (dacht bij Housequake) gedraaid werd met een stuk red hot chili peppers erin?
Kom maar op met die headhunterz live set
Hij maakt niet 'alleen maar een foutje' Hij staat al een jaar maar wat aan te kloten, vooral niet aanwezig te zijn, vrienden zoeken, ouwehoeren, smsen.. In plaats van zn werk doen.
het wordt wel leuk afgedaan als foutje moet kunnen, maar zo zie ik het iig niet.. En ik weet dat ik niet de enige ben.
Villain en DV8 zijn m voorbij gestreefd wat mij betreft hoor..
Komen die setjes nou nog? zijn die er eigenlijk wel?
Reactie vanuit Partyflock onder het nieuwsbericht:
Uitspraak van Karian op woensdag 28 februari 2007 om 14:21:
Uitspraak van roepennn!!! op woensdag 28 februari 2007 om 14:20:
Waarom wordt er niks gezegd over eventuele livesets???
Omdat die er officieel niet zullen komen Maar er worden wel eens opnamen gemaakt door mensen....vraag me niet hoe, maar het gebeurt
Uitspraak van Silence_dj op donderdag 1 maart 2007 om 17:41:
Weet iemand trouwens hoe het nummer heet welke (dacht bij Housequake) gedraaid werd met een stuk red hot chili peppers erin?
red hot chili peppers - snow (hoxton whores remix)
Damn.. Ik heb een uur gezeten op de tribune en genoten van de lasers. Die waren er zeker wel! Full Color !
Dat was het niet en ik snap ook echt niet hoe je daar bij komt
omdat ik voornamelijk in de hardere stage ben geweest, en zeer tot zeermatig lasers heb gezien, en aangezien ik de verhalen heb gehoord van sommige in de club, waren ze daar dus echt wel vaker tezien
Uitspraak van Goudlokje & Cootje op woensdag 28 februari 2007 om 09:19:
Was Ruffian! Denk dat Villain de naam van Headhunterz echt niet vergeet!
Ach, Villain draait pas 2,5 jaar mee. En Headhunterz nog niet eens 2 jaar.
Daar waar Ruffian al ruim 9,5 jaar meedraait en Pavo en Zany ook al zolang kent ws. Dus zou je ook denken dat Ruffian dat verschil zou weten.
Choclate puma : allways and forever
Villain en DV8 zijn m voorbij gestreefd wat mij betreft hoor
Fouten maken is menselijk denk ik !!!!!!
Hardheadz...headhunterz... we wisten wat hij bedoelde toch ??
Villain en DV8 zijn m voorbij gestreefd wat mij betreft hoor
helemaal mee eens! sinds paar maanden (of langer) zijn zei de beste MC's