Partyflock
 
here

Q-BASE

· The International Dance FestivalSiteq-dance.com foto's
album,133 · goed · ical
Q-BASE
georganiseerd door Site Site

Airport Weeze (buiten) op de kaart Site
Flughafen-Ring 60
Weeze
Duitsland🇩🇪
hardstyle × 21, techno × 20, hard trance × 10, hard house × 8, oldschool × 7, jump × 4, hard dance × 2

Tickets & prijs Q-BASE

Voorverkoop:€ 45,25
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Bezoekers
Maximaal 25000.
Meetings
Er waren 3 meetings, om 00:00 met 261 bezoekers, om 23:00 met 9 bezoekers en om 19:55 met 1 bezoeker.
Verslagen
Door Fox_Hunter (795), =Sylvaantje= (658), anoniem (1367), PeterreteP (470), M-etje (447), anoniem (209), anoniem (309), Nickelson35 (1271), m i Q e (433), anoniem (376), anoniem (2108), h@rdstyle junk (3069), ~~* Mary *~~ (1226), Proefkonijn83 (2053), anoniem (914), anoniem (1076), Felix! (656), Arrakis (561), B-Flock :bounce: (1619), Bibiejj (1314), anoniem (935), annie is in tha house (904), anoniem (430), ILoveHardStyle (2422), Mysterya (336), !!Daantje!! (1144), Amok (865), Rebelbitch (595), Wecko J (543), anoniem (539), Thom-ass [Neetjur Wan 2002 - 2010] (643), Springvloed (488), The Emporor (1592), anoniem (432), anoniem (421), Hardcore_Nick (516), partydevil (442), Johan- (435), anoniem (763), Domistyle19 (321), EdwinNX (320), Thecla (504), anoniem (223), anoniem (539), Sybrac (358), OEI (359), Lintje (415), Lila+ (696), me.. ma-tje (335), MarsQje (343), anoniem (339), anoniem (419), anoniem (497), Nessie Bitch (264), anoniem (227), anoniem (351), anoniem (284), Sinnerbabe ©® (521), anoniem (469), GhansCore (405), 101 (416), anoniem (599), anoniem (576), [TSF] Pass-Art (745).

Stemresultaat: goed

geweldig126826%
zeer goed2305%
goed165734%
ok441%
voldoende95319%
onvoldoende391%
slecht4429%
zeer slecht341%
waardeloos2315%

864 waarderingen tonen

500 willekeurige waarderingen

slecht georganiseerd, muziek ver beneden peil, 4 uur in de file gestaan en geen parkeerplek kunnen vinden, kortom... WAARDELOOS
super feessie..!!! alleen die regen en die drukte was minder...!!
!!­ kristel !!­
wat een k*tfeest!pff was pas om 1 uur binne ofzow enige goeie wat ik echt goed vond was showtek!!(Y) thanx to jullie
!!­ LAzERQicQ !!­
HARDSTYLE(NL) was QUTTTTTTTTT...ITALY&SWISS was VETTTTTTT!!!!! :respect: ---->TRANCE GENERATORS<--- :respect: En regen GVD maar TECHNOBOYYYYY BEUQUHHHHH!!!!!:respect: OWJAA..ZENITH DJ!!!!! Bedankt(y) MEGAAA
!!Daantje!!
Ondanks het weer en de file vond ik het een kick feest!had het droog geweest hadden wel meer mensen het kick gevonden, iedereen laat zicht door omstandigheden beinvloeden...
Erg gezellig, alleen weer jammer dat ik mn favootje moest missen :( Mooie lasers!!! Té druk!!!
mooi, groot feest, perfecte lokatie!! alleen vervoer was zwaar klote!! reseveer je een pendelbus, komen er maar 2 voor 2000 mensen!! verder te lang in de file gestaan. als je zoveel voor een feest betaald verwacht je toch een beter georganiseerd feest! en jammer dat het regende want daardoor waren de hangars te vol.
Ongelovelijk kut feest. Alleen als je compleet leip was viel er nog wat van te maken. Hele slechte organisatie dit keer..............
Zeker vet feestje!!! Alleen jammer dat het weer nie meewerkte, en de heenweg duurde me te lang. voor de rest vond ik alles heel ok!
boem knal lossss..... :bounce:
(K)lovely Linde(K)
ik had er echt veel van verwacht, en het viel echt zwaar tegen!!!!
wat een kut feest
Jammer van de regen maar verder wat een donders vette lokatie!! en vet feest als droog was geweest.!!!
Gewoon goed feeestjeee :jaja:
* Fietjuh *
Onwijs naar mn zin gehad ondanks de regen en de bussen
* Nienke
Tja.. Organisatie was btje minder.. Maar verder was t mooi vond ik :D en van dat druk.. Tjaa mensen, moet je niet allemaal naar dezelfde bekende dj's gaan!! ;)
vond het echt super vervoer goed te doen (travel.nl) en laatste set mainstagen TECHNOBOY! KLASSE :YES: betje jammer dat de decoratie naar beneden viel :vaag:
* O:) *
eindelijk een feest met een relaxte sfeer en geen pogo!!! :yes: SUPER!!!!!
* Zahne
Heel slecht geregeld, maar heb me toch goed vermaakt.
*­ »» M.­ ieKskE «« *­
Was Egt Meeeega!!! Alleen Die File Op De Heenweg:S.. Maja Volgend Jaar Maar Wat Aan Doen.. Voor De Rest Super!! :respect:
***­ Rockoloody ***­
Het feest was toppertje, al ben ik alleen maar in germany 1 geweest, alleen hadden ze het beter moeten organiseren aan het einde!!! Gewoon 2 uur gewacht op een taxi naar Leukermeer, wat een KUTZOOI!!! :respect: DJ AMOK en MONIKA KRUSE :respect:
super party! alleen jammer van de regen...
Q BASE WAS GESLAAGD!!!!! alleen de Bussen hebben een eigen wil!!! We hebben echt een top avond gehad!!! Het is maar wat je zelf ervan maakt.... Het is goed georganiseerd, .. je kon makkelijk naar de wc, drinken halen, en de bunkers waren duidelijk aangegeven.... van mij mogen er veel meer mensen komen...Het geluid was lekker, de dj's draaide goed en het Theme-Nummer vind ik tot nu toe het indruk wekkenste van een festival tot nu toe!! En mensen, van regen ga je niet dood toch?? er is altijd warmte :)
Prima!!! Lekker met de bus geweest en nergens last van gehad! Alleen jammer van de regen maar ja daar doe je niks aan! Verder lekker feestje!!
*..Spud..*
Snap niet waarom er zoveel commentaar is... vond het een relaxt feestje!!
ja het was wel leuk feestje! maar die stomme regen en weinig plaats in de bunkers was toch echt wel un tegenvaller... en die modder overal pffft :S maja was wel goed!
*CH3-21*
File, kutparkeerplaatsen, slecht georganiseerde pendelbussen, kloteweer en ontbrekende extra tenten maakten het feest niet wat ik had verwacht :no: Slecht hoor Q! :frusty: Ondanks het feit dat we ruim 6 uur -en dat is alleen de heenweg- onderweg zijn geweest, was ik superblij met de set van Luna :respect: Helaas T-boy niet gehoord.
Was wel een vet feessie!! Alleen TERING DRUK :@ werd helemaal panisch er van met die klote lichten die aant knipperen waren..mensen wilde het liefst dwars door elkaar heen lopen..wat natuurlijk uitliep op Rellen ;) (N) en 1 tip: DOE GVD WAT AAN DIE HOERIGE PARKEERPLAATSEN EN DIE KLOTE PENDELBUSSEN :@...mensen uit het LEUKERMEER...TOP WEEKENDJE :yes: :vaag: :bounce: Ennuh: Peter...je heb het geweldig gedaan!!! :respect: voor MC DV8!!!
*Laurtje*
Super Mega Gaaf!!!!!!:D:D:P alleen slechte organisatie:S, maar als dat alles is! in Totaal mega VET:D::::!!!!!!!
*MiSs KiM*
heb me super goed vermaakt, muziek mocht wel een stuk harder!!!! alleen jammer van de regen :(
Shit Happens, Life Goes On!!! Volgende keer beter!!! ;-)
*Mystica*
De Belgium-tent heeft m'n avond toch nog een klein beetje leuk gemaakt....
kutregen en kutgeorganisatie niemand van de organisatie wist iets over een taxistandplaats als je nara huis wil moet je toch naar huis kunnen of ben ik nou gek
*Sharkie*
Slechte organisatie, kan niet anders zeggendan dat t kut was!! Had r echt superveel meer van verw8 en mn avond is best flink verneukt moet ik zeggen! Daar gaat je geld! :/ :no: Showtek ga ik duidelijk nog es op los als ik me op n feest es kan bewegen ofzo!!! :/ Kloteregen...
was een mooie locatie..... dikke muziek... maar de regen en organisatie verpestte heel mijn avond! waardeloos!
vet feest ik woon er 20 min vanaf was voor de drukte binnen en voor de drukte weer weg jammer van de regen maar verder was tSUPER SUPER VET ... VOLGEND JAAR ZEKER WEER dan wel in t hoog seizoen organiseren
-=­<TeRRo­rMachi­ne>=­-
heb me 100% vermaakt in de oldschool en de super tent er naast knallen met die handel ging helemaal uit mijn plaat geen file gehad en mochten er mo 8 uur al in beter groeten en de -=<MaZZeL>=--=<NEVERLAND RULES>=- DEVENTERROR!!!!
-Awakenings-
parkeren heen en file geen probleem waren er optijd kwart voor 10,t feest pfff de muziek kon wel wat harder voor de rest alles we ok de terug reis naar centerpaks was goed klote half 7 vertrekken en meer dan 1.5 uur vast zitten en daarna nog een politie controle ook ..Q base totaal krijgt van me een kleine 7
Zoo speciaal vond ik het nou ook weer nit dat Q-base... :S Blij dat ik wel de juiste gezelschap mee had voor een leuke avond! :) Volgend jaar niet nog een keer voor mij en aan dat "parkeerprobleempje" mogen ze ook wel iets aan doen... :)
feest was kut!! maar after op leukermeer was egt super!!!!
WAT EEN KANKERFEEST...!!! KHEB NOG NOOIT 50 EURO ZO HARD VERNEUKT
...Ils...
Het was echt een super feestje, ondanks de regen heb ik me goed vermaakt. Balen voor de mensen die met de pendelbussen gingen :S! Ik was met de bus van travel.nl, goed geregeld geen gezeik gehad!Muziek hard aan in de bus, toppie :bounce:!Volgende keer weer Q-base voor mij :yes:
..­Danny Deurbel..­
Vet Feest!! alleen jammer van de file, de pendelbussen en het weer! ma verder top locatie!! en er werd lkkr gedraaid :yes: :bounce:
.: SuZo :.
Was helemaal(Y), jammer van dat kut weer man
.­o0 Von Tino's 0o.­
Was wel leuk feesie alleen veel minpuntjes
.­•°o.­O*.­l.­i.­n.­d.­a.*­O.­o°• .­
het enige wat ik me nog herinner.. is dat het super was!! :P
2 W@zzy
Het kan niet altijd goed blijven gaan met Q-dance. Het gaat alleen nog maar om winst.Ze hebben volgens mij flink bezuinigd op vanalles en nog wat.
wat een ongelofelijk KUTFEEST.. het was echt HEEL SLECHT georganiseerd.. vooral die pendelbussen op het terrein waren ZWAAR KUT!!!!
::::Ma­ikY:::­:
yes wat een feest heb uitstekend vermaakt.....van van de avond DJ ZENITH :respect: en technoboy..........
:[ EvilEel :[ [Evili­cious]
leuk feest, mooie locatie, gezeik met pendelbussen niks van gemerkt! Trance Generators!!! :respect:
:bier: timmuz :bier:
was wel grappig feessie,maar geen top 10 iedergeval..........geef mij maar 1 grote zaal en knallen maar......
Ben beter gewent :<
KUT! VERKOUWE NU! maar wel MEGAvet feessie!
:bounce: Sappy :bounce: aka PING
3 lettergrepen WAAR DE LOOS !!!!
:cheer: Cr@­zy Bouncer :cheer:
had er meer van verwacht!! slecht geregeld met het bus vervoer, files e.d :/ voor de rest heb ik me eigen goed vermaakt!!
:jaja: Jeffrey :jaja:
zwaar vet feest, lang leve Q en DutchBird :D
:P!!!­WINKY WINKY!!!­:P
nou ik von het echt een toppertjuh hoor alleen was inderdaad veel te druk maar deze gaan we zekah nie vergeten;) was weer top nacht(K)
kut regen en kut vervoer maar jah masters was helemaal nix heb ik gehoord dit was wel vet maar er zijn wel min punten die voor taan verholpen kunnen worden:yes: maar wel leuke lokatie en feest
:yes: ramona :yes: loves the dj
niet lopen zeiken, het was een topfeest
VET FEEST :xtc: :bounce: helemaal gek vooral de netherlands 01 en italy stage en mainstage dana en technoboy :respect:
Jezus wat een gezeik :S :S Echt een moddervet feest :D :respect: :respect: Technoboy :respect: :respect: volgend jaar zeker weer!
gelukig was ik kanker WAZIOG NIKS MIS met TECHNOBOY was zeker lekker gedraaid MARKNESSE
==>Diets<==
Goed feessie!
=PEEPZ=
Topppp :yes:
>> **­ Mr.­Nice **­ <<
Geen woorden voor, :respect: Q-Dance :respect:
ERg slecht georganisserd ! Muziek was wel goed, maar that´s it !
>>Danielle<<
twas heel gezelliej met BART uit LIMBURG met nog 2 vrienden Rob en ?? maaruh geen nr's ofzow uitgewisseld stom stom stom
KANKER VERVOER, KANKERFILE, KUT GEORGANISEERD, maar heb het ondanks dat allemaal wel naar me zin gehad. maar we zijn toch beter gewend van Q-dance
[ Ran-Dee ]
vervoer: kut -1u te laat, weer: matig, feest zelf: TE GEK! was TERINGVET en deepack draaide lekekr hard :D:D:D
[HTF] wenny [HTF]
goed feest en behoorlijk leipe menssen daar! alleen het parkeren was matig maja maar hopen dat het volgend jaar beter is (K)
Goed feest maareh zoals iedereen als zegt, snap ik niet hoe ze dit groter willen maken, en de BZN (bunker zonder naam), naast Italie hal, met de wrede hardcore mocht van mij wel een grotere bunker zijn!!!!!
[RCL7] Kees [RCL7]
Die duiste gestappo leken net boswachters!!!!!
[S]ander
t was egt n kei goei feest, alleen t weer zat tege en die buschauffeur ook!!!
kut geregeld maar de muziek was wel goed
slecht geregeld daar:frysty:weer ook ff slecht,maar dat mocht de pret niet drukken!!:jaja:onnjie
^VonDutch®
Me eerste grote feest 8) ondanks het weer en het vervoer en de eerste x q-base :lief:
Wij hebben geen gebruik hoeven te maken van de bussen en konden goed parkeren.Ook niet in de file gestaan.Een prachtige lokatie en met wat aanpassingen hier en daar hoop ik echt op een vervolg van dit feest!
`~`CrAzY GiRl`~` (L)
wat een kut weer was het zeg..ben doodziek!!! maar voor de rest goed feesie
Aapie!
Had zo'n mooi feestje kunnen worden, locatie was super, alleen bussen en parkeren was zo SLECHT geregeld. 2 uur pas binnen na 2 uur in file te hebben gestaan :(
Leuk feesie! Het weer viel wel tegen, dat verpeste alles :S Veel te druk in de bunkers.. Kleine hardcore tentje was wel gezellig :D Overgens met bussen en vervoer geen enkel probleem gehad!
ActaniA
vet feest alleen logistiek was gruwelikj kut geregeled en ach ja regen was jammer
ADHRé-tjûh
Vette lokatie, goede decoratie, DJ's draaide slap, veel te druk, klote regen en dan heb ik nog niets gezegd over die klote file op de heen weg en op de parkeerplaats op de terugweg. Oh ja, ik vergeet die klote pendelbussen, waar je vervolgens nog eens een half uur voor in de rij mocht staan. Kortom: 'Niet voor herhaling vatbaar!"
Alet
Was een mooi feestje, maar er was nog een hoop slecht geregeld, denk dat dat kwam omdat het de eerste editie was. Ben het namelijk niet gewend van Q-Dance.
Alex S
LADY TOM!!! :respect: SHOWTEK!!! DEEPACK!!! en die hardcorebunker! :P regen was beetje jammer! en netherlands 1 moest duidelijk in de mainstage!!! volgend jaar minder kaarten verkopen! voor de rest heeeeelemaal (Y) :yes:
TWAS WEER GENIETEN , EN FIJN DAT IK ME WEER BETER VOEL ALS IK LACHEND HET TERREIN VERLAAT TUSSEN DE LELIJKE DRUGSEENDJES VAN LOCH NESS!!!
AmezeN
Leuk idee, alleen Qut uitgevoerd! 8 uur onderweg geweest voor 6 uur feesten :S
ancy
super party, het vervoer kon idd beter maar het feessie zelf was helemaal goed!!!volgend jaar weer...alleen dan met the airplane!!!
Angeliekje
Super feestje, leuke mensen ontmoet
Arno V
Helemaal Gek!!! Super feesie
Axel Foley
Was wel leuk, lokatie ook alleen volgende keer beter weer en beter organiseren zat bomvol :(
Parkeren en die klote-bussen deden mijn feeststemming niet bepaald toenemen. En godzijdank hield die regen op, want dat was ook een drama
Ik vond 't zwaar tegenvallen, had er TEveel van verwacht :S Maar heb wel leuke nieuwe mensen leren kennen :P
B*I*T*C*H*
was weer superrrrrrrrrrrrrrrrssss...beetje jammer van de agressieve security
ja...LEKKER !!!!:yes: helemaal oke
B:XBde­BaNGge­®:smok­e:
MET AL DIE KK DUITSE WOUTEN BAH!!!!!!!!!
Baas T
kut vervoer, kutweer, waardoor vooral d nederlandse 2 bunkers te vol waren :S muziek was goed, maar weer beetje zacht, locatie perfect
BaBsie
slechste feest waar ik ooit ben geweest!!! 2uur gedaan om binnen te komen endan tel vanaf dat ik mn auto geparkeerd had. En 3uur om van die rotte parkeer plaats af te komen. Dit valt me egt zeer tegen van Q-dance:@
Badgast
goed van de kaart en kut regen :D
BaKKeRaMuS
WAT EEN HEERLIJK FEESTJE. HOOP GEOUWEHOER OVER DE REGEN... JEZUS DAT WAS VOORSPELD DOMME SUKKELS. GRUWELIJKE DJ'S :RESPECT: MONIKA KRUSE :YES: SPEEDY J :KWIJL: FRANK LORBER :XTC: KAY D SMITH :BOUNCE: AMOK :RESPECT:
barrygoal
het is 11.21 en ben net 5 minuten thuis,,,, tering zooi
Bass Power
Ik ben binnen gekomen zonder kaarten controle en fouillering. Nadat ik uit de bus was gestapt kon ik de weg naar binnen niet vinden. Ik vroeg aan een medewerker van q-dance waark naar binnen moest. Hij zei ga hier maar door de hekken...wat denk je sta ik midden op het festival terein!!! r zat een spleet tussen de hekken waark naar binnen ging en daar stond wel een bewaker en die gozer keek ons al echt raar aan maar zei niks. Dit zou toch nie mogen kunnen????
was een knal feest maar wel kut met de regen
BassfreaQ
Echt een vett feest!! :P In de oldschool bunker werden mega lekkere platen gedraait! Super vermaakt en ook een zeer goede sfeer! Jammer van de regen.
was wel gezellig maar allemaal zwaar kut georganiseerd :yes:
Bej@nice
het had echt een super feessie kunnen zijn alleen jammer van de organisatie!!! zeer slecht!
bertolucci
lokatie is een toppertje alleen de aan en afvoerwegen kunnen dit soort aantallen mensen niet aan erg jammer en dat samen met die k*piep*r regen om half 2 toen de pendelbussen op het terrein hardstikke vastliepen omdat we toch maar vast een stukje gingen lopen, MMAAAAARR op het terrein aangekomen was het een beetje druk in de hangars vanwege de regen konden alleen italy swiss nog in huge bak herrie maar wel mijn herrie zijn die hangar dan ook niet meer uitgeweest lekker staan :bounce: tot sluit
Bessenmeisje
Uren wachten op de bus, teveel mensen op een te kleine ruimte, slechte organisatie ZEER slecht
Bierplezier
Ik heb niet moeten w8ten om binnen te komen. Niet 5 min in de file gestaan. Vond het toppie.
Het regende, geloof ik.
al met al niet de moeite waard... had er veel meer van verwacht.
Blijs Blaas
Heb me zeker goed vermaakt daar! :yes: :bounce:
BOEIEND!!
jammer van de regen. ij hadden geluk met de epndelbus konden gelijk in stappen. Overal werd top gedraaid . weer goed kunnen lachen om de dans style van de duitsers!!!!!!!!!!!!!
zwaaaaaaaaar kut, bagger, schijt nog nooit zo'n slecht geregeld feestje meegemaakt!!!! Ik ga er dus nooit meer heen! Kutfile en pendelbussen
Vet feessie hoor! alleen gigantisch lang stil gestaan bij het vertrek! Dat was kut geregeld!
Brandje
Setting was zwaar relaxt en goed gefeest op de muziek van Zany and Organ Donors! Jammer van het slechte weer, dat heeft me avond behoorlijk verziekt!
Feesje was goed! alleen die regen verpest het weer! en het zoeken naar bussen om naar huis te komen verliep ook niet echt dat je zegt op rolletjes.. ;) maar toch wel weer geslaagd !
Bruinuh
Het had een topfeest kunnen worden.........
Buzzy (L) Lynn..­
Ja gewoon geweldig feest de locatie is gewoon ongelovelijk! alleen die duitse busse werke niet
Slecht weer, slecht geregeld, slechte sfeer, egt hele vieze wc's, kortom waardeloos!!!!! maar wel harde muziek!!! dat was het enige goede!!!!
cammie
Eej....was een zeker gezellig feestje!! heb me zeker vermaakt! Allen idd jammer van het weer maarjah zeker toppie gehad!!
Jammer van de Regen...Maar het was een Top/feestje...
Cassiej
QUT QUT QUT GEORGANISEERD!! Pfff Q-dance heeft echt afgedaan....mja heb me wel geamuseerd...
CeLL
UK-area (y)(y)(y) K90 Live :respect:
Ch3
VET! VET! VET! muziek was top! in elk zaal! Dj's Goed! sfeer zat er in! En met vliegtuig was het lekkerrrr file vrij!! hehe! volgend jaar cker weer VIP!
Chantalle Pukie
Super feesie.. .jammer van de drukte, maar heb me wel vermaakt:D
ChiCkaTiLi
Kicke party!!! en LEUKERMEER ws cker goeie ideetjuh ;) Ws eg super Gezel daarzo :d(k)
chill
Goed feest, kut pendelbussen!!!!!!!!!!!!! :(
Heb me prima vermaakt :bounce:
:no: :(
CoolRoel1
Super feest, beste dit jaar
Cr@­zyPara <B12>
was wel fette shit daar lekker ligen beuken daaroh
voor ons 1X maar nooit meer! Was het geld niet waard....erg goedkoop opgezet, alles was slecht geregeld. Nee Q-dance heeft met dit feest gewoon een slechte naam achter gelaten...Die moffen kunnen nog beter een feesje organiseren
Ik houd het simpel en kort: slechte zaak Q-dance
IK GA MAAR NIE MEER ZEUREN OVER DIE BUSSEN,....MAAR VOOR DE REST LEUK FEESTJE!!! VOORAL BELGIE!!
D@NCE OR D!E
Wow kleine hardcore bunker naast ITALY/Swiss was echt bruut
Da Coenuh
Wat een onnoemelijk kutfeest! Misschien wel m'n kutste feest ooit. Onaardig kutpersoneel. Ben je gestrand om 9 uur s'morgens proberen ze je ook nog van het terrein af te smijten. Via duitse trein om half 2 s'middags thuis GVD
daanliempde
stond achter de bar in de chill, heb me goed vermaakt in ieder geval, lekker relext gewerkt!!!!!!
DaEvilMikie
kut pendelbussen en klote weer maar ondanks dat wat het wel een bruut feesje!!!!:D
Dake
NL02 was bruut, supervet feest, alleen de bereikbaarheid: wachten wachten wachten wachten wachten
DaMastah
:bounce:Geweldig feest:bounce:, vooral goeie muziek. Weer was minder, file ook
DaMoon
Als ik dit zo allemaal lees waren wij er right on time :D Rond 00.00 weinig last gehad van lange wachttijden, dat kwam pas toen we naar huis gingen, daar 3 uur vastgestaan maar verder was het een superparty! :yes:
dancetrance
1 woord"super"lang staan wachten met de auto maar heb me prima vermaakt,,,, wat een gekken dan op zo'n terrein!!!!
Had meer verwacht van dit feest, organisatie was niet alles, maar heb me toch wel goed vermaakt! Was beetje te druk in de bunckers. Regen en Heen/Terug weg was gewoon kut, Pendelbussen werken gewoon weg NIET. Es kijken of ik volgend jaar weer ga....
De muziek­liefhe­bber!­
jaja, het feest was best wel leuk en de locatie was top!! :jaja: ben zowat alleen maar in de germany 1 hangar geweest en t was best aardig!! vooral in de schranz-hardcorebunker was het erg hard,alleen was het geluid een beetje te schel!! wie vond dat nog meer? kay d smith,speedy j en amok waren heerlijk!! :bounce:
ach ja, meeste hebben een kutfeest gehad vanwege de factoren regen, slechte organisatie..tja, regen kun je de organisatie niet op afrekenen. de organisatie wel: 22.30 vanuit Arnhem vertokken, 02.30 binnen over t algemeen vette lokatie maar de verwachtingen waren erg hoog en mede door t weer en de organisatie is dat vies tegengevallen. t leek wel een dropping toen de hekken omver werden gebeukt:) ook jammer dat veel volk er dan toch niet proberen t beste ervan te maken,. oldscool was top
deejayre
Mooi feestje!!!!!!!!!!!
Goeie Line-up, maar had er meer van verwacht, het werd groter neergezet in de pers dan het eigenlijk was, bunkers te klein, alleen Belgium en Mainstage waren ruim genoeg. Teveel mensen, jammer van weer, maar wel topnaggie gehad. Parkeren op heenweg goed geregeld, terug beetje kut. Pendelbussen niet meer doen volgend jaar. Er moeten wel dingen veranderen wil ik volgend jaar terugkomen. Technoboy duidelijk weer de uitblinker!!!
Dejee
wat een QUTBASE zeg!! 2 uur wachten op bus! files!files!files! sorry hoor maar hier ga ik nooit meer heen!!
Der Ully
Was lekker feest..lekker feest, jammer dat het zo druk was..behalve op swiss and italian en daar draaiden ze super goed:D aan het einde...DUS WAS WEER LEKKER
Devil!
Zeker wel vermaakt, wel superbalen van het weer maar toch lekker gedanst en tja dat parkeren..............Ze hadden het wel iets beter kunnen organiseren.
Dimensionz
Goed geslaagd feesje! Ideaale lokatie! Jammer van de regen! Tja volgend jaar wel iets anders aanpakken met die Bussen! verder super vermaakt!
DJ hardstyler
echt VET feestje jammer van de regen maar viel best mee echt gezellie beuken daar toen we terug gingen en we zagen hoe sommigge hun auto ge parkeerd hadden was het vragen om filluhh
Dj Nawi
dongders mooi feesie party party spakenburg
DJ Nomochi
Het weer was idd klote. maaruhh kon de pret nie drukkuhh. Was gewoon te KAAZZINNIG
DJ PANCAKE
wat een kut feest
Dj Qwote
VOND HET EEN SUPER FEESSIE!! alléén het geluid vond ik echt zeer matig, de main was de beste bunker van alles qua geluid en sfeer... en zeer jammer van het weer... maarja.. voor de rest TOPPIE
Dj Tweaker
ondanks de regen masterlijk feesje :)
Dj X-Fade :bier:
Veeels te druk !! Slecht geregeld Helaas :( Activator :respect:
Dj.Larz
NOU NOU wat een gezeik.oke het vervoer was KUT maar das meestal met groot feest.Regen ach man zijn toch geen mietjes.Wij hebben een TOP Feesie gehad Lekker Ge:bounce:stuit:bounce:ert alleen DIE KUT POLIZEI AAN EINDE VAN FEEST MET CONTROLE MOETEN ZE VERBIEDEN:@ onze chauffeur €500.-- boete das pas een domper na het feest. maar ondanks alles lekker :vaag::yes:
dj_lunalove2
het was een top feest jongen (L) Q-dance , jullie hebben er een top feest van gamaakt tot volgend jaar dan ben ik eer weer bij en luna bedankt voor je t-shirt kanjer .
matig feest maar op eind toch heel gezellig gehad:)
Dominoiz
tja, t regende en t was te druk. hollandse hardstyle is echt te triest geworden, hitjes en happyshit met verschikkelijk kids publiek, zelfs trance generators was harder...zegt genoeg. gelukkig was feessie helemaal gratis voor me anders btj zonde van j geld
Dr. Spana
Italy / Switzerland Bunker ruleerd; ZENITH DJ italiaanse rag basslines
Dé Daaan!!!­ a.­k.­a.­ The Fairy Wicked....­
Was inderdaad niet alles goed geregeld, maar ja Organ Donors & Ed Real :respect: Cosmic Gate (y) Heb me erg goed vermaakt :)
superfeest,luitjes moeten niet zo zeiken,als het droog en warm was geweest,waren er geen klachten.het weer kan je niet sturen.dus bek houwe!nogmaals:TOP FEEST
E-Line
als ze de nederlandse area's wat groter hadden gemaakt, was t een goed feest geweest. nu valt t een beetje tegen.
El-Lijpo-Loetje
Had ik maar naar masters gegaan
er moet meer gefeest worden
kut kut kut: hele zachte muziek,te weinig overdekt,kut bussen,kutt parkeerplaats ,super kut
ERIK ( F.­W.­C.­)
Muziek was heerlijk!!! Ik heb toch zeker wel eens betere feesten meegemaakt...ik had er meer van verwacht.
exclusive hardcore
goeie muziek gehoord, maar wel weer kloten weer
Wat een kut feest was dit
Muziek was wel lekker in de Main en in de Holland 1 en 2....Maar het om er te komen??? ZWAAR KLOTE!!!!! Q-dance zou zich moeten schamen!!! en dan ook nog eens geld voor de parkeerplaats vragen! En wat doe je als je moet wachten op een tering bus met 3000 anderen??? HEKKEN DUWEN :P:P
FerdiB vs De Sheriff
Speedy J hop hop. Miss Djax hopper de hop, Zenith hopseflopserdeflopser hop, Trancegenerators rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrop ropppppppp, Dana boing boing
Fl0wtjee
ik vond het ook een super feest! vet leip.. :yes: tsja.. alleen dat vervoer, gelukkig hadden we een andere route op de heenweg dan de terug weg, JEZUS!
idd rianne, alles was kut, in nl 1 en 2 was het propvol en moest je in 1 of andere kutzaal gaan staan met kutmuziek, zeiknatgeregend, parkeren was ook erg slecht en heenreis was 3 uur ipv normaal 20 minuten
FunkyShit
gruwlijk baggerfeest!
heb het echt zwaar naar me zin gehad alleen vervoer was klote geregelt volgend jaar zeker weer
Gandalf
KUTFEEST!
Germanpagi
Super! Monika en Frank Lorber waren top, geluid was onegloofelijk goed!EN gelukkig was het niet zo druk in de techno :)
Geschi­edenis :respect:
Was een superfeest :bounce: :bounce: Jammer van de regen :s Verder nergens last van (Y) :P Die barren buiten de hals was (Y)(Y)(Y) :respect: Q-Dance :respect: Till next year ;) :P
Gewoon Laura
locatie was perfect, alles was mooi opgezet maareh veel té druk, je kon niet eens fatsoenlijk stampuh... verder waren de bunkers te klein... t weer kut, en die pendelbussen waren helemaal bagger: zo vraag je om problemen... terugweg ging beterrr ben om 6.30 gegaan en was binnen 15min. van de parkeerplaats af dus dat viel me wel mee... Maareh volgend jaar moet er heel wat gebeuren wil ik hier nog heen gaan... zo wie zo minder kaarten verkopen want t was echt niet te houden in die bunkers...
Gijsos
regenfestival.. kut pendelbus.. maar t mocht de pret niet ontnemen.. beetje dubbelgevoel :/
Gjaltinho
VET HOERE WEER, Maar voor 3 uur in de auto toch een topper
lekker gefeest Q-base was the place 2 be!!
Guidje :)
wel n goed feest,echt hard staan stampen!!k had t alleen wat groter verwacht maar so what?...je moet t zelf vet maken!!!:bounce: :xtc: haha maar das wel gelukt!!!
Gus Klabanus
WAARDELOZE organisatie rondom het feest, toegangswegen waren niet berekent op de drukte, parkeren was een ramp en de pendelbussen al helemaal triest !! enige pluspunt : vette early rave setjes :lief:
Gwip
Germany twee was top...Q-dance zuigt..geldbeluste honde!!!!!
h3!N
rotzooitje maar standaard los :) dope feest
ondanks het weer toch een geweldige avond gehad met goeie hardstyle in italy-swiss en ned.1!!!!!
HARDCORE MINDED
Was pas om half 3 binnen GVD!! slecht georganiseerd!! Ook nog is kut regen! Maar toen t wat minder druk werd in de oldschool was t echt super!! DANO was de man!!!
Hardcore_­Nick
Ik vond het wel een goed feest en van de parkeerplekken had ik weinig last want ik was met een groep vanuit dordrecht met de bus gegaan :P Maar Nederland 2 vond ik het beste vooral dj panic draaide voor de 2de dag 8er elkaar toppie :jaja: Alleen de line up hadden ze meej staan te klote in de mainstage dat was minder maar voor de rest vond ik het een geslaagt feessie :jaja:
Goed Feest! er werd alleen niet super gedraaid..
Hardco­repind­a a.­k.­a.­ Ferdo
Bunkers te klein, regen was kut! kleine hardcore bunker was vet :D
hardstyle INDOBOY
een lekker muziek alleen die kut regen en de bunkers tedruk dus veel teklein :( telang moeten wachten in de rij werd er gek van maar de muziek heeft het toch nog goed gemaakt :bounce:
Mooie locatie, vervoer was goed te doen en Talla 2XLC, DuMonde en Cosmic Gate waren geweldig... :respect:
HE who cannot be pronounced
beetje druk in die kuttenten, voor de rest, de volgende keer iets minder gasten, dan komt dat helemaal goed...
Heero
De Secret hardcore bunker was geweldig:d
HEIKster™
Opzich goed feest met :respect: voor TG, Zenith en natuurlijk Acitvator :D. Helaas slechte aan en af rij routes en dan willen ze de komende jaren uitbreiden :S
Henkie­Spanki­e
Kutfeest!!!
Holblood
SUPER feest!! egt top!! hebbut cker naar me zin gehad!!vervoer was prima geregeld!!volgend jaar weer:D
hoppie
deepack roeleerde zwaar hard staan stampen buiten in de regen
HouseQ­uake..­.­
wat een bout weer , super feest alleen die kut bussen nooit meer!!!!!!!!
Hubsche@­techno
Vond het een matig feest! Veel te druk waardoor het feest voor heel veel mensen geen reet aan is. Maar ja ze willen maximaal geld verdienen dus proberen ze zo veel mogelijk lui op een feest te herbergen, waardoor er geen ruimte is om te dansen!
Files,pakeren en die bussen waren minder,maar verder top lockatie,super geluid,Amok,Djax & Tracid helden van de aaf
Ondanks 't kloteweer toch zeker goed vermaakt:) Errug blij verrast toch 'n hardcoretent aan te treffen:yes: Heen- en trugreis gingen(Y) Geluid von'k ook goed te doen wa'k ervan heb gehoord. Alleen helaas vaak te weinig ruimte om lekker te :bounce: & jammur v/d pijn in me pens na 4-en:/
was een heel goed feestje! stoere locatie, maar helaas kutweer
K*NKE PENDELBUSSEN!! VEEEEELS TE DRUK IN NL 1 & NL 2... ITALIEN WAS SUPER!!! EN VOOR DE REST OOK LEUK FEESTJE!!
1. Het parkeerbeheer was zééér slecht geregeld, zo lang in de rij staan voordat je het terrein op kan is gewoon asociaal. Op de terugweg ook 2uur!! gewacht.. 02 De pendelbussen, waarom niet gewoon mensen laten lopen, we hebben een ruim uur staan wachten op de heenweg voor die rotdingen. 03 Het weer is niet echt iets wat je in de hand hebt, maar ook dit zat helaas tegen op Q-base. 04 De bunkers waren klein, misschien geen probleem als het lekker weer is maar in dit geval was het vaak gewoon te druk binnen.
Jelle (L) TECHNO
Fantastisch feest op een fantastische locatie!!!
Had er meer van verwacht... had verwacht dat het er vetter uit zou zien... opzich mooie lokatie, alleen de toegangs wegen zijn slecht... 40.000 mensen ofzow over 2 zandweggetjes :S Dan nog een heel eind lopen naar de bussen, om vervolgens daar te worden platgedruk tegen de hekken, en in de bus idem dito. Dan nog die klote regen(kan Q nix aan doen natuurlijk) toen was er bij ons nog zo'n banaan die om half 9 nog niet bij de auto was. Al met al, ik heb een kutavond gehad.
in totaal meer dan 11 uur onderweg geweest! Qut geregeld door Q.. Verder beetje te hutje mutje en nat!
JohnnyIbanez
Topfeesie, goeie sfeer, Speedy J, Kay D Smith, Djax en afsluiten bij Amok en Technoboy !
jojobmml
euh jah , ben t met jullie eens over die lange w8tijden, maar uiteindelijk heb ik met mn vrienden en vriendinnen toch n toptijd gehad... en hoe komt dit? GEZELLIGHEID MOET JE MAKEN!!!!! hoe kut t ook is geregeld!! Je laat je avond toch niet verpesten door n paar fouten van de organisasatie... Dan ben je verkeerd bezig!
super feestje, en the prophet was echt de man!
Dik Feest, Miss Djax was riechtieg Knalluh !! Alleen jammer van het weer en idd het bereik voor zoveel mensen was gewoon zwaar slecht en de pendelbussen was ook zwaar kut. Daarom was de doorbraak wel beter en zijn we er gewoon met zijn alle heen gelopen.
JOTTEFREAK
redelijk feesie maar jammer van de taxi die maar niet kwam
Jupe22
zeker sjiek jao
Juud o:)
:bounce: geslaagd feestjuh, alleen die k*t regen en de muziek kon wel een tikje harder bij NL01.....
J€ltEr
ik vond het echt een super vet feest :bounce: was echt lache ik ga volgend jaar zeker weer, en op het b<l>eukermeer was het ook geweldig!
was echt super (Y) volop top gewoon erg naar me zin gehad met Sander enzo (Y) TOP (Y)
Kam
Nie mauwuh allemaal! twas egt een tof feestje en tjah...da weer daar kan niemand wa aan doen... lokatie was egt vet en over de muziek ook nix te klagen!!
Zeker wel mooi, alleen die kutregen, kuttoillette ware niet zo fijn... Verder echt super!!!
kellebellie (k)
nou ik vond het echt een super feest!!!! het vervoer vond ik oog goed te doen!! volgend jaar weer!!
Kian
Onverwachte Hardcore tent!!:O Te vet!!:D Uiteraard zo'n beetje de hele avond daar gestaan:yes: Heerlijk!:D
Kibje
Kai Tracid was gewoonweg geweldig :) - Geen last gehad van de pendelbussen omdat we onze eigen bus hadden via www.lighttowntours.nl =D - alleen de file was enigszins irritant maar daar kan q-base niks aan doen, evenals aan het slechte weer.
organisatie was echt waardeloos ben ik niet gewent van q-dance
Kimmi
Waardeloos SLECHT georganiseerd (N)
in 1 woord: KUT
was een super feest.alleen in de holland zaal fucking druk.hele avond in italyzaal gestuiterd
Knits
Ik woon in Haarlem, en we gingen om half acht bij mij thuis weg. Om tien over twaalf waren we pas binnen, door die files en bussen. Om half 7 liepen we van het overigens zeer geslaagde feest weg, en we kwamen om half 12 mijn perkeerterrein oprijden... Het parkeren was dus niet echt geweldig, maar het feest wel!
koenk
Ram v/d Plaattt Het was egt Super!! :D:D
korrie(k)
Waardeloos!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KORTSLUITING
Beetje jammer...... KUTFILE, KUT PARKEREN, KUT REGEN, KUT DRUKTE , KUT CONTROLE(afloop) KUT KUT KUT KUT. mijn straf omdat ik niet naar MASTERS OF HARDCORE ben geweest
Ik snap niet dat er veel mensen dit feest niks aan vonden.ik heb me goed vermaakt,muziek was zwaar kikke,aankleding was ook goed.aleen jammer van terug weg door de file,kwam hoofd zakelijk door de duitse politie die daar stond te controleren.maar ik ben er volgend jaar ook zekers weer bij.
:|:|:|:|
KUT feest....:bah:...nee GEEN Q-base meer voor mij
ik heb me goed vermaakt daar was super en de regen dat deed me niks want het was veel te leuk en dan is die vieze regen niet eens erg... alleen ik heb wel heel lang gelopen om terug na de auto te kunnen zeg .... en toen waren die bussen er niet meer om je te brengen dat was wel mooi ff een minpuntje maar ik was in een goede stemming en ben gewoon happy na de auto gelopen!!!!!!!!!!!al moesten we daar ook zwaar lang wachten voordat we die parkeerblubzooi konden verlaten...beetje vreemd maar lekker feestje!!!
La-Chica
Gaaf feessie, maar het had harder gekund...
Laakie :bier:
Helemaal te gek whaaaaaa (y)
LaDy_WeS
kutweer maaar luna roels mensen draaide door tijdens wachten op bussen hekken om en lopen maar waaaanzinnig :)
vetttt feeeest als je opteinde deweg dan ng terug weet maja haha
Vond het super !!!!!! Top feest
kut pendelbussen, kutweer, dj panic in topvorm!!! dano kut afsuiting
Lee-D
Egt geen last gehad van 'slechte organisatie 'half 11 parkeren en 11 uur binnen..Regen was jammer, maar had ook wel wat :) Daardoor was t wel veel te druk binnen..
klote me vliegtuig gemist op de terug reis maar terug met de heli ................
wat een KUTFEEST! leek net de zwarte cross ofzo..:S verder wel vermaakt hoor..
Superrrrrtjes
Lin...
wie die bussen heeft bedacht moeten ze ook maar uit het team sturen... het is 5 min lopen maar 20 min wachten op een k.... bus! Bunkers waren te klein voor zoveel mensen en lagen ver uit elkaar. Was blij met onze snorder die ons bracht wat een file op het parkeer terein niet goed geregeld. Het is dat de muziek goed was anders was het een klote feest. Q-Dance ik had beter verwacht!!!
wat een qutfeest! bagger qdance dat ze dat geld er voor durven vragen gewoon, mafkezen!
Lintje
Super feessie! Vind alleen 1 ding jammer... Werd op de foto gezet door een of andere duitser, van een internet site... Kreeg een kaartje mee met de site erop, maar ben het kaartje kwijtgeraakt... :frusty: Kerel met digitale camera en kleine visite kaartjes... Weet jij de site? Stuur ff een berichy naar mij persoonlijk. (weet echt nie meer hoe de kerel eruit zag, maar was op het einde vant feest, bij de NL 1 bunker.) :vaag: THNX (K)
Livin La Vida Loca
Het weer viel wat tegen maar was even goed een geslaagd feestje wihaaaaaaaaa
Loe$$ie
niet allemaal even goed geregeld maar wel een super lokatie en een super feest :D
toen was drugs nog heel gewoon:P
Looney*RS*
1 plus punt muziek was goed!!!maar eigenlijk te zacht...VOOR DE REST TYPISCH EEN NEDERLANDS GEORGANISEERD KLOTE FEEST(IK SCHAAM ME KAPOT)
het was op zich wel een lekker feestje waar het niet dat iedereen natter dan nat was en dat daardoor de hangars, bunkers en niet te vergeten de tenten gewoonweg te vol stonden (iedereen wou waarschijnlijk niet nog natter worden)jammer. Ook de heenreis was niet al te best! voor mijn gevoel was ik pas na 6 uur binnen :( de muziek was wel aardig. Ik denk dat het feest zeker niet aan de verwachtingen heeft voldaan!!! er konden nog vele dingen veel beter het weer speelde een belangrijke rol jammer :(
Lumber
Luhul, echt alles was zo relaxed, de locatie is het walhalla van een partyganger, superrelaxed en mooi en ook nog een alles dicht bij elkaar! Volgens jaar cker weer! En dan de muziek--->super heuh
LuThEr!!
KUTweer KUTdrukte en KUTorganisatie!! Muziek was wel top! Dana, Showtek en Technoboy :respect:
M. :')
Ik heb een super avond gehad! :jaja: :bounce:
M@®Tin™ !!
Locatie was super maar voor de rest wil ik er geen woord meer aan vuil maken!!
het was werkelijk waar een top avond
Mad-Thijs
GVD 2,5 uur op die KUT pendelbus moeten wachten!!! En dan regent het ook nog als je binnenkort, waardoor alle bunkers en hangars prop vol zitten:(
maddy3000
Het feest veel zwaaar tegen, dit is puur omdat de verwachting te hoog was omdat Q-dance zoveel promotie had gemaakt, en ik snap niet dat ze het volgend jaar met meer mesnen willen doen...past dat???? Dit feest zou ok beter overdag zijn in de zomer met een lekker zonnetje
helemaal wous daaro, echt wel een vet feest! lekker knallend geluid, een klein hardcore-bunkertje, helemaal te gek!!:D alleen de bunkers waren een beetje klein!!:(
We waren met een super gezellige bende, alleen kut weer en veels te druk! Q dance ben beter gewend
jammer van de regen maar verder heb ik me suiper geamuseerd vooral bij de Italy&swiss :bounce:
MandyyytjuH
Door de kut regen was het koud! En de bunkers waren te klein. Verder vond ik het maar K****** Maar gelukkig zaten we op leukermeer want dat maakte het hele Q-base idee toch weer tofff!!!
Mangamitri Forces
Heel erg top feest wat een vette locatie..
MaNoNoNaM
1x .......... nooit weer
Marcel H
Nooit géén feest meer die georganiseerd is door q-dance. Regen kan niemand wat aan doen maar 5 bussen voor 30000 man en om 9 uur vertrekken uit Nijmegen en pas om half 3 binnenkomen m.a.w. Zwaar klote organisatie
Italy/Swiss was vet Zenith was top. Amok ook, regen was klote.
De UK loods :respect: .die bussen schoten niet op en een chaos op het parkeerterrein. en dat ze bij de uitgang de volgende keer een bord neer zetten; richting Nederland, iedereen reed verkeerd
1 woord parkeerbeheer
Markiez
super hard hakken in de regen had eigenlijk ook wel iets :D vooral: RUIMTE! :bounce:! verder was vervoer kut.. Italy&Swiss, Da Boy Tommy, Deepack, Luna waren goed (Y)
Marko Bakker
kutfeest!! hardstyle veelste klein en geen bar?!?!?!? Belgium was wel relaxed
Q-base, eens en nooit meer
marQ
wat een pleuris end rijden....wel een topper :BOUNCE:
Pfff mensen moeten weer zeiken...!!! Ik heb het top weekend gehad :yes: ... alleen beetje jammer van de regen en Net 1 / 2 was weer lekker stampen... Was weer lekker een verdwaasd avond :vaag: .. feest verder (y) Q-DANCE.. :respect:
Martyro
Was Supers !! met tourbus 2 uur heen, 8.30u daar :) en 2,5 uur terug (y) Activator weer meesterlijk :respect: .. Amok en kleine blauwe bunker !! Snoeiien !! :yes:
Mattijn
Wat een heerlijk feeeeest!!! Alles gratis! WOEI!
Mattlez
Deed me een beetje denken aan Mystery Landf 97 te Bussloo...Slecht weer maar een Super Feest...
het Weer was ff minder maar lady Tom And Technoboy maken het weer goed!! toppie
Mauro
RUK
Swiss/Italian zaal roeleerde!!!!!!!!! :respect: 2 Trance Generators, Zenith DJ & Activator!!!!!! Verder klote pendelbussen en kutweer! Maar heb me opper vermaakt!!! :jaja:
het regent en het regent maar door
Mc Terror
Italy & Swiss Area was heerlijk.. Iedereen bedankt! And Respect to Angy Dee!!
In 1 woord :respect: Fantastisch:respect: --> Illegale Hardcore Bunker de beste :D
Meeki
top feest(y) :respect: voor Q-dance
GEWLDIG FEESTJEEEEEEE!!! Mooie lasershows, knoerharde muziek... veel bekende, goeie loctatie, top Line-up!! Niks te klagen... regen sja... moet je binnen gaan staan en daar fesesten! :P
Member of Club Fuck
Franky Jones,Bountyhunter,Speedy J,Miss Djax and that small hardcore-bunker,we love you,you people made my fucking night to be a night i'll never forget
Men-Oh
Het was super slecht aangegeven, waardoor we pas om 2:15 binnen waren. Het weer was toen op dat moment heel kut (werd gelukkig beter). Het is dat de muziek overal (y) was en dat mijn gezelschap (3 vrouwen) goed bezig was. Zeker van Q-Dance had ik er veel meer van verwacht :S
MiCh@eLcH
was een aardig feesie jammer dat het regende
miekske
MuZiEk GoEd!!!! VeRkEeR SuPeRsLeChT gErEgEld, EeTbOnNeN wArEn Op!..... Na LaNg ZoEkEn NoG GeVoNdEn. Verder ging iedereen goed uit zijn dak, maar volgend jaar hebben we beter weer!!!
Flink uit me plaatje gegaan daaro, dat kloteweer was ook maar 5 minuten klote, daarna staartje in en verder knallen! :bounce: Helaas niet mogelijk in Ned1 & 2 maar Technoboy was boven verwachting en dus een zeer geslaagd eind!
Mindfuck
ik vond leukermeer gezelliger whehehhe
MindShifter
het was gewoon masterlijk!!!
mini me!
ja, wat zal ik erover zeggen?????????????????
MiQ!:cheer:
Super vermaakt bij Italy/Swiss en bij Belgium ook wel redelijk vermaakt. Verder veel te druk, slechte logistiek en tja dat Holland Holland geroep.... Maar goed een feestje bouw je ook zelf en dat heb ik dus ook goed gedaan
MiQe
Italy/Swiss-tent was gewoon erg goed. Vervoer was een beetje jammer. De echte muziekliefhebbers moeten genoten hebben...
Beetje jammer van het weer vervoer hadden we goed geregeld geen file voor 10 Eurie met de bus heen en terug met dank aan renate was alleen de weg kwijt op het feest maar dat was mijn eigen schuld haha
MISS-TECHNO is in (L)
ZWAAR KUT GEREGELD, 5 UUR OVER EEN REIS VAN 1.5UUR GEDAAN...... :RESPECT: VOOR AMOK, die maakte de avond gelukkig weer helemaal goed, toppie gedraaid!!!!!!!! ECHT ZO'N QBASE HOEF IK NIET MEER MEE TE MAKEN, DIE FILE WAS ECHT NIET NORMAAL...........
Mnemesis - Demon Dance Events
bagger bagger bagger!
Molz
Q-disaster! (Y)
Monkeyboy!!
suusje!! dit was n feest van Q-base!! die hebben toch wel vaker n groot feest georganiseerd!! je kan r toch vanuit gaan dat ze nu wel doorhebben hoe t moet!! toch? ik vond t waardeloos!! slecht georganiseerd!! en t was net of ze er geen rekening mee hebben gehouden dat zou kunnen gaan regenen! te weinig plekken om te schuilen zeg maar!! jammer!! volgend jaar nie meer!!
Zware tegenvaller :(
Speedy J :respect: geweldig genoten :D
Mr Green
een mooi feestje jammer van de regen maar ik vond het echt niet kunnen dat je naar huis wil en dan nog twee uuren wachten tot dat je verder kunt rijden
Mr Mindsynth
GOED: muziek & locatie SLECHT: logistiek, geluid (behalve main) wel een lache feest gehad, toch blij dat ik op 't laatste moment nog gegaan ben...
Mr. Flekz
Q-Base was supersss (Y) :D
Mr.­ Untouchable
K vondt het wel een tof feestje alleen het was aardig klote op het eind met het parkeer terrein maah ach jah kheb me wel vermaakt!
Had er iets meer van verwacht!! Was wel weer super gezellig!!
Mr_M
KUTFEEST!!!!!!! Dit was een grote misser voor Q-dance. ~RIANNE~ je hebt helemaal gelijk (y)
MrPuschkin
was een vet stoer feest
Mus' ®
slecht georganiseerd feest
Zwaar klote feest!!!!!
MVRstyle'07
apart en nat wel bruut feestje,en de engelse bunker!!
De een vind het kut en de ander top.....Ik vond het top. Wel een uur op de bus moeten w8en op de heenweg....Maar dat viel nog mee...En een van de belangrijkste dingen is dat ik niet nat ben geworden!! Haha....wat een geluk...Muziek in de oldschool was (y) . Alleen het was te druk......Op de terugweg wel zo slim geweest om iets eerder te vertrekken.....Bij de pendelbus aangekomen konden we ook direkt vertrekken zonder oponthoud...Waren binnen 2 uur thuis! Dus voor mij was het een geslaagd feessie:yes:
nancy :[
k heb nog nooit, van alle feestjuhs diej k tot nu toe heb mee gemaakt, zo'n ongelofelijk kut feest gehad!!! dat lopen na q-base vanuit auto en trg, heeft t egt de das omgedaan!!!! NOOIT WEER!!!!! en de beveiliging viel dus egt meej, (wat dus t enige pluspunt was), maar daar had k helaas geen rekening meegehouden!!!! (had een zwaardere bedoeling verw8) muziek viel wel meej, t had ckrs HARDER gekunt!!!!
NaThY
leuk feesiej hoor :D alleen jammer dat het weer niej mee zat :s
Nele
Lokatie was mooi maar toch te groot en onoverzichtelijk, regen verpest alles (drukte enz), geen bereik met je gsm dus als je iemand kwijt bent -> GENAAID. Voor de rest ben ik mn favo dj's half misgelopen dus ik vond het een zeer matig feest...
Nickless
waarom ging ik hie eigenlijk heen?? al in geen tijden meer zo'n slecht feest meegemaakt...
vondt het vervoer bagger geregeld...maar verder wel een top feestje
:respect: Showtek & Lady Tom:respect: ZONDE van het weer... Ik was er van 21 tot 7 uur :D
Noenes
2 uur staan wachten om naar binnen te mogen, helemaal nat geregend dus! Maar verder het muziek was top en de aankleding ook!!!
noukkie
was toppie volgend jaar weer
Nylez D.
niet mijn feestje.. viel best tegen allemaal :( alleen lekebusch en speedy j. waren vet :D
Qut-Base Qut-feest! :-|
Ockels
Kan me totaal niet vinden in alle kritiek die de mensen hier geven. Vond het echt een super feest !! Met travel.nl gegaan, perfect geregeld :yes: Trance Generators & Technoboy :lief: :respect: Ook de lokatie was geweldig !! Volgend jaar zeker weer van de partij :D
Zou toppie zijn geweest als ik met de juiste personen was gegaan :s
was egt mastelrijk beteje jammer vande rege
P@RTYRICO
kut geregeld!!locatie was wel meesterlijk!!
p@tr!e$ke
ff kut maar daarna lekker door feesten was toppie heb me goed vermaakt volgende x ben ik er zekers weer bij alleen dan met een regen jas en kaplaarzen hahaha
Padjef­lipmos­sie
Nie zo zeuren, die drukte geeft alleen maar weer hoeveel belangstelling er voor bepaalde dj's was, kheb gruwelijk genoten van Miss Djax, Kai tracid ging lekker, Maar Germany 01 was vanaf 4 uur toch echt te goed voor woorden, Heerlijk feest, goeie muziek, kwaliteit iets minder, weer ook iets minder, maar dan moet je maar niet buiten gaan staan, die bussen... tja shit happens, twas veel kutter dat een maat van me zijn karterpan eronderuit reed op de parkeerplaats, en dat ik hem naar huis heb moeten slepen
Hou zo'n feest voortaan Hartje zomer dan kunnen we nog een beetje genieten van het weer i.p.v. als verzopen honden erbij te lopen:yes:
paNiek Handel
3 uur in de auto zitten waar we normaal 45 min. op rijden en dan ook nog in de regen op zo'n klote bus staan te wachten. Nee voor €48,- had dit wel beter geregeld kunnen worden!!!
Pantah
jammer van de regen... maar zag er top uit, was goed geregeld, geen problemen gehad, en wat me opvier: de muziek was overal goed!!! Speedy J was verrassend! :respect: Oja... wat betreft file? geen last gehad... gewoon busreisje via travelpunt :P perfeeeeeeeeeeeeekt
Pappe Ruk
Slechte organisatie... Op het laatst maakte Pavo en Dano mijn avond nog goed. Q-Dance.. beetje jammer van jullie, had beter verwacht. Laat bij Qlimax maar zien hoe het wel moet
PartyBeast
Kvond et vet super alleen jah het word er meer gezegd maar klote weer maar itialie dj draaide vet goed dus volgend jaar maar weer en khoop dat et dan goed geregeld is!!!!!;)
PARTYDAVE™
DUMONDE, SPEEDY J EN TECHNOBOY DE BOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! en tjah als je in de file staat, moet je er maar het beste van maken!!!!!!! GEWOON DOORGAAN MET FEESTEN :-)
Partygirl86
IK VOND HET EEN TOPFEESSIE!!!!! :jaja:
PartyMing
Showtek..Chillz Chilz Baby!!
Passion 4 Core
Wel leuk maar niet echt bijzonder want er waren teveel dingen die veel beter geregeld hadden kunnen zijn. Maar volgend jaar zal het vast beter zijn.
Persistent
was super mooi feestje alleen beetje lang in de bus zitten :P
Het feest was ehct wel gek, helemaal omdat ik gratis naar binnen was!!!!!
Pietje Rebel
na de files en het wachten op de ingang heeft het feest het wel een beetje goed gemaakt
Pietje­puk123­45678
super feest :bow:
pietjuh baco ouwe
wat een teering lijp feest ouwe dikkeduim
Pigmans
nog nooit zon slecht georganiseert feest gezien!! kwam pas om 2 uur aan!! maargoed ook nog nooit zon vette locatie daarnaast gezien, plus die hardcore bunker I LOVED IT!!
Pino!
Ik had et feestje op de snelweg niet willen missen :no:
Poepzak
EU Main en Germany 01 waren echt top! Belgium, slechter kan gewoon niet die stomme stuiterballen
Polo Guru
De dj's en de locatie waren goed, alleen ze moeten wel wat aan het vervoer doen willen ze volgend jaar weer zo'n feest organiseren. % uur onderweg zijn voor een ritje waar je normaal 2,5 uur overdoet dat is wel erg lang. En het briljante idee van die pendelbussen.....ZO FOUT.
kut feest! kut weer!! nooit meer!
k>u>t> kut UIrermaaten ! !! TELEURSTELEND.! , :yes:
Proefk­onijn8­3
Gezellig feest, maar er hadden meer bunkers open moeten gaan ivm met de regen. Pendelbussen is niet echt ideaal
Super feest! heel heel heel veel respect voor LADY TOM!!!! Techno boy ook weer super natuurlijk, flink de balen van dat we om half 8 in de bus terug moesten zijn hebben we de laatste knallen van techno boy op een afstandje moeten horen, voordeel was dat we geen last hadden van het pendelbussen-drama, werden vlak voor de ingang afgezet en weer opgehaald! HELEMAAL TOP! Volgend jaar zeer zeker weer!
Als ik die verhalen zo lees ben ik blij dat wij op een andere parkeerplaats stonden, gewoon pendelbus volgen en tadaa alle ruimte, alleen wat lulverhalen op moeten hangen tegen 'security' 8) Ook het terrein vond ik super :respect: alleen de muziek mog op sommige plaatsen wel wat harder! Snap alleen nog steeds niet waarom de press plotseling niet meer backstage mog :@
Q - Maniac
Het slechtste feest ooit van Q-Dance :(
Q-Dancer_23
Iedereen zegt maar wat ie te zeggen heeft over dit feest maar ik vond het wel flex en laat geen tientallen euries verknallen door te gaan zeiken over vervoer en al die sjit. Tuurlijk was dat minder maar jah, dit is de eerste keer dat Q-Base georganiseerd is. En hopen dat die lui er van zullen leren. Anders geen 2e Q-Base 2005... Whatever Hardstyle4Life!!!
Q-Rious¼ is seriously easy going b)
Lekkker feestje :9 Italie & Swiss was superrr en veel bekende leute (Y) helaas te druk in Netherlands 1 :S verder leuke opbouw en het verkeer had anders geregeld mogen worden (maar dat is eigen risico als je na feest gaat :P )
Qris
FUCKING GEWELDIG FEEST!! speedy J, Miss Djax, Panic & Stanton, Amok!!! :respect:
QuuQske
Vet feest! Vette muziek, jammer van de regen en het parkeren
superrrrrr feeesie lekker los gegaan en ja de regen was kut maar ja als je nat ben maken we eraltijd nog een groot feest van..
TOPFEEST, echt helemaal goed, blijft jammer van het vervoer maarja!!!
Randy Delmore
Djax (y) verdine bel man van de avond ook al draaide ie in de chill:)
kut feest!... k*nker regen, kut georganiseerd met bussen enz... bah bah bah
Re-1st
Trance Generators :lief:
redwolfz
Het weer zat tegen en het wachten op die bussen was ook niet echt rekaxt, verder vondt ik het een vet feest en vooral omdat het voor de eerste keer wordt georganiseerd was het een geslaagde party!! Zeker voor herhaling vatbaar!!!!
Ren & Stimpy
KUT KUT KUT! en nog eens KUT! :frusty: Vooral die KUTbussen. Slecht geregeld. Had beter verwacht van Q-Dance. :@ Zeer amateuristisch en erg teleurstellend. :cry:
Rick L :woop:
KUTBEGIN MAAR ECHT EEN SUPER EIND KEI HARD GEDRAAIT EN HEB ME EXTREEM GOED VERMAAKT :respect Q-DANCE :respect:
Rinus
Ja ik heb me goed vermaakt (de hele avond in de Italiaanse zaal want daar was het niet al te druk en werd lekker geknald) , alleen had ik er meer van verwacht. Een paar dingen zullen ze wel van geleerd hebben voor een vervolg op dezelfde locatie. Helaas! Maar om dan gelijk zwaar te gaan lopen zeiken..Niet Piepen volgende x beter! Q-Dance organiseert over het algemeen toch de lijpste feestjes!
Robbie!!
NL 1 + 2 was waardeloos CH+IT was hemels!!! echt super gedraaid daar en niet te druk :D:D:D
Wordt top!!!
ik had er veeeel meer van verwacht!maar ja ik had het zeker niet willen missen
RobinNauta
kut kut allemaal
Robster83
Echt ZEER slecht georganiseerd allemaalt!! Niet te geloven..!
Rocking Ruk
22:00 uur op station Nijmegen, met nog 800 man. Geen pendelbus gezien in 1,5 uur tijd. Toen 2 stuks. Grote stormloop! 23:45 uur eindelijk in een bus. FILE FILE FILE! Kutzooi! 02:00 uur binnen. Te druk, te kleine bunkers enz. enz. Als je weet dat er 30.000 man komt, zorg dan dat er een goed wegennet aanwezig is rond de locatie waar je een feest geeft! Jammer Q !! :no:
jeeeeeeesz!! wat een feest (Y)
Keihard uit mn plaat in die kleine hardcore tent rond 6uur... Verder kut regen en druk.
ronnie ronnie
goed feest
ROOIE ROT GEK
lekker feestje hoor alleen het weer was kut en we konden pas na 2 uur wachten eindelijk een keer aanrijden... ik denk dat wij een beetje geluk hebben gehad met die pendel bussen want wij hebben niet langer als 10 min moeten wachten.
Roy de Best
miss djax (y)
RoYaLTy
:no:
RUBY!
magistraal! Wat een geweldige party! K*t dat vervoer zo slecht geregeld was, dj's draaide f*cking lekker en sfeer was prima!
Rude
De locatie is echt fantastisch, maar dan moet het vervoer wel goed geregeld worden!! Betaal je 12 euro voor een klote pendel bus vanaf nijmegen, komen er maar 2 bussen in 2 uur tijd voor 2000 man! Echt waardeloos geregeld!!! Ook een beetje jammer dat het regende want hierdoor waren de hangars echt overvol. Toch wel een paar goede setjes gehoord, the Prophet :yes: Pavo :yes:
russian
Het terrein, lazers, DJ's en muziek = 100% Q! Maar dit allemaal in Duitsland? :no:
Ryfle
:respect: panic, uzi, lady tom, technoboy en steve dexter:respect: die hardcore bunker was ook :bounce:
S.
kutfeest..
Sab 1
Nat en koud, kut geregeld
Sabine....
KUTFEEST!!!!
Heb me kapot geïrriteerd aan de stilstaande mensen die toch plek innamen omdat t regende..ga dan naar de Chill Out ofzo:S Muziek werd pas vanaf 4 u beetje Q-dance niveau wat me dus erg tegenviel. Zenith DJ draaide top (Y) Ik neem me een ding voor: geen 1e editie van een feest meer........
Had echt 10 keer beter verwacht van Q-Dance!
GoEd FeeSiE ALLeeN DiE KuT FiLe GeWooN BijNa 3u In GesTAAn, En DaN RegEnT Nog, NoH!!!EeRsTe En LaAtSe x QbAsE
Sanne
regen, te druk, k*t pendelbussen, file met auto's bij de uitgang om niets, muziek ook niet spectaculair en veel te lang gereden
SBT
1. Het parkeerbeheer was zééér slecht geregeld, zo lang in de rij staan voordat je het terrein op kan is gewoon asociaal. Op de terugweg ook 2uur!! gewacht.. 02 De pendelbussen, waarom niet gewoon mensen laten lopen, we hebben een ruim uur staan wachten op de heenweg voor die rotdingen. 03 De bunkers waren klein, misschien geen probleem als het lekker weer is maar in dit geval was het vaak gewoon te druk binnen. Maar voor de rest me goed vermaakt.
Scape
Relaxt feest. Beetje undergound in die bunkers. Toppers: Speedy J, Cosmic gate en Dano
Schorem
Ja vet dak backstage kon. Was dik relax. Luna is master:P. vdr kutzooi met vervoer:S. geluid was goed volume minder goed ruimte kut
SEB@Z
TOP FEEST!!!
Sebastix
Vervoer was echt bagger! Ma op Q-BASE heb ik me zeer geamuseerd bij de Belgium stage!!! En ook SPEEDY J was heerlijk wooho
redelijk vermaakt ondanks het weer en de af & toe veels te kleine zalen
wat een KLOTE FEEST ga ik nooit meer heen!!!!
waren goeie dj's maar zeer klote geregeld met die peddelbussen en pokke eind lopen
Sinnerbabe ©®
Heb van al die klachten nergens last van gehad. Bus ging perfect, heb van 21.00 tot 7.00 gefeest op supervette bass en binnen! Ik vond het niet zo speciaal als aangekondigd, maar ik vond het zeker een vet feest. In tegenstelling tot ML dit jaar vond ik de locatie, het geluid en de drukte zeker beter. Het was wel druk, maar ik dans gewoon en de rest kan me niet schelen.
Sjel
Het feest was coool!!!! Alleen jammer van NL01 dat die muziek zo overdreven zacht stond... Ook slechte zaak dat ze zo ff dana en Judge jules omwisselen zonder aankondiging! Judge sucks denk je lekker te kunnen gaan beuken staat er zo'n stakker soft te draaien!
Sjeppie
jaaa...tof fiske! beetje jammer vande organisatie maar verder wast top! :D
Skebbel
Heerlijk GENOTEN
extreem :p kvond et ckr vett :jaja: (y)
SMÉAGOL
Over de organistatie hoef ik niks meer over te zeggen dat is door iedereen wel duidelijk...lady tom RESPECT wat draaien dat kreng:)RESPECT en voor iedereen een (K)
snifsnaffer
zwaar KUT feest!
dat parkeren:no: :nee:en wegkomen:no: :nee:
Solutio
Feest zelf was echt wel vetjes! TG, Showtek en Deepack :D! En wat een kut bussen zeg jezus!!!!
Sonjaaah!!
Heen weg was Qut (Nijmegen - Q-base 3,5 uur) Verder een super leuk feesie > voor wat er nog van over was :P Terug was daarentegen super snel (Q-base - Wormerveer 3,5 uur) :)
Spacer
goed feest, alleen erg jammer van het vervoer. miss djax, kay d smith, amok (y) :bounce:
Speerik
Ten eerste hoe kan je in godsnaam mensen 2,5 uur lang laten wachten op die klote pendelbussen, die om het kwartier zouden gaan?De organistaie wist toch dat het druk zou worden , omdat er maar 1 hoofdweg naar toe loopt. toen we eenmaal in die bus zaten natuurlijk 2 uur in de file gestaan , vervolgens waren we er om half 2 , daarna naar die Nederlandse zalen waar het teringdruk was, vervolgens naar de italiaanse zaal gegaan waar een vet goede sfeer was, gecombineerd met snoeiharde hardstyle en hardcore
stampdraakie
geweldig feestje :respect: alleen jammer van de regen en et was echt druk in de bunkers...maarja we hebben weer een super avonda gehad :D
super feest geen last gehad van de file! Muziek was helemaal geweldig! Jammer vd regen maar had ook wel wat! Volgend jaar weer!!! :bounce:
Stefanovic b)
Supermuziek, happy people, topfeest! Alleen jammer van de organisatorische fouten..
Steph (L)
50/50 mening aan de ene kant bar slecht vanwege de regeling (ook terug vervoer!!) maar muziek was TOPPIE!!en t was lekker te stampen..
StiGMaTa.
De Techno was weer lekkr hoor!! echt een bruut feessie!! alleen jammer van het 2 uren wachten totdat je eindelijk naar huis kon!! wat een CHAOS!!
op het eind heb ik me wel vermaakt maar dat was pas vanaf 3 uur daarvoor was het echt een kut feest en toen het afgelopen was was het weer net zo slecht!
Druk :yes:, maar hard :bounce:
Qut...:/ VEEEEEEEEELS te druk....
Stuif
Sekerr Knkr regen!! :(
wat een kut feest
Monika Kruse, Miss Djax, Johannes Heil, Anne Savage :respect: Was echt super!
SuperSan!!!
was echt klote geregeld sta je eerst vast in de file.eindelijk auto kwijt kun je gaan lopen door deregen .sta jegvd 2 uur in de regen zit je eindelijk op het echte terein blijken de bunkers veel te klein te zijn voor zo veel man want in de beschrijving van q base stond dat je altijd droog stond nou ik niet dus ben nu super ziek dus echt bedankt.
Superwoman
organisatie was waardeloos! wil me geld terug!!!!!:s
susa
ik vond het wel gezellig hoor!
Suzz!
haha best gaar alleen die illegale bunker was zwaar oke (Y)
Oke met dit feest is Q-dance echt ongelooflijk op zn bek gegaan! Wat was dit kut georganiseerd zeg! was om half 3 een keer binnen na 3,5 uur in de regen en kou te hebben gestaan en moeten lopen omdat er 30 bussenh te weinig reden.
wat een mega feest die hangars & bunkers(L)
Echt een VET Feestje!! TECHNOBOY!!!!! :respect:
Pfffff, dat parkeren en die hele toeloop naar parkeerplek mag beter, ook die pendelbussen mogen veel beter, en van het parkeerterrein af gaan....... :nee: Maar ik heb me verder prima vermaakt met mijn vriendinnetjes (l)
tcoolen
SuperFeest, Italy-Swiss :bounce:
Dt was tevens mijn laatste Q-Base.......ik zag trouwens vlak voor mijn neus een arrestatie plaatsvinden. Twee undercover-agenten, grepen hem in zijn kladen, moest zijn zakken leeg halen...daar zat naar wat ik zag een klein wit papiertje met misschien 1 gram coke of speed....hij werd gelijk in de boeien geslagen. Zijn vriend ging ook in de boeien....Iemand ook dergelijke dingen meegemaakt op het terrein?
Tequilia
Ze hadden het beter in de zomer kunnen houden. Locatie was echt perfect alleen die regen verpeste alles. We waren om 21:00uur vertrokken met de gedachten dat we er om 11 zouden zijn nou niet dus stilstaande kut file. kortom we kwamen er pas om 1:00 uur aan en dan nog die klote busjes. Nou om 4:00 uur ben ik weg gegaan en laat ik maar niet vertellen hoe dat ging....
teunstamp
het was zwaar goed!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tha Rookie
KLEINE HARDCORE WAS IDD SUPERVET !!!!!! Goeie sfeer ook voor de verandering :D
THA-BASS
Ik ben net thuis.... vond het een super feest, alleen de regen en het parkeren was inderdaad niets...
echt wel vet feessie alleen jammer van de regen
Lang rijden > Wegafzetting > File (slechts 1 1/2u stil gestaan) > Oppervlak parkeerplaatsen > Pendelbussen > Regen > Wachtrij bij pendelbussen > Regen > Stampvolle bus > Regen > Eindelijk binnen > Goeie muziek zoeken > Nog steeds zoeken > Niks gevonden. (En zo nog ff door :S) Vond ut baggur. Enige pluspuntje: Miss Djax :kwijl:
The Art Of Dance -(-papa-)-
er zaten drempels in de vloer, tenminste in mijn wereld
Kom net me kamer ingekropen vanuit Q-base ... was echt een geweldig feest volgend jaar weer ?
Ja vond alleen dat ut weer veel te druk was zodat je je kont weer us nie normaal kon keren, verder wel goed sfeertje maar ik kan me niet voorstellen dat ze ut nog groter willen gaan maken :no:
The Party Animal
echt zwaar klote! geen Qut-Base meer voor mij!
Oke, locatie en muziek was bruut. MAAR de organisatie was klote. Zogenaamd 30.000 man in een paar pendelbussen vervoeren.
The Prophet :respect: voor de rest ja viel klein beetje tegen volgend jaar hoeft voor mij niet zo persee zal toch uiteindelijk wel gaan :)
The Pope
Lomp feest.....daarnaast blijkt dat in tegenstelling tot vele anderen het vervoer bij ons wel goed geregeld was! Goed bezig Zaino&Lumber!
the ultimate seDUCKtion
had er iemand al KUTFEEST gezegd, wat een drama zeg!!!! wel lekker dat de mensen me verstonden toen ik ze verot schold!!!! en op zeker die KUT VERKEERS REGELAARS....... met je 8 euro voor een kaartje, ben je niet goed bij je PLEURIS KOP MONGOOL.....zo dat wou ik ff kwijt
op zich best leuk feestje, beetje jammer alleen van het weer.. Hoogtepunten waren toch wel Speedy J, Miss Djax, Kay D Smith en Amok.. alleen had het geluid in de Germany 01 veeeeeeeel harder gemogen..
Thom-ass [Neetjur Wan 2002 - 2010]
geen last gehad van echte files of parkeerproblemen. Verder zeer vette lokatie!!! :respect: Franky Jones, Amok, Djax en Dano waren super (y) en Speedy J is een held!!
Wat een super vet gaaf feest! Lekker voor 27 euries met de bus, helemaal top! Goed georganiseerd, de beveiliging was wel erg streng, maar wat maakt dat uit...muziek in de UK was echt te gek. De sfeer was helemaal top en de locatie ook...verder zag het er gewoon allemaal gaaf uit...alleen betalen voor eco wc's is n beetje brak :S foto's op WWW.INKIEWINKIE.NL
Tin
Q-dance gooit zijn naam te grabbel man echt SUPER SLECHT geoganiseerd vooral die pendelbussen voor 1 kilometer en dan uur w88 en dan regen en als nog met zijn allen lekker gelopen ben al geen voorstander van q -dance maar dat is nu helemaal gedaan !!!!!!!!!!!!!!!! muziek lag ook zwaar onder niveau AL MET AL EEN SLECHT GEORGANISEERD FEEST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tjob
Weten ze bij Q nou nog niet hoeveel personen er op 1m2 passen? Amateurs
was wel weer heel vet hoor(Y)
NOOIT MEER
Tony the Torment
DACHT DAT Q VOOR QUALITY STOND EN DAT WAS T ZEKER NIET!!!!!!!!!!!!!
jammer dat het zo regende en wat ontzettend jammer was, heb luna gemist hij stopte net met plaatje draaien
Tough A Real
Hoge verwachting, NL_1 TE druk en muziek TE zacht..Regen:( Drukte op de parkeerplaats:( maar toch; Pulsedriver, Zenith & LADY TOM.. SUPER!!
tritje
Ik zal dr ook wat aan toevoegen...in het begin erug Vetjes; Goeie Muziek, Installatie, Lichten , Bekleding!!! toen t de regenen;wilde iedereen in de bunkers die te klein waren,maar een doorgang hadden!Nu begon onze feeststemming te dalen....en naarmate t zo doorging hadden ik en mijn vriendje dr geen zin meer in... om 04.00 wilden we naar huis!!!die feeststemming pakten we tog nie meer op!mochten we dr pas om 5uur uit en nie eerder, wat n opsluiting joh...en de bus vertrok pas om 7.30 :vaag:
Turn up the bass
amok draaide als een mietje
twt
Goed feest! Kay D Smith, Dee D :D
Uyl
Had er wel meer van verwacht maar zeker DIK vermaakt binnen en TECHNOBOY :respect:!!!
Veni Vidi Vici
Q-dance overstreft zichzelf weer met dit feest en deze locatie :respect: Top feessie :bounce:
KUTFEEST!!! kut wc´s, kutregen, kutbussen, kutmodder, kuttenten, kutgeluid!!!!
Visje Oss
ik had er veel meer van verwacht
Vliekerd
super muziek en verder was alles klote, al sowieso de helft gemist, het was een grote kutorganisatie
Vocking Leetje
:bounce: Ontiegelijk mooi feestje! Als je door de eigenwijze mensjes heen noor voren liep had je ruimte zat! Het geluid was geweldig! DJ's draaiden geweldig! (Als je mutserig zwaaiende Lady Tom negeerde) Lokatie was geweldig! :kwijl: Wat vervelend voor je als je je humeur laat beïnvloeden door een beetje regen :P doe ik dus lekker niet :D en die file van een paar uur... Beetje matig maar daar ga ik ook niet minder om stuiteren :bounce: volgend jaar is die file wel opgelost ;)
VonEcke
Gelukkig voor de grote drukte op het terrein, geen probleem. Regen was klote. Vervoer terug: te voet naar parkeerplaats. Boeide niet meer, waren toch al melig en mooie avond gehad. TechnoBoy :respect:
laatste keer kanker q-base voor mij stelletje kutmongolen
Wals B.
Wat een gezeik allemaal :S Heb een topfeest gehad :bounce: Zany, Isaac, Angy Dee & Zenith DJ waren BeuQen :bounce: en de busreis terug duurden wel 2,5 uur in plaats van 55 min maargoed geslapen dus niet veel van gemerkt :P dus Q-dance dit moet je vaker doen over de Grens
Ondanks die regen(wat me niet zoveel boeide) SUPER vet!!:D
Waynehead
Leuk feessie hor, schijt aan die regen. Techno boy en Da Boy Tommy :respect:
was een matig feest
Wietse X-Qlusive
Had echt een megafeest kunnen wezen, alles was ervoor aanwezig: De Dj's de mensen, de lokatie! maar als je alles en iedereen kwijtraakt:(
super feestje,, lekkere sets en speedy j :respect:
willeke
Super gezellie, maar slecht georganiseerd met vervoer en t weer zat ook niet mee..... Maar de muziek was super :)
Ken ik kort over zijn, dit was de laatste Q-Base voor mij!!!
Windowlicker
FRANK LORBER (L) DR>MOTTE
WittUh Thij$
echt klote jonguh 3 uur file half uur op een waardeloos busje staan wachtu omdat je niet mag lopen ben je binnen begint et te regenen waar je gewoon ziek van word en de druktes overal bij elke hangar en et geduw om droog te kunnen staan gewoon fucked up echt wel... zwaar beneden niveau Q-dance!!!!
WouWieJ
pffffff tering Q-dance goed geregeld allemaal NOT
KUTFEEST!!!!!! Niet gewend van Q dance
had er wel meer van verwacht, ITALY/SWISS bunkertje was machtig en :respect: to the trance generators
Xa-Four
Ondanks de tegenvallers een TOP feest (Y)
Xclusive-entert­ainmen­t
Ondanks het weer... erg leuk feestje gehad.. voornamelijk in het Italy/swiss gedeelte geweest en het was daar TOP!
XoNaR
Nooit meer deze shit
De hele nacht achter de Germany01 bar gestaan :cry: wat een schijt muziek zeg :frusty:
Het was me feessie wel weer!!!!!!!!!!! alleen jammer van het weer en het vervoer naar het terrein.
YoZz
Mooi Feestje :yes: ......volgend jaar weer :yes:
het weer viel beetje tegen (veel mensen veel te schaars gekleed)maar ondanks dat was het feest toch gaaf;)!
ZiNo RaNgEr.­Be(is heen gegaan op 27-02-2
Vond het echt gweldig, jammer van de regen, maar voor de rest dik owkee greetzzz
top feest
Was leuker geweest als het weer meezat.
pas om half 1 daar :s... maar voor de rest SUPER!!!! weer interesseerde me nix:D gewoon door feesten en nie aanstellen...:P
zubke
noujah ik vondt zkrs mooi feessie!!!!!mooi da er tog hardcore was da maakte het super bij mij......
Vet feest ondanks de regen!
zwoerie
wat een kutorganisatie ze moeten echt nog veel leren bij q dance mijn buurman regelt zoiets nog beter :frusty::frusty::frusty:
||TheK­watta|­|
Muziek was super in Italie en duitsland1. Maar wat een slecht geregeld zooitje daar zeg met dat vervoer! heb er vier uur over gedaan om naar huis te moeten, daar het in 45 min. kan!
~Hoisje~
Was super feessie :bounce: Alleen was de regen wel wat minder :(
~~Van~­Vlerk~­~
zwaar vet alleen die regen minder maar egt zwaaaaaaaar bruut
Laat iedereen maar lekker zeiken....mijn weekendje was zeker vet....Heerhugowaard was wéér in da hassa:respect:
was liever naar de FLOUR NIGHT in brothers geweest :yes: :yes: :yes: :no: :P

Line-up Q-BASE

1EU Mainstage
za 21:00 - 22:30:  🇧🇪 techno, house
za 22:30 - 23:45:  🇬🇧 techno
za 23:45 - 01:00:  🇸🇪 techno
zo 01:00 - 02:00:  🇳🇱 techno
zo 02:00 - 02:55:  🇳🇱 techno, hard techno
zo 02:55 - 04:05:  house, hardstyle, trance
zo 04:05 - 05:00:  🇬🇧 house, trance
zo 05:00 - 06:00:  🇳🇱 hardcore, house, hardstyle
zo 06:00 - 07:00:  🇮🇹 hardstyle
2Germany 1
za 21:00 - 23:00:  techno
za 23:00 - 00:45:  techno, downtempo
zo 00:45 - 02:15:  techno, house
zo 02:15 - 03:15:  techno
zo 03:15 - 04:30:  techno
zo 04:30 - 05:30:  🇳🇱 techno
zo 05:30 - 06:30:  techno, hardcore, hard techno
3Germany 2
za 21:00 - 22:30:  trance
za 22:30 - 23:45:  trance
za 23:45 - 01:00:  trance, hardstyle, house
zo 01:00 - 02:00:  techno, trance
zo 02:00 - 03:15:  trance
zo 03:15 - 04:30:  trance
zo 04:30 - 05:30:  trance
 Nic Chagall, Bossi
zo 05:30
→ ?
  trance
4The Netherlands 1
za 21:00 - 22:30:  🇳🇱 hardstyle
za 22:30 - 23:45:  🇳🇱 hardstyle
za 23:45 - 01:00:  🇳🇱 hardstyle
  🇳🇱 hardstyle
zo 01:00 - 02:15:  🇳🇱 hardcore, hardstyle
zo 02:15 - 03:30:  🇳🇱 hardstyle
zo 03:30 - 04:00:  🇳🇱 house, trance
zo 04:00 - 05:30:  🇳🇱 techno, hardstyle
zo 05:30 - 06:45:  🇳🇱 hardstyle
 Mars-L
  · MC 🇳🇱 hardcore, hardstyle
5The Netherlands 2
za 21:00 - 22:30:  🇳🇱 house, trance
za 22:30 - 00:00:  🇳🇱 hardcore
zo 00:00 - 01:15:  🇳🇱
zo 01:15 - 02:45:  🇳🇱 hardcore, hardstyle
zo 02:45 - 03:30:  · live 🇳🇱
 Jeroen Flamman, Abraxas
zo 03:30 - 04:45:  🇳🇱 hardcore
  🇳🇱 hardcore
zo 04:45 - 06:00:  🇳🇱 hardcore, hardstyle
zo 06:00 - 07:00:  🇳🇱 hardcore, retro
  · MC 🇳🇱 hardcore, hardstyle
6United Kingdom
za 21:00 - 22:30:  🇬🇧 techno, house, trance
za 22:30 - 23:45:  🇬🇧
 Xcess
za 23:45 - 01:00:  🇬🇧 house, trance
zo 01:00 - 02:00:  🇬🇧 house, trance
zo 02:00 - 03:30:  🇬🇧 house
zo 03:30 - 04:45:  🇬🇧 techno
zo 04:45 - 05:45:  🇬🇧 trance
zo 05:45 - 06:45:  🇬🇧 house
  · MC 🇳🇱 hardcore, hardstyle
7Belgium
za 21:00 - 22:30:  🇧🇪 🇺🇸 trance
za 22:30 - 23:45:  🇧🇪 retro, hardcore
za 23:45 - 01:00:  🇧🇪 techno, trance, house, retro
zo 01:00 - 02:30:  🇧🇪 house, techno, trance, hardstyle, disco, r&b
zo 02:30 - 03:45:  🇬🇧 🇧🇪
zo 03:45 - 04:45:  🇧🇪
 Da Rick, Da Boy Tommy
zo 04:45 - 05:45:  🇧🇪 house, techno, hardcore
zo 05:45 - 06:45:  🇧🇪 hardcore, hardstyle, retro
  · MC 🇳🇱 drum & bass, hardcore, dubstep
8Italy & Switzerland
za 21:00 - 22:30:  🇨🇭
za 22:30 - 23:45:  🇬🇧 hardcore
za 23:45 - 01:00:  🇮🇹
zo 01:00 - 02:15:  🇨🇭 trance
zo 02:15 - 03:30:  🇮🇹 hardstyle
zo 03:30 - 04:45:  🇮🇹 techno, hardstyle
zo 04:45 - 06:00:  🇨🇭 trance, hardstyle
zo 06:00 - 07:00:  🇮🇹 hardstyle
9Chill-Out.01
za 22:00 - 02:00:  🇳🇱 house, techno, trance
zo 02:00 - 06:00:  🇳🇱
10Chill-Out.02
zo 02:00
→ ?
  trance
zo 02:00 - 04:00:  🇳🇱 techno, house
11VIP Room
za 22:00 - 02:00:  🇳🇱
zo 02:00 - 06:00:  🇳🇱 house, techno, trance

Nieuws

Mededeling van Q-Dance
20 september 2004
Tot onze grote spijt zijn er nogal wat problemen geweest rondom de logistiek bij Q-BASE, een aantal van jullie hebben lang in de file gestaan en te lang op pendelbussen moeten wachten. Toen het ook nog eens begon te regenen is dit voor velen op zijn zachtst gezegd kut geweest. 202
Als je Q-BASE maximaal wilt beleven kun je voor €150 de ultieme VIP kaart kopen. De VIP kaart bevat naast VIP entree op Q-BASE ook een retourvlucht vanaf Schiphol met Transavia of Dutch Bird, pendelservice tussen de vliegtuig-terminal en het festivalterrein. 73
Benieuwd wat Q-dance van plan is op 18 september? Bekijk de trailer! 166
In 5 bunkers, een vliegtuighangar, 2 munitiebunkers en een hangartent komen meer dan 60 internationale DJ’s en live-acts de hele nacht aan 25.000 bezoekers uit heel Europa laten horen wat the ‘sound of Q’ is. 330

Forum

ForumonderwerpForum#Tijd
Wie oh wie? f:hard217
Afteren na Q base f:hard23
Qbase dvd films34
Q-Base Livesets muziek119
Controles van en naar Duitsland (N1, Q-base) drugs257
Q-base bus vanuit Eindhoven! f:algemeen10
Zijn er ook nog mensen die volgend jaar wel terug gaan naar Q-base? f:hard140
Ver weg Q-base? f:hard45
Het grote FlocQ-base-meeluistertopic! f:hard223
Beste artiest Q-base? muziek88
Q-base 18 september f:hard514
Sleutels gevonden? f:hard14
(gesloten) wie zijn er allemaal op q-base geweest? f:hard12
Q-base wordt zo vet!!! f:hard177
(gesloten) Liveset Charly Lownoise???? muziek6
Q-Base overdag en in de zomer?! f:hard66
Busreis naar Q-base (hengelo) f:hard5
Bus naar Q-base geregeld,mee? (Amersfoort) f:hard17
Het grote: Hoe was Q-base topic f:hard644
Geheime Hardcorezaal @ Q-base :D f:hard112
slachtoffers Q-base? drugs82
Centraal 'foto's Q- base' topic f:hard74
Hoe neem ik een Digitale Camera mee naar binnen? f:hard56
(gesloten) Dj Ghost @ Q-Base muziek6
Q-Dance Verontschuldigt Zich! f:hard54
(gesloten) live sets Q-base f:hard3
Kwaliteit voor je geld op grote feesten (Q-base) f:hard75
(gesloten) jumstyle toch een beetje op --base f:hard44
Q-Base en 'het beleid' in Duitsland f:hard375
Bus niet gehaald in Niederrhein f:hard25
Afterparty in Venray na Q-base een feit f:algemeen67
Controle op Q base f:hard157
Q-base verantwoordelijk voor files+betaald parkeren grootste oorzaak vertraging. f:hard40
(gesloten) welke sets zijn uitgezonden f:hard4
(gesloten) De weg kwijt op Q-BASE f:hard3
Raakt Q-Base Uitverkocht?????!!!!! f:hard122
(gesloten) zwerven op Qbase f:hard23
(gesloten) Foto's op q-base? waarvan? f:hard2
Q-Base..Nederlands onderonsje? f:hard54
(gesloten) technoboy@ Q-base:respect: f:hard9
(gesloten) Foto's Q-Base f:hard3
Sim kaart gevonden f:hard8
(gesloten) Q-Base Witness ! f:hard1
(gesloten) Excuses Q- dance mbt Q- Base f:hard4
(gesloten) koters op Q-beach f:hard5
maken we met elkaar HET feest van 2004 ervan??? f:hard43
(gesloten) Qbase f:hard9
(gesloten) foto's q-base online f:hard2
(gesloten) Q-Base f:hard20
Na Q-Base afteren in Burgers Zoo? f:hard33
(gesloten) Veel bekenden gezien op Q-base f:hard12
(gesloten) Q Base filmpjes f:hard5
(gesloten) Reacties op Q-Base!!!!!!! f:hard11
(gesloten) Q base filmpjes f:hard5
(gesloten) Livesets Q-base 2004?? f:hard9
(gesloten) Tk: kaartje Q-base tickets7
(gesloten) Q Base. f:hard5
(gesloten) controle q-base f:hard7
Wie gaat er naar Q-Base uit omgeving Leiden? f:hard17
Playlist Q-base muziek18
(gesloten) Hoe was het geluid op Q-Bass f:hard21
(gesloten) Q-base livesets muziek3
(gesloten) Reacties op Q-base?? f:hard2
(gesloten) q-base f:hard14
(gesloten) Hardcore bunker op Q-Base f:hard5
(gesloten) Q-base logistiek een ramp!!! f:hard2
Liveset Q-dance muziek16
(gesloten) q-base was niet wat iedereen verwacht had f:hard4
(gesloten) q-base was niet wat iedereen verwacht had f:hard2
Nog een paar uurtjes Q-base! f:hard36
(gesloten) Q-base f:hard1
(gesloten) Iedereen tevreden over Q-BASE?? f:hard6
(gesloten) En hoe laat was jij thuis van Q-Base? f:hard1
(gesloten) Dode @ q-base f:hard33
(gesloten) hoe vond je Q-base? f:hard15
(gesloten) Hoe ervaarde jij Q-base? f:hard17
(gesloten) Het grote "Wie is er verkouden van Qbase" forum f:hard6
(gesloten) het grote ''hoe is/was q-dance'' topic f:hard4
(gesloten) q base wat een afgang!!! f:hard13
(gesloten) Q-BASE leuk ?? f:hard4

2 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Mijn eerste echte grote feest, zou het graag nog een keer overdoen (l)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Reez op donderdag 5 juni 2008 om 17:06:
Mijn eerste echte grote feest, zou het graag nog een keer overdoen


bij mij ook :) al te lang geleden