Misschien ook wel eens leuk om iets over te lezen. Voor mij begon de dag om 12.00 uur al.
Douchen, aankleden, boodschapjes doen (moet toch wat te eten hebben tijdens mijn werkzaamheden.
En om 15.00 uur was het zover. We vertrokken voor het eerst naar een event in het buitenland Duitsland wel te verstaan.
We waren bang voor controles en vertrokken daarom vroeg, aangezien mijn auto to op de nok aan toe gevuld was met koffers voor achter de barren en nog veel meer troep zou het lang gaan duren als ze al mijn spullen wilde doorzoeken.
Dus vroeg op weg route planners bij de hand en rijden maar.
Mooi op tijd aangekomen en konden met de auto het terrein op.
Zag er ontzettend goed uit allemaal, echt een top lokatie.
even een bak thee en toen het terrein verkennen.
Ik ben niet zo goed in het onthouden van terreinen en dit terrein maakte het er niet makkelijker op.
met de auto een rondje rijden en in het licht was het echt een mooi terrein overal bunkers en hangars echt mooi. Toen alle kleding voor het personeel uitgezocht. Die mooie crew overals blijf ze echt cool vinden. Maten uitgesorteerd beetje saai zonder muziek maar goed. De bussen waren gearriveerd dus het personeel kon bij de bar gebracht worden.
Het moest allemaal snel want de partygangers zouden al om 20.00 uur voor de deur staan.
Haasten dus. zoals gewoonlijk was het weer een chaos toen ze allemaal op de juiste plek stonden.
Alle overals lagen overal en alle maten waren doorelkaar geooid. maar goed.
De muziek ging eindelijk aan de eerste partypeeps waren binnen. alles verliep soepel. Na een rondje te hebben gelopen van 2 uur te hebben gelopen (zoals ik al zei ik ben niet goed in het verkennen van terreinen
Ik had alleen wel wat problemen verwacht met de blikjes Red Bull daar zit in duitsland namelijk statiegeld op en moesten heel blijven en terug gestopt worden in een terugname karton.
Aangezien kartonm nat wordt en uitelkaar valt dacht ik daar blijft vast niets van over. maar het viel mee.
Het feest was nu echt begonnen.
En dat was snel duidelijk ik zat in een kantor bij de EU mainstage en het geluid stond om het zacht uit te drukken goed hard.
Maar goed dat er oordopjes zijn want het maakt het horen van bestellingen niet makkelijker.
Het was uiteindelijk erg druk geworden bij NED 1 en daar moest dan ook hard gewerkt worden .
Aan het einde van het feest was er voor mij even tijd om ook een klein rondje over het feest te lopen en het viel mij op dat de sfeer er niet echt in zat.Komt ook omdat de helft al naar huis was denk ik. Maar ik denk ook dat het weer daar een zeer grote rol in heeft gespeeld HEEL jammer maar ja niets aan te doen.
We moesten zelfs de Heineken PET bar even dicht gooien het personeel was compleet doorweekt en moet echt even wat droogs aan, en een warme bak koffie drinken.
De bunkers zaten allemaal vol en ik moet zeggen dat ik weinig zin had om even naar binnen te lopen, en heb dit dus ook niet gedaan.
Zo nu weer terug naar mijn plek. Na en uur kwam de zon weer op en was het feest afgelopen.
Altijd een indrukwekkend gezicht, half zieke mensen zittend in de bagger tussen de flesjes en bekers, het gras vertrapt alsof er een bom is gevallen.
Na nog tot 09.30 uur te hebben gewerkt eindelijk naar huis. Tenminste dat dacht ik. Ik wilde even gaan tanken bij dat tankstationnetje daar en wilde betalen met mijn pin pas. wist ik veel dat ze die dus niet accepteren, nou ik moets daar blijven en die andere gingen naar een pinautomaat, zegt dat ding dat miojn pinpas kapot is en contact moet opnemen met de bank. Stond ik daar zonder geld zonder pinpas met een volle tank. Nou weer terug naar Niederheinn Q-Base en geld ophalen bij de baas.
Terug naar het tankstation en betalen maar. eindelijk naar huis uiteindelijk was ik pas om 14.00 uur thuis. Op naar het volgende feest.











