Partyflock
 

Verslag van Q-BASE, 18 september 2004

door , gepubliceerd op
Q-BASE
FeestQ-BASE · The International Dance Festival
Datumzaterdag 18 september 2004
LocatieAirport Weeze Site
Q-BASE

Lokatie: Airport Niederrhein Weeze

Date: 18-09-2004

Time: 21.00 uur till +/- 7.00 uur

Voorbereidingen:

Ik kan het me nog herrinneren als de dag van gister. De ochtend voor Sensation White startte de kaartverkoop van Q-base.

De woensdag ervoor werd bekend gemaakt wie er allemaal zouden gaan draaien tijdens dit event. Dit werd door Luna en Pila en nog een andere collega met veel enthousiasme aan ons luisteraars bekend gemaakt.

Wowie Wat zou het vet gaan worden.

Een outdoor event op een voor ons Nederlanders nog onbekend terrein. Wat een vondst van Q-dance om een feest te gaan geven op een voormalige legerbasis van de R.A.F. Royal Air Force Laarbruch op de Duits-Nederlandse grens.

Op het noordoostelijk gedeelte van de legerbasis was eind jaren ’60 de Elite Squadron van de RAF gestationeerd in Starfighter bunkers. Dit deel, bestaande uit 5 grote vliegtuigbunkers, een immense vliegtuighangar en twee kleine bunkers die dienst deden als munitie opslag.

Deze vijf hangars zouden als danstempel gaan fungeren. Hier zouden de nodige bassen te horen zijn.

Er was gekozen voor de volgende Area's.

Nederland zou 2 Area's betrekken:

Hardstyle
Oldskool

Duitsland mocht ook 2 Area's bezetten:

Deutsche Techno
Duitsche Trance

United Kingdom:

Een Area waar voornamenlijk de Hardhouse te horen zou zijn.

Italie en Zwitserland zouden hun Hangar gaan delen. Het zou een conbinatie gaan worden van Italiaanse Hardstyle geconbineerd met Hardtrance/Massive Trance

Voor Belgie was er natuurlijk ook een plek gecreeerd om de draaikunsten van onze zuiderburen te aanschouwen. De muziekstyle die er gedraaid zou worden Jump ! Als laatste zou er een EU Stage komen. Hier zouden alle grote namen van de verschillende landen komen te draaien.

Na het lezen van dit bericht was het aftellen geblazen. Natuurlijk eerst genoten Van Sensation white, Black, Extrema Outdoor, Mysteryland, Dance Valley en Decibel Outdoor.

En als Klapper op de vuurpijl ! Q-BASE

Dit moest het feest van het jaar gaan worden in navolging op Defqon 1 van vorig jaar 2003.

De vrijdag voor Q-base had ik nog een fotoshoot te Zeeland. Om precies te zijn in Goes. Dj Reza zou daar zijn verjaardag gaan vieren en had me gevraagd om bij dit event aanwezig te zijn.

Okay het was wel een Tering-eind rijden, maar de gezelligheid die die Zeeuwen bij mij brengen is dat ckers wel waard. Het feest in Goes was een Toppertje. Heel gezellig, leuke foto's gemaakt en weer veel bekende gezien. Na ff geslapen te hebben begon ik aan de terugreis Op naar Wageningen. Onderweg stelde ik me voor wat dat Niederrhein voor wereldselokatie zou moeten zijn.

Een feest in een vliegtuighangar dat zou echt vet worden. Dat deed me weer denken aan de oude illagale feessies van Hugo Alias Einstein van XTC Radio te Leusden. Er werden toen ook feessies georganiseerd in Hangars op schiphol Oost enz.

De terugreis verliep goed. Wat had ik veel zin in Q-base. Mijn sjouwerd en tevens heel goede maat Maarten had ik nog wijs gemaakt dat ik van de trap was gevallen en eigenlijk niet kon lopen. IK had een karretje geregeld zeik ik. Tot het moment dat hij mij ophaalde te Wageningen was hij ervan overtuigd dat ik echt niet kon lopen. Hihi die had ik ff te pakken genomen.

Vertrek ! Aangezien we weinig tot niets van dit event wilde missen besloten we vroeg te gaan. Tegen 19.00 uur arriveerde Maarten bij mijn flatje. Ik stond al helemaal bepakt en bezakt klaar om te vertrekken.

WOW ik had er zin in joh niet normaal meer.

Maarten had al voorzorgsmaatregelen genomen. Hij had de weg naar de Legerbasis al een keer gereden. Hij vertelde me dat het heeel heel vet zou gaan worden. Nouh ik kon niet wachten.

De weg naar Deutschland was een eitje. We volgden de borden Nijmegen en toen de A57. Dit was de snelweg die ons naar de afslag Niederrhein zou leiden. Aangezien Maarten goed oplette tijdens het rijden zijn we niet ene keer verkeerd gereden. We verlieten de snelweg bij de juiste afslag. ,,Dit was wel slecht aangegeven moet ik zeggen". Beneden aangekomen zagen we de eerste borden Q-base. Nu zaten we ckers goed.

We volgden de weg naar het festivalterrein. Op een gegeven moment kwam er een splitsing. Het "gewone" publiek had een andere ingang dan de Vip-ers of genodigden.

Via een bochtige weg kwamen we dan aan bij de Legerbasis. Heel veel publiek was net als ons vroeg van huis vertrokken. Het waren de mensen die met bussen vanaf hun huisadres naar het festivalterrein werden gereden. Ze hadden een aparte ingang wat een pre voor ze was.

Nadat wij onze auto geparkeerd hadden liepen we richting de "special" ingang. Daar lagen de bandjes op ons te wachten. Okay dan alles was goed geregeld. Dat dachten we tenminste.

We besloten een "rondje langs de velden" te maken.
Te gek zeg al die verschillende Area's. De Belgische Area was gevestigd in een heuse Circustent. Het zag er heel vet uit. In de tent hingen de nodige special effect dus qua sfeer zou het hier wel goedkomen.

M.I.K.E. was degene die het spits af mocht bijten. Ik kende hem van mijn eerder bezoek 2 wkn geleden was ik had gebracht aan Antwerp is Burning. Hij roemde me toen om mijn pics. Leuk toch om te horen. Nadat ik was foto's van hem had gemaakt was het tijd voor de volgende "tent".

Ter herkenning was voor de Area een vlag van herkomst geplaatst met de daaronder draaiende Dj's. Dit zag er heel overzichtelijk uit.

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederrhein_Deutschland_142.jpg[/img]

Wanneer je naar de andere danstempels wilde moest je via de Prullaria weg. In deze straat werden verschillende gadgets aangeboden. Ook was er een X-box tent waar je de nodige spelletjes kon spelen. Als herrinnering had Q-dance een Partypicture Gelegenheid gemaakt waar het publiek tegen betaling een foto kon laten maken.

Aan de andere kant van de Prullaria-hall kwam je terrecht bij de Lockers van Lockerbox. Erg handig als je spullen veilig op wil bergen en er telkens weer bij wilt kunnen.

De Italian/Swiss Area lag er rechts van. Als verrassing was er een heuse Terrortent geplaatst. Dit was voor sommige mensen echt een TOPPERTJE.

Tijdens onze wandeling kwamen we verder de andere tenten tegen. Aangezien Q-dance geregeld Borden op hoekjes had geplaatst met de nodige wegwijzeringen kon je iedere "tent" goed vinden.

We liepen tegen de Oldskool aan. Heej daar zou mijn favoriet Robin Albers moeten draaien. Maar wat zag ik, Geen draaiende heer Albers. Wat ik wel zag een Balende Robin.

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederrhein_Deutschland_206.jpg[/img]

Het was weer eens niet goed geregeld met het geluid. Vorige week had hij nog de pech met het licht wat vol in zijn gezicht scheen en nu weer troubles met het geluid. Ahhh.

We wilde Robin niet tot last zijn en besloten onze weg te vervolgen. We belandde in de hardstyle Area waar Raoul Alias Zany aan het draaien was. Het publiek was gelijk al helemaal door het dolle.

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederrhein_Deutschland_250.jpg[/img]

Zany draaide vette Hardstyle. Een aantal bekende liep ik gelijk al tegen het lijf. Leuk hoor om al die blije gezichten weer te zien.

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederrhein_Deutschland_253.jpg[/img]

Mijn camera maakte op dat moment overuren.

We wilde naar de EU Main. Helaas toen ging het ff mis. Ik had weer eens niet het goede bandje. Na wat telefoonverkeer was het geregeld. De bandjes konden we ophalen bij het produkiekantoor van Q-dance. Zo dat was ook weer klaar. Nu zouden we nergens meer geweigerd worden.

We liepen richting de Germany 1 hangar. Daar was Westbam zijn technosound aan draaien. Het klonk erg lekker. Aangezien er niet zo heel veel publiek aanwezig was in deze "tent" had je goed de ruimte om lekker te dansen.

Een aantal Oosterburen vroeg me om een foto van ze te maken. Natuurlijk kregen ze een positief antwoord.

[img]

We wilden zoveel mogelijk onbekende dj's op de foto zien te krijgen dus af en toe was het behoorlijk stressen. In de EU Stage ookwel Main genoemd was Billy Nasty bezig vinyls te draaien on the wheels of steel. Hij had het publiek aan zijn hand.  De Main liep gelijk voller en voller. Ook waren de lichteffecten ook al gelijk te zien. Mc Ruffian voerde het hoogste woord en Mc-de alle dj's aan elkaar.

Wat een gestresss wat een gestress. Aangezien we nog niet zo thuis waren in de plattegrond liepen we richting de Belgium Stage. Vanaf daar zouden we naar Germany, Uk, en dan Nederland Hardstyle gaan. 

In de Belgium tent was Dj Ghost aan het draaien. Ook hem had ik 4 september te Antwerpen is Burning zien draaien.

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederhein_Deutschland_331.jpg[/img]

Grappig hij herkende mij ook nog. Hij vermaakte het publiek met heerlijke stevige Trance. Veel Belgen waren op Q-base afgekomen want de tent zat gelijk al goed vol.

In de Germany 1 hangar was een voor mij onbekende dj aan het draaien. Het was Dr Motte. ,,Schande om niet te weten wie dit is". Het is degene die tig jaar geleden voor het eerst met zijn volkswagenbusje Berlijn onveilig maakte met eeen aantal opvolgers. Dit spektakel ook wel Love Parade is door hem verzonnen.

Maarten had me gevraagd of hij ff "vrij" mocht hebben om ff met zijn vrienden een klein feessie te bouwen. Natuurlijk vond ik dat goed. We spraken af om elkaar weer te zien bij Dov Alias The Prophed. Ik had voor Dov namenlijk een cd gemaakt met alle HouseQlassics Pics. Die wilde ik aan hem overhandigen. Tevens had ik nog wat foto's voor hem van PPP alias Pieter Paul Pigmans. Hij wilde deze gaan gebruiken voor zijn nieuwe internetsite. Maarten zou de pics dan meenemen. Zo gezegd zo gedaan.

Bij de Hardstyle hangar aangekomen zag ik dat Isaac net klaar was met draaien. Hij werd opgevolgd door Beholder en Balistic.

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederrhein_Deutschland_436.jpg[/img]

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederrhein_Deutschland_421.jpg[/img]

In deze hangar waren supergaafe lasers opgehangen. Dit gaf een heel mooi effect.

Inmiddels had Charley lownoise de Hardstyle tent ook gevonden. Hij zou later op de avond moeten draaien.

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederrhein_Deutschland_438.jpg[/img]

Voor mij was het weer tijd voor een wandelingetje. Ik belande in de Swiss/Italian Hall. Daar was Igor s zijn "dingetje" aan het doen. As 27 November zullen we hem allemaal gaan zien tijdens Qlimax 2004 te Gelredome Arnhem.

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederrhein_Deutschland_475.jpg[/img]

Hij draaide heerlijke plaatjes. Aan zijn gelaatsuitdrukking zag ik dat hij het fantastisch vond om hier te mogen draaien. Ik vond dat hij de platen heel goed aan elkaar mixte. Dat zou wat gaan beloven next Qlimax ! In deze hall hingen ook de nodige lichteffecten. Ik moet zeggen Q-dance is een kei in het verzorgen van vette lasers en andere lichteffecten.

Het was bijna kwart over 1 dan zou DOV alias The Prophed zijn plaatjes gaan draaien. Bij deze hall aangekomen hoorde ik de vette shit van vroeger. TE gek zeg om deze meuk weer te horen. Vorige week tijdens HouseQlassics had ik me al uitstekend vermaakt op de Early sound, maar nu kreeg ik weer ff een flashback.

The Prophed was heerlijk aan het rammen. Ik zou ook niet anders verwachten dan deze Ex Dreamteamer. Dov is echt een superaardige gozert. na een aantal actie foto's van hem gemaakt te hebben heb ik gewoon ff staan te genieten hoe hij de plaatjes stuk voor stuk aan elkaar mixed. Geweldig om te zien hoe hij staat te stralen tijdens het draaien.

De Oldskool zaal was gelijk al afgeladen vol. Geweldig om al die dansende mensen helemaal uit hun naad te zien gaan. Shit zeg waar was Maarten nouh. Later blijkt dat hij wat tegenwerking had gekregen bij het uploaden van de pics. Yezz daar was hij. Helemaal bezweet en kapot van het rennen. Jah we hebben samen wel topsport gepleegd afgelopen samstag Deutschland.

Mc Da Mouth of Madness Alias Siets mocht in de Oldskool zaal Mc-en.

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederhein_Deutschland_124.jpg[/img]

De volgende Olskoolerd stond al te wachten. Het was DJ Uzi samen met D.M.O.M.

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederhein_Deutschland_128.jpg[/img]

Uzi heb ik wel zien draaien, maar die andere niet. Tijdens zijn draaien ben ik weg gegaan om de overige dj's te zien draaien.

Ik had graag Anne Savage willen zien draaien, maar helaas bij mijn aankomst werd ze net afgekondigd door de Mc. Het was tijd voor een live Act. K 90 verzorgde de Live Act. Gaaf trouwens dat ik hem nu wel kon zien. Afgelopen High Quality te Melkweg had ik hun Act gemist.

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederhein_Deutschland_144.jpg[/img]

Met een soort van Drumcomputer produceerde hij de nodige Bassen en andere geluidjes. Het zag er heel leuk uit. Uk Hardhouse Denderde door de boxxen.

Een van de spelbrekers tijdens dit event had zich gemeld. De regen viel met bakken naar beneden. Shit zeg. Veel mensen rende naar een tent om maar droog te staan. De regen heeft het humeur van heel veel mensen doen omkeren. Sommige mensen hadden er lak aan en danste vrolijk in de plassen. Grappig om te zien, maar niet echt verstandig. Je zou zo een longontsteking op kunnen lopen.

Waar was de EU Main. Ik was weer aardig de weg kwijt. Nee niet vanwege de geestverruimende middelen, maar aangezien het terrein toch wel groot was moest ik weer op zoek naar een richtingsaanwijzingsbord. Gevonden.

Bij de EU Main was Saskia Sleegers Alias Miss Djax haar plaatjes aan het draaien. Deze vrouw geniet in een enorme populariteit in zowel binnen als buitenland.

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederhein_Deutschland_743.jpg[/img]

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederhein_Deutschland_773.jpg[/img]

Ze deed dan ook nix onder aan Dana, Technoboy of Marco Bailey. Nee Saskia hoort gewoon thuis op de Main. Het gene wat ik gehoort heb klonk uitstekend.

Nu was het weer tijd voor een andere zaal. Het was weer harder gaan regenen. Grappig trouwens om te zien hoe vindingrijk mensen zijn om te schuilen. De ene heeft een poncho aan en weer een ander schuilt onder een oplegger van een vrachtauto.

Ik besloot weeer terug te gaan naar de Oldskool Area. Fierce Ruling diva had plaatsgenomen achter de wheels of steel. Deze jongens ken ik alleen maar van cd. Vet zeg om ze nu eens in het echt te zien. Wat draaide deze heren VET echt VETTER DAN VET ! [img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederhein_Deutschland_180.jpg[/img]

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederhein_Deutschland_183.jpg[/img]

De meeste platen kon ik letterlijk meeblerren. Geweldig om dit mee te mogen maken. Ik besef steeds meer dat ik ECHT een voorrangspositie heb ! Alle toppers waar ik vroeger tegen aankeek heb ik zo langzamerhand van heel dichtbij mogen en kunnen zien. Vorige week nog Robert Armani en vandaag Fierce Ruling Diva. En jl Extrema Indoor Robin Albers. Echt geweldig ! De Swiss/Italian Area begon aan met te "trekken". Ik wilde hier snel een kijkje gaan nemen. Dj Zenith met zijn mooie coupe was bezig het Italian Hardstyle minnend publiek te vermaken.

[img] De sfeer was er zwaar okay. Veel stampende mensen. Wat me opviel was weinig irritatie als je per ongeluk tegen iemand aanliep. De Italiaanse Tricolore was te zien op een van de schermen voor de dj booth. Het zag er heel vet uit.

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederrhein_Deutschland_324.jpg[/img]

Ik keek op mijn horloge en zag dat het alweer 4.00 uur was geweest. Nog 3 uur ronddolen over dit festivalterrein en dan zat het er al weer op.

En ik wilde nog zoveeeeeeeeeeeel zien.

Mark E.G. heeft me even doen verbazen. Ik denkend dat Proteus ADHD heeft nouh Mark E.G. kan hem dan een hand schudden want deze dj kan ook echt totaal niet stilstaan. Met de nodige spastische bewegingen mixte hij de plaatjes aan elkaar. Met zijn bijzondere kapsel valt deze Engelsman wel degelijk op. Wat ik alleen jammer voor hem vond dat hij stond te draaien voor een niet al te volle zaal. Maar goed dat mocht zijn pret niet drukken. Hj sprong van de ene naar de andere kant. Na een paar plaatjes geschoten te hebben heb ik "zijn" toneel maar verlaten.

Ik wilde nog ff wat zien van Kai Tracid, maar helaas ik was te laat. Aangezien een andere fotoshooter nog niet klaar was heb ik dus geen pics van hem kunnen maken. Helaas pindakaas !

In de Belgium Stage was Da Boy Tommy bezig met de "schuiven". Ook hij draaide vette shit. De sfeer in de Belgium tent was nog steeds zwaar okay. Tommy had nog ff tijd voor een aantal poses. Tnx Mate.

Maarten had op de time Table gekeken en opgemerkt dat we nu toch echt naar de Germany 2 stage moesten. Cosmic Gate zou daar zijn opwachting gaan maken. Met deze heren had ik ook een afspraak.

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederhein_Deutschland_371.jpg[/img]

Bij de Hangar aangekomen hoorde ik de typische Cosmic Sound door de hall klinken. Klaus en Stefan maakte er weer een heerlijk feessie van.

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederhein_Deutschland_363.jpg[/img] Het is een duo dat perfect op elkaar is ingespeeld. Er is een perfect georganiseerde rolverdeling. Op een gegeven moment moet er op de vingers gefloten worden.

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederhein_Deutschland_370.jpg[/img]

Stefan maakt het publiek helemaal Gek. OOk de Germany Area is leuk versierd met schermen waarop gaafe lichten enz te zien zijn.

Oh oh wat gaat de tijd toch snel.

Toch nog ff een heel kort bezoekje gebracht aan Germany 1. Kay D Smith draaide vette German Techno en het klonk SUPERVET.

Wat was er toch veel te zien zeg tijdens dit event. Helaas heb ik mijn lichaam niet op kunnen delen want eigenlijk wilde ik wel alles zien.

Deepack zou zijn opwachting gaan maken in de Hardstyle tent en daar wilde we toch ook ff getuigen van zijn dus hoppa weer een sprintje over het terrein.

Richard Alias Luna was nog bezig met draaien.

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederhein_Deutschland_485.jpg[/img]

Maar de jongens van Deepack stonden te popelen van ongeduld. Ze hadden er zin in. Luna liet nog 2 vette hardstyle platen horen en toen was het gedaan.

DEEPACK TIME ! Marcel en Frank hadden er weeer zin in. In een legeruniform stonden beide heren achter de wheels of steel. Frank draaide de plaatjes en Marcel vermaakte het publiek met zijn Haagsche Acccent. Gaan met die banaan.

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederhein_Deutschland_480.jpg[/img]

Het publiek ging zwaar uit zijn of haar dak. Tijdens dit event was ik nog maar weinig bekende tegen gekomen. Maar vanaf het podium had ik een perfect overzicht om een aantal bekende te zoeken. Yezzz de groep van Stan en John en bianca en Patries had ik gevonden.

Samen met Luna ben ik naar het publiek gegaan om een aantal leuke shots te schieten.

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederhein_Deutschland_524.jpg[/img]

Veel mensen wilde met Ries op de foto. Een gast was zo vaag dat hij Ries gewoon een zoen gaf. Hihi. lachuhh hoor.

Een zeer uitdagend geklede dame wilde ook graag met Richard op de foto. Dat kon hij natuurlijk niet weigeren.

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederhein_Deutschland_525.jpg[/img]

Maar daarna vond hij het welletjes.

Marcel En frank waren heerlijk op dreef. Ook dit was weer een voorproefje op As Qlimax. Ze zullen dan weer hun opwachting mogen maken tijdens dit event. De handjes van het publiek gingen veelvulig omhoog. Wat een mensen wilde dit Deepackspektakel aanschouwen. Het was er afgeladen vol.

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederhein_Deutschland_498.jpg[/img]

Maarten en mijn persoontje trekken een sprintje naar de EU Main. Judge Jules (gb) is daar lekker aan het knalluhh. De sfeer is optimaal ondanks dat het heel erg warm is in deze hangar. Veel mensen willen getuigen zijn van de draaiende dj's in de Main omdat volgens hen hier DE BESTE DJ"S staan te draaien.

Judge Jules toont vol trots mij zijn tatoeage. Hihi grappig hoor als een Dj mee wil denken met het maken van een leuke foto.

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederhein_Deutschland_616.jpg[/img]

Mc Ruffian had zich weer eens omgekleed en was nu gekleed in een legertenue.

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederhein_Deutschland_568.jpg[/img]

Judge was klaar met draaien. In de Time-table stond dit verkeerd vermeld. Want Dana zou eigenlijk om 6.00 uur moeten draaien. Ach shit happends.

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederhein_Deutschland_608.jpg[/img]

Technoboy maakte zijn opwachting. Ik zie Christiano zo langzamerhand iedere week draaien dus besloten Maarten en ik een bezoek te gaan brengen aan Oldskool. Dat was echt een perfecte set.

Daniel Leeflang alias Dano mocht hier af gaan sluiten. EN HOE ! [img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederhein_Deutschland_626.jpg[/img]

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederhein_Deutschland_655.jpg[/img]

Daan draaide echt vette shit. Ik heb me uitstekend vermaakt en ik niet alleen wauwie het dak ging er bijna af. Inmiddels was ik Menno en Daisy tegengekomen. He he. Gelukkig maar want ik zou hun terug naar mijn huis rijden. Zij konden dan genieten van al het lekkers en ik ben toch geheel onthouder dus mij maakte het niet uit.

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederhein_Deutschland_663.jpg[/img]

Ik ben zwaar uit mijn dak gegaan op de Oldskool die Dano produceerde vanaf de turntables.

ECHT ZWAAR BRUUT ! Van een van de stage-managers kreeg ik te horen dat Dano maar liefst een kwartier langer door mocht draaien. Maarten was hem inmiddels gesmeerd. Hij zou vrienden van hem oppikken om hun naar huis te rijden. Ik heb hem ENORM bedankt voor zijn daden. Ff later zag ik hem weer hij had ze niet kunnen vinden. Dano Ramde er heerlijk op los. IK besloot om mijn cam veilig op te bergen en sprong in het publiek. Daar heb ik ook nog heel ff de voetjes van de vloer gedaan.

VET VET VET ! [img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederhein_Deutschland_724.jpg[/img]

Heerlijk bezweet beweegde ik me in de mensenmassa. Sommige mensen gingen nog zwaarder uit mijn dak dan mijn persoontje. Het zweet gutste in het rond. Een goede bekende tevens Collega fotograaf Nimal was ik tegengekomen. Hij was ook heerlijk aan het stampuhh. Ook hij had een aantal vette pics gemaakt van dit event.

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederhein_Deutschland_674.jpg[/img]

Dano had er nog wel zin en weer een volgende vette kraker werd op de wheels of steel gedeponeerd. Het was het nummer van de politie. FUCK de politie of zo.

Het begon al lichter en lichter te worden. Het was bijna gedaan met Q-base 2004.

prr prrr mijn foon liet weer eens van zich horen. Het was Menno en vroeg me of ik me naar de uitgang wilde begeven. Dat heb ik gedaan. Ik heb mijn spullen gepakt dat dacht ik tenminste en toen op zoek gegaan naar de uitgang.

Daar stond Menno al op mij te wachten. We liepen richting de uitgang. Daar werden de nodige flyers uitgedeeld. Voor de flyers was veel animo. Helaas zag ik onderweg de straat weer bezaait met flyers. Maar goed nix aan te doen.

SHIT NEE HE ! Ik ontdekte dat ik mijn laptop en andere spullen nog in het produktiekantoor op Q-base had laten liggen.

Menno en consorte liepen door en ik besloot mijn spullen op te halen. Maar waar was het produktiekantoor ook al weer ? Al lopende passeerde ik bijna alle stages. Ik besloot er een aantal pics van te maken.

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederhein_Deutschland_828.jpg[/img]

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederhein_Deutschland_830.jpg[/img]

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederhein_Deutschland_833.jpg[/img]

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederhein_Deutschland_845.jpg[/img]

[img]http://www.dancetraffic.com/albums/Q-base18-09-2004/Q_base_18_09_2004_Niederhein_Deutschland_875.jpg[/img]

he he na een rondje gemaakt te hebben arriveerde ik bij de EU Main daarnaast bevond zich het produktiekantoor van Q-dance.

Na een wandeling over het terrein arriveerde ik weer bij de "normale" ingang. Ik verliet het festivalterrein en liep richting de parkeerplaatsen.

NU BEGRIJP IK WAAR DE MENSEN OVER LOPEN TE KLAGEN DIE MEER DAN EEN HALF UUR HEBBEN MOETEN LOPEN ! Dit heb ik dus ook moeten doen. Maar ik niet alleen ook het beveiligingspersoneel en velen andere moesten het eind naar de parkeerplaats lopen. Ik kan me dan ook heel goed voorstellen dan mensen hier niet van gechammeerd zijn.

Na een lange wandeling arriveerde ik bij de auto van Menno. Ze hadden zich inmiddels al omgekleed.

Op naar Wageningen ! Al file rijdend verlieten we het legerterrein. Onderweg was er een fuik gemaakt door de DUITSE politie. IK hoefde de auto niet aan de kant te zetten en kon dus zo doorrijden.

Na een rit van een dikke 3 kwartier arriveerde we bij mijn flat. Daar heb ik gezorgd voor broodjes en thee. Toen ben ik op de grond in slaap gevallen. De visite had zich inmiddels gedouched aangezien ze nog een bezoek zouden gaan brengen aan The Zoo Burgers te Arnhem.

Toen ik wakker werd vertelde ze me dat ze gingen.

Damn wat was ik moeiiii.

Ik moest gauw de pics van Q-base uitzoeken om deze naar Q-dance toe te sturen. Tijdens het uitzoeken toch nog 2 keer in slaap gevallen.

Bedankt voor het lezen van mijn REPORT ! Veel leesplezier.

Grtzzzzzzzzzz

Erik

FOTO'S VAN DIT EVENT ZIJN TE ZIEN OP:

WWW.DANCETRAFFIC.COM

MIJN Agenda:

24-09-2004 Naughty Basemenst Cityhall Utrecht
25-09-2004 Q-beach
25-09-2004 Scantraxx
06-11-2004 Tiesto Belgie

19 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Hehe dit wordt weer een wicked verslag van je!!
Waarschuw beheerder
:bounce:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Erik Toppertje!!!
Waarschuw beheerder
Als één van de weinige weet jij elke keer weer een goed verslag af te leveren.
Maar wat ik me afvraag, ben je de hele avond alleen maar in de weer met je camera of gun je jezelf ook ook tijd om uit je plaat te gaan
Waarschuw beheerder
ja inderdaad want als k al je verslagen lees, lijkt t net alsof je alleen maar aant rennen vliegen en foto's nemen bent. wel gaaf dat je dit doet hoor, TOPPI
 
Waarschuw beheerder
leuk verslag weer Erik!
we hebben dus een mooi feestje gemist....
(k)
Waarschuw beheerder
donateur
:respect: voor Erik :respect:
 
Waarschuw beheerder
Maar eh...als ik al die andere verslagen eens vluchtig door lees zie ik de ene slecht na de andere k*t voorbij komen...
Meeste hebben het toch niet zo leuk gehad begrijp ik...ben toch wel blij dat ik met mijn Eddeped in Disney zat!27graden geen drupje regen en zwaar uit ons dak met Mikey en Minny...
En vrijdag lekker weer naar de Melkweg,garantie; droog,gezellig,schone wc's en geen pendelbussen!
 
Waarschuw beheerder
kheb geen terror tent gezien??jullie wel..wis ik da maar.
Waarschuw beheerder
donateur
Klinkt lekker vet, wou dat ik er bij was geweest. Je hebt gelukkig heel de week weer om bij te komen. Ga je zien.
Waarschuw beheerder
We liepen richting de Germany 1 hangar. Daar was Westbam zijn technosound aan draaien. Het klonk erg lekker. Aangezien er niet zo heel veel publiek aanwezig was in deze "tent" had je goed de ruimte om lekker te dansen.

Das denk ik een andere dj geweest want Westbam had vanwege een autoongeluk in Japan zijn optreden gecancelt stond ook op de site van
Q-dance.
Verder leuk verslag hoor.:D
Trouwens in die "terror zaal" werd meer industrial,tekno en harde techno gedraaid in plaats van terror.:yes:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Goed verslag man..
en DEEPACK was indd weer zwaar wreed!!
later G
Waarschuw beheerder
Ik probeer een event op een zo leuk mogelijk manier te verslaan d.m.v. wat text en wat leuke pics. Natuurlijk is er ook nog tijd om zelf te genieten. Het laatste uurtje van DANO FANTASTISCH.

Ik heb mijn cam opgeborgen en ben zelf heerlijk uit mijn dak gegaan. Dus ik geniet wel degelijk van een feest. Okay ik ben ook wel aan het rennen en sprinten om zoveel mogelijk leuke pics te maken, maar ook dan geniet ik van alle blije mensen.

FEESTUHHH Is gewoon te gek een SUPER HOBBY !!!
Waarschuw beheerder
2 Kaatje....

Met mijn Eddeped naar Euro Disney geweest......... Pfffffffffffff, ZZZZZZZZZZZZZZZZZAAAAAAAGGGGGGGGGGGG!!!!!!!!:Z:

hahahahahahahahaha.....

Bis Vrijdag, Ouwe! haahaa

p.s. leuk verslag gozer, alleen niet zo gestresst :frusty: meer doen he opt laatst met fotootjes schieten!!!!
Werkzaam bij 4-Uz Events
Artiest Men-Oh
Waarschuw beheerder
donateur
Hey Erik!

Nog bedankt dat we ff nij jou thuis hebben kunnen douchen voor we naar de Burgers Zoo gingen (y) Toppie!

Volgende keer als je weer naar Zeeland komt weer andersom he!?!

Brute foto trouwens met die fles Spa blauw :D
Werkzaam bij JP dance events
Artiest {SHOWLIST artist 40343, 66932}
Waarschuw beheerder
donateur
goed verslag (y)

nam iedereen maar de moeite om het goed te omschrijven, leesbaar te houden en te voorzien van foto's. Goed bezig :respect:
 
Waarschuw beheerder
Was weer eens als vanouds jongen...
Keep on Going zie je in Belgie wel weer.

Tijs in Concert Ethias Stadion Hasselt !!!
06-11-04
Waarschuw beheerder
donateur
Toppertje weer!...:) :-).