18 September 2004
![[img]http://data.reuselcity.nl/foto/feesten/q_dance/q_base/2004-09-18/hi/53.jpg[/img]](http://data.reuselcity.nl/foto/feesten/q_dance/q_base/2004-09-18/hi/53.jpg)
De optredens die ik gezien heb:
-Yves Deruyter
-Speedy J
-Miss Djax
-Kai Tracid
-Zenith
-Franky Jones
-Amok
-Dano
Zoals velen hadden ervaren hebben wij het logistieke probleem niet echt ervaren. Wij kwamen via de provinciale weg vanaf Venlo aan. in tegenstelling tot ongeveer de rest van het feestpubliek, die vanaf de snelweg bij nijmegen kwamen. Dus we konnen aan het begin van de file invoegen(dus maar een klein stukje file en eerder afslaan om naar de VIP-parking te gaan). en na wat moeilijk doen bij de crew-parkeerplaats stonden we binnen een kwartiertje/half uurtje op het festivalterrein. En dat terrein was groot en vrij onoverzichtelijk. en dat onleesbaar plattegrondje hielp ook geen fuck. Maar goed Rond 23.30 uur stonden we op het terrein. Helaas Billy Nasty dus wel gemist. B en ik waren de rest van de club kwijt. Dus wij zo maar ergens naar binnen. alles vlug even uitchecken en de rest zoeken. Die konnen we dus zo snel niet vinden en gingen we maar Belgium tent in. Daar hing een lekker sfeertje en gingen de handjes goed in de lucht tijdens plaatjes als barbers adagio(tiesto rmx) voorbij kwamen tijdens Yves Deruyter(gok ik - zie filmpje 2). De muziek stond plaatselijk lekker hard! Daar kwamen we Moniek en Joor tegen. Daar lekker mee staan housen
Nog ff verder het terrein verkennen. en terrecht komen bij de EU mainstage, want daar kwam toch Speedy J. EU mainstage was in de grootste hangar. Wat een extra sfeertje meegaf. lekker ruig en industrieel. Onderweg Kalekoelkastjannes, Mazzl, KIB en ViBo nog gevonden. Toen wast tijd voor Jochem Paap. en hij begon lekker, bleef lekker en eindige lekker. Wat een optreden. helaas is er geen liveset van
![[img]http://data.reuselcity.nl/foto/feesten/q_dance/q_base/2004-09-18/hi/45.jpg[/img]](http://data.reuselcity.nl/foto/feesten/q_dance/q_base/2004-09-18/hi/45.jpg)
(EU Mainstage)
Daarna weer wat over het terrein lopen zwalken. een smerige hamburg proberen op te eten. Swiss/Itialian bunker uitgecheckt. lekkere italian hardstyle van Zenith. Om daarna Franky Jones in de Belgium tent uit checken. Daarvoro was een slappe trance act bezig. echt slaapverwekkend op dat tijdstip Maar toen begon Franky met wat rustige oldschool. Al vrij snel zat ie aan heerlijke hardcore klassiekers als 'Flesh is the fever', 'Technophobia' en vele andere(zie filmpje 3). Continue lekker uit je dak gaan bij die gast! Zoals altijd draaide ie weer zwaar goed(platenkeuze tenminste)!
Om 05.30 uur door naar Amok op aanraden van B. Pffff. dat was klappen! Niet even rammen en dan weer rust. Nee! Gewoon continue snoeiharde techno! :ja: Heerlijk! Als afsluiter besloten we naar Dano te gaan. Oei oei oei. ook dit is zeker een held! Lekkere oude hardcore plaatjes draaien, om er vervolgens een Herman Brood plaat tegen aan te gooien. Mafkees En dan zou ie subtiel terug kunnen komen. NIET DUS! Hoppa 'T1000(Dano remix)' er tegen aan
Onderweg nog een partij zitten kloten met paaltjes, foute muziek, een politiepoppetjepaalstangbord(die nie te jatten was) en het fototoestel
De sfeer was in de EU main en Belgium zeer goed. Germany 1 toen wij er stonden ook zeker! Netherlands 1 was op het begin veel te druk, maar aant einde goed te doen. hier was de sfeer wel wat minder dan in de niet-nederlandse area's(geheel zoals verwacht). Aankleding was niet zoals we die van Q-dens verwachten. maar wel voldoende. Zeker met de hoeveelheid licht en geluid die overal hing De lokatie was overigens ook zeer vet! Die bunkers en hangars geven een zeer mooi extra sfeertje mee! Alleen wel jammer dat het redelijk ver uit elkaar lag.
conclusie: geslaagd feestje!
Onze foto's + filmpjes: Reuselcity.nl














![Thom-ass [Neetjur Wan 2002 - 2010]](/images/user/5493_3517894.jpg)


