feest viel tegen vergeleken vorig jaar!! wat een gezeik met die muntjes!? alles vet duur en ook nog muntjes door de helft breken? EXCUSE ME? waar gaat het heen? Ehm...boven op de berg VETTTT LOPEN KNALLEN!!! en...ja wel okee feessie over algemeen...
Het was een top feest, reuze naar men zin gehad en bijna overal geweest... Top DJ's die lekker gedraaid hebben Heerlijke dag met heel mooi weer...!!!! Volgend jaar zeker weer!!!
Was super gezellig feesje Zany en Vince heeft t maar weer g0ed afgesl0te
Super leuk die 5e x ML, de gastenlijstplaatsen , die 70 gratis bonnen van vorig jaar die Peter had meegenomen , het weer & die 'vrouw' met baargroei!! Hihi!
mijn eerste outdoor feest. het was hellemaal super volgend jaar weer !!!
Ik kwam voor Vath, maar voor de rest ist niet mijn feest: 65 euro voor iets waarvan je 80% niet ziet of aanspreekt, te massaal en teveel sjappies. Voor de rest, chapeau voor de organisatie; je verveelt je geen moment.
Topfeestje! Sven was superVäth!!!! Organisatie, doe is wat aan die bediening. Wat een gegtrut, zeg! Op Open Air... mijn god, zo traag, zo ongeorganiseerd. Dat leek nergens naar.
Super gezellie!!! Pavo was weer lekker bezig Mier ik heb je niet kunnen vinden meis en Velsje... gewoon 10 min voor het einde weggaan... btw cocoon was me te druk af zeg....
Heerlijke dag gehad, was weer een Mysteryland om niet te vergeten... ook de afterparty in Studio 80 was helemaal top!
sven vath was echt de bom en felix de housecat is de bom! En wat een vuurwerk zeg pffff Feest zat dik goed in orde, beholve dat de meeste barren slecht bezet waren met personeel! Maar prima vermaakt!
Was zeker een super feest! Ging alleen veel te snel voorbij!
ik heb me weer prima vermaakt!!
Al met al een mooie dag, lekker weer! Cocoon viel me echt tegen, zulke goeie DJ's en ze krijgen me maar niet aan het dansen (net zoals de rest van de zaal). Toen maar gaan knallen bij Dave Clark: super vet!!! De hele zaal ging kompleet los!!!
Wat een wereldfeest weer jammer genoeg zat ik in mijn rolstoel met mijn gebroken been maar mijn zustertje zorgde goed voor me..richie hawtin ramde weer lekker door op de main heb het weer reuze naar de mijn zin gehad...op naar volgend jaar maar dan wel weer op 2 benen....
Booka Shade, Fedde Le Grand en de klapper van de dag: Dave Clarke! 's middags was de sfeer top, 's avonds absoluut minder en wat een gedoe met die auto's zeg!!!
Was meister....Heb nog nooit zo'n goeie mysteryland meegemaakt. En t was mn 3e keer dus zegt wel n beetje
Wat een superfeest! Er werd de hele dag door vet goed gedraaid en we hadden mooi weer;het kon niet beter!!Dit was mn 5e keer en zeker niet de laatste!! THX!
het was weer een knal feest, vooral die show met die motoren mocht er zeker wel zijn
Nice Alleen beetje jammer dat sommige netwerken het toch niet deden daar!
wat een zwaar idiote drugsbeleid, werden we van to p tot teen gefouilleerd omdat we een jointje zaten te draaien .. irritant muntensysteem met die halv e muntjes .. de oma's waren ook weer aanwezi g .. MAAR ROGER SANCHEZ MAAKTE MN DAG WEER GOED!
ik vond het echt vet dat akira en droks en de vizitor er waren wel jamer dat die hardcorebus een beetje klein was verder was het helemaal geweldigen supper gezellig
Hawtin, Mistress barbara, Bart Skils, weertje, sfeertje, alles op en top mysterieus. Cherie
feestje was SUPER!! Dave Clark, rules Organisatie niet over naar huis te schrijven.. Muntjes.. waren ERUG prijzig.. thanx to Mister X, hadden we ze goedkoper. Verlaten van het Terrein kan BETER, ID&T.. (n)
jaah was geslaagd feestje gelukkig geen regen zoals bij decibel... Q-stage werdt tog wel lekker gedraaid het was beter dan ik ervan verwacht had in ieder geval
Super! Wel veel te groot voor 1 dag, ik zie het liever als een 2 daags campingfestival, maar dan wel op deze lokatie! James Holden, Dave Clarke, Richie Hawtin VET!
Wow wat een feestje!Sven Väth echt magisch goed gewoon!Richie een laatste kwartier waarbij ik helemaal los ging!En benny als afsluiter!heerlijk!Vuurwerk, Born Slippy...echt te gek gewoon!zwaar naar me zin gehad!
Eclipse was voor mij de beste keuze, Ik miste de betere bekende DJ's op de main. Waarom Marcel Woods in Eclipse en niet op Main??
Was op misteryland om te werken, maar ik heb toch bijna 4uur staan springen en die tijd was echt geweldig Q-dance area, Blackbox en Thunderdome terrorbus heerlijk. en die berg ruleert zwaar trouwens alleen beetje glad
Was een leuk festival met veel leuke aankleding, hoogtepunt van de dag was toch wel die kleine stage achter de dave clarke tent waar echt een dikke technoset werd geblast en dikke acid ten gehore werd gebracht .Wel veel lelijk publiek gezien wat weinig moeite deed er mooi uit te zien maar he wat de fok das hun probleem Johannes heil en ook (door werk)de gehele set van Roger Sanchez meegemaakt was echt een vette set Q-dance stage grote tegenvaller met laffe slappe muziek dus
Was weer een superfeest!! En de voorspelde regen bleef gelukkig lekker weg!!! Junkie XL Sven Vath The Prophet was een waardige afsluiter in de KJK tent!
vond het zzeker vett techno was weer lekker maar alleen weinig die hards te vinden en de bass in de dave clarke mocht wel harder maarja wat wil je na monegros dan ga je bij elk feessie zeuren over t geluid hahahah laters
Oh wat was dit goed, alles gezien, gehoord, en gevoeld. Da Boy Tommy Da Rick, Zany en vooral de laatset uurtjes bij The Prophet .. ben er weg gegaan met een voldaan gevoel zoals het zou moeten..
Het was echt een super feest!!! Weer heerlijk genoten van alles en iedereen om me heen Ben bijna overal wel even wezen kijken heb dus enorm veel gelopen, damz wat is dat park groot zeg. Echt top zoveel soorten house bijelkaar, voor ieder wat wils. Alles zag er ook super aangekleed uit ondanks al die slechte dagen van de afgelopen week. Wat hebben we mazzel gehad met het weer he,het was een heerlijk weertje, ik was zo blij Vond alleen de wc's erg slecht, geen wcpapier en in het donker zie je niks!
Top dagje gehad... helden van de dag: Bas&Ram!!! Wat een klassieke tranceknallers, damn ben helemaal los gegaan! Iedereen (inclusief weergoden ) bedankt voor een fantastische ML 2006
Heb me prima vermaakt! Wel blij dat ik gastenplaatsen had gewonnen, want 60 euro vond ik het toch niet waard. Aankleding vond ik super, overal wel wat te zien!
't weer was super!!waren met ze alle weer lekker (vaag)(vaag) elleen de afsluiting was erg jAMmeR EEEEEEEUUUUHHHHYYYY 1.............2............!!!!!!!!!
Q-dance Maar pas na 4 uur. Was dan wel weer iets minder..!
Was weer 'n leuk feessie hor!
Het was een super feestje.. alsof ik in de efteling was zo leuk gehad met me moppies alleen ik vond het wel heel erg kut dat de mensen die met de bus waren er niet om 11 uur ingelaten werden.. en dus nog dat die gasten de hekken omver hebben geduwd want wie weet hadden we dan nog 3 kwartier moeten staan wachten. Maar voorderest was het helemaal top
Q-stage was flink knallen maar verder helemaal waardeloos...Ook misschien handig bordjes neerhangen naar tenten ofzo Heb me eigen suf gezocht en Snapte niks van die kaart
Was leuk, maar niet helemaal dé sfeer Grote irritatie: Het barpersoneel dat geselecteerd was op TRAAGHEID!
Super naar mijn zin gehad. Het weer zat mee Alles was mooi aangekleed, leuke acts tussendoor, lekkere muziek. Jammer van de bar; te weinig personeel. En die wc's waren ranzig! Op Extrema was dat beter geregeld. Afsluiting met vuurwerk én Born Slippy....GEWELDIG
Heb Het gEweLdiGGGGG gehad meT mE mOpSSie!!! lEukE vERjaaRdaG voor AtuSS!!!!! 23jAArtjEss!!!!
Heerlijk feestje, en wat een lekker weertje:DHeb het heerlijk naar me zin gehad, zonnebril op en gaan!!!! hihi oja en wat een super mooi vuurwerk....!!!! Was wel beje groot alleen ....
ik vond het een super feest, na al die regen had ik dit niet durven dromen! ook al waren we niet compleet, heb ik me toch zeer goed vermaakt
Was weer een ongelofelijk goed feestje. In al die jaren gaat Mysteryland nog steeds niet vervelen Pavo en Vince Prachtige afsluiting bij het Q-dance podium. Ook volgend jaar weer gewoon aanwezig
Mijn foto's daar zijn al aardig veel van online hoop dat je de jouwe al kan vinden kijk op mijn Pro voor de site waar te kijken, en Mysteryland was voor mij toppie heb volgend jaar weer moeiten met kiezen
Mystery Land was echt kicken!!! We hebben wel alleen naar bij de Q-dance gestaan. Ik snap alleen nit waarom ze elke x die Yoji Biomeganieka uitnoddigen. Wat een bal gehakt is dat zeg. gaat ie ook nog s HET FEYENOORD LIED DRAAIEN (hardstyleversie Voorderest was echt supergoed!!!!!
Topfeest gehad, prima weertje en veel lieve mensen om me heen! Vuurwerk was zooo gaaf!Jammer dat die Rodriques afsloot, die gooide er echt een paar baggerplaten op. Geen lekkere afsluiter..
Ik heb een leuk feest gehad aan de overkant van de Q heuvel. Heb een mooi uitzicht op jullie gehad Was gezellig met de mensen die daar stonden te kijken en de mensen die bij ons voorbij kwamen fietsen
Heerlijk...
Was een feessiee... heerlijk weer ook.. leuke mensen alleen niet op het eind als je lekker staat te knallen bij Vince en iedereen er langs moet etc.. : maar verder SUPERRRRRRRR!! de after van ons was ook toppie... ghehge..
was echt wel gezellig daar...niet echt mijn muziek maar n leuke dag gehad...met leuke mensen er heen gegaan en heele leuke mensen leren kennen..bedank jongens en meisies
heerlijk, zelfs zonder het te weten een souvenir meegenomen: een geplet plastic pepsiglaasje! Richie hawtin en felix da housecat waren super!
Mijn eerste Egte feest!! Heb zelf een kaartje naar mijn zelf gestuurd want wist g1 andere adresgegevens
wel vermaakt
De geheime PAM area achter Dave Clarke, keiharde gabber
Kijk dit is nu een feest wat tegen de perfectie aan zit t is alleen zo schreeuwent duur maar zeer blij met de PEM stage dit jaar moeten ze volgent jaar weer doen was alleen wat klein voor de hoeveelheid animo die er voor was voor de rest ga zo door ID&T!!!
mooie dag weggeweest! vet feestje, cocoon tent!! alleen wat was dat voor set na het vuuurwerk op de open air stage?!? erg jammer.. verder top!
Heb het erg naar me zin gehad ONDANKS de smerige plee's en lange rijen!!! EHBO was waardeloos, duurde veel te lang voordat er hulp kwam... Verder was overal het geluid goed en uiteraard werkte het weer lekker mee
was echt een top feest!! was alleen jammer dat je het vuurwerk bij de Q-dance stage niet zo heel goed kon zien! maar verder echt flink uit me dak gegaan!!
zo ben net terug!! En ik vondh et echt een super feest!!! tot volgend jaar!!
De wafels en de falafels waren niet te vreten, maar het was wel een vet feest!
Wat een top weekend voor alle gekken uit de Lier, het was weer gezellig Aan de ene kant wel btje jammer dat het nie ging regenen, voor nix super mooie sponge bob poncho's in elkaar geknutseld
MONTE LA RUE, DK7, M.I.K.E en FELIX DA HOUSECAT waren echt super bezig. Ik heb me weer super vermaakt, wat een feest.
Vond het qua sfeer in het begin een beetje tegenvallen, leek wel een braderie...... Maar later kwam alles gelukkig nog goed Blij dat er een extra hardcore area was!!! David Guetta, Sceletor, Vince Helaas Catscan gemist
Supermooi feest!!! Wel erachter gekomen dat ik een echte Q-man ben
Zeer geslaagd feest, pendelbussen waren ook goed geregeld, kon overal in 1x door! En geen rijen bij de entree bij aankomst, helemaal top! Q-dance was weer verrukkelijk!
FELIX THA HOUSE CAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! het was kicken had die man nog nooit horen draaien maar hij was echt vet! Sven Vath vond ik minder als op blauersee jammer
Heerlijk feessie weer. Toch nog lekker weer heel de dag en geen druppel regen en Q-Dance weer alles uit de kast getrokken Tijd ging weer veel te snel voorbij helaas. Munten voor eten en drinken samen echt beter, eindelijk eens een organisatie die het begrijpt. Helaas duurt Q-dance niet meer tot 23.00u
Steeds heen en weer gerend van Cocoon naar Dace Clarke tent; Johannes Heil en Sven Vath cker wel lekker!! Dave Clarke draaide gewoonlijk weer freaky sjit!!!! Thankx Dave
Super feessie, heb mezelf weer prima vermaakt, alleen volgende keer wel wat schonere WC's a.u.b.!!
Goed feestje, maar vorig jaar vond ik veel vetter Geluid bij Q-dance was ook stukken zachter dan vorig jaar, kon voor mij nog wel wat harder En waarom de busingang pas om 12.00 uur openging Heb me goed vermaakt, maar volgend jaar waarschijnlijk geen Mystery Land meer voor mij
Geweldig feest!!!!!! Helaas zonder me mannetje gegaan, ( sorry Peter, zal het niet meer doen lieverd ) Het publiek was goed, weer was goed!! ja en de muziek, OW MEN, DAVE CLARK. voor al me vriendjes die al eerder weg gingen en ik alleen achter bleef.. snifsnif ... kippevel drie lagen dik op me armen van die man. Wat was hij goed. En wat een geweldig afsluiten. Dit heb ik nog nooit gevoeld op een festival. DAVE CLARK, <---- APLAUS !!!! Ik vond het mijn aller beste mysteryland. alles was goed geregeld.
Beste festival van het jaar, alles prima georganiseerd, tenten waar ik ben geweest was het geluid dik in orde en het blijft gewoon geweldig om te zien hoeveel moeite er is gedaan om bezoekers te vermaken. Bovendien grote keuze aan eten in plaats van een vreethoek, prima vermaakt. Helemaal met een sublieme Sven Vath!
Toppers voor mij: Marcel Woods, Markus Schulz en Nic Chagall. Eddie Halliwell helaas niet gehoord. Het Weer was gewoon ideaal. Kortom absoluut een geslaagde editie van ML.
kheb het goed naar mijn zin gehad alleen de plees waren erg slecht....voor de rest ID-T BEDANKT!!!!!!! ( hebben jullie die gast nog gezien die in het water flikkerde bij de q-dance??
Niet onaardig feestje, maar ik kon later op de middag m`n draai niet vinden. Skils was top en het weer onverwacht goed. Anderhalf uur op de parkeerplaats staan na afloop is te belachelijk voor woorden. Gelukkig kwam er iemand op het idee het paaltje tussen het fietspad en parkeerplek er uit te raggen Dank nog hiervoor . Nu maar even lekker losgaan op Voltt
Erg groot, heb volges mij 50 km gelopen! en bier was op verschillende plaatsen al vroeg op En voor Q-dance
VINCE WAT DRAAIDE DIE GOZER TOCH GEWELDIG!!! [img]http://members.lycos.nl/queenrubina/hpbimg/terrorstampen.gif[/img][img]http://members.lycos.nl/queenrubina/hpbimg/terrorstampen.gif[/img][img]http://members.lycos.nl/queenrubina/hpbimg/terrorstampen.gif[/img][img]http://members.lycos.nl/queenrubina/hpbimg/terrorstampen.gif[/img][img]http://members.lycos.nl/queenrubina/hpbimg/terrorstampen.gif[/img]
Het was zeker een topfeestie volgend jaar weer en het weer zat echt super mee Q-dance stage was gruwelijk vooral met pavo, dana, zany, en vince toppertje
cker wel super feesje,vette vette vette locatie:yes
Op zaterdag 26 augustus presenteert ID&T op het voormalig Voormalig Floriadeterrein in de [city=5777] de dertiende editie van het veelzijdige Mystery Land. Na in 1993 begonnen te zijn als een meerdaags festival op het vliegveld van Lelystad, streek het nu oudste dancefestival van Nederland achtereenvolgens neer op de Maasvlakte in Rotterdam, in Eindhoven, bij Bussloo, in het Lingebos, op het Six Flags terrein in Dronten en bij Ruigoord in Amsterdam, om uiteindelijk in 2003 een vaste plek te vinden in de gemeente Haarlemmermeer waar het in ieder geval de volgende vijf jaar zal plaatsvinden. 163
Na drie achtereenvolgende succesvolle edities van het festival, hebben ID&T, de gemeente Haarlemmermeer en het recreatieschap Spaarnwoude gisteren een vijfjarig contract getekend voor het gebruik van het voormalig Floriadeterrein. 163