Ik kon me ogen gewoon niet geloven.. Wat een festival! Nu was er echt zoveel liefde ingestoken.... GEWELDIG! Hele nacht met kippevel gelopen.. EN HET WAS NIET KOUD! En Trance Generators... 1 van de hardste setjes ooit?
In het begin moesten we er ff inkomen, daarna in de hardcore tent helemaal los gegaan Was opzich wel vet maar die overschakeling van Tieum naar Enzyme X Beetje jammer..Was gezellig mensjes
suuupervet! enige minpuntjes waren de hitte in de hardcoretent en het laatste half uurtje bij de mainstage vond ik ook maar niks, rare muziek verder muziek, aankleding,mensen en zelfs het weer was geweldig!
Geslaagd feestje! Super lokatie! leuk gedaan met die boot, en verder werd en geweldig gedraaid! Tatanka prima vermaakt! Volgend jaar zeker weer ground zero!
Super feest, heb me goed vermaakt veel oude bekenden.. alleen volgende keer neem ik een tomtom mee, verdwaalde elke keer..
net als vorig jaar heerlijk feest , een favoriet outdoorfeest !!!
Gezellig hoor ..
Prima vermaakt, tot ik me telefoon kwijt raaktte! Alles was wel beter geregeld dan vorig jaar, Partyraiser draaide duidelijk niet zoals die vorig jaar deed!
En wederom het dikste feest van het jaar (waarschijnlijk). Zag er allemaal weer perfect uit en het geluid op de main !
Nou wat kan ik er over zeggen.. Beter als vorig jaar sowieso, Maar toch nog niet zo dat ik er een geweldig van kan maken. Wat irritant dat de wc's helemaal aan de andere kant waren. Voor de rest was het wel leuk
Dik feest! geniale sets gehoord van TOA, The DJ Producer, Ophidian, Simon Underground en Enzyme X verder heerlijk rondgedwaalt Deze editie was stukken beter als vorig jaar, bijna net zo vet als 2006 Topnacht gehad met me schatje! Rest van het gezelschap was raar!
Van het begin tot eind puur genoten.. de (echte) early setjes in de early, het geluid in de hardcore, de sfeer en gezelligheid, hakken op het strand aan het water, de aankleding, het opkomende zonnetje... GEWELDIG
Lekker feestje The Outside Agency, Mark N, The DJ Producer, Rotterdam Terror Corps, Ophidian, The Wishmaster, Omar Santana, Gangsta Alliance, Tieum, Enzyme X en Partyraiser gezien, vond vooral Partyraiser heerlijk draaien (en ik had niet zoveel bijzonders verwacht)
Wat was dit een vet feest zo kom je ze maar weinig tegen!! Mooi opgezet, zwaar dik geluid (alleen werd wel minder) alles was gewoon goed geregeld. Heb ook nog paar vette setjes gehoord maar Producer kwam er toch ver boven uit!!!
idd een megavet feest. Outdoor @ night, sublieme lichteffecten, super decors, goed geluid, niet te druk en wat dacht je van het was DROOOOOOGGGGG!!!! GVD!!! SUPERZZZ
dit is echt mijn vetsten feest ooit, ongelofelijk alles aan dit feest was te vet, zo veel vetten muziek, de aankleding was echt geweldig , mensen waren relaxst. top feest
Door de laatste uurtjes toch nog een gezellig feestje gehad. Maar weinig goede sets gehoord en de terrortent was echt een aanfluiting, beetje jammer Vorig jaar echt een stuk beter vermaakt.
dikke vette party veel beter dan vorig jaar, en vooral de partyboot was een super idee alleen sound bij de main kon wat harder, maar super goed vermaakt voor tellurian
Keihard staan hakkuh bij de early en de hardcore en zwaar staan trippen en spacen bij de GOA. Het weer was top, het geluid was de sfeer was kortom: GEWELDIG!!! Organisatie
HEEL ERG VET GEWOON. Betere opstelling als vorig jaar, relaxte sfeer. HC tent bijna niet geweest. Early was super en Mainstage vanaf 5.00 uur WERELDS kippevel, heerlijk. 't eind daar heb ik 't niet over... TOT VOLGEND JAAR ps: Suus, Toon en Vork nog bedankt
was egt weer zwaar dol alleen geen idee waar alles was vorig jaar was wel beter
Gelukkig weinig regen gezien Was leuk om een originele act als Adam Lab4 op de mainstage te kunnen zien. Verder viel het geluid op de Industrial Terror wel tegen voor legendes als Producer, Simon Underground, Manu Le Malin, Speedfreak, Mark N en The Massacre
Geslaagd feest, Industrial en Early(hoewel het niet zo early was) vette shit! Partyraiser beetje jammer met zijn te makkelijk te scoren nummertjes op de mainstage.
Kwam met geen verwachtingen binnen, maar dit was echt ongelofelijk DIK!! . Trance Generators duidelijk met stip op Nr.1 .. 60 minuten lang compleet uit je naad
vond t wel kick feessie maar kon niet echt los komen wel was het 10x beter als vorig jaar!!!! maar ik blijf er toch bij... de aller 1ste grond 0 was THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HAKKKUHHHHHHHHH
SUPER VET!! Vette podiums, locatie, sfeer etc. vond het vetter als vorig jaar.. tenminste ook goed geregeld vorig jaar duurde het een eeuw voordat we op het feest waren! Beetje feesten, chillen en vage mensen bekijken hahah want er liepen er genoeg rond iig! Volgend jaar weer!
terror weer in zon kut hok me klotuh lampen in begin werd dr kut gedraaid tot the vizitor en litle terror man vanaf toen werd t eg vet tot de massacre die speelde gwn this is terror af en wa n klotuh eind lope voor drinke of de wc's mja khe me wel btr vermaakt als vorig jaar maar dr komt geen 3e x meer
Dit was echt Heerlijk..!! Zwaaaar los gegaan..! Alles was mooi aangekleed en zag er verder helemaal prima uit..! Het was ook gezellig met de mensdan waarmee ik mee heen was..! Op naar volgend jaar..
Wat een donder en geweld!!! Heb echt weer een super feest gehad!!! Zeker veel beter als vorig jaar alles mooi en redelijk overzichtelijk opgezet en geen wachtrijen overal! En overal was het super gezellig! Mark N
Buitenfeestjes zijn altijd kicken, deze dus ook
super feesie kwam beetje moeilijk opgang met paranoia muziek bij main in begin naar hc tent gegaan me helemaal stuk gehakt tot s'ochtens vroeg was mn eerste keer zeker niet mn laatste Grunn in tha house!
Hij was weer lekker!! wat een gezelligheid overal, iedereen had er duidelijk zin in! Heerlijk rond gedwaald, wat is dat toch heerlijk! Joris, Janneke, Hanneke, Jan, Maarten, Nadine, Jaap, Jasper, Ylva en Leslie bedankt voor weer een heerlijk nachtje!!
Komprex & Frazzbass hebben weer gruwelgeile TERROR gedraaid & Tieum was weer flink beuken. Verder leuk dat er een eenheidsmentaliteit was en de inkleding toppie was
het feest was mooi opgezet...echter muziek zwaar klote, alles door elkaar en wat een wazige gasten 1ste en laatste x
1e keer ground zero en t was opzich wel een leuk feestje. maareh ; WATSKEBURT met de wastafels ?! kon na het pissen niet eens je handen wassen jammer dat ik zo'n last van me rug kreeg , anders had k nog wat langer door kunnen stampen
Vond het tegenvallen, een hoop minpunten, zoals dat het geluid veelste zacht stond in een aantal tenten !! Verder wel vermaakt.. zeker het laatste anderhalfuurtje ongeveer by the mainstage !!
wist niet wa ik zag bij de ingang, je kon gewoon doorlopen, toen begon het feestje al goed, van de hardcore tent schrok ik eerst : wat een menigte" maar eenmaal binnen viel het reuze mee, beter als vorig jaar vond ik!!! en de mainstage met partyraiser als af sluiter.... kippuhvel!!!!!!!! topperrrrr van de avond!!!!!! superfeestje gehad dus.....
Super feest, geweldig aangeklede omgeving en muziek/sfeer/mensen top!!!!
Geweldige nacht!Veel bekende, super muziek!Alleen afsluiting op de main:afschuwelijk, jammer!Oh en die mafkees op de drankentent....Triest!Security goed opgelost!
was cker wel geslaagt! heb me er prima vermaakt, vooral met jou anne alleen wel 1 minpuntje: de terror area had wel veel groter gekunt! 2: Kali DTS, Alex Kvitta, Komprex, Frazzbass en vooral The Berzerker; te gruwelijk gewoon!!! tot volgend jaar allemaal!
Super feessie!Sfeer & geluid Alle mensen van de busecht super gezellig Haha helemaal geweldig 1 bus met 50 lijpe mensen en 1 chagerijnige buschaufeur Maar ik hbe maar 5 area's gezien waar waren die andere 5 dan?
Geweldige decoraties, kampvuur en tenten, feestbootje helemaal goed!! Twee jaar geleden ook geweest, maar dit zag er echt vet uit. Bass D draaide subliem. Erg leuk feestje
Geweldig feest! Alles klopte. En de aankleding is echt super! Veder heeft de organisatie geleerd van de drukte vorig jaar: geen enorme wachttijden overal. Volgend jaar zeker weer, wat een feest!
+ Snelle entree, mooie decoraties, goede muziek, de boot.. - Warme Hc tent, Chill-out muziek stond veelste hard om te 'chillen'! , Soms een beetje agressieve sfeer
Het was erg goed!! Waren met een te gezellige groep en het was tien keer beter geregeld dan vorig jaar! Lekker de ruimte goed geluid en tieum en partyraiser was zeker los gaan!!
TE GEK WAT EEN FEEST alleen jammer dat het zo snel voorbij was van mij mogen ze het volgendjaar wel tot 10 uur laten duren ofzo vindt het net ff te kort voor zo'n festival
Veel beter dan vorig jaar!!! Niet te vergelijken gewoon. Sfeer was echt top! Aankleding, hc tent was super, geen rijen, super! Alleen afsluiter bij de main had nog harder gemogen, die vond ik vorig jaar beter. Tieum! Was een dol weekend!
lang geleden dak naar een feestje was geweest maaar het was weer ouderwets gezellig de pilsjes bamboestokke en zand het ging weer gelijk door de lucht heen!!! toch blijft 2006 het vetste maar volgend jaar zeker weer
sup sup super feessie. vorig jaar was goed dit jaar was ook geweldig. vooral de opmaak en hoe het allemaal geregeld was!!
Randy is homo , en die graf human resource klaar voor een nekschot wat een eikel wat een bagger muziek....voor de rest wel grappige party niksssss mis meeeee .....en polio benen !
Superfeest gehad Beste editie tot nu toe! Die vlammenwerpers bij de main, de partyboot het kampvuur De afsluiting van partyraiser was niet zo bijzonder als vorig jaar, Al met al een hele dikke party.
toen we onder weg waren gegon t teregenen.maar toen we aan kwamen was het helemaal droog en dat ik heb bijna de hele nacht ok geweest. verder was het weel een heel goed feesie. was gezellig!!!!!! laters
pas de dag zelf beslist om te gaan,wat een keuze!djax,mondello en t dreamteam allemaal in hun stijl top op de main!maar human resource,vinyl junk en chosen few deden me echt terug gaan naar de 90's!wat een platen,mix en energie spatte er van de dj booth af!kippevel!!!thnx udc en multigroove!!
Pff al die mensen die zo zeiken over die honden.. Je kon er ook gewoon omheen lopen hoor ! Het was echt een super vet feest En dat nuchter, had niet gedacht dat het zo leuk zou zijn daar dann. Verder lief lief schatje vond ik het een zeer bijzondere fijne mooie avond/nacht met jou.. ENNUH KERELS OP HET STATION, GA LEKKER AFTEREN OF EEN FEESTJE BOUWEN OF LEKKER UIT SPACEN OFZO IPV VECHTEN NA EEN FEEST.. HOE TRIEST
Vond het echt cker weten een gek feest ondanks dat partyraiser het eind aardig wist te verzieken met ze softe commerciele nummers die ieder1 die avond al 3 keer heb gehoord hij begint echt te veranderen in een clubkut (n)
UDC eindelijk hebben jullie een mooie gezellig goed geregeld feest neer gezet...alles was perfect,misschien had er wel wat meer mensen mogen wezen.sommige tenten waren bijna leeg....
super..heb me de hele tijd prima vermaakt,...Goed gedaan ja (f)(f)
Het was gewoon een masterlijk feest. Dik voor elkaar. Dit was de 3e x.. Deze x ben ik van het begin tot het einde er gebleven. En dit ga ik zeker weer doen. Nogmaals:WAT EEN VET SUPER FEEST
Hulde voor de organisatie, VEEL beter dan vorig jaar .. Voornamelijk in de Industrial geweest, laatste uren veel rondgedwaald ... GE-NI-ALE live-act van Ophidian (oa. Mako , Synapse Remix, The Mine), Ook Producer en Simon zéér vet .. Duidelijk weer één van de top-festivals van het jaar, zoals ook in 2006 .. Méér nacht-festivals graag, blijft toch het mooiste, losgaan @ zonsopkomst .. Het aantal rare mensen viel me mee, maar waren er alsnog aardig wat
leuke aankleding erg gezellig gehad.... en ook leuke setjes gehoord ..Tieum.. alleen in de main vond ik 't geluid een beetje tegenvallen.. UDC en multigroove
Heeeeeerlijk!!! me ultiem vermaakt: RTC, Tieum, DJ Producer, Partyraiser!!! Vette locatie, leuke mensen, en dik geluid... En dan heerlijk knallen op partyraiser als het zonnetje begint te schijnen. Beter kon je de nacht niet afsluiten... Volgend jaar zeker weer
echt helemaal super vet, gewoon tering hard naar de klote gaan zondag morgen.. heerlijk, dikke voor partyraiser, voor dano, gizmo, buzz fuzz, champ e-on, early stage was dik ragge, hardstyle stage was erg fijn, het was super geslaagd
mooiste en beste feest van het jaar, dit is gewoon niet te overtreffen!!! wat een geweldig feest, gewoon alles perfect!!! voor de organisaties !!! Thnx dat VJs Digital Movement de kans kreeg om te knallen op de mainstage!! Dikke set neergezet!! op naar volgend jaar!!!
UDC & Multigroove zullen kaarten aan de deur verkopen tijdens Ground Zero Festival. De beslissing is mede genomen vanwege het vermoeden dat er valse kaarten voor Ground Zero Festival in omloop zijn. 92
Het strijdplan is compleet, check snel hier de indrukwekkende 3D-trailer.
Proef de sfeer, verken het bijna sprookjesachtige terrein en maak je eigen planning voor deze onvergetelijke nacht aan de hand van de time-table. 127
De allesbeslissende strijd komt steeds dichterbij. Nog maar een kleine twee weken en Ground Zero Festival zal met de kracht van een atoombom losbarsten op het recreatiegebied Bussloo. Eindelijk is het dan nu tijd voor het verlossende woord. De Ground Zero Super V.I.P.'s zijn getrokken. 81
Ground Zero Festival komt steeds dichterbij en dankzij de geweldige line-up, vette locatie en geweldige decors zal het hardste nachtfestival van Nederland harder knallen dan ooit!
Maar wat is de vetste manier om Ground Zero Festival te beleven? Als Super V.I.P.natuurlijk! Doe mee aan de Ground Zero Festival Super V.I.P. actie! 96
Het kostte een paar nachtjes flink doorhalen maar het resultaat mag er meer dan zijn. Vanaf nu is www.GroundZeroFestival.nl?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock de plek voor de laatste ins en outs rond het meest spectaculaire festival van het jaar; Ground Zero Festival 2008. De Early Bird actie - met tickets voor de speciale prijs van 35 Euro (ex. Fee) - loopt nog tot en met 22 april. 76
Met nog een aantal uren te gaan en dan is het zover. Om 00.05u start de kaartverkoop voor Ground Zero Festival 2008. Tot en met 22 april zijn de tickets uitsluitend verkrijgbaar via het Paylogic systeem op www.groundzerofestival.nl?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock en www.udc.nl?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock voor de speciale prijs van 35 euro (ex. Fee). Na 22 april zijn alleen nog reguliere tickets voor de prijs van 45 euro verkrijgbaar! 84
Op zaterdag 5 juli 2008 laat Ground Zero weer luidruchtig van zich horen op Recreatiegebied Bussloo. Het meest complete nachtfestival van Nederland biedt dit jaar ruimte aan 30.000 underground fanatics en een bloedstollende line-up. Geheel in het teken van de drie elementen volkeren geven Multigroove & UDC vandaag het laatste deel van de programmering van Ground Zero vrij; de line-up van de meedogenloze Fire Community. 131
Op zaterdag 5 juli 2008 barst Ground Zero weer los. Het enige complete nachtfestival van Nederland op een indrukwekkende natuurlijke setting; Recreatiegebied Bussloo. Dit jaar wordt het festival aanzienlijk ruimer opgezet en is de line-up weer om van te watertanden. Ground Zero staat in het teken van de drie elementen volkeren en na The Forest Community brengen Multigroove en UDC vandaag de programmering van de Water Community naar buiten. 113
Op zaterdag 5 juli 2008 staat Recreatiegebied Bussloo weer bol van de spanning en magie tijdens Ground Zero; het enige complete nachtfestival van Nederland. Groter opgezet en met een meer legendarische line-up dan ooit tevoren. Ook dit jaar staat Ground Zero geheel in het teken van de drie elementen volkeren, waarvan Multigroove en UDC vandaag als eerste deel van de programmering de artiesten van de Forrest Community bekend maken. 93
Mission Control, 15.02.2008
Op zaterdag 5 juli 2008 organiseren Multigroove en UDC op Recreatiegebied Bussloo de derde editie van het spraakmakende Ground Zero Festival. Van 21:00 tot 07:00 zal het adembenemende terrein van Bussloo omgetoverd worden in een indrukwekkend decor dat recht doet aan de titel van dit enige nachtfestival van Nederland. 156
Ground Zero Mainstage
Daniele Mondello
Tatanka
DJ Proteus
Dano
Buzz Fuzz
Gizmo
Champ-e-on
LIVE Adam Lab 4
LIVE: Miss Djax
One man//half machine
Mark EG
Bas & Ram
JP
Miss Monica
MC Da Silva
Pounding Grooves
Groundzero All Stars
Chris Liberator
D.A.V.E. The Drummer
LIVE: The Horrorist
Rachel Rackitt
A*S*Y*S
DJ Joey V
2Junxion
LIVE: Marzz
DJ Spider
Danny D
Micha B
Coldfusion
Rick Angel
D=p+cer
Hardstyle
Trance Generators
Max B. Grant
Super Marco May
Zenith
Vortex
LIVE: The Overminds
Philippe Rochard
Gizmo
Norman
Lady Tom
Blutonium Boy
Express Express Viviana
Pila
The Scientist
Sunny D
Abyss
MC Rems
MC LunaTick
Hardcore
Delta 9
Buzz Fuzz
Bass-D
Enzyme X
Tieum
LIVE: Rotterdam Terror Corps
LIVE: Dr. Macabre
Lunatic & Miss Hysteria
LIVE: The Wishmaster
Cut A Kaos
DJ Niel & Carnage
DJ D
DJ Marlice
MC Da Hustla
MC Double T
Hardtek/Industrial
The DJ Producer
Manu Le Malin
Simon Underground
LIVE: Ophidian
The Outside Agency
Viper XXL
LIVE: Alex Kvitta
LIVE: Razor Edge
LIVE: Hectic Fence
LIVE: Sarin Assault
LIVE: The Rapist a.k.a. Kit Williams
nRa
Terror
Mark N
The Speed Freak
Frazzbass
LIVE: Speedkore
LIVE: Noisekick
Tymon
IOM Factory
AK 47
LIVE: Ybrid
The Vizitor & Little terror man
LIVE: Kali DTS
Smurf
The Massacre
Komprex
LIVE: Qualkommando
LIVE: Nordcore
Early Hardcore
Claudio Lancinhouse
Omar Santana
LIVE: Gangsta Alliance
LIVE: Human Resource
System 3
Randy
Chosen Few
Tellurian
Distortion & MC Raw
Vinyl Junk
Viruz
Petrov
Yves
MC D.
Classics
Robert Armani
LIVE: Edge of Motion
LIVE: Acid Junkies
Miss Monica
Dano
JP
Per
LIVE: Bountyhunter
Joey Inferno
Miss Wendy
Vox
LIVE: Odyssee
MC Tha Watcher
Goa/Psytrance
Riches
LIVE: Liftshift
Bart
Psychic Om
G-Nome
Rob da Rich
LIVE: Headroom
Chill out
Per
Ambient Daan
Danyel
Niels Mariee
Joel
ik heb miss even een domme vraag hoor maar goed
op de dvd hè, dat eerste nummer, da vin ik nou echt een mega nummer
maar weet iemand miss hoe die heet en van wie die is ? haha
moet hem echt wel hebbe is echt mega
zou je miss even een berichje wille sturen dan, want zovaak kijk ik hier nou ok weer nie
alvast bedankt he