Ik kon me ogen gewoon niet geloven.. Wat een festival! Nu was er echt zoveel liefde ingestoken.... GEWELDIG! Hele nacht met kippevel gelopen.. EN HET WAS NIET KOUD! En Trance Generators... 1 van de hardste setjes ooit?
suuupervet! enige minpuntjes waren de hitte in de hardcoretent en het laatste half uurtje bij de mainstage vond ik ook maar niks, rare muziek verder muziek, aankleding,mensen en zelfs het weer was geweldig!
Geslaagd feestje! Super lokatie! leuk gedaan met die boot, en verder werd en geweldig gedraaid! Tatanka prima vermaakt! Volgend jaar zeker weer ground zero!
Prima vermaakt, tot ik me telefoon kwijt raaktte! Alles was wel beter geregeld dan vorig jaar, Partyraiser draaide duidelijk niet zoals die vorig jaar deed!
En wederom het dikste feest van het jaar (waarschijnlijk). Zag er allemaal weer perfect uit en het geluid op de main !
super vet feessie gehad , kon niet beter goede sfeer in de hardcore alleen maar gezellige mensen gezien , muziek was ook perfect , ook het laatste anderhalf uur op main
Ik geef niet vaak de waardering: GEWELDIG voor een feest maar ground zero krijgt van mij een dikke !!Was het eerste jaar voor mij maar alles was gewoon vet!!Alleen vanaf een uurtje of 4 werdt er echt KUT gedraaid in de hardcore zijn toen maar naar de main geweest waar we de laaste 2 uur helemaal los zijn gegaan op de dreamteam en natuurlijk PARTYRAISER Mensen uit Leusden ut was weer ouderwets gezellig Op naar volgend jaar!!
Nou wat kan ik er over zeggen.. Beter als vorig jaar sowieso, Maar toch nog niet zo dat ik er een geweldig van kan maken. Wat irritant dat de wc's helemaal aan de andere kant waren. Voor de rest was het wel leuk
Zeer geslaagd daarzo !!.. Randy alleen in foute area na mijn mening.. Ophidian BRILJANT en classics area was über relax ! One man/Half machine maakte voor laatste keer nog alle spieren los
Van het begin tot eind puur genoten.. de (echte) early setjes in de early, het geluid in de hardcore, de sfeer en gezelligheid, hakken op het strand aan het water, de aankleding, het opkomende zonnetje... GEWELDIG
Goed vermaakt leuke pics kunnen schieten lekkere muziek, voor ieder iets dat in de smaak viel En de complimenten aan de org. voor de opbouw en extra's well done!
jammer dat ik veel artiesten heb gemist die ik graag had willen zien! Tieum was beuken, net als delta 9 was echt gezellig, veel bekende en een goed festival! Ground zero is vette shit
Mark N draaide weer wat heerlijke plaatjes al heb ik betere sets gehoord maar alsnog Feest was stuk beter georganiseerd dan vorig jaar. Heerlijk vermaakt, en ik denk jij ook wel!
Wat een fucking knalfeest UDC&Multigroove!!! Vette,Vette Shit kheb mn Mysterylandgevoel cekkersss trug!!
leuk feestje mondello & tatanka partyraiser was vet
Wat was dit een vet feest zo kom je ze maar weinig tegen!! Mooi opgezet, zwaar dik geluid (alleen werd wel minder) alles was gewoon goed geregeld. Heb ook nog paar vette setjes gehoord maar Producer kwam er toch ver boven uit!!!
Nah wat een avond Helemaal los in de Hardcore zaal mainstage machtig mooi. alleen fuking zonde van de muziek. daar trek je weinig mensen mee los Persoonlijk vond ik vorig jaar beter!!!!!
idd een megavet feest. Outdoor @ night, sublieme lichteffecten, super decors, goed geluid, niet te druk en wat dacht je van het was DROOOOOOGGGGG!!!! GVD!!! SUPERZZZ
Goed vermaakt! Showtjes bij de mainstage waren echt genieten. Gebeurde lekker veel, keek de ogen uit. Verder goede sets gehoord. Miss Djax en Bass D zijn me t meest bijgebleven. De kermisattractie was ook lache! Elk jaar lijkt t beter te worden! En uiteraard t gezelschap verdient ook een speciale vermelding! Snapte voor t eerst ook t terrein goed!
dit is echt mijn vetsten feest ooit, ongelofelijk alles aan dit feest was te vet, zo veel vetten muziek, de aankleding was echt geweldig , mensen waren relaxst. top feest
Door de laatste uurtjes toch nog een gezellig feestje gehad. Maar weinig goede sets gehoord en de terrortent was echt een aanfluiting, beetje jammer Vorig jaar echt een stuk beter vermaakt.
Was echt wel een Bruut feest wat een geluid..Enwat voerde de boventoon Hardcore the people want it more..
dikke vette party veel beter dan vorig jaar, en vooral de partyboot was een super idee alleen sound bij de main kon wat harder, maar super goed vermaakt voor tellurian
goed vermaakt...beetje hakken beetje lopen, leuk sfeertje en top muziek
Supersfeer, in 5 min. binnen (om 10 uur),veel bekenden gezien en echt goed los gegaan. Aan het einde had ik zo veel spierpijn en kramp dat ik bijna niet meer kon, maar kon puur door de energie van anderen toch nog doorgaan. Echt vet!
Keihard staan hakkuh bij de early en de hardcore en zwaar staan trippen en spacen bij de GOA. Het weer was top, het geluid was de sfeer was kortom: GEWELDIG!!! Organisatie
beter als vorig jaar, maar vond da het toch nog beter kon, industrial was nix, muziek bij da kampvuur: wan teringherrie zeg, hardcore tent warm, maar wel goeie muziek enzo, terrortent goeie terror en veel speedcore, lekker maar weer zo'n klein tentje he, moetûh we buitûh de tent gewoon omda je anders geen ruimte hebt goeie sfeer bij main. Hoe kwam je eigûhlijk op die boot die over water ging? wel lachûh om daar effe naar te kijkûh op het strand toen we aan het chillûh warûh. teveel rattûh op einde.
Was gezellig, vooral lkkr chillen op het strand met die vlammen!! Muziek was niet echt mijn smaak maar heb het gezellig gehad!! En Jurry hoop dat je heel thuisgekomen bent
Gelukkig weinig regen gezien Was leuk om een originele act als Adam Lab4 op de mainstage te kunnen zien. Verder viel het geluid op de Industrial Terror wel tegen voor legendes als Producer, Simon Underground, Manu Le Malin, Speedfreak, Mark N en The Massacre
te veel politie een heel politie dorp stink honden na 2 uur al weer buiten
Geslaagd feest, Industrial en Early(hoewel het niet zo early was) vette shit! Partyraiser beetje jammer met zijn te makkelijk te scoren nummertjes op de mainstage.
vond t wel kick feessie maar kon niet echt los komen wel was het 10x beter als vorig jaar!!!! maar ik blijf er toch bij... de aller 1ste grond 0 was THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HAKKKUHHHHHHHHH
GE-WEL-DIG!!!! Zo moet een feest zijn! Heel veel goede djsets gehoord! PARTYRAISER & MC DA HUSTLA Nog steeds zijn zij Ultiem aan elkaar gewaagd! Wat een set @ Mainstage
Oldschool tent TOP was weer een heerlijk avondje , Miss Wendy was de bom
super feesie kwam beetje moeilijk opgang met paranoia muziek bij main in begin naar hc tent gegaan me helemaal stuk gehakt tot s'ochtens vroeg was mn eerste keer zeker niet mn laatste Grunn in tha house!
Terror tent was echt waardeloos, kutlichten, slecht geluid. Hele gebeuren net wat minder als vorig jaar. Gelukkig waren Manu, Producer en TOA goed bezig.
in 1 woord GE-WEL-DIG!!....Veel beter en ruimer opgezet als vorig jaar...de regen merkte je nix van door de lekkere temperatuur...Goed vermaakt met iedereen ..
1e keer ground zero en t was opzich wel een leuk feestje. maareh ; WATSKEBURT met de wastafels ?! kon na het pissen niet eens je handen wassen jammer dat ik zo'n last van me rug kreeg , anders had k nog wat langer door kunnen stampen
Vond het tegenvallen, een hoop minpunten, zoals dat het geluid veelste zacht stond in een aantal tenten !! Verder wel vermaakt.. zeker het laatste anderhalfuurtje ongeveer by the mainstage !!
wist niet wa ik zag bij de ingang, je kon gewoon doorlopen, toen begon het feestje al goed, van de hardcore tent schrok ik eerst : wat een menigte" maar eenmaal binnen viel het reuze mee, beter als vorig jaar vond ik!!! en de mainstage met partyraiser als af sluiter.... kippuhvel!!!!!!!! topperrrrr van de avond!!!!!! superfeestje gehad dus.....
Super feest, geweldig aangeklede omgeving en muziek/sfeer/mensen top!!!!
Geweldige nacht!Veel bekende, super muziek!Alleen afsluiting op de main:afschuwelijk, jammer!Oh en die mafkees op de drankentent....Triest!Security goed opgelost!
Vond het supervet, (nog) beter dan de 2 vorige edities Leuke, originele aankleding (bvb vet kampvuur ), goede sfeer, en lekkere setjes gehoord Enige echte nadeel was dat t geluid niet overal evengoed afgesteld stond
Meeste tijd op Pounding Grooves doorgebracht mede door Spider, ColdFusion meer dan genoten VET, maar The Hororrist wat een gast! Wanneer is die weer in Nederland?
zozo.... moest er ffies van bijkomen maar lekker feestje zeg! lekker sfeertje wel fokking veel wouten in het woud veel bekenden gezien !! toppiee
+ Snelle entree, mooie decoraties, goede muziek, de boot.. - Warme Hc tent, Chill-out muziek stond veelste hard om te 'chillen'! , Soms een beetje agressieve sfeer
Het was erg goed!! Waren met een te gezellige groep en het was tien keer beter geregeld dan vorig jaar! Lekker de ruimte goed geluid en tieum en partyraiser was zeker los gaan!!
super feest! Alles was goed geregeld, van toiletten tot eten tot het geluid. Leuke sfeer ook, en decor was ook super. Kortom geweldig feest!
Echt te fokking gruwelijk!!!
Veel beter dan vorig jaar!!! Niet te vergelijken gewoon. Sfeer was echt top! Aankleding, hc tent was super, geen rijen, super! Alleen afsluiter bij de main had nog harder gemogen, die vond ik vorig jaar beter. Tieum! Was een dol weekend!
lang geleden dak naar een feestje was geweest maaar het was weer ouderwets gezellig de pilsjes bamboestokke en zand het ging weer gelijk door de lucht heen!!! toch blijft 2006 het vetste maar volgend jaar zeker weer
leuk feessie, alleen wat weinig techno en schranz!! Miss Djax was weer lekker beukend!! In de classics werd ook goed gedraaid! Ik hoorde zelfs wat hip house plaatjes voorbij komen, vette shit!
sup sup super feessie. vorig jaar was goed dit jaar was ook geweldig. vooral de opmaak en hoe het allemaal geregeld was!!
Randy is homo , en die graf human resource klaar voor een nekschot wat een eikel wat een bagger muziek....voor de rest wel grappige party niksssss mis meeeee .....en polio benen !
toen we onder weg waren gegon t teregenen.maar toen we aan kwamen was het helemaal droog en dat ik heb bijna de hele nacht ok geweest. verder was het weel een heel goed feesie. was gezellig!!!!!! laters
wel geinig, klote muntjes met te scherpe hoekjes me klauw aan opengehaald... volgende x misschien zoals op defqon van die wegwijzers plaatsen ofzo... Bier mocht wel in wat grotere glazen voor €2,50.. Maargoed verder wel genoten en owja speedcore zaal was een beetje te klein.
pas de dag zelf beslist om te gaan,wat een keuze!djax,mondello en t dreamteam allemaal in hun stijl top op de main!maar human resource,vinyl junk en chosen few deden me echt terug gaan naar de 90's!wat een platen,mix en energie spatte er van de dj booth af!kippevel!!!thnx udc en multigroove!!
Ik vond et echt een gevaarlijke feest.. alles was gewoon GOED.. Geen wachtrij, leuke sfeertje en keiharde muziek.. enige minpunt hardcore in een tent?? en niet roke?? ma goed volgend jaar zeker weer !!!!
Pff al die mensen die zo zeiken over die honden.. Je kon er ook gewoon omheen lopen hoor ! Het was echt een super vet feest En dat nuchter, had niet gedacht dat het zo leuk zou zijn daar dann. Verder lief lief schatje vond ik het een zeer bijzondere fijne mooie avond/nacht met jou.. ENNUH KERELS OP HET STATION, GA LEKKER AFTEREN OF EEN FEESTJE BOUWEN OF LEKKER UIT SPACEN OFZO IPV VECHTEN NA EEN FEEST.. HOE TRIEST
Het drama van vorig jaar hebben ze zeer zeker goed gemaakt Heerlijk rondgebanjerd, bijna in alle area's geweest!!Super goeie sfeer, alles goed geregeld, kortom
Vond het echt cker weten een gek feest ondanks dat partyraiser het eind aardig wist te verzieken met ze softe commerciele nummers die ieder1 die avond al 3 keer heb gehoord hij begint echt te veranderen in een clubkut (n)
de rij ging super vlot! en het was niet zo achterlijk druk als het voorgaande jaar daarbij vond ik alleen de terrorzaal enorm tegenvallen.. te klein, en kut stroboscoop verpeste alles!! maar de hardcore zaal maakte alles weah goed geweldig feestje!
dikke aankleding het blijft een te relaxte locatie+tijdstip... heerlijk zo buiten midden in de nacht! Qua Dj's niet al te boeiend, qua schatjes op me heen wel
super..heb me de hele tijd prima vermaakt,...Goed gedaan ja (f)(f)
perfecte muziek goed vermaakt
Het was gewoon een masterlijk feest. Dik voor elkaar. Dit was de 3e x.. Deze x ben ik van het begin tot het einde er gebleven. En dit ga ik zeker weer doen. Nogmaals:WAT EEN VET SUPER FEEST
Gewoon supervet! Organisatorisch was bijna nergens wachten Muziek was relaaaaaxt!! Hardcore tent was hard en Main ook super chill in opkomende zon Wil nog een keer Volgend jaar dan maar
leuke aankleding erg gezellig gehad.... en ook leuke setjes gehoord ..Tieum.. alleen in de main vond ik 't geluid een beetje tegenvallen.. UDC en multigroove
Was weer een fijn feestje. Echt top dat er ook eens wat minder geëikte muziekstijlen op het programma stonden. Verder vette mainstage! Ook leuke area's in de bossen en andere rare construcites. Leuker als weer in een standaard tent.. Helaas wel wat karig in de lichteffecten, buiten de lasers om. Purple heeft wel wat leukers dan die mac200's Wel heerlijke sets gehoord van Djax, Rick Angel & D=p+cer, Proteus en Mark EG, Buzzy en Marlice(chick ), Human resource, Viper XXL.. heerlijK!
Zeer compleet feest, aan alles leek wel gedacht Geluid was overal (waar ik ben geweest dan) goed tot zeer goed, sfeer ook niets over te klagen, overal werd wel lekker gedraaid (op de early na dan af en toe).. En goed zo dat organisatie eindelijk eens een relax-hoek inricht inclusief chill-out muziek! ZO MOET DAT OP ELK FEEST!
echt super mooi feestje! goed gedraaid bij de early alleen jammer dat er geen kraan was bij wc.
geweldiggg!! heleboel mensen gezien was vet in de early lekker loos gegaan, hardcore zaal was weinig, te vette shit volgend jaar weer
lekker feesiej! line-up niet helemaal mijn ding, maar heerlijk weer, super aankleding!!!
Lekker feessie, lekker aangekleed. Ook lkkr kenne chille daar, grote kans volgend jaar weer aanwezig Owja een minpunt, die afsluiting ging nergens over
UDC & Multigroove zullen kaarten aan de deur verkopen tijdens Ground Zero Festival. De beslissing is mede genomen vanwege het vermoeden dat er valse kaarten voor Ground Zero Festival in omloop zijn. 92
Het strijdplan is compleet, check snel hier de indrukwekkende 3D-trailer.
Proef de sfeer, verken het bijna sprookjesachtige terrein en maak je eigen planning voor deze onvergetelijke nacht aan de hand van de time-table. 127
De allesbeslissende strijd komt steeds dichterbij. Nog maar een kleine twee weken en Ground Zero Festival zal met de kracht van een atoombom losbarsten op het recreatiegebied Bussloo. Eindelijk is het dan nu tijd voor het verlossende woord. De Ground Zero Super V.I.P.'s zijn getrokken. 81
Ground Zero Festival komt steeds dichterbij en dankzij de geweldige line-up, vette locatie en geweldige decors zal het hardste nachtfestival van Nederland harder knallen dan ooit!
Maar wat is de vetste manier om Ground Zero Festival te beleven? Als Super V.I.P.natuurlijk! Doe mee aan de Ground Zero Festival Super V.I.P. actie! 96
Het kostte een paar nachtjes flink doorhalen maar het resultaat mag er meer dan zijn. Vanaf nu is www.GroundZeroFestival.nl?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock de plek voor de laatste ins en outs rond het meest spectaculaire festival van het jaar; Ground Zero Festival 2008. De Early Bird actie - met tickets voor de speciale prijs van 35 Euro (ex. Fee) - loopt nog tot en met 22 april. 76
Met nog een aantal uren te gaan en dan is het zover. Om 00.05u start de kaartverkoop voor Ground Zero Festival 2008. Tot en met 22 april zijn de tickets uitsluitend verkrijgbaar via het Paylogic systeem op www.groundzerofestival.nl?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock en www.udc.nl?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock voor de speciale prijs van 35 euro (ex. Fee). Na 22 april zijn alleen nog reguliere tickets voor de prijs van 45 euro verkrijgbaar! 84
Op zaterdag 5 juli 2008 laat Ground Zero weer luidruchtig van zich horen op Recreatiegebied Bussloo. Het meest complete nachtfestival van Nederland biedt dit jaar ruimte aan 30.000 underground fanatics en een bloedstollende line-up. Geheel in het teken van de drie elementen volkeren geven Multigroove & UDC vandaag het laatste deel van de programmering van Ground Zero vrij; de line-up van de meedogenloze Fire Community. 131
Op zaterdag 5 juli 2008 barst Ground Zero weer los. Het enige complete nachtfestival van Nederland op een indrukwekkende natuurlijke setting; Recreatiegebied Bussloo. Dit jaar wordt het festival aanzienlijk ruimer opgezet en is de line-up weer om van te watertanden. Ground Zero staat in het teken van de drie elementen volkeren en na The Forest Community brengen Multigroove en UDC vandaag de programmering van de Water Community naar buiten. 113
Op zaterdag 5 juli 2008 staat Recreatiegebied Bussloo weer bol van de spanning en magie tijdens Ground Zero; het enige complete nachtfestival van Nederland. Groter opgezet en met een meer legendarische line-up dan ooit tevoren. Ook dit jaar staat Ground Zero geheel in het teken van de drie elementen volkeren, waarvan Multigroove en UDC vandaag als eerste deel van de programmering de artiesten van de Forrest Community bekend maken. 93
Mission Control, 15.02.2008
Op zaterdag 5 juli 2008 organiseren Multigroove en UDC op Recreatiegebied Bussloo de derde editie van het spraakmakende Ground Zero Festival. Van 21:00 tot 07:00 zal het adembenemende terrein van Bussloo omgetoverd worden in een indrukwekkend decor dat recht doet aan de titel van dit enige nachtfestival van Nederland. 156
Ground Zero Mainstage
Daniele Mondello
Tatanka
DJ Proteus
Dano
Buzz Fuzz
Gizmo
Champ-e-on
LIVE Adam Lab 4
LIVE: Miss Djax
One man//half machine
Mark EG
Bas & Ram
JP
Miss Monica
MC Da Silva
Pounding Grooves
Groundzero All Stars
Chris Liberator
D.A.V.E. The Drummer
LIVE: The Horrorist
Rachel Rackitt
A*S*Y*S
DJ Joey V
2Junxion
LIVE: Marzz
DJ Spider
Danny D
Micha B
Coldfusion
Rick Angel
D=p+cer
Hardstyle
Trance Generators
Max B. Grant
Super Marco May
Zenith
Vortex
LIVE: The Overminds
Philippe Rochard
Gizmo
Norman
Lady Tom
Blutonium Boy
Express Express Viviana
Pila
The Scientist
Sunny D
Abyss
MC Rems
MC LunaTick
Hardcore
Delta 9
Buzz Fuzz
Bass-D
Enzyme X
Tieum
LIVE: Rotterdam Terror Corps
LIVE: Dr. Macabre
Lunatic & Miss Hysteria
LIVE: The Wishmaster
Cut A Kaos
DJ Niel & Carnage
DJ D
DJ Marlice
MC Da Hustla
MC Double T
Hardtek/Industrial
The DJ Producer
Manu Le Malin
Simon Underground
LIVE: Ophidian
The Outside Agency
Viper XXL
LIVE: Alex Kvitta
LIVE: Razor Edge
LIVE: Hectic Fence
LIVE: Sarin Assault
LIVE: The Rapist a.k.a. Kit Williams
nRa
Terror
Mark N
The Speed Freak
Frazzbass
LIVE: Speedkore
LIVE: Noisekick
Tymon
IOM Factory
AK 47
LIVE: Ybrid
The Vizitor & Little terror man
LIVE: Kali DTS
Smurf
The Massacre
Komprex
LIVE: Qualkommando
LIVE: Nordcore
Early Hardcore
Claudio Lancinhouse
Omar Santana
LIVE: Gangsta Alliance
LIVE: Human Resource
System 3
Randy
Chosen Few
Tellurian
Distortion & MC Raw
Vinyl Junk
Viruz
Petrov
Yves
MC D.
Classics
Robert Armani
LIVE: Edge of Motion
LIVE: Acid Junkies
Miss Monica
Dano
JP
Per
LIVE: Bountyhunter
Joey Inferno
Miss Wendy
Vox
LIVE: Odyssee
MC Tha Watcher
Goa/Psytrance
Riches
LIVE: Liftshift
Bart
Psychic Om
G-Nome
Rob da Rich
LIVE: Headroom
Chill out
Per
Ambient Daan
Danyel
Niels Mariee
Joel
ik heb miss even een domme vraag hoor maar goed
op de dvd hè, dat eerste nummer, da vin ik nou echt een mega nummer
maar weet iemand miss hoe die heet en van wie die is ? haha
moet hem echt wel hebbe is echt mega
zou je miss even een berichje wille sturen dan, want zovaak kijk ik hier nou ok weer nie
alvast bedankt he