Partyflock
 
here

Decibel

· outdoor festivalSiteb2s.nl foto's foto's Facebook
album,16014 · geweldig · ical
Decibel
georganiseerd door Site Site

Beekse Bergen (buiten) op de kaart Site
Beekse Bergen 1
Hilvarenbeek
Nederland🇳🇱

Tickets & prijs Decibel

Uitverkocht
Voorverkoop:€ 54,-
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Meetings
Er waren 38 meetings, de drukste drie om 14:15 met 47 bezoekers, om 14:00 met 35 bezoekers en om 14:00 met 33 bezoekers.
Verslagen
Door Thijsonwijs (4931), anoniem (2148), anoniem (1552), PaperPlanes (1864), ArtStyle (1341), Jos Feestbook (1431), anoniem (745).

Stemresultaat: geweldig

geweldig668669%
zeer goed216522%
goed7438%
ok831%
voldoende35
onvoldoende15
slecht7
zeer slecht0
waardeloos10

2067 waarderingen tonen

500 willekeurige waarderingen

!­ !­ Pppaul !­ !­
Wat een vet feest.. werd super gedraaid, en iedereen ging heerlijk los:P
Super feestje!! AFSLUITING :kwijl: Viper :respect: TUNEBOYY EARLYY HARDSTYLE :respect:
dik feestje weer dit jaar(Y) noisecontrollers beter als verwacht! :respect:
!!!_­Martijn_!!­
Heerlijk!!! (L) en wat een weer :D:D
!!!­Kamphousse =/­\=­
wat een geweldig FEEST, heb mij super goed vermaakt.. lekker weer,harde muziek dik inodde!!~!!
!!..­[S]anne..!!­
Heb een super feestje gehad!:D Thnx moaties:lief:
!!D010M!!
Wat een Klapperrrr :bounce: :respect:
!!JAY
DECIBEL 09 WAS GEWELDIG!(L):D
!!Margot!!
geen feest kan dit jaar decibel meer overtreffen :D was weer helemaal geweldig!! weer(Y) mensen(Y) sfeer(Y) muziek(y) geluid(Y) alles was super!
!­[H4L]S­ebasti­aan[H4­L]!­
:woop: Ernstig LkkR :woop: Goed versleten:roflol: (k)
!Bart*
Echt zo gruwelijk vermaakt daar! De tijd ging echt veel snel! Heb die heerlijke dreunen nog in mijn koppie hangen!
#070 Jessy
Uiteraard weer geweldig genoten (H)
' Syl
Was leuk! Gelukkig koelde het 's avonds al iets meer af !
'Jeroen V'
was helemaal geweldig :cheer:
Scope dj , Frontliner , Wildstylez & Tha Playah :respect: Wat een geweldig feest !
(6) Santje (6)
Heb me echt weer uber vermaakt!!! Was echt een super dik feest!! Enne Drokz was echt tha bomb!! :respect:
(F) DAVE
Dikke Party Menn!!
Het was weer een leuk feestje!! mooie liedjes gehoord.. lekker los gegaan.. :bounce:
(H) || MC;;­ Matjuh || (H)
Super feest, het is en blijft gewoon het beste feest van het jaar.. :o Afsluiting was ook weer machtig hard, op naar Decibel Outdoor Festival 2010 :bounce:
)-Diana-(
Oeh Decibel I LOVE IT!!!!!! :lief: Kan niet wachten tot volgend jaar :D
**­hardstyle**­
wat een top feest. volgend jaar weer :bounce:
**Joey**
Wat een warmte maar wat was t VET:D:D Main was super! _o_ Tuneboy_o_
**Joys**
B)Lekkerweertje; heerlijke muziek.. Lekker swingen in de up 8) whoepwhoep twas gewoon geweldig(L) dankjewel lieve mensen voor dit super verjaardagscadeau!!(L)
**­Justin­e,,:ha­rry-u:
heel vet, noize supressor was knalle!! ook dikke afsluiting en mooi vuurwerk!!!:)
*­::[E]t­tienne­::*­
in 1 woord GEWELDIG _O_
*bartje*
Het was weer HET feest van het jaar! Volgend jaar weer!!!
*bastard046*
(L) :respect: (L) DECIBEL OUTDOOOOR>>>FUCKING BRUUUT FEEEST, ALWEEER HET FESTIVAL VAN HET JAAR ! ! (L) :respect: (l)
*­Bjorn :banana:
Wat een feest ieder jaar weer :respect: H4L en Darkness :D
*Bless*
Geweldig (L)
*Caroline..#
Heeeerlijk feestje!!!! Ben ondertussen op meerdere feestjes geweest, maar Decibel boven alles!! Topiie een dikke 10!!
*­hardco­retomm­ie*­
Na een dikke omweg een superfeessie gehad, volgend jaar alleen maar van te voren kaartjes halen :P En niet meer met de auto!! Camping!! Topdaggie gehad :D
*mario*
gewoon weer top !!
*Mystica*
Super naar m'n zin gehad! Hele dag lekker in de schaduw gestaan vooraan bij de main. Prima uit te houden! B)
*NG*
supervet feest :) zeker lekker geluid en goed gedraaid @ H4L en B2S :respect: pussylounge was ook wel ff lachen :p ben wel vies verband nu op mn gezicht!:P
Vond de Mainstage echt super vet! Brennan heart en Noisecontrollers mannen van de dag(Y) Het was warm maar wel geweldig(L) Op naar volgend jaar!
Goed vermaakt! :cheer:DB&STF erg vet, The Viper ook lekker maar jammer dat het toen veel te druk was op de main om een pas te verzetten!
dit was weer volop genieten!!! refuse en 1992 is for you! en wat een weertje!
*WESZ
een superfeest! :bounce: , volgends mij heb ik ook het halve strand meegenomen:$
Stik Gaaaf!! :D enige minpuntje was die kakteef van de wc!!! :loser:
lekker gelachen op het bankje met mijn :lief: heerlijk weer, goed georganiseerd volgend jaar er zeker weer bij. Thanx voor de 80 euro O:)
Genoten van alles!! (L) Wat een heerlijk feest, fijne mensen, en wat een shows :banana: Darkraver maakte pussylounge, b2s area was heerlijk, geknald bij H4L met Endymion, G-town madness, Noize suppressor, terug in de tijd met Panic & Stanton, en niet te vergeten de geweldige afsluiter van The Viper & co! :respect: (L)
--Ivo--
Geweldige party! weer onwijs leuk en gezellig gehad :D
-> Zoef zoef <-
Decibel heeft DefQon zeker weten overtroffen. Wat een topfeest! :D
-Barry
top feest!
Superrr feest! Volgend jaar weer hoor:D
-Mars-
Alles weer top Geregeld! Lekkere sound! Heerlijk weer! Kortom GEWELDIG!!!
-ROBKE-
Goed feest beetje soms beetje te warm :D Maar Mental Theo en Charlie :respect: @ Pussy Lounge
-Sjors-
Wat een feest, B2S :respect:
...­:Jordi:...­
Wat een Geweldige party weer zeg heeej:bounce: op ze ouderwets staan knallen @ b2s Stage(Y) :bounce: :bounce:
Mooi feestje! The Viper was echt super!
..anouska..
Eerste keer Decibel is zeeer goed bevallen!!!!! Machtig mooi! :respect:
.::Kaatje::.
Super weekend gehad in de Beekse Bergen:D
.:René:.
goede sfeer, geweldig vuurwerk, super weertje helpt ook...maar muziek op de main veeeeel te weinig tempo en te veel onderbrekingen
.×.Lausje.×.
GE-WEL-DIG!!!!!!!! Oeh the fireworks (L) love it!! B) Volgend jaar ZKER weer!! :jaja:
:respect: Goei feesje! alleen jammer dat het geluid op mainstage zo zacht stond tijdens de afsluiter;)! verder een topfeestje!! super gehad!
0416Roy
Lekker feestje weer! Enige minpuntje was dat naarmate het feest op zijn einde kwam de volumeknop nogal naar beneden werd bijgeschroefd.. Daardoor was de afsluiting een beetje een tegenvaller.. Verder zeer goed feest!
1896 United
Refuse tent was weer meesterlijk! Salva Trucha, Spark en Rude Awakening helden van de dag!
heerlijk feest, darkness for live was ziek! Fury, drokz, het was allemaal fokking vet! En lekker warm! Respect voor de gozer die de main op z'n kop zette door op 'n soort van paal te gaan staan :respect: al met al : top dagje gehad! :D
2Fast4­Trance :9
Te Heet! Maar Noize Suppressor (L) dat maakte alles weer goed!
2stoned4u
gekk feesie in de 1992is4u area , alle dj's bedankt weer , en specialy mc joe . tot zaterdag in parkzicht !!!!!:):)
leuk feessie alleen veel te warm :nocheer: parkeren was klote en jammer genoeg een aantal mensen niet kunnen vinden!:bounce:
SUPERFEESSIEE!!!!!
::Robo::
Super feestje met super weertje:P
:@­It's Just Me And Only Me:@­
gewoon weer uber gruwelijk!!!volgend jaar zeker weer...met pijn in me voeten naar huis en daarna nog ff lekker wezen afteren in de kroeg
OMG Wat een Gruwelijke editie alweer, dit was mijn 5e editie op rij, Geweldig!!! geen twijfel over mogelijk!!! Chosen Few, Forze DJ Team live Promo en Drokz waren supervet! Entree Zeer goed geregeld! ook echt een pluspunt met die warmte! En het geluid, GVD wat een hefteg festival!!! Volgend jaar ZEKER weer!!!!
:respect: Drokz :respect: wat een set! :kwijl: verder was t gezellig :bier: maar ik vond t niet echt heel speciaal, vorig jaar vond ik beter
:bier:­darkst­yles:b­ier:
echt super vet :respect: Fracture 4
:bier:­Patric­o
wat een geluid bij de main, ziekelijk
:bounce: joey :bounce:
super feest. mooi einde. en volgend jaar zeker weer
:bounce: Teun :bounce:
Was weer een supervette decibel, wel te warm om zwaar loos te gaan. Alleen te druk bij de afsluiting.
super feestje :bounce: Lekker weertje Lekkere muziek gewoon een geweldige daG met demensen waarmee ik was :D
was super vet weer:D iemand stukje brood haha?;)
:bounc­e:wiet­sie!­(f)
Was weer super volgend jaar zeker weten er weer bij :D :bounce:
heerlijk feessie weer :bounce: en super mooi weer :D
Drokz(Y)
:rot:It's the Maniak:rot:
Decibel 2009 Bigger Better Louder !!! the best party of 2009
:vaag: M de B :devil: !­
Zeker dik:respect:! 10 uur lang volle bak hakke bij h4l 8)
:|:vaag: Bommelse Apfelkuche :vaag::|
kaartje vergete,70 euro nieuwe gehaald, eenmaal binnen was het aangenaam vertoeven op zon zwoele zomerdag
;Mark010
MainStage was coowl verder matig... Paul draaide beest op de pussylounge :D
was weer een super feest ondanks die exttreme hitte, maar goed volgend jaar zowiezo weer
Super gezellig gehad, maar het geluid vond ik niet te best!!
>Relaantjuh<
vorig jaar vond ik het tog beter!! geluid vond ik jammer genoeg te zacht staan maar de sfeer was weer geweldig(y)
[ N-tec ]
Heerlijk :D Alles gewoon toppie (Y) Darkness4Life (L) Moat'n :)
[070] eNeRGie
Absolutely Fuckin' Great! :bounce:
[D]ede­msvaar­t84
Wat een geweldig feest!!!!! Ondansk mega kramp hele avond en tegenslagen heeft B2S er toch echt weer een mega feest neergezet!!! :respect: Op naar volgend jaar :d
[HC]Loco_­Stef[HC]
Was me 1e decibel .echt me zin gehad volgend jaar zeker weer
[Illie]
Openluchtfestivals blijven gruwelijk, vooral met dit weer en zoveel bekenden, maar t was op zich geen editie die me over n paar jaar nog super goed bij zal staan. :)
Wat een heerlijk feest!!! Volgend jaar zekers weer!
Skoooooon fiske!! Viking4Life :P
[Jo]
super feest! volgend jaar zeker weer :cheer:
[L]uwaa'
Heerlijk weer ! Mooi en hard geluid, Super !
[La]Ki­mmY[Ti­euw]
Furry + Daisy (L) Helemaal ge-wel-dig :respect: Vriendjes + Vriendinnetjes THANKS (L)
[LE]:smoke: lemmer de gekste[LE]
net als voorgaande jaren was t weer een geweldig feest zwaar uit mn dak gegaan(Y)
[NFN]Souter W.­
Te gruwelijk gewoon! :bounce:
:respect: brian fury & drokz (L) heerlijk van genoten! en van de camping natuurlijk :cheer: op naar volgend jaar
[SF] Karel's ½ :bier:
Helemaal compleet.. :) Spaak Taberner lekker 'geopend' met The Bells.. :respect: Mindustries mixtechnisch wat minder maar wat een muziek.. :kwijl: echter Refuse was toch wel mijn stekkie v/d dag.. afsluitertje was echt subliem.. B)
[SF] Keta Jan:[
Was weer een leuk feestje, maar kon er zelf niet echt inkomen;p Camping was geweldig:respect: Al met al mooi weekendje gehad:rot:
[T.­S.­N] >HC< Bart >013<
was weer een geslaagde editie :bounce: weer was perfect, opbouw zag er goed uit. op naar volgend jaar :rescpect:
was super!!! ben wel verbrand maar goed:D volgend jaar zeker weer:D(L)
[V.­D.­K]!!­loeky!!­ --the beatlover--
was een superfeestje :D:D kwam weer meer in de richting van 2007 dan vorig jaar!!! heb me echt HEEL goed vermaakt, volgend jaar ZEER ZEKER weer!!! :D:respect:
[WBS] Joker.­one
Mooi weer, hoop gezelligheid en vette muziek in de Darkness4 Life area! Heb me prima vermaakt met iedereen alleen de beveiliging zijn een stel klootzakken!! Proost :bier:
_!­Dwaasb­eeek!!­
wat een feest heerlijk(L)
GEWELDIG feest! Pussylounge :respect: Afsluiting van The Viper helemaal TOP!!!!
_Hagel_
HELDENfeest! (L)
Accelerators
Heb me zwaar vermaakt!! Zatox draaide lekker!
AlanR
ohhh hopaaaaaaa was weer beste dag jeh !!!! een van de veste feeste jeh !!!!
Alexander'
Promo! Held! Heb me super vermaakt! Back2school :respect:
Also.­Starring
was zeer LOS :bounce: alleen beetje warm 1 minpunt de wc daar mogen er wel meer van zijn over de lokatie
amandel123
Dit was zeker een prachtig jaar voor Decibel!!! :D
Ammie
Gezellige oncapabele bedoeling :bier:. Heerlijke dag gehad :D
Heerlijk feest weer. De bakken warmte zitten nog in mn lijf. Vette sets, 1 minpunt vond ik dat het wel mega druk was bij de afsluiter :(... 100x gebeuk in mn lijf haha.
Heerlijk dagje:D
Angelique !!­ (K)
Top Top Top volgend jaar weer :cheer:
Torsten kanzler & GJ Warez (L) btw goeie MC die mc jeff
Anniek!!
Stomme pinautomaten!!! Ze hadden meer winst gemaakt als die het wel deden! Verder LEUK feestje! heb me cker vermaakt.
Antoine:9
D-Block & S-Te-Fan set van de dag :), ook nog eervolle vermelding voor Deepack:respect:
Arbi
geweldig feest! superlocatie, vooral ook leuke mensen :-) Hard gedraaid, toppie lineup, (Y) primaaaaa
Arii..
Volgend jaar zeker weer heen was echt gruwelijk maar de volume knop kan op het eind dan wel een stuk verder..
ArtStyle
TERRINNGGGG!!!!! wat een tyfus vet feest!!! :respect: Dik geluid weer op de main!!! alles goed geregeld :respect: beter dan dan defqon :yes: volgend jaar zeker weer!!!
B) Mister Marcel B)
H4L :respect: mijn god zeg dat was ook de enige waar lekker gedraait werd zeg :P Lekker sfeertje (Y)(Y) Heb mijn eigen prima vermaakt :bounce:
B)Jefke
t feest was zwaar goed !! alleen van die kut pakeerplaats afkome duurde teringg lang egt niet normaal !!
bachje
het feest was helemaal top tot het einde bij de bussen dat was gewoon ZWAAR KLOTE geregelt
WAUW! 8)
Ik vond het echt een meesterlijk goed feestje.! Begonnn bij pussylounge waar heerlijk werd gedraaid en daarna main en h4l en daar ontbrak ook niets aan. wat was het alleen verschrikkelijk warm zeg overdag
Bass-Shifter
Zeer geslaagd feestje. Zatox is echt de held van de dag. Het was wel verdacht rustig, maar lekker de ruimte om los te gaan. Verderw as het geluid ook bruut hard overal :D
Bass_­addiction
Vet Vet Vet jezus wat was het weer tof duim omhoog voor B2S
Bearded Jeffke
Prima vermaakt. Alleen wat is alles asosjaal duur!!!!
Supervet feestje op naar de volgende editie
Beut
beter dan defqon1 dit jaar
bitchje
ik vond het de minste keer tot nu toe, darkness tent werd echt slecht gedraaid maar drokz maakte me dag weer goed :respect:
Bjorn-->>Batsie
Was weer een super feest! :bounce: :bier: Heerlijk weer! Lekker gedraaid! En de afsluiter op de mainstage was helemaal super:D :bounce: B2S :respect: en tot volgend jaar(Y)
bl00m
Helemaal TOP! :kwijl: Enige nadeel was dat er gewoon teveel goede dj's stonden... dus moeilijke keuzes! Mja das een luxe probleem! :D Decibel (L)
Blond Duiveltje!­
Helaas hadden wij een ongeldig kaartje in ons bezit! Politie erbij dader gepakt niet kaartje gekocht en toen een heerlijk feestje gehad! Decibel was top! Bedankt meiden!
Heerlijk feessie... :jaja: (L) Thnx lieverds, voor de after..Ookal had ik t echt helemaal gehad :lol:
Bramcore
Tommyknocker, en noize suppressor :bounce: :cheer: :respect:
Brewzel
leuke afterparty vandaag van streetparade zurich scantraxx
naah wij hebben ons kosterlijk vermaakt! echt pracht party
Bris
Mooi weer, super sfeer, en de hele dag met gezellige mensen gestaan.. Mijn Decibel was weer top! :D Vond de afsluiting van the viper helaas was slap, had beter volgas early rave kunnen draaien ipv steeds die rustige slome stukjes tussendoor..:(
Brutal_­Impact
Lekker feestje!:respect: Gruwelijke Bass (Y) alleen jammer dat er wat weinig ruimte bij de main was en het vuurwerk na de muziek ipv eronder...
Donkey Rollers:respect: Verder echt een topfeest gehad, vuurwerk was ook mooi! Tatanka en Wildstylez:bounce:
Buri :bier:
Alles was goed!! De before, Het feest En de after....1 van de beste... Dikke 10+ :respect:
prima vermaakt,wel erg druk en erg warm.Aankleding had beter gekund kan wel weer zien waar er op bezuinigd wordt maar gelukig niet op t geluid want dat was top!Enne noize suprressor was weer vet!
CAROOTJUH
super mooi daggie gehad wat een feest HEERLIJK :P
Ceesjeeee!
lekker feestje howr! tatanka,headhunterz(L)
Super feestje! Mooie omgeving! Gezellige mensen! Mooi weer! Helemaal Top!!
Channetje
Goede sfeer, goed geluid aldus was het een goed feest!!
Chel
Super feest!! Volgend jaar ckr weer
Ondanks dat het niet echt mijn muziekstijl is vond ik het een zeer goed feest!! Geluid was hard @ Mainstage. Mental Theo was echt vet :D!! Nadelen: drinken halen en bus zoeken!!
chrizzle
Geloof dat het wel leuk was :D. Geluid wel iets minder dan vorige jaren maar in De Euphoria tent knalde het aardig :respect:
Eerste keer decibel, zeker niet te laatste! Decibel heeft Defqon zeker overtroffen dit jaar voor mij. Supergeluid, Supershow, Supermuziek! Held van de dag, He did it again: MENTAL THEO! :bounce:
cosmo:­bounce­:
Superssss!!!!Wel warm,maar werd top gedraaid en het geluid was ook overal om te :kwijl:
Crazy King
Weer prima vermaakt met m'n schatje! :) :bounce: B)
D i e n
echt wat een Geweldig Feestje weer :D:D echt super en de camping was ook zeer superr :D:D
Was gezellig :D
Da Hardbass
Het was weer geweldig, prima weer, lekkere beats..kortom Decibel heeft andermaal DefQon overtroffen!!
Damiano*
volume stond zwaar hard!!! jammer van parkeren en de prijzen super weertje en fantastische platen :yes:
was weer een knalle feesie lekker weer en 1992 is 4 you stage was geweldig main was ook super alleen jammer dat the viper afsloot kut geluid bij hem en slechte plaatkeuze op naar volgend jaar
Decibel +1 Zeer goed vermaakt
Dape
Mental Theo, Pat B heerlijke setjes, heb me weer goed vermaakt op dit festival! Tot volgend jaar!
Superfeest! B2S blijft zichzelf overtreffen.. Zelfs mank nog genoten..
Dazzlin' Dva
6e x decibel maar 1 van de betere; Super!! Heerlijk weer en goede sfeer, veel bekenden gezien (ook uit kreta) was top en natuurlijk lkkr los gegaan! Iedereen bedankt en tot volgend jaar maar weer :)
De Baron :lijn:
Leuk feestje, maar vorig jaar was toch beter.
Superfeest!! Prima vermaakt, lekker slap ouwehoeren raven en plezier maken, zo hoort het ook!
Death By Design
super feest :D wat een weertje weer :D
Denise:yes:
Super mooi!To liever nix meer over de bus;)
Jaaaaaaaaa wat een weertje zeg... zo warm dat het gewoon kut was
DennisA3
Wat een top dag was het weer (L).. Helaas een hoop mensen niet gezien maar met de rest een leuke dag gehad, bedankt iedereen :D.. The Viper , wat een geweldige afsluiter, en dan ook dat vuurwerk nog daar worden we vrolijk van :D
Devil vs.­ Angel
Superfeestje gehad :bounce:
die kale
:respect: (Y) goed vermaakt :)
Dip
Zeer vet feest. Daisy :respect:
dirk0202
wat een feest, noize suppressor toppie!!!
Dispar Vulgo - dj Toad
goed vermaakt, goede sfeer, mooi weer, gezellig
wederom weer een zeer geslaagd feest lekker gedraaid vette muziek goede sfeer volgend jaar weer !!
Dj Impression
GENIAAAL FEESJE:D Whoehoeee
DJ Ressur­ection
N-vitral,,Negative A,,en opa Drokz wat een sets!:respect: Promo,,wat een lachertje! nog nooit zo een beroerde set op een early stage gehoort! zowaar dan weer wel dike respect naar Drokz door na brutale terror de zaal nog los te late krijgen met Gangster van 3 Steps Ahead:respect: iets wat me altyd bij zal bljven:yes: 3SA WE WILL NEVER FORGET U!!:respect:
Dj Sidecore
helemaaal los daaar super vet feest was geweldig allles naaar de kloteeeehhh
Dj Spindler
Super Feest!! Super vermaakt.. Hardcore 4 Life.. Goede setjes gehoord.. :respect: noize suppressor :respect: Goande maken daar!! Volgend jaar weer!
DJ WOLF !
Feest was mooi alleen had ik er meer van verwacht! daarna de meest klote nacht ooit gehad!!!
Dj X-Fade :bier:
het was weer super vet :bounce: B2S :respect: alleen het parkeren was een beetje drama :9 voor de rest vond ik het weer super geslaagd :jaja:
Heb een heerlijk daggie gehad!! :yes: Deepack.. :respect: weertje was super... Gezellige vrienden om me heen ... Kan nu al niet wachten tot volgend jaar!! :9
Dodewaard maniac
Noize suppressor weer top setje en Drokz heerlijke afsluiter. Was stukken gezelliger dan vorig jaar, want een fuif (Y)
Heb me gruwelijk vermaakt! Echt zeer gezellig met al mijng matties. :D Dat zwaar euforische gevoel wat ik bij Defqon had onbrak alleen wel op Decibel. Maar gaaf was het zekers (y)
Donn!
Heerlijk feestje weer , Viper sloot prima af (Y)
Donny D
Heerlijk feestje! Headhunterz :respect: Heel de dag genoten!:yes:
Doortjuh
geweldige dag gehad en ckr een mooi feestje op na volgendjaar
Dopey MHL
Heerlijk feest. Is weer voorbij gevlogen, volgend jaar 2 dagen + camping??
dos perios
jmmr v/h einde, voor de rest 10
Het was weer een fuckin dolle boel! Hopelijk gaan ze nog een paar jaar door bij de beekse bergen!! :-D
heeft iemand nog foto van zandkasteeltje bij jump daar wil graag weten danku
early-tripper
HARDCORE 4 LIFE flink gas geven en :respect: voor back 2 school aera dik staan te genietten op de afsluiter (L)
earlyehh
dikke partyeehh
eddy terror
was weer super vett.vooral force team,mentol theo gewoon heerlijk.en paul elstak.en gewoon een x geen wachtrijen om binnen te komen :-)
Eierdop..
SUPER SUPER SUPER:D:D:D:D
Super vet feestje!!! Volgend jaar weer met huissie en alles erbij!!!
wat een geweldig feest alleen die warmte pff en wat een geduw aan het einde! verder super feestje :D
ellies
Wattun BRUUT feest, heerlijk weertje, supersfeer, muziekjes :respect: Weer een gewedige decibel met mn vriendinnetjes!
emmen-hooligan
Was gewoon super, maaar dan ook super vet:D heerlijk weer met de voetjes int water en stampuhh!
Gru-we-lijk!
F"
Back2school & Refuse (L)
F'M.itch
Was zeer goed te doen!!:D..Viper,Headhunterz en Brennan Heart _0_
Fabian
Die subwoofers bij de main :kwijl: helemaal leip. Overal topsets. Donkey Rollers snoei en snoei hard, Viper was topafsluiter! Cut loose mothafucka, go bad, go hard!
Fannie
geweldig! :bounce: heerlyke aflsluiter! (L)
decibel was gewoon weer een top feestje hoor , je moet jezelf altijd gewoon weer vermaken , ben alleen me telefoon verloren, dus als iemand een telefoon heb gevonden laat het me aub ff weten, gaat me niet om me telefonn maar er staan belangrijke nummers is ,dus hoop dat iemand op dit bericht reageerd en die mij gelukkig kan maken met me telefoon,degene krijgt wel een kleine vergoeding van mij ....
fibobuijs
lekker vermaakt daar. lekkere sfeer en goede sets. ik ben der volgend jaar gewoon weer bij
Super vet, dik geluid en veel bier.
Fortuna
PCP :respect:
Helaas was ik aan het werk achter de bar en heb maar 3 uurtjes mogen genieten van dit vette feest. Volgend jaar ga ik zeker niet werken!!;)
Frixion
Wat een dag :respect: Noisecontrollers, D-Block & S-te-Fan en Noize Suppressor (L) Eindshow ook echt mooi:jaja:
Frons
Te Bruut gewoon, h4l super warm en super soundje hehehe nual zin in volgend jaar!!!
G.­I.­T.­ Reemster:9
Heerlijk feesjûh. Mega lekker weer, wat wil je nog meer.....
g0ng
Echt een top Feest, Heb me perfect vermaakt, alleen van the viper als afsluitng had ik ff meer van verwacht
G[i]o
Geweldig!!!!!!! volgend jaar weer!
nu net thuis met de space nog in m´n kop en zware passen in me poten super feest decibel blijft gewoon super :D
Ghost Zero //­ Hidden Identity
vreselijk vet feest :respect: volgend jaar zeker weer!!!!
Gieskee
Geen woorden voor, zo nice was het!:D
Glenn89
zwaar bruut feest decibel is en blijft de beste in zijn soort alleen die afsluiting bij de main was zwaar kut, kon de Viper de volumeknop niet vinden ofzo!?
gOldie *
Echt een Mega feest! Geweldiggg!!(L)
Groene­WaasSo­undsys­tem
Had het goed naar mijn zin tot ik een brute vechtpartij zag toen was het voor mij over.. En te veel dagjes mensen.
gwn-ann
DE CI BEL !!!!!!!!!!!! (L)
Geluid was HARD :D , goed vermaakt :P Zatox :D lkkr italiaans beuken in Euphoria Tent :P
hamme
was weer gweldig B2S, H4L, en natuurlijk donkey rollers :respect:
Hanske­e:hong­er:
GE-WEL-DIG!!!! Alles goed geregeld, dikke sets van Chosen Few, Tommyknocker en Noize Suppressor!! PCP:S komop eeey! Relax weertje alleen om 22.52 al beginnen met vuurwerk:S
Happy joy joy!­
SUPER feest! heerlijk weer! :D mooie brabantse schone :P hihi :respect: DJ STANTON&PANIC &JOE HEERLIJK SET MANNEN! :D DROKZ :respect: isis (Y) Pat C lekker setje fenix& qatja s vet! :respect: op naar de volgnde :D
Happy-Feet
Had er denk ik te hoge verwachtingen van. Leuk feestje, maar de geluidskwaliteit was echt slecht, je hoorde alles door elkaar heen en het koste ons 2.5 uur om van de parkeerplek af te komen, beetje jammer! een "goed" voor dit feest helaas!
Happy-Generation.­nl
mainstage belachelijk geluid! mental theo _O_
hardboy-tommy
Was weer een super dag. heb me dik vermaakt :D
Hardcore IJsselstein
me beste festival tot nu toe, geweldig!! 1 nadeel was het volume van de hoge tonen in de main aan het eind ....
Hardcore Infinity
Fantastisch, kan niet anders zeggen!
Hardcore-Hinze
:respect: Darkness4Life area :respect: !!! geluid meteen om 11uur vol open & gelijk dik hakkuh daar :kwijl:, was dan ook voor het einde van de avond helemaal bek af...:D
lekker feestje gehad, allleen vond ik het geluid een beetje zacht het laatste uur :bounce:
Echt Super!!! het was een zeer gelsagd feest!!!!
hardstyle_­aap
alles was goed georganiseerd (Y)
Hardstyle_­is_­Samstyles
Decibel, van begin tot eind zwaar gruwlijk! D-Block & S-Te-Fan en Tatanka puur genieten :respect: Wat een dik geluid bij de main (L)
Hardst­ylerZ2­1
super feest alleen we superheet en weinig bereik met telefoon maar voor de rest heb ik egt genoten
was wel leuk feest gered dankzij Drokz
HeiN!
Wat een topfeest!! Volgend jaar zker weer heen! :D B2S (Y)
Himster
haha overdreven wreed weer
Hrdcr_­Heerlen
Supper!
HUUUUUUUU
Gewoon VET/GEWELDIG/BRUUT. klaar!!
HüNeer
D Block En S te fan wat een setje:D Verder vond ik het wel oke.. ik vond wel vet met de waterscooter!! heel vet gedaan!!
I l s e (F)
DECIBEL WHOEHOEEE Twas weer geweldig... :respect: Volgend jaar zeker weer aanwezig :d En thx voor het super weekend op de camping (K)
I love herrie
Super Feest !
Il Paolo
Geweldig feest!! Heerlijk concept!! Op sommige punten beter dan Defqon.. volgend jaar weer!!! :bier:
Absolutely loved it :lief: Heerlijk feestje!!
J-Kras
kk dol feest .
JAAH ZEETIE
nu benk echt smooooooorverliefd op elstak!!
Wartaal, kippe vel, en verrot tot op het bot!!! Zoals het moet zijn na een GRUWLIJK dagje DECIBEL:respect:
Jan Wiebe
Wat een feest sfeer was wat minder en had meer verwacht maar toch een knal feest :d
JANINE.
Vet feest :D Zany & Donkey Rollers (L) Deepack ook dik B)!! De rest ook leuke setjes. Jammer dat het zo warm was, en de sfeer was af en toe ook ver te zoeken. Verder goed vermaakt met de bekenden :)
Jappie.NL
Geweldige dag gehad :respect: Heerlijk weer erbij,geen gevecht ofzo gezien (Y) Lekker gedraaid,vooral het extra halve uurtje bij DJ Paul !! en daarna Panic nog ff meegemaakt :respect: en WAT EEN GELUID !!!! Op naar volgend jaar !!!
Jappiee
Supér! Beter dan Defqon... Bryan Fury, Drokz en Promo echt grandioos! Iemand toevallig een Samsung G-600 gevonden?:P
JappyJekko
wat een feest, heerlijk
Jasperrr
MINDUSTRIES!!! :kwijl: wat een heldensetje! Catscan verrassend sterk (Y) Negative A en Daisy ook echt heel vet maar verrassing van de dag toch wel Bryan Fury, op het juiste moment gedraaid en hoe! Afsluiter in de h4l eigenlijk tegen mijn zin in maar EA draaide toch wel een hele vette set, lekker los gegaan met z'n 2en (L)
Jasper©
Suuper feest weer! Lekker weertje, Headhunterz, Donkey's, Noize Supressor Geweeldig:D:respect: B2S
je moet gewoon hakkuh
almost killed myself in the process.. nuff said:D
Jeem!
GEWELDIG! Beter dan vorig jaar :D
GEWELDIG! meer kan ik er niet van maken
Jeroen::
:respect:
jeroenvk13
fantastisch feestje :D lekker geluidje overal en nosferatu draaide egt super:D volgend jaar hopelijk weer!!!
Jerriet :bier:
Dit was echt een geweldig feest, was echt beuke in de h4l !!!
Jesper :D
Super vet Feest!! 10 keer beter als DefQon!!
Jessicaa.­:bounce:
Gruwelijk:bounce:
Was me eerste Decibel heb me zeer goed vermaakt pussy lounge back to scholl en op het eind the mainstage mooi vuurwerk volgend jaar weer:D
Wat een fucking ziek feest, niet normaal! FUCK-ING VET! (L)
Johnny-Cash
okeee
Jolien^
Geweldige dag gehad, alleen de afsluiting was echt waardeloos! volgend jaar gettoblaster mee;)
Jolijn :cheer:
Alles was gewoon perfect:respect: wat was t super!!:lief:
Joostjeng!
Frontliner, Noisecontrollers, D-Block & S-Te-Fan :respect:
Super feest en verjaardag gehad! Bedankt voor iedereen die op mn feestje wilde komen :D Afsluiting van EA was ook geweldig!
Jurr:rot:
Master
KAAT..
Ongelooflijk dit ! Wat een dag :D B2S (L)
karretje
Het was weer een super feestje, Geweldig vermaakt.. Vuurwerk was geweldig...
Kbush
Super vet feest gehad! "Tuneboy, Dana, G-Town madnes" helden van de dag!!!!
kee-materazzi
Vorig jaar een stuk beter. Dit jaar toch weer top. Snap niet waarom de main kleiner was. Beste van de dag die ik gehoord heb was Tatanka.
kellynerissa
super feest! Forze DJ Team & Buzz Fuzz :respect: heb me heerlijk vermaakt bij de Back2school! :cheer:
Keupere Johnny :bier:
Top weekend!! Hardcore4life was dikke shit!!
Killa-B &­ Soundmill
goed feest:D wel warm :O
Kl.­eine Blonde
(L) Decibel! Geweldig genoten:kwijl:
Kleurplaat
Super mooi feestje, gezellige sfeer (y)
prachtig
Super feest 3 keer op rij en ieder jaar beter :respect: Voor B2S
Vet feestje, Main en Hardcoreforlife :D Erg lekker werd der gedraaid, toch was iets te druk en mocht het geluid op de main wel wat harder
Koenusz
(L) A day never to forget. Decibel 09 was harde kaas! :D
Koppuh
:respect: super feest!
KOS
gruwelijk feest met een dikke afsluiter.
Kristy!
I LOVE DECIBEL (L)
kuperes of the harder stylez
heerlijk feestje echt top geluid was top en die afsluiter vooral van the viper :respect:
LAANTJE!
SUPER vermaakt :bounce:
Ladydano
In 1 woord....GEWELDIG!!!! Back2scool en pussylounge werd super gedraaid :respect:
langemike
laatste uurtje maakte een hoop goed (Y) leuke en gezellige dag gehad
larsotter
Donkey Rollers :respect: ........ Nog steeds DE live act!!!
Lassie!
Gruwelijk goed!!!
Leo-nietje
Top! De after op de parkeerplaats was Megawoest! :lol:
Geweldig feest, Donkeys en mental theo helden van de dag :D
supersuper!! echt vet feessie!! :D heerlijk verjaardagscadeau!!
lianli­kesbas­s
outblast luna noisecontrollers :respect:
Liess O:)
DROKZ :respect: Die heb deze hele onboeiende dag goed gemaakt :D
Lievelien
Warm :O en iets mindere editie dan ik gewend ben. Setjes Early vielen me wat tegen. Verder prima dagje gehad! De bustoestand zullen we maar vergeten ;)
LIVE-for-the-WEEKEND
gruwelijk feest en lekker goedkoop 200 munten voor 100 eurie
loco en mi cabeza
1 van de super feesten ooitt mee mogen maken! Wel echt Te heet maar de muziek en de sfeer maakte ckr alles goed! En ook alle bekenden leuk jullie weer gezien te hebben :D
Loe$$ie
Whopppaaahhhhhh... :bounce: heerlijk!
Wat een tegenvaller dat vervoer zeg!
LOUSJE
Super Super Super! :D
lowlander :kwijl:
Was best leuk. Goed georganiseerd iig. Wel btje duur allemaal 54 entree, 10 euro parkeren, 5 euries voor water etc. Maar t geluid was iig erg goed :)
Goed vermaakt met gezellige mensen op naar Q.basis
LuUijT.
Promo!!!
M o e n s s
:respect: Super :respect:
maaii
was weer t¤ppie! Alleen de aankleding vond ik minder jammer.. Maar de wc.s was wel beter als vorige jaar
Slechte indeling, Weinig en sommige area's zelfs geen sfeer, Veelste warm.. & waarom werd er niet gewoon lekker door gedraaid, Weinig nieuwe platen voorbij horen komen.. Doe mij maar gewoon Qbase.. Overigens wel gezellig gehad met de groep (L)!
Ik heb echt genoten die dag!:D Super feestje!:D
mandy --*
Super!
Manonnadonna
Promo :respect: verder echt te groot naar mijn idee, wel super vuurwerk show :)
manonpardon
geweldig wat een feest de hele dag volop stampen in 1 woord GEWELDIG!!!
frontliner, D-block & s-te-fan noisecontrollers & headhunterz Waren hendig goeie :respect:
MaQenzie
ja waddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan......... heerlijk jaaaaaa, ff naar ed zino zometeeeeeen :bounce:
MaQiNhO
gruwelijk feestje weer:bounce:
hardcore 4 life :D :D, einde te druk, veel gezellige mensen !
marijkee
beste feest van het jaar:respect:
MARKOS1988
super feest alleen zonde dat de remenber zaal zo lang door ging.. ze hadden hem dan in ieder geval moeten omdraaien.. nu hoorde je 2 style door elkaar heen.. op het einde
Martin K
Superfeest. Wel wat te druk, mogen volgend jaar wel wat minder kaarten verkocht worden. Promo blijft een koning!
Matty Bomba
wat een retestrak bruut feestje:D:D lekker zonnetje erbij perfect(Y)
Lkkr feestje!! was weer nice dit jaar!
Meeuwsen
lekker feesi ,mooi vuurwerk ,promo bij b2s nice gedraait :D
Megalodon || Oppers­tamper
Geluid was echt geniaal hard en goed in Darkness 4 Life :respect: Daisy, Negative A en Mindustries: niets dan lof :respect:
Mek
Fijn, Fijn, Fijn :bier: :respect: H4L :respect: Duchtig vet feest :D
Melis(k)(L)
Pussylounge & Euphoria(L)
Mellie_Mel
Lekker dagje gehad, leuke nummertjes gehoord maar ik vind Decibel een beetje ongezellig. Maar dat vuurwerk overtrof wel alles :D
Michel-D
Goed feest, vorig jaar wel beter en gelukkig niet naar de main gegaan, parking duurde nu een kwartiertje maar elk jaar duurt t zeker een uur als je tot t einde blijft. Als je dan later de afsluiting ziet had je wel willen blijven maarja. Echt een set leek t niet, gewoon een cdtje erin en klaar. Niemand die t merkt :D
MIELE
Wat een gruwelijk vet feest!! B2S :respect:
Miss Tricky
helemaal super :cheer:
Miss-Jen
In 1 Woord -> GE-WEL-DIG!!!!
MissInsanity
DAMNNN wat 'n super dag , vooral de early SUPERSFEER :respect:Chosen Few en Drokz :d:bounce:
mister furax:­smoke:
super feest! pussylounge,remember & 1992 is for you:) pat krimson:respect:
Beter dan DefQon :O Echt een super geweldig feestje!
GE-WEL-DIG!! :RESPECT:
Mr Moonen­:smoke­:
weer een mooi feest:D alleen jammer dat je niet meer op de mainstage kon om 10 uur:(
superdag gehad superfeest goede sfeer et enige wat jammer is is dat et zo vroeg afgelopen is :D:D:D:D
Mr_­hardst­yle...­
muziek was super geweildig.... maar om 9 uur eruit zetten:) sloeg ech nergens op kankerhonden
Mritat­itatov­enaar
Wat een topper, heerlijk feestje
N1CK-
Nosferatu asociaal goed! Promo ook superwreed! :respect: Decibel was weer geweldig
Nachtb­urgerm­eester
Was weer een goeie, alleen aan het einde was het echt veel te druk bij de main.
In 1 woord: GE-WEL-DIG!!!!! (L) (L) (L)
NATHALIE H
WAS ECHT GEWELDIG! De dag was veelste snel voorbij
Neerhof :woep:
Was gezellig! Mindustries was vet (Y)
Nicobo
Super feest!!
Nielûhhh...
Zeker weer een TOP feesje!!!
Nilio
Was echt masterlijk! Wat een weer, wat een setjes van Nossie, Tommy, DBSTF en toch ook wel NS! The Viper kon beter thuis blijven, probeer je het een keer om af te sluiten bij de main, krijg je dat! Gauw naar EA gerend :d het 2e jaar op rij een stuk beter dan defqon!
Decibel was geweldig :D Prima Vermaakt :D Op naar Decibel 2010 :D
SUPER!! VOLGEND JAAR WEER:D
oke
SUPER feest gehad echt prima, alles mooi en gezellige mensen ook op de camping SUPER!!
Oldskool92
Super vet feessie! Remember, 1992 4 u, back 2 school, h 4 l, main (y) veel km gelopen gisteren, maar t was cker de moeite. Volgend jaar weer (?!...)
Ome Bertuz :X
Beste festival van het jaar........ en jongens wat een lol trappen weer met z'n allen :p
OngeQo­ntrole­erdHar­d - Mitchell
keihard geNOTEN!:P super feestje!!!
op de warmte en zere voeten na super!!!!
Operator
Brennan Heart de beste. Remember area was ook erg vet, vooral Beholder & Balistic en Gary-D (die ouwe gek kan het echt nog wel!!!). Geluid OK, vorig jaar was beter. Sfeer was wel oke. Veel irritant drugsvolk!
Oxithius
ode aan opa drokz whoei
paans
Marco Remus en Headhunterz!!!:respect: wat een dag
Het was super lekker weer, en ik heb dik staan knallen bij Hardcore4life en the mainstage!! :D
PaperPlanes
Wat een GEWELDIGE editie weer! :respect: Mental Theo helemaal los! Jammer van de relatief kleine main en zacht geluid aant eind, maar verder een TOPdag, topweer, goede setjes en veel hele toffe mensen! Morgen weer toch?
Parano­ya:bee­r:
geweldig:D
Party starter
Ongeloofelijk decibel blijft een TOP feest...super gezellig en veel gezellige mensen:D op naar volgend jaar
Partymattie
GENIAAL :D:D
kan de dol dwaze dagen van albert heijn niet tegen op!!!! was weer gruwelijk;-)
Pawns in the Game
Zeker weer het feest van het jaar :D wat een sfeer bij Noize Suppressor zeg :D echt een Geweldig feest. Enkel dat ik nooit meer naar rob luister :o
de afsluiting, echt nog nooit zoiets vets gezien:respect:
PFSquad MC
Geweldig evenement zoals gewoonlijk :D. Alleen Overlopende & Stinkende WC's waren iets minder ;)
Piepke 8)
Super feestje :D Zatox en The Prophet :respect:
PiNo:rot:
tanzen und schranzen!! heerlijk!! hilarious en rude awakening goed bezig!! :respect:
PMA
Hij was weer vanouds (L)
PornBjorn
was zeker een vet feest, pussy lounge was echt mega vet met darkraver en paul. alleen had et geluid bij de main met de afsluiter wel harder mogen. Volgend jaar zeker weer:D!
potje poolen.­nl aka ausje
was weer super.. wel ietsje minder dan vorig jar qua deco, maar voor de rest heerlijke sets, heerlijk geluid enz enz.. alleen jammer dat ik mn poen was verloren..maar ja scheelt dat ze een pinautomaat hadden
poupoulossos
Heb me uitstekend vermaakt, ;lekker weer een HELE BOEL bekenden (y) en tsja 1992 is for you (l) Panic vs. Stanton :respect:
Professor otto
Was zeker beter als defqon. Wat een super feest. Deepack was weer heilig :respect:
Psychisch
Geweldig gefeest volgend jaar weer hoop ik (y)
PUUSTUH
Geweldig genoten bij hardcore4life & darkness4life :respect: & Fuck De Main !!
PVO
sapperdeflap HELD VAN DE DAG---------------------------> FUUT
Querina
het feest was opzich wel geweldig, alleen een sterfgeval binnen de familie maakte het toch iets minder leuk
Qurix DJ
Super feestje!!! Goed weer, goede muziek, goede sfeer, alles goed geregeld... :respect: Tuneboy, The Pitcher, Wildstylez, Noisecontrollers, Promo, Drokz :bounce: B2S bedankt, tot volgend jaar!
Ik heb er eigenlijk gewoon geen woorden voor! Wat een geweldig feest was dit weer zeg ! B2S bewijst zichzelf zeker weer, FEEST VAN HET JAAR:D Wat een sfeer, wat een geluid, wat een show en wat een setjes!! NOSFERATU :respect: Volgend jaar ZEKER weer!! Wat was het trouwens warmmmm :P (L) Volgende keer moeten die wc's wel anders weer want dit jaar was het weer niet geslaagd, ook al was het dit keer buiten toch stonk het nog verschrikkelijk
top!
ram B ofwat ?!­
ut woar weer vit sjevreneare B)
Raving-Borááá
SUPERFEEST!!!:D :respect:
Re - C
Meneertje Promo..waar was jij mee bezig:S! Verder opzich wel lache feestje!
net als elk jaar GEWELDIG :cheer:
Red_bull
Wat een heerlijk feest!! Echt zwaar genoten en het geluid was helemaal super!
Remco -_­- ReMcOrE
Zany, Deepack, Mental Theo en natuurlijk Donkey Rollers :respect: :respect: (L) beetje warm, geen tof sfeer, maar zeker wel vermaakt :D (Y)
Remmco87
Ik vond het echt super chill :) Het weer zat goed mee en de sfeer was ook toppie! Alleen jamemr dat er een paar keer mensen op de vuist gingen :/
Rik - RGX
Voor wat ik heb meegekregen, gruwelijk dik, netjes georganiseerd!
RiK :bounce:
Super vette dag gehad. Rude awakenings was echt vies vet gewoon! Alleen jammer van de hitte, maarja, beter dan regen en modder he. Zo krijg je nog een beetje een kleurtje ;)
Rik K.
Was weer top! Back2school:respect: Donkeyrollers,, Helden!!!:cheer:
rikky t.k.
het was kort maar donders goed vermaakt
Rivim
Donkey's:lief: Euphoria tent lekker hoor:respect:
Roberto -o
promo en luna hadden voor mij de beste sets!!!! mainstage was te klein volgens mij!!! verder prima feessie gehad!!!
RobSooi
super geweldig feessie weer, zwaar vermaakt zeg, alles top deze keer, voor mij dan:d
robv
:kwijl: wat een lekker feesje :respect: Wildstylez, Scope DJ, Zany & the donkey rollers en nog lekker weer
Robvanbeers
Prima vermaakt heel de dag! Jammer dat de afsluiter wat soft was.. Alleen commerciele meezingers!
rOde PoOn
Super wreed feest echt te gek
Roed/­Wit-Mestreech
Weer een super editie van decibel Donkey Rollers!! See You Next Year:D
Rooie Loeloe
Het enige nadeel vergeleken met vorig jaar vond ik toch wel dat ze geen broodjes gehaktbal hadden!
roomsterr'
Ruthless @ Pussy Lounge _O_ Coone _O_ Wederom heerlijke editie (L)
Roxxxy*
TOP TOP TOP TOP TOP!!!!!!!!!!! LOS LOS LOS LOS LOS !!!!!!!!!! (L)
Rubens®
H4L :respect:
Ryfle
Was best een leuk feest, maar vond het een beetje een tamme sfeer hebben (behalve links voor bij de Euphoria;)) Maar leuke mensen gezien en erg gezellig gehad B) Helden van de dag Deepack en Beholder & Balistic!!
Back2School :yes:
mega feestje :) :wave:
:respect: .. & Drokz, heerlijk afgesloten (Y) !!
Sanderk
Top Feest gehad ! wat een show ! afluiting was ook erg vet !! volgend jaar op naar 3e x Decibel !
Sapsonic!
heeeerlijk(L)
Sarcastic
geweldig! Pussylounge, Up, Main, Euphoria, Hardcore 4 Life, Elke Area was maaaaaax! Afsluiting lekker raggen!
Pompe met die shit!!
scurdie_­tripkip
perect voor de rest volgenjaar weer xD
Sharonas :9
Jammer van het warme weer! had wel wat koeler gemogen! voor de rest de main was genieten!! :woop: .. afsluiters was echt vet!! leuk dagjee!
Gruwelijk feest :respect: Panic vs. Stanton :respect: op naar Decibel 2010 !!
Sief
Zatox en Donkey Rollers.. (L) Topdag! Alles goed georganiseerd, geluid was prima en veel gezellige mensen :D(Y)
Siemen'
COMPLEET ALLES ERUIT GEPOMPT!!!! wat een geniaal feest.. alle mensen die iets te zeuren hebben pleur jezelf asjeblieft voor de trein!
Sikkie :bier:
Wel geinig:)
Simon....
Super feest! Mental Theo :respect:
Sinnerbabe ©®
In het begin vond ik er niet veel aan. Vanaf einde middag/avond ging het los. Toch super vermaakt
Sjaakkie
Was weer helemaal super! Zatox, Donkey Rollers! :D
SjefQe
weer een gezellig feestje, super geluid en relaxed was lekker rustig bij de bar maar alleen heen en terug reis altijd waardeloos met die file's
Sjennet :cheer:
Super feestje! Heb me echt prima vermaakt (L)
Sjeppie
weer een heerlijk fiske! jammer dat The Viper het laatste uurtje zwaar verkloot heeft, wat n clown!
prima naar me zin gehad:) heerlijk feestje!:banana: Refuse was vooral smullen
LET'S GET IT ON!!!
Slootgenoot
Te Gruwelijk
Smoooontje
Decibel 2009 was weer GE-WEL-DIG!!! Zatox held van de dag :respect:
snaijer
super beter dan defqon volgend jaar weer mental theo was goud en de afsluiting kon niet beter
Sneeuw
Noizesuppressor was weer eens top! het zelfde kan ik zeggen over Drokz waar ik toen als de neeteh naar toe moest laufen XD (op het einde mocht de main wel wat harder)
Soapie(L)
Feestje van het jaar !! (L)
soms
het was weer gezellig, op naar volgend jaar
Sound Division
Super feest, alleen B2S doe volgend jaar 5000 minder kaarten in de verkoop
Geweldig feest!!! vorig jaar vond k wel beter maar dat was ook mn 1e Decibel, Expressions niet helaas niet gehoord. Noisecontrollers!!!!
Spike-E
:respect: B2S :respect:
spring musje
echt super naar mijn zin gehad decibel vetste feest van het jaar!!!!!
springer
was een kei gaaf feest
Stan :bier:
Lekker Lekker ! vit good geamuseerd man :D :bier:
STEEF 10#
lekker weertje(L), endymion deepack, noise suppressor neophyte verder geluid op de main weer ergg lekker(Y) geluid euphoria stage ten opzichte andere zalen duidelijk minder verder wel echt goed vermaaktw eer heel de dag:beer::cheer::cheer:
top feest 1992 :respect: heb genoten daar, en pussy lounge was ook weer heerlijk......
Stoux
Goeie shit! Kramp in de kuiten! Sfeer op de main ver te zoeken, in de Euphoria des te beter :lief: Digital Punk, Donkey Rollers, Zatox, The Prophet VET :respect: :respect: Gelukkig zat het weer mee :lief:
stuiterberg
wat een heerlijk feest
stuite­rkonij­ntjuh
super super super. heb een geweldige dag gehad (Y) was lekker knallen op t laatst bij hardcore 4 life!!! :respect:
SunnyDinja
Super! Lekker weertje.. lekkere muziek! The viper erg kansloos, slecht einde! Laatste uur dus ook totaal nieyt vermaakt. Op de terugweg erg genoten van de wc geur! KOTS! Maar verder : TOP! Volgend jaar zeker weer!! :D:D
Slecht geluid aan de main... Slechtste decibel ooit... Helaas...
Sylv!@
Beter dan Defqon in ieder geval!!
T L C™
Decibel blijft gewoon het mooiste feest van het jaar (L) :cheer: Mainstage & Euphoria :respect: SuperGeweldig feestje gehad , ook al was het wel "wat" warm en hebben we weer kilometers gelopen :lol: :d Het vuurwerk nog veel mooier dan vorig jaar :o (L)
Tacone* o:)
helemaal goed...alles perfect, vande booze tot de dj's en op de koop toe vind mn chick nog ff 80 euri op het einde :D
Takkie
twas weer is een geslaagde bom fissa:D
Tante Ellen (L)
ik heb zeker een top feestje gehad.. maar babske ben het met je eens heb t met mijn vriendjes en vriendinnetjes tof gehad maar op een of andere manier was dit voor mij ook de minste decibel tot nu toe....maar al met al mooi feestje gehad
TechnoTinus
Was wel een goed feesie met een sfeervolle mainstage!! alleen veel en veel te KLEIN!!! Kan je toch wel bedenken als organisatie als je de rest dicht gooit ! Was niet leuk meer aan het eind, hoe druk het daar was :no:
terreur_­boven_­alles
vet vet superfeest neophyte geweldige set :-p
terrorgp
geweldig:D Vooral het laatste uurtje met the viper!!!
Terror­Paola:­bounce­:
Wat een Heerlijk Feestjj en wat een mooie afsluiting :bounce:
heerlijk dagje gehad @ Hardcore4life :respect: was gezellig met iedereen(L) heb nergens lang in de rij hoeven staan :D,lekker bier,heerlijk weer! :respect: DECIBEL :respect:
Tess. 070
Goeie togggg !
The D0ctor
Wederom een super feestje vn B2S!, goed geregeld allemaal,(op de parkeer plaats na dan.. super dagje!!
The Long One aka die Lange
DANA blijft top, D-Block S-te-fan en Tatanka achter elkaar lekkere setjes. Weer was goed, party in de korte broek ;) Einde van de main was wel goed gedaan met alle area's. Parkeerterrein was K#T, maar ja. Prima vermaakt voor de rest
TheNoeL
Topfeest..... :D
Thijs-BK
Wat een dijk van een feest zeg :respect:, met stip de beste decibel die ik heb bezocht. Dat geluid in de euphoria :kwijl:, de eindshow :respect:, geluid in alle andere area's (Y) :d
Heerlijk feestje gehad (Y)
TILT
super reuze vermaakt:bier:
Titato­venaar­_­
(L)
Toiner
decibel is koning!! alles goed geregeld zo binnen zo buiten. h4l euphoria en pussy lounge gruwelijk! wc's stonken wel zwaar hard maargoed niet alles kan goed geregeld zijn! see you next year
Ik had t weer ontzettend naar mn zin! dik geluid, goed georganiseerd, lekker weer..dr waren alleen wel veel dagjesmensen, t stond akelig stil in de main! maja, zoveel last had ik dr ook weer niet van..b2s BEDANKT!(Y)(Y):respect:
TOMMEHNCHEZ
Geweldig feest! Lekker warm, lekker drukke main. Helaas van de Heineken
Tommyisgone
mooie dag gehad :D Hardcore tent ging keihard. main vond ik wat minder. werd saai gedraaid en de volume was voorgaande jaren veel harder. voor de rest TOPPIE!
Ton30071989
wauw :respect: Tatanka (Y)(Y) B2S Goed bezig :yes:
Toonypack
GEWOON KONT :D
Toot#1
Zeer goed vermaakt met gezellige mensen!!
Total Confusion
Super relax feesje (H) Darkness4life area :k :respect:
Trebor
heerlijk feest! d-passion, Mindustries, Negative A en the prophet :respect: En overal top geluid! Alleen erg jammer van de vele mensen die stil stonden bij de main :/
Echt een super feestje!!!! D4L tent echt gezellig goeie sfeer. Drokz :respect: Salva Trucha :respect:
twinkl­estar!­!!!!­
superfeest!!! prima vermaakt!volgend jaar zeker weer.....sip wol wer!:-p
Van Gemert
:respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:
Vipzz
Wat een ongelooflijk vet feessie wat dit weer zeg... Heb me prima vermaakt op de main en euphoria... Wel jammer dat je bijna een half uur moest lopen om van de main naar euphoria te komen... Die 2 hardstyle stages kunnen ze beter bij elkaar in de buurt zetten...
VJ Vidolic
wat een topdag! Gennoten van alles en iedereen! Decibel feest van 2009 tot
Weer genoten gister, niets is mooier dan in de zon te boucen op de early hardcore beats :bounce:
VR!DZ
Lekker weertje, lekker geluidje, lekker gedraaid, lekker veel bekenden, lekker dichtbij.. oftewel, lekker feestje! (Maar nu wel lekker spierpijn en lekker verbrande kop :X)
w-wijk-psycho
sooow dat was weer een te vette decibel, vooral de H4L tent was dit jaar echt geweldig :bounce:
waalkanter
egt een gruwelijk feestje
Wackiejacky
Dat weer! (l)(l) Stond 's middags zo heerlijk te swingen bij de 1992is4you stage, later de voetjes in het water, de hele dag vrolijke mensen om me heen, echt ultiem festivallen. Miste wel een area met hardtrance ofzo, al maakte Pat Krimson veel goed! En Stanon & Panic op het einde, veeeeeeet! Idem voor Isaac! Op naar volgend jaar (en dan wel met wat extra wc's ;) ). Thanks iedereen voor een heerlijk dagje! (l)
wesje_nmgn
zo moet een party zijn! Perfect!!!
top feest... achter de bar bij B2S goed vermaakt... lekker losgegaan :bounce: ook lekkere setjes voorbij horen komen... top dag (Y) volgend jaar weer alleen niet achter de bar :P
Willie-156-jtd
Was weer een super feest heb me prima vermaakt en dat vuurwerk was gewoon magistraal
zijn er al live setjes te krijgen
Donkey Rollers, Helden van de avond !!!
xjolax
Helemaal top, ,, he me heerlijk vermaakt alleen zere voeten nu van het springen hahahah
xKimara
GE WEL DIG!(L)
Heerlijk vermaakt, volgende keer bikini aan, een duik in het water had niet verkeerd geweest. :P
xx_­nelleke_­xx
ik vond het super :D nog mooier als vorig jaar! en 100x mooier als defcon. forze dj team, mentol theo en paul elstak vond ik het gaafst draaien :D alles was goed geregeld vond ik, behalve de wc bij de hardcore. wan ellende en lang wachten :S:S
Your Only Cure :bier:
Elke stage, stuk voor stuk, top. (Y) Alleen nét ff iets te druk op de main na 8 uur. En volgens mij had the viper beetje moeite met het vinden van het pitch-knopje. Maar... Top-feessie! :D
Yourii_­Hardcore!!­
:bier: Was een geweldig feestje.. Heerlijke muziek & heeel gezellig!! :D
super feestje! wel heel erg warm :P maar echt super! volgend jaar een feit!
Zwim!
Het is toch gewoon godverdomme niet meer normaal hoe dik Decibel toch weer elke keer is!! Fuck DefQon :D
{MDG} boekeej
was weer een top feesiejjjj
|Prod!gy|
Top vermaakt (y)
Vet feessie ondanks de warmte:bier: Drokz :respect:

Line-up Decibel

1Mainstage
za 11:00 - 12:30:  trance, retro
za 12:30 - 14:00:  🇮🇹 hardstyle
za 14:00 - 15:00:  hardstyle
za 15:00 - 16:00:  hardcore, house, hardstyle
za 16:00 - 17:00:  hardstyle
za 17:00 - 18:30:  hardstyle
za 18:30 - 20:00:  hardstyle
za 20:00 - 21:00:  🇮🇹 hardstyle
za 21:00 - 22:00:  hardstyle
za 22:00 - 23:00:  hardcore
  · MC hardcore, hardstyle
  · visuals
 Rubzman
2Back2school
za 11:00 - 12:30:  hardcore
za 12:30 - 13:30:  🇧🇪 hardcore, hardstyle, trance, techno
za 13:30 - 14:30:  hardcore
za 14:30 - 15:00:  hardcore
 Paul Elstak, Panic, Lars, The Forze
za 15:00 - 16:00:  hardcore
za 16:00 - 17:00:  hardcore
za 17:00 - 18:00:  🇮🇹
za 18:00 - 19:00:  techno, hardstyle, hardcore
za 19:00 - 19:30:  🇩🇪 hardcore
za 19:30 - 20:30:  techno, hardcore
za 20:30 - 22:00:  hardcore
  · MC hardcore
3Euphoria
za 11:00 - 12:30:  hardstyle
za 12:30 - 14:00:  hardstyle
  hardstyle
za 14:00 - 15:00:  hardstyle
za 15:00 - 16:00:  hardstyle
za 16:00 - 17:00:  hardstyle
 Mars-L
za 17:00 - 18:00:  hardcore, hardstyle
 Killer Clown, SMD
za 18:00 - 19:00:  hardstyle
za 19:00 - 19:30:  · live hardstyle
 Zany, DV8, Jowan
za 19:30 - 20:30:  🇮🇹 hardstyle
za 20:30 - 22:00:  hardcore, hardstyle
  · MC hardstyle
  · visuals
 Rubzman
4Hardcore4life
za 11:00 - 12:30:  techno, hardcore
za 12:30 - 13:30:  hardcore
za 13:30 - 15:00:  hardcore
za 15:00 - 15:30:  · live 🇮🇹 hardcore
za 15:30 - 17:00:  hardcore
za 17:00 - 18:30:  🇮🇹 hardcore
za 18:30 - 19:30:  hardstyle
za 19:30 - 20:00:  · live hardcore
 Rayzor, Mad-E-Fact, Triple Six, Crossbone
za 20:00 - 21:30:  🇮🇹 hardcore
 Bike
za 21:30 - 22:55:  hardcore
 Max Enforcer
  · MC drum & bass, hardcore, dubstep
5Remember
za 11:00 - 12:30: 
za 12:30 - 14:00:  hardstyle, trance
za 14:00 - 15:30:  🇩🇪 house, hardstyle
za 15:30 - 16:30:  🇺🇸 🇳🇱 hardstyle
za 16:30 - 18:00:  hardstyle
  hardstyle
za 18:00 - 19:00:  🇩🇪 trance, hardstyle
za 19:00 - 20:30:  🇩🇪 trance
 Kan Cold
za 20:30 - 22:00:  🇩🇪 techno, trance
za 22:00 - 22:55:  hardstyle
  · MC hardcore, hardstyle
6Pussy Lounge
za 11:00 - 12:30:  hardstyle
za 12:30 - 13:30:  house, techno, hardcore, hardstyle
za 13:30 - 14:30:  🇧🇪 hardcore, trance, house, hardstyle
za 14:30 - 15:30:  hardstyle
za 15:30 - 16:30:  hardcore
za 16:30 - 17:30:  techno, hardstyle
za 17:30 - 19:00:  hardcore, hardstyle
za 19:00 - 20:30:  techno, hardcore, 90s/00s
za 20:30 - 22:00:  hardcore
  · MC hardcore, hardstyle
7Darkness4life
za 11:00 - 12:00:  · live hardcore
za 12:00 - 13:30:  hardcore
za 13:30 - 14:30:  hardcore, drum & bass
za 14:30 - 16:00:  🇬🇧 hardcore
za 16:00 - 17:30:  🇫🇷 techno, hardcore, hard techno
za 17:30 - 18:30:  · live 🇬🇧 hardcore, drum & bass
za 18:30 - 20:00:  techno, hardcore
 In-Q-Bator, Emission
za 20:00 - 21:00:  🇬🇧 hardcore
za 21:00 - 22:30:  hardcore
  · MC 🇸🇷 🇳🇱 drum & bass, hardcore, dubstep
81992 Is 4 You
za 11:00 - 12:30:  house, trance
za 12:30 - 14:00:  🇧🇪 techno, trance, house, retro
za 14:00 - 15:30:  🇧🇪 house
za 15:30 - 17:00:  hardcore
za 17:00 - 18:30:  house, techno
za 18:30 - 19:30:  trance
za 19:30 - 21:00:  hardcore
za 21:00 - 22:30:  hardcore
  · MC
9Up!
za 11:00 - 12:30: 
za 12:30 - 14:00:  techno, hard techno
za 14:00 - 15:30:  hardcore
za 15:30 - 17:00:  🇫🇷
za 17:00 - 18:30:  🇧🇪 hardcore
za 18:30 - 19:30:  🇧🇪
za 19:30 - 21:00:  🇧🇪 hardstyle
za 21:00 - 22:30:  🇫🇷
 Vince
  · MC hardcore, hardstyle
10Refuse
za 11:00 - 12:30:  techno, hard techno
za 12:30 - 14:00:  🇩🇪 techno, rock
za 14:00 - 15:00:  · live 🇩🇪 hard techno
za 15:00 - 17:00:  🇩🇪 techno
za 17:00 - 18:30:  techno
za 18:30 - 19:30:  techno, hard techno
za 19:30 - 20:30:  · live 🇩🇪 techno, trance, hard techno
za 20:30 - 21:30:  hardcore, hard techno
za 21:30 - 23:00:  techno, hardcore

Nieuws

Zaterdag 15 augustus 2009 was een dag die eruit sprong deze zomer. Niet alleen vanwege het stralende weer, maar het was ook de dag die in het teken stond van de achtste editie van Decibel. Veertigduizend liefhebbers kwamen naar het festival op recreatiegebied van de Beekse Bergen en gingen helemaal los op de beats die verdeeld waren over tien area’s en door meer dan honderd DJ’s en acts werden gepresenteerd. 114
Decibel 2009
7 augustus 2009
Inmiddels is de opbouw van het uitverkochte festival al in volle gang. Daarom is het tijd om de time table bekend te maken. Ook staan onderstaand een aantal zaken die voor bezoekers van Decibel van belang zijn. 210
Bijna alle tickets van Decibel outdoor festival 2009 zijn verkocht. Indien je nog niet in het bezit bent van een ticket, raad B2S je aan om deze zo snel mogelijk aan te schaffen om teleurstellingen te voorkomen. 142
Op zaterdag 15 augustus 2009 organiseert B2S alweer de 8e editie van Decibel outdoor. De line-up van het twaalf uur durende festival dat plaatsvindt op Beekse Bergen, Hilvarenbeek is inmiddels bekend. Klik hier voor de Decibelwebsite! 251
Aanstaande zaterdag 16 mei om 13.00 uur start de voorverkoop van de 8e editie van Decibel outdoor festival. In tegenstelling tot eerdere berichten zullen de kaarten niet via de Free Record shop filialen te krijgen zijn. Free Record Shop en Ticketonline hebben recent wat technische problemen gehad met een piekverkoop via Free Record Shop. Free Record Shop en Ticketonline willen deze problemen opgelost hebben voordat er op deze momenten weer via Free Record Shop wordt verkocht. 140
Zaterdag 15 augustus organiseert B2S voor de 8ste keer Decibel outdoor festival. Net als de voorgaande jaren vindt Decibel plaats in natuurgebied Beekse Bergen te Hilvarenbeek. Na de, door de bezoekers, geweldig gewaardeerde editie in 2008, trekt B2S ook dit jaar weer alles uit de kast om Decibel een van de hoogtepunten van jouw zomer te laten zijn. 206
Ook in 2009 zal B2S doorknallen! Wederom staan een groot aantal evenementen op de kalender. Pak je agenda er maar weer bij want hieronder vind je traditiegetrouw de data voor het eerste half jaar van 2009: 119
Decibel outdoor festival – Line-up announcement

On Saturday, the 15th of August, b2s will be holding the 8th edition of the Decibel outdoor festival. Just as in previous years, Decibel will be held from 11.00 till 23.00 hours at nature park ’Beekse Bergen’ in Hilvarenbeek. The line-up is announced!

Go to www.b2s.nl/decibel2009 to visit the special Decibel website.

Decibel mainstage
→ lees meer

Forum

ForumonderwerpForum#Tijd
Hoe was Decibel outdoor 2009? f:hard525
(gesloten) Decibel Outdoor 2009 15 Augustus f:hard1999
GZ: 1 kaartje Decibel tickets11
TK: (gesloten) Kaartje Decibel tickets4
GZ: (gesloten) kaartje voor decibel outdoor tickets16
TK: (gesloten) Kaartje Decibel Outdoor omgeving Heerhugowaard/Alkmaar tickets1
GZ: kaartjes decibel tickets6
GZ: (gesloten) Kaartje decibel tickets22
TK: ; 1 kaartje voor decibel outdoor! tickets9
TK: (gesloten) 1 kaartje decibel tickets5
GZ: (gesloten) 2 kaartjes voor Decibel Outdoor! tickets8
TK: (gesloten) Decibel kaartje te koop, af te halen in Zaandam of Helmond tickets2
TK: (gesloten) Decibel tickets1
TK: (gesloten) 1 kaartje Decibel omg. Eindhoven tickets4
TK: (gesloten) 1 Kaartje Decibel, Omgeving Rotterdam, normale prijs tickets15
TK: Decibel Kaartje (Geen Eticket) tickets5
TK: (gesloten) Kaartje Decibel Outdoor 09 tickets2
GZ: (gesloten) 3 kaartjes voor Decibel tickets6
TK: (gesloten) 1 kaartje voor decibel tickets8
TK: (gesloten) Wegens omstandigheden kaartje decibel over tickets20
TK: Kaartje Decibel outdoor 2009 te koop normale prijs!!! tickets3
TK: (gesloten) 1 Decibel ticket hardcopy tickets3
TK: (gesloten) 2 E-tickets over voor decibel outdoor tickets25
TK: (gesloten) Decibel kaartje tickets6
TK: (gesloten) Decibel 2009 kaartje tickets3
TK: (gesloten) 2x tickets Decibel Outdoor tickets3
GZ: 2 kaarten van decibel tickets2
TK: (gesloten) Decibel kaart tickets1
TK: (gesloten) 1 kaartje Decibel tickets2
TK: (gesloten) Decibel outdoor eticket tickets2
GZ: (gesloten) Decibel 2x tickets5
TK: (gesloten) 2x kaartje decibel tickets5
TK: (gesloten) 4 Decibel kaarten tickets12
TK: 2 decibel kaarten te koop tickets8
TK: (gesloten) 1 kaartje voor decibel! tickets12
GZ: (gesloten) Decibel tickets gezocht tickets6
2 kaarten voor decibel gezocht! (meer mag ook:P) tickets4
GZ: Mysteryland kaartje ruilen voor Decibel kaartje tickets6
TK: (gesloten) 2 Decibel kaartjes te koop tickets5
TK: (gesloten) Decibelkaartje tickets12
TK: (gesloten) Decibel kaartje tickets8
TK: (gesloten) 2 kaartjes voor decibel tickets11
GZ: (gesloten) 2 kaartjes voor Decibel tickets2
TK: (gesloten) Decibel Kaartje 60 euries! tickets2
TK: (gesloten) ; Decibel kaarten tickets2
GZ: (gesloten) 1 kaartje voor decibel tickets3
TK: (gesloten) 1x decibel ticket tickets2
TK: (gesloten) 2 E-tickets Decibel !!! Normale prijs tickets6
GZ: (gesloten) 3Xticket decibel tickets2
TK: (gesloten) Decibel ticket tickets2
TK: (gesloten) 2 Decibel Tickets tickets1
GZ: (gesloten) 1 kaart Decibel tickets6
GZ: (gesloten) Ik zoek 1 kaartje voor Decibel tickets4
(gesloten) TK 1 Kaartje voor Decibel tickets1
TK: (gesloten) 1 kaartje Decibel tickets2
GZ: (gesloten) Decibel kaart ruilen voor Mysteryland tickets tickets8
GZ: (gesloten) Decibel kaarten 2 tickets8
Poll: (gesloten) 2 kaartjes Decibel tickets7
TK: (gesloten) 1x E-Ticket Decibel Outdoor Festival 2009 tickets29
TK: 2 kaarten loveland tickets3
TK: (gesloten) E-ticket Decibel Outdoor 60 euro tickets11
TK: (gesloten) 2 x Decibel Outdoor E-Ticket tickets3
GZ: (gesloten) 2 kaartjes voor Decibel Outdoor 2009 tickets7
GZ: (gesloten) 1 KAART DECIBEL "schappelijke prijs" tickets1
TK: (gesloten) Kaart Decibel tickets4
GZ: Mysteryland tickets tickets1
TK: (gesloten) Kaarje decibel over omgeving Eindhoven tickets1
GZ: Kaartje voor decibel tickets1
TK: (gesloten) Decibel ticket online kaartje (dus geen @ticket) tickets10
TK: Decibel kaartje tickets3
TK: (gesloten) Kaartje Decibel omg Roosendaal tickets3
GZ: (gesloten) 1x Decibel kaartje tickets2
GZ: 1 kaartje gezocht Decibel tickets5
GZ: Kaarten decibel tickets3
GZ: (gesloten) Zoek nog 3 decibel kaartjes. Voor max 60,- per stuk tickets7
GZ: Decibel kaartjes tickets2
(gesloten) Decibel kaartje te ruil tickets3
TK: (gesloten) 1 Kaartje Decibel omg Helmond/Eindhoven tickets6
GZ: 2 kaarten voor Decibel tickets3
GZ: (gesloten) 2 kaarten decibel outdoor of 2 mysteryland tegen redelijke prijs tickets3

12688 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Gisteren ook besteld :)! Dat die maar snel binnen is! :p
 
Waarschuw beheerder
HET WAS EEN SUPERRRRRRRRRRRRRRRRR FEEST:D:D:D:D:D
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Wat jammer dat dat verzenden dan altijd weer zolang moet duren :p! Woensdagavond besteld, dan had die er al wel mogen zijn!
 
Waarschuw beheerder
ben benieuwd..
iemand al gezien die dvd?
Waarschuw beheerder
besteld, deze week binnen (hoop ik)(y)
Waarschuw beheerder
jaa ook binnen :D

klein stukkie gezien
Waarschuw beheerder
eindelijk de dvd is binnen!
ik vind hem eerlijk gezegd een beetje tegenvallen
Waarschuw beheerder
Hij is binnen! Aardig dvdtje, wel erg veel main! Dat dan weer wel!

Wel jammer dat t geen 2 uur aan stages is :p, dat dacht ik even toen ik de nieuwsberichten las
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
de dvd van DECIBEL is SOWIESO beter dan die van defqon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Dvd is geweldig:D
Nu alweer zin in volgend jaar :kwijl:

Ti'll 21 Of August 2010 :D
Waarschuw beheerder
heb hem binnen..

vanavond gelijk kijken(y)
Waarschuw beheerder
Dvd tien x beter dan die van Defqon! Vet zeg...
Waarschuw beheerder
donateur
wat een dvd :respect: :respect: :respect:
ben hem nu net aant kijken.......KIPPEVEL MOMENTEN :bounce: ik wil terug!!!!!
Waarschuw beheerder
donateur
:respect:decibel dvd:respect:
 
Waarschuw beheerder
staat op die dvd ook the prophet in de euphoria tent? dat was zooo vet b)
Waarschuw beheerder
DVD is te vet, net zoals t feest!!! :P
Dit word historisch materiaal.... van het beste feest van 2009!!! :respect:

Sta er ook nog zelf op tijdens 't setje van held Frontliner.... haha... :bounce:
Waarschuw beheerder
heerlijk dvdtje net als het feest nogmaals kipevel:bounce:
Waarschuw beheerder
DVD is gruwelijk, afsluiter supermooi in beeld gebracht :bounce:
Waarschuw beheerder
Dikke DVD :D van een DIK FEEST :Bounce: :yes:

Geweldig kippevel momentje met de viper.....
Steek je handen in de lucht, steek je aanstekers in de lucht, steed je vriendin in de lucht, steeeeeek alles in de lucht!!!! :Cheer:
Waarschuw beheerder
donateur
weet iemand de naam en artiest van deze plaat @ 1min25??



wat een vette plaat :bounce:
laatste aanpassing
Artiest Neroz
Waarschuw beheerder
Project One - Rate reducer ( headhunterz remix )

np
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Neroz op zaterdag 26 december 2009 om 21:10:
Project One - Rate reducer ( headhunterz remix )

np


(Y) Thanks
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Ferry008 op woensdag 25 november 2009 om 19:11:
Dvd tien x beter dan die van Defqon! Vet zeg...


Waarschuw beheerder
Uitspraak van Ferry008 op woensdag 25 november 2009 om 19:11:
Dvd tien x beter dan die van Defqon! Vet zeg...


de DVD is idd 10x beter!
ma persoonlijk vond ik defqon dit jaar wel beter als decibel;)
 
Waarschuw beheerder
Onze foto is spoorloos :(
Wie m vindt, krijgt 5 euro :D
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Houbeee :bounce: op donderdag 7 januari 2010 om 16:29:
de DVD is idd 10x beter!


Eens :).

Uitspraak van verwijderd op donderdag 18 februari 2010 om 12:44:
Onze foto is spoorloos
Wie m vindt, krijgt 5 euro


Nu word ie vast snel gevonden :rot:...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Houbeee :bounce: op donderdag 7 januari 2010 om 16:29:
de DVD is idd 10x beter!


Het feest zelf ook hoor:9 Wat een super dag daar mee gemaakt. Echt een super geweldig feest:respect: Alleen iets te warm om vol los te gaan in de zon:$
Waarschuw beheerder
+1
Hier zou ik nog wel eens naar terug willen!