Was een HEERLIJK avondje, jammer dat bij binnenkomst zolang moest worden gewacht. Ik gegrijp nog steeds niet waarom niet al die hekjes open gingnen... Maarja. Heb tot het eind staan stampen en heb me geen sec. verveeld! Weet iemand hoeveel parygangers er nu uiteindelijk zijn geweest?
Er zaten teveel nadelen aan maar daar had iedereen last van...Maar als ik dat even vergeet werdt er wel SUPERVET GEDRAAID! Deepack was weer , Headhunterz was ook Qnallen maar THE VIPER vs THE PLAYAH ennn PARTYRAISER vs NEOPHYTE was echt ZIEKELIJK!!! Wat ging het erop zeg!!! En het geluid was ook wel lekker! Partyflockdecor was TOP!
wat een kut feest,dit was echt het domste feest ooit,wat een afgang,geen partyflockers maar partysuckers.....bahh
Was wel ff gezellie Jammer inderdaad van die laatste set... vond het echt niet zo geweldig die partyraiser en neophyte Geluid stond ook een beetje zacht vond ik... Maar verders was het leuk
Ik vond het best een gaaf feestje, jammer van de drukte en de wandelende mensen... voor de rest vond ik de aankleding erg leuk, was de muziek best goed en de sfeer ook! al met al heb ik me goed vermaakt!
Heb me zeker goed vermaakt, alleen veels te druk!!
Was gezellig, maar feest viel tegen! En waar was Masters of Ceremony????!!!!!
het enige goede aan het feest waren de dj's... verder te veel mensen..te lange rijen... te lang wachten op naar binnen te mogen hadden ze wat beter moeten regelen allemaal
In het begin viel het een beetje tegen!Daarna echt een topavond gehad!Flockers2 is niet voor mij weggelegd.. Maar daarintegen Flockers1! En mijn complimenten voor het decor!!
geen lange rijen gehad hoor zowel bij binnenkomst als drank en wc's,, ook niks van slechte sfeer gemerkt, want die maak je toch (gedeeltelijk) zelf.. aankleding was leuk, zeker als je kijkt dat ze er 2 area 's van moesten maken, leuk bedacht dat black en white. en vuurwerk was ook leuk gedaan; kortom gewoon weer een top feestje
Leuuuuk eindelijk weer eens een feestje!! Hier was ik wel aan toe.. Vond er veel minpuntjes aanzitten, maar heb erg genoten met mn lieve vriendjes en vriendinnetje Thankss voor de superavond en nacht
er werd lekker gedraaid maar daar is ook alles mee gezegd!!! het was echt VEEELLL TE DRUK WAARDELOOS!!! had tog wel een betere organisatie verwacht !
druk ja.. maar wel super gezellig..
leuk feest, alleen die volumeknop mocht van mij wel harder. meesterlijke sett van Benny Rodrigues !!!
zeker geen Q-dance opbouw!!! zeer slecht geregeld en saaie show's!!!! lazer nix waard!! en daarvoor betaal je 38,50eu voor un kaartje,10,00eu parkeren en 10,00eu voor 4 bonne diep triest dat ze zoveel geld vragen voor een feest wat NIX voorsteld!!!!!!!!! pavo en buzz fuzz dat noeme ze un tandje harder Dj PITA moest daar staan!!!!!!
et was leuk maar alleen te warm en veeeel te druk bij de barren.. mja gezellige mensen gezien iig
Heb het gezellig gehad. MAAR DAT WAS HET DAN OOK!!!!
vond het wel een leuk feest....ben er geen prof in, maar heb me goed geamuseerd...alleen de rij bij de entree was wat lang en had meer verwacht van het decor/licht...verder prima!!!
het was WAANZINNIG LEIIPP GEAKKK!! moet vaker worden gedaan!! HARDCORE TECHNO alles door mekaarr .. VETT FEEST .. IEDEREEN RAMBAM VD KAART !! moet vaker gebeuren!! x ASH
Vond het echt een SUPERVET feestje! Heel hard gedraaid in de 'dark' area! Darkraver , Showtek , heb me op bijna alle muziek vermaakt, behalve op het laatst wat minder.. Flink staan feesten!
KNAKE FEEST lang w8ten in de rij mensen niet eens gezien waar ik mee was kutmuziek weet alleen niet hoe het was na 4 uur wand toen was ik al weg. Als ik het had geweten was ik niet gegaan. maar was wel gezellig met alle bekende die ik had gezien. maar al met al was het toch een dikkuh flop ik noem ut FLOPPERS
Wat een stilstaand volk daar. Echt te triest voor worden. Verkeerde intro's, geluid was bagger. Gelukkig waren de setjes wel erg goed te doen. Maar FLOPPERS is zeker niet voor herhaling vatbaar
Begonnen in Light, om 2.00 Audiophox en vanaf 3 uur in Dark GEWELDIG decor geen echte last van rijen ik vond het een heerlijk feest en met de sfeer was nix mis
leuk feest ,alleen TE druk , heb ook spontaan hekel gekregen aan sommige flockers ,dat je 1 keer tegen me aanloopt geen probleem maar niet 10 keer ofzo ,gelukkig later mooi plekje gevonden waar ik nog ff lekker uit me dak kon gaan
Prima vermaakt, Bart Skills vs. 2000 and One waren top . Relaxt sfeertje! Veel bekenden gezien, maar veel te kort! DaniBanani Ik zou er zo nog een keer heengaan
Ik vond het zeer gezellig maar te druk dan maar uitverkocht raken en een paar duizend mensen minder had veel beter geweest!! Voor de rest was het heel gezellig met de mensen met wie ik was
vreselijk druk, kut lokatie met die trappen en het slechte geluid, hoge prijzen, veel kienders, ik was ook nog ziekjes maar dit feestje heeft me niet echt beter kunnen maken.. Blij dat wij met leuke mensen waren... Anders was het helemaal een rampfeest..
Egt helemaal super. Alleen jammer dat de sfeer tot -10 zakte op het eind in Dark...
Super gezellig,goeie sfeer,mooie aankleding,super geluid,geen last van Hardzaal gehad.SIDNEY&GREGOR Rocks FLOKKERS!!!Partyflock bedankt voor kaartjes, was top!! MATRIXX
wel oke feesiej.....gooeie line up's....vond de verschillen tussen de 2 zalen wel erg groot....Geluid was oke.....alleen hoe verder je de zaal in ging.....hoe meer je de andere zaal erdoorheen hoorde....ook de overloop naar de andere zaal was echt een chaos qua geluid.....geluidsdichte wand??? yeah right! Heb me echter wel prima vermaakt!
alles was super relaxt alleen 1 nadeel er waren geen kaartje met de timetable
lange rijen bij binnenkomen, lange rijen bij bier halen, lange rijen voor me vriendin bij de plee, 3 zalen die op pf stonden en niet meer doorgingen, alle ingangen van de main werden afgesloten op 2 na, heel slecht geluid, slechte show, slecht decor, een negatieve sfeer--> niet echt een partysfeertje.... waardeloos dus!!!
Veel negatieve reacties zeg... Maar ik heb me goed vermaakt, vooral vanaf Bart Skills met lekkere techno! Vond trouwens ook veel dingen wel erg goed geregeld (bus, splitsen van zaal, wc's, tentjes en bars. Dus organisatie: Thanks! Wat wel opvallend was, ik denk door de mix van muziek, dat vééél mensen vaak stilstonden, zeker naar het eind toe bij techno. Die groovy-mensjes zijn toch niet echt partypubliek.
heel vet feesie prima vermaakt!!! leuke decoratie en goed geluid!! helemaal los gegaan partyraiser vs. neophyte complimenten PF :repsect: SOMMIGE MENSEN MOETEN NIET ZO JANKEN GA DAN GEWOON NIET NA EEN FEEST STAKKERS!!!! het is ook echt wat je er zelf van maakt op een feest
woehoeeeeeee you are now rocking with the best!! Koekoek! was top feestje!! geen last gehad van w8rijen bij wc's ingang of wat dan ook! jullie ware vast op de verkeerde plaats op de verkeerde tijd?? headhunterz ook Showtek stond lekker te draaien!!
Goed feest. Jammer van het in de rij moeten staan zonder jas. Dat kan gewoon niet medio februari. Geluid was goed, sfeer was goed. Mooi feessie. Maar bij de mannen naar de WC geweest, ging lekker snel.
Was weer een topper Dikke setjes van Headhunterz, Pavo vs. Buzz Fuzz, Neophyte vs. Partyraiser!! Ik heb de club/house zaal niet eens gezien, maar linksvoor in de hoofdzaal opperbest vermaakt. Niet te druk, goeie sfeer en een leuke after, hij was weer heerlijk Coby!!!!!
Dit feest was het net niet...Niet Partyflock-waardig! HEADHUNTERZ, NEOPHYTE & PARTYRAISER kon helaas niet echt los gaan want stond aan de grond genageld! maar in mn hoofd ben ik echt wel los gegaan! Verder was het behoorlijk DRUK ... kortom een matig feest, Leuk voor 1x
cker bruut vermaakt...sfeer was goed..niet te warm.wc's goed geregeld....en toch wel weer met een heel leuk cluppie mensen...was gewoon top voor zany showtek en headhunters
Veel stilstaande mensen inderdaad Dat zijn zeker de mensen die hier nu de negatieve commentaren geven Het idee van de 2 zalen werkte niet, zaal 1 propvol en zaal 2 half leeg, nog niet te spreken oevr de mensenstromen (lopers) die het verzoorzaakt. Maar wat boeit het! Ik heb een heerlijke nacht gehad in Zaal 1, er werd lekker gedraaid en ben lekker van de kaart geraakt Gezelligheid moet je toch echt zelf maken.
Tja.. wat zal ik er van zeggen! Heb me wel vermaakt, maar dit feest kon dus zeker wel 100 x beter! Vond de line-up qua tijd niet super in elkaar zitten. 2 soorten muziekjes was ook niet erg handig, niet dat ik niet van de techno genoten heb maar toch... Leuk voor een keer!
Wat een bagger feest zeg!! En dit zou dan HET feest van het jaar moeten zijn??? Ook erg jammer dat ze er een doek tussen de twee zalen gehangen hadden.
Een warm ontvangst door politie honden!! Daarna een leuk feestje, einde iets minder! Locatie Vet!!
Was wel leuk, maar dat kwam meer door de mensen om me heen De hardstyle kant was te druk, het geluid was niet echt goed.. Darkraver & Headhunterz vet gedraaid!
kan er maar beter geen mening over geven.....vooruit in een woord! Waardeloos
Dik, vet, super feestje weer, erg goed vermaakt! Alleen die lange wachtrij in het begin was n beetje jammer..Mja andere kant had het ook wel weer wat Twas gewoon geweldig! Leuke mensen ontmoet en goede sfeer, echt n topper
leuk feestje...goede scheiding tussen de muziekstijlen. jammer voor de hardcoreliefhebbers want daar was et veel te druk...bij de house daartentegen had je alle plek om je rondedansje te doen...Alleen die wc's buiten...da ken echt niet! slechte zaak!
haha, dat afsluitertje bij house! miss djax! heerlijk overdreven., verder irritant veel vervelende lui in die Rnb-achtige 2e zaal , gelukkig werd dit met de betere techno (Benny,bart skills, secret cinema) snel minder
Toch maar een ok, omdat het een flock feest was maar ik vond er niet veel aan! Te groot, te druk, veel dagjespubliek, barren weer veel te druk, Gelredome gewoon klote locatie voor een feest, geluid slecht achterin, en geen één leuke set gehoord. Ok tha Playah en R_AW waren wel ff leuk. Ook erg weinig bekenden gezien Gelukkig wel mijn liefste schatjes Nee, wat mij betreft niet voor herhaling vatbaar!
eigenlijk beginne met hardcore maar het eind heb veel goed gemaakt partyraiser & neophyte goed geluid
Volgende keer toch zorgen dat er of meer barren zijn zodat je niet een half uur hoeft te wachten totdat je wat kan bestellen!!
Was toppie! tot 4uur ongeveer, daarna werd t steeds minder.. En klote dat de wc's BUITEN waren !
tja fuck hardstyle en buzz fuzz en partyraiser bedankt voor het redden van het feest respectttttttt
Lange rijen bij 't drinken, lange rijen bij binnenkomst, blijkbaar grote hoeveelheden valse kaarten in omloop, geen vergoeding of alsnog entré, gewoon nieuwe kopen voor 't volle pond!! Geen stijl!! De muziek was goed maar daar is ook alles mee gezegd! Slechte organisatie! TE druk.
Goed vermaakt geluid had wel iets harder gemogen. Verder echt genoten van Showtek, The Viper vs. Tha Playah en Partyraiser vs. Neophyte Maar waar was MoC nou?
Echt weer supah feest in t Gelredome Zany, Showtek, Headhunterz, en Dream Team waren geweldig! Maar tering wat een drukte in de hard-area Dat mega videoscherm was vet
nou ik vond het zeker wel een vet feest!!! vond het int begin wel veel te druk maar dat was ik snel vergeten
zeer goed
Ik heb me goed vermaakt, dat gezeur over drukte enzo, alles verliep vlot en er was genoeg ruimte om te bewegen en dansen! Veel leuke bekenden gezien, je moet er toch zelf een leuk feestje van maken en dat is gelukt!
Tsja, gewoon een grote houseparty met alle nadelen die daaraan zitten. Voor een groot feest prima, alleen ontbrak het enthousiasme een beetje bij de Eclectic. Was weer leuk voor een keertje, maar doe mij toch maar klein
jammer dat het gluid naar pavo een stuk minder was het moet niet kunnen dat de muziek van de andere zaal boven de hardcore uit komt maar ja een les voor de volgende keer daar
100 doden gestorven vannacht wat een feest wat een base!!! Clau kei bedankt het was helemaal top!!! LAAT DIE BRANCARDS MAAR KOMEN!!!!
Jah was wel geinig.. alleen de rijen in het begin was klote.. Verder stond het geluid goed hard, maar was het niet al te zuiver.. Ruffian met zn Hardheadz.. wat was die er ziek van zeg.. DV8 blijf ik knaken vinden.. Waardeloze stem heeft die vent.. Decor was nog best .. muziek was opzich wel redelijk.. HH wel lekker, maar toch weer weinig nieuws.. Ben flink aan het zeuren maar geef er toch nog n kleine 7 voor..
was wel weer en leuk feestje alleen moest je erg lang wachten in de rij dat was wat minder
Vond het wel een vet feesie! Alleen jammer dat je zo lang moest wachten bij de entree en ik vond het geluid wat minder.... Maar voor de rest top!! Zany, Deepack, Headhunterz!!
Wat een waardeloos feest
leuk feesje , iets te druk..volgende x rekening mee houdn verder kleine zaaltjes in de ring waren ook super relaxed..voor herhaling vatbaar maar dan met heel wat aanpassingen !
Geweldig feessie hoor goeie sfeer ook . Alleen dat techno volk mag voortaan wel thuis blijven, stelletje omhooggevallen snobs pavo vs buzz fuzz
was een lekker feestje Showtek en Deepack de volgende keer minder hardcore!!!
wat zeuren mensen toch veel, ik vond echt een super feestje het enigste minpunt is dat Master of Ceremony niet is gekomen echt jammer. Voor de rest was echt top . Lekker opbouwen van trance naar hardcore. The Viper vs The Playah draaide echt een super set
Wat een kut feest zeg... Een groot drama, roog en erick waren top en baggi. De rest was echt kut geregeld, overal lange rijen. nr 1 bagger feest allertijden...
opzich wel leuk alleen beetje jammer dat er zo veel hardstyle werd gedraaid. zeker ook een beetje jammer van de darkraver, hardstyle is obsoluut niet zijn ding beetje een "CLUBKUTTEN"feest
decor was wel grappig gedaan, had er alleen wel meer van verwacht,.,. viper en tha playah heerlijke set, kon helaas niet los gaan want stond aan de grond genageld zeg maar, maar in mijn koppie ben ik echt zo los gegaan het hele feest was wel oke, maar niet echt top, heb me verders wel goed vermaakt, lekker gecruised hoop bekende gezien en hoop lol gemaakt!!! als je mij vraagt nog een x te gaan. NEE liver een goed q-dance feest. en de rij bij de ingang moeten z wat aan doen, die was echt te lang
Vond het erg leuk alleeen wat koud in de wandel gangen
ja het was super,,heb me goed vermaakt..alleen beetje last vn benen en rug(A) maar dat heb je er wel voor over
super avond gehad!! the playah VS the viper .. TE GRUWELIJK!! laatste uurtje ook echt staan knallen met neophyte en partyraiser.. ecchhtt toppiee .. super sfeertje dat er hing echt geweldig! veel leuke mensen ontmoet en geen klachten verders.. vond et echt super!
redelijk goed feestje. In het begin werd er matig gedraaid. Vanaf 4uur ging het wel helemaal los en maakte de avond weer redelijk goed. Op het drinken heb ik niet lang hoeven wachte dus miss deed de rest wat verkeerd. MIss volgend jaar maar weer
Flockers.1 Veeelste druk!! Wel goed gedraaid Flockers.2 Die hebben vast gebaald met de 'geluidswand' die er niet was Vond het me geld niet waard!!! Maar heb het cker gezellig gemaakt met de mensen die ik altijd tegen kom Was alleen vroeg weg..
Zany-->Superdik, Showtek-->Superdik, Headhunterzzzz--->Nog Dikker, Al Met Al Een SuperAvond Gehad Druk Dat Zeker Maar dat Maakt Het Alleen Maar Gezelliger Wanneer WeerJac???
Jammer van de 2 zalen! Heb me wel goed vermaakt in zaal 1! In de andere zalen ben ik eigenlijk maar 5 minuten geweest ofzo. Ook jammer dat het soms erg lang duurde bij het drinken, wat waren sommige traag zeg! Mja, als met al een geslaagd feest!
Te druk en niet echt bijzonder, Headhunterz & Pavo & Buzzfuzz TOP
Ik heb me goed vermaakt en vond het verrassend van opzet.grappig detail is dat het met die doeken soms leek dat ik in de rijnhal stond. Voor 35 euro vind ik het een goed feest. en druk ja lekker. gelredome gevuld met 100 mensen is ook geen feest.
was hier en daar slecht gereglt met drinken en alen muziek ja was wel ok
begin was erg vet..... einde was minder
Was Een Leuk Feessie!! Beetje Te Druk Maarja Hoe Meer Ziel Hoe Meer Vreugd
We waren er al vroeg en konden zo doorlopen! Vanaf 11 uur begon het los te komen! Decor zag er goed uit, geluid was goed! Sfeer was top! Super vermaakt
Jammer dat we 3 kwartier in de rij hebben gestaan bij de fouillering, maar hebben showtek gelukkig gezien, dat was super cool!! met Fuck the System.. Don Diablo en Benny Was cool Samen met Nicolien en offcourse Michelle!!
geslaagd feest voor mij hoor, lekker gedraid, en dat wachten, kom je wel op meer feesten tegen, wacht je toch gewoon effe
Vond het een goed feest! The Playah & Viper, Neophyte & Partyraiser Sfeer was top, enige mindere was MoC die niet geweest zijn Verder leuk gedaan in flockers 1, in de andere zalen ben ik niet geweest
Benny was weer eens heer en meester... waar de dj's tot 3 uur links af gingen ging Benny rechtsaf......I I I I I I I I DON'T KNOW I DON'T KNOW I DON'T KNOW I DON'T I DON I DON'T KNOW..!!
had er wel meer van verwacht maja heb me wel vermaakt
fukcing drukke rij bij ingang omdat helft van de ingangen niet open is en iedereen uit zn neus staat te vreten.. vage indeling... beetje suffe aankleding... maar de dj's maakten het dan toch weer goed had er alleen wat meer van verwacht zeker van Q-dance
Ik vond het wel oke, heb niet echt last gehad van het geluid, die gordijnen hielpen wel. De rijen bij eten, drinken en toiletten,ook geen last van gehad en er werd over het algemeen goed gedraaid. Alleen jammer dat mijn vriendje met wie ik was, een backstagetoegang had om te fotograferen en ik niet, ik was samen met hem gekomen en wist dat niet van te voren(hij ook niet), sta je daar een beetje in je eentje terwijl je dacht samen naar een feest te gaan
nou ja wat moet ik hier nou weer van zeggen..... zany en partyraiser maakte het goed!! enne ik weet niet hoe het kan maar er liepen 20 fotografen van pf en ik zie er geen 1!!
Echt top avond gehad Heb mij goed vermaakt en ben flink los gegaan. Beetje jammer van alle kritiek PF Bedankt!!
Heb het prima naar mijn zin gehad!! God.. wat waren wij ..GEK!!!
ze hadden het beter Floppers kunnen noemen! haha oke zo erg wast ook weer niet, maar de hardstyle viel erg tegen! partyraiser maakte het toch nog helemaal goed! en het vrijkaartje voor zijn feest (van hemzelf gekregen! --> wat een aardige man )maakte het allerbest!
erg leuk feesje...veel verschillende mensen...die wel allemaal van de kaart waren hahaha gezellige avond gehad setjes van darkraver, viper en playah waren gooood
partyraissssssssssssser!!!!!!!!!! viper en playa lekker hoor
Aangezien mijn verwachting 0,0 was ("dit wordt toch een kutfeest"), vond ik het al met al reuze meevallen! Heb me best vermaakt, wel leuk een harder feestje ter afwisseling
Ik vond het een super feest vooral partyraiser vs neophyte
Rij bij de ingang was veel te lang omdat veel poortjes dicht waren, ongeveer een uur in de rij gestaan bar en toiletten vond ik goed geregeld muziek viel zwaar tegen tot 3.30 uur en na 6 uur ook! De lasers en lampen kwamen totaal niet tot hun recht, leek wel of ze veel zwakker waren dan normaal het podium vond ik wel weer ! Met andere woorden: ik had meer van het feest verwacht
Goed vermaakt toppy
te druk, veel fouten met draaien, vooral in de hardstyle maar maar, FLOPPERS is t k*tfeest waar we weer met zn alle zijn ingestonken!!!!
heb me heel erg goed vermaakt! het feest was gewoon beter dan ik verwacht had leuk om je collega's een keer irl tegen te komen, ben gewoon trots op dit feest bedankt dat ik voor deze site mag werken
Net niet dat beetje om het een goed feest telaten zijn jammer.
Echt super! Er werd zoooooooooo lekker gedraaid! Sidney Samson samen met Gregor Salto En Benny Rodrigues kon er ook wat van! Helemaal uit m'n dak gegaan! Alleen jammer dat ik m'n telefoon ben verloren
Tot benny begon was het een kutfeest, daarna was de muziek top en heb ik me nog goed vermaakt. Wel kut sfeer & geluid, al met al net een voldoende. Saaie mensen (lees: kijkvolk) kunnen beter weg blijven!
wat een heerlijk commentaar leveren de meeste weer... tis ook nooit goed.. maarre deepack was lkkr aant draaien, headhunterz cker ook, en de laatste djs playah,neophyte etc. lkkr toch zo knalluh int gelredome!!
Ontzettend gelachen, maar sfeer was een beetje ver te zoeken..( In de trein was het bijna nog leuker wat dat betreft. .) Leuk dat er zoveel mensen zijn, maar losgaan werd onmogelijk door al die lopende en stilstaande mensen (N),
ik heb me prima vermaakt na 03:30 uur. in zaal 1 natuurlijk HARDCORE. een gelukje dat ik rond half 2 binnen kwam kon overal gemakkelijk doorlopen. ik vond de aankleding echt waardeloos drinken halen, munten halen, pissen ook. veel bekenden gezien en verder was de muziek echt wel kicke heur. en voortaan die kk kluisjes is logisch nummeren de tering heb na afloop met me zatte kop echt 1 kwartier naar mijn eigen kluis lopen zoeken ppffffffffff echt niet leuk in de kou. wel flockers 2 maar niet uitverkocht.
housequake u roog,erick-e and twothousand and one ook veTTTTTT thanx lieverds, het was super met jullie
wiehooow, super naar mijn zin gehad! heerlijke muziek. lekker veel nieuwe tracks splitsing van gelredome werkte prima podia zagen er top uit. superbe tot de volgende flockers!!
mensen ga een x los voor de verandering, blijf niet als een sjonnie staan op dezelfde vierkante meter en als je stilstaat omdat je er geen zak aan vind ga dan lekker naar huis wilje en niet achteraf een of ander kk bericht sturen da het geen flikker aan was twas gewoon een lijp feestje verrekte mouwzakken.....
1x water kopen, 8x gratis bijvullen, 10x pissen zonder wachttijd ... wat piepen die lui hier nou Heb me kostelijk vermaakt, als Trancetubbie tussen de hakkende menigte ... en ik heb OVERAL pijn, JIPPIE!
Was echt een SUPER FEESTJE daar in de Gelderdome!! Zaal indeling was prima....en iedereen ging lekker LOOS!!! Geluid had achter beter en harder gemogen....maar ik heb heerlijk lopen KNALLEN op Flockers!!!
In het begin dacht ik "bahh wat een baggerfeest" er was niet echt sfeer enzo, maar later werd dat een stuk beter en heb ik me goed vermaakt, al met al was het gezellig met iedereen die ik was Wel grappig dat ik nog een aantal keer mijn profiel zag langskomen
Eerlijk gezegd had ik er weinig hoge verwachtingen van, maar het is me alles meegevallen. De splitsing van areas was wel goed, decor leuk, lekkere muziek, wc's achter de area's ook beter en veel gezellig mensen. Ik vond het zelfs beter dan Qlimax afgelopen jaar. Minder druk, minder warm, maar toch vind ik de sfeer op bijv. XQ nog beter. Al met al geweldig vermaakt.
Zany en Headhunterz, eindelijk weer ! Geluidswal werkte niet genoeg! Verder wel gezellig gehad
zwaar gezellig..moete ze vaker doen
heb me toch echt wel vermaakt jammer van die lange klote rij en dat de lockers dan ook nog is buiten zijn, wilde jullie ons ziek hebben ofzo? muziek was goed jammer van het geluid en die wand was ook niet helemaal geluidsdicht beetje jammer
vaag publiek een hele toko vol met jonny walkers je werd der niet goed van MENSEN BLIJF GEWOON OP JE PLEK STAAN koop dan kaarte voor de wandel vierdaagse
Geluid was goed, maar mocht wel wat harder. Op het eind keihard gebeukt op Partyraiser en Neophyte! Vanaf Buzz-Fuzz kwam het tempo er een beetje in. Iets meer tappunten had wel gekund. Tering lang wachten bij de bar.
heb me prima vermaakt, maar dat komt meer door de sfeer en de vele bekenden. te veel variatie qua muziekstylen onder 1 dak. tot 4 uur was het in flockers 1 prima te doen. Daarna heb ik me niet meer kunnen vermaken met de muziek. En de talents hielen zich ook niet echt aan hun style,want hardstyle werd al vrij snel hardcore. erg jammer. maar verder prima feestje gehad
Dikke shit... Lekker inkomen in Flockers 1, beginnetje Gregor Salto meepakken, hij blijft te bruut Miss Djax & Rude Awakening, lekkere afsluiting Prima vermaakt, maar wat een fuckin drukte en grootte... Te massaal, maar zeker de moeite waard
Ik vond ut wel een releks feest was alleen ziek was wel klote.. maja ik heb me wel proberen te vermaken wel jammer dat je in de house zaal vaak de hc er doorheen hoorde..
Nice feestje, heb me zeker vermaakt. Alleen achter in de zaal was de muziek wat slechter te horen. En het gezeur over drinken...ik weet niet hoor maar ik heb geen 1 keer langer dan 4/5 minuten in de rij gestaan voor drinken. En mensen die er over zeuren dat dat te lang is die moeten zelf maar eens een feest van deze grote organiseren en dan achteraf hier nog een keer komen posten. Begrepen dat het in Flockers 1 erg druk was, Flockers 2 was het goed druk maar genoeg dansruimte.
goed feessie weer heb me goed vermaakt met al me knallers in de hardstyle zaal erg druk en mensen liepen door elkaar heen, je kon niet lekker blijven dansen omdat je STEEDS op zij moest voor iedereen
Veel te druk, slecht geluid (behalve voorin), lange rijen bij de barren, de trappen blijft ook altijd een feest en de dj's draaiden niet goed genoeg.. was gelukkig nog wel gezellig met schatje en de rest!
Had er meer van verwacht, het was echt druk te druk eigenlijk en jammer van die 2 zalen beter 1 grote zaal hardstyle stond prop en prop vol mjah heb me nog wel vermaakt
In het begin viel het erg tegen, lange wachtrijen, kluisjes buiten is ook geen succes midden in de winter (het Gelredome is toch groot genoeg!!). Het leek trouwens wel of Q dance zich had teruggetrokken, want het geluid was in het begin van de avond echt slecht, misschien ook omdat alleen voorin goede installaties hingen. Anyway, de sfeer was wel goed: mensen van alle soorten en stijlen lieten zien dat ze best samen kunnen feesten met RESPECT voor elkaar Techno op het eind was top secret cinema
setjes waren prima.. 2000&1 mega!!! beetje jammer alleen dat het niet mooi verdeeld was.. hardstyle/hardcore zaal barstensvol.. en club/techno minder.. en de bar.. 4,50 voor een flesje water??? kom op mensen!!
leuk feessie! maar geluid was lang niet alles achteraan, vooraan wat beter! maar heb betere meegemaakt! ook jammer dat mijn schatje het iets TE naar haar zin had haha kusje
op het laaste knalde het goed leuk feestje .en ons pap het ook genoten
Leuk feestje van partyflock! aankleding vond ik goed aangezien het ook een organisatie is die net begonnen is met dit feest!(pf) bij showtek viel de bass een keer weg en sindsdien was het geluid ECHT MATIG! geen subs leek wel of het van die andere boxen kwam! heel jammer... verder wel goed vermaakt...
Slechtste binnenfeest wat ik ooit heb mee gemaakt..!! Ma tog super vermaakt ..Had meer verwacht van Qdance en Matrixx..
1 woord GODDELIJK!!! wat een meesterlijk feest.. volgens jaar weer?
geweldig feest echt had er nie veel van verwacht moet ik eerlijk zijn maar echt toppie snap nie waar mensen zich druk om maken ja tis druk dus dan is het ook iets drukker bij de bar nou die mensen deden ook hun best dus mensen kom op zo erg was et nie masters of hardcore was 1000x slechter
geluid was echt k*t helaas en beetje jammer dat je voor een glas drinken weer die k*t trap op moest gaan laatste twee toppers o.a Partyraiser en Neophyte heb gemist nah volgende keer beter!!
SUPER! Geen last gehad van rijen en drukte! goede muziek! bediening was wel matig!
Vond het verschil in muziek (Club/ Techno/ Harde shit) te groot.. Vond het publiek bij de ene zaal super gemoedelijk, terwijl de andere zaal veel aggressiever op me overkwam Ik heb me prima vermaakt, alleen had spijt gehad als ik had betaald voor een kaartje, vond het zijn prijs niet waard. Volgende keer andere lokatie en Muziekgenres beter scheiden denk ik Bedankt voor deze toch nog geweldige avond LINI
best leuk feesje.. alleen geluid niet altijd even goed en cosumpties te duur (4,40 voor flesje water??) maar goed, voor de rest genote van de muziek en gezelligheid
Na maanden van voorbereiden ging Flockers wel in no time voorbij zeg! Dat het leeft onder de bezoekers van Flock moge duidelijk zijn, het pageviewrecord is weer verpulverd deze week! 330
De kaartverkoop gaat de laatste paar dagen echt hard en we verwachten met rond 20.000 Flockers er een prachtig feest van te maken. Wil je het niet missen? Je kunt nog terecht bij de vvk adressen van Ticketbox. Lees in dit nieuwsbericht de timetable en het laatste nieuws. 391
Flockers begint lekker te leven in de agenda, op het forum en ook in onze contactsectie komen heel wat vragen binnen. Daarom even een update over het feest dat Partyflock samen met Matrixx en Q-dance organiseert op 24 februari in het GelreDome. 134
We kondigden al aan dat er tijdens Flockers in het GelreDome een aantal talentareas zullen zijn. Lees in dit nieuwsbericht wat er van jou als artiest verwacht wordt als je op dit unieke en grote event je skills wilt laten zien en horen. 274
Het was natuurlijk wel even puzzelen…een line-up neerzetten waar iedereen blij van wordt! Toch hopen we jullie met deze line-up een breed aanbod van dj’s en muziekstijlen aan te bieden met een mix van de populairste dj’s, opkomende dj’s en talents. 532
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan........ 615
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan.
Daarom geven we een historisch feest, waar iedereen zijn Partyflockprofiel een gezicht kan geven: Flockers!
→ lees meer
Het zou niet gepast zijn ons vijfjarig jubileum zomaar voorbij te laten gaan met alleen een nieuwsberichtje op de front waarbij jullie als leden ons van harte feliciteren. Voor ons is dit het moment om als virtuele gemeenschap voor één keer echt LIVE te gaan.
Daarom geven we een historisch feest, waar iedereen zijn Partyflockprofiel een gezicht kan geven: Flockers!
was geinig feest bij ons in het gelredome alleen geluid zwaar kut zaal gesplits door een zeil was 10x niks allemaal kleine blagen die er rond stampten vd snoepjes