Een van de slechtst georganiseerde Awakenings die ik heb meegemaakt.. 3 kwartier wachten om munten te halen, vechten voor je eten.. Ondanks dat toch nog erg goed kunnen vermaken Speedy J.
Gezellig!! Door de benauwde warmte voornamelijk main.. Kevin Saunderson voor mij de beste!
Pffoe, wat een feest zeg! Maar wat was het weer snel voorbij! Heb t idee dat ik weer de meer dan de helft gemist heb! Wat is gezien en gehoord heb was wel erg vet, Joris Voorn, Len Faki (heel vet), Speedy J (zeker wel vet), Paul Ritch, Ben Sims & Surgeon (F7, was onwijs knallen) en laatste half uurtje Adam Beyer en natuurlijk Billy Jean, heel heel heel vet! Op naar volgend jaar!! Duurt lang!!
hier kan dancevalley en mysteryland niet tegen op..wat een beuker..
Awakie was weer heeemels erg genoten! PULLEN was mijn held van de dag...monsterset! alleen leek het verdomme wel de Efteling, lastige routing en onwijs veel rijen (n) doe mij die oude indeling maar dat was tenminste nog te overzien.
Organisatie top! Nergens lang gewacht. Hele dag bij W gestaan, met uitzondering van Audion en Karotte muzikaal dikke tegenvallers (vooral Carola, lelijke arrogante aap), wel lekker sfeertje.
Geniaal
echt een super dagje gehad....!! Anton Pieete die was live erg goed bezig..!! TOP feest, volgend jaar weer aanwezig..!!
Karotte viel mij een beetje tegen, Speedy J was wel vet, maar blijft monotoom, Carola ook te vlak, Picotto kan me ook niet heel erg boeien. Al met al vond ik het muzikaal op één of andere manier niet je van het. Daarnaast is het feest veel te groot opgezet tegenwoordig om al niet te spreken van de rampzalige terugreis... Beter regelen Monumental!! Wat te denken van het personeel bij de bar en het eten. Plussen: toiletten gratis + geluid van goede kwaliteit
Dit festival had alle ingrediënten.. tot 18uur lekker rond gebanjerd over het terrein om vervolgens lekker los te gaan bij de Z.. zowel binnen als buiten.. alleen jammer dat het binnen iedere X bij een speelkwartietje bleef.. pff wat een hitte.. en indd jammer dat de bass achterin verre van optimaal was.. al om al een heerlijk daggie noeste techno en gezelligheid..
Leuke dag, lekker veel rond gelopen.. Weinig goede muziek gehoord, terrein veeeelste groot, lang wachten voor muntjes, drinken en eten.. Awakenings is het awakeningsgevoel een beetje kwijt.. Denk er voor het eerst aan om volgend jaar maar eens aan me voorbij te laten gaan..
Very Very nice with friends but too big I think this year just like last year and I miss the connection between the crowd. Give me Awakenings 2007 please back
BEN OP ZOEK NAAR THOMAS OF TOMAS ontmoet bij de vette set bij Secret Cinema, lekker samen gedanst en toen was ik je ineens kwijt!! verder vond ik het helemaal te gek, beter dan vorig jaar, indoor here i come xxxx
Ik wil terug volgend jaar alleen meer drankcorners a.u.b.
Lekker!! Goed georganiseerd. Beetje te groot.. en de muziek te lafjes. Ben ik niet gewend van Awake. Wordt toch geen feest voor de massa hoop ik!? Aant einde nog wel ff geknald!! THNX!!
Awakenings = Zes techno-stages met alleen maar goede muziek Opstelling, eten en drankvoorzieningen, toiletten veel efficienter geregeld dan vorig jaar, top! Met een vast groepje de beest uithangen blijft toch het mooiste wat er is op zo'n grootschalig festival. Toppers zijn: Squillace, Karotte, Paco Osuna, Marco Carola, Alex Under, Mathias Kaden, Kanzyani & Nastic, Stacey Pullen, allemaal helden
Top feest! Relaxed people, goede muziek en heerlijk weer!
wauw wat eeeen mega mega mega vette dag was het ik ben zo hard uit mijn dak gegaan echt waar geweldig Tetrapak en pet duo waren de beste echt geweldig next time again
super benauwd overal!! s avonds eindelijk wat afgekoeld.. t was wel gezellig, muziek was alleen in z zeer oke en af en toe op de main en voor de rest bijna niet gezien! miss djax en sven wittekind! !
WAUWWW! Heb het onwijs naar m'n zin gehad! Non-stop staan zweten met een grote lach op m'n gezicht. Dave Clarke en green velvet hebben de gruwelijkste plaat ooit gedraaid en hoop echt dat ik er nog achter kom welke dat is... nergens last van gehad behalve van blubberpoten bij de bar en 2 hele vieze vage mensen die smerige dingen met elkaar deden. Ik hoop dat ik dat nooit meer hoef zien!!!BAH!het werd alleen maar van kwaad tot nog veel erger. Tiete graaien en vingeren....BLEEEEEEHHHHH!! verder was t geweldig
Dubfire draaide dit nummer eerst, daarna hoorde ik in de trein en vervolgens op de after, even gekeken hoe ie heet wat een moeilijk lekker nummer: http://www.youtube.com/watch?v=ZlfC1rbhGHo&fmt=16]
Wat een ongelooflijk vette editie! De toch wel wat tegenvallende van vorig jaar, was ik in 1 klap vergeten! Miss Djax, Adam Beyer waren echt TOP! Beetje erg lange rijen bij het drinken halen en de wc's, daar zijn nog wel wat verbeterpunten denk ik.. Al met al een GEWELDIGE dag gehad! Erg blij ook om te zien dat het terrein was compacter was ingericht dan vorig jaar en de minimaltent weer terug was..
Niet in woorden uit te drukken... Kippenvel (ondanks de warmte) op zoveel momenten (oa Beyer met Billy Jean). Geweldige dag en de wachttijden zijn vervelend, maar hebben de pret niet gedrukt. Geweldig. Op naar AWFS #10!
Ben Sims draaide als afsluiter, Do'nt stop till you get enough (kippevel) Green Velvet revancheerde zich voor Emporium. Gale San lekker ding en ook nog vet draaien! Jochem en Bayer als afsluiter VET!! Vond verder dat er opvallend veel house werd gedraaid (helemaal niet erg overigens) Minpunten 3 kwartier wachten op consumptiebonnen en te weinig barren.
Helemaal TOP! Misstress Barbara, Picotto, Slam, Heb alleen maar in Y gestaan, geen reden tot vertrek
Speedy J, Ben Sims & Surgeon, Marco Remus & Sven Wittekind, TETRAPARK en Pet Duo allemaal helden, kortom Meesterlijk Awakenings - minpuntje de drukte bij de bar .
Heerlijk! Erg groot, heb wat meters afgelegd! Joris, Josh Wink, Green Velvet, Secret Cinema waren alsvanouds lekker! Ame en Dixon opvallend vet! Lekker zweven, geweldig feesie!
Erg gezellig dag, maar wat waren er veel mensen...zonde...het festival was in de eerste jaren zo knus, Beyer was oke, maar heeft het afsluiten beter gedaan...daarom volgend jaar maar weer Hawtin oke?! Held van de dag: Michael Jackson
Het was weer super!!! Heerlijke sets gehoord Op naar volgend jaar
Appart dagje,voor mij de minsteAwake tot nu toe....begon supervet!Met Dubfire&Squillace!Anton Piete, Ananda & Eulberg en man van de dag....Matthias Kaden!!!Na 18:00 kakte het in en alles was teveel van hetzelfde.Vind het toch ook echt te groot worden....intimiteit is er er uit.
Wat een vet feest weer! Mathias Kaden held van de dag!
Billie jean is not my lover, she's just a girl who claims that I am the one, but the kid is not my son, she says I am the one, but the kid is not my son.
Vet! Makam goeie binnenkomer, Wink & D'Julz, Faki, Speedy J en Beyer ook nog eens Billy Jean als afsluiter! Alleen rijen bij drank wel erg lang!
Main viel me wat tegen... wel heerlijk gepompt bij Len Faki en Mistress Barbara!! Muziekaal genoten van Olene Kadar en als absoluut muziekaal hoogtepunt Ame & Dixon!! After in het bos was geniaal!
Wat een dag Helden met vlag en wimpel: Joris Voorn en Len Faki!!! Wat een kwaliteiten heb je wel niet als je de mensen zo vroeg al zo los krijgt!! RESPECT!!!!!
Âme en Dixon spande weer de kroon, wat een fijne muziek is het toch! X met Pullen, Carl Craig en Ben Sims was ook echt kkvet! W viel heeeeeel erg tegen, maar wel gezellig!
Was een leuk feestje, alleen jammer dat mijn gemoeds toestand slecht was... min puntjes vond ik de wc's de apparte muntjes voor te eten en wat een rijen af en toe...
Lekkere Awake gehad, MIstress Barbara lekker rollend, Green Velvet ook ff vet, daarnaast ook nog Carl Graig en Mauro Picotto die lekker draaiden. En Marco Carola als afsluiter was ook erg lekker!!
Helden van de dag: Len Faki & Secret Cinema! Gruwelijk om Adam Beyer - Remainings III (remix 1) als laatste plaat te horen voor Billy Jean op de main! Ook respect voor de pakistaanse gast met ipodboxjes tijdens het wachten op de bus
Secret Cinema!! Alweer de Master! X was sowieso vettig met Mulero die flink doorrolde.. Verder erg genoten van Trentemoller en Eulberg&Ananda Een van de betere AWFS, mede dankzij het mooie weer..
Adam beyer echt een super set daar echt lekker los gegaan... alleen dat parkeren en een weg terug vinden naar de snelweg waar je normaal 5 min over doet kostte me nu 3 kwartier.
Wat was het weer een heerlijk dagje met leuke mensen! We moesten even op gang komen, maar AWFS blijft toch echt het mooiste feestje! Wat een topafsluiting bij de main.
Dik! Daniel Sanchez draaide lekker, Joris Voorn: Lets go Juno, Spastik en Jeff Mills - Alarms door elkaar . Pullen was gaaf en Paul Ritch superdik. Daarna Jimpster en Beyer ook lekker
Billie Jean-bootleg @ Trentemoller's set & mijn dag kon niet meer stuk: kippenvel!!! Ben Sims & Surgeon kregen mijn eervolste vermelding...wat een kanjercombo <=o)!
Was toch weer briljant missch wat te massaal, kon mijn draai pas laat vinden, maar heb dik lopen genieten van oa Pullen, Voorn, Trentemoller en Beyer, en natuurlijk de gezelligheid en vriendjes
superfeesie weer.....dave clark perfecte afsluiter!!!!
Gezellige dag gehad! Muziek top (Trentemoller, Stacey pullen, Adam Beyer) Qua organisatie vond ik 't zwaar tegenvallen. Sfeerloos en te lange rijen bij de barren
Toen Miss Djax begon met haar 1e plaat toen ging heel die fokking tent los!! Echt zwaar lijp!! En Pet Duo als afsluiter helemaal de bom!! Jammer van de lange wachtrijen bij de drinks!
Om 15.00 uur de kluisjes op Voor de rest wel prima vermaakt, heerlijk weertje! Volgend jaar graag de Schranz Open Air bitte
helemaal los gegaan echt top!! alleen jammer van het einde..... adam beyer had wel wat meer mogen geven en er had ook wel een grotere vuurwerkshow mogen zijn......
TOP=Green Velvet, Oscar Mulero Gayle San en Cari Lekebusch, goede sfeer, geen regen, FLOP= keihard zweten in tent Z, overal rijen, halve muntjes, slecht geluid in tent X en piep in mn oor
Super! weer gehad ondanks de voorspellingen! Volgend jaar bij binnenkomst een TomTom?
Wat een TOP dag !! Helden van de dag: Oscar mulero & Ben Sims
Technasia en Dave Clarck... My god wat lekker... ouderwets knallen! Technasia - Acid storm(Get Wet) kwam langs... zo een heerlijke plaat...
Veel gezien, maar nog meer gemist! Was zeer geslaagd feest met hoogtepunten Stacey Pullen, Green Velvet, Trentemoller en Oscar Mulero. Afsluiter van Beyer was maar lafjes!! Minpuntje; bussen terug naar sloterdijk...
With the lights out it's less dangerous, here we are now, entertain us, I feel stupid and contagious, a mulatto, an albino, a mosquito, my libido, yeah!, a denial!
Hulde aan Miss Djax! jammer van die hitte, maar konden ze ookniets aan doen. Verder relaxed gespest
vet feest,ame was goed ,adam ook,en lekker en veel mooie meiden
Veel feestjes en festivals gehad en eerste keer Awakenings: goede organisatie, korte rijen bij binnenkomst, drank was zo geregeld, gratis wc en de drankprijzen vielen ook mee. Nadeel: teveel indoor, das leuk als het regent maar bij goed weer heb ik er niets aan, veel te warm! De 2 outdoorvelden, tja, miste de climax steeds een beetje. Kon niet helemaal los gaan. In vergelijking met loveland of mysteryland is er ook geen decoratie/aankleding. Dus leuk feest maar heb beter beleefd...
Blij dat het is droog gebleven maar het was echt te benauwd.. volgens mij kwam het daar door niet helemaal lekker los.. Alleen in Z was het lekker knallen En de muntjes waren op?! Dik een half uur staan wachten op nieuwe muntjes
De eerste uren vooral in de rij gestaan. Z kwam langzaam op gang, maar toen het eenmaal los ging was het dan ook echt feest. Pet Duo weer geweldig. Jammer dat het festival om 23 uur Cold Turkey afgelopen was.
Dominiek Eulberg & Gabriel Anananda : HUILEN!! wat een emotie zeg pfff.........
Trentemoller en Mulero zijn mijn helden van Awakefest 09... wat een heerlijke sets! Beyer vlakjes, had meer van hem verwacht. Veel jong grut dat er verloren bij stond, volgende keer moeten de echte liefhebbers sneller zijn met kopen?
Karotte liet de zon schijnen!!!! Wat een dikke mik!
Technasia, set van het festival, Craig en Pullen Wat een set's! Freq 7 Waardige afsluiter en wat een remix van Billy Jean. Magda inspiratieloos en jammer datk Ame en Dixon heb gemist.
Wat een fucking heldenplaat zeg die Remainings van Adam Beyer!!! Awakefest is en blijft een topfuif. Wel had ik het idee dat het drukker was dan voorgaande jaren. Hulde!
Slecht georganiseerd, te commercieel geworden.. Overdag ERG leuk, de avond was echter een trieste, sfeerloze bedoeling.. Mulero diepe set, publiek snapte er alleen niet zoveel van.. Surgeon & Sims soortgelijk verhaal! Faki, Anton Pieete en Rachmad/Laux waren allen dope sets
Detroit in da house! Hulde aan Miss Djax en Sims, jammer van de te weinig barren en wc's
Topperrrrr dit!!!! Magda mooi beginnen. Verder was Faki dik bezig, Misstress Barbara helemaal los. Mulero, Speedy J ook erg vet. Afsluiter Bim Bam Beyer, hulde!!!!!
Stage W! Paco Osuna teeering wat een set Matthias Kaden ook lekker en nog ff de laatste energie eruit gegooid bij Tetrapak en PetDuo en verder heerlijk weer en supergezellig alleen ging de tijd veulste snel Ik zie ook wel wat in een 24u festival
goddamnit, doe mij elke week maar zo'n fuiffie! Beginnen met joris voorn, kan niet beter! Die man heeft me nog nooit teleurgesteld! Trentemøller moet nieuwe muziek zoeken, al was zijn ode aan michael jackson wel kippenvel waard! Verder green velvet, secret cinema en ame heel vet! Organisatie verdient ook respect!
Volgend jaar zeker weer aanwezig, zal een mooi jubileum worden. Billy Jean kippenvel gewoon!
Tegek feessie alleen afloop bus achter me meegeschept door trein op spoor pfff
Pullen, Mulero, Speedy J. en abknallen met Pet Duo. Jammer van de lange rijen voor munten&drank, dit moet toch beter kunnen. Geluid in X-tent stond te schel, nu nog pijn in mijn oren.
lekker hooor dat wachten vond ik overal wel meevallen.. gewoon vroeg komen, heb je nergens last van.. Joris Voorn vetste set vd dag, Magda, Audion, Ame, Kadar ook errrg leuk.. (wel jammer dat om 11 uur al klaar was.. het was net lekker donker en die lasers waren net pas cool enzoooo
Paco Osuna, Speedy J en Adam Beyer waren zeer geslaagd. Lekker genoten! Jammer dat de ik met de taxi moest vanwege die aanrijding.
Minste awake van alle keren dat ik geweest ben. Slechte opbouw en de main draaide house in een tempootje hoger..jammer
Heel gezellig, aardige setjes gehoord! Prachtig weer, wel benauwd Alleen de rijen voor de munten en eten was belachelijk lang en de cola en de sinas was niet te zuipen Jmmr dat ik Magda maar een kwartier hb gezien! Voor drest goed vermaakt! Paul Ritch en Paco Osuna waren voor mij de Bestee!!!
Vond het een goed feestje alleen denk toch dat het de laatste keer is dat ik bij awake festival ben geweest. Heb toch liever de Rotterdam en Eindhoven edities. 's Middags veeeeel te warm (kan organisatie uiteraard niks aan doen ) maar daarom heb ik liever 's nachts. Maar geluidsinstallatie is zoals goed geregeld bij Awakenings. Goede setjes gehoord ( Marko Nastic & Valentino K. )
Awakefest gaat elk jaar achteruit. Steeds massaler, wat de sfeer niet tengoede komt. Muzikaal was deze editie ook geen toppunt, alhoewel ik Secret Cinema en Ame&Dixon helaas heb moeten missen Vuurwerk was ook lafjes
vette shit en wat een weertje kerel
leuk feest maar ik ben al verneukt door de hardcore.
Het was een aardig feest maar van mij mogen er wel 2 stages (en dus publiek) minder zijn. En Adam Beyer, wat een slappe hap afsluiter was dat zeg, vooral de eerste drie kwartier. Volgend jaar toch echt een x een pompende afsluiter aub!(á la Robert Hood, Ben Sims)
Ik zal mezelf maar onderscheiden van de de rest door te zeggen DAT HET GEWOON EEN TOPFEEST WAS!!!!!!!!!!! Heerlijk genoten vooral in de buitenarea's geweest, en overal werd er goed gedraaid vond ik. Heerlijk weertje gehad, en zeker volgend jaar weer. Unbelievable. Helaas ging de tijd veel te snel! Op naar Volt loves summer met ook een geniale line-up
Dominik Eulberg, Gabriel Ananda, Gayle San, Alex Kvitta, Miss Djax, Marco Remus, Sven Wittekind, Tetrapak ,Pet Duo, magda . 1 groot nadeel: hoe kan het dat de lockers om fucking half 4 al op zijn...
Wat een heerlijk feest! Met een subliem einde, ter ere aan Michael Jackson.
Sino, Pullen, Frequnecy 7 waren allemaal erg dikke sets. Vooral F7 pff wat een beukwerk!! X en Y keihard zweten!
veel namen niet gezien.. vond Mathias Kaden en Alex Under iig TOP
X&Y pullrn sino TOP dag... maar euh als de bar een half uur langer "open" blijft doe dat dan ook met de wc gezeik..
Cari&Gayle: RETE goed, Ritch ook lekka. Vond vooral dat er 's middags vet werd gedraaid, na 6en echt minder. Festival echt te groot, teveel tijd kwijt aan wc's en drinken halen etc.
Was echt weer een superdag! dank weer aan de organisatie
wát een sfeer zeg vond het muzikaal in de middag wat tegenvallen, maar vanaf 19.00uur Oscar Mulero!! en een prachtig kippevel momentje, op het laast op de main
Ik vind de sets op de festivals tot nu toe karig deze zomer. Alleen Karotte was goed, van wat ik gehoord heb. Zeer mooi dat het droog bleef en uiteraard een mooie dag met iedereen....alleen muzikaal sinds TW duitsland beetje tegenvallend allemaal, moeten we dan echt naar Duitsland voor dikke sets?
Heeerlijk feestje was het weer!! Vanaf Paul Ritch ging het rollen, maar voor mij was de koning van de dag toch wel Paco Osuna. Jammer dat ik me maatje zo weinig heb gezien maar dit mocht de pret niet drukken!!
WAUW WAUW WAUW! Wat een MEGA vage-bizarre-heerlijke-dag was het zeg! Jammer dat ik er zo laat was en zodoende Trentemoller moest missen en de tijd ging ook zoo ongelooflijk snel Bedankt voor de memorabele dag Sharon, Bob, Green Velvet, Kevin Sauderson en Technasia Billie Jean kippevel
Frequency 7, Saunderson en Technasia top Verder lekker rondgeslenterd, veel gezelligheid en gelukkig lag alles iets dichter bij elkaar dit jaar. Wel leek het ontzettend snel voorbij te zijn Op naar volgend jaar
Lekker feestje, beter dan vorig jaar (indeling). Alleen het halen van drinken is gewoon zwaar kut. Vooral met dit weer hadden ze meer drink barretjes of personeel mogen regelen. Verder top feest met supereind.
Ik zeg; Handjes in de lucht! ondanks dat Awake veel te commercieel geworden is, met alle gevolgen van dien; veel te groot, te druk, slecht geregeld bij de bar!(kan beterrrr) toch heerlijk los gegaan. heel gezellig gehad, lekker rondgestruind, veeeel bekenden...jahoor prima zo, volgend jaar gewoon weer
ame en dixon josh wink ook leuk en beste afsluiter die ik ooit gehoord heb
Te veel dezelfde muziek gehoord, X was wel errug lekker...Mijn moppie en Matties maakte deze dag geweldig! ennuh de security ..wat een vieze loserzzz Bah!
alex under en paco osuna de 2 grote bazen.. paul ritch had een goeiie tracklist.. karotte was draaitechnisch niet op z'n best gister.. maar k weet wat ie kan.. dus hij blijft een keiserr
Ben Sims, Secret Cinema, Speedy J, en uiteraard Adam Beyer: top!!! Super weer, lekker zweten, leuke mensen, helaas te groot festival geworden maar ik heb het top gehad!
Het was een heerlijk feest, goeie en relaxte sfeer (zoals we van Awakenings gewend zijn) Alleende terug weg naar huis...1 GROOT DRAMA!! Met die bus die was gekanteld, we hebben er 2 uur over gedaan om van Spaarnwoude naar Amsterdam Sloterdijk terug te komen!! Hoop dat het volgend jaar Awakenings festival wel anders gergeld gaat worden, mocht er weer zoiets gaan gebeuren. Maar verder was het een TOP feest.
Ondanks het (te) grote terein heb ik me zeer goed vermaakt. Dikste shit: Marc Romboy, Trentemoller, Magda, Green Velvet, Audion, Paul Ritch en Alex Under!!
Nog steeds lange na niet het "oude" Awakefest... Te massaal, te lange rijen op bepaalde punten, maar zeer cker beter dan vorig jaar. Bazen van de dag: Paul Ritch, Paco Osuna, Alex Under en Carola! De afsluitende track van die man, te dik!
SFEER WAS GOED, MAAR HEB EEN HOOP VERBETEN GEZICHTEN GEZIEN VAN DE WARMTE. IK PLEIT VOOR VENTILATOREN!! DIE HADDEN ZE EEN AANTAL JAAR GELEDEN IN 1 TENT STAAN...MOET TOCH MOGELIJK ZIJN...EN GOOI DE TENTEN AAN DE ZIJKANT OPEN, LANG LEVE DE VENTILATIE.
Secret Cinema, Mulero & Frequency 7.....Helemaal lekker Wat een geweld!
Awakenings bedankt weer! Tentje X in het bijzonder!
Wauw, wat was dat geweldig, gelukkig de hele dag droog geweest , zelfs nog een zon gezien! en de set van anton pieëte was echt geweldig, maar 45 minuten was net te kort! en joris voorn was ook heerlijk! super genoten
Heerlijke setjes gehoord in de Z, gezellige mensen, lekker geluid en veel vrouwelijk schoon En uiteraard heerlijk weer gehad Alleen de rijen waren echt belachelijk lang (half uur wachten voor drinken en friet is echt not done) en de dag was veeeeel te snel voorbij Maar al in al een top dagje gehad!
Helemaal top was het weer.. Magda, Karotte, Adam Beyer, Dave Clarke heerlijke sets.. Len Faki en Technasia het dak eraf echt ... Ongelofelijk hoe die Len Faki gewoon geen 1 moment verslapte en echt alleen maar stond te beuken.. Jammer van die pendelbussen op t eind, maar toch best gezellig gefrisbeed tijdens het wachten
sommige mensen weten niet wat je uit een feest moet halen.begin bij jezelf.en als je dat niet kan blijf je toch lekker weg.By the way schranzen had eerder mogen beginnen in vergelijk met vorig jaar.Bedankt voor het lachuh
Wat een lekker feest! Trentemoll was dik met zoals ik hoorde Billie Jean, plaatje van The Cure geremixed en Toxic van Britney Spears. Audion, Paul Ritch, Osuna en Under waren lekker bezig!
Veel beter dan vorig jaar, heerlijk dagje! De old-skool AWFS buiten beschouwingen gelaten, want dat was op alle vlakken anders... Dit jaar heldensetjes in X gehoord!
GEEN Regen! Top feesie! lekker geschranst Z (jammer van de wc en de halve muntjes enzo )
Beetje jammer van de trein die besloot niet te rijden tuusen den bosch en utrecht en van de pendelbus die besloot toch niet voor de deur te stoppen. Op het lange wachten bij de munten na, wel een mooi feest geweest. Secret Cinema
Zaal Z was heaven! Remus en Wittekind Erg gezellig, maar wat was dat terrein weer groot, kunnen ze de indeling niet terug veranderen zoals 2 jaar geleden?! Carola had een lekkere set, tot de laatste 15 min; Wat een Waardeloos zachte afsluiter had hij
Voor de 9de keer vindt het belangrijkste techno festival van de wereld plaats op 27 juni in recreatiegebied Spaarnwoude. Line up bevat 66 artiesten uit 15 landen. Awakenings festival is het toonaangevende technofestival waar ieder techno(muziek)liefhebber hongerig naar uitkijkt. De afgelopen edities zijn ook steevast ruim van tevoren uitverkocht. 117
Over ruim twee weken tijdens Pasen is het eindelijk tijd voor het langverwachte Awakenings anniversary weekend. Er zijn alleen nog kaarten voor de Japanse editie op vrijdag 10 april verkrijgbaar. De zaterdag en zondag zijn reeds uitverkocht. Dinsdag 31 maart maakt Monumental Productions de line up van Awakenings festival bekend. De voorverkoop begint ook direct deze dag! Awakenings festival valt dit jaar op 27 juni. 24
Awakenings brengt nieuws over volgend jaar maar eerst over volgende week:
De kaarten die telefonisch besteld konden worden zijn uitverkocht. De laatste kaarten voor 21 en 22 november zijn nu verkrijgbaar via www.awakenings.nl/tickets?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock en bij Free Record Shop. 45
Stel je voor hoe ik me voel.. Ik was wel op het feest aanwezig, maar heb alle goede sets gemist. Stacey Pullen, Secret Cinema, Technasia, Mulero en F7. Vraag me niet hoe ik het voor elkaar heb gekregen
Beetje zelfde probleem gehad hoor, maar ja doe je nix aan. Gelukkig wel paul ritch meegemaakt
Veel gemist, maar gelukkig ook veel meegekregen... Joris Voorn, Alex KVitta, Miss Djax, Alex Under, Pet Duo was heel fijn om bij te zijn... alleen baal zo van Secret Sinema... ben helemaal ni in die tent geweest.. lag ni egt op de route
Maar dit was natuurlijk ook wel erg vet... http://www.youtube.com/watch?v=IqNnAFFrz7E
wou alleen nog ff kwijt dat ik wat lang in de rij stond met de auto om van het veld af te komen. en dan ook nog van die asoos (corsa met marokaantjes en corsa met 2 negerinnen) die hem er gewoon voor prakken. beetje jammer dat er dan zulke mensen komen. gelukkig niet overdag gezien
Ga maar huilen ja. Blij dat ik jou met je bek ook niet voorbij heb zien komen.
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op zondag 5 juli 2009 om 22:07:
wou alleen nog ff kwijt dat ik wat lang in de rij stond met de auto om van het veld af te komen. en dan ook nog van die asoos (corsa met marokaantjes en corsa met 2 negerinnen) die hem er gewoon voor prakken. beetje jammer dat er dan zulke mensen komen. gelukkig niet overdag gezien
en dat is het vermelden waard??
R.I.P Fokko Versloot, verschrikkelijk nieuws!
Fokko
RIP Fokko.
Wie weet in welke set The Bells van Jeff Mills voorbij is gekomen? Ik stond op dat moment bij de V (air) maar was zo van de kaart dat ik alleen dat nog kan herinneren?
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 7 juli 2009 om 20:53:
Wie weet in welke set The Bells van Jeff Mills voorbij is gekomen? Ik stond op dat moment bij de V (air) maar was zo van de kaart dat ik alleen dat nog kan herinneren?
dat was in de afsluiter op de main met adam beyer
lekker plaatje idd was ook ver heen maar die is blijven hangen
super thanx weer een lekker nummer erbij alleen het is niet dat nummer wat ik bedoel in die set van joris voorn is het echt alleen 1, 2, 3 en dan de qlimax niet met four er bij