SUPERFEEST!! zoals altijd, nu weer een jaar wachten Stond wel ff raar te kijken dat de lockers op waren!! Maar heb toch nog wat kunnen regelen gelukkig... en uiteindelijk hebben we die regenkleding en dikke truien niet eens nodig gehad Al met al echt weer het beste feestje van het jaar!
van tevoren bedacht naar welke dj's ik wilde maar zoals altijd weer zo genoten op één area.."het is hier toch leeeeuuk, ik wil niet weg" W-->karotte topper awakefest tot nu toe het mooiste van dit jaar!
Pffoe, wat een feest zeg! Maar wat was het weer snel voorbij! Heb t idee dat ik weer de meer dan de helft gemist heb! Wat is gezien en gehoord heb was wel erg vet, Joris Voorn, Len Faki (heel vet), Speedy J (zeker wel vet), Paul Ritch, Ben Sims & Surgeon (F7, was onwijs knallen) en laatste half uurtje Adam Beyer en natuurlijk Billy Jean, heel heel heel vet! Op naar volgend jaar!! Duurt lang!!
Prima vermaakt, vorig jaar alleen niet overtroffen. Licht / vuurwerk show en Adam Beyer viel wat tegen. Waren de roze jurkjes trouwens in de aanbieding?
Awakie was weer heeemels erg genoten! PULLEN was mijn held van de dag...monsterset! alleen leek het verdomme wel de Efteling, lastige routing en onwijs veel rijen (n) doe mij die oude indeling maar dat was tenminste nog te overzien.
Organisatie top! Nergens lang gewacht. Hele dag bij W gestaan, met uitzondering van Audion en Karotte muzikaal dikke tegenvallers (vooral Carola, lelijke arrogante aap), wel lekker sfeertje.
Geniaal
echt een super dagje gehad....!! Anton Pieete die was live erg goed bezig..!! TOP feest, volgend jaar weer aanwezig..!!
Heerlijk feest Veel goede muziek gehoord! Secret Cinema, Bas Mooy, Trentemoller
Kevin Saunderson, Oscar Mulero & Speedy waren voor mij de hoogtepunten van het festival! Voor de rest heel gezellig gehad.
Joris Voorn, Trentemoller, Stacey Pullen, Carl Craig, Paul Ritch, Paco Osuna, Alex Under en Adam Beyer met Billy Jean op de main. WOEI. Als je dan echt wil zeiken, dan over de afsluiting om 11 uur (veel te vroeg) en de te lange rijen voor een verlepte hamburger. Niets zeiken over 'te groot' en 'niet intiem', daarvoor moet je naar andere festivals. Maar die hebben niet zo'n gruwelijke line-up.
Karotte viel mij een beetje tegen, Speedy J was wel vet, maar blijft monotoom, Carola ook te vlak, Picotto kan me ook niet heel erg boeien. Al met al vond ik het muzikaal op één of andere manier niet je van het. Daarnaast is het feest veel te groot opgezet tegenwoordig om al niet te spreken van de rampzalige terugreis... Beter regelen Monumental!! Wat te denken van het personeel bij de bar en het eten. Plussen: toiletten gratis + geluid van goede kwaliteit
Mega vet! Top dag gehad, met uurtje schranzen op Pet Duo als afsluiter. Voor echt hard geluid moest je wel diep de tent in wat 2 jaar terug anders was, dit resulteerde in extreem benauwd worden en compleet nat. Als je in een tent los ging leek het wel alsof je gezwommen had. Verder jammer dat het bijna altijd 2 soorten muntjes beleid is op festivals puur om marketingtechnische redenen..je koopt dan van beide meer dan je in eerste instantie wilt hebben dus houdt de organisatie daar geld aan over.
Leuke dag, lekker veel rond gelopen.. Weinig goede muziek gehoord, terrein veeeelste groot, lang wachten voor muntjes, drinken en eten.. Awakenings is het awakeningsgevoel een beetje kwijt.. Denk er voor het eerst aan om volgend jaar maar eens aan me voorbij te laten gaan..
hele vette dag gehad, nacht was wat minder toen we tot half 2 moesten wachten voor een pendelbus Trentemoller Pullen Ritch em Osuna erg lekker. Under viel zwaar tegen, Freq7
Awakenings = Zes techno-stages met alleen maar goede muziek Opstelling, eten en drankvoorzieningen, toiletten veel efficienter geregeld dan vorig jaar, top! Met een vast groepje de beest uithangen blijft toch het mooiste wat er is op zo'n grootschalig festival. Toppers zijn: Squillace, Karotte, Paco Osuna, Marco Carola, Alex Under, Mathias Kaden, Kanzyani & Nastic, Stacey Pullen, allemaal helden
Wat een DIK feest weer...is er wel eigenlijk een beter feest? Dubfire, Pieete, Wink, Karotte, Ritch, Osuna, Speedy J, Under, Beyer ze waren allemaal even gruwelijk !! Alleen ff anti climax bij Karotte toen hij sky and sand begon te draaien. Enige minpunt dit jaar was dat je tering lang moest wachten op je drank en op de wc!! Kan nu al niet meer wachten op volgend jaar. Pfff IK WIL TERUG!!
wauw wat eeeen mega mega mega vette dag was het ik ben zo hard uit mijn dak gegaan echt waar geweldig Tetrapak en pet duo waren de beste echt geweldig next time again
GE-WEL-DIG perfect weer gehad alsnog en magda karotte en squillace waren ook helemaal in hun element after in hilly was ook zeer de moeite waard !! wat een locatie
Invite en Mulero DE helden van de dag. Awake FSTVL te groot! Alles behalve een Awakening sfeer.
Heerlijke dag, super sets van voorn, ritch en freq 7! Wel serieuze gehoorbeschadiging opgelopen bij freq 7, die hoge waren niet relaxed
Lekker gefeest, gedronken, gedanst ! Vorig jaar was wel leuker
Wat een ongelooflijk vette editie! De toch wel wat tegenvallende van vorig jaar, was ik in 1 klap vergeten! Miss Djax, Adam Beyer waren echt TOP! Beetje erg lange rijen bij het drinken halen en de wc's, daar zijn nog wel wat verbeterpunten denk ik.. Al met al een GEWELDIGE dag gehad! Erg blij ook om te zien dat het terrein was compacter was ingericht dan vorig jaar en de minimaltent weer terug was..
wat een fijn partijtje!! vanaf Len Faki kris kras overal vette beats gehoord/gevoeld.
Niet in woorden uit te drukken... Kippenvel (ondanks de warmte) op zoveel momenten (oa Beyer met Billy Jean). Geweldige dag en de wachttijden zijn vervelend, maar hebben de pret niet gedrukt. Geweldig. Op naar AWFS #10!
Muzikaal gweldig, maar erg ongastvrij. Rijen konden echt niet. Festival was top geweest met 5000 minder bezoekers
Speedy J, Ben Sims & Surgeon, Marco Remus & Sven Wittekind, TETRAPARK en Pet Duo allemaal helden, kortom Meesterlijk Awakenings - minpuntje de drukte bij de bar .
Het nieuwe was er een beetje af, maar wel goed vermaakt. Tetrapak was het setje van de dag. Secret Cinema was ook lekker genieten. Door de warmte een lui tussenstuk gehad, lekker chillen in het gras.
Josh Wink&Djulz vet verder niet echt boeiend maar gelukkig wel veel gezelligheid!
Appart dagje,voor mij de minsteAwake tot nu toe....begon supervet!Met Dubfire&Squillace!Anton Piete, Ananda & Eulberg en man van de dag....Matthias Kaden!!!Na 18:00 kakte het in en alles was teveel van hetzelfde.Vind het toch ook echt te groot worden....intimiteit is er er uit.
Vet! Makam goeie binnenkomer, Wink & D'Julz, Faki, Speedy J en Beyer ook nog eens Billy Jean als afsluiter! Alleen rijen bij drank wel erg lang!
Main viel me wat tegen... wel heerlijk gepompt bij Len Faki en Mistress Barbara!! Muziekaal genoten van Olene Kadar en als absoluut muziekaal hoogtepunt Ame & Dixon!! After in het bos was geniaal!
Âme en Dixon spande weer de kroon, wat een fijne muziek is het toch! X met Pullen, Carl Craig en Ben Sims was ook echt kkvet! W viel heeeeeel erg tegen, maar wel gezellig!
Lekkere Awake gehad, MIstress Barbara lekker rollend, Green Velvet ook ff vet, daarnaast ook nog Carl Graig en Mauro Picotto die lekker draaiden. En Marco Carola als afsluiter was ook erg lekker!!
Secret Cinema!! Alweer de Master! X was sowieso vettig met Mulero die flink doorrolde.. Verder erg genoten van Trentemoller en Eulberg&Ananda Een van de betere AWFS, mede dankzij het mooie weer..
Heerlijk
Top feest geweldig vermaakt weer was super muziek goed helden waren toch wel Miss Djax en Pet Duo
tsja... al met al was het wel okee... Kweenie, niet zo laaiend enthousiast als anders
Olene Kadar, Joris Voorn, Trentemoller, Stacey Pullen, Secret Cinema, Speedy J, Adam Beyer en PAUL RITCH!
Tent A!! Trentemoller en Ame & Dixon mijlenverre uitschieters vd dag! Wat een kwaliteits heerlijke musica! Echt genoten, tussen die 2 sets in was het overal wel wat eentonige muziek en druk. Zonder tent A had ik t matig gevonden, nu zeker geweldig genoten!
Ik heb mij uitstekend vermaakt! Goede sets gehoord, relaxte sfeer en droog weer Alleen voelde het alsof ik op een 'nieuw' festival was. Het is ZO anders (= massaler) geworden dan de eerste Awakenings Festivals waar ik naartoe ben gegaan. Dat vind ik wel jammer, maar het mocht de pret niet drukken!
superfeesie weer.....dave clark perfecte afsluiter!!!!
Toen Miss Djax begon met haar 1e plaat toen ging heel die fokking tent los!! Echt zwaar lijp!! En Pet Duo als afsluiter helemaal de bom!! Jammer van de lange wachtrijen bij de drinks!
Heerlijk feessie! Vette sets van Joris Voorn en Stacey Pullen! Prima sfeertje, alleen jammer van die koppijn toen de warmte er echt even in begon te hakken..
Om 15.00 uur de kluisjes op Voor de rest wel prima vermaakt, heerlijk weertje! Volgend jaar graag de Schranz Open Air bitte
helemaal los gegaan echt top!! alleen jammer van het einde..... adam beyer had wel wat meer mogen geven en er had ook wel een grotere vuurwerkshow mogen zijn......
nog nooit zo van een feestie genoten, heeeeeeerlijk
Hij was wel leuk. De after in Hilversum was SUPER!
Wat een ongelofelijk goed feest, helemaal uit me plaat gegaan. Speedy J Voor mij de held van de dag.... en bij de overige DJ's uitzonderlijk goed vermaakt. Op naar volgend jaar!!
Oioioi, heerlijke, supergezellige dag! Zweten als een otter en dansen als een malle! I de hele W-stage, zooo vet!
Veel gezien, maar nog meer gemist! Was zeer geslaagd feest met hoogtepunten Stacey Pullen, Green Velvet, Trentemoller en Oscar Mulero. Afsluiter van Beyer was maar lafjes!! Minpuntje; bussen terug naar sloterdijk...
With the lights out it's less dangerous, here we are now, entertain us, I feel stupid and contagious, a mulatto, an albino, a mosquito, my libido, yeah!, a denial!
Awakenings was knus, gezellig en zonder stoere ventjes en arrogante vrouwtjes, Nu is het masaal en commercieel, dat zie je meteen terug in het publiek wat er komt. Stukken minder dan voorheen maar nog altijd een line-up om van te smullen en kei hard op los te gaan!
Heerlijk!!! Laaste paar nummer van Mauro picotto waren lekker. Miss Djax was ook weer geniaal. Grote verassing was Dominik Eulberg & Gabriel Amanda, zij draaide zo geniaal aan het einde!!! Bedankt allemaal voor jullie gelapzwans!!
Topdag gehad!!!!!!! relaxed vooraan bij de Main met Dubfire, GreenVelvet en Kevin Saunderson, Rachmad knalde lekker!! GENOTEN!!!!!!!!
My first Awake outdoor. Was best leuk, maar niet het nummer 1 feest van het jaar. En veel te massaal. Echt niet grappig die rijen en al helemaal niet met dat kleffe weer. After in de camper was nog het leukst.
Eerst lekker vroeg uit de veren met Olene Kadar. Goed sfeertje heerlijke muziek . Trentemoller, Maar wat fucking heet overal!!! Vette after in het bos bij de camping . Al met al heerlijk genoten.
De eerste uren vooral in de rij gestaan. Z kwam langzaam op gang, maar toen het eenmaal los ging was het dan ook echt feest. Pet Duo weer geweldig. Jammer dat het festival om 23 uur Cold Turkey afgelopen was.
Muzikaal was het helemaal geweldig, eerst in de schranz tent (Z) en toen naar Magda (muzikaal veel te rustig), Len Faki was te gek, Mulero was ook te ziek (hoop hem snel te weer te horen!). Mooi dat de 2 afsluitende podia Billy Jean tegelijk draaide Naar mijn idee was het alleen veel te druk, ze hadden de podia dus beter wat verder uit elkaar kunnen zetten.
Trentemoller en Mulero zijn mijn helden van Awakefest 09... wat een heerlijke sets! Beyer vlakjes, had meer van hem verwacht. Veel jong grut dat er verloren bij stond, volgende keer moeten de echte liefhebbers sneller zijn met kopen?
Karotte liet de zon schijnen!!!! Wat een dikke mik!
Technasia, set van het festival, Craig en Pullen Wat een set's! Freq 7 Waardige afsluiter en wat een remix van Billy Jean. Magda inspiratieloos en jammer datk Ame en Dixon heb gemist.
Voor mij de minst goede awakefest: te groot, te massaal, te weinig echte liefhebbers. Door vriendjes naar mijn zin gehad, maar volgend jaar maar niet meer, dan zal het nog groter worden. Joris was weer : respect: zoals altijd, enige met diepte in muziek!
Slecht georganiseerd, te commercieel geworden.. Overdag ERG leuk, de avond was echter een trieste, sfeerloze bedoeling.. Mulero diepe set, publiek snapte er alleen niet zoveel van.. Surgeon & Sims soortgelijk verhaal! Faki, Anton Pieete en Rachmad/Laux waren allen dope sets
faki,mulero en f7 de bomb! wel goede dag gehad maar het kan vele malen beter
Wat een dag, echt geweldig genoten!! Alleen Kevin Saunderson die " Blow Up Your Speakers" draait.... was dat soms sluikreclame voor latinvillage of dirtydutch??!
Zeer gezellig! Leuk en weereens wat anders! Supergoed vermaakt.... ondanks dat ik toch weer een hoop rare mensen heb gezien. Zal ze wel aantrekken ofzo
Topperrrrr dit!!!! Magda mooi beginnen. Verder was Faki dik bezig, Misstress Barbara helemaal los. Mulero, Speedy J ook erg vet. Afsluiter Bim Bam Beyer, hulde!!!!!
Super feessie, helemaal los gegaan in de Z-tent, alleen de lange rijen bij t drinken was belachelijk, ook waren er geen barren in de tenten, stel dat t had geregend.. Maar verders erg genoten!!!
Oscar Mulero
Pullen, Secret Cinema, Mulero en Frequency 7 geniaal
mooie dag gehad! prima vermaakt Rolando en Pullen lekker! Bas Mooy knallen , chillen bij Saunderson, en Mulero en F7 waren meesterlijk!! Afsluiten met Billie Jean erg mooi! helaas Invite & Ritzi, Faki, SC en Sino moeten missen.
Wat een top feest!!! behoorlijk warmoverdag maar dat mocht e pret niet drukken heerlijk staan schranzen!!! volgend jaar zeker weer!!
Dat je top namen boekt maakt nog geen topfeest, te masaal en onoverzichtelijk en ik moet steeds langer wachten op mijn drankje. Ik heb wel wat lekkere sets gehoord maar dat is niet zo gek..
goddamnit, doe mij elke week maar zo'n fuiffie! Beginnen met joris voorn, kan niet beter! Die man heeft me nog nooit teleurgesteld! Trentemøller moet nieuwe muziek zoeken, al was zijn ode aan michael jackson wel kippenvel waard! Verder green velvet, secret cinema en ame heel vet! Organisatie verdient ook respect!
Volgend jaar zeker weer aanwezig, zal een mooi jubileum worden. Billy Jean kippenvel gewoon!
lekker hooor dat wachten vond ik overal wel meevallen.. gewoon vroeg komen, heb je nergens last van.. Joris Voorn vetste set vd dag, Magda, Audion, Ame, Kadar ook errrg leuk.. (wel jammer dat om 11 uur al klaar was.. het was net lekker donker en die lasers waren net pas cool enzoooo
Paco Osuna, Speedy J en Adam Beyer waren zeer geslaagd. Lekker genoten! Jammer dat de ik met de taxi moest vanwege die aanrijding.
De muziek vond ik minder dan anders, maar dankzij het mooie weer en de leuke mensen heb ik me weer prima vermaakt. Muzikaal maakten Alex Under en Marco Carola wel een hoop goed....
Vond het een goed feestje alleen denk toch dat het de laatste keer is dat ik bij awake festival ben geweest. Heb toch liever de Rotterdam en Eindhoven edities. 's Middags veeeeel te warm (kan organisatie uiteraard niks aan doen ) maar daarom heb ik liever 's nachts. Maar geluidsinstallatie is zoals goed geregeld bij Awakenings. Goede setjes gehoord ( Marko Nastic & Valentino K. )
geniaal, als afsluiting pet duo en het plan om naar sims en surgeon te gaan, maar raakte de weg kwijt en heb alles gemist maar wel goed vermaakt
Dominik Eulberg, Gabriel Ananda, Gayle San, Alex Kvitta, Miss Djax, Marco Remus, Sven Wittekind, Tetrapak ,Pet Duo, magda . 1 groot nadeel: hoe kan het dat de lockers om fucking half 4 al op zijn...
Wat een heerlijk feest! Met een subliem einde, ter ere aan Michael Jackson.
Damn, damn, damn... Secret Cinema deed 't gewoon weer! Helemaal los gegaan, geweldige set. En de rest van de dag; zo hoort de zomer met festivals te zijn!
Erg leuke gezellige dag gehad! Geluid was prima, en leuke sfeer. Verder was het veel te druk!!! Veel te groot ook! Awakefest moet niet worden als Dance Valley, Mysteryland of Loveland! BAH! Terug naar 2 jaar gelden please!!
WOOOOOOHOOOOOOOOO AWAKENINGS!!! JAAA dat was heerlijk, Paco osuna,Paul ritch,Karotte,Alex under en niet te vergeten mijn held Marco Carola!!!! wat een helden en wat een dag! thanks people for the great day!
Cari&Gayle: RETE goed, Ritch ook lekka. Vond vooral dat er 's middags vet werd gedraaid, na 6en echt minder. Festival echt te groot, teveel tijd kwijt aan wc's en drinken halen etc.
Ik vind de sets op de festivals tot nu toe karig deze zomer. Alleen Karotte was goed, van wat ik gehoord heb. Zeer mooi dat het droog bleef en uiteraard een mooie dag met iedereen....alleen muzikaal sinds TW duitsland beetje tegenvallend allemaal, moeten we dan echt naar Duitsland voor dikke sets?
Lekker geknald, aantal lekkere setjes gehoord. Helden: Joris Voorn, Rolando, Stacey Pullen, Sino en Frequency 7! Verder erg gezellig, sfeer was top in X
Trentemoller, Mathias Kaden, en Âme en Dixon. Mijn helden
Frequency 7, Saunderson en Technasia top Verder lekker rondgeslenterd, veel gezelligheid en gelukkig lag alles iets dichter bij elkaar dit jaar. Wel leek het ontzettend snel voorbij te zijn Op naar volgend jaar
Was weer een zeer geslaagde AwakeFest!! Wel erg jammer dat t maar tot 23:00 uur was...hele dag een haastig gevoel gehad om alles te kunnen zien!! Door die klote bussen toch pas om 02:00 uur thuis..dus volgend jaar gewoon weer tot 00:00!!! Stacey Pullen :resprect: wederom held van de dag!! HEERLIJKE SET!!..en Billy Jean afsluiter..was ook heel vet!!
WOW! Wat een vet feessie weer, vetste editie sinds tijden voor mij! Erg genoten van de heerlijke muziek en vooral de ontzettend goede sfeer! Maar tot 12 uur zou beter zijn volgende keer! Billy Jean op het einde was echt super op de Main! Traantje weggepinkt...
Heerlijk daggie gehad! Muzikaal gewoon niet helemaal mijn ding, maar dankzij alle bekenden en het goede weer een hele toffe dag gehad. Enig minpuntje vond ik de lange wachttijden bij de bar( s ) Maar bovenal.. lekker!!
wattunfeest wattunfeest! Onwijs gave tenten (was juist lekker cool daar binnen). Helemaal geen last gehad met lange wachttijden was gewoon helemaal suuuuuuper!! Geweldig terrein, lachen man met die bordjes, jabbapad nog in geweest. Kheb me helemaal gek gelachen en gedanst en geamuseerd, heerlijk sfeertje!! yo yoyo tot volgend jaar!! (oh ja en tot oktober dussss)
ik heb weer een geweldige dag gehad. muziek, vrienden etc
Te veel dezelfde muziek gehoord, X was wel errug lekker...Mijn moppie en Matties maakte deze dag geweldig! ennuh de security ..wat een vieze loserzzz Bah!
wordt ieder jaar iets slechter. doe maar awakenings 7jaar geleden toen was alles top. nu te druk te commercieel aan het worden het wordt er niet beter op..
Nog steeds lange na niet het "oude" Awakefest... Te massaal, te lange rijen op bepaalde punten, maar zeer cker beter dan vorig jaar. Bazen van de dag: Paul Ritch, Paco Osuna, Alex Under en Carola! De afsluitende track van die man, te dik!
De oude setting was beter, het verkrijgen van eten dramtatisch, en het verkrijgen van munten nog erger. Maar al met al genoten van de muziek, de sfeer en de mensen!!
Begonnen met een half uurtje, Magda alleen als ik der al zie word ik al blij en ze krijgt me altijd aan het dansen, Gayle San en Cari weer een heerlijke set vet duo! Karotte einde van zn set viel tegen helaas.Daarna door naar de volgende vrouw, misstress barbara voor een kleine 15 min, heerlijk! Door naar Miss djaxx !! Ging weer hard. Daarna naar de MAIN speedy J lekker gemixt! Adam ! Heerlijk weertje top, en veel leuke mensen gezien en ontmoet, tot de volgende !
Secret Cinema, Mulero & Frequency 7.....Helemaal lekker Wat een geweld!
Met vlagen genoten,binnen gekomen bij Rachmad en Laux en eigenlijk die tent niet meer uit geweest,SC weer ouderwets heerlijk,Mulero man van de dagen F7 ook niet verkeerd,Wel erg massaal gewordenen jammer van die 8 uur die ik in de trein heb gezeten (n)
Voor mij persoonlijk de minste AWFS tot nu toe.. M.u.v. Audion viel het muzikaal zwaar tegen tot 18u.. Meer "house" dan techno/minimal.. Paul Ritch, Alex Under, Paco Osuna en Speedy J maakten er wel een goede avond van
Kevin Saunderson & Sven Wittekind Verder wederom te lange wachtrijden bij de bar, maargoed zelfs dat begint te wennen.. gelukkig een droge topdag gehad
Wauw, wat was dat geweldig, gelukkig de hele dag droog geweest , zelfs nog een zon gezien! en de set van anton pieëte was echt geweldig, maar 45 minuten was net te kort! en joris voorn was ook heerlijk! super genoten
Heerlijke setjes gehoord in de Z, gezellige mensen, lekker geluid en veel vrouwelijk schoon En uiteraard heerlijk weer gehad Alleen de rijen waren echt belachelijk lang (half uur wachten voor drinken en friet is echt not done) en de dag was veeeeel te snel voorbij Maar al in al een top dagje gehad!
Helemaal top was het weer.. Magda, Karotte, Adam Beyer, Dave Clarke heerlijke sets.. Len Faki en Technasia het dak eraf echt ... Ongelofelijk hoe die Len Faki gewoon geen 1 moment verslapte en echt alleen maar stond te beuken.. Jammer van die pendelbussen op t eind, maar toch best gezellig gefrisbeed tijdens het wachten
MIGHTY FINE! wow wat een waanzinnig feestje, after in t bos in hsum ook heeeeeel dik!
Paco Osuna man van de dag Adam Beyer viel een beetje tegen. Lekker vroeg aanwezig dus geen last van rijen Aflsuiten met MJ Ik snap het aan de ene kant wel, maar gooi er dan nog een techno plaatje tegenaan ofzo
GEEN Regen! Top feesie! lekker geschranst Z (jammer van de wc en de halve muntjes enzo )
Beetje jammer van de trein die besloot niet te rijden tuusen den bosch en utrecht en van de pendelbus die besloot toch niet voor de deur te stoppen. Op het lange wachten bij de munten na, wel een mooi feest geweest. Secret Cinema
Mij te druk en te groot, veel lopen en lang in de rij staan (n) Vroegah was alles beter Toch een gezellige dag gehad met een hoop leuke mensen, lekkere muziek en geen regen!!
Leuk feestje weer, al moet ik wel toegeven het eens te zijn met de mensen die het op een gegeven moment qua muziek meer van hetzelfde vonden. Gelukkig hebben Ame & Dixon dat toch nog volledig goed gemaakt!
Stacey Pullen wat een held weer! Soundsystem bij plee's van X wast top idee van Monumental! Alles was weer top geregeld, van voldoende plee's tot korte wachtijdens bij bar e.d.
Zaal Z was heaven! Remus en Wittekind Erg gezellig, maar wat was dat terrein weer groot, kunnen ze de indeling niet terug veranderen zoals 2 jaar geleden?! Carola had een lekkere set, tot de laatste 15 min; Wat een Waardeloos zachte afsluiter had hij
Voor de 9de keer vindt het belangrijkste techno festival van de wereld plaats op 27 juni in recreatiegebied Spaarnwoude. Line up bevat 66 artiesten uit 15 landen. Awakenings festival is het toonaangevende technofestival waar ieder techno(muziek)liefhebber hongerig naar uitkijkt. De afgelopen edities zijn ook steevast ruim van tevoren uitverkocht. 117
Over ruim twee weken tijdens Pasen is het eindelijk tijd voor het langverwachte Awakenings anniversary weekend. Er zijn alleen nog kaarten voor de Japanse editie op vrijdag 10 april verkrijgbaar. De zaterdag en zondag zijn reeds uitverkocht. Dinsdag 31 maart maakt Monumental Productions de line up van Awakenings festival bekend. De voorverkoop begint ook direct deze dag! Awakenings festival valt dit jaar op 27 juni. 24
Awakenings brengt nieuws over volgend jaar maar eerst over volgende week:
De kaarten die telefonisch besteld konden worden zijn uitverkocht. De laatste kaarten voor 21 en 22 november zijn nu verkrijgbaar via www.awakenings.nl/tickets?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock en bij Free Record Shop. 45
Stel je voor hoe ik me voel.. Ik was wel op het feest aanwezig, maar heb alle goede sets gemist. Stacey Pullen, Secret Cinema, Technasia, Mulero en F7. Vraag me niet hoe ik het voor elkaar heb gekregen
Beetje zelfde probleem gehad hoor, maar ja doe je nix aan. Gelukkig wel paul ritch meegemaakt
Veel gemist, maar gelukkig ook veel meegekregen... Joris Voorn, Alex KVitta, Miss Djax, Alex Under, Pet Duo was heel fijn om bij te zijn... alleen baal zo van Secret Sinema... ben helemaal ni in die tent geweest.. lag ni egt op de route
Maar dit was natuurlijk ook wel erg vet... http://www.youtube.com/watch?v=IqNnAFFrz7E
wou alleen nog ff kwijt dat ik wat lang in de rij stond met de auto om van het veld af te komen. en dan ook nog van die asoos (corsa met marokaantjes en corsa met 2 negerinnen) die hem er gewoon voor prakken. beetje jammer dat er dan zulke mensen komen. gelukkig niet overdag gezien
Ga maar huilen ja. Blij dat ik jou met je bek ook niet voorbij heb zien komen.
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op zondag 5 juli 2009 om 22:07:
wou alleen nog ff kwijt dat ik wat lang in de rij stond met de auto om van het veld af te komen. en dan ook nog van die asoos (corsa met marokaantjes en corsa met 2 negerinnen) die hem er gewoon voor prakken. beetje jammer dat er dan zulke mensen komen. gelukkig niet overdag gezien
en dat is het vermelden waard??
R.I.P Fokko Versloot, verschrikkelijk nieuws!
Fokko
RIP Fokko.
Wie weet in welke set The Bells van Jeff Mills voorbij is gekomen? Ik stond op dat moment bij de V (air) maar was zo van de kaart dat ik alleen dat nog kan herinneren?
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 7 juli 2009 om 20:53:
Wie weet in welke set The Bells van Jeff Mills voorbij is gekomen? Ik stond op dat moment bij de V (air) maar was zo van de kaart dat ik alleen dat nog kan herinneren?
dat was in de afsluiter op de main met adam beyer
lekker plaatje idd was ook ver heen maar die is blijven hangen
super thanx weer een lekker nummer erbij alleen het is niet dat nummer wat ik bedoel in die set van joris voorn is het echt alleen 1, 2, 3 en dan de qlimax niet met four er bij