SUPERFEEST!! zoals altijd, nu weer een jaar wachten Stond wel ff raar te kijken dat de lockers op waren!! Maar heb toch nog wat kunnen regelen gelukkig... en uiteindelijk hebben we die regenkleding en dikke truien niet eens nodig gehad Al met al echt weer het beste feestje van het jaar!
Mistress Barbara: daar zou ik wel eens een beschuitje mee willen eten . Verder hulde aan: Carl Craig, Technasia en Secret Cinema. Jammer van de catering: het personeel zou zich moeten schamen voor zo'n wanvertoning.
Pffoe, wat een feest zeg! Maar wat was het weer snel voorbij! Heb t idee dat ik weer de meer dan de helft gemist heb! Wat is gezien en gehoord heb was wel erg vet, Joris Voorn, Len Faki (heel vet), Speedy J (zeker wel vet), Paul Ritch, Ben Sims & Surgeon (F7, was onwijs knallen) en laatste half uurtje Adam Beyer en natuurlijk Billy Jean, heel heel heel vet! Op naar volgend jaar!! Duurt lang!!
heb weer een geweldige dag gehad!! special tnx to Kaden,Carola en MJ
Prima vermaakt, vorig jaar alleen niet overtroffen. Licht / vuurwerk show en Adam Beyer viel wat tegen. Waren de roze jurkjes trouwens in de aanbieding?
Awakie was weer heeemels erg genoten! PULLEN was mijn held van de dag...monsterset! alleen leek het verdomme wel de Efteling, lastige routing en onwijs veel rijen (n) doe mij die oude indeling maar dat was tenminste nog te overzien.
Organisatie top! Nergens lang gewacht. Hele dag bij W gestaan, met uitzondering van Audion en Karotte muzikaal dikke tegenvallers (vooral Carola, lelijke arrogante aap), wel lekker sfeertje.
echt een super dagje gehad....!! Anton Pieete die was live erg goed bezig..!! TOP feest, volgend jaar weer aanwezig..!!
Heerlijk feest Veel goede muziek gehoord! Secret Cinema, Bas Mooy, Trentemoller
Kevin Saunderson, Oscar Mulero & Speedy waren voor mij de hoogtepunten van het festival! Voor de rest heel gezellig gehad.
Joris Voorn, Trentemoller, Stacey Pullen, Carl Craig, Paul Ritch, Paco Osuna, Alex Under en Adam Beyer met Billy Jean op de main. WOEI. Als je dan echt wil zeiken, dan over de afsluiting om 11 uur (veel te vroeg) en de te lange rijen voor een verlepte hamburger. Niets zeiken over 'te groot' en 'niet intiem', daarvoor moet je naar andere festivals. Maar die hebben niet zo'n gruwelijke line-up.
hele vette dag gehad, nacht was wat minder toen we tot half 2 moesten wachten voor een pendelbus Trentemoller Pullen Ritch em Osuna erg lekker. Under viel zwaar tegen, Freq7
BEN OP ZOEK NAAR THOMAS OF TOMAS ontmoet bij de vette set bij Secret Cinema, lekker samen gedanst en toen was ik je ineens kwijt!! verder vond ik het helemaal te gek, beter dan vorig jaar, indoor here i come xxxx
Echt helemaal geweldig, wat een feest! in Z waren toch wel de harde knallers!
Lekker!! Goed georganiseerd. Beetje te groot.. en de muziek te lafjes. Ben ik niet gewend van Awake. Wordt toch geen feest voor de massa hoop ik!? Aant einde nog wel ff geknald!! THNX!!
Awakenings = Zes techno-stages met alleen maar goede muziek Opstelling, eten en drankvoorzieningen, toiletten veel efficienter geregeld dan vorig jaar, top! Met een vast groepje de beest uithangen blijft toch het mooiste wat er is op zo'n grootschalig festival. Toppers zijn: Squillace, Karotte, Paco Osuna, Marco Carola, Alex Under, Mathias Kaden, Kanzyani & Nastic, Stacey Pullen, allemaal helden
Top feest! Relaxed people, goede muziek en heerlijk weer!
GE-WEL-DIG perfect weer gehad alsnog en magda karotte en squillace waren ook helemaal in hun element after in hilly was ook zeer de moeite waard !! wat een locatie
super benauwd overal!! s avonds eindelijk wat afgekoeld.. t was wel gezellig, muziek was alleen in z zeer oke en af en toe op de main en voor de rest bijna niet gezien! miss djax en sven wittekind! !
Dubfire draaide dit nummer eerst, daarna hoorde ik in de trein en vervolgens op de after, even gekeken hoe ie heet wat een moeilijk lekker nummer: http://www.youtube.com/watch?v=ZlfC1rbhGHo&fmt=16]
Ben Sims draaide als afsluiter, Do'nt stop till you get enough (kippevel) Green Velvet revancheerde zich voor Emporium. Gale San lekker ding en ook nog vet draaien! Jochem en Bayer als afsluiter VET!! Vond verder dat er opvallend veel house werd gedraaid (helemaal niet erg overigens) Minpunten 3 kwartier wachten op consumptiebonnen en te weinig barren.
Het nieuwe was er een beetje af, maar wel goed vermaakt. Tetrapak was het setje van de dag. Secret Cinema was ook lekker genieten. Door de warmte een lui tussenstuk gehad, lekker chillen in het gras.
weer als vanouds !! josh wink was echt zo geniaal... beyer was ook weer erg vet.. maar tot 12 uur was zeker beter, lasers waren wel heel minimaal dit x..volgend jaar mag de zon wel een x wegblijven van mij, echt te warm..
eniige wat ik erover kan zeggen is: uwohdjiuwyeet65e278ui3eh2
Heerlijk! Erg groot, heb wat meters afgelegd! Joris, Josh Wink, Green Velvet, Secret Cinema waren alsvanouds lekker! Ame en Dixon opvallend vet! Lekker zweven, geweldig feesie!
Erg gezellig dag, maar wat waren er veel mensen...zonde...het festival was in de eerste jaren zo knus, Beyer was oke, maar heeft het afsluiten beter gedaan...daarom volgend jaar maar weer Hawtin oke?! Held van de dag: Michael Jackson
Was weer een vette awakenings!!! De Z tent was super!! Bas mooy,Alex kvitta,Miss djax en Sven wittekind waren top!! Alleen jammer van het geluid(te hoge tonen) in tent X zeg!! Ander was Frequency 7 ook geslaagd.
Wat een dag Helden met vlag en wimpel: Joris Voorn en Len Faki!!! Wat een kwaliteiten heb je wel niet als je de mensen zo vroeg al zo los krijgt!! RESPECT!!!!!
Zoooooooooooow hier was ik duidelijk weer even aan toe Wat een heerlijk feestje Bedankt voor het feestelijke onthaal van de toppertjes uit Zoetermeer en omstreken Y YYYY The place 2 be
Was een leuk feestje, alleen jammer dat mijn gemoeds toestand slecht was... min puntjes vond ik de wc's de apparte muntjes voor te eten en wat een rijen af en toe...
Helden van de dag: Len Faki & Secret Cinema! Gruwelijk om Adam Beyer - Remainings III (remix 1) als laatste plaat te horen voor Billy Jean op de main! Ook respect voor de pakistaanse gast met ipodboxjes tijdens het wachten op de bus
Secret Cinema!! Alweer de Master! X was sowieso vettig met Mulero die flink doorrolde.. Verder erg genoten van Trentemoller en Eulberg&Ananda Een van de betere AWFS, mede dankzij het mooie weer..
Adam beyer echt een super set daar echt lekker los gegaan... alleen dat parkeren en een weg terug vinden naar de snelweg waar je normaal 5 min over doet kostte me nu 3 kwartier.
Wat was het weer een heerlijk dagje met leuke mensen! We moesten even op gang komen, maar AWFS blijft toch echt het mooiste feestje! Wat een topafsluiting bij de main.
ECHT een héél vet feestje, sfeer was relaxed, ons clubje was supergezellig.. tot laat op de parkeerplaats!! Magda begon aardig, meer van verwacht.. Daarna bij Len Faki trapte flink op t pedaal.. Vervolgens buiten Karotte even gezien maar toch gekozen voor het fijnere werk van mijn grote verrassing Mistress Barbara hmm heerlijk setje! Daarna de tent uit gebrand richting Paul Ritch erg lekkere set Samen met Paco en Alex het betere werk buiten. Adam kon beter, Michael pushed that button Woordeteko
Top feest! Lkker weertje, btje warm in de tenten alleen Main was relaxt. Alleen 1 ding! Zet eens wat meer muntenverkooppunten neer!!
Ik heb mij uitstekend vermaakt! Goede sets gehoord, relaxte sfeer en droog weer Alleen voelde het alsof ik op een 'nieuw' festival was. Het is ZO anders (= massaler) geworden dan de eerste Awakenings Festivals waar ik naartoe ben gegaan. Dat vind ik wel jammer, maar het mocht de pret niet drukken!
Was weer vet, al vind ik het helaas wel te massaal worden. Secret Cinema weer de absolute held! Wat een set zeg...
superfeesie weer.....dave clark perfecte afsluiter!!!!
Toen Miss Djax begon met haar 1e plaat toen ging heel die fokking tent los!! Echt zwaar lijp!! En Pet Duo als afsluiter helemaal de bom!! Jammer van de lange wachtrijen bij de drinks!
Heerlijk feessie! Vette sets van Joris Voorn en Stacey Pullen! Prima sfeertje, alleen jammer van die koppijn toen de warmte er echt even in begon te hakken..
TOP=Green Velvet, Oscar Mulero Gayle San en Cari Lekebusch, goede sfeer, geen regen, FLOP= keihard zweten in tent Z, overal rijen, halve muntjes, slecht geluid in tent X en piep in mn oor
Wat een TOP dag !! Helden van de dag: Oscar mulero & Ben Sims
With the lights out it's less dangerous, here we are now, entertain us, I feel stupid and contagious, a mulatto, an albino, a mosquito, my libido, yeah!, a denial!
Awakenings was knus, gezellig en zonder stoere ventjes en arrogante vrouwtjes, Nu is het masaal en commercieel, dat zie je meteen terug in het publiek wat er komt. Stukken minder dan voorheen maar nog altijd een line-up om van te smullen en kei hard op los te gaan!
Veel feestjes en festivals gehad en eerste keer Awakenings: goede organisatie, korte rijen bij binnenkomst, drank was zo geregeld, gratis wc en de drankprijzen vielen ook mee. Nadeel: teveel indoor, das leuk als het regent maar bij goed weer heb ik er niets aan, veel te warm! De 2 outdoorvelden, tja, miste de climax steeds een beetje. Kon niet helemaal los gaan. In vergelijking met loveland of mysteryland is er ook geen decoratie/aankleding. Dus leuk feest maar heb beter beleefd...
Blij dat het is droog gebleven maar het was echt te benauwd.. volgens mij kwam het daar door niet helemaal lekker los.. Alleen in Z was het lekker knallen En de muntjes waren op?! Dik een half uur staan wachten op nieuwe muntjes
Karotte liet de zon schijnen!!!! Wat een dikke mik!
Technasia, set van het festival, Craig en Pullen Wat een set's! Freq 7 Waardige afsluiter en wat een remix van Billy Jean. Magda inspiratieloos en jammer datk Ame en Dixon heb gemist.
Wat een fucking heldenplaat zeg die Remainings van Adam Beyer!!! Awakefest is en blijft een topfuif. Wel had ik het idee dat het drukker was dan voorgaande jaren. Hulde!
Slecht georganiseerd, te commercieel geworden.. Overdag ERG leuk, de avond was echter een trieste, sfeerloze bedoeling.. Mulero diepe set, publiek snapte er alleen niet zoveel van.. Surgeon & Sims soortgelijk verhaal! Faki, Anton Pieete en Rachmad/Laux waren allen dope sets
Detroit in da house! Hulde aan Miss Djax en Sims, jammer van de te weinig barren en wc's
Topperrrrr dit!!!! Magda mooi beginnen. Verder was Faki dik bezig, Misstress Barbara helemaal los. Mulero, Speedy J ook erg vet. Afsluiter Bim Bam Beyer, hulde!!!!!
Heb GIGANTISCH GENOTEN Lekker begin met Koen & Fokko, verder heerlijke sets van o.a. Ben Sims, the Green Velvet en Marco Carola Super einde met Vuurwerk & Michael Jackson
lekker hooor dat wachten vond ik overal wel meevallen.. gewoon vroeg komen, heb je nergens last van.. Joris Voorn vetste set vd dag, Magda, Audion, Ame, Kadar ook errrg leuk.. (wel jammer dat om 11 uur al klaar was.. het was net lekker donker en die lasers waren net pas cool enzoooo
De muziek vond ik minder dan anders, maar dankzij het mooie weer en de leuke mensen heb ik me weer prima vermaakt. Muzikaal maakten Alex Under en Marco Carola wel een hoop goed....
Heel gezellig, aardige setjes gehoord! Prachtig weer, wel benauwd Alleen de rijen voor de munten en eten was belachelijk lang en de cola en de sinas was niet te zuipen Jmmr dat ik Magda maar een kwartier hb gezien! Voor drest goed vermaakt! Paul Ritch en Paco Osuna waren voor mij de Bestee!!!
Heerlijk genoten van Joris Voorn,Stacey Pullen, Kevin Sauderson,Ame& Dixon en Adam Byer! Maar nog meer genoten met ale lieve vriendjes en vriendinnetjes!
jaaa heerlijk Techno.. En Billie Jean mooi..Top dagje..
Het was een aardig feest maar van mij mogen er wel 2 stages (en dus publiek) minder zijn. En Adam Beyer, wat een slappe hap afsluiter was dat zeg, vooral de eerste drie kwartier. Volgend jaar toch echt een x een pompende afsluiter aub!(á la Robert Hood, Ben Sims)
Ouderwets genieten! Stacey Pullen Koning, Ame/Dixon keizers van het slot. Veel sterke sets gehoord en behoudens toeristen gelukkig ook veel liefhebbers op de been
Ik zal mezelf maar onderscheiden van de de rest door te zeggen DAT HET GEWOON EEN TOPFEEST WAS!!!!!!!!!!! Heerlijk genoten vooral in de buitenarea's geweest, en overal werd er goed gedraaid vond ik. Heerlijk weertje gehad, en zeker volgend jaar weer. Unbelievable. Helaas ging de tijd veel te snel! Op naar Volt loves summer met ook een geniale line-up
Dominik Eulberg, Gabriel Ananda, Gayle San, Alex Kvitta, Miss Djax, Marco Remus, Sven Wittekind, Tetrapak ,Pet Duo, magda . 1 groot nadeel: hoe kan het dat de lockers om fucking half 4 al op zijn...
1 ding is zker volgend jaar weer!! Helemaal los! Dave Clarke! Speedy J!
Sino, Pullen, Frequnecy 7 waren allemaal erg dikke sets. Vooral F7 pff wat een beukwerk!! X en Y keihard zweten!
Damn, damn, damn... Secret Cinema deed 't gewoon weer! Helemaal los gegaan, geweldige set. En de rest van de dag; zo hoort de zomer met festivals te zijn!
Erg leuke gezellige dag gehad! Geluid was prima, en leuke sfeer. Verder was het veel te druk!!! Veel te groot ook! Awakefest moet niet worden als Dance Valley, Mysteryland of Loveland! BAH! Terug naar 2 jaar gelden please!!
WOOOOOOHOOOOOOOOO AWAKENINGS!!! JAAA dat was heerlijk, Paco osuna,Paul ritch,Karotte,Alex under en niet te vergeten mijn held Marco Carola!!!! wat een helden en wat een dag! thanks people for the great day!
veel namen niet gezien.. vond Mathias Kaden en Alex Under iig TOP
Cari&Gayle: RETE goed, Ritch ook lekka. Vond vooral dat er 's middags vet werd gedraaid, na 6en echt minder. Festival echt te groot, teveel tijd kwijt aan wc's en drinken halen etc.
Ik vind de sets op de festivals tot nu toe karig deze zomer. Alleen Karotte was goed, van wat ik gehoord heb. Zeer mooi dat het droog bleef en uiteraard een mooie dag met iedereen....alleen muzikaal sinds TW duitsland beetje tegenvallend allemaal, moeten we dan echt naar Duitsland voor dikke sets?
Heeerlijk feestje was het weer!! Vanaf Paul Ritch ging het rollen, maar voor mij was de koning van de dag toch wel Paco Osuna. Jammer dat ik me maatje zo weinig heb gezien maar dit mocht de pret niet drukken!!
Vroeger was alles beter, gaat hier zeker op... Jammer... maar was ok, Billy Jean aan het eind
Es war wieder DOPE! Genoten van Joris Voorn, Karotte deed het ook lekker, Ame & Dixon superfijn en Adam Beyer heelijke afsluiter (Billy Jean!). Kortom: topdag én... droog!!!
Lekker geknald, aantal lekkere setjes gehoord. Helden: Joris Voorn, Rolando, Stacey Pullen, Sino en Frequency 7! Verder erg gezellig, sfeer was top in X
WAUW WAUW WAUW! Wat een MEGA vage-bizarre-heerlijke-dag was het zeg! Jammer dat ik er zo laat was en zodoende Trentemoller moest missen en de tijd ging ook zoo ongelooflijk snel Bedankt voor de memorabele dag Sharon, Bob, Green Velvet, Kevin Sauderson en Technasia Billie Jean kippevel
Frequency 7, Saunderson en Technasia top Verder lekker rondgeslenterd, veel gezelligheid en gelukkig lag alles iets dichter bij elkaar dit jaar. Wel leek het ontzettend snel voorbij te zijn Op naar volgend jaar
Was weer een zeer geslaagde AwakeFest!! Wel erg jammer dat t maar tot 23:00 uur was...hele dag een haastig gevoel gehad om alles te kunnen zien!! Door die klote bussen toch pas om 02:00 uur thuis..dus volgend jaar gewoon weer tot 00:00!!! Stacey Pullen :resprect: wederom held van de dag!! HEERLIJKE SET!!..en Billy Jean afsluiter..was ook heel vet!!
wattunfeest wattunfeest! Onwijs gave tenten (was juist lekker cool daar binnen). Helemaal geen last gehad met lange wachttijden was gewoon helemaal suuuuuuper!! Geweldig terrein, lachen man met die bordjes, jabbapad nog in geweest. Kheb me helemaal gek gelachen en gedanst en geamuseerd, heerlijk sfeertje!! yo yoyo tot volgend jaar!! (oh ja en tot oktober dussss)
Heeeeerlijk feestje! Het was eigenlijk te druk, en veelste warm.. maar oef wat heb ik me weer vermaakt en wat was de sfeer relaxt!! Einde met Wacko was kippevel. Prank met m'n vooruit was minder toen ik 't hoorde, maar leuk toen ik 't zag. Tot volgend jaar!!
ame en dixon josh wink ook leuk en beste afsluiter die ik ooit gehoord heb
Te veel dezelfde muziek gehoord, X was wel errug lekker...Mijn moppie en Matties maakte deze dag geweldig! ennuh de security ..wat een vieze loserzzz Bah!
alex under en paco osuna de 2 grote bazen.. paul ritch had een goeiie tracklist.. karotte was draaitechnisch niet op z'n best gister.. maar k weet wat ie kan.. dus hij blijft een keiserr
Opvallend vet: Trentemoller, Ame & Dixon, Jimpster en Pullen. Maar eigenlijk alleen maar overal vette muziek gehoord.
Ben Sims, Secret Cinema, Speedy J, en uiteraard Adam Beyer: top!!! Super weer, lekker zweten, leuke mensen, helaas te groot festival geworden maar ik heb het top gehad!
Len Faki en Speedy J altijd Rocks!!! geen fauts! Adam, Saunderson, Suregon techno techno techno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ondanks het (te) grote terein heb ik me zeer goed vermaakt. Dikste shit: Marc Romboy, Trentemoller, Magda, Green Velvet, Audion, Paul Ritch en Alex Under!!
Nog steeds lange na niet het "oude" Awakefest... Te massaal, te lange rijen op bepaalde punten, maar zeer cker beter dan vorig jaar. Bazen van de dag: Paul Ritch, Paco Osuna, Alex Under en Carola! De afsluitende track van die man, te dik!
SFEER WAS GOED, MAAR HEB EEN HOOP VERBETEN GEZICHTEN GEZIEN VAN DE WARMTE. IK PLEIT VOOR VENTILATOREN!! DIE HADDEN ZE EEN AANTAL JAAR GELEDEN IN 1 TENT STAAN...MOET TOCH MOGELIJK ZIJN...EN GOOI DE TENTEN AAN DE ZIJKANT OPEN, LANG LEVE DE VENTILATIE.
Secret Cinema, Mulero & Frequency 7.....Helemaal lekker Wat een geweld!
Awakenings bedankt weer! Tentje X in het bijzonder!
Heerlijke setjes gehoord in de Z, gezellige mensen, lekker geluid en veel vrouwelijk schoon En uiteraard heerlijk weer gehad Alleen de rijen waren echt belachelijk lang (half uur wachten voor drinken en friet is echt not done) en de dag was veeeeel te snel voorbij Maar al in al een top dagje gehad!
ik vond het tegen vallen ! met voorgaande edities de djs die buiten moesten staan stonde binnen waar het te warm was het vuurwerk was echt niks vergleken met vorig jaar het was leuk maar niet geweldig
Rolando en Pullen die de naam van Detroit weer hoog houden!! 's middags al helemaal los gegaan. Daarna ook nog zeer genoten van setjes en gezelligheid, heerlijke dag, ondanks nat pak op de terugweg!!
MIGHTY FINE! wow wat een waanzinnig feestje, after in t bos in hsum ook heeeeeel dik!
Paco Osuna man van de dag Adam Beyer viel een beetje tegen. Lekker vroeg aanwezig dus geen last van rijen Aflsuiten met MJ Ik snap het aan de ene kant wel, maar gooi er dan nog een techno plaatje tegenaan ofzo
sommige mensen weten niet wat je uit een feest moet halen.begin bij jezelf.en als je dat niet kan blijf je toch lekker weg.By the way schranzen had eerder mogen beginnen in vergelijk met vorig jaar.Bedankt voor het lachuh
Wat een lekker feest! Trentemoll was dik met zoals ik hoorde Billie Jean, plaatje van The Cure geremixed en Toxic van Britney Spears. Audion, Paul Ritch, Osuna en Under waren lekker bezig!
Veel beter dan vorig jaar, heerlijk dagje! De old-skool AWFS buiten beschouwingen gelaten, want dat was op alle vlakken anders... Dit jaar heldensetjes in X gehoord!
Mij te druk en te groot, veel lopen en lang in de rij staan (n) Vroegah was alles beter Toch een gezellige dag gehad met een hoop leuke mensen, lekkere muziek en geen regen!!
Leuk feestje weer, al moet ik wel toegeven het eens te zijn met de mensen die het op een gegeven moment qua muziek meer van hetzelfde vonden. Gelukkig hebben Ame & Dixon dat toch nog volledig goed gemaakt!
Niet de beste Awake, maar zeker erg leuk! Jammer dat het een uur korter was. Main kwam 's nachts naar mijn mening niet goed tot zijn recht. Hopelijk volgend jaar iets kleinschaliger, maar beter uitgedacht....
Voor de 9de keer vindt het belangrijkste techno festival van de wereld plaats op 27 juni in recreatiegebied Spaarnwoude. Line up bevat 66 artiesten uit 15 landen. Awakenings festival is het toonaangevende technofestival waar ieder techno(muziek)liefhebber hongerig naar uitkijkt. De afgelopen edities zijn ook steevast ruim van tevoren uitverkocht. 117
Over ruim twee weken tijdens Pasen is het eindelijk tijd voor het langverwachte Awakenings anniversary weekend. Er zijn alleen nog kaarten voor de Japanse editie op vrijdag 10 april verkrijgbaar. De zaterdag en zondag zijn reeds uitverkocht. Dinsdag 31 maart maakt Monumental Productions de line up van Awakenings festival bekend. De voorverkoop begint ook direct deze dag! Awakenings festival valt dit jaar op 27 juni. 24
Awakenings brengt nieuws over volgend jaar maar eerst over volgende week:
De kaarten die telefonisch besteld konden worden zijn uitverkocht. De laatste kaarten voor 21 en 22 november zijn nu verkrijgbaar via www.awakenings.nl/tickets?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock en bij Free Record Shop. 45
Stel je voor hoe ik me voel.. Ik was wel op het feest aanwezig, maar heb alle goede sets gemist. Stacey Pullen, Secret Cinema, Technasia, Mulero en F7. Vraag me niet hoe ik het voor elkaar heb gekregen
Beetje zelfde probleem gehad hoor, maar ja doe je nix aan. Gelukkig wel paul ritch meegemaakt
Veel gemist, maar gelukkig ook veel meegekregen... Joris Voorn, Alex KVitta, Miss Djax, Alex Under, Pet Duo was heel fijn om bij te zijn... alleen baal zo van Secret Sinema... ben helemaal ni in die tent geweest.. lag ni egt op de route
Maar dit was natuurlijk ook wel erg vet... http://www.youtube.com/watch?v=IqNnAFFrz7E
wou alleen nog ff kwijt dat ik wat lang in de rij stond met de auto om van het veld af te komen. en dan ook nog van die asoos (corsa met marokaantjes en corsa met 2 negerinnen) die hem er gewoon voor prakken. beetje jammer dat er dan zulke mensen komen. gelukkig niet overdag gezien
Ga maar huilen ja. Blij dat ik jou met je bek ook niet voorbij heb zien komen.
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op zondag 5 juli 2009 om 22:07:
wou alleen nog ff kwijt dat ik wat lang in de rij stond met de auto om van het veld af te komen. en dan ook nog van die asoos (corsa met marokaantjes en corsa met 2 negerinnen) die hem er gewoon voor prakken. beetje jammer dat er dan zulke mensen komen. gelukkig niet overdag gezien
en dat is het vermelden waard??
R.I.P Fokko Versloot, verschrikkelijk nieuws!
Fokko
RIP Fokko.
Wie weet in welke set The Bells van Jeff Mills voorbij is gekomen? Ik stond op dat moment bij de V (air) maar was zo van de kaart dat ik alleen dat nog kan herinneren?
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 7 juli 2009 om 20:53:
Wie weet in welke set The Bells van Jeff Mills voorbij is gekomen? Ik stond op dat moment bij de V (air) maar was zo van de kaart dat ik alleen dat nog kan herinneren?
dat was in de afsluiter op de main met adam beyer
lekker plaatje idd was ook ver heen maar die is blijven hangen
super thanx weer een lekker nummer erbij alleen het is niet dat nummer wat ik bedoel in die set van joris voorn is het echt alleen 1, 2, 3 en dan de qlimax niet met four er bij